Detail závodu

7 Pohoří - Jeseníky

2024
STARTOVNÉ OD
PŘIHLÁŠENO ZÁVODNÍKŮ
MÍSTO ZÁVODU

Dolní Morava

TYP ZÁVODU

Běh

DATUM ZÁVODU

15.06.2024

ČAS REGISTRACE

POŘADATEL ZÁVODU

Dominik Brožek

dominik.brozek@gmail.com

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH


Jméno Klub Trať Kategorie Číslo Čip Platba
Adamová Lucie Alternativní trať 10+ km Ženy
Ambros Jiří Slatinice Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let
Bečvář Jan Biatlon Beroun Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let
Bečvářová Lenka Biatlon Beroun Alternativní trať 10+ km Ženy
borkovcova Lucie Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let
Buchta Jiří Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let
Dudáš Daniel SK Černé Plíce Alternativní trať 10+ km Muži
Gavenda Jiří Model Run Team Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let
Grygarová Pavlína Alternativní trať 10+ km Ženy
Horák Miroslav BO! reality a finance Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let
Chlubna Petr Sensemakers Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let
Jančošek Jozef Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let
Kadlčík Vít Zlín Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let
Kirschner David RUN75 Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let
Kirschnerová Lenka Alternativní trať 10+ km Ženy
Kohoutová Patricie Crazy Cocks Alternativní trať 10+ km Ženy
Konáš Matěj Kony Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let
Konášová Martina Sama za sebe Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let
Koníček Adam PonyExpressFreiwaldau Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let
Lantová Romana Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let
Matisková Simona TON a.s. Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let
Melkes Vitkor Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let
Mísař Tomáš RETARD RUN 99 Alternativní trať 10+ km Muži
Mišíková Martina Alternativní trať 10+ km Ženy
Mrkva Jiří Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let
Nádeníčková Anna Kari Traa RUN 5+ Ženy bez rozdílu věku
Nowaková Zuzka RETARD RUN 99 Kari Traa RUN 5+ Ženy bez rozdílu věku
Oplt Michal OTC Vlčáci Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let
Pacner Vladimír Biatlon Beroun Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let
Pavloušková Pavlína Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let
Rybár David Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let
Ryšálek Tomáš Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let
Skořinská Kristýna Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let
Skřičková Klára Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let
Sperottová Šárka Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let
Šustová Marie Osamělá vlčice Alternativní trať 10+ km Ženy
Valentova Renata Sensemakers Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let
Večeřa Václav Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let
Vrbová Irena Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let
Záruba Štěpán Dlouhá Míle Alternativní trať 10+ km Muži
Zonkova Petra Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 10
Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 8
Alternativní trať 10+ km Ženy 7
Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 6
Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 5
Alternativní trať 10+ km Muži 3
Kari Traa RUN 5+ Ženy bez rozdílu věku 2
Celkem 41