Detail závodu

Běh kolem jezera Most- 6. ročník

Most

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

28.10.2016

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

11km

4,5km

Pořadatel a kontakt

Petr Pabišta


Tel.:
petrpabista@seznam.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
??? 4,5km Muži bez rozlišení věku 93
Anděl Kryštof 4,5km Junioři (2002-1998) 12
Anděl Zdeněk 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 11
Andělová Věra UNIPETROL 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 101
Babinčáková Veronika SRTG Strupčice 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 83
Balejova Natalie 4,5km Juniorky (2002-1998) 187
Bambas Jan Pivošlap Litvínov 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 97
Baranová Iveta 11km Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší) 356
Barthová Zdeňka 4,5km Ženy bez rozlišení věku 94
Bartoš Láďa SRTG Strupčice 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 363
Bartovský Tomáš 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 28
Bařinková Soňa SZŠ Chomutov 4,5km Juniorky (2002-1998) 8
Bařtipánová Zuzana Město Bílina 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 143
Basák Jsroslav Most 4,5km Muži bez rozlišení věku 316
Basova Blanka 11km Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší) 359
Bedeková Štěpánka SRTG Most 11km Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší) 254
Bělohlávek Pavel Jirkov 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 274
Bendel Jan 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 222
Bendová Pavlína 4,5km Ženy bez rozlišení věku 364
Beránek David ELA LITVÍNOV 4,5km Muži bez rozlišení věku 233
Beránek Jan ELA LITVÍNOV 4,5km Muži bez rozlišení věku 232
Béres Ladislav UNIPETROL 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 130
Bernasová Michaela 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 292
Bernasová Tereza 4,5km Ženy bez rozlišení věku 291
Bláhová Monika 4,5km Ženy bez rozlišení věku 79
Bobysud Lukáš 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 100
Bobysudová Klára 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 151
Boček Jiří 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 266
Borka Jakub 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 167
Brabcova Katerina 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 6
Brabcová Monika Rozběhej Litvínov 4,5km Ženy bez rozlišení věku 165
Brem Antonín 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 35
Brem František 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 410
Brožík Jan 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 225
Brzek Daniel 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 86
Brzek Tomáš Statutární město Most 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 126
Brzobohatá Danuše Magistrát města Mostu 4,5km Ženy bez rozlišení věku 23
Budilová Veronika Jazykové centrum LITERA 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 325
Bulecová Petra 11km Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší) 442
Burda Jan 4,5km Muži bez rozlišení věku 259
Burdová Kamila 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 411
Burdová Michaela 4,5km Ženy bez rozlišení věku 88
Cicko Pavel 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 260
Cidrychová Helena 4,5km Ženy bez rozlišení věku 65
Civín Jiří 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 263
Čermáková Štěpánka 11km Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší) 357
Černohorský Dominik AK Litvínov 4,5km Junioři (2002-1998) 99
Černohorský Ondřej UNIPETROL 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 103
Červenka Karel Hora Svaté Kateřiny 11km Muži C (nad 55let / ročník 1960 a starší) 310
David Miroslav 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 463
David Ulrich Vysoká Pec 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 299
Davidová Denisa 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 460
Dědek Filip 4,5km Junioři (2002-1998) 3
Dědková Monika UNIPETROL 4,5km Ženy bez rozlišení věku 102
Derek Reynolds Lukas AK Most 4,5km Junioři (2002-1998) 322
Dietrich Petr loucna956 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 63
Dlouhý Jan 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 281
Dolanská Jana Hobýci 4,5km Ženy bez rozlišení věku 269
Dolanská Michaela Hobýci 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 238
Dolanský Pavel Hobýci 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 241
Dominik Slapnička Kamil 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 16
Douda Jan 11km Muži C (nad 55let / ročník 1960 a starší) 464
Doudová Helena 4,5km Ženy bez rozlišení věku 453
Drásta Radoslav CCC-Cycling Club Chomutov 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 315
Drastík Jakub Unipetrol 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 129
Drdel Jakub 4,5km Junioři (2002-1998) 373
Drdel Milan 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 336
Drexlerová Eva 4,5km Juniorky (2002-1998) 268
Drexlerová Šárová Markéta 4,5km Ženy bez rozlišení věku 267
Dufek Jan 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 354
Dufková Daniela SRTG Chomutov 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 468
Duchan Vladimír UNIPETROL 4,5km Muži bez rozlišení věku 104
Dundek Jan 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 438
Důrasová Hana 4,5km Ženy bez rozlišení věku 341
Dvořáková Edita 4,5km Ženy bez rozlišení věku 180
Dvořáková Martina UNIPETROL 11km Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší) 134
Emingr Jakub Louny 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 183
Faberová Martina UNIPETROL 4,5km Ženy bez rozlišení věku 123
Faberová Sabina UNIPETROL 4,5km Juniorky (2002-1998) 105
Faiglová Lenka 4,5km Ženy bez rozlišení věku 434
Falářová Milena UNIPETROL 4,5km Ženy bez rozlišení věku 106
Fejfarová Kateřina Žatec 4,5km Ženy bez rozlišení věku 369
Ferianc Jiří 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 214
Feriancová Monika UNIPETROL 11km Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší) 107
Fiala Vít Azmera s.r.o. 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 384
Fialka František Běžci Chomutov 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 240
Fialová Andrea 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 283
Filingr Aleš AK Bílina 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 333
Filingr Čeněk Běžecký klub F-C Kadaň 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 452
Fivebr Vladimír FYDEL 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 10
Formánek Petr 4,5km Muži bez rozlišení věku 127
foukalova lucie SRTG Chomutov 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 467
Fousek Radek Kanoistika Chomutov 4,5km Muži bez rozlišení věku 244
Franc Jaroslav 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 358
Frlaus Petr 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 414
Gál Pavel 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 197
Gaschlerová Kateřina 4,5km Ženy bez rozlišení věku 415
Gendráč Pavel 4,5km Muži bez rozlišení věku 188
Giampaoli Karel 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 445
Glücková Lenka 4,5km Ženy bez rozlišení věku 334
Gombita Josef Most 11km Muži C (nad 55let / ročník 1960 a starší) 366
Görl Milan 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 455
Grosmanová Gabriela Rozběháme Teplice a okolí 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 347
Grzybowská Alžběta SRTG Strupčice 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 403
Halířová Hana 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 382
Halmiová Eva 4,5km Ženy bez rozlišení věku 76
Hálová Hana SRTG CHOMUTOV 4,5km Ženy bez rozlišení věku 184
Hanák Radek Spartan shoper 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 194
Hanusová Ludmila 11km Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší) 216
Hanuš Michal SRTG Most 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 320
Havlíček Michal 4,5km Junioři (2002-1998) 461
Havlíček Zdeněk 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 458
Havlíčková Klára 11km Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší) 459
Havlíčková Klárka UJEP 4,5km Ženy bez rozlišení věku 287
Havlíčková Michaela Triatlet Karlovy Vary 11km Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší) 273
Havlůj Aleš 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 257
Havlůjová Marcela 11km Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší) 33
Hebký Robert 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 258
Hendrych Jiří 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 160
Herzogová Vladimíra 4,5km Ženy bez rozlišení věku 395
Hlaváček Jirka Rozběháme Teplice 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 47
Hodač Jan Pražská sedmička 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 394
Hojdar Josef Srtgmost 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 159
Hojer Petr 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 346
Hojerová Ester 4,5km Ženy bez rozlišení věku 345
Holá Michaela Vysoká Pec 11km Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší) 297
Holeček Pavel 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 402
Holečková Jaroslava 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 401
Hollick Petr 4,5km Junioři (2002-1998) 277
Hollicková Michaela 4,5km Ženy bez rozlišení věku 276
Holý David 4,5km Junioři (2002-1998) 156
Holý Jiří Vysoká Pec 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 298
Hoŕáčková Andrea LoccosRunnosPaccos 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 236
Horáčková Šárka 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 352
Horová Veronika Město Bílina 11km Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší) 144
Horváth Martin ŠAK Chodov 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 351
Hošková Jana 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 437
Houšková Kamila 4,5km Ženy bez rozlišení věku 387
Houšková Veronika SRTG Strupčice 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 87
Hradecký Pavel Helpfy.eu 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 428
Hrdinová Jana 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 278
Hrdinová Jarmila 4,5km Ženy bez rozlišení věku 279
Hrdý Jan FYDEL 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 90
Hron Petr klub snědých běžců 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 441
Hrubá Ivana Rozběhej Litvínov 11km Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší) 163
Hrubeš David 4,5km Muži bez rozlišení věku 50
Hrubeš Vladimír Běžci Chomutov 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 380
Hrubý Erich 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 294
Hrůza Michal 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 5
Hrvol Jaroslav 4,5km Muži bez rozlišení věku 142
Hrvol Marek 4,5km Muži bez rozlišení věku 128
Hubáček Libor Slávia Most 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 124
Hubáčková Veronika 4,5km Ženy bez rozlišení věku 32
Hubený Jan 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 265
Huňová Simona Kadaň 11km Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší) 250
Huráb Lukáš 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 62
Hurta Adam UNIPETROL 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 108
Hýna Daniel AKMOST 4,5km Muži bez rozlišení věku 342
Chromečková Veronika 4,5km Ženy bez rozlišení věku 41
Immerová Petra 4,5km Ženy bez rozlišení věku 53
Imríšková Veronika Báječné ženy v běhu 4,5km Ženy bez rozlišení věku 290
Iser Petr 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 84
Jandová Lenka 4,5km Ženy bez rozlišení věku 174
Jantač David 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 55
Jaroslav Prošek UJEP 4,5km Muži bez rozlišení věku 288
Jedličková Linda 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 256
Jindřich Martin Kokesove 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 421
Jirák Miloš 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 296
Jirkovská Monika 4,5km Ženy bez rozlišení věku 425
Jiří Hájek 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 328
Joneková Nikola SRTG Strupčice 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 404
Jurenkova Jitka 4,5km Ženy bez rozlišení věku 378
Jurenkova Kristyna 4,5km Juniorky (2002-1998) 377
Jurincová Eva AK Most 4,5km Ženy bez rozlišení věku 348
Jurincová Eva 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 349
Jurinec Petr 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 350
Kacíř Zdeněk lOUČNÁ956 11km Muži C (nad 55let / ročník 1960 a starší) 392
Kačerová Alice DATECH-PRO s.r.o. 4,5km Ženy bez rozlišení věku 81
Kail Tomáš 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 39
Káňa Jan 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 332
Kapoun Tibor Jazykové centrum LITERA 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 253
Karaus Tomáš UNIPETROL 4,5km Muži bez rozlišení věku 109
Karaus Vilém UNIPETROL 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 110
KATERINA PLETICHOVA BDKKADAN 11km Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší) 385
Kavecký Aleš 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 306
Kecskés Jiří 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 245
Kelbichová Vendula hasiči Jirkov 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 407
Kendziura Michal 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 319
Kendziurova Kamila 4,5km Ženy bez rozlišení věku 318
Klára Řehořová SRTG Strupčice 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 75
Kleistnerová Jitka za sebe 11km Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší) 301
Knižda Míra Rozběhej Litvínov 4,5km Muži bez rozlišení věku 49
Knoblochová Marcela UNIPETROL 11km Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší) 111
Kolaříková Eva Meziboří 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 95
Kolodziejová Pavlína 4,5km Juniorky (2002-1998) 454
Končel František TJ Lokomotiva Most 11km Muži C (nad 55let / ročník 1960 a starší) 2
Konečná Lucie 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 391
Korbášová Gabriela ASK Elna Počerady 11km Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší) 208
Korolenko Dominik 4,5km Junioři (2002-1998) 38
Kortan Jaroslav 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 398
Kostková Jitka SRTG CHOMUTOV 4,5km Ženy bez rozlišení věku 182
Kostlán Martin Superpotravina 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 262
Košková Magdalena 11km Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší) 226
Košťálová Lucie Rozběháme Teplice 4,5km Ženy bez rozlišení věku 77
Kotě Lukáš 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 275
Koutská Jitka 11km Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší) 228
Koutský Pavel 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 229
Kováčová Renata 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 13
Kovářová Zuzana 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 433
Kozová Barbora 4,5km Ženy bez rozlišení věku 227
Král Josef UNIPETROL 4,5km Muži bez rozlišení věku 133
Král Petr 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 71
Králová Dagmar 11km Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší) 264
Králová Kateřina UNIPETROL 4,5km Ženy bez rozlišení věku 119
Krausová Klára 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 466
Krejčová Kateřina 4,5km Ženy bez rozlišení věku 270
Kreml Bohumil Most 4,5km Muži bez rozlišení věku 96
Kritzbach Jan AK Most 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 145
Krlínová Michaela 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 282
Kruťa Ivo SRTG Chomutov 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 34
Křivánek Petr Meziboří 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 429
Křížová Anežka 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 344
Kšánová Monika World Ventures 4,5km Ženy bez rozlišení věku 362
Kuba Michael 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 293
Kubáš Aleš 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 312
Kučera Jiří 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 423
Kučera Ladislav 4,5km Muži bez rozlišení věku 338
Kučerka Jan KOB Litvínov 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 19
Kučerová Ivana 4,5km Ženy bez rozlišení věku 397
Kučerová Šárka 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 422
Kuchařík Pavel Jirkov 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 327
Kukla Milan 4,5km Muži bez rozlišení věku 161
Kukučová Anna SRTG Strupčice 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 22
Kunkelová Dáša 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 61
Kupová Andrea Magistrát města Mostu 4,5km Ženy bez rozlišení věku 25
Kutílková Kateřina SRTG Most 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 314
Kužel Milan 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 355
Kuželová Michaela 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 368
Lakomý Lukáš 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 70
Lancingerová Kristýna 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 198
Landyšová Lada UNIPETROL 4,5km Ženy bez rozlišení věku 131
Langhammer Tomáš Krušnoman Triathlon Team Litvínov 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 136
Laštovková Miluše Magistrát města Mostu 4,5km Ženy bez rozlišení věku 202
Laušmanová Petra Hard cross 4,5km Ženy bez rozlišení věku 166
Lédlová Naděžda Spona Teplice 11km Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší) 444
Lehoučková Denisa 4,5km Ženy bez rozlišení věku 205
Lenčéšová Veronika 4,5km Ženy bez rozlišení věku 54
Letocha Radek 4,5km Junioři (2002-1998) 436
Ličko Michal Fitnessguru 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 46
Ličková Hana UNIPETROL 11km Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší) 132
Liebig Pavel 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 280
Liebig Vilém 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 190
Linka Tomáš UNIPETROL 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 135
Liška Radek Rozběháme Teplice a okolí 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 48
Lišková Barbora 4,5km Juniorky (2002-1998) 311
Longauer Vladimír 4,5km Muži bez rozlišení věku 272
Longauerova Lenka ROZBĚHEJ LITVINOV 11km Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší) 179
Lostofi Aleš 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 31
Loužil Martin Spartan shoper 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 80
Lovaš Petr AK Most 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 313
Macek Jiří KOB Litvínov 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 246
Machuta Petr Magistrát města Mostu 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 210
Malá Michaela SRTG Strupčice 11km Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší) 400
Maleček Roman 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 261
Málek Josef UNIPETROL 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 112
Malina Jiří Běžci Chomutov 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 376
Malinová Michaela Běžci Chomutov 4,5km Juniorky (2002-1998) 375
Malinová Miroslava Běžci Chomutov 11km Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší) 365
Malý Vojtěch SRTG Strupčice 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 289
Maňák Luboš 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 9
Manertová Radka Rozběhej Litvínov 4,5km Ženy bez rozlišení věku 237
Mareš Petr Vtelno žije ! 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 1
Maršík Jindřich Ostrov 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 409
Maršíková Veronika 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 353
Martinková Jana SPRP Run team 11km Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší) 284
Masojídková Alena 4,5km Ženy bez rozlišení věku 393
Masopust Karel 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 449
Mašek Daniel 4,5km Junioři (2002-1998) 469
Matuška Adam Florbal Chomutov 4,5km Junioři (2002-1998) 443
Matušková Hana 4,5km Ženy bez rozlišení věku 92
Matuškovičová Miluška 4,5km Ženy bez rozlišení věku 424
Mazánek Jan 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 340
Merhautová Lucie Rozběhej Litvínov 4,5km Juniorky (2002-1998) 451
Merhautová Monika 4,5km Ženy bez rozlišení věku 456
Mertl Daniel 4,5km Junioři (2002-1998) 218
Mertlová Anna Běžci Chomutov 4,5km Ženy bez rozlišení věku 217
Mihal Karel Kanoistika Chomutov 4,5km Muži bez rozlišení věku 243
Miltnerová Jiřina 4,5km Ženy bez rozlišení věku 440
Miroslav Benda 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 170
Mocko Michal 4,5km Muži bez rozlišení věku 186
Mráz Jaroslav 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 7
Mrnková Věra Bk Louny 11km Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší) 412
Myslivec Jan UNIPETROL 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 138
Nastoupil Martin Účetnictví Nastoupil 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 360
Nerad Jaroslav KOB Litvínov 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 154
Neradová Alena KOB Litvínov 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 420
Nevečeřalová Veronika 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 374
Nikol Stehlíková 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 82
Nosek Jakub 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 52
Novák Jiří 4,5km Muži bez rozlišení věku 42
Novák Martin 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 206
Nováková Jana Koupelny Šujan 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 155
Obrtlík Štěpán Norci 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 381
Oravcová Štěpánka 4,5km Ženy bez rozlišení věku 158
Orság Josef 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 91
Pabišta Karel Most 4,5km Muži bez rozlišení věku 137
Paldusová Karolína 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 230
Panitz Erich Srtg Most 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 26
Panocha Tomáš 4,5km Muži bez rozlišení věku 413
Paparega Jan Statutární město Most 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 125
Parnica Tomas AK Most 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 323
Paťava Karel 4,5km Muži bez rozlišení věku 171
Paťavová Tereza 4,5km Juniorky (2002-1998) 172
Pátek Tomáš JIP Most 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 343
Pátek Vladimír 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 66
Paul Karel Most 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 211
Pavlík Miroslav KOB Litvínov 11km Muži C (nad 55let / ročník 1960 a starší) 175
Pavlína Kremlová 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 98
Pelc Jaroslav Běžci Chomutov 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 431
Petra Králíčková Běžci Chomutov 4,5km Ženy bez rozlišení věku 64
Petra Vyskočilová 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 330
Petrmichl Vít 4,5km Muži bez rozlišení věku 308
Petržilková Petra 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 249
Phamová Lucie 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 162
Písařiková Pavlína Chomuto 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 219
Piwowarski František SRTG Strupčice 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 379
Polanský Petr 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 331
Požárková Dušková Helena o.s. za práva zvířat 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 361
Poživilová Romana Rozběhej Litvínov 11km Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší) 164
Pravdová Renáta 11km Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší) 303
Presslová Leona 11km Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší) 305
Prokeš Dušan TJ Cykloteam Chomutov 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 462
Prokeš Miroslav 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 177
Prokešová Miroslava 4,5km Ženy bez rozlišení věku 176
Prokešová Renata Běžci Chomutov 4,5km Ženy bez rozlišení věku 69
Prokopová Eliška 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 439
Prokopova Veronika 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 337
Prudká Michala 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 335
Ptacek Lukas 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 465
Punt Jaroslav UNIPETROL 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 113
Pyskatý Jan 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 45
Radics Marek Magistrát města Mostu 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 85
Rajchmanová Lenka 11km Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší) 149
Rakovan Pavol UNIPETROL 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 114
Razim Martin Louny 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 286
Reynolds Katerina AK Most 4,5km Ženy bez rozlišení věku 321
Richter Lukáš Rozběháme Teplice a okolí 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 51
Rozsypal Vladislav STS Chvojkovice Brod 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 427
Ruda Bauhof SRTG Trupčice 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 235
Rudl Jirka 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 200
Rusňáková Eva 4,5km Ženy bez rozlišení věku 173
Růžička Tomáš T.J.Sokol Osek 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 14
Růžička Martin UNIPETROL 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 115
Růžičková Zuzana UNIPETROL 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 116
Rybář Jiří MOST 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 150
Řehánek Milan 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 185
Salát Martin UNIPETROL 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 139
Sapoušek Miroslav 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 220
Sapoušková Lenka 11km Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší) 221
Sedlárová Michaela Dvoreček 11km Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší) 239
Sedlecká Anežka 4,5km Ženy bez rozlišení věku 406
Seidlová Michaela 11km Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší) 168
Seifert Radim 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 309
Sejrek Martin 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 396
Schmidt Michal BK Žatec 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 386
Sixta Jan 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 251
Sixta Jiří 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 196
Skala Stanislav 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 72
Sládek Jiří BK Žatec 11km Muži C (nad 55let / ročník 1960 a starší) 370
Slavíková Michaela 4,5km Ženy bez rozlišení věku 307
Sliška Vladislav UNIPETROL 11km Muži C (nad 55let / ročník 1960 a starší) 117
Smeták Václav AK Most 11km Muži C (nad 55let / ročník 1960 a starší) 148
Smudková Markéta 4,5km Ženy bez rozlišení věku 426
Sochor Josef 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 252
Soška Jan UNIPETROL 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 118
Soukalová Iva 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 204
Srb Tomáš 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 432
Staněk František Rozběhej Litvínov 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 446
Stanislav Kouba Sokol Hřivčice 11km Muži C (nad 55let / ročník 1960 a starší) 203
Staňková Jana Rozběhej Litvínov 4,5km Ženy bez rozlišení věku 447
Stejskal Jakub 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 372
Strmiska Jaroslav 4,5km Junioři (2002-1998) 389
Suchá Veronika 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 302
Suchánková Tereza 4,5km Juniorky (2002-1998) 390
Suchardová Kateřina 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 207
Sutoová Kateřina ELA LITVÍNOV 4,5km Ženy bez rozlišení věku 234
Svašek Petr 4,5km Muži bez rozlišení věku 367
Svatoň Zdenek 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 255
Svejkovská Adriana 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 199
sýkora pavel ACML Chomutov 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 247
Sýkora Tomáš 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 371
Sýkorova Jitka Roztrhaný kšilt 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 248
Šafaříková Lucie 4,5km Ženy bez rozlišení věku 201
Šafaříková Pertra Horská služba Klíny 11km Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší) 68
Šeámek Jiří 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 21
Šimík Pavel 4,5km Muži bez rozlišení věku 317
Šimková Michaela 4,5km Ženy bez rozlišení věku 60
Šindelka Vladimir 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 37
Šlajerová Helena 4,5km Ženy bez rozlišení věku 416
Šnorová Lucie 4,5km Ženy bez rozlišení věku 27
Šrámková Hana 11km Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší) 20
Štěpanovský Petr 4,5km Muži bez rozlišení věku 153
Štětka Jiří 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 300
Štolfa Ladislav 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 15
Štolfová Jana 4,5km Ženy bez rozlišení věku 408
Šultová Lucie SRTG Strupčice 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 326
Šuttová Lenka Dvoreček 4,5km Ženy bez rozlišení věku 242
Tomáš Pomahač Jirkov 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 448
Tomáš Rostislav 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 40
Trčka Martin 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 224
Trčková Kateřina 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 215
Trojna Luboš Ústecký kraj 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 140
Turzó Jan 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 383
Tušinská Klára 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 450
Tvrdková Jana 4,5km Ženy bez rozlišení věku 29
ulrichova barbora 4,5km Ženy bez rozlišení věku 44
Ulrych Josef 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 58
Unger Josef Světlo pro svět 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 271
Unger Miroslav 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 213
Urban Zdeněk SRTG MOST 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 43
Vacková Pavla Rozběháme Teplice a okolí 4,5km Ženy bez rozlišení věku 329
Vadlejch Martin 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 419
Vágner Dušan PT 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 78
Vágnerová Veronika VitaSport.cz 11km Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší) 57
Valta Jakub 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 59
Vaněk Jan 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 146
Vaňková Martina 11km Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší) 147
Vávrů Ivana TJ VTŽ Chomutov 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 223
Veruněk Patrik UNIPETROL 4,5km Muži bez rozlišení věku 120
Veselá Lucie Běžci Chomutov 4,5km Ženy bez rozlišení věku 430
Veselovský Jiří 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 304
Vítková Lenka 4,5km Ženy bez rozlišení věku 152
Vítková Zuzana 11km Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší) 4
vitovsky petr cukrar 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 56
Vlachová Anna 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 18
Vlček Jiří SPONA Teplice 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 388
Volf Miroslav TJ Slávie Chomutov 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 212
Vopat Karel Boleboř 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 195
Vopatová Pavla Rozběhej Litvínov 11km Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší) 169
Vostrý František 4,5km Muži bez rozlišení věku 181
Vrbova Petra 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 209
Vrťová Ivona Koupelny Šujan 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 189
Vrzáková Veronika Rozběháme Teplice a okolí 4,5km Ženy bez rozlišení věku 73
Vyhnánek Josef SPRP Run team 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 285
Výšek Pavel UNIPETROL 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 121
Vytisková Martina 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 89
Waltera Vladimír Team Bike Perštejn 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 405
Watzke Petr VitaSport.cz/Teplice 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 24
Záděra Dominik AK Litvínov 4,5km Junioři (2002-1998) 295
Zahradník Tomáš 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 435
Zahradníková Tereza 4,5km Ženy bez rozlišení věku 157
Zachová Jana 4,5km Ženy bez rozlišení věku 67
Zajíc Jonáš Zajíci 4,5km Muži bez rozlišení věku 193
Zajíc Matěj Zajíci 4,5km Junioři (2002-1998) 192
Zajícová Mirka Zajíci 4,5km Ženy bez rozlišení věku 191
Zajíček Milan 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 457
Zak Michal 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 178
Zauper Willibald Chomutov 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 339
Zdeněk Pták TEAM Bike Perštejn 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 324
Zdeněk Řehoř SRTG Strupčice 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 74
Zdeňka Karešova Rungo pro ženy 11km Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší) 30
Zelený Jaroslav 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 231
Zeman Radek UNIPETROL 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 122
Zlatohlavek Ondrej Kokesove 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 417
Zralíková Aneta 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 399
Zuzčaková Jaromíra 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 17
Zvěřinová Eva Rozbehej Litvínov 4,5km Ženy bez rozlišení věku 36
Žaloudek Jan UNIPETROL 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 141
Žitný Jakub 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 418

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 111
11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 88
4,5km Ženy bez rozlišení věku 85
11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 71
11km Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší) 43
4,5km Muži bez rozlišení věku 34
4,5km Junioři (2002-1998) 16
4,5km Juniorky (2002-1998) 11
11km Muži C (nad 55let / ročník 1960 a starší) 10
Celkem 469