Detail závodu

Cena Pivovaru Svijany „Memoriál Oldřicha Horáka“

Svijany

Kolo

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

04.09.2022

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

90 km - 6 okruhů

75 km - 5 okruhů

60 km - 4 okruhy

45 km - 3 okruhy

30 km - 2 okruhy

Přátelé Svijanského piva - 1 okruh

Pořadatel a kontakt

KCL KOOPERATIVA - SVIJANY


Tel.: 724 488 525
vaclav.bradna@gmail.com

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Balásek Petr Rohozec Amulet team 30 km - 2 okruhy E (70 -79 let) 814
Baťa Vladimír TUFO CZ Otrokovice 30 km - 2 okruhy E (70 -79 let) 816
Běhounek Michal Kuchyně Česká Lípa 60 km - 4 okruhy C (50 – 59 let) 565
Bělecký Petr Eleven head cst 90 km - 6 okruhů A (30 – 39 let) 10
Bouzek Filip Lawi Junior Team 90 km - 6 okruhů M (19 – 29 let) 3
Brabec Zdeněk Winners Znojmo 60 km - 4 okruhy C (50 – 59 let) 563
bradna vladimír kcl kooperativa svijany 30 km - 2 okruhy E (70 -79 let) 812
Bukač Roman UNLIMITED KM TRADING CZ 60 km - 4 okruhy C (50 – 59 let)
Cogan Rudolf Nová Paka 60 km - 4 okruhy C (50 – 59 let) 567
Coganová Zdeňka Nová Paka Přátelé Svijanského piva - 1 okruh Ženy bez rozdílu věku 477
Čermáková Renata KCL Kooperativa 30 km - 2 okruhy Ž50 (50-59) 820
Čivrná Naďa Force tem Špicar 30 km - 2 okruhy Ž50 (50-59) 804
Doležal Lukáš CK Vinohradské Šlapky Přátelé Svijanského piva - 1 okruh P3 (30 – 39) 472
Foit Filip Eleven head CST cyklolive Přátelé Svijanského piva - 1 okruh P3 (30 – 39) 476
Gänsel Petr Unlimited KM Trading 75 km - 5 okruhů B (40 – 49 let) 361
Hájek Jan SK Cyklosport Kern 30 km - 2 okruhy F (80 a více) 873
Halík Jaroslav Veloservis Team 60 km - 4 okruhy C (50 – 59 let) 573
Hampl Jaromír KCL Kooperativa - Svijany 45 km - 3 okruhy D (60 – 69 let) 715
Hanus Miroslav Kuchyně Lípa 30 km - 2 okruhy E (70 -79 let) 807
Havelka Milan NCK 75 km - 5 okruhů B (40 – 49 let) 352
Holán Lukáš Koklafa Přátelé Svijanského piva - 1 okruh P3 (30 – 39) 474
Holan Pavel Agro Kolín 60 km - 4 okruhy C (50 – 59 let) 562
Holovej Jan Active Tour Team 60 km - 4 okruhy C (50 – 59 let) 554
Horváth Miroslav AC Sparta Praha cycling akademie 75 km - 5 okruhů B (40 – 49 let) 363
Horyna Vlastimil Lawi junior team 90 km - 6 okruhů M (19 – 29 let) 4
Hradecký Jaroslav Sport Import 90 km - 6 okruhů M (19 – 29 let) 1
Hula Martin CK Vinohradské Šlapky Přátelé Svijanského piva - 1 okruh P3 (30 – 39) 471
Chlupáč Jan Kuchyně Lípa Přátelé Svijanského piva - 1 okruh P2 (20 – 29) 475
Ippoldt Michal Bikesport Ústí n. L. 75 km - 5 okruhů B (40 – 49 let) 354
Ippoldtová Zdeňka Bikesport Ústí nad Labem 45 km - 3 okruhy Ž40 (40-49) 707
Jelínek Vladimír SK Cyklosport Kern 45 km - 3 okruhy D (60 – 69 let) 700
Kasal Jiří KCL KOOPERATIVA-Svijany 30 km - 2 okruhy E (70 -79 let) 817
Kašpárek Jiří Rega Bike Team 75 km - 5 okruhů B (40 – 49 let)
Kleiner Robert S1W.CZ 60 km - 4 okruhy C (50 – 59 let) 564
Koloc Josef KCL Kooperativa-Svijany 30 km - 2 okruhy E (70 -79 let) 801
Konopásek Tomáš SportRaces Cycling Team 90 km - 6 okruhů M (19 – 29 let) 6
Kozák Matouš Rohozec Amulet Team 90 km - 6 okruhů M (19 – 29 let) 9
Kozubík Roman FORCE KCK ZLÍN 75 km - 5 okruhů B (40 – 49 let) 359
Krajčík Josef DEXTER Cycling 30 km - 2 okruhy E (70 -79 let) 813
Král Josef Kbely cycling team 45 km - 3 okruhy D (60 – 69 let) 701
Krummer Radoslav Slavia K.Vary 45 km - 3 okruhy D (60 – 69 let) 716
Kubíček Zdeněk Cyklolive Přátelé Svijanského piva - 1 okruh P5 (50 – 59) 457
Kudrnáč Miroslav Lokomotiva Nymburk 45 km - 3 okruhy D (60 – 69 let) 702
Kwiecien Pavel TJ Jiskra Jaroměř 90 km - 6 okruhů A (30 – 39 let) 150
Landa David KCL Kooperativa - Svijany 60 km - 4 okruhy C (50 – 59 let) 551
Landa František KCL Kooperativa-Svijany 75 km - 5 okruhů B (40 – 49 let) 350
Lehotský Jiří Force team Špicar 30 km - 2 okruhy E (70 -79 let) 803
Libnar Vladimír SKP ČR Liberec Přátelé Svijanského piva - 1 okruh P5 (50 – 59) 473
Linka Jakub JLC Český Dub Přátelé Svijanského piva - 1 okruh P2 (20 – 29) 451
Machát Jakub KC Slavia Praha 90 km - 6 okruhů M (19 – 29 let) 7
Mandík Zdeněk TJ Kovo Praha 30 km - 2 okruhy E (70 -79 let) 806
Marek Jiří Kolokrám 45 km - 3 okruhy D (60 – 69 let)
Mašek Ondřej Rohozec Amulet Team Přátelé Svijanského piva - 1 okruh P4 (40 – 49) 470
Mazgaj Břetislav Odolená Voda 90 km - 6 okruhů A (30 – 39 let) 151
Miklošín Matyáš Lawi junior team 90 km - 6 okruhů M (19 – 29 let) 5
Nedvěd Radek KL sport Most 60 km - 4 okruhy C (50 – 59 let) 555
Neubauer Radim HAVEN TEAM 75 km - 5 okruhů B (40 – 49 let) 351
Novák Lubomír CK Znojmo 30 km - 2 okruhy E (70 -79 let) 821
Papež Tomáš Messenger Praha 60 km - 4 okruhy C (50 – 59 let) 559
Pecharová Jitka Rohozec Amulet team Přátelé Svijanského piva - 1 okruh Ženy bez rozdílu věku 458
Petraš Stanislav SK Tesaři Osík 30 km - 2 okruhy E (70 -79 let) 810
Petřík Jakub SKP Duha Lanškroun 90 km - 6 okruhů M (19 – 29 let) 2
Petřík Jiří SKP Duha Lanškroun Přátelé Svijanského piva - 1 okruh P4 (40 – 49) 448
Petříková Lenka Agro Kolín 45 km - 3 okruhy Ž40 (40-49) 703
Pícha Jan KCL Kooperativa - Svijany 75 km - 5 okruhů B (40 – 49 let) 356
Polák Kamil Author Masters 60 km - 4 okruhy C (50 – 59 let) 568
Prchal Pavel SK Cyklosport Kern 45 km - 3 okruhy D (60 – 69 let) 722
Raková Jitka Cyklo Team Killi 60 km - 4 okruhy Ž30 (30-39) 556
Reihelt Rudolf Kuchyně Česká Lípa 60 km - 4 okruhy C (50 – 59 let) 552
Rouča Karel TJ Slavia K.Vary 30 km - 2 okruhy E (70 -79 let) 802
Říha Josef mastercam-loko Praha 45 km - 3 okruhy D (60 – 69 let) 708
Sedláček Zdeněk Kuchyně Lípa Přátelé Svijanského piva - 1 okruh P1 (10 – 19) 460
Selleová Kateřina Kuchyně Lípa Přátelé Svijanského piva - 1 okruh Ženy bez rozdílu věku 464
Semerád Josef Kuvchyně Lípa Přátelé Svijanského piva - 1 okruh P5 (50 – 59) 469
Skřeček Robert Cycling Brno 45 km - 3 okruhy D (60 – 69 let) 720
Slavík Vojtěch Rohozec Amulet Team 90 km - 6 okruhů M (19 – 29 let) 8
Smaržík Petr RC Pfeil Hof 75 km - 5 okruhů B (40 – 49 let) 358
Šaník Luděk KC Pivovar Vratislavice 45 km - 3 okruhy D (60 – 69 let) 723
Šorm Petr Kovo 30 km - 2 okruhy E (70 -79 let) 808
Štěpánek Daniel Kuchyně Česká Lípa 60 km - 4 okruhy C (50 – 59 let) 553
Šustr Miloslav Ricohimpromat Tábor 30 km - 2 okruhy E (70 -79 let) 819
Toráň Petr Kuchyně Lípa Přátelé Svijanského piva - 1 okruh P4 (40 – 49) 468
Vávra Jaroslav Auto Škoda Mladá Boleslav 60 km - 4 okruhy C (50 – 59 let) 566
Vejvoda Josef AC Sparta Praha 60 km - 4 okruhy C (50 – 59 let) 557
Vinšálková Tereza Hradecký Spinning Klub 45 km - 3 okruhy Ž40 (40-49) 711
Vlasák Jiří 45 km - 3 okruhy D (60 – 69 let) 709
Vlček Ladislav Cyklosport Bendl 45 km - 3 okruhy D (60 – 69 let) 728
Vojtěch Jonáš LAWI Stars - GIANT 90 km - 6 okruhů A (30 – 39 let)
Vosyka Richard HAVEN TEAM 45 km - 3 okruhy D (60 – 69 let) 705
Zelenka Václav SK Cycklosport Kern 30 km - 2 okruhy E (70 -79 let) 811
Živný Miroslav KCL Kooperativa - Svijany 75 km - 5 okruhů B (40 – 49 let) 357

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
60 km - 4 okruhy C (50 – 59 let) 16
30 km - 2 okruhy E (70 -79 let) 15
45 km - 3 okruhy D (60 – 69 let) 13
75 km - 5 okruhů B (40 – 49 let) 11
90 km - 6 okruhů M (19 – 29 let) 9
90 km - 6 okruhů A (30 – 39 let) 4
Přátelé Svijanského piva - 1 okruh P3 (30 – 39) 4
Přátelé Svijanského piva - 1 okruh Ženy bez rozdílu věku 3
45 km - 3 okruhy Ž40 (40-49) 3
Přátelé Svijanského piva - 1 okruh P5 (50 – 59) 3
Přátelé Svijanského piva - 1 okruh P4 (40 – 49) 3
30 km - 2 okruhy Ž50 (50-59) 2
Přátelé Svijanského piva - 1 okruh P2 (20 – 29) 2
30 km - 2 okruhy F (80 a více) 1
60 km - 4 okruhy Ž30 (30-39) 1
Přátelé Svijanského piva - 1 okruh P1 (10 – 19) 1
Celkem 91