Detail závodu

Salomon JEŠTĚD 24 WINTER / 2023

Liberec - Ještěd

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

14.01.2023

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

JEDNOTLIVEC

DVOJICE

TÝMY

Pořadatel a kontakt

Honza Dušánek


Tel.: +420 606 605 246
honza@jestedskyrace.cz

2023
STARTOVNÉ OD
PŘIHLÁŠENO ZÁVODNÍKŮ

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Baselová Marcela Rozběháme Nelahozeves TÝMY Čtverice mix
Behenský Jan RUN magazine team JEDNOTLIVEC Muži
Bokůvka David Status Fit Igy Team TÝMY Čtverice muži
Břízková Markéta DVOJICE Dvojice ženy
Bubeník Marcel Funkční trénink Milovice - FTM JEDNOTLIVEC Muži
Bulantová Hana Lemroušci DVOJICE Dvojice ženy
Conrathová Katka TÝMY Čtverice ženy
Dědková Šárka Ještěd Skyrace tým JEDNOTLIVEC Ženy
Devátý Zdeněk Knedlík s goudou JEDNOTLIVEC Muži
Diničová Eva Běhny s.r.o. TÝMY Pětice ženy
Drabina Marek TÝMY Trojice muži
Dušková Alena Oceloti TÝMY Čtverice mix
Dvořák Aleš Hlavně se neposrat! DVOJICE Dvojice muži
Dvořáková Kristina JEDNOTLIVEC Ženy
Ehrlich Jaroslav KVK Klíč JEDNOTLIVEC Muži
Emilie Votočková Petra #ultrafungirls TÝMY Pětice ženy
Fajfr Daniel TJ Letohrad JEDNOTLIVEC Muži
Faltysová Simona TJ LIGA 100 Praha TÝMY Trojice ženy
Fejtek Oto JAKOBY RunBo TÝMY Pětice mix
Ferugová Vendula DVOJICE Dvojice ženy
Fiala Stanislav Status Fit Igy Athletes JEDNOTLIVEC Muži
Fiala Tomáš Radost ze života :-) JEDNOTLIVEC Muži
Flíčková Alice BH triatlon ČB DVOJICE Dvojice ženy
Fořt Martin ELEVEN RUN TEAM TÝMY Čtverice mix
Fülová Veronika DVOJICE Dvojice mix
Gabriel Evžen Spřízněné duše JEDNOTLIVEC Muži
Glaser Slávek Čerchovsko-Šumavské Lemry TÝMY Čtverice mix
Habel Miroslav M+M společně DVOJICE Dvojice mix
Hellerová Pavla JEDNOTLIVEC Ženy
Hendrych Tomáš Triatlon Česká Lípa TÝMY Čtverice muži
Herbs Václav Středokluky JEDNOTLIVEC Muži
Hervertová Klára DVOJICE Dvojice ženy
Hiľovská Kamila Býčice DVOJICE Dvojice ženy
Holub Jaromír Šneci v běhu JEDNOTLIVEC Muži
HORÁK Jan eD system Silvini team JEDNOTLIVEC Muži
Horák Martin Ubrečené princezny JEDNOTLIVEC Muži
Housková Natálie Barbarian Extreme Team TÝMY Pětice mix
Hrabalová Jitka Extra Brno TÝMY Pětice ženy
Hrček Tomáš JEDNOTLIVEC Muži
Hýblová Kateřina Nadšenci turistiky a sportu JEDNOTLIVEC Ženy
Iveta Marfláková JEDNOTLIVEC Ženy
Jánošiková Karolína JEDNOTLIVEC Ženy
Jirkal Tomáš Běžecký tým ZZSKVK DVOJICE Dvojice muži
Kafka Josef EPP #pomahejpohybem JEDNOTLIVEC Muži
Kalivodová Aneta DVOJICE Dvojice ženy
Kantová Klára DVOJICE Dvojice ženy
Karásek Tomáš Ubrečené princezny JEDNOTLIVEC Muži
Kloz Vojtěch JEDNOTLIVEC Muži
Knížek Roman Katedra hodnocení textilií JEDNOTLIVEC Muži
Kohoutková Kateřina Brno JEDNOTLIVEC Ženy
Kolář Rosťa Rozběháme Ústí JEDNOTLIVEC Muži
Kolář Tomáš JEŠTĚD SKYRACE TÝM JEDNOTLIVEC Muži
Kolpek Karel bytzdravy.cz DVOJICE Dvojice muži
Kopal David Medaři DVOJICE Dvojice muži
Kostlán Martin SRTG Most JEDNOTLIVEC Muži
Koštířová Michaela Tlustí Plesniví Jezevci DVOJICE Dvojice mix
Kozel Martin JEDNOTLIVEC Muži
Krumbholzová Ála JEDNOTLIVEC Ženy
Krúpa Matěj JEDNOTLIVEC Muži
Křížková Monika KS Ikem TÝMY Pětice mix
Kubjatko Michal Chropyňská a.s. JEDNOTLIVEC Muži
Kučera Tomáš Nadšenci turistiky a sportu JEDNOTLIVEC Muži
Kurfiřtová Petra DVOJICE Dvojice ženy
Kysela Pavel ZP Cyklo Proofy Corratec Team JEDNOTLIVEC Muži
Lukeš Roman JEŠTĚD SKYRACE TÝM JEDNOTLIVEC Muži
Machová Tereza JEDNOTLIVEC Ženy
Malá Kateřina TÝMY Čtverice mix
Maloň Tomáš Predator workout Brno TÝMY Čtverice mix
Mareš Pavel HK Vyšehrad JEDNOTLIVEC Muži
Mastník Leoš RunBo Team Liberec TÝMY Pětice mix
Matějková Eva Quinty JEDNOTLIVEC Ženy
Maturova Olga TÝMY Čtverice ženy
Mazochová Lenka Ještě na Ještěd TÝMY Čtverice ženy
Meluzínová Nikola Rozběháme Ústí nad Labem DVOJICE Dvojice ženy
Mifková Lenka BK Semily JEDNOTLIVEC Ženy
Mikel Kršmaru Barbora TÝMY Čtverice mix
Mikšovská Nikol DVOJICE Dvojice ženy
Mlnaříková Kateřina Úkáčko JEDNOTLIVEC Ženy
Mrkvičková Diana SRTG Praha JEDNOTLIVEC Ženy
Múdrik Matěj KILPI RACING TEAM JEDNOTLIVEC Muži
Nesporá Lenka TÝMY Pětice mix
Nosek Kryštof Lůca&Kryštof DVOJICE Dvojice mix
Novotný Marek Tréninkový Orgáč TÝMY Čtverice muži
Oharková Miroslava M_O_HARA_9 JEDNOTLIVEC Ženy
Otčenášek Vít Trail runners DVOJICE Dvojice mix
Paclt Tomáš JEDNOTLIVEC Muži
Pacltová Lucie JEDNOTLIVEC Ženy
Pastucha Silvester VKM DVOJICE Dvojice muži
Pašava Jakub ŠÁN TÝMY Pětice mix
Pavelka Ondřej Salomon/Suunto JEDNOTLIVEC Muži
Pavlíček Martin BLANIČTÍ RYTÍŘI DVOJICE Dvojice muži
Pechar Oldřich Hejvys Intimmate Team JEDNOTLIVEC Muži
Pěničková Klára BK Semily JEDNOTLIVEC Ženy
Peštová Kateřina Když nemůžeš tak přidej JEDNOTLIVEC Ženy
Petraková Adéla JEŠTĚD SKYRACE TÝM JEDNOTLIVEC Ženy
Pilát Lukáš DVOJICE Dvojice muži
Poláčková Zuzana Shiby Liberec DVOJICE Dvojice ženy
Polach Marian Zatoulaný Trosečník JEDNOTLIVEC Muži
Pollák Libor JEDNOTLIVEC Muži
Protuš Marek Soleggiati JEDNOTLIVEC Muži
Přívara Jakub DVOJICE Dvojice mix
Pyrchalová Tereza Rozběháme Liberec JEDNOTLIVEC Ženy
Rakovská Sabina Ještědská běžecká partička JEDNOTLIVEC Ženy 0 S2023
Rásocha Jiří Bad Batch JEDNOTLIVEC Muži
Revayova Katarína Bodka JEDNOTLIVEC Ženy
Rod Marek Pražský Kelt JEDNOTLIVEC Muži
Roman Žurek Mariusz RunBo Team Liberec JEDNOTLIVEC Muži
Sedláčková Silvie Rozběháme Liberec DVOJICE Dvojice ženy
Schandl Pavel DVOJICE Dvojice muži
Schulzová Jana JEDNOTLIVEC Ženy
Skorunková Veronika Spřízněné duše JEDNOTLIVEC Ženy
Stejskal Luděk JEDNOTLIVEC Muži
Strassová Michala bláznivka v keckách JEDNOTLIVEC Ženy
Strouhal Petr Pohodáři JEDNOTLIVEC Muži
Struška Zdeněk JEŠTĚ14kráD DVOJICE Dvojice muži
Svobodová Jana JEDNOTLIVEC Ženy
Šamalík Bohumil JEDNOTLIVEC Muži
Šandová Petra Matky na tahu JEDNOTLIVEC Ženy
Šebánek Martin JEDNOTLIVEC Muži
Šebesta Petr Medvěd JEDNOTLIVEC Muži
Šedina Martin JEŠTĚDSKÁ BĚŽECKÁ PARTIČKA TÝMY Pětice mix
Škrlant Martin JEDNOTLIVEC Muži
Šrumová Ilona Brozany nad Ohří JEDNOTLIVEC Ženy
Šrumová Ilona Brozany nad Ohří JEDNOTLIVEC Ženy
Šťastná Jana TÝMY Trojice ženy
Šteinerová Šárka Oceloti Liberec JEDNOTLIVEC Ženy
Štěpánková Veronika JEDNOTLIVEC Ženy
Štruplová Eva Triatlon Hrádek JEDNOTLIVEC Ženy
Tarnóczy Kateřina BEAST OCR team JEDNOTLIVEC Ženy
Tichá Nikola JEDNOTLIVEC Ženy
Tichovsky Petr CRTC JEDNOTLIVEC Muži
Tománková Denisa Borci bez jména TÝMY Pětice mix
Tourková Jarmila SK Kardašova Řečice TÝMY Trojice mix
Tříšková Marie UL-Trail JEDNOTLIVEC Ženy
Tulachová Nikola DVOJICE Dvojice ženy
Uhlíř Vojtěch SK MalejČunik JEDNOTLIVEC Muži
Valenta Karel Běžecký kroužek Varnsdorf DVOJICE Dvojice muži
Vaněk Michal JEDNOTLIVEC Muži
Vávrová Milena Stg Mělník JEDNOTLIVEC Ženy
Večerek Martin Bad Batch JEDNOTLIVEC Muži
Vokulič Jan Selátkoleze JEDNOTLIVEC Muži
Voldřich Ondřej JEDNOTLIVEC Muži
Weinertová Magdaléna Vlajem za psem TÝMY Pětice mix
Zámečník Zbyšek Bazilišek JEDNOTLIVEC Muži
Zapletal Petr JEDNOTLIVEC Muži
Zítková Drahomíra JEDNOTLIVEC Ženy

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
JEDNOTLIVEC Muži 51
JEDNOTLIVEC Ženy 36
DVOJICE Dvojice ženy 14
DVOJICE Dvojice muži 10
TÝMY Pětice mix 9
TÝMY Čtverice mix 7
DVOJICE Dvojice mix 6
TÝMY Pětice ženy 3
TÝMY Čtverice ženy 3
TÝMY Čtverice muži 3
TÝMY Trojice ženy 2
TÝMY Trojice mix 1
TÝMY Trojice muži 1
Celkem 146