Detail závodu

KISWIRE BĚH

Žatec

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

18.09.2022

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

50 m

300 m

500 m

700 m

1000 m

4,6 km

10 km

Pořadatel a kontakt

Kiswire Cord Czech, s.r.o.


ivana.sestakova@kiswire.com

STRUČNÉ INFO O ZÁVODU: Společnost Kiswire Cord Czech pořádá ve spolupráci se Sporťáky Žatec běh pro dobrou věc. Připravené jsou tratě jak pro zdatné běžce, tak pro Vaše ratolesti. Přijďte v neděli 18.09. k workoutovému hřišti v Žatci a užijte si s námi společné dopoledne. Pro Vaše děti je připraven skákací hrad, parkurové vystoupení a fotokoutek. Startovné je zdarma, a společnost Kiswire věnuje příspěvek za každého registrovaného běžce organizaci Centrum pro rodinu.
Přijď, poběž a podpoř!

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
0152 500 m Přípravka hoši (2014-2013) 0152
154 500 m Přípravka hoši (2014-2013) 154
155 500 m Přípravka hoši (2014-2013) 155
156 50 m Rodiče s dětmi 156
157 300 m Předpřípravka hoši (2017-2015) 157
159 500 m Přípravka hoši (2014-2013) 159
160 500 m Přípravka dívky (2012-2011) 160
161 50 m Rodiče s dětmi 161
Abertová Kristýna 50 m Rodiče s dětmi 1
Adela Bauerová sporťáci žatec 500 m Přípravka dívky (2014-2013) 2
Bajbora Jan AK Bílina 10 km Hlavní závod muži (1981 a starší) 201
Bajbora Jan AK Žatec 500 m Přípravka hoši (2014-2013) 89
Baránková Magdaléna AK Žatec 1000 m Starší žákyně (2008-2006) 3
Barcal Nela Mostečtí Lvi 500 m Přípravka dívky (2014-2013) 4
Barcal Filip Mostečtí Lvi 500 m Přípravka hoši (2014-2013) 5
Bauerova tereza sporťáci zatec 700 m Mladší žákyně (2010-2009) 6
Beneš Václav 4,6 km Hlavní závod muži (2000-1982) 101
Benešová Ivana SCpR-Klíčenka 4,6 km Hlavní závod ženy (1981 a starší) 102
Benková Veronika 4,6 km Hlavní závod ženy (2000-1982) 103
BILKOVA Stanislava 50 m Rodiče s dětmi 7
Bitzan Max Sporťáci Žatec 500 m Přípravka hoši (2014-2013) 8
Bitzanová Julie 500 m Přípravka dívky (2014-2013) 9
Blail Ota 500 m Přípravka hoši (2012-2011) 10
Blailová Tereza Sporťáci Žatec 50 m Rodiče s dětmi 11
Blailová Tereza Sporťáci Žatec 4,6 km Hlavní závod ženy (2000-1982) 104
Blažek Štěpán Sporťáci Žatec 500 m Přípravka hoši (2012-2011) 12
Blažková Iva Sporťáci Žatec 700 m Mladší žákyně (2010-2009) 13
Blažková Linda Sporťáci Žatec 300 m Předpřípravka dívky (2017-2015) 14
Blažková Žaneta 4,6 km Hlavní závod ženy (2000-1982) 144
Budko Anastasiia 500 m Přípravka dívky (2014-2013) 15
Budko Jaroslav 700 m Mladší žáci (2010-2009) 16
Budko Karyna 50 m Rodiče s dětmi 17
Bujdáková Miluse 4,6 km Hlavní závod ženy (1981 a starší) 105
Bureš František 10 km Hlavní závod muži (2000-1982) 202
Coprivová Eva Hopman Žatec 4,6 km Hlavní závod ženy (2000-1982) 106
Černá Andrea NAR 50 m Rodiče s dětmi 18
Černá Jaroslava NAR 4,6 km Hlavní závod ženy (2000-1982) 107
Černá Michaela Běhny Žatec 10 km Hlavní závod ženy (2000-1982) 203
Černoch Michal AK Bílina (j)ELITA 10 km Hlavní závod muži (2000-1982) 204
Černý Michal NAR 10 km Hlavní závod muži (2000-1982) 205
Černý Petr NAR 300 m Předpřípravka hoši (2017-2015) 19
Čižíková Ema 300 m Předpřípravka dívky (2017-2015) 20
Dobruský Václav Sporťáci Žatec 50 m Rodiče s dětmi 21
Dostalová Karolína Sporťáci Žatec 300 m Předpřípravka dívky (2017-2015) 22
Dřevikovský Jaroslav Běžci Chomutov 10 km Hlavní závod muži (1981 a starší) 206
dufkova Eliška Musher klub JCC 500 m Přípravka dívky (2012-2011) 23
dufkova Ivana Musher klub JCC 4,6 km Hlavní závod ženy (1981 a starší) 108
Dvořáková Soňa 50 m Rodiče s dětmi 24
Fadrhons Mikuláš 300 m Předpřípravka hoši (2017-2015) 25
Filipová Olga Chomutov 10 km Hlavní závod ženy (1981 a starší) 207
Fousek jr. Radek Tříkolky Trikke 1000 m Starší žáci (2008-2006) 90
Fousek Radek Tříkolky Trikke 4,6 km Hlavní závod muži (1981 a starší) 109
Fridirchová Petra Klášterec nad Ohří 10 km Hlavní závod ženy (2000-1982) 208
Fridrich Jakub Klášterec nad Ohří 50 m Rodiče s dětmi 26
Fridrichová Nina Klášterec nad Ohří 300 m Předpřípravka dívky (2017-2015) 27
Gabrielová Leona AK LOUNY 700 m Mladší žákyně (2010-2009) 28
Grasl Tomáš 10 km Hlavní závod muži (2000-1982) 209
Hanák Radek 10 km Hlavní závod muži (2000-1982) 236
Hanzlikova Olga 300 m Předpřípravka dívky (2017-2015) 29
Hartlová Iveta 10 km Hlavní závod ženy (2000-1982) 210
Hess Jiří Podbořany 4,6 km Hlavní závod muži (2000-1982) 110
Holeček Jiří Běžci Chomutov 10 km Hlavní závod muži (2000-1982) 211
Horáčková Eliška Sporťáci Žatec 700 m Mladší žákyně (2010-2009) 30
Hosko Martin 4,6 km Hlavní závod muži (1981 a starší) 111
Jakub Urban Zdeněk SRTG Most 50 m Rodiče s dětmi 31
Jandová Jana 4,6 km Hlavní závod ženy (2000-1982) 112
Janouš Adam 50 m Rodiče s dětmi 32
Janoušová Zuzana 50 m Rodiče s dětmi 33
Jíra Filip 700 m Mladší žáci (2010-2009) 34
Jiráková Karolína 4,6 km Dorostenky (2005-2003) 113
Juríčková Karolina 500 m Přípravka dívky (2014-2013) 35
Kačenak Daniel Chmelaci Žatec 10 km Hlavní závod muži (1981 a starší) 212
Kalazi Filip AK Zatec 4,6 km Dorostenci (2005-2003) 114
Kalousová Tereza Canicross Most 4,6 km Dorostenky (2005-2003) 115
Kelner Petr AK Žatec 4,6 km Dorostenci (2005-2003) 148
Klán Lukáš 4,6 km Hlavní závod muži (2000-1982) 116
Klán Vítek 50 m Rodiče s dětmi 36
Klánová Eliška 500 m Přípravka dívky (2014-2013) 37
Kobik Robert 50 m Rodiče s dětmi 38
Koruba Pavel Žatec 500 m Přípravka hoši (2012-2011) 39
Kouba Radek Hopman Team Žatec 10 km Hlavní závod muži (1981 a starší) 213
Kouba Vojta SKJ Junior Žatec 300 m Předpřípravka hoši (2017-2015) 40
Kourová Eliška Sporťáci Žatec 500 m Přípravka dívky (2012-2011) 91
Krampera Lukáš Rumengers 10 km Hlavní závod muži (2000-1982) 214
Krampera Radek 4,6 km Hlavní závod muži (1981 a starší) 117
Krejčí Laura Sporťáci Žatec 300 m Předpřípravka dívky (2017-2015) 41
Křížek Matěj ASK Elna Počerady 300 m Předpřípravka hoši (2017-2015) 42
Křížek Ondřej ASK Elna Počerady 500 m Přípravka hoši (2014-2013) 43
Kubica Daniel Sporťáci Žatec 500 m Přípravka hoši (2014-2013) 44
Kubica Vítek 300 m Předpřípravka hoši (2017-2015) 45
Kubicová Jana 4,6 km Hlavní závod ženy (1981 a starší) 145
Laibl Jan 300 m Předpřípravka hoši (2017-2015) 46
Laiblová Adéla Sportaci Zatec 300 m Předpřípravka dívky (2017-2015) 47
Manda Filip 500 m Přípravka hoši (2014-2013) 48
Mangová Mottlová Lenka SCpR Klíčenka 4,6 km Hlavní závod ženy (1981 a starší) 118
Matis Petr 10 km Hlavní závod muži (2000-1982) 237
Mazochová Kristýna SCpR Klíčenka 4,6 km Hlavní závod ženy (2000-1982) 119
Mencl Lukáš Ak Louny 700 m Mladší žáci (2010-2009) 49
Mildolf Jiříi 10 km Hlavní závod muži (1981 a starší) 153
Milová Ema 50 m Rodiče s dětmi 50
Mrnková Věra BK Louny 4,6 km Hlavní závod ženy (1981 a starší) 120
Nováková Nela Enviteam 50 m Rodiče s dětmi 51
Nuhlíčková Elena AK Žatec 700 m Mladší žákyně (2010-2009) 52
Nývlt Zbyšek 4,6 km Hlavní závod muži (2000-1982) 121
Olajcova Chmelači 4,6 km Hlavní závod ženy (1981 a starší) 122
Pabianová Ivana 4,6 km Hlavní závod ženy (1981 a starší) 123
Paterová Karolína 4,6 km Hlavní závod ženy (2000-1982) 124
Paučula Roman Chmeláči 4,6 km Hlavní závod muži (1981 a starší) 125
Pazderník Jakub Dřeváci 4,6 km Hlavní závod muži (2000-1982) 126
Pazderníková Andrea 4,6 km Hlavní závod ženy (1981 a starší) 127
Pekárek Václav AK Žatec 500 m Přípravka hoši (2012-2011) 92
Pelánová Barbora AK Louny 700 m Mladší žákyně (2010-2009) 53
Penk Petr Zelená 10 km Hlavní závod muži (1981 a starší) 215
Penková Klára Zelená 10 km Hlavní závod ženy (1981 a starší) 216
Pesničák Jan 10 km Hlavní závod muži (1981 a starší) 217
Pesničáková Květa 10 km Hlavní závod ženy (2000-1982) 218
Peterka Artur Enviteam 500 m Přípravka hoši (2014-2013) 54
Peterková Dorota Enviteam 500 m Přípravka dívky (2012-2011) 55
Peterková Lenka Enviteam 4,6 km Hlavní závod ženy (1981 a starší) 128
Petrák Bořek 10 km Hlavní závod muži (1981 a starší) 219
Petrák Dominik 4,6 km Hlavní závod muži (2000-1982) 129
Petráková Iveta SCpR Klíčenka 4,6 km Hlavní závod ženy (1981 a starší) 130
Petráková Leontýna AK Louny 300 m Předpřípravka dívky (2017-2015) 56
Petrásek Adam 300 m Předpřípravka hoši (2017-2015) 57
Petrásek Matěj 500 m Přípravka hoši (2014-2013) 58
Pilát 4,6 km Hlavní závod muži (1981 a starší) 131
Plevko Tomík Sporťáci Žatec 300 m Předpřípravka hoši (2017-2015) 59
Popelka David Sporťáci Žatec 50 m Rodiče s dětmi 93
Popelka David Sporťáci Žatec 300 m Předpřípravka hoši (2017-2015) 94
Popelka Jan Sporťáci Žatec 500 m Přípravka hoši (2014-2013) 95
Procházka Martin Hopman 10 km Hlavní závod muži (2000-1982) 234
Pšenička Mikuláš 50 m Rodiče s dětmi 60
Pšeničková Veronika 300 m Předpřípravka dívky (2017-2015) 61
Rabasová Natálie 4,6 km Hlavní závod ženy (2000-1982) 132
Rahman Sousek Kareem 500 m Přípravka hoši (2014-2013) 62
Rezková Viktorie 500 m Přípravka dívky (2014-2013) 63
Rezková Viktorie 4,6 km Hlavní závod ženy (2000-1982) 133
Rezková Viktorie TJ VTŽ Chomutov 4,6 km Dorostenky (2005-2003) 134
Rigl Lukáš forfun 10 km Hlavní závod muži (2000-1982) 220
Růta David 10 km Hlavní závod muži (1981 a starší) 221
Sapoušek Miroslav Nexen 4,6 km Hlavní závod muži (1981 a starší) 135
Sapoušková Lenka 4,6 km Hlavní závod ženy (1981 a starší) 136
Sekret Jonáš Sporťáci Žatec 300 m Předpřípravka hoši (2017-2015) 64
Sekret Jonáš Sporťáci Žatec 50 m Rodiče s dětmi 65
Schejbalová Karolína 300 m Předpřípravka dívky (2017-2015) 66
Schneiderová Karolína Sporťáci Žatec 50 m Rodiče s dětmi 67
Skála Václav TJ Rasako 10 km Hlavní závod muži (2000-1982) 222
Slabý Patrik 4,6 km Hlavní závod muži (2000-1982) 146
Sládek Jiří Hopman team Žatec 10 km Hlavní závod muži (1981 a starší) 223
Slavíková Kamila 4,6 km Hlavní závod ženy (2000-1982) 137
Smek Pavel 4,6 km Dorostenci (2005-2003) 100
Smek Pavel 700 m Mladší žáci (2010-2009) 98
Smeková Lucie 10 km Hlavní závod ženy (2000-1982) 238
Struhovská Stanislava 50 m Rodiče s dětmi 68
Svoboda Antonín 10 km Hlavní závod muži (1981 a starší) 224
Šestáková Pavla 300 m Předpřípravka dívky (2017-2015) 69
Šimčíková Nela 50 m Rodiče s dětmi 70
Šípka Roman 4,6 km Hlavní závod muži (1981 a starší) 147
Šípková Michaela 4,6 km Hlavní závod ženy (2000-1982) 149
Šípková Nela AK Žatec 4,6 km Hlavní závod ženy (2000-1982) 151
Šmerák Jan Sporťáci Žatec 300 m Předpřípravka hoši (2017-2015) 71
Šmerák Daniel Sporťáci Žatec 300 m Předpřípravka hoši (2017-2015) 96
Šmeráková Petra Hopman Team Žatec 10 km Hlavní závod ženy (1981 a starší) 235
Šoltés Petr SCpR Klíčenka 50 m Rodiče s dětmi 72
Šoltés Petr SCpR Klíčenka 50 m Rodiče s dětmi 73
Šoltésová Olga SCpR Klíčenka 50 m Rodiče s dětmi 74
Šoltésová Valentýna SCpR Klíčenka 50 m Rodiče s dětmi 75
Špác Jiří Sporťáci Žatec 300 m Předpřípravka hoši (2017-2015) 76
Špácová Veronika Sporťáci Žatec 300 m Předpřípravka dívky (2017-2015) 77
Štěnička Ondřej 50 m Rodiče s dětmi 78
Štěnička Ondřej 4,6 km Hlavní závod muži (2000-1982) 138
Štěničková Monika 4,6 km Hlavní závod ženy (2000-1982) 139
Šulc Kryštof Sporťáci Žatec 500 m Přípravka hoši (2014-2013) 79
Šultová Lucie 4,6 km Hlavní závod ženy (2000-1982) 149
Šupol Michal AK Žatec 500 m Přípravka hoši (2012-2011) 80
Šupol Michal SWEEP Factory Team 10 km Hlavní závod muži (1981 a starší) 225
Šupolova Eliška 50 m Rodiče s dětmi 81
Tučková Adéla ASKElna Počerady 500 m Přípravka dívky (2012-2011) 82
Ulrich Matěj 1000 m Starší žáci (2008-2006) 83
Ulrichová Eliška 50 m Rodiče s dětmi 84
Urban Zdeněk SRTG Most 4,6 km Hlavní závod muži (2000-1982) 140
Vaněčková Simona 10 km Hlavní závod ženy (1981 a starší) 226
Vaněk Antonín 10 km Hlavní závod muži (1981 a starší) 227
Vaněk Jaromír 10 km Hlavní závod muži (1981 a starší) 228
Vegricht Pavlik HC Piráti Chomutov 500 m Přípravka hoši (2014-2013) 97
Veit Bruno Beavers Chomutov 500 m Přípravka hoši (2014-2013) 85
Veit Michal Kiswire 10 km Hlavní závod muži (1981 a starší) 229
Veit Petr 10 km Hlavní závod muži (1981 a starší) 230
Veselý Martin Běžci Chomutov 10 km Hlavní závod muži (1981 a starší) 231
Vilímský Jan 10 km Hlavní závod muži (2000-1982) 232
Vítková Zuzana Rozběháme Most 10 km Hlavní závod ženy (1981 a starší) 233
Vošická Jana 4,6 km Hlavní závod ženy (1981 a starší) 141
Vrabec Jan Sporťáci Žatec 500 m Přípravka hoši (2014-2013) 86
Vrábíková Kateřina AK Žatec 4,6 km Dorostenky (2005-2003) 142
Wimmerová Ludmila 50 m Rodiče s dětmi 87
Zarubova Alena Chmeláči 4,6 km Hlavní závod ženy (1981 a starší) 143
Zumrová Karolína Sporťáci Žatec 500 m Přípravka dívky (2014-2013) 88

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
50 m Rodiče s dětmi 31
500 m Přípravka hoši (2014-2013) 18
10 km Hlavní závod muži (1981 a starší) 17
4,6 km Hlavní závod ženy (2000-1982) 15
4,6 km Hlavní závod ženy (1981 a starší) 14
300 m Předpřípravka hoši (2017-2015) 14
10 km Hlavní závod muži (2000-1982) 12
300 m Předpřípravka dívky (2017-2015) 12
4,6 km Hlavní závod muži (2000-1982) 9
500 m Přípravka dívky (2014-2013) 8
4,6 km Hlavní závod muži (1981 a starší) 7
700 m Mladší žákyně (2010-2009) 6
10 km Hlavní závod ženy (1981 a starší) 5
10 km Hlavní závod ženy (2000-1982) 5
500 m Přípravka hoši (2012-2011) 5
500 m Přípravka dívky (2012-2011) 5
4,6 km Dorostenky (2005-2003) 4
700 m Mladší žáci (2010-2009) 4
4,6 km Dorostenci (2005-2003) 3
1000 m Starší žáci (2008-2006) 2
1000 m Starší žákyně (2008-2006) 1
Celkem 197