Detail závodu

HASOBĚH

Hlásná Třebaň

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

13.08.2022

DATUM A ČAS PREZENTACE

9:00 - 10:30

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

10+km

5+km

Dětské závody (okruh 200 m)

Pořadatel a kontakt

Martina Váňová


Tel.: 777 401 111
vanova@havex.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Batík Martin SDH Hlásná Třebáň 5+km Muži 40+ let 4
Burda Pavel 10+km Muži 40+ let 18
Burda Šimon Dětské závody (okruh 200 m) Kluci 17
Burdová Adéla Dětské závody (okruh 200 m) Holky 36
Calaj Juraj JZD Mníšek 10+km Muži 40+ let 8
Císařová Kateřina SDH Hlásná Třebáň 10+km Ženy 15-39 let 70
Císařová Kateřina SDH Hlásná Třebaň 10+km Ženy 15-39 let
Černá Zuzana 5+km Ženy 15-39 let 57
Černý Jan Niceman Harrachov 10+km Muži 40+ let 47
Černý Jan Hicemen Harrachov 10+km Muži 40+ let
Černý Kryštof Dětské závody (okruh 200 m) Kluci 20
Černý Ruda Dětské závody (okruh 200 m) Kluci 22
Darebná Radka 5+km Ženy 15-39 let 68
Dvořáčková Nina FRESH ONLY Dětské závody (okruh 200 m) Holky 26
Dvořák František Dětské závody (okruh 200 m) Kluci 34
Dvořák František Zoufalci Run 10+km Muži 40+ let 54
Dvořáková Eliška Dětské závody (okruh 200 m) Holky 35
Dvořáková Tereza Dětské závody (okruh 200 m) Holky 33
Fišarová Růžena 10+km Ženy 40+ let 69
Gardavsky Bohumil FRESH ONLY 10+km Muži 15-39 let
Glaser Cyril Odečet plynu Dětské závody (okruh 200 m) Kluci 2
Glaserová Marta Odečet plynu Dětské závody (okruh 200 m) Holky 1
Glaserová Michaela Odečet plynu 10+km Ženy 15-39 let 3
Hanč Tomáš Zoufalci Run 10+km Muži 40+ let 55
Hejlek Petr 5+km Muži 15-39 let 56
Holovská Alžběta ASK Dipoli Dětské závody (okruh 200 m) Holky 28
Holovská Josefína ASK Dipoli Dětské závody (okruh 200 m) Holky 29
Chládek Lukáš 5+km Muži 15-39 let 63
Chládek Petr 10+km Muži 15-39 let 59
Chládková Iveta 5+km Ženy 15-39 let 64
Chládková Lilien Dětské závody (okruh 200 m) Holky 41
Chládková Nikoletta Dětské závody (okruh 200 m) Holky 40
Kafka Josef EPP #pomahej pohybem 5+km Muži 15-39 let 46
Klecka František Dětské závody (okruh 200 m) Kluci 9
Klecková Karolína Dětské závody (okruh 200 m) Holky 10
Kleckova Karolina Dětské závody (okruh 200 m) Holky
Korandová Petra 2BWINNER team 10+km Ženy 15-39 let
Korandová Petra 2BWINNER TEAM 10+km Ženy 15-39 let 52
Kovářová Monika 5+km Ženy 15-39 let 66
Kraus Daniel Cheznovice 10+km Muži 15-39 let 7
Kraus Oliver Chezkovice Dětské závody (okruh 200 m) Kluci 6
Kroček Martin 10+km Muži 40+ let 13
Křenková Barbora Dětské závody (okruh 200 m) Holky 31
Křenková Natálie Dětské závody (okruh 200 m) Holky 32
Muller Sára Dětské závody (okruh 200 m) Holky 38
Nebáznivý Tomáš 5+km Muži 15-39 let 44
Nováková Valentýna ASK DIPOLI Dětské závody (okruh 200 m) Holky 24
Nováková Viktorie ASK DIPOLI Dětské závody (okruh 200 m) Holky 25
Pantie Tayamba Dětské závody (okruh 200 m) Kluci 15
Pantie Wafika Dětské závody (okruh 200 m) Holky 16
Pekárek Kryštof Dětské závody (okruh 200 m) Kluci 12
Pekárková Sofie Dětské závody (okruh 200 m) Holky 11
Petr Martin 5+km Muži 15-39 let 45
Pokorný Josef 10+km Muži 15-39 let 48
Ruzimová Agáta 5+km Ženy 15-39 let 62
Schútz Petr 7. pohoří 10+km Muži 40+ let 60
Snopek Miloslava TJ Sokol Hlásná Třebaň 10+km Ženy 40+ let 53
Snopek Štěpán SDH Hlásná Třebbaň Dětské závody (okruh 200 m) Kluci 19
Strnad Richard Dětské závody (okruh 200 m) Kluci 42
Strnadová Alžbeta Dětské závody (okruh 200 m) Holky 43
Stýblo Bruno Plamínci Dětské závody (okruh 200 m) Kluci 14
Suja Matyáš 10+km Muži 15-39 let 27
Šima Vladislav SDH Hlásná Třebáň 5+km Muži 15-39 let 5
Šimonek Petr 10+km Muži 15-39 let
Šimonek Petr 10+km Muži 40+ let
Trpák Borek 5+km Muži 15-39 let 65
Trpák Ladislav 5+km Muži 40+ let 67
Trpáková Barbora Dětské závody (okruh 200 m) Holky 39
Trpáková Ema 5+km Ženy 15-39 let 61
Tuckova Lucie SDH Hlasna Treban 5+km Ženy 15-39 let 58
Tuček Antonín SDH Hlásná Třebaň Dětské závody (okruh 200 m) Kluci 21
Tučková Lucie SDH Hlasna Treban 10+km Ženy 15-39 let
Tušek Marek Dětské závody (okruh 200 m) Kluci 23
Váňa Luděk Běžím na pivo 10+km Muži 15-39 let 72
Viktorie Mašitová Natálie SDH Hlásná Třebáň 10+km Ženy 15-39 let 71
Viktorie Mašitová Natálie Hasiči Hlásná Třebaň 10+km Ženy 15-39 let
Vingens Jakub 10+km Muži 15-39 let 50
Vinzens Jan 10+km Muži 40+ let 51
Vinzensová Helena Dětské závody (okruh 200 m) Holky 37
Zechovská Lucie Dětské závody (okruh 200 m) Holky 30
Zima Matěj Běžecký jádro 10+km Muži 15-39 let 49

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
Dětské závody (okruh 200 m) Holky 22
Dětské závody (okruh 200 m) Kluci 14
10+km Muži 40+ let 10
10+km Muži 15-39 let 9
10+km Ženy 15-39 let 8
5+km Ženy 15-39 let 7
5+km Muži 15-39 let 7
10+km Ženy 40+ let 2
5+km Muži 40+ let 2
Celkem 81