Detail závodu

7 Pohoří - Beskydy

2023
STARTOVNÉ OD
PŘIHLÁŠENO ZÁVODNÍKŮ
MÍSTO ZÁVODU

Trojanovice

TYP ZÁVODU

Běh

DATUM ZÁVODU

15.07.2023

ČAS REGISTRACE

POŘADATEL ZÁVODU

Norskamoda.cz a Karitraa.cz

marketing@norskamoda.cz

WEB

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH


Jméno Klub Trať Kategorie Číslo Čip Platba
Adamec Lukáš Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let
Ambros Jiří Slatinice Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let
Čipel Libor Derde Leven Team Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let
Doseděl Michal Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let
Fojtíková Marcela Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let
Gavlíková Jarmila MK Seitl Ostrava Kari Traa RUN 5+ Ženy bez rozdílu věku
Gumulák Martin Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let
Havlíčková Barbora STG Orlová Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let
Hegr Jiří Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let
Hořínková Kateřina Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let
Hruška Roman veterán Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let
Jančošek Jozef Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let
Káňová Barbora Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let
Kocián Tomáš Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let
Krbilova Touskova Helena Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let
Krzyžanek Dalibor Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let
Kudr Vojta Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let
Kus Jiří Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let
Lippová Zuzana SK Černé plíce Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let
Londa Jiří SK Černé plíce Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let
Magal Jiřina Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let
Mezeš Marek Green Ralley Tatry Poprad Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let
Michalák Filip Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let
Návrat Adam Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let
Palicová Nikol “Kdo si počká, ten se dočká” Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let
Syptaková Renata Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let
Šachteli Veronika Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let
Šimurdová Hana Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let
Štěpán Marek Dolní Lhota Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let
Štěpánová Anežka Dolní Lhota Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let
Turoň Rostislav “Kdo si počká, ten se dočká” Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let
Vacula Lukáš Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let
Voda Dušan Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let
Vyzinová Lenka Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let
WYkret Vítězslav Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let
Zaoral Josef Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let
Zbořil Tomáš Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let
Žďárková Alena Kari Traa RUN 5+ Ženy bez rozdílu věku

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 10
Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 7
Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 5
Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 5
Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 4
Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 3
Kari Traa RUN 5+ Ženy bez rozdílu věku 2
Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 1
Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 1
Celkem 38