Detail závodu

JIZERSKÝ SPRINT 2022

Kořenov

MTB

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

03.09.2022

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

Mini závod

3x žákovský okruh

6x žákovský okruh

10,5 km 3 okruhy

21km 6 okruhů

35 km 10 okruhů

Pořadatel a kontakt

STOPNI TO s.r.o.

Budečská 14
120 00 Praha 2

Tel.: +420 721 879 362
info@stopnito.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
28 3x žákovský okruh Mladší žáci 6-10 let 28
Amaini Vincent 3x žákovský okruh Mladší žáci 6-10 let 34
Austová Tereza 6x žákovský okruh Starší žákyně 11-13 let 36
Austová Tereza 10,5 km 3 okruhy Juniorky 14-17 let 403
Bárth Aleš 35 km 10 okruhů Hasiči muži nad 35 103
Bečvarovský David 10,5 km 3 okruhy Muži
Borovský Miroslav 21km 6 okruhů Muži + 325
Bradáč Adam 10,5 km 3 okruhy Junioři 14-17 let 422
Čurík Tomáš 35 km 10 okruhů Muži ++ 254
Čuřík Tomáš 35 km 10 okruhů Muži ++
Darebný Filip 35 km 10 okruhů Muži ++ 251
Dokulilová Karolína 6x žákovský okruh Starší žákyně 11-13 let 75
Dolejška Luboš 35 km 10 okruhů Hasiči muži do 35 170
Doležal Vít 35 km 10 okruhů Hasiči muži nad 35 171
Drahoňovský Radek 21km 6 okruhů Muži + 331
Dusek Ondrej 35 km 10 okruhů Muži ++
Dušek Ondřej 35 km 10 okruhů Muži ++ 259
Egor Mutei 6x žákovský okruh Starší žáci 11-13 let 73
Flaška Ondřej 21km 6 okruhů Muži + 326
Flaška Tomáš 10,5 km 3 okruhy Muži 401
Hartych Stanislav 35 km 10 okruhů Muži ++ 207
Hatala Tomáš 21km 6 okruhů Muži + 329
Herman David 6x žákovský okruh Starší žáci 11-13 let 76
Hlaváčková Lada 3x žákovský okruh Mladší žákyně 6-10 let 29
Hlavová Adéla 21km 6 okruhů Ženy + 203
Hoffmann Šimon 6x žákovský okruh Starší žáci 11-13 let 71
Hruban Jan 21km 6 okruhů Muži + 327
Jantanovskaya Maria 6x žákovský okruh Starší žákyně 11-13 let 74
Jelínek Šimon 3x žákovský okruh Mladší žáci 6-10 let 30
Jeřábek Jáchym 3x žákovský okruh Mladší žáci 6-10 let 26
Jiránková Adéla 21km 6 okruhů Ženy + 202
Johana Vladimír 10,5 km 3 okruhy Muži 462
Kačárek Kryštof 10,5 km 3 okruhy Junioři 14-17 let 420
Kačerovský Roman 35 km 10 okruhů Muži ++ 208
Kašný Robert 21km 6 okruhů Muži + 332
Katz Ondra 21km 6 okruhů Muži + 333
Klášterková Veonika 21km 6 okruhů Hasiči ženy 104
Kočárek Albert 3x žákovský okruh Mladší žáci 6-10 let 25
Kočárek Kryštof 10,5 km 3 okruhy Junioři 14-17 let
Koldovský Víťa 10,5 km 3 okruhy Muži 477
Kovář Martin 21km 6 okruhů Muži + 330
Kozak Stanislav 35 km 10 okruhů Hasiči muži nad 35 253
Kroupa Karel 35 km 10 okruhů Hasiči muži nad 35 173
Krs Martin 10,5 km 3 okruhy Muži 460
Kvasnička Aleš 35 km 10 okruhů Muži ++ 250
Kynský Tomáš 21km 6 okruhů Muži + 328
Lála Martin 3x žákovský okruh Mladší žáci 6-10 let 27
Lála Martin 21km 6 okruhů Muži + 301
Lubas Matyáš 3x žákovský okruh Mladší žáci 6-10 let 31
Lubasová Veronika 3x žákovský okruh Mladší žákyně 6-10 let 32
Marx Jan 35 km 10 okruhů Hasiči muži nad 35 131
Mutei Nazar 3x žákovský okruh Mladší žáci 6-10 let 33
Mužíková Lenka 21km 6 okruhů Ženy + 204
Mužíková Lenka 21km 6 okruhů Ženy +
Nehoda Petr 35 km 10 okruhů Muži ++ 258
Novák Patrik 35 km 10 okruhů Muži ++ 201
Plodr Dušan 35 km 10 okruhů Hasiči muži nad 35 180
Polišenský Jáchym 3x žákovský okruh Mladší žáci 6-10 let
Polišenský Jáchym 3x žákovský okruh Mladší žáci 6-10 let 35
Rybníček Jakub 35 km 10 okruhů Muži ++ 252
Rydval Michal 35 km 10 okruhů Muži ++ 206
Řídký Dominik 10,5 km 3 okruhy Muži
Slavík Vojtěch 35 km 10 okruhů Hasiči muži do 35 130
Smíšek Kamil 10,5 km 3 okruhy Muži 479
Smolková Romana 21km 6 okruhů Ženy + 302
Šantoch Tadeáš 3x žákovský okruh Mladší žáci 6-10 let 37
šantroch Tadeáše 3x žákovský okruh Mladší žáci 6-10 let
Škrnant Vláďa 35 km 10 okruhů Muži ++ 205
Šlambor Martin 6x žákovský okruh Starší žáci 11-13 let 72
Šlamborová Lucie 10,5 km 3 okruhy Juniorky 14-17 let 402
Tatíček Petr 35 km 10 okruhů Hasiči muži nad 35 102
Tatíček Václav 10,5 km 3 okruhy Junioři 14-17 let 421
Valapkova Barbora 35 km 10 okruhů Ženy ++ 210
Vašata Josef 35 km 10 okruhů Muži ++
Vladimir Skrlant 35 km 10 okruhů Muži ++
Vyčítal Vladimír 10,5 km 3 okruhy Muži 461
Zavřel Pavel 35 km 10 okruhů Hasiči muži nad 35 101

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
35 km 10 okruhů Muži ++ 15
3x žákovský okruh Mladší žáci 6-10 let 12
21km 6 okruhů Muži + 10
35 km 10 okruhů Hasiči muži nad 35 8
10,5 km 3 okruhy Muži 8
21km 6 okruhů Ženy + 5
6x žákovský okruh Starší žáci 11-13 let 4
10,5 km 3 okruhy Junioři 14-17 let 4
6x žákovský okruh Starší žákyně 11-13 let 3
35 km 10 okruhů Hasiči muži do 35 2
10,5 km 3 okruhy Juniorky 14-17 let 2
3x žákovský okruh Mladší žákyně 6-10 let 2
35 km 10 okruhů Ženy ++ 1
21km 6 okruhů Hasiči ženy 1
Celkem 77