Detail závodu

50.ROČNÍK KROSU „MEMORIÁL ZDEŇKA BOUDY“

HUŤ – BRATŘÍKOV – HUŤ

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

02.10.2022

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

10 km

5000 m

3300 m

2100 m

1700 m

1200 m

800 m

400 m

cca 80 m

cca 50 m

Pořadatel a kontakt

SOKOL HUŤ, spolek


Tel.: 602 620 969
richardhubel@seznam.cz

WEB

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Andrle Aleš Liberec 10 km Veteráni A 40-49 let (ročník 1982-1973) 29
Andrle Aleš Liberec 10 km Veteráni A 40-49 let (ročník 1982-1973)
Andrle Jakub Liberec 400 m Nejmladší žáci (ročník 2016-2015)
Andrlová Lea Liberec 10 km Ženy
Andrlová Lea Liberec 10 km Ženy 30
Balatka Lukáš Rádlo cca 50 m Předškolní chlapci (ročník 2020-2019) 178
Balatka Miroslav Rádlo 5000 m Muži - mílaři 5
Balatková Jessica Rádlo cca 80 m Předškolní dívky (ročník 2018-2017) 180
Balatková Tina Rádlo 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2014-2013) 182
Balej Ondřej Ski klub Jablonec 400 m Nejmladší žáci (ročník 2014-2013) 263
Balejová Kristýna Ski klub Jablonec 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2016-2015) 264
Balogová Daniela Liberec 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2014-2013) 157
Balogová Lenka Liberec 10 km Ženy 1
Balogová Lucie Liberec 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2012-2011) 162
Bartošová Kristýna Ski klub Jablonec 800 m Mladší žákyně (ročník 2010-2009) 265
Běloch Mikuláš Benecko cca 50 m Předškolní chlapci (ročník 2020-2019)
Běloch Mikuláš Benecko cca 50 m Předškolní chlapci (ročník 2020-2019) 154
Beneš Jaroslav Kruháče Sokol Janov 10 km Muži 20-39 let (ročník 2002-1983)
Berka Radim Krkonose/skialpshop 10 km Veteráni A 40-49 let (ročník 1982-1973)
Berka Radim Ski Shop Krkonoše 10 km Veteráni A 40-49 let (ročník 1982-1973) 66
Berntová Astrid Sokol Skuhrov 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2016-2015)
Berntová Astrid Sokol Skuhrov 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2016-2015) 215
Blažková Anna Sokol Skuhrov 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2014-2013) 167
Blažková Ema Sokol Skuhrov 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2016-2015) 168
Blažková Lenka EDS Silvini Team 5000 m Ženy - mílařky 81
Blažková Monika Jablonec nad Nisou 800 m Mladší žákyně (ročník 2010-2009)
Blažková Monika Jablonec 800 m Mladší žákyně (ročník 2010-2009) 212
Bouda Zdeněk DEATH A.D. Huť 10 km Veteráni A 40-49 let (ročník 1982-1973)
Bouda Zdeněk Death A.D. Huť 10 km Veteráni A 40-49 let (ročník 1982-1973) 63
Boudová Zuzana ARO JBC 10 km Ženy
Bracht Jan-Micha LF Ehberg 02 5000 m Muži - mílaři 87
Bracht Stephanie LF Ehberg 02 10 km Ženy 89
Brožek Matěj Sokol Skuhrov 5000 m Muži - mílaři 55
Brožek Matěj Benecko cca 80 m Předškolní chlapci (ročník 2018-2017)
Brožek Matěj Benecko cca 80 m Předškolní chlapci (ročník 2018-2017) 159
Brožková Stela Benecko cca 50 m Předškolní dívky (ročník 2020-2019) 156
Brožková Stella HSK Benecko cca 50 m Předškolní dívky (ročník 2020-2019)
Brunclík Ivo TJ Slovan Špindlerův Mlýn 10 km Veteráni C 60-69 let (ročník 1962-1953)
Brunclík Ivo TJ Slovan Šp. Mlýn 10 km Veteráni C 60-69 let (ročník 1962-1953) 95
Bufka Zdeněk AC Česká Lípa 10 km Veteráni C 60-69 let (ročník 1962-1953) 82
Bufka Zdeněk AC Česká Lípa 10 km Veteráni C 60-69 let (ročník 1962-1953)
Císlerová Sabina Sokol Skuhrov cca 80 m Předškolní dívky (ročník 2018-2017) 163
Císlerová Sofie Sokol Skuhrov 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2016-2015) 164
Čapek Prokop 400 m Nejmladší žáci (ročník 2016-2015)
Čapek Prokop Atletika Človíček 400 m Nejmladší žáci (ročník 2016-2015) 172
Černý Tobiáš Sokol Skuhrov 400 m Nejmladší žáci (ročník 2012-2011) 256
Češka Jiří Jablonec 5000 m Muži - mílaři 40
Čivrná Karolína Rybnice 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2016-2015) 261
Čivrný Jiří Semily 10 km Veteráni A 40-49 let (ročník 1982-1973) 74
Čížek Jan AC Slovan Liberec 5000 m Muži - mílaři 51
Daněk Tomáš Daňci Beroun 10 km Muži 20-39 let (ročník 2002-1983) 20
Dubská Elena Tatran Jablonec 3300 m Ženy + dorostenky 36
Dubská Emma Tatran Jablonec 5000 m Ženy - mílařky 37
Dubská Zlata Sokol Skuhrov 5000 m Ženy - mílařky 38
Dubský Jiří Huť 3300 m Muži + dorostenci 35
Dvořák Pavel Haven team 10 km Muži 20-39 let (ročník 2002-1983) 80
Dvořák Tomáš Haven team 10 km Muži 20-39 let (ročník 2002-1983) 79
Einar Žídek Petr Sokol Skuhrov 400 m Nejmladší žáci (ročník 2012-2011)
Eldar Žídek Filip Sokol Skuhrov 400 m Nejmladší žáci (ročník 2014-2013)
Filip Žídek Eldar Sokol Skuhrov 400 m Nejmladší žáci (ročník 2014-2013) 198
Franc Petr Triatlon Mladá Boleslav 10 km Veteráni A 40-49 let (ročník 1982-1973) 71
Groh Radoslav HS Špindlerův mlýn 10 km Muži 20-39 let (ročník 2002-1983) 70
Gromová Karolína EDS Silvini Team 5000 m Ženy - mílařky 69
Hájek Antonín AC Čimelice 400 m Nejmladší žáci (ročník 2016-2015) 234
Hájek Jan AC Čimelice 10 km Veteráni A 40-49 let (ročník 1982-1973) 24
Hájková Alžběta AC Čimelice 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2014-2013) 236
Halama Filip Sokol Skuhrov cca 80 m Předškolní chlapci (ročník 2018-2017) 166
Halama Jan TJ Sokol Skuhrov 10 km Veteráni A 40-49 let (ročník 1982-1973)
Halama Jan Sokol Skuhrov 10 km Veteráni A 40-49 let (ročník 1982-1973) 12
Halamová Anežka Sokol Skuhrov 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2014-2013) 165
Halamová Anežka Sokol Skuhrov 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2012-2011) 211
Halamová Helena Sokol Skuhrov cca 80 m Předškolní dívky (ročník 2018-2017) 231
Halamová Magdalena Sokol Skuhrov 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2016-2015) 229
Hanuš Radek SkiAlpShop/Krkonoše 10 km Veteráni A 40-49 let (ročník 1982-1973)
Hanuš Radek Ski Shop Krkonoše 10 km Veteráni A 40-49 let (ročník 1982-1973) 65
Hásková Eliška AC Čimelice 10 km Ženy 25
Havlíčková Alžběta LDH cca 80 m Předškolní dívky (ročník 2018-2017)
Havlíčková Alžběta LDH cca 80 m Předškolní dívky (ročník 2018-2017) 224
Havlíčková Justýna LDH cca 50 m Předškolní dívky (ročník 2020-2019)
Havlíčková Justýna LDH cca 50 m Předškolní dívky (ročník 2020-2019) 222
Havlík Dennis Kořenov 400 m Nejmladší žáci (ročník 2012-2011)
Havlík Dennis TJ Desná 400 m Nejmladší žáci (ročník 2012-2011) 235
Havlíková Vanessa Tj Desná 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2016-2015)
Havlíková Vanessa TJ Desná 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2016-2015) 232
Hloušek Filip Sokol Skuhrov 10 km Muži 20-39 let (ročník 2002-1983) 54
Hočková Ivanka Liberec cca 50 m Předškolní dívky (ročník 2020-2019) 254
Hodúr Tomáš cca 80 m Předškolní chlapci (ročník 2018-2017)
Hodur Tomáš Vlastiboř cca 80 m Předškolní chlapci (ročník 2018-2017) 225
Hodúrová Eliška cca 80 m Předškolní dívky (ročník 2018-2017)
Hoďurová Eliška Vlastiboř cca 80 m Předškolní dívky (ročník 2018-2017) 223
Hoffman Ondra Smržovka 10 km Muži 20-39 let (ročník 2002-1983) 14
Hoffman Šíma Smržovka 5000 m Muži - mílaři 13
Hoffmann Ondra Smrzovka 10 km Muži 20-39 let (ročník 2002-1983)
Hoffmann Šíma Smržovka 5000 m Muži - mílaři
Holcová Ella Sokol Skuhrov 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2014-2013)
Holcová Ella Sokol Skuhrov 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2014-2013) 216
Hořejší Matyáš Ski klub Jablonec cca 80 m Předškolní chlapci (ročník 2018-2017) 183
Hübnerová Karolína Sokol Skuhrov 3300 m Ženy + dorostenky 56
Huk Dominik SWSL Lučany cca 80 m Předškolní chlapci (ročník 2018-2017) 187
Huk Petr SWSL Lučany 5000 m Muži - mílaři 15
Huková Stela SWSL Lučany 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2014-2013) 185
Huškova Barbora Huť 800 m Mladší žákyně (ročník 2010-2009) 177
Ivanov Adam Jablonec nad Nisou 400 m Nejmladší žáci (ročník 2014-2013)
Ivanov Adam Jablonec 400 m Nejmladší žáci (ročník 2014-2013) 218
Ivanovová Nikol Jablonec nad Nisou cca 80 m Předškolní dívky (ročník 2018-2017)
Ivanovová Nikola Jablonec nad Nisou cca 80 m Předškolní dívky (ročník 2018-2017) 219
Jakubička Tomáš Sokol Železný Brod 10 km Veteráni C 60-69 let (ročník 1962-1953) 94
Javůrek Jiří TJ Úpicee 10 km Veteráni D 70 let a starší (ročník 1952 a starší) 73
Javůrek Jiří TJ Maratonstav Úpice 10 km Veteráni D 70 let a starší (ročník 1952 a starší)
Jelínková Aneta Lučany nad Nisou 800 m Mladší žákyně (ročník 2010-2009)
Jelínková Aneta SWSL Lučany 800 m Mladší žákyně (ročník 2010-2009) 257
Jelínková Aneta SWSL Lučany 3300 m Ženy + dorostenky 42
Jindřišek Jan Benecko 400 m Nejmladší žáci (ročník 2016-2015)
Jindříšek Jan Benecko 400 m Nejmladší žáci (ročník 2016-2015) 160
Jírová Lucie Lyžařský oddíl Sokol Skuhrov 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2014-2013)
Jírová Lucie Sokol Skuhrov 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2014-2013) 220
Jírová Tereza Lyžařský oddíl Sokol Skuhrov 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2016-2015)
Jírová Tereza Sokol Skuhrov 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2016-2015) 221
Jiříčková Simona Rádlo 3300 m Ženy + dorostenky 4
Kejylar Jan SWSL Lučany 400 m Nejmladší žáci (ročník 2016-2015) 260
Kejzlar Jan SWSL Lučany 400 m Nejmladší žáci (ročník 2016-2015)
Kejzlarová Lucie SWSL Lučany cca 80 m Předškolní dívky (ročník 2018-2017) 258
Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí 10 km Veteráni A 40-49 let (ročník 1982-1973) 26
Kohout Daniel Hodkovice n.M. cca 80 m Předškolní chlapci (ročník 2018-2017)
Kohout Daniel Hodkovice nad Mohelkou cca 80 m Předškolní chlapci (ročník 2018-2017) 193
Kohout Denis Hodkovice n.M. cca 50 m Předškolní chlapci (ročník 2020-2019)
Kohout Denis Hodkovice nad Mohelkou cca 50 m Předškolní chlapci (ročník 2020-2019) 192
Kolář Václav AC Slovan Liberec 10 km Muži 20-39 let (ročník 2002-1983)
Kolář Václav AC Slovan Liberec 10 km Muži 20-39 let (ročník 2002-1983) 91
Konopková Tereza Harraracing Harrachov 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2014-2013)
Konopková Tereza Harrachov 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2014-2013) 186
Kopecká Iva Swsl Lučany 10 km Ženy
Kopecká Iva SWSL Lučany 5000 m Ženy - mílařky 39
Kopecká Karla Swsl Lučany 1700 m Starší žákyně (ročník 2008-2007)
Kopecká Karla SWSL Lučany 1700 m Starší žákyně (ročník 2008-2007) 269
Kopecká Pavla SWSL Lučany 3300 m Ženy + dorostenky 44
Kopecký Petr SWSL Lučany 3300 m Muži + dorostenci 45
Kopecký Petr Swsl Lučany 1200 m Mladší žáci (ročník 2010-2009)
Kopecký Petr SWSL Lučany 1200 m Mladší žáci (ročník 2010-2009) 268
Koravský Roman ELEVEN RUN TEAM 10 km Veteráni B 50-59 let (ročník 1972-1963)
Koravský Roman Eleven run team 10 km Veteráni B 50-59 let (ročník 1972-1963) 52
Kosák Stanislav NAC Liberec 10 km Veteráni B 50-59 let (ročník 1972-1963) 77
Kosek Jakub SWSL Lučany 400 m Nejmladší žáci (ročník 2012-2011)
Kosek Jakub SWSL Lučany 400 m Nejmladší žáci (ročník 2012-2011) 201
Kosek Jakub SWSL Lučany 3300 m Muži + dorostenci 8
Kovář Petr Haven team 10 km Veteráni A 40-49 let (ročník 1982-1973) 78
Kremsová Kateřina SWSL Lučany 3300 m Ženy + dorostenky 10
Kremsová Kateřina SWSL Lučany nad Nisou 800 m Mladší žákyně (ročník 2010-2009)
Kremsová Kateřina SWSL Lučany 800 m Mladší žákyně (ročník 2010-2009) 195
Kuba Matyáš TJ LO Vrchlabí 3300 m Muži + dorostenci 41
Kubíček Michal Mnichovo hradiště 10 km Muži 20-39 let (ročník 2002-1983) 28
Kubíček Zdeněk Cyklo live 10 km Veteráni B 50-59 let (ročník 1972-1963) 27
Kubričan Pavel PSK Olymp Praha 10 km Muži 20-39 let (ročník 2002-1983) 62
KUBRIČAN Pavel PSK Olymp Praha 10 km Muži 20-39 let (ročník 2002-1983)
Kučerová Karolína Nová Ves nad Nisou cca 50 m Předškolní dívky (ročník 2020-2019) 252
Kučerová Marie Nová Ves nad Nisou 10 km Ženy 58
Laiplová Tereza Tj Desná 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2014-2013)
Laiplová Tereza TJ Desná 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2014-2013) 233
Lang Miroslav SDH Pěnčín 400 m Nejmladší žáci (ročník 2016-2015) 241
Langová Johanka SDH Pěnčín cca 50 m Předškolní dívky (ročník 2020-2019) 239
Laušman Adam Jilemnice 400 m Nejmladší žáci (ročník 2012-2011)
Laušman Adam Jilemnice 400 m Nejmladší žáci (ročník 2012-2011) 179
Laušmanová Tereza Jilemnice 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2016-2015) 181
Lhota Matyáš Jablonec 400 m Nejmladší žáci (ročník 2016-2015) 204
Lhota Zbyšek Eleven run team 10 km Muži 20-39 let (ročník 2002-1983) 11
Málek Martin SWSL Lučany cca 80 m Předškolní chlapci (ročník 2018-2017) 191
Málková Lucie SWSL Lučany 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2012-2011) 189
Maruška Jindra Triatlon Jablonec 10 km Veteráni A 40-49 let (ročník 1982-1973)
Matějcová Veronika SWSL Lučany cca 80 m Předškolní dívky (ročník 2018-2017)
Matějcová Veronika SWSL Lučany cca 80 m Předškolní dívky (ročník 2018-2017) 188
Matějec Filip Horní MaXov 400 m Nejmladší žáci (ročník 2016-2015)
Matějec Filip Horn9 Maxov 400 m Nejmladší žáci (ročník 2016-2015) 190
Menšik Jan Jablonec 10 km Veteráni C 60-69 let (ročník 1962-1953) 21
Menšíková Jana Daňci Beroun 10 km Ženy 19
Menšíková Veronika Daňci Beroun cca 50 m Předškolní dívky (ročník 2020-2019) 262
Michálková Lenka Ski klub Jablonec 3300 m Ženy + dorostenky 86
Moraru Vladimír Sokol Skuhrov cca 50 m Předškolní chlapci (ročník 2020-2019)
Moraru Vladimír Sokol Skuhrov cca 50 m Předškolní chlapci (ročník 2020-2019) 267
Nagy Josef Sokol Skuhrov 3300 m Muži + dorostenci
Nagy Josef Sokol Skuhrov 10 km Muži 20-39 let (ročník 2002-1983)
Nagy Josef HEXENSCHOOS 3300 m Muži + dorostenci
Nagy Josef Sokol Skuhrov 3300 m Muži + dorostenci 47
Nagy Josef HEXENSCHOOS 3300 m Muži + dorostenci 48
Nagy Josef Sokol Skuhrov 10 km Muži 20-39 let (ročník 2002-1983) 46
Nagyová Zuzana Sokol Skuhrov 3300 m Ženy + dorostenky 49
Nagyová Zuzana Sokol Skuhrov 3300 m Ženy + dorostenky
Nela Boudová Zita Huť cca 80 m Předškolní dívky (ročník 2018-2017) 238
Netolická Martina AC Slovan Liberec 10 km Ženy
Netolická Martina AC Slovan Liberec 10 km Ženy 83
Novotný Jiří Kateřinský vánek 10 km Veteráni B 50-59 let (ročník 1972-1963) 92
Novotný Jiří Kateřinský vánek 10 km Veteráni B 50-59 let (ročník 1972-1963)
Novotný Tomáš Praha 400 m Nejmladší žáci (ročník 2014-2013)
Novotný Tomáš Praha 400 m Nejmladší žáci (ročník 2014-2013) 259
Ouhrabka Mikuláš Těpeře 400 m Nejmladší žáci (ročník 2012-2011)
Ouhrabka Mikuláš Tepeře 400 m Nejmladší žáci (ročník 2012-2011) 266
Ouhrabková Apolena HSK Benecko cca 50 m Předškolní dívky (ročník 2020-2019)
Ouhrabková Apolena HSK Benecko cca 50 m Předškolní dívky (ročník 2020-2019) 155
Ozzy Bouda Zdeněk Kamikadze team 400 m Nejmladší žáci (ročník 2016-2015)
Peroutková Jana SWSL Lučany n.N. 1700 m Starší žákyně (ročník 2008-2007)
Peroutková Jana SWSL Lučany 1700 m Starší žákyně (ročník 2008-2007)
Peroutková Jana SWSL Lučany 1700 m Starší žákyně (ročník 2008-2007) 230
Peroutková Jana SWSL Lučany 3300 m Ženy + dorostenky 43
Petr Žídek Einar Sokol Skuhrov 400 m Nejmladší žáci (ročník 2012-2011) 200
Piskáček Jan SWSL Lučany 400 m Nejmladší žáci (ročník 2016-2015)
Piskáček Jan SWSL Lučany 400 m Nejmladší žáci (ročník 2016-2015) 199
Piskáček Petr SWSL Lučany 400 m Nejmladší žáci (ročník 2014-2013)
Piskáček Petr SWSL Lučany 3300 m Muži + dorostenci
Piskáček Petr SWSL Lučany 400 m Nejmladší žáci (ročník 2014-2013) 196
Piskáček Petr SWSL Lučany 3300 m Muži + dorostenci 7
Piskáčková Anna SWSL Lučany 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2016-2015)
Piskáčková Anna SWSL Lučany 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2016-2015) 197
Piskáčková Zuzana SWSL Lučany 3300 m Ženy + dorostenky
Piskáčková Zuzana SWSL Lučany 3300 m Ženy + dorostenky 6
Pour Ondřej TJ Delfín JBC cca 80 m Předškolní chlapci (ročník 2018-2017) 213
Pour Vít Bižuterie JBC 400 m Nejmladší žáci (ročník 2014-2013) 209
Pourová Adéla Bižuterie JBC 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2016-2015) 210
Pradeová Ema AC Slovan Liberec 10 km Ženy
Pradeová Ema AC Slovan Liberec 10 km Ženy 85
Preisler Tomáš Sokol Skuhrov 10 km Muži 20-39 let (ročník 2002-1983) 64
Procházka František Sokol Skuhrov 1200 m Mladší žáci (ročník 2010-2009) 253
Puš Ondřej SWSL Lučany nad Nisou 400 m Nejmladší žáci (ročník 2014-2013)
Pušmanová Kristýna Ski klub Jablonec cca 80 m Předškolní dívky (ročník 2018-2017) 184
Pušová Michaela SWSL Lučany 5000 m Ženy - mílařky 23
Pušová Michaela SWSL Lučany nad Nisou 5000 m Ženy - mílařky
Pušová Veronika SWSL Lučany nad Nisou cca 80 m Předškolní dívky (ročník 2018-2017)
Pušová Veronika SWSL Lučany cca 80 m Předškolní dívky (ročník 2018-2017) 228
Regner Tomáš Biathlon Liberec 10 km Veteráni A 40-49 let (ročník 1982-1973) 60
Regnerová Jana Biathlon Liberec 10 km Ženy 59
Regnerová Karolína Biathlon Liberec 3300 m Ženy + dorostenky 61
Rozsypalová Beata SK Ještěd cca 80 m Předškolní dívky (ročník 2018-2017) 242
Rozsypalová Linda SK Ještěd 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2014-2013) 244
Sádovský Luboš Jablonec 10 km Veteráni B 50-59 let (ročník 1972-1963) 67
Sajdl Jakub Kolomutz 10 km Muži 20-39 let (ročník 2002-1983) 90
Sajdl Jakub Kolomuty 10 km Muži 20-39 let (ročník 2002-1983)
sedlak jiři Přelouč 10 km Veteráni C 60-69 let (ročník 1962-1953)
Schneiderová Nikolka Jablonec cca 50 m Předškolní dívky (ročník 2020-2019) 206
Schneiderová Viktorka Jablonec 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2014-2013) 205
Staněk Petr PST Ostašov 3300 m Muži + dorostenci 34
Staňková Aneta PST Ostašov 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2012-2011) 243
Staňková Mariana PST Ostašov 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2014-2013) 248
Staňková Rozálie PST Ostašov cca 50 m Předškolní dívky (ročník 2020-2019) 249
Strnad Aleš NAC Liberec 3300 m Muži + dorostenci 22
Strnad František KLUB NAC LBC cca 50 m Předškolní chlapci (ročník 2020-2019) 203
Strnad Jiří Proseč 3300 m Muži + dorostenci 88
Strnad Marek NAC Liberec 400 m Nejmladší žáci (ročník 2016-2015) 202
Strnad Petr NAC Liberec 3300 m Muži + dorostenci 9
Strnadová Anežka Jablonec cca 50 m Předškolní dívky (ročník 2020-2019) 250
šantroch Tadeáš Železný Brod 400 m Nejmladší žáci (ročník 2016-2015)
Šecová Amálie Sokol Alšovice 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2014-2013) 251
Šeda Libor Sokol Bratříčkov 5000 m Muži - mílaři 17
Šír Václav TJ Spartak Rokytnice 10 km Veteráni D 70 let a starší (ročník 1952 a starší) 97
Šonský Dominik Jablonec 5000 m Muži - mílaři 68
Špidlen Michal FA Jablonec 400 m Nejmladší žáci (ročník 2012-2011) 153
Štekr Antonín SWSL cca 50 m Předškolní chlapci (ročník 2020-2019)
Štekr Antonín SWSL Lučany cca 50 m Předškolní chlapci (ročník 2020-2019) 170
Štekrová Alžběta Lučany cca 50 m Předškolní dívky (ročník 2020-2019) 169
Štekrová Alžbětka Lučany nad Nisou cca 50 m Předškolní dívky (ročník 2020-2019)
Štekrová Amálka Lučany nad Nisou 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2016-2015)
Štekrová Amálka SWSL Lučany 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2016-2015) 173
Štekrová Anežka SWSL 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2016-2015)
Štekrová Anežka SWSL Lučany 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2016-2015) 171
Štěpán Bouda Zachariáš Huť cca 80 m Předškolní chlapci (ročník 2018-2017) 237
Štěpán Ondřej Benecko 400 m Nejmladší žáci (ročník 2016-2015)
Štěpán Ondřej Benecko 400 m Nejmladší žáci (ročník 2016-2015) 161
Švermová Karolína Sokol Alšovice 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2014-2013) 227
Švermová Lucie Sokol Alšovice cca 80 m Předškolní dívky (ročník 2018-2017) 226
Tomášek Luboš Sokol Skuhrov 5000 m Muži - mílaři 33
Tomášková Amálie Sokol Skuhrov 3300 m Ženy + dorostenky 31
Tomášková Amálie Sokol Skuhrov 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2012-2011) 247
Tomášková Jana Sokol Skuhrov 5000 m Ženy - mílařky 32
Tomeš Roman SWSL 400 m Nejmladší žáci (ročník 2012-2011)
Tomeš Roman SWSL Lučany 400 m Nejmladší žáci (ročník 2012-2011) 214
Tomeš Roman SWSL Lučany 3300 m Muži + dorostenci 16
Trakal Jiří Železný brod 10 km Veteráni B 50-59 let (ročník 1972-1963) 93
Trdla Tomáš HEXENSCHOOS 3300 m Muži + dorostenci 50
Trejbal Karel SKP Mladá Boleslav 10 km Veteráni D 70 let a starší (ročník 1952 a starší) 75
Trejbal Karel SKP Mladá Boleslav 10 km Veteráni D 70 let a starší (ročník 1952 a starší)
Trpišovská Ema SKS Lučany cca 50 m Předškolní dívky (ročník 2020-2019) 174
Trpišovská Nela SWSL Lučany 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2016-2015) 175
Trsek Adam Ski klub Jablonec cca 80 m Předškolní chlapci (ročník 2018-2017) 207
Trsek Jan Ski klub Jablonec 400 m Nejmladší žáci (ročník 2014-2013) 208
Tynková Daniela Kuberovy 5000 m Ženy - mílařky 53
Tynková Kateřina Sokol Skuhrov 3300 m Ženy + dorostenky 57
Ulrich Silvie Držkov 5000 m Ženy - mílařky 72
Vacarda Vladimír Eleven Run Team 10 km Veteráni C 60-69 let (ročník 1962-1953) 96
Vavruška Matěj Jablonecké Paseky 400 m Nejmladší žáci (ročník 2012-2011)
Vavruška Matěj Jablonecké Paseky 3300 m Muži + dorostenci
Vavruška Matěj Jablonecké paseky 400 m Nejmladší žáci (ročník 2012-2011) 176
Vavruška Matěj Jablonecké paseky 3300 m Muži + dorostenci 2
Vavrušková Barbora Sokol Skuhrov 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2012-2011) 255
Vavrušková Lucie Jablonecké Paseky 5000 m Ženy - mílařky
Vavrušková Lucie Jablonecké paseky 10 km Ženy 3
Vencl Jiří NAC Liberec 10 km Veteráni B 50-59 let (ročník 1972-1963) 76
Vencl Jiří NAC Liberec 10 km Veteráni B 50-59 let (ročník 1972-1963)
Vítek Valdemar Lučany nad Nisou cca 50 m Předškolní chlapci (ročník 2020-2019)
Vítek Valdemar Lučanz cca 50 m Předškolní chlapci (ročník 2020-2019) 245
Vítková Viola Lučany nad Nisou cca 50 m Předškolní dívky (ročník 2020-2019)
Vítková Viola Lučany cca 50 m Předškolní dívky (ročník 2020-2019) 246
Vítová Lotta Sokol Skuhrov 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2012-2011) 217
Voláková Klára Železný Brod cca 50 m Předškolní dívky (ročník 2020-2019)
Voláková Klára SDH Držkov cca 50 m Předškolní dívky (ročník 2020-2019) 194
Vrbata Matej Huť 1200 m Mladší žáci (ročník 2010-2009)
Vrbata Matěj Huť 1200 m Mladší žáci (ročník 2010-2009) 152
Vrbata Pavel Huť 3300 m Muži + dorostenci 18
Vrbatová Anežka Huť 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2014-2013)
Vrbatová Anežka Huť 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2014-2013) 151
Wolf David Janov nad Nisou 10 km Veteráni B 50-59 let (ročník 1972-1963)
Wolf David Janov nad Nisou 10 km Veteráni B 50-59 let (ročník 1972-1963) 84
Zachariáš Bouda Štěpán Mickey Mouse team cca 80 m Předškolní chlapci (ročník 2018-2017)
Zárybnická Anna Ski Janov Bedřichov 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2014-2013)
Zárybnická Kateřina Bedřichov 3300 m Ženy + dorostenky
Zárybnický Adam Ski Janov Bedřichov cca 50 m Předškolní chlapci (ročník 2020-2019)
Zárybnický Jan Ski Janov Bedřichov 400 m Nejmladší žáci (ročník 2016-2015)
Zdeněk Bouda Ozzy Huť 400 m Nejmladší žáci (ročník 2016-2015) 240
Zita Boudová Nela Tým králíka Wolfíka cca 80 m Předškolní dívky (ročník 2018-2017)

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
400 m Nejmladší žákyně (ročník 2014-2013) 22
400 m Nejmladší žáci (ročník 2016-2015) 21
cca 50 m Předškolní dívky (ročník 2020-2019) 20
400 m Nejmladší žákyně (ročník 2016-2015) 20
cca 80 m Předškolní dívky (ročník 2018-2017) 19
3300 m Muži + dorostenci 19
10 km Muži 20-39 let (ročník 2002-1983) 19
10 km Veteráni A 40-49 let (ročník 1982-1973) 17
3300 m Ženy + dorostenky 16
400 m Nejmladší žáci (ročník 2012-2011) 16
10 km Ženy 15
cca 80 m Předškolní chlapci (ročník 2018-2017) 14
cca 50 m Předškolní chlapci (ročník 2020-2019) 13
10 km Veteráni B 50-59 let (ročník 1972-1963) 12
400 m Nejmladší žáci (ročník 2014-2013) 12
5000 m Ženy - mílařky 11
5000 m Muži - mílaři 11
800 m Mladší žákyně (ročník 2010-2009) 8
10 km Veteráni C 60-69 let (ročník 1962-1953) 8
400 m Nejmladší žákyně (ročník 2012-2011) 7
10 km Veteráni D 70 let a starší (ročník 1952 a starší) 5
1700 m Starší žákyně (ročník 2008-2007) 5
1200 m Mladší žáci (ročník 2010-2009) 5
Celkem 315