4. ročník Běhu dobré vůle
STRUČNÉ INFO O ZÁVODU: Již 4. ročník charitativního běžeckého závodu Běh dobré vůle Nadace Olgy Havlové proběhne opět v oboře Hvězda se zázemím na předpolí na Vypichu. Start závodu je v 18 hodin.
MÍSTO ZÁVODU
Obora Hvězda ( zázemí na předpolí u Vypichu)
TYP ZÁVODU
Běh
DATUM ZÁVODU
13.09.2022
ČAS REGISTRACE
16:00-17:45
SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH
Jméno | Tým / název štafety | Trať | Kategorie | Ćíslo | Čip | Platba |
---|---|---|---|---|---|---|
Zabranska Adela | 600m | Děti 5-6 let | ||||
"Pomalý" Cupal Pepa | Běžecká škola Miloše Škorpila | 10km | Muži | 101 | 1101 | |
265 | 4x2,5km | Firemní běh | 265 | 1265 | ||
Adela | 1,5km | Děti 10-14 let | ||||
Aida Bařinová Stela | 100m | děti do 3 let a rodiče s kočárky | ||||
Aldhoon | 10km | Ženy | 171 | 1171 | ||
Alinče Břetislav | Goldbeck | 10km | Muži | 102 | 1102 | |
Babka Jan | Knight Frank | 10km | Muži | 156 | 1156 | |
Bartoníček Josef | Kolovraty | 10km | Muži | 103 | 1103 | |
Beneš David | 10km | Muži | 0 | |||
Beneš David | 10km | Muži | 282 | 1282 | ||
Beneš Marek | Generali Investments CEE I. | 4x2,5km | Firemní běh | 241 | 1241 | |
Beneš Marek | Generali Investments CEE II. | 4x2,5km | Firemní běh | 242 | 1242 | |
Benešová Renáta | MORA, plná života | 10km | Ženy | 190 | 1190 | |
Bernardová Adéla | 600m | Děti 5-6 let | ||||
Bernardová Lucie | 400m | Děti 3-4 roky | ||||
bez RIZIKA, z. s. ROZKOŠ | ROZKOŠ bez RIZIKA | 4x2,5km | Štafeta | 201 | 1201 | |
Bláhová/ doubleshot Hana | doubleshot 1 | 4x2,5km | Firemní běh | 243 | 1243 | |
Bláhová/ doubleshot Hana | doubleshot 2 | 4x2,5km | Firemní běh | 244 | 1244 | |
Bláhová/ doubleshot Hana | doubleshot 3 | 4x2,5km | Firemní běh | 245 | 1245 | |
Blaťáková Apolena | 400m | Děti 3-4 roky | ||||
Blaťáková Karolína | 100m | děti do 3 let a rodiče s kočárky | ||||
Blaťáková Justýna | 600m | Děti 5-6 let | ||||
Blažek Jaroslav | TJ ČZU | 10km | Muži | 164 | 1164 | |
Boehm Shai Zuzana | 10km | Ženy | 172 | 1172 | ||
Brewerton Jana | Quinta/Conscio | 5km | Běh pro ženy | 45 | 1045 | |
Bruthansová Anna | 800m | Děti 7-9 let | ||||
Bruthansová Eliška | 600m | Děti 5-6 let | ||||
Bruthansová Petra | 5km | Běh pro ženy | 1 | 1001 | ||
Bukvicova Veronika | 10km | Ženy | 173 | 1173 | ||
Bulan Jiří | irontime | 10km | Muži | 104 | 1104 | |
Bulíř Radoslav | 10km | Muži | 105 | 1105 | ||
Burdasová Viktoria | 5km | Běh pro ženy | 47 | 1047 | ||
Buriánková Petra | Charita Lovosice | 4x2,5km | Štafeta | 202 | 1202 | |
Cabejšek Michal | 10km | Muži | 106 | 1106 | ||
Car Czech Republic Volvo | Volvo Cars Czech Republic | 4x2,5km | Firemní běh | 246 | 1246 | |
Cesta domů | Cesta domů běží | 4x2,5km | Štafeta | 203 | 1203 | |
Correa Carlos da Silva Daniele | 5km | Běh pro ženy | 2 | 1002 | ||
Čada Jáchym | 600m | Děti 5-6 let | ||||
Čadová Matylda | 800m | Děti 7-9 let | ||||
Čápová Monika | mBlue Delta | 4x2,5km | Štafeta | 204 | 1204 | |
Čelikovská Markéta | 5km | Běh pro ženy | 3 | 1003 | ||
Černá Ester | 600m | Děti 5-6 let | ||||
Černý Kryštof | 800m | Děti 7-9 let | ||||
Čivrná Lenka | Fanoušci RB | 4x2,5km | Štafeta | 205 | 1205 | |
Čížek Tomáš | Goldbeck | 10km | Muži | 107 | 1107 | |
Čižinský Jaromír | 10km | Muži | 108 | 1108 | ||
Daňková Ivana | 10km | Ženy | ||||
Davidová Markéta | 10km | Ženy | 174 | 1174 | ||
Dejmek Janek | 2,5km | Junioři 15-18 let | 306 | 2206 | ||
Deverová Monika | Klub Biatlonu KLECANY | 5km | Běh pro ženy | 48 | 1048 | |
Dolinská Dagmar | 10km | Ženy | 175 | 1175 | ||
Dujčíková Mária | Quinta BAD | 4x2,5km | Firemní běh | 267 | 1267 | |
Dvořák Aleš | 10km | Muži | 109 | 1109 | ||
Edmund Bařina David | 400m | Děti 3-4 roky | ||||
Elisa Nguyenova | 400m | Děti 3-4 roky | ||||
Esterka František | 600m | Děti 5-6 let | ||||
Esterková Amálie | 800m | Děti 7-9 let | ||||
Exnar Petr | bosoboty leguano | 10km | Muži | 110 | 1110 | |
Fabian Oskar | 100m | děti do 3 let a rodiče s kočárky | ||||
Fiedlerová Markéta | VIRTUÁLNÍ STARTOVNÉ | Virtuální startovné | ||||
Fiksová Petra | Fiksíci | 5km | Běh pro ženy | 4 | 1004 | |
Fleišman František | 10km | Muži | 111 | 1111 | ||
Formánková Andrea | 5km | Běh pro ženy | 5 | 1005 | ||
Fráňa Pavel | 10km | Muži | 112 | 1112 | ||
Franklová Dita | ČASoFFky | 4x2,5km | Štafeta | 206 | 1206 | |
Fráňová Jana | 10km | Ženy | 176 | 1176 | ||
Frýbertová Jana | NEWTON | 4x2,5km | Firemní běh | 247 | 1247 | |
Ganická Helena | Team Norway | 4x2,5km | Firemní běh | 257 | 1257 | |
Ganická Helena | Team Norway II | 4x2,5km | Firemní běh | 248 | 1248 | |
Gottwald Miroslav | 10km | Muži | 113 | 1113 | ||
Granja Karolina | Neběžci 2.0 | 4x2,5km | Štafeta | 207 | 1207 | |
Gromovová Marie | Deník N (tým 1) | 4x2,5km | Štafeta | 208 | 1208 | |
Gromovová Marie | Deník N (tým 2) | 4x2,5km | Štafeta | 209 | 1209 | |
Halama Jaroslav | Umpa | 10km | Muži | 114 | 1114 | |
Hančárová Lenka | P3_tým | 10km | Ženy | 193 | 1193 | |
Harmáčková Lucie | Umpa | 5km | Běh pro ženy | 6 | 1006 | |
Havelka Jakub | 2,5km | Junioři 15-18 let | 305 | 2205 | ||
Havlík Aleš | 10km | Muži | 169 | 1169 | ||
Havlová Kristýna | 5km | Běh pro ženy | 7 | 1007 | ||
Herold Jáchym | 600m | Děti 5-6 let | ||||
Heroldová Marika | 400m | Děti 3-4 roky | ||||
Hloupá Sovová Eliška | Umpíci | 5km | Běh pro ženy | 8 | 1008 | |
Hofrichterová | 5km | Běh pro ženy | ||||
Hochová Petra | narozeninový tým | 5km | Běh pro ženy | 9 | 1009 | |
Holík Martin | 10km | Muži | 115 | 1115 | ||
Holubová Lenka | Zubní víly | 4x2,5km | Štafeta | 210 | 1210 | |
Horák Libor | 10km | Muži | 116 | 1116 | ||
Horáková Marie | Vincík | 100m | děti do 3 let a rodiče s kočárky | |||
Horochovský Tomáš | Silou Hlasu z.s. | 10km | Muži | 168 | 1168 | |
Hospodka Zdeněk | 10km | Muži | 117 | 1117 | ||
Hráčková Lucie | 5km | Běh pro ženy | 10 | 1010 | ||
hronová Jana | narozeninový tým | 5km | Běh pro ženy | 11 | 1011 | |
Hrubá Dana | Goldbeck | 5km | Běh pro ženy | 12 | 1012 | |
Huráková Elin | 400m | Děti 3-4 roky | ||||
Hurych Jaroslav | Geodézie Jizerky | 10km | Muži | 170 | 1170 | |
Hyklová Marie | BONA 1 | 4x2,5km | Štafeta | 211 | 1211 | |
Hyklová Marie | BONA 2 | 4x2,5km | Štafeta | 212 | 1212 | |
Hyklová Marie | BONA 3 | 4x2,5km | Štafeta | 213 | 1213 | |
Chaloupková Pavla | EHP a Norské Fondy | 4x2,5km | Firemní běh | 264 | 1264 | |
Chmela Václav | 10km | Muži | 118 | 1118 | ||
Chromec David | 800m | Děti 7-9 let | ||||
Chromec Filip | 800m | Děti 7-9 let | ||||
Churavá Marie | VIRTUÁLNÍ STARTOVNÉ | Virtuální startovné | ||||
Churavý Martin | Sněmovní 4 | 4x2,5km | Štafeta | 214 | 1214 | |
Jaksch Jakub | Běžecká škola Miloše Škorpila | 10km | Muži | 119 | 1119 | |
Jan Kačer | VIRTUÁLNÍ STARTOVNÉ | Virtuální startovné | ||||
Janouskova Natalka | 1,5km | Děti 10-14 let | ||||
Janoušková Nela | 1,5km | Děti 10-14 let | ||||
Jarkovský Marek | Goldbeck | 10km | Muži | 120 | 1120 | |
Jašíček Roman | Goldbeck | 4x2,5km | Firemní běh | 249 | 1249 | |
Jelínek Jakub | Český běžecký klub | 10km | Muži | 121 | 1121 | |
Jirásková Petra | ÚJOP UK | 10km | Ženy | 198 | 1198 | |
Jirků Patrik | Goldbeck | 10km | Muži | 122 | 1122 | |
Kačer Petr | 400m | Děti 3-4 roky | ||||
Kačerová Ella | 800m | Děti 7-9 let | ||||
Kačerová Petra | VIRTUÁLNÍ STARTOVNÉ | Virtuální startovné | ||||
Kaprová Agáta | 600m | Děti 5-6 let | ||||
Karadi Milan | Milošovy trenky | 10km | Muži | 123 | 1123 | |
Karásková Dana | Euro v Česku | 5km | Běh pro ženy | 13 | 1013 | |
Kiliánová Zajíčková Jana | P3_tým | 10km | Ženy | 192 | 1192 | |
Kinzel Martin | Knight Frank | 10km | Muži | 157 | 1157 | |
Klapalova Zdenka | Bravostar | 5km | Běh pro ženy | |||
Klapalová Zdenka | Knight Frank | 5km | Běh pro ženy | 38 | 1038 | |
Klusoň Martin | 10km | Muži | 162 | 1162 | ||
Knopová Martina | mBlue | 10km | Ženy | 177 | 1177 | |
Kocková Tereza | mBlue | 5km | Běh pro ženy | 14 | 1014 | |
Komárková Karolína | 600m | Děti 5-6 let | ||||
Koňuchová Kamila | 10km | Ženy | 178 | 1178 | ||
KOPELENT MARTIN | Nučice | 10km | Muži | 124 | 1124 | |
Kopelentová Zuzana | Nučice | 10km | Ženy | |||
Kopta Michal | 10km | Muži | 125 | 1125 | ||
Kopytov Thomas | 600m | Děti 5-6 let | ||||
Kopytova Lota | 100m | děti do 3 let a rodiče s kočárky | ||||
Kos Zdeněk | 10km | Muži | 281 | 1281 | ||
Kotalová Martina | 5km | Běh pro ženy | 15 | 1015 | ||
Kotrlová Veronika | 5km | Běh pro ženy | 40 | 1040 | ||
Kozák Michal | 10km | Muži | 126 | 1126 | ||
Kozáková Jindřiška | 5km | Běh pro ženy | 16 | 1016 | ||
Král Michal | Goldbeck | 10km | Muži | 127 | 1127 | |
Králová Markéta | Goldbeck | 5km | Běh pro ženy | 17 | 1017 | |
Krása Jakub | 10km | Muži | 128 | 1128 | ||
Kresta Jan | 10km | Muži | 286 | 1286 | ||
Krpata Kryštof | 400m | Děti 3-4 roky | ||||
Křesťanová Veronika | 10km | Ženy | 179 | 1179 | ||
Kubálková Pavla | 5km | Běh pro ženy | 18 | 1018 | ||
Kubín Tomáš | 1,5km | Děti 10-14 let | ||||
Kubizňáková Kateřina | 5km | Běh pro ženy | 180 | 1180 | ||
Kuchař Ondřej | Zrníčka | 4x2,5km | Štafeta | 215 | 1215 | |
Kundrát Matěj | Goldbeck | 10km | Muži | 129 | 1129 | |
Laura Zlámalová Monika | Quinta/Conscio | 5km | Běh pro ženy | 46 | 1046 | |
Lavička Jakub | 800m | Děti 7-9 let | ||||
Lavička Jan | 800m | Děti 7-9 let | ||||
Lavička Ondřej | 800m | Děti 7-9 let | ||||
Lavička Zdeněk | 10km | Muži | 130 | 1130 | ||
Lázárová Beata | 5km | Běh pro ženy | 19 | 1019 | ||
Leš Adrian | 800m | Děti 7-9 let | ||||
Leš Maxmilian | 400m | Děti 3-4 roky | ||||
Lešner Jiří | Knight Frank | 10km | Muži | 159 | 1159 | |
Leushin Nikolai | 10km | Muži | 131 | 1131 | ||
Leušin Mudrová Alžběta | 10km | Ženy | 181 | 1181 | ||
Lukáš Filip | Goldbeck | 10km | Muži | 132 | 1132 | |
Mahovský Kamil | mBlue | 10km | Muži | 133 | 1133 | |
Majerová Lenka | 4x2,5km | Firemní běh | ||||
Majerová Lenka | 4x2,5km | Firemní běh | ||||
Majerová Lenka | 4x2,5km | Firemní běh | ||||
Maliňáková Monika | 10km | Ženy | 182 | 1182 | ||
Marassová Věra | 5km | Běh pro ženy | 20 | 1020 | ||
Marcela Veselá | VIRTUÁLNÍ STARTOVNÉ | Virtuální startovné | ||||
Márová Klára | 5km | Běh pro ženy | 21 | 1021 | ||
Martina Zdeněk | 400m | Děti 3-4 roky | ||||
Martínková Tereza | 5km | Běh pro ženy | 22 | 1022 | ||
Martinová Anežka | Martinovi | 800m | Děti 7-9 let | |||
Mařík Vít | Líbeznice | 1,5km | Děti 10-14 let | |||
Maříková Viktorie | Libeznice | 5km | Běh pro ženy | 43 | 1043 | |
Maříková Hana | 5km | Běh pro ženy | 44 | 1044 | ||
Matha Jan | Penta Real Estate | 10km | Muži | 134 | 1134 | |
Mathová Magdaléna | 2,5km | Juniorky 15-18 let | 42 | 1042 | ||
Měchura Albert | PUNK tým | 1,5km | Děti 10-14 let | |||
Měchura Albert | PUNK tým | 2,5km | Junioři 15-18 let | 302 | 2202 | |
Měchura Šimon | 400m | Děti 3-4 roky | ||||
Měchurová Dorota | PUNK tým | 1,5km | Děti 10-14 let | |||
Měchurová Dorota | PUNK tým | 2,5km | Juniorky 15-18 let | 301 | 2201 | |
Michael Pascal Večeř ! | 5km | Běh pro ženy | 283 | 1283 | ||
Mikšovský Jiří | KN GFP | 4x2,5km | Štafeta | 216 | 1216 | |
Miller Marek | 600m | Děti 5-6 let | ||||
Miroslav Izing | Burn Fighters | 10km | Muži | 135 | 1135 | |
Muliková Viera | 5km | Běh pro ženy | 23 | 1023 | ||
Mynářová Jana | 5km | Běh pro ženy | 24 | 1024 | ||
Nečasová Tereza | ARETE | 4x2,5km | Firemní běh | 250 | 1250 | |
Nečasová Tereza | ARETE | 4x2,5km | Firemní běh | 251 | 1251 | |
Němec Vojta | 10km | Muži | 136 | 1136 | ||
Nešporová Kristina | Goldbeck | 4x2,5km | Firemní běh | 252 | 1252 | |
Neumannová Eva | 5km | Běh pro ženy | 25 | 1025 | ||
Novotná Adéla | 600m | Děti 5-6 let | ||||
Novotná Eliška | Alviso šneci | 4x2,5km | Firemní běh | 253 | 1253 | |
Novotná Eliška | Alviso gazely | 4x2,5km | Firemní běh | 254 | 1254 | |
Novotná Monika | Knight Frank | 4x2,5km | Firemní běh | 258 | 1258 | |
Novotná Petra | 5km | Běh pro ženy | 39 | 1039 | ||
Noxa Richard | Burnfighters | 10km | Muži | 137 | 1137 | |
Olšovská Jelínková Lucie | Rozběháme Česko | 10km | Ženy | 183 | 1183 | |
Ouedraogo Jasmine | 600m | Děti 5-6 let | ||||
Pascal Večeř Michael | Euro v Česku | 5km | Běh pro ženy | 26 | 1026 | |
Paseka Jiří | Běžecká škola Miloše Škorpila | 10km | Muži | 138 | 1138 | |
Pavlíčková Veronika | Adventní běhání | 5km | Běh pro ženy | |||
Pela Zbyněk | SKI PAX Horní Maxov | 10km | Muži | 285 | 1285 | |
Pelová Emilia | SKI PAX Horní Maxov | 10km | Ženy | 200 | 1200 | |
Pelová Simona | A. C. TEPO Kladno | 5km | Běh pro ženy | 199 | 1199 | |
Pichová Jitka | 5km | Běh pro ženy | 41 | 1041 | ||
Pineda Albert | Quinta/Conscio | 4x2,5km | Štafeta | 225 | 1225 | |
Pirkl Václav | 10km | Muži | 284 | 1284 | ||
Plesník Ondřej | Goldbeck | 10km | Muži | 139 | 1139 | |
Pluhař Jan | 800m | Děti 7-9 let | ||||
Pluhařová Jana | 5km | Běh pro ženy | 27 | 1027 | ||
Pojslová Ivana | Nadace ČEZ | 4x2,5km | Firemní běh | 255 | 1255 | |
Pokorna Jana | Grinity_Decentní dámy | 4x2,5km | Firemní běh | 266 | 1266 | |
Pokorna Jana | Grinity_Zelenáči | 4x2,5km | Firemní běh | 271 | 1271 | |
Pokorna Jana | Grinity_Proč já? | 4x2,5km | Firemní běh | 268 | 1268 | |
Pokorna Jana | Grinity_Beatles | 4x2,5km | Firemní běh | 269 | 1269 | |
Pokorna Jana | Grinity_PíEmTů | 4x2,5km | Firemní běh | 270 | 1270 | |
Polák František | 2,5km | Junioři 15-18 let | 303 | 2203 | ||
Polišenská Alžběta | 5km | Běh pro ženy | 28 | 1028 | ||
Pompa Michal | 2,5km | Junioři 15-18 let | 304 | 2204 | ||
Pozlerová Kateřina | 10km | Ženy | 184 | 1184 | ||
Procházková Jana | Urban & Hejduk, s.r.o. | 4x2,5km | Štafeta | 217 | 1217 | |
Ptáček Petr | Goldbeck | 10km | Muži | 140 | 1140 | |
Pulicar Veronika | Goldbeck | 5km | Běh pro ženy | 29 | 1029 | |
Roučková Markéta | 10km | Ženy | ||||
Rovenská Nikol | 600m | Děti 5-6 let | ||||
Růžičková Lucie | EUC I | 4x2,5km | Štafeta | 218 | 1218 | |
Růžičková Lucie | Žhavé výstřely | 4x2,5km | Štafeta | 219 | 1219 | |
Růžičková Lucie | Skvrnití lidé s nezlomitelnými prsty | 4x2,5km | Štafeta | 220 | 1220 | |
Řehák Břetislav | 10km | Muži | 167 | 1167 | ||
Sabacká Petra | Quinta/Conscio | 10km | Ženy | 196 | 1196 | |
Sajner Daniel | Knight Frank | 400m | Děti 3-4 roky | |||
Sajnerová Viktorie | Knight Frank | 600m | Děti 5-6 let | |||
Sedláková Lenka | Run Labe Run team | 5km | Běh pro ženy | 30 | 1030 | |
Sladkova Alena | Jenkins family | 4x2,5km | Štafeta | 221 | 1221 | |
Slavíčková Markéta | 4x2,5km | Štafeta | 226 | 1226 | ||
Slavíčková Markéta | Jeden za všechny... | 4x2,5km | Štafeta | 222 | 1222 | |
Slavíčková Markéta | ...a všichni za Evu!!! | 4x2,5km | Štafeta | 223 | 1223 | |
Smolková Miroslava | Quinta/Conscio | 10km | Ženy | 195 | 1195 | |
snoblovaklara@seznam.cz | 10km | Ženy | 191 | 1191 | ||
Sopčáková Lucie | EUC LABORATOŘE | 10km | Ženy | 185 | 1185 | |
Spalenkova Michaela | 600m | Děti 5-6 let | ||||
Stejskalová Adéla | 5km | Běh pro ženy | 49 | 1049 | ||
Stokláska Jiří | 10km | Muži | 141 | 1141 | ||
Stryja Radovan | Goldbeck | 4x2,5km | Firemní běh | 256 | 1256 | |
Šabatková Monika | 5km | Běh pro ženy | 31 | 1031 | ||
Šedivá Gréta | 800m | Děti 7-9 let | ||||
Šeflová Petra | Goldbeck | 10km | Ženy | 186 | 1186 | |
Šetlík Daniel | 800m | Děti 7-9 let | ||||
Šetlíková Sára | 400m | Děti 3-4 roky | ||||
Ševčík Václav | JCI Prague | 10km | Muži | 142 | 1142 | |
Širůčková Tereza | P3_tým | 10km | Ženy | 194 | 1194 | |
Škorpil Miloš | Běžecká škola Miloše Škorpils | 10km | Muži | 143 | 1143 | |
Šnobl Oliver | 2,5km | Junioři 15-18 let | 308 | 2208 | ||
Šnobl Pavel | 10km | Muži | 166 | 1166 | ||
Šnoblová Adéla | 2,5km | Juniorky 15-18 let | 309 | 2209 | ||
Šnoblová Agáta | 2,5km | Juniorky 15-18 let | 310 | 2210 | ||
Šnoblová Agáta | 1,5km | Děti 10-14 let | ||||
Štěpánek Roman | Goldbeck | 10km | Muži | 144 | 1144 | |
Táborský Matěj | Goldbeck | 10km | Muži | 145 | 1145 | |
Teplý Ondřej | Café racers | 10km | Muži | 165 | 1165 | |
Tichý Michal | EUC LABORATOŘE | 10km | Muži | 146 | 1146 | |
Tomeckova Josefina | 400m | Děti 3-4 roky | ||||
Topitsch Jiří | Diamanti 21 | 10km | Muži | 147 | 1147 | |
Topitschová Lucie | Diamanti 21 | 5km | Běh pro ženy | 32 | 1032 | |
Topitschová Petra | Diamanti 21 | 5km | Běh pro ženy | 33 | 1033 | |
Treglerová Daniela | 5km | Běh pro ženy | ||||
Treglerová Daniela | 10km | Ženy | 187 | 1187 | ||
Trhlíková Magdaléna | 5km | Běh pro ženy | 34 | 1034 | ||
Tselidis Kyriakos | Řecko Nás Baví.cz | 10km | Muži | 148 | 1148 | |
Tuma Tobias | Bravostar | 800m | Děti 7-9 let | |||
Tůma Zdeněk | 10km | Muži | 149 | 1149 | ||
Ujkanovičová Dženeta | P3_tým 1 | 4x2,5km | Firemní běh | 259 | 1259 | |
Ujkanovičová Dženeta | P3_Míra Zanáška | 4x2,5km | Firemní běh | 260 | 1260 | |
Ujkanovičová Dženeta | P3_tým 3 | 4x2,5km | Firemní běh | 261 | 1261 | |
Ujkanovičová Dženeta | P3_tým 4 | 4x2,5km | Firemní běh | 262 | 1262 | |
Ujkanovičová Dženeta | P3_tým 5 | 4x2,5km | Firemní běh | 263 | 1263 | |
Urbanová Anna | iROZHLAS.cz | 4x2,5km | Štafeta | 224 | 1224 | |
Urbanová Daniela | 5km | Běh pro ženy | 35 | 1035 | ||
Valova Jana | 5km | Běh pro ženy | 36 | 1036 | ||
Vančo Ruben | Sára & Stella | 10km | Muži | 150 | 1150 | |
Velehradský Petr | 10km | Muži | 151 | 1151 | ||
Verner Jan | 10km | Muži | 160 | 1160 | ||
Vika Martin | Marvi & Friends | 10km | Muži | 161 | 1161 | |
Vítková Gabriela | Knight Frank | 10km | Ženy | 189 | 1189 | |
Vízner Lukáš | 10km | Muži | 152 | 1152 | ||
VLASAK MARTIN | VIRTUÁLNÍ STARTOVNÉ | Virtuální startovné | ||||
Vlček Tomáš | 10km | Muži | 153 | 1153 | ||
Vlčková Eliška | VIRTUÁLNÍ STARTOVNÉ | Virtuální startovné | ||||
Vlk Ondřej | Knight Frank | 10km | Muži | 158 | 1158 | |
Vojtovicova Lenka | 10km | Ženy | 188 | 1188 | ||
Vošický Daniel | 10km | Muži | ||||
Vyčichlo Kateřina | Báječné ženy v běhu | 5km | Běh pro ženy | 37 | 1037 | |
Zachník Tomáš | 10km | Muži | 163 | 1163 | ||
Zajíc Daniel | mBlue | 10km | Muži | 154 | 1154 | |
Zápotocký Milan | UltraSkorpil | 10km | Muži | 155 | 1155 | |
Zděnek Bořivoj | 800m | Děti 7-9 let | ||||
ZIMOVA LUCIE | VIRTUÁLNÍ STARTOVNÉ | Virtuální startovné | ||||
Zojka | 100m | děti do 3 let a rodiče s kočárky | ||||
Žežulář Vojtěch | 2,5km | Junioři 15-18 let | 307 | 2207 |
STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH
Trať | Kategorie | Počet závodníků |
---|---|---|
10km | Muži | 77 |
5km | Běh pro ženy | 55 |
4x2,5km | Firemní běh | 34 |
10km | Ženy | 30 |
4x2,5km | Štafeta | 26 |
800m | Děti 7-9 let | 17 |
600m | Děti 5-6 let | 17 |
400m | Děti 3-4 roky | 14 |
VIRTUÁLNÍ STARTOVNÉ | Virtuální startovné | 8 |
1,5km | Děti 10-14 let | 8 |
2,5km | Junioři 15-18 let | 7 |
100m | děti do 3 let a rodiče s kočárky | 6 |
2,5km | Juniorky 15-18 let | 4 |
Celkem | 303 |