Detail závodu

Českolipské Kozly

SIlniční časovka

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

11.09.2022

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

8200 m – dospělí

Pořadatel a kontakt

Sportovní klub MS AUTO, z.s.


Tel.: 731 605 184
josef.semerad@vzp.cz

WEB

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Baier Jiří AC Sparta Praha cycling akademia 8200 m – dospělí B 30 - 39 let 26
Bartošek Jan CK Slavoj Terezín 8200 m – dospělí H kadeti 15 - 16 let 52
Bouzek Filip Lawi Junior Team 8200 m – dospělí G junioři 17 - 18 let 66
Bula Ondřej Xeelo Cycling Team 8200 m – dospělí C 40 - 49 let 59
Bureš Jan CK Slavoj Terezín 8200 m – dospělí C 40 - 49 let 41
Cupl Thomas Xeelo Cycling Team 8200 m – dospělí B 30 - 39 let 28
Darko Obradovič Vojvodina 8200 m – dospělí B 30 - 39 let 67
Doležal Lukáš CK Vinohradské Šlapky 8200 m – dospělí B 30 - 39 let 25
Fanderlik David UNLIMITED KM TRADING CZ 8200 m – dospělí A 19 – 29 let 64
Fučík Josef Rohozec Amulet Team 8200 m – dospělí E 60 - 69 let 15
Gdula Tomáš Fox Media 8200 m – dospělí A 19 – 29 let 20
Hanus Miroslav Kuchyně Lípa 8200 m – dospělí F nad 70 let 5
Henych Jaroslav Kl sport Most 8200 m – dospělí E 60 - 69 let 6
Hofman Tadeáš 8200 m – dospělí G junioři 17 - 18 let 27
Holas Jiři Lokomotiva Nymburk 8200 m – dospělí E 60 - 69 let 55
Holovej Jan Active Tour Team 8200 m – dospělí D 50 - 59 let 9
Horáčková Barbora CK Slavoj Terezín 8200 m – dospělí K starší žáci 13 - 14 let 51
Horváth Miroslav AC Sparta Praha cycling akademie 8200 m – dospělí C 40 - 49 let 7
Hradecký Jaroslav Sport Import 8200 m – dospělí A 19 – 29 let 34
Hula Martin CK Vinohradské Šlapky 8200 m – dospělí B 30 - 39 let 16
Charvát Ondřej Tama Královice 8200 m – dospělí B 30 - 39 let 42
Chýle Filip Ústecké centrum cyklistiky 8200 m – dospělí G junioři 17 - 18 let 63
Ippoldt Michal Bike Sport Ústí 8200 m – dospělí C 40 - 49 let 69
Ippoldtová Zdeňka Bikesport Ústí nad Labem 8200 m – dospělí I ženy od 19 let 12
Jonášek Jan Active Tour Team 8200 m – dospělí C 40 - 49 let 30
Kadaně Jan Stark cycling team 8200 m – dospělí G junioři 17 - 18 let 36
Klemsa Miloš Koloshop Team 8200 m – dospělí E 60 - 69 let 70
Koloc Josef KCL KOOPERATIVA-Svijany 8200 m – dospělí F nad 70 let 2
Konopásek TomአSport Races 8200 m – dospělí A 19 – 29 let 71
Kopřiva Jan Kuchyně Lípa 8200 m – dospělí A 19 – 29 let 49
Krajčík Josef DEXTER Cycling 8200 m – dospělí F nad 70 let 4
Král Josef Kbely cycling team 8200 m – dospělí E 60 - 69 let 31
Kubelka Adam Stark cycling team 8200 m – dospělí G junioři 17 - 18 let 35
Kubíček Zdeněk Eleven Head CST Cyklolive 8200 m – dospělí D 50 - 59 let 37
Kudrnáč Miroslav Lokomotiva Nymburk 8200 m – dospělí E 60 - 69 let 54
Kuchař Přemysl AC Sparta Praha cycling akademie 8200 m – dospělí C 40 - 49 let 17
Kvač David Šumava Riders JN.AC. 8200 m – dospělí G junioři 17 - 18 let 57
Landa David KCL Kooperativa - Svijany 8200 m – dospělí D 50 - 59 let 32
Malík Tomáš Kuchyně Lípa 8200 m – dospělí B 30 - 39 let 68
Marek Jiři Kolokrám 8200 m – dospělí E 60 - 69 let 46
Mazůrek Lukáš Lucky Dog 8200 m – dospělí B 30 - 39 let 58
Mikšovská Alena CSK Markus 8200 m – dospělí I ženy od 19 let 38
Miller Milan Tama Královice 8200 m – dospělí C 40 - 49 let 18
Mojžíš Jaromír TJ Stadion Louny 8200 m – dospělí E 60 - 69 let 3
Mojžíšová Jaroslava TJ Stadion Louny 8200 m – dospělí I ženy od 19 let 1
Monti Alberto Ústecké centrum cyklistiky 8200 m – dospělí G junioři 17 - 18 let 62
Nedvěd Radek KL sport Most 8200 m – dospělí D 50 - 59 let 11
Novotný Břetislav Děčin 8200 m – dospělí F nad 70 let 48
Pacovský Tomáš Dexter cykling 8200 m – dospělí D 50 - 59 let 39
Pavlík Petr UNLIMITED KM TRADING CZ 8200 m – dospělí B 30 - 39 let 40
Raichl Mikuláš Ústecké centrum cyklistiky 8200 m – dospělí A 19 – 29 let 43
Raichl Mikuláš Ústecké centrum cyklistiky 8200 m – dospělí A 19 – 29 let 61
Raková Jitka Cyklo Team Killi 8200 m – dospělí I ženy od 19 let 8
Reichelt Rudolf Kuchyně Lípa 8200 m – dospělí D 50 - 59 let 47
Rendl Jaroslav Dexter Cycling 8200 m – dospělí C 40 - 49 let 24
Rothe Matěj UNLIMITED KM TRADING CZ 8200 m – dospělí A 19 – 29 let 65
Rydval Michal AC SPARTA 8200 m – dospělí C 40 - 49 let 23
Selleová Kateřina Kuchyně Lípa 8200 m – dospělí I ženy od 19 let 74
Semerád Pepa Kuchyně Lípa 8200 m – dospělí D 50 - 59 let 77
Schaperová Pavlína SK Fav. Bílina 8200 m – dospělí I ženy od 19 let 73
Skála Radim Sokol Veltěž 8200 m – dospělí C 40 - 49 let 10
Smit Ed. Kuchyně Lípa 8200 m – dospělí F nad 70 let 56
Svoboda Jaromír Kuchyně Lípa 8200 m – dospělí A 19 – 29 let 19
Šaník Luděk KC Pivovar Konrád 8200 m – dospělí E 60 - 69 let 72
Ševčik Petr Turnov 8200 m – dospělí B 30 - 39 let 45
Šilhán Jakub Koloshop Team 8200 m – dospělí B 30 - 39 let 60
Šimonek Petr 8200 m – dospělí C 40 - 49 let
Šindelár Ladislav Stark cycling team 8200 m – dospělí C 40 - 49 let
Šindelár Ladislav Stark cycling team 8200 m – dospělí C 40 - 49 let 29
Šlajchrt Filip CK Kolokrám 8200 m – dospělí C 40 - 49 let 13
Šmíd Luděk Cyklovrakoviště & Lehká dětská kola 8200 m – dospělí E 60 - 69 let 44
Štanc Milan CFC Kladno 8200 m – dospělí C 40 - 49 let 14
Šulc David Dexter Cycling 8200 m – dospělí C 40 - 49 let 21
Švagrovský Oliver CK Slavoj Terezín 8200 m – dospělí K starší žáci 13 - 14 let 50
Toráň Petr Kuchyně Lípa 8200 m – dospělí C 40 - 49 let 75
Vejvoda Josef AC Sparta Praha 8200 m – dospělí D 50 - 59 let 22
Vlk Ladislav KPC Praha 8200 m – dospělí D 50 - 59 let 53
Wolf Jan xeelo cycling 8200 m – dospělí B 30 - 39 let 33
Žitný Mirek KCL Kooperativa Svijany 8200 m – dospělí C 40 - 49 let 76

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
8200 m – dospělí C 40 - 49 let 18
8200 m – dospělí B 30 - 39 let 12
8200 m – dospělí E 60 - 69 let 10
8200 m – dospělí A 19 – 29 let 9
8200 m – dospělí D 50 - 59 let 9
8200 m – dospělí G junioři 17 - 18 let 7
8200 m – dospělí I ženy od 19 let 6
8200 m – dospělí F nad 70 let 5
8200 m – dospělí K starší žáci 13 - 14 let 2
8200 m – dospělí H kadeti 15 - 16 let 1
Celkem 79