Detail závodu

BĚH NA ČESKOU CHALUPU - dětský závod

Liberec

Běh do vrchu

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

05.11.2022

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m

Pořadatel a kontakt

Atletický klub AC Slovan Liberec a rodina Gräfova


atletika.lib@volny.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Andrlová Nela AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2011 - 2012) 78
Baier Samuel TJ Loko Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2011 - 2012) 79
Baier Sebastian TJ Loko Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 80
Balatková Tina LIAZ Jablonec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 81
Balda Adam AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 82
Balda Daniel TJ Sokol Doubí DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2011 - 2012) 83
Belko Martin AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 84
Benko Karolina AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 85
Berková Leontýna AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2011 - 2012) 86
Bláhová Tereza AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2009 - 2010) 87
Blajer Daniel AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 88
Blajerová Vanesa AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2011 - 2012) 89
Blažková Anna Sokol Skuhrov DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 622
Blažková Ema Sokol Skuhrov DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 623
Blažková Josefína Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2011 - 2012) 2
Bradáč Albert AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 90
Brodská Ema AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 91
Brodský Max AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 92
Bulířová Adéla Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 3
Bulířová Kristýna Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2011 - 2012) 4
Bulířová Šárka AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2011 - 2012) 93
Bulířová Zuzana AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2011 - 2012) 94
Bureš Kevin AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2011 - 2012) 95
Buss Laura AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 96
Buss Sára AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 97
Císařová Johana TJ Jiskra Josefův Důl DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 98
Černá Alice AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 5
Dařbujan Ludvík Eleven Head CST Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 6
Dařbujanova Hedvika Eleven Head CST Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 7
Dufek Jakub AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 99
Dumek Ondřej Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2011 - 2012) 8
Dumek Václav Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 9
Dundová Sofie AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2011 - 2012) 100
Dvořák Vojtěch Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 10
Ela Klusáčková AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 101
Elia Stanislavová Lara Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 11
Endrychová Kateřina Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 13
Endrychová Kateřina Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 12
Eppertová Vanesa AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2009 - 2010) 102
Fáberová Anežka AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 103
Farkašová Eliška AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 104
Fiala Vojtěch Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 14
Fialová Anna Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 15
Fialová Kristýna Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 16
Finke Alisia AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2009 - 2010) 105
Fischerová Johanna Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2011 - 2012) 17
Francke Johana DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 106
Frühbauer Ondřej Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 18
Frühbauerová Lucie Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 626
Galandr Ondřej AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žáci (2009 - 2010) 107
Gänsel Benjamin AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žáci (2009 - 2010) 108
Goldsteinová Ella Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2011 - 2012) 19
Hájek Štěpán Lbc DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 109
Halamová Anežka TJ Sokol Skuhrov DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2011 - 2012) 110
Hampacher Tobiáš DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2011 - 2012) 20
Heindorfer Eliška Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2011 - 2012) 21
Hejl Aleš Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 22
Herčík Cyril AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2011 - 2012) 111
Hladová Julie Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 23
Hlavsová Karolína AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2011 - 2012) 112
Hofmanová Zuzana Atletika ABK Frýdlant DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2011 - 2012) 113
Housa Daniel Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2011 - 2012) 24
Hrouda Vilém Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2011 - 2012) 25
Hudík Ondřej AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žáci (2009 - 2010) 114
Hudík Ondřej AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žáci (2009 - 2010) 115
Hudíková Viktorie AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 116
Hurt Marek Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 26
Hyška Vincent AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 117
Chocholoušek Adam Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2011 - 2012) 27
Chocholoušek Jan Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 28
Chovancova Tereza TJ Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 118
Chovanec Adam Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 29
Churavý David Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2011 - 2012) 30
Chválová Alice AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2011 - 2012) 119
Chválová Aneta AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 120
ISABELLE CÍSAŘOVÁ EMILY AmBeS 1986 DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 1
Jakub Belza Jan DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 121
Jakubička Antonín Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2011 - 2012) 31
Jakubičková Karla Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 32
Jankovský Štěpán AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2011 - 2012) 122
Jelínek Bruno Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 33
Ježek Vincent Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2011 - 2012) 34
Ježková Kateřina Ski team Harranti Harrachov DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2009 - 2010) 123
Jiránek Pavel AmBeS 1986 DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 124
Kabriel Hugo Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 35
Kabrielová Marie Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2011 - 2012) 36
Kadlas Anna DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 630
Kafková Amálie Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 37
Kajínková Ina Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2011 - 2012) 38
Karvayová Zuzana AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2009 - 2010) 125
Kaucká Zuzana AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2009 - 2010) 126
Keltnerová Tereza AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2011 - 2012) 127
Klangová Tereza DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 39
Klusáček Martin Rapid Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2011 - 2012) 128
Klusáčková Ela AC Slovan DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 634
Knězů Štěpán AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2011 - 2012) 129
Kohout Michael Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2011 - 2012) 40
Kohoutová Edita Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2011 - 2012) 41
Komárková Izabela Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 42
Kopicová Nela AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2009 - 2010) 130
Kostková Eliška Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2011 - 2012) 43
Košek Daniel AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2011 - 2012) 131
Košková Liliana AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 132
Koucký Adam DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 133
Koucký Daniel DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 134
Kovář Matouš AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2011 - 2012) 135
Kozák Jaromír AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 136
Krčmářová Adéla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2011 - 2012) 629
Křivka Theodor DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 44
Kubišta Anton Biatlon Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2011 - 2012) 137
Kubišta Vavro Biatlon Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2011 - 2012) 138
Kubištová Alžbeta DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2011 - 2012) 139
Kukelková Elen ABK Frýdlant DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2009 - 2010) 140
Kuncová Natali SKJA DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 141
Kunrtová Agáta Ski team Harranti Harrachov DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2011 - 2012) 142
Kysela Jakub AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 143
Landová Františka AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2009 - 2010) 45
Langmaier Jakub AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žáci (2009 - 2010) 144
Laurinová Ella AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 145
Likusová Barbora Adrien elixir team DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2011 - 2012) 146
Loprais Luboš AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žáci (2009 - 2010) 147
Louda Filip AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 148
Lovjannikova Kristýna AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2009 - 2010) 149
Maděrová Klárka Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2011 - 2012) 46
Magálová Veronika Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 47
Mach Šimon DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 150
Machačka Štěpán JUDO KLUB DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 151
Machačková Viktorie TJ LIAZ DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 152
Machová Anna DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 153
Mandlová Tereza Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2011 - 2012) 48
Masák Šimon AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2011 - 2012) 154
Mašek Jan Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2011 - 2012) 49
Mates Jonáš Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 50
Matlach Samuel AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2011 - 2012) 155
Maturová Ema AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 156
Mayová Veronika Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2011 - 2012) 51
Mečíř Jakub Vlčáci Český Dub DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2011 - 2012) 157
Mečířová Marie Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 52
Medková Nikol AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 158
Menclová Šárka TJ Sokol Hradec Králové DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 53
Minkovič Eva Atletika ABK Frýdlant DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 54
Mišutková Laura AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2011 - 2012) 159
Mizera Albert DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 625
Mizerová Anežka DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 624
Moravcová Eliška AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2011 - 2012) 160
Motl Tomáš Sokol Skuhrov DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2011 - 2012) 161
Motl Václav Sokol Skuhrov DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žáci (2009 - 2010) 162
Moudrá Natálie AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 163
Mucha Ondřej AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2011 - 2012) 164
Muchová Eliška AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2009 - 2010) 165
Nádvorníková Eva AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 166
Nedvídková Eva AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2009 - 2010) 167
Nesvačilová Ema AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 55
Nosek Jakub Judoclub Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 56
Nosková Anna AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 57
Nováková Monika Acslovan DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2009 - 2010) 58
Nováková Monika AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2009 - 2010) 168
Novotný Matyáš AmBeS 1986 DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žáci (2009 - 2010) 169
Nýdrlová Lucie AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 170
Oppitzová Emma Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 59
Patočka Ferdinand AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 171
Pavlů Adam Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 60
Petržilka Jan TJ Jiskra Josefův Důl DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žáci (2009 - 2010) 172
Petržilková Eliška TJ Jiskra Josefův Důl DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2011 - 2012) 173
Piskáček Jan SWSL Lučany DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 174
Piskáček Petr SWSL Lučany DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 175
Piskáčková Anna SWSL Lučany DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 176
Pokorný Lukáš Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 61
Poláková Eliška AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2009 - 2010) 177
Poustevník Šimon Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 62
Procházková Kateřina HESU-Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 178
Přindová Sofie Dukla liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 179
Přistoupil František Pajdavá noha ze Záběhlic DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2011 - 2012) 180
Pšenková Tereza KB Trefa DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2011 - 2012) 63
Puš Ondřej SWSL Lučany DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 181
Pušová Veronika SWSL Lučany DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 182
Pyrchala Vojtěch AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2011 - 2012) 183
Rázek Štěpán AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žáci (2009 - 2010) 184
Regnerová Karolína Biatlon Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2011 - 2012) 185
Reiss Nella DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2009 - 2010) 64
Rozsypal Radim SK Ještěd DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žáci (2009 - 2010) 65
Rozsypalová Beata SK Ještěd DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 66
Rozsypalová Linda SK Ještěd DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 67
Samšiňák Jan AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2011 - 2012) 186
Seifertová Jana AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 187
Sezgin Denis FC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 77
Sharma Michelle TJ Jiskra Josefův Důl DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2011 - 2012) 188
Schmida Albert Atletika Poruba DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 189
Schmidová Beáta SSK Vítkovice Ostrava DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 190
Schmiedl Hugo AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 191
Scholzová Bára Liaz Jablonec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2011 - 2012) 621
Schveiger Vítek AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2011 - 2012) 192
Schveigerová Šárka AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2009 - 2010) 193
Skořepová Magdaléna TJ Jiskra Josefův Důl DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2011 - 2012) 194
Skořepová Markéta TJ Jiskra Josefův Důl DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 195
Skrbek Matouš TJ Sokol Železný Brod DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žáci (2009 - 2010) 196
Stanislavová Lara Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 632
Stehlík Vojtěch AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žáci (2009 - 2010) 197
Svobodová Emma AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2011 - 2012) 198
Szmozsanyica Andras AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2011 - 2012) 199
Šefl Matěj AC Slovan DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 628
Šeflová Magdaléna AC Slovan DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2009 - 2010) 627
Šikýřová Aneta AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2009 - 2010) 200
Šilberský Jan AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žáci (2009 - 2010) 201
Šilhán Pavel AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žáci (2009 - 2010) 202
Šimonek Albert STOPNITO DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 203
Špís Matyáš Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 68
Špís Oliver Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 69
Šťastná Ema LTK Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 633
Štejfa Ondřej AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2011 - 2012) 204
Technik František Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2011 - 2012) 70
Technik Štěpán Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 71
Tomášek Ondřej Sokol Skuhrov DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 205
Tomášková Amálie Sokol Skuhrov DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2011 - 2012) 206
Trojanová Tereza AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2009 - 2010) 207
Urban Jakub AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 208
Urban Tomáš AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 209
Valášková Eliška DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 637
Valenta Erik AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2011 - 2012) 210
Valentová Nela AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 211
Valoušková Magdaléna Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 72
Vaněk Josef AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 212
Vaněk Štěpán LTK Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žáci (2009 - 2010) 213
Vaněk Štěpán LTK Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žáci (2009 - 2010) 631
Varvařovský Adam AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 214
Vaškovský Tomáš Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 73
Veronika Tafijčuková Adrien elixir team DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2009 - 2010) 215
Veselá Nina Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 635
Veselková Magdalena Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 74
Vitová Lottka Sokol Skuhrov DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2011 - 2012) 216
Vojnová Lola TJ Jiskra Josefův Důl DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 217
Winkler Matyáš DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2011 - 2012) 218
Zárybnická Anna Ski Janov Bedřichov DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 75
Zavadilová Ema Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 76
Znojemská Antonie Albrechtice DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 636
Zoubek Tadeáš AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 219
Žabka Vratislav AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 220

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 70
DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 56
DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2011 - 2012) 38
DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2011 - 2012) 35
DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2009 - 2010) 21
DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žáci (2009 - 2010) 17
Celkem 237