Detail závodu

UP HILL RUN 2022

Jablonec nad Nisou

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

24.09.2022

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

310m - dvojice

310m - štafeta

Pořadatel a kontakt

Skládačky z.s.


herget@avistrade.cz

WEB

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Anna Kočí + Anna Štěpánková Anička na druhou 310m - dvojice Dvojice Ženy 211
Barbora Pospíšilová + Andrea Tauchmanová + Alena Francová + Ilona Literová Vikýřáci 310m - štafeta Štafeta Ženy 409
Dan Honzig + Standa Dubský Milujeme Jizerky, z.s. 310m - dvojice Dvojice Muži 205
David Fertenský + Edita Buřilová David Fertenský + Edita Buřilová 310m - dvojice Dvojice smíšená 202
Denisa Šiftová + Tomáš Neumann Nezastavitelní 310m - dvojice Dvojice smíšená 216
Deny Dušková + Viki Dušková Viki a Deny 310m - dvojice Dvojice Ženy 221
Dominika Skalická + Irča Skalická + Kačka Skalická + Pavlína Šiftová FOUR WOMEN 310m - štafeta Štafeta Ženy 408
Erik Pakula + Denisa Jégrová Erik Pakula + Denisa Jégrová 310m - dvojice Dvojice smíšená 214
Filip + Vítek + Pepa + Chroust Skládačky 310m - štafeta Štafeta Muži 413
Helena Jaborová + Jan Mihule CF Hero 310m - dvojice Dvojice smíšená 220
Hnyková Zuzana + Karolýna Hübnerová + Nina Haiblíková + Radmila Hnyková H^4 [há na čtvrtou] 310m - štafeta Štafeta Ženy 401
Iva Jechová + Lenka Winterová + Natálka Kovalová + Alča Jastrabová Kočandy z Raymondu 310m - štafeta Štafeta Ženy 411
Jakub Zajíc + Patricie Svobodová Belváci 310m - dvojice Dvojice smíšená 223
Jan + Evžen + Tomáš + Kotlas Prokop Břitvy 310m - štafeta Štafeta Muži 412
Jan Buráček + Kateřina Miškovská Jan Buráček + Kateřina Miškovská 310m - dvojice Dvojice smíšená 213
Jan Vogl + David Kalina Honánek & Dave 310m - dvojice Dvojice Muži 207
Jiří Kučera + Marie Kučerová Rodiče ze stanice ZOO 310m - dvojice Dvojice smíšená
Léňa Michálková + Viťa Balej Ski Scholl Smržovka 310m - dvojice Dvojice smíšená 210
Lenka + Zuzana Táborská Lenka + Zuzana Táborská 310m - dvojice Dvojice Ženy 218
Lenka Sentešová + Martin Potůček MY2 310m - dvojice Dvojice smíšená 222
Lukáš Krámský + Vendula Kamlerova + Radek Krámský + Petr Homoky Lenochodi 310m - štafeta Štafeta Mix 410
Lukáš Pelda + Martina Habánová Ashoka a Sabina 310m - dvojice Dvojice smíšená 208
Lukáš Pelda + Martina Habánová + Iveta Fořtová + Martin Fořt Sportovci 310m - štafeta Štafeta Mix 407
Martin Šedek + Jiří Hoďák Dva Sousedi 310m - dvojice Dvojice Muži 219
Martina Vágnerová + Štěpán Chroustovský RST 310m - dvojice Dvojice smíšená 203
Matyáš Doležel + Oskar Doležel + Filip Hnyk + Jakub Hnyk Four comandos 310m - štafeta Štafeta Muži 402
Maxmilián Zajíc + Kikča Balejová + Rozárka Zajícová + Denis Norba Jen počkej Zajíci :-) 310m - štafeta Štafeta Mix 414
Michaela Šenkýřová + Leona Zákoucká + Klára Bártlová + Daniela Tauchmanová Stíhačky 310m - štafeta Štafeta Ženy 404
Míša + Standa + Pepa + Štěpa Hlubáčkovi Never Enough Crew 310m - štafeta Štafeta Mix 406
Nikola Salabová + Vendula Pavelková + Helena Kudrnová + Dominika Tomišová Holky z naší školky 310m - štafeta Štafeta Ženy 405
Pavla Franzke + Václav Franzke Dobrodružství 310m - dvojice Dvojice smíšená 209
Petr Šváb + Gabriela Šubrtová Ti z Kapličky 310m - dvojice Dvojice smíšená
Sarka Tymichova + Nela Simandlová + Věra Tymichová + Helena Laurinová Mišky 310m - štafeta Štafeta Ženy 403
Stejskalová + Kateřina Ilnická + Adriana Turyanytsya + Tereza Součková Moneta team 310m - štafeta Štafeta Ženy 415
Šváca + Gabča Ti z Kapličky 310m - dvojice Dvojice smíšená 204
Tomáš Dvořák + Martin Kočí Road to Molveno 310m - dvojice Dvojice Muži 212
Tomáš Trnka + Filip Hájek Banda z Háje 310m - dvojice Dvojice Muži 201
Václav Puš + Michaela Pušová Pušáci 310m - dvojice Dvojice smíšená 215
Veronika Syrotiuková + Jana Polmová Skorosestry 310m - dvojice Dvojice Ženy 206
Zbyněk Lhota + Vojtěch Prášil Zbyněk Lhota + Vojtěch Prášil 310m - dvojice Dvojice Muži 217

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
310m - dvojice Dvojice smíšená 15
310m - štafeta Štafeta Ženy 8
310m - dvojice Dvojice Muži 6
310m - štafeta Štafeta Mix 4
310m - dvojice Dvojice Ženy 4
310m - štafeta Štafeta Muži 3
Celkem 40