Detail závodu

Non-stop dogwear Dog Biatlon 2022

Stará Boleslav

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

10.09.2022

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

ENDURO

SPRINT

Pořadatel a kontakt

Běhejsepsem.cz


info@behejsepsem.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Andrlíková Nikol Ashley SPRINT SPRINT ženy 117
Auředníková Zdeňka Betty SPRINT SPRINT ženy 146
Bakulová Andrea Rony SPRINT SPRINT ženy 28
Bareš Filip Kiwi SPRINT SPRINT muži 46
Bílá Karolína Sára SPRINT SPRINT ženy 69
Bílková Tereza Merlin SPRINT SPRINT ženy 120
Brynychová Barbora Bora SPRINT SPRINT ženy 133
Canini Jiří ALDO ENDURO ENDURO muži 12
Cilsař Martin Walla Walla SPRINT SPRINT muži 148
Cipro Šimon Aslan SPRINT SPRINT muži 160
Cipro Viktorie Loype SPRINT SPRINT ženy 158
Courtonová Pavlína Arminka ENDURO ENDURO ženy 20
Čampulová Petra Jupiii SPRINT SPRINT ženy 151
Čížkovská Nikol Amálka SPRINT SPRINT ženy 91
Dostálová Vendula Chipsy SPRINT SPRINT ženy 84
Dudková Klára Bíba SPRINT SPRINT ženy 111
Dvořák Lukáš Archie SPRINT SPRINT muži 22
Dvořáková Veronika Eros SPRINT SPRINT ženy 64
Ebert Jan Falco SPRINT SPRINT muži 105
Enöklová Barbora Rafi SPRINT SPRINT ženy 68
Fajgl Luboš Bejly ENDURO ENDURO muži 76
Fantová Tereza Viky ENDURO ENDURO ženy 2
Frencl Tom Molly SPRINT SPRINT muži 89
Fryč Vojtěch Trix ENDURO ENDURO muži 106
Gill Šárka Jodie SPRINT SPRINT ženy 1
Gofman Viktoria Dáša SPRINT SPRINT ženy 7
Gondová Andrea Reby SPRINT SPRINT ženy 67
Grundová Kristýna Bailey SPRINT SPRINT ženy 139
Haberzettlova Petra Berry SPRINT SPRINT ženy 102
Halla Vlastimil Amelie SPRINT SPRINT muži 150
Hallová Renata Destiny SPRINT SPRINT ženy 149
Hanáková Klára Kevin SPRINT SPRINT ženy 129
Hanus Martin Lucky SPRINT SPRINT muži 61
Hanzlíková Bára Lexie SPRINT SPRINT ženy 109
Hart Kelsey Elvis SPRINT SPRINT ženy 35
Haumer Jan Baileys SPRINT SPRINT muži 79
Háva Tomáš Zoe SPRINT SPRINT muži 48
Havelková Barbora Marty SPRINT SPRINT ženy 154
Havrda Jan Darwin SPRINT SPRINT muži 140
Havrdová Markéta Chipsy SPRINT SPRINT ženy 55
Horadová Ela Frida SPRINT SPRINT ženy 143
Horňák Marek Amaris ENDURO ENDURO muži 114
Horová Tereza Marlin SPRINT SPRINT ženy 21
Hostáková Tereza Bascon SPRINT SPRINT ženy 142
Hradecká Hana Buddy SPRINT SPRINT ženy 23
Husáková Soňa Keira SPRINT SPRINT ženy 74
Hypešová Natálie Minie SPRINT SPRINT ženy 95
Hýsková Baru fly SPRINT SPRINT ženy 155
Hýsková Baru Zzuri SPRINT SPRINT ženy 156
Chalupníková Markéta Pepina ENDURO ENDURO ženy 101
Janáková Kateřina Hugo SPRINT SPRINT ženy 152
Janoušek Josef Maui SPRINT SPRINT muži 121
Jašíčková Dáša Denny SPRINT SPRINT ženy 59
Jírová Kateřina Tonda SPRINT SPRINT ženy 136
Jírová Kateřina Máša SPRINT SPRINT ženy 137
Kadlecová Eliška La Donna SPRINT SPRINT ženy 4
Kanta Milan Carrie ENDURO ENDURO muži 58
Kápičková Michaela Anne SPRINT SPRINT ženy 39
Kašparová Josefina Forever SPRINT SPRINT ženy 131
Klesal Jakub Braan SPRINT SPRINT muži 80
Klesal Tomáš Arran SPRINT SPRINT muži 81
Kliment Libor Colin ENDURO ENDURO muži 6
Koch Ondřej Chilli SPRINT SPRINT muži 43
Kochová Roubíčková Anna Monklí SPRINT SPRINT ženy 44
Koktavá Šárka Maggie SPRINT SPRINT ženy 73
Kotil Martin Nordic SPRINT SPRINT muži 116
Kousalová Kristýna Daenerys SPRINT SPRINT ženy 157
Kovář Jáchym Jasmína SPRINT SPRINT muži 103
Krekulová Veronika Brownie SPRINT SPRINT ženy 17
Kročilová Kateřina Cézar ENDURO ENDURO ženy 8
Kubelka Michal Hennessy SPRINT SPRINT muži 33
Kulhánek Miroslav Hermiona SPRINT SPRINT muži 38
Kuříková Markéta Artuš ENDURO ENDURO ženy 144
Lajbner Erik Amiga SPRINT SPRINT muži 87
Lajbnerová Natálie Vendetta SPRINT SPRINT ženy 88
Lehká Zorka Malvik SPRINT SPRINT ženy 159
Liebig Ondřej Hugo SPRINT SPRINT muži 90
Machová Diana Renda SPRINT SPRINT ženy 96
Mališková Klárka Daila SPRINT SPRINT ženy 138
Marie Janstová Lucie Hirta SPRINT SPRINT ženy 60
Markvart Jiří Roger SPRINT SPRINT muži 63
Měsíčková Martina Růženka SPRINT SPRINT ženy 50
Mišove Pavel Aisha SPRINT SPRINT muži 135
Musilová Eva Hawkens SPRINT SPRINT ženy 130
Musilová Petra Aurora SPRINT SPRINT ženy 77
Myšík Libor Aiša ENDURO ENDURO muži 119
Náměstková Eliška Cheetah SPRINT SPRINT ženy 85
Navrátilová Petra Kenny SPRINT SPRINT ženy 5
Nigošová Tereza Belami ENDURO ENDURO ženy 110
Novák Martin Carra SPRINT SPRINT muži 3
Nováková Karolina Vilík SPRINT SPRINT ženy 145
Nováková Nela Northy SPRINT SPRINT ženy 65
Novotná Karolína Fanny ENDURO ENDURO ženy 16
Nykodym Barbora Indy SPRINT SPRINT ženy 56
Ošťádalová Eva Mia SPRINT SPRINT ženy 13
Ošťádalová Eva Roxy SPRINT SPRINT ženy 125
Pallová Jana Archie SPRINT SPRINT ženy 122
Paštika Miloslav Bady ENDURO ENDURO muži 141
Penc Martin Pretty SPRINT SPRINT muži 108
Pencova Jitka Easy SPRINT SPRINT ženy 107
Plívová Michaela QUEST SPRINT SPRINT ženy 66
Primas Hana Frosty ENDURO ENDURO ženy 54
Procházka Jiří Fenrir ENDURO ENDURO muži 40
Provinská Tereza Bailey SPRINT SPRINT ženy 10
Rajdl Jílková Jana Artuš ENDURO ENDURO ženy 41
Rajsner Matěj Goldie SPRINT SPRINT muži 147
Rendlova Dominika Tran SPRINT SPRINT ženy 94
Rosenthalová Nikola Fenrir SPRINT SPRINT ženy 98
Roučková Kateřina Sofinka SPRINT SPRINT ženy 118
Rousková Blanka Kira SPRINT SPRINT ženy 36
Ryjačková Tereza Bailey SPRINT SPRINT ženy 174
Řezáč Tomáš Ben SPRINT SPRINT muži 93
Sedláková Karolína Bucifal SPRINT SPRINT ženy 18
Slavíková Kateřina Lusy SPRINT SPRINT ženy 153
Slívková Hana Penny SPRINT SPRINT ženy 134
Soukup Petr Lexie ENDURO ENDURO muži 9
Škvrňová Adéla Malibu SPRINT SPRINT ženy 47
Štechová Sabina Daisy ENDURO ENDURO ženy 57
Štenclová Barbora Amara SPRINT SPRINT ženy 37
Štoková Kateřina Lucky SPRINT SPRINT ženy 112
Tarnóczy Kateřina Artego ENDURO ENDURO ženy 124
Točeková Martina Balú SPRINT SPRINT ženy 25
Točeková Martina Kimi SPRINT SPRINT ženy 26
Trávníčková Veronika BeeVerry SPRINT SPRINT ženy 24
Tržilová Jana Taruška SPRINT SPRINT ženy 92
Uhrová Jitka Charmando SPRINT SPRINT ženy 123
Vachková Rita Srílančan ENDURO ENDURO ženy 14
Vavřičková Gabriela Hildegarda SPRINT SPRINT ženy 62
Vitha Jan Bond SPRINT SPRINT muži 11
Vítková Julie Andy SPRINT SPRINT ženy 99
Vítková Miroslava Kiba SPRINT SPRINT ženy 100
Vízner Ondřej Maya SPRINT SPRINT muži 72
Vízner Tomáš Lilith ENDURO ENDURO muži 70
Vojtová Markéta Ghabi SPRINT SPRINT ženy 113
Vondráková Zuzana Kira SPRINT SPRINT ženy 132
Vopat Ladislav Coudy SPRINT SPRINT muži 71
Wallner Sabine Toni ENDURO ENDURO ženy 126
Walterová Kristýna Max SPRINT SPRINT ženy 52
Woronycz Petr Erža SPRINT SPRINT muži 75
Zachová Anna Eda ENDURO ENDURO ženy 42
Zemancová Jana Dafne SPRINT SPRINT ženy 115
Zoubková Baru Invicta SPRINT SPRINT ženy 104
Žilík Martin Falco ENDURO ENDURO muži 49

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
SPRINT SPRINT ženy 86
SPRINT SPRINT muži 31
ENDURO ENDURO ženy 14
ENDURO ENDURO muži 12
Celkem 143