Detail závodu

7 Pohoří - Krušné hory

2024
STARTOVNÉ OD
PŘIHLÁŠENO ZÁVODNÍKŮ
MÍSTO ZÁVODU

Abertamy

TYP ZÁVODU

Běh

DATUM ZÁVODU

13.07.2024

ČAS REGISTRACE

POŘADATEL ZÁVODU

Dominik Brožek

dominik.brozek@gmail.com

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH


Jméno Klub Trať Kategorie Číslo Čip Platba
Kristýna Skořinská Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let
Baškovská Kateřina Holky z Vršovky Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let
Daniel Dudáš SK Černé Plíce Alternativní trať 10+ km Muži
Fiala Pavel Klub třicátníků Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let
Gabrielová Markéta Ostrov Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let
Hnízdilová Lenka Za Hezčí Zadeček Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let
Jan Bečvář Biatlon Beroun Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let
Jandová Denisa Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let
Jirsa Jakub Víkendové objemy Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let
Jiří Gavenda Model Run Team Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let
Kasíková Barbora Alternativní trať 10+ km Ženy
Kreml Michal Financial Turtles Alternativní trať 10+ km Muži
Lenka Bečvářová Biatlon Beroun Alternativní trať 10+ km Ženy
Malý Lubomír Rozběháme Karlovy Vary Alternativní trať 10+ km Muži
Marie Šustová Osamělá vlčice Alternativní trať 10+ km Ženy
Martina Mišíková Alternativní trať 10+ km Ženy
Mayer Šimon Gorilí Smečka Alternativní trať 10+ km Muži
Metelková Táňa Běžecký klub Náchod Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let
Němec Ladislav Alternativní trať 10+ km Muži
Patricie Kohoutová Crazy Cocks Alternativní trať 10+ km Ženy
Petr Chlubna Sensemakers Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let
Pexová Anežka Alternativní trať 10+ km Ženy
Pleskotová Gabriela Cheb Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let
Rašovský Matěj RUN magazine team Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let
Regner Tomáš Biatlon Liberec Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let
Regnerová Jana Biatlon Liberec Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let
Renata Valentova Sensemakers Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let
Romana Lantová Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let
Sailer Radek Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let
Svobodová Karolína Alternativní trať 10+ km Ženy
Šilhan Jiří Bike Team Nejdek Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let
Štěpán Záruba Dlouhá Míle Alternativní trať 10+ km Muži
Tlustá Jitka Best:Time Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let
Vaniš Jan TJ Křemešničtí Sršáni Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let
Vaňková Eva Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let
Vladimír Pacner Biatlon Beroun Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let
Vrbický Jan Best:Time Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let
Zahradská Markéta Beroun Alternativní trať 10+ km Ženy
Zubaj Milan Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
Alternativní trať 10+ km Ženy 8
Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 8
Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 7
Alternativní trať 10+ km Muži 6
Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 5
Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 5
Celkem 39