Detail závodu

Dobroběh

Soběslav

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

17.09.2022

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

Nepoběžím, ale zaplatím!

Klasika 6,7km

Klasika T4 6,7km

Army 6,5 km

Army T4 6,5 km

Děti klasika 400 m

Děti klasika 800 m

Děti army 500 m

Pořadatel a kontakt

Diakonie Rolnička


Tel.: 733 127 041
dobrobeh@rolnicka.cz

STRUČNÉ INFO O ZÁVODU: Dobroběh je dobročinný bežecký závod pořádáný ve prospěch dobrovolnického centra Diakonie Rolnička.

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Absolonová Veronika Zrnko cafe Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2505
Absolonová Veronika Rolnička Klasika T4 6,7km Ženy v týmu 1502
Anděl Filip Klasika 6,7km Muži 15 - 25 let 1023
Andělová Andrea Klasika 6,7km Ženy 46+ 1024
Andrii Yevtieiev BRISK Klasika 6,7km Muži 36 - 45 let 1011
Ardamica ml. David Tj Lokomotiva Veselí nad Lužnicí Klasika 6,7km Muži 15 - 25 let 1002
Ardamicová Radka JBP Klasika 6,7km Ženy 36 - 45 let 1012
Bendíková Diana Děti army 500 m 7 - 9 let 128
Blaho Jan Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2014
Blecha Jan BBT Jiřice Klasika 6,7km Muži 36 - 45 let 1028
Bodláková Kamila Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2033
Boháč Pavel Silon Klasika 6,7km Muži 46+ 1033
Bumbálková Michaela Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2021
Bursíková Eliška Klasika 6,7km Ženy 15 - 25 let 1040
Bursíková Michaela Klasika 6,7km Ženy 36 - 45 let 1039
Cerman František BRISK Klasika 6,7km Muži 46+ 1013
Červenka Ladislav Army 6,5 km Muži 46+ let 2040
Červenková Rebeka Zrnko cafe Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2505
Čížek Jakub Děti army 500 m 10 - 12 let 131
Čížek Vojtěch 6.B Děti army 500 m 10 - 12 let 130
Dědouch Pepa Děti army 500 m 10 - 12 let 123
Demská Valentýna Děti klasika 400 m 7 - 9 let 6
Dobešová Eliška Žer slimáky! Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2501
Dolejší Kristýna Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2026
Doleželová Miroslava SRTGCB Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2019
Dračka Jáchym Draci jedou Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2507
Dračka Richard Draci jedou Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2507
Dračka Jáchym Draci jedou Klasika T4 6,7km Muži v týmu 1501
Dračka Juda Draci jedou Klasika T4 6,7km Muži v týmu 1501
Dračka Juda Draci jedou Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2507
Dračka Richard Draci jedou Klasika T4 6,7km Čtyřčlenný tým 1501
Dračka Richard Draci jedou Klasika T4 6,7km Muži v týmu 1501
Dračková Jael Draci jedou Děti army 500 m 7 - 9 let 124
Dračková Lajla Draci jedou Klasika T4 6,7km Ženy v týmu 1501
Dračková Lajla Draci jedou Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2507
Dubinina Karina Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2024
Duc Le Viet Klasika 6,7km Muži 26 - 35 let 1006
Dudlíček Jan Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2022
Dudlíčková Martina Army 6,5 km Ženy 46+ let 2023
Dvořák Jan Děti army 500 m 7 - 9 let 101
Dvořáková Alice Děti army 500 m 7 - 9 let 102
Dvořáková Barbora Děti army 500 m 13 - 15 let 115
Dyba Danil Silon Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2051
Eidelpesová Adéla Děti klasika 400 m vozíčkáři 13
Ermanová Radka Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2016
Filip Martin Klasika 6,7km Muži 36 - 45 let 1009
Friml Adam Klasika 6,7km Muži 15 - 25 let 1052
Gasčarov Patrik Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2041
Hák Hynek Čárovci Army 6,5 km Muži 15 - 25 let 2048
Hák Martin Čárovci Army 6,5 km Muži 46+ let 2047
Háková Františka Čárovci Děti army 500 m 10 - 12 let 112
Háková Rozálie Čárovci Děti army 500 m 13 - 15 let 116
Háková Veronika Čárovci Army 6,5 km Ženy 46+ let 2046
Hanzal Ondřej Fisher Ski klub Šumava Vimperk Army 6,5 km Muži 15 - 25 let 2036
Havelková Irena Army 6,5 km Ženy 46+ let 2006
Havelková Pavla Žer slimáky! Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2501
Hemberová Vilma Děti army 500 m 7 - 9 let 125
Hemberová Zita Děti army 500 m 7 - 9 let 126
Hloušek Miroslav Röchling Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2035
Hoskovcová Irena Nepoběžím, ale zaplatím! Podpořím darem 3003
Hromada Lukáš 2503 Army T4 6,5 km Čtyřčlenný tým 2503
Hromada Lukáš 2503 Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2503
Hromada Ondřej 2503 Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2503
Hruška Michal Röchling Klasika 6,7km Muži 36 - 45 let 1043
Hubenková Marcela 2502 Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2502
Chalašová Vendula Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2069
Chalupová Šárka Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2070
Chmelová Zdeňka Klasika 6,7km Ženy 36 - 45 let 1025
Jahodová Army 6,5 km Ženy 46+ let 2045
Jakešová Eva Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2065
Jonza Jáchym Young Boys Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2508
Kadlec Miroslav Kamenný Újezd Army 6,5 km Muži 36 - 45 let 2072
Kadlecová Karla BRISK Klasika 6,7km Ženy 46+ 1014
Klímová Eva 2502 Army T4 6,5 km Čtyřčlenný tým 2502
Klímová Eva 2502 Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2502
Knorre Jaroslav Rolnička Děti klasika 400 m vozíčkáři 14
Kočová Klára Klasika 6,7km Ženy 36 - 45 let 1041
Koloušková Kateřina Army 6,5 km Ženy 46+ let 2063
Kopecká Dana Podnik Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2506
Kostrbová Amálie Děti klasika 400 m 0 - 6 let 16
Koťara Lukáš Röchling Klasika 6,7km Muži 36 - 45 let 1020
Koťara Matyáš Röchling Děti klasika 400 m 7 - 9 let 7
Koťara Mikoláš Röchling Děti klasika 400 m 0 - 6 let 1
Koubová Helena Zrnko cafe Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2505
Kovář Jan Silon Klasika 6,7km Muži 36 - 45 let 1034
Král Pavel 2503 Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2503
Kratochvilova Jana Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2015
Kratochvílová Nikola Klasika 6,7km Ženy 26 - 35 let 1021
Krchová Pavla Silon Klasika 6,7km Ženy 36 - 45 let 1031
Krofta Jindřich BRISK Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2027
Kubíčková Radka Army 6,5 km Ženy 46+ let 2003
Kunc Jan Klasika 6,7km Muži 36 - 45 let 1008
L. Hromada čtvrtý 2503 Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2503
Langová Marcela Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2009
Lavrynovych Vasyl BRISK Klasika 6,7km Muži 46+ 1015
Leibl Patrik Rolnička Klasika T4 6,7km Muži v týmu 1502
Líčko Petr Silon Klasika 6,7km Muži 36 - 45 let 1032
Lonská Martina Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2068
Lutovský Jan Silon Klasika 6,7km Muži 15 - 25 let 1035
Málek Jiří Röchling Klasika 6,7km Muži 46+ 1018
Málek Zdeněk Klasika 6,7km Muži 26 - 35 let 1007
Málek Zdeněk Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2018
Malinský Josef Army 6,5 km Muži 36 - 45 let 2031
Marek Albert Borotín Děti klasika 400 m 0 - 6 let 2
Marek Albert Borotín Děti army 500 m 7 - 9 let 119
Marek Augustin Borotín Děti army 500 m 7 - 9 let 103
Marek Martin Army 6,5 km Muži 36 - 45 let 2039
Marková Zuzana Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2038
Mertová Kristina Podnik Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2506
Mikulics Kateřina Army 6,5 km Ženy 15 - 25 let 2037
Mikulics Štefan Všestránek Klasika 6,7km Muži 26 - 35 let 1051
Mikulics Štefan Všestránek Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2062
Mišun Miroslav Nepoběžím, ale zaplatím! Podpořím darem 3004
Mlčkovská Jitka Klasika 6,7km Ženy 36 - 45 let 1038
Možná Alžběta Děti klasika 400 m 0 - 6 let 3
Možný Matěj Děti klasika 400 m 0 - 6 let 4
Návara Kateřina Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2042
Němečková Viktorie Army 6,5 km Ženy 15 - 25 let 2044
Novák Karel Rolnička Klasika T4 6,7km Čtyřčlenný tým 1502
Novák Karel Rolnička Klasika T4 6,7km Muži v týmu 1502
Nováková Hana Klasika 6,7km Ženy 36 - 45 let 1026
Oubram Zdeněk Autoškola Polišenský Army 6,5 km Muži 36 - 45 let 2061
Pánková Jana Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 1005
Pánková Amálie Děti army 500 m 7 - 9 let 104
Pasterniak Tomáš Klasika 6,7km Muži 26 - 35 let 1022
Pileček František Děti army 500 m 13 - 15 let 117
Pilečková Hedvika Děti army 500 m 7 - 9 let 105
Plát Matěj Děti klasika 400 m 0 - 6 let 15
Plát Pavel Klasika 6,7km Muži 36 - 45 let 1045
Podlaha Marek Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2011
Podlahová Adéla Army 6,5 km Ženy 15 - 25 let 2010
Podvalská Aneta Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 1004
Pokorný Vítek Děti army 500 m 10 - 12 let 113
Polišenský Karel Autoškola Polišenský Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2056
Polišenský Luboš Autoškola Polišenský Army 6,5 km Muži 36 - 45 let 2060
Pospíšilová Gabriela Společně pro Soběslav Klasika 6,7km Ženy 46+ 1036
Pospíšilová Gabriela Společně pro Soběslav Army 6,5 km Ženy 46+ let 2054
Prášková Zuzana Zrnko cafe Army T4 6,5 km Čtyřčlenný tým 2505
Prášková Zuzana Zrnko cafe Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2505
Pražák Pavel BRISK Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2028
Procházka Michal YMCA Tuláci Jindřichův Hradec Army 6,5 km Muži 36 - 45 let 2057
Procházka Michal YMCA Tuláci Jindřichův Hradec Klasika 6,7km Muži 36 - 45 let 1042
RADOSTOVÁ Romana BUBU Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2053
Remešová Lucie Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2064
Reyhonsová Andrea Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2059
Rolníková Štěpánka Moravský Žižkov Army 6,5 km Ženy 46+ let 2012
Růžička Jan Klasika 6,7km Muži 46+ 1044
Rybáková Radka Wall club losers Army T4 6,5 km Čtyřčlenný tým 2504
Rybáková Radka Wall club losers Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2504
Rybáková Radka Wall club losers Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2504
Rybáková Radka Wall club losers Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2504
Řezáč Marcel Army 6,5 km Muži 46+ let 2001
Řezáčová Karolína Děti army 500 m 10 - 12 let 114
Říčař David Žer slimáky Děti klasika 400 m 7 - 9 let 9
Říčař David Žer slimáky Děti army 500 m 7 - 9 let 106
Říčař Štěpán Žer slimáky Děti klasika 400 m 0 - 6 let 5
Říčař Štěpán Žer slimáky Děti army 500 m 7 - 9 let 107
Říčařová Liduš Žer slimáky Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2004
Říhová Jitka Nepoběžím, ale zaplatím! Podpořím darem 3001
Samec Filip Děti army 500 m 7 - 9 let 108
Samec Lukáš Děti army 500 m 7 - 9 let 109
Samec Tomáš Army 6,5 km Muži 36 - 45 let 2017
Sedláček Martin Silon Klasika 6,7km Muži 36 - 45 let 1030
Sedláček Jindřich Army 6,5 km Muži 46+ let 2007
Sedláčková Radka Army 6,5 km Ženy 15 - 25 let 2008
Shchohol Oleh BRISK Klasika 6,7km Muži 26 - 35 let 1017
Souček Tomáš Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2029
Staňková Lenka Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2058
Stárková Iva Klasika 6,7km Ženy 46+ 1047
Stibor Antonín Klasika 6,7km Muži 15 - 25 let 1046
Stibor Antonín Young Boys Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2508
Stibor Jiří Young Boys Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2508
Stibor Samuel Děti army 500 m 7 - 9 let 129
Stibor Tadeáš Klasika 6,7km Muži 15 - 25 let 1053
Straková Jirků Lucie Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2055
Studnař Jakub Sviny Klasika 6,7km Muži 26 - 35 let 1027
Svobodová Jana Wall club losers Army 6,5 km Ženy 15 - 25 let 2504
Šanda Jan Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2020
Šašková Martina Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2067
Šedivý Boris Röchling IT Klasika 6,7km Muži 36 - 45 let 1048
Šimánková Zuzana Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2002
Škrabalková Zdeňka Klasika 6,7km Ženy 46+ 1049
Šmídová Alice 2502 Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2502
Šormová Víťa Nepoběžím, ale zaplatím! Podpořím darem 3002
Štaubr Jáchym Děti army 500 m 7 - 9 let 122
Štaubr Miroslav Young Boys Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2508
Šturmová Lenka Podnik Army T4 6,5 km Čtyřčlenný tým 2506
Šturmová Lenka Podnik Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2506
Šubrt Matěj Děti army 500 m 7 - 9 let 121
Šubrtová Eliška Děti army 500 m 7 - 9 let 120
Švejda Jaroslav Röchling Klasika 6,7km Muži 46+ 1019
Švejdová Gabriela Klasika 6,7km Ženy 15 - 25 let 1050
Tkanička Hubková Janička Žer slimáky! Army T4 6,5 km Čtyřčlenný tým 2501
Tkanička Hubková Janička Žer slimáky! Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2501
Tomandl Lukáš BRISK Army 6,5 km Muži 36 - 45 let 1016
Toušek Viktor Moravský Žižkov Army 6,5 km Muži 15 - 25 let 2013
Tubert Anna Silon Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2052
Tušerová Jindra Musher klub JCC Klasika 6,7km Ženy 36 - 45 let 1037
Tušl Ladislav Army 6,5 km Muži 15 - 25 let 2034
Václavík Karel KBC Klasika 6,7km Muži 36 - 45 let 1001
Václavík Karel KBC Army 6,5 km Muži 36 - 45 let 2005
Václavík Robin Děti army 500 m 7 - 9 let 110
Vachelová Monika Podnik Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2506
Valná Věra Žer slimáky! Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2501
Vavera Jan Společně pro Soběslav Děti klasika 400 m 7 - 9 let 10
Vaverová Ema Společně pro Soběslav Děti klasika 400 m 10 - 12 let 11
Veselá Barbora Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2032
Vitha Jan Silon Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2050
Vocílková Veronika 2502 Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2502
Votinov Danil Klasika 6,7km Muži 26 - 35 let 1010
Votinova Valeriia Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2025
Vraštil Ondřej Army 6,5 km Muži 15 - 25 let 2030
Wnuk Michal Klasika 6,7km Muži 26 - 35 let 1003
Wnuk Michal Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2043
Woldrichova Marie Děti army 500 m 13 - 15 let 118
Woldřichová Anna Děti army 500 m 7 - 9 let 111
Zenkl Zbyněk Rolnička Klasika T4 6,7km Muži v týmu 1502
Zwettler Roman Musher klub JCC Army 6,5 km Muži 36 - 45 let 2049
Zwettler Tereza Musher klub JCC Klasika 6,7km Ženy 26 - 35 let 1029
Žahour Pavel OOBP Kájov Army 6,5 km Muži 46+ let 2071

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
Děti army 500 m 7 - 9 let 20
Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 18
Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 16
Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 15
Klasika 6,7km Muži 36 - 45 let 13
Army T4 6,5 km Army muži v týmu 12
Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 12
Army 6,5 km Muži 36 - 45 let 10
Army 6,5 km Ženy 46+ let 8
Klasika 6,7km Ženy 36 - 45 let 8
Klasika 6,7km Muži 26 - 35 let 8
Děti klasika 400 m 0 - 6 let 7
Klasika 6,7km Muži 15 - 25 let 6
Klasika T4 6,7km Muži v týmu 6
Klasika 6,7km Muži 46+ 6
Army T4 6,5 km Čtyřčlenný tým 6
Děti army 500 m 10 - 12 let 6
Army 6,5 km Ženy 15 - 25 let 5
Klasika 6,7km Ženy 46+ 5
Army 6,5 km Muži 46+ let 5
Army 6,5 km Muži 15 - 25 let 5
Děti army 500 m 13 - 15 let 4
Děti klasika 400 m 7 - 9 let 4
Nepoběžím, ale zaplatím! Podpořím darem 4
Děti klasika 400 m vozíčkáři 2
Klasika T4 6,7km Čtyřčlenný tým 2
Klasika 6,7km Ženy 26 - 35 let 2
Klasika 6,7km Ženy 15 - 25 let 2
Klasika T4 6,7km Ženy v týmu 2
Děti klasika 400 m 10 - 12 let 1
Celkem 220