Detail závodu

LESNÍ BĚH ŘÍČANY XCR - děti

Říčany

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

16.10.2022

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

1700 m

600 m

350 m

Pořadatel a kontakt

Běžecký klub Říčany


msmrcka@seznam.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Suchý Ondřej Atletika Říčany 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 17
Běhalová Andrea Říčany 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2011 a 2010) 192
Beneš Tadeáš J.Město 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2011 a 2010) 84
Beneš Lukáš ZŠ Šeberov 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016)
Beneš Lukáš 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 82
Beneš Tadeáš Atletický oddíl Praha 11 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2011 a 2010)
Bezděková Kateřina Sokol Říčany 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2014 až 2012) 202
Bezděková Zuzana Sokol Říčany 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2011 a 2010) 201
Bína Mikuláš SKI Senohraby 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2014 až 2012) 243
Bínová Viktorie SKI Senohraby 1700 m Starší žákyně - 13 a 14 let (2009 a 2008) 244
Bišof Alexander 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2017 a později) -
Blechová Nela SK Jevany 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2014 až 2012) 185
Blechová Sofie 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2014 až 2012) 184
Böhm Viktor VINPR 1700 m Starší žáci - 13 a 14 let (2009 a 2008) 247
Borovská Rozálie Atletika Sokol Říčany 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 41
Brejcha Tomáš Sokol Říčany 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2011 a 2010) 174
Cimprichová Elen Sokol Říčany a Radošovice 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2011 a 2010) 217
Dědečková Alžběta veselá atletika Nový Vestec 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2014 až 2012)
Dobášová Eva VINPR 1700 m Starší žákyně - 13 a 14 let (2009 a 2008) 246
Drbohlavová Magdaléna KVS Praha 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2014 až 2012) 43
Dufek Hugo Modřany 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2014 až 2012) 206
Dufková Pavla Modřany 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2011 a 2010) 207
Duchoň Jakub 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 220
Duchoňová Kateřina ŠSK Újezd nad Lesy 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2011 a 2010) 219
Dvořák Oscar SK Jevany 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2014 až 2012) 181
Dvořák Xaver SK Jevany 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 180
Dvořáková Natálie atletika říčany (ml přípravka) 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 12
Filler Martin ŠSK Újezd nad Lesy 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2014 až 2012) 69
Fillerová Veronika MŠ Sluníčko 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2017` a později) 66
Fincl Sebastian Atletika Říčany 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 28
Fusková Johana Atletika Říčany (minipřípravka) 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2017` a později) 10
Gálik Martin T. J. Sokol Říčany 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2014 až 2012) 178
Gnadová Olivie Oleško 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2017` a později) 241
Hanus Patrik Sokol Říčany 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2014 až 2012) 48
Harčár Mateo TJ Sokol Říčany a Radošovice 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 37
Hauserová Vanesa AO Mustang 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2014 až 2012) 235
Hickl Jonas 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 9
Hladká Barbora SK Jevany 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2014 až 2012) 208
Hladký Filip SK Jevany 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 209
Hobíková Kateřina SK Jevany 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2014 až 2012) 216
Hodan Filip Uhřiněves 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2017 a později) 223
Hodanová Natálie Uhříněves 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 224
Hojný Václav FK Radošnice 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2017 a později) 11
Horáček Jakub Újezd nad Lesy 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2014 až 2012) 71
Horáčková Karolína T. J. Sokol Říčany a Radošovice 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2011 a 2010) 193
Horáčková Eliška Újezd nad Lesy 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2017` a později) 67
Hornikova Julie Atletika jizni mesto 1700 m Starší žákyně - 13 a 14 let (2009 a 2008) 222
Hron Štěpán TK Pinďour 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2017 a později) 75
Hrušková Kristýna SK Jevany 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2014 až 2012) 203
Hrůšová Lucie SK Jevany 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2017` a později) 70
Hübnerová Petra 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2017` a později) 83
Hušák Filip TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2014 až 2012) 173
Hušáková Veronika TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2011 a 2010) 189
Charvát Radomír SK Jevany 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2014 až 2012) 229
Jakeš Petr Sokol Říčany-Radošovice 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 4
Jan Scharff Jakub TJ Sokol Radošovice 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016)
Janecká Anne 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016)
Janecká Kačka 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2014 až 2012) 80
Janecká Marijanka 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 81
Janečková Anna SK Jevany 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 61
Janoušek Prokop Kolovraty 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2011 a 2010) 248
Janoušková Tmea Kolovraty 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2014 až 2012) 252
Jeníčková Andrea 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2017` a později) -
Jobová Ema 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2017` a později) 55
Jobová Hana Atletika Sokol Říčany 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 53
Jonášová Teraza Sokol Nusle 1700 m Starší žákyně - 13 a 14 let (2009 a 2008) 225
Kabelka David Dukla JM 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2014 až 2012) 199
Kabelka Filip Slavia 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2011 a 2010) 200
Kadlec Václav Atletika Říčany 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2011 a 2010) 190
Kavková Valerie RIC (OB Říčany) 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2014 až 2012) 56
Klein Beata SK Jevany 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2014 až 2012) 212
Klein Viola SK Jevany 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2017` a později) 211
Klimešová Anna TJ sokol Říčany a Radošovice 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2014 až 2012) 54
Klimešová Kateřina TJ sokol Říčany a Radošovice 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2017` a později) 47
Kočová Vanessa Sokol Říčany 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 18
Kohout Ondřej Sokol Říčany (atletika) 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) -
Kohoutek Lukáš OB Říčany 1700 m Starší žáci - 13 a 14 let (2009 a 2008) 205
Kohoutová Anežka Sokol Říčany (atletika) 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016)
Kokaisl Filip Atletika Říčany 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2014 až 2012) 32
Kokaislová Aneta Atletika Říčany 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 16
Koryntová Viktorie Atletika Říčany 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 42
Kótka Tadeáš TS Radešovice 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2011 a 2010) 214
Kotýnek Jan Sokol Říčany 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2011 a 2010) 74
Kozel Daniel 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016)
Krajč Michal AO Mustang 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2014 až 2012) 218
Kramule Matyáš Funkční trénink Milovice/Olympia Spartan trénink Kutná Hora 1700 m Starší žáci - 13 a 14 let (2009 a 2008)
Kraus Vilém Winehouse 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 179
Kršňák Jakub 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 57
Krušinová Sofie Atletika Jižní Město 1700 m Starší žákyně - 13 a 14 let (2009 a 2008) 221
Kubát Matyáš Sokol Říčany 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 1
Kubričan Matyáš Lokalblok 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2017 a později) -
Kuhnertová Nela SK Jevany 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2017` a později) 172
Kupčová Eliška Senohraby 1700 m Starší žákyně - 13 a 14 let (2009 a 2008) 226
Kusá Adina TJ Sokol Říčany 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 29
Lamplot Jonáš T. J. Sokol Říčany a Radošovice 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016)
Lamplot Petr T. J. Sokol Říčany a Radošovice 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2014 až 2012)
Landa Matyáš T J Sokol Ricany -atletický oddíl 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) -
Lazarova Tereza Spartak Praha 4 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2014 až 2012) 59
Lazarova Veronika NOVIS TK PRAHA 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 62
Leila Veselá atletitika Nový Vestec 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2011 a 2010) 238
Malá Ema Ž. Tygři 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2017` a později) 3
Malinová Viola Sokol Říčany 1700 m Starší žákyně - 13 a 14 let (2009 a 2008) 252
Málková Karolína SK Jevany 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2017` a později) 39
Malý Lukáš FK Radošnice 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2017 a později) 2
Marvin Amálie SK Jevany 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2017` a později) 19
Masslová Antonie Atletika Říčany 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 64
Masslová Julie Sokol Říčany 1700 m Starší žákyně - 13 a 14 let (2009 a 2008) 242
Mašek Filip 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2014 až 2012) 233
Mašková Julie AO Mustang 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2011 a 2010) 234
Matoušek Filip T.J. Sokol Říčany a Radošovice 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2011 a 2010) 191
Mazouchová Linda LBS Sport team 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2014 až 2012) 186
Míčková Karolína Atletika Benešov 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2014 až 2012) 213
Mrázová Ema TJ Slovan Praha Zdravotník 1700 m Starší žákyně - 13 a 14 let (2009 a 2008)
Natálka Zouzalova Sk Jevany 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2017` a později) 26
Nosál Jaroslav 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2017 a později) 5
Nosál Tomáš Atletika Říčany 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 7
Nováková Lily SK Jevany 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2017` a později) 8
Nováková Valentína ASK pISOLI 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2014 až 2012) 73
Novotný Jindřich SK Jevany 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2014 až 2012)
Nykodým Dominik Střela Žebrák 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2014 až 2012) 251
Nykodymová Adéla Strela Žebrák 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2014 až 2012) 249
Olšák Samuel Sokol Ricany 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 23
Oubrecht Daniel Atletika Sokol Říčany a Radosovice 1700 m Starší žáci - 13 a 14 let (2009 a 2008) 197
Oubrecht Tomáš 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2014 až 2012) 36
Oubrechtová Adéla SK Jevany 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2017` a později) 34
Palík Michael SK Jevany 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 14
Petrová Justýna VinPR 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2014 až 2012) 108
Podroušková Aneta SK Jevany 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2017` a později) 50
Pospíšil Filip 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2014 až 2012) 177
Prchlík Štěpán Újezd nad Lesy 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 79
Půda Matyáš Radoš 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2014 až 2012) 78
Půda Tobiáš Uhřiněves 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2017 a později) 76
Regal František Sokol Říčany 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2017 a později) 77
Regalová Anna Atletický oddíl T. J. Sokol Říčany a Radošovice 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 72
Rejmová Tereza Ž. Tygři 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2017` a později) 33
Roskatová Adéla Ž. Tygři 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2017` a později) 27
Rössler Kryštof LBS 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2011 a 2010) 188
Rösslerová Mariana LBS 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2014 až 2012) 187
Ružička Ondřej Sokol Senohraby 1700 m Starší žáci - 13 a 14 let (2009 a 2008) 196
Růžičková Lída Sokol Senohraby 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2014 až 2012) 195
Seidlová Dáva Č.Tygři 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 40
Skála Šimon Sokol Říčany 1700 m Starší žáci - 13 a 14 let (2009 a 2008) 230
Skoupá Natálie T. J. Sokol Říčany a Radošovice - atletický oddíl 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 21
Slavík Pavel DGP 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016)
Smíšek Vojtěch Atletika Říčany 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2014 až 2012) 30
Smolík Marek 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2017 a později) -
Solařová Viktorie SK Zevag 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 24
Soleř Kylián SK Ževag 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2017 a později) 22
Stárková Edita SK Jevany 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2014 až 2012)
Stárkova Alena SK Jevany 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2014 až 2012)
Straková Kayla Veselá atletitika Nový Vestec 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2017` a později) 240
Straková Ayelet Veselá atletitika Nový Vestec 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2017` a později) 239
Strnad Adam T.J. Sokol Říčany a Radošovice - atletický oddíl 1700 m Starší žáci - 13 a 14 let (2009 a 2008) 231
Strnadová Adéla T.J. Sokol Říčany a Radošovice - atletický oddíl 1700 m Starší žákyně - 13 a 14 let (2009 a 2008) 232
Strnadová Kristýna T.J. Sokol Říčany a Radošovice - atletický oddíl 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 210
Sudlová Míša Ž. Tygři 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2017` a později) 35
Sudlová Věra Ž. Tygři 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2017` a později) 38
Suchý Marek SK Ževag 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2017 a později) 20
Svačina Matěj T.J.Sokol Říčany a Radošovice - atletický oddíl 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2014 až 2012) 52
Svačina Ondřej T.J.Sokol Říčany a Radošovice - atletický oddíl 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 45
Svoboda Marek SK Jevany 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2014 až 2012) 194
Šafránek Šimon 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016)
Šafránková Amélie 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2017` a později)
Šárová Nela AC Praha 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 15
Šimek Klára Sokol Říčany 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2014 až 2012) 46
Šindelář Adam PBK - Pražský biatlonový klub 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2011 a 2010) 228
Šindelář Matěj PBK - Pražský biatlonový klub 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2014 až 2012) 227
Šnejdárek Teodor 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2017 a později) -
Štěpanovská Vivien 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2017` a později)
Šubrt Samuel 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 51
Šubrtová Sofie 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2017` a později) 49
Trepka Matěj SK Jevany 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2014 až 2012)
Trmalová Klára Atletika Říčany 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2017` a později)
Trmalova TEREZA Atletika Říčany 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 31
Trnka David AtHos 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2011 a 2010) 204
Trundová Veronika 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2017` a později) 6
Valentova Eliška SK Jevany 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 183
Valentová Eliška Sokol Říčany 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2017` a později)
Valentova Terezka SK Jevany 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 182
Vantová Natálie Sokol Říčany 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 60
Vantová Tereza Sokol Říčany 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2014 až 2012) 63
Veverová Adéla AO Mustang 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2011 a 2010) 236
Vitkova Kristyna USK Praha 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2014 až 2012)
Vodák Viktor Atletika Říčany 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2017 a později) 13
Vostráková Svatava SK Jevany 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2014 až 2012) 215
Vyhnánek Vojta 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 65
Vyhnánková Matylda SK Jevany 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2017` a později) 68
Zemíšková Natálie HO Negative 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2017` a později)
Zobal Filip Sokol Ricany a Radosovice 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 175
Zobalova Viola Sokol Ricany a Radosovice 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2014 až 2012) 176
Zoubek Václav VINPR 1700 m Starší žáci - 13 a 14 let (2009 a 2008) 245
Zouzal Adam 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2017 a později) 25
Žemlová Julie Veselá atletika 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2014 až 2012) 44
Žuchovskà Eliška AO Mustang 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2014 až 2012) 237

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2017` a později) 32
350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2014 až 2012) 31
350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 28
350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 24
350 m Předžáci - 8 až 10 let (2014 až 2012) 24
350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2017 a později) 15
600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2011 a 2010) 12
600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2011 a 2010) 10
1700 m Starší žákyně - 13 a 14 let (2009 a 2008) 10
1700 m Starší žáci - 13 a 14 let (2009 a 2008) 8
Celkem 194