Detail závodu

7 Pohoří - Orlické hory

2023
STARTOVNÉ OD
PŘIHLÁŠENO ZÁVODNÍKŮ
MÍSTO ZÁVODU

Deštné v Orlických horách

TYP ZÁVODU

Běh

DATUM ZÁVODU

20.05.2023

ČAS REGISTRACE

POŘADATEL ZÁVODU

Norskamoda.cz a Karitraa.cz

marketing@norskamoda.cz

WEB

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH


Jméno Klub Trať Kategorie Číslo Čip Platba
Bába Marek Ultra trail trať 40+ km Muži do 39 let
Bělík Martin Ultra trail trať 40+ km Muži do 39 let
Beránek Jan Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let
Beránek Jan Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let
Braun René STG Kolín Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let
Černá Jana Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let
Čipel Libor Derde Leven Team Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let
Čížek Martin Praha Řepy Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let
Dubský Roman Přibyslav Ultra trail trať 40+ km Muži nad 40 let
Fikarová Aneta Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let
Grzesík Jan Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let
Hegr Jiří Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let
Helešicová Kateřina Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let
Hnízdilová Lenka Za Hezčí Zadeček Ultra trail trať 40+ km Ženy do 39 let
Hodain Roman Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let
Jančošek Jozef Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let
Janda David Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let
Janečko Ondřej Ultra trail trať 40+ km Muži nad 40 let
Jašková Lenka Easy Coffee Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let
Juricek Bohdan Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let
Kaplan Tomáš Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let
Kazda Jan Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let
Kazdová Adela Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let
Kiezler Jaroslav Retrosi Ultra trail trať 40+ km Muži nad 40 let
Koblížková Jitka Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let
Kostrzewski Maciej Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let
Kotherová Hedvika Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let
Krejčová Jitka Štefko running team Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let
Krzyžanek Dalibor Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let
Kutmon Tomáš Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let
Málková Lucie STG Kolín Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let
Mana Jiří Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let
Metelková Táňa Běžecký klub Náchod Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let
Nekuža Pavel Ultra trail trať 40+ km Muži do 39 let
Nekužová Kristýna Running lions Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let
Novák Aleš Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let
Novák Aleš Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let
Parkanová Lucie Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let
Přibyl Jakub Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let
Růžička Lukáš Runsport Team Ultra trail trať 40+ km Muži do 39 let
Semerád Zdeněk Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let
Strnadová Eva Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let
Ševčík Petr Kiwi.com Runners Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let
Tomášek Michal Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let
Trčka Radek KO St. ICE Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let
Turek Josef Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let
Ungvári Jozef loner wolf Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let
Urbánek Ivan Hostěrádky - Rešov Ultra trail trať 40+ km Muži do 39 let
Vacula Lukáš Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let
Verster Rigardt Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let
Vojta Miloslav Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let
Zaoral Josef Ultra trail trať 40+ km Muži nad 40 let
Zbořil Tomáš Forest Ultra trail trať 40+ km Muži do 39 let
Zmeškal Jindřich Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let
Zwierzynová Sára Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 14
Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 13
Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 9
Ultra trail trať 40+ km Muži do 39 let 6
Ultra trail trať 40+ km Muži nad 40 let 4
Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 3
Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 2
Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 2
Ultra trail trať 40+ km Ženy do 39 let 1
Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 1
Celkem 55