Detail závodu

Běh Nepomukem - 12.ročník

Nepomuk

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

17.09.2022

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

1000m

1500m

5000m

10000m

Pořadatel a kontakt

UNIBRICK s. r. o.


Tel.: 728757443
iva.liskova@unibrick.cz

WEB

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Benešová Tereza 5000m Ženy 36-44 let (1986-1978) 41
Bláhová Magdaléna 10000m Ženy 15 a více (2007 a více) 163
Bláhová Petra 5000m Ženy 36-44 let (1986-1978) 39
Bláhová Vendula 10000m Ženy 15 a více (2007 a více) 164
Bouše Karel 1000m Chlapci 8-10 let (2014-2012) 31
Braumová Eliška 5000m Ženy 19-35 let (2003-1987) 71
Břachová Kateřina 10000m Ženy 15 a více (2007 a více) 166
Černá Barbora 1000m Dívky 5-7 let (2017-2015) 63
Černý Matěj 1000m Chlapci 5-7 let (2017-2015) 62
Dietl Hynek Nezdice 1000m Chlapci 5-7 let (2017-2015) 68
Dietl Marek Nezdice 5000m Muži 19-35 let (2003-1987) 66
Dietlová Veronika Nezdice 1000m Dívky 0-4 let (do 2018) 69
Duraj Jaroslav 5000m Muži 15-18 let (2007-2004) 47
Hanzlík Karel 1000m Chlapci 5-7 let (2017-2015) 74
Hanzlík Pavel 5000m Muži 36-44 let (1986-1978) 5
Hanzlíková Anna 1000m Dívky 5-7 let (2017-2015) 6
Hanzlíková Karin 1000m Dívky 0-4 let (do 2018) 75
Hanzlíková Veronika 1000m Dívky 0-4 let (do 2018) 7
Honsová Anežka Fischer ski klub Šumava 10000m Ženy 15 a více (2007 a více) 173
Hornek Filip 1500m Chlapci 11-14 let (2011-2008) 11
Chaloupková Monika 5000m Ženy 19-35 let (2003-1987) 64
Chouň Vojtěch 1000m Chlapci 5-7 let (2017-2015)
Jáchym Zbyněk Plzeň 5000m Muži 36-44 let (1986-1978) 79
Jiřinec Dominik 5000m Muži 15-18 let (2007-2004) 33
Klášterka Michal 5000m Muži 19-35 let (2003-1987) 78
Kolátor Matyáš MTB MEL 5000m Muži 19-35 let (2003-1987) 60
Kominíková Nadežda 5000m Ženy 45 a více let (1977 a více) 28
Končel Kryštof 1000m Chlapci 8-10 let (2014-2012) 35
Končel Michal 1500m Chlapci 11-14 let (2011-2008) 34
Končelová Václava 5000m Ženy 19-35 let (2003-1987) 36
Kopermáková Ema 1000m Dívky 8-10 let (2014-2012) 26
Kotěšovec David 1500m Chlapci 11-14 let (2011-2008) 50
Kotěšovec Matěj 1500m Chlapci 11-14 let (2011-2008) 65
KOVÁŘ JONÁŠ NEPOMUK 1000m Chlapci 8-10 let (2014-2012) 73
Kovář Vašek 1000m Chlapci 8-10 let (2014-2012) 13
Kovářová Anna 1000m Dívky 5-7 let (2017-2015) 14
Kovářová Eliška 1500m Dívky 11-14 let (2011-2008) 12
Kratochvílová Renáta 5000m Ženy 36-44 let (1986-1978) 49
Kuba Kryštof 1500m Chlapci 11-14 let (2011-2008) 56
Kuba Martin 1500m Chlapci 11-14 let (2011-2008) 57
Kubice Jan 5000m Muži 45 a více let (1977 a více) 61
Kubová Barbora 5000m Ženy 36-44 let (1986-1978) 54
Kubová Zuzana 1000m Dívky 0-4 let (do 2018) 55
Kučerová Jana Rozběháme Klatovy 5000m Ženy 36-44 let (1986-1978) 80
Kulhánek Tomáš 5000m Muži 36-44 let (1986-1978) 48
Lacinová Ludmila Střížovice 5000m Ženy 45 a více let (1977 a více)
Lehečka Filip 1000m Chlapci 8-10 let (2014-2012)
Lehečka Zbyněk 5000m Muži 45 a více let (1977 a více)
Lehečka Zbyněk 10000m Muži 15 a více let (2007 a více)
Liška Antonín 1000m Chlapci 5-7 let (2017-2015) 8
Lišková Alžběta 1000m Dívky 5-7 let (2017-2015) 9
Machková Lucie 10000m Ženy 15 a více (2007 a více) 169
Machková Terezie 1000m Dívky 5-7 let (2017-2015)
Marie Machová Fischer ski klub Šumava 5000m Ženy 15-18 let (2007-2004)
Mašková Markéta 1000m Dívky 8-10 let (2014-2012) 58
Nademlejnská Hana Zdice 5000m Ženy 36-44 let (1986-1978) 25
Nademlejnská Šárka Lokomotiva Beroun 1500m Dívky 11-14 let (2011-2008) 23
Nademlejnský Pavel Střela Žebrák 1500m Chlapci 11-14 let (2011-2008) 24
Nademlejnský Pavel Střela Žebrák 5000m Muži 15-18 let (2007-2004) 30
Nademlejnský Petr Zdice 5000m Muži 36-44 let (1986-1978) 22
Nový Míra 10000m Muži 15 a více let (2007 a více) 165
Panuška Václav 1500m Chlapci 11-14 let (2011-2008) 53
Panuška Václav 5000m Muži 15-18 let (2007-2004) 81
Paprska Václav 5000m Muži 15-18 let (2007-2004) 153
Podhorná Veronika 5000m Ženy 19-35 let (2003-1987)
Průcha Václav 1000m Chlapci 8-10 let (2014-2012) 38
Rákosník Luboš JHKMA České Budějovice 5000m Muži 45 a více let (1977 a více)
Reynaert Steven 5000m Muži 36-44 let (1986-1978) 45
Schwarzová Veronika 5000m Ženy 36-44 let (1986-1978) 51
Sivčák Petr Díra 10000m Muži 15 a více let (2007 a více) 171
Sivčák Václav Díra 5000m Muži 19-35 let (2003-1987) 76
Skála Martin 1000m Chlapci 0-4 let (do 2018) 72
Skala Tomáš FK Žákava 1000m Chlapci 8-10 let (2014-2012) 29
Strejc Václav Rozběháme Nepomuk 10000m Muži 15 a více let (2007 a více) 161
Strnad Jaroslav 10000m Muži 15 a více let (2007 a více) 162
Sýkora Petr 1000m Chlapci 8-10 let (2014-2012) 10
Šaček Petr 5000m Muži 15-18 let (2007-2004) 67
Šafránková Johanka TJ Loko Beroun 5000m Ženy 19-35 let (2003-1987) 59
Šelmát Zdeněk Dvorec 10000m Muži 15 a více let (2007 a více) 172
Šindelářová Blanka Blovice 10000m Ženy 15 a více (2007 a více) 168
Štěpáník Pavel AK Škoda Plzeň 5000m Muži 19-35 let (2003-1987) 40
Štětina Michal 1000m Chlapci 8-10 let (2014-2012) 37
Švarcová Simona 5000m Ženy 19-35 let (2003-1987) 46
Švec Filip 1000m Chlapci 8-10 let (2014-2012) 2
Tomanová Jitka TJ Drahonice 5000m Ženy 36-44 let (1986-1978)
Tyrpekl Miroslav 5000m Muži 45 a více let (1977 a více) 15
Tyrpeklová Andrea 5000m Ženy 15-18 let (2007-2004) 16
Václavková Ema 1000m Dívky 5-7 let (2017-2015) 4
Václavková Nikol 1000m Dívky 8-10 let (2014-2012) 3
Valachová Pavla Horažďovice 5000m Ženy 45 a více let (1977 a více) 52
Vavříčka Honza 10000m Muži 15 a více let (2007 a více) 170
Veindl Lukáš ASK DĚČÍN 5000m Muži 19-35 let (2003-1987)
Veindl Lukáš ASK DĚČÍN 10000m Muži 15 a více let (2007 a více) 167
Veselá Andrea 1000m Dívky 8-10 let (2014-2012) 17
Veselá Monika 1500m Dívky 11-14 let (2011-2008) 18
Veselá Monika 5000m Ženy 15-18 let (2007-2004) 19
Veselý Petr 5000m Muži 45 a více let (1977 a více) 20
Větrovcová Aneta 1000m Dívky 5-7 let (2017-2015) 44
Větrovec Jiři 5000m Muži 36-44 let (1986-1978) 42
Větrovec Jonáš 1000m Chlapci 5-7 let (2017-2015) 43
Viktora Tobiaš 1000m Chlapci 8-10 let (2014-2012)
Viktora Tobiáš 1000m Chlapci 8-10 let (2014-2012) 1
Voráček Karel 5000m Muži 45 a více let (1977 a více) 77
Vránová Iva Fischer ski klub Šumava 5000m Ženy 19-35 let (2003-1987) 70
Vyorálek Petr Sedlice 5000m Muži 45 a více let (1977 a více)
Vyorálková Marie Sedlice 5000m Ženy 45 a více let (1977 a více) 32
Vyskočil Pavel SKI Vimperk 5000m Muži 45 a více let (1977 a více)
Zahradník Martin 1500m Chlapci 11-14 let (2011-2008) 21
Zamecnikova Mirka Rozbehame Klatovy 5000m Ženy 45 a více let (1977 a více) 27

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
1000m Chlapci 8-10 let (2014-2012) 12
1500m Chlapci 11-14 let (2011-2008) 9
5000m Ženy 36-44 let (1986-1978) 8
10000m Muži 15 a více let (2007 a více) 8
5000m Muži 45 a více let (1977 a více) 8
1000m Dívky 5-7 let (2017-2015) 7
5000m Ženy 19-35 let (2003-1987) 7
10000m Ženy 15 a více (2007 a více) 6
1000m Chlapci 5-7 let (2017-2015) 6
5000m Muži 19-35 let (2003-1987) 6
5000m Muži 36-44 let (1986-1978) 6
5000m Muži 15-18 let (2007-2004) 6
5000m Ženy 45 a více let (1977 a více) 5
1000m Dívky 0-4 let (do 2018) 4
1000m Dívky 8-10 let (2014-2012) 4
1500m Dívky 11-14 let (2011-2008) 3
5000m Ženy 15-18 let (2007-2004) 3
1000m Chlapci 0-4 let (do 2018) 1
Celkem 109