Detail závodu

4. ročník Běhu dobré vůle

Obora Hvězda ( zázemí na předpolí u Vypichu)

Běh

Datum a registrace

DATUM ZÁVODU

13.09.2022

DATUM A ČAS REGISTRACE

16:00-17:45

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

4x2,5km

10km

5km

2,5km

1,5km

800m

600m

400m

100m

VIRTUÁLNÍ STARTOVNÉ

Pořadatel a kontakt

Výbor dobré vůle – Nadace Olgy Havlové, Kateřina Kubínová


Tel.: 606 753 125
kubinova@vdv.cz

STRUČNÉ INFO O ZÁVODU: Již 4. ročník charitativního běžeckého závodu Běh dobré vůle Nadace Olgy Havlové proběhne opět v oboře Hvězda se zázemím na předpolí na Vypichu. Start závodu je v 18 hodin.

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Tým / název štafety Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Zabranska Adela 600m Děti 5-6 let
"Pomalý" Cupal Pepa Běžecká škola Miloše Škorpila 10km Muži 101
265 4x2,5km Firemní běh 265
Adela 1,5km Děti 10-14 let
Aida Bařinová Stela 100m děti do 3 let a rodiče s kočárky
Aldhoon 10km Ženy 171
Alinče Břetislav Goldbeck 10km Muži 102
Babka Jan Knight Frank 10km Muži 156
Bartoníček Josef Kolovraty 10km Muži 103
Beneš David 10km Muži 0
Beneš David 10km Muži 282
Beneš Marek Generali Investments CEE I. 4x2,5km Firemní běh 241
Beneš Marek Generali Investments CEE II. 4x2,5km Firemní běh 242
Benešová Renáta MORA, plná života 10km Ženy 190
Bernardová Adéla 600m Děti 5-6 let
Bernardová Lucie 400m Děti 3-4 roky
bez RIZIKA, z. s. ROZKOŠ ROZKOŠ bez RIZIKA 4x2,5km Štafeta 201
Bláhová/ doubleshot Hana doubleshot 1 4x2,5km Firemní běh 243
Bláhová/ doubleshot Hana doubleshot 2 4x2,5km Firemní běh 244
Bláhová/ doubleshot Hana doubleshot 3 4x2,5km Firemní běh 245
Blaťáková Apolena 400m Děti 3-4 roky
Blaťáková Karolína 100m děti do 3 let a rodiče s kočárky
Blaťáková Justýna 600m Děti 5-6 let
Blažek Jaroslav TJ ČZU 10km Muži 164
Boehm Shai Zuzana 10km Ženy 172
Brewerton Jana Quinta/Conscio 5km Běh pro ženy 45
Bruthansová Anna 800m Děti 7-9 let
Bruthansová Eliška 600m Děti 5-6 let
Bruthansová Petra 5km Běh pro ženy 1
Bukvicova Veronika 10km Ženy 173
Bulan Jiří irontime 10km Muži 104
Bulíř Radoslav 10km Muži 105
Burdasová Viktoria 5km Běh pro ženy 47
Buriánková Petra Charita Lovosice 4x2,5km Štafeta 202
Cabejšek Michal 10km Muži 106
Car Czech Republic Volvo Volvo Cars Czech Republic 4x2,5km Firemní běh 246
Cesta domů Cesta domů běží 4x2,5km Štafeta 203
Correa Carlos da Silva Daniele 5km Běh pro ženy 2
Čada Jáchym 600m Děti 5-6 let
Čadová Matylda 800m Děti 7-9 let
Čápová Monika mBlue Delta 4x2,5km Štafeta 204
Čelikovská Markéta 5km Běh pro ženy 3
Černá Ester 600m Děti 5-6 let
Černý Kryštof 800m Děti 7-9 let
Čivrná Lenka Fanoušci RB 4x2,5km Štafeta 205
Čížek Tomáš Goldbeck 10km Muži 107
Čižinský Jaromír 10km Muži 108
Davidová Markéta 10km Ženy 174
Dejmek Janek 2,5km Junioři 15-18 let 306
Deverová Monika Klub Biatlonu KLECANY 5km Běh pro ženy 48
Dolinská Dagmar 10km Ženy 175
Dujčíková Mária Quinta BAD 4x2,5km Firemní běh 267
Dvořák Aleš 10km Muži 109
Edmund Bařina David 400m Děti 3-4 roky
Elisa Nguyenova 400m Děti 3-4 roky
Esterka František 600m Děti 5-6 let
Esterková Amálie 800m Děti 7-9 let
Exnar Petr bosoboty leguano 10km Muži 110
Fiedlerová Markéta VIRTUÁLNÍ STARTOVNÉ Virtuální startovné
Fiksová Petra Fiksíci 5km Běh pro ženy 4
Fleišman František 10km Muži 111
Formánková Andrea 5km Běh pro ženy 5
Fráňa Pavel 10km Muži 112
Franklová Dita ČASoFFky 4x2,5km Štafeta 206
Fráňová Jana 10km Ženy 176
Frýbertová Jana NEWTON 4x2,5km Firemní běh 247
Ganická Helena Team Norway 4x2,5km Firemní běh 257
Ganická Helena Team Norway II 4x2,5km Firemní běh 248
Gottwald Miroslav 10km Muži 113
Granja Karolina Neběžci 2.0 4x2,5km Štafeta 207
Gromovová Marie Deník N (tým 1) 4x2,5km Štafeta 208
Gromovová Marie Deník N (tým 2) 4x2,5km Štafeta 209
Halama Jaroslav Umpa 10km Muži 114
Hančárová Lenka P3_tým 10km Ženy 193
Harmáčková Lucie Umpa 5km Běh pro ženy 6
Havelka Jakub 2,5km Junioři 15-18 let 305
Havlík Aleš 10km Muži 169
Havlová Kristýna 5km Běh pro ženy 7
Herold Jáchym 600m Děti 5-6 let
Heroldová Marika 400m Děti 3-4 roky
Hloupá Sovová Eliška Umpíci 5km Běh pro ženy 8
Hofrichterová 5km Běh pro ženy
Hochová Petra narozeninový tým 5km Běh pro ženy 9
Holík Martin 10km Muži 115
Holubová Lenka Zubní víly 4x2,5km Štafeta 210
Horák Libor 10km Muži 116
Horáková Marie Vincík 100m děti do 3 let a rodiče s kočárky
Horochovský Tomáš Silou Hlasu z.s. 10km Muži 168
Hospodka Zdeněk 10km Muži 117
Hráčková Lucie 5km Běh pro ženy 10
hronová Jana narozeninový tým 5km Běh pro ženy 11
Hrubá Dana Goldbeck 5km Běh pro ženy 12
Huráková Elin 400m Děti 3-4 roky
Hurych Jaroslav Geodézie Jizerky 10km Muži 170
Hyklová Marie BONA 1 4x2,5km Štafeta 211
Hyklová Marie BONA 2 4x2,5km Štafeta 212
Hyklová Marie BONA 3 4x2,5km Štafeta 213
Chaloupková Pavla EHP a Norské Fondy 4x2,5km Firemní běh 264
Chmela Václav 10km Muži 118
Chromec David 800m Děti 7-9 let
Chromec Filip 800m Děti 7-9 let
Churavá Marie VIRTUÁLNÍ STARTOVNÉ Virtuální startovné
Churavý Martin Sněmovní 4 4x2,5km Štafeta 214
Jaksch Jakub Běžecká škola Miloše Škorpila 10km Muži 119
Jan Kačer VIRTUÁLNÍ STARTOVNÉ Virtuální startovné
Janouskova Natalka 1,5km Děti 10-14 let
Janoušková Nela 1,5km Děti 10-14 let
Jarkovský Marek Goldbeck 10km Muži 120
Jašíček Roman Goldbeck 4x2,5km Firemní běh 249
Jelínek Jakub Český běžecký klub 10km Muži 121
Jirásková Petra ÚJOP UK 10km Ženy 198
Jirků Patrik Goldbeck 10km Muži 122
Kačer Petr 400m Děti 3-4 roky
Kačerová Ella 800m Děti 7-9 let
Kačerová Petra VIRTUÁLNÍ STARTOVNÉ Virtuální startovné
Kaprová Agáta 600m Děti 5-6 let
Karadi Milan Milošovy trenky 10km Muži 123
Karásková Dana Euro v Česku 5km Běh pro ženy 13
Kiliánová Zajíčková Jana P3_tým 10km Ženy 192
Kinzel Martin Knight Frank 10km Muži 157
Klapalova Zdenka Bravostar 5km Běh pro ženy
Klapalová Zdenka Knight Frank 5km Běh pro ženy 38
Klusoň Martin 10km Muži 162
Knopová Martina mBlue 10km Ženy 177
Kocková Tereza mBlue 5km Běh pro ženy 14
Komárková Karolína 600m Děti 5-6 let
Koňuchová Kamila 10km Ženy 178
KOPELENT MARTIN Nučice 10km Muži 124
Kopelentová Zuzana Nučice 10km Ženy
Kopta Michal 10km Muži 125
Kopytov Thomas 600m Děti 5-6 let
Kopytova Lota 100m děti do 3 let a rodiče s kočárky
Kos Zdeněk 10km Muži 281
Kotalová Martina 5km Běh pro ženy 15
Kotrlová Veronika 5km Běh pro ženy 40
Kozák Michal 10km Muži 126
Kozáková Jindřiška 5km Běh pro ženy 16
Král Michal Goldbeck 10km Muži 127
Králová Markéta Goldbeck 5km Běh pro ženy 17
Krása Jakub 10km Muži 128
Kresta Jan 10km Muži 286
Krpata Kryštof 400m Děti 3-4 roky
Křesťanová Veronika 10km Ženy 179
Kubálková Pavla 5km Běh pro ženy 18
Kubín Tomáš 1,5km Děti 10-14 let
Kubizňáková Kateřina 5km Běh pro ženy 180
Kuchař Ondřej Zrníčka 4x2,5km Štafeta 215
Kundrát Matěj Goldbeck 10km Muži 129
Laura Zlámalová Monika Quinta/Conscio 5km Běh pro ženy 46
Lavička Jakub 800m Děti 7-9 let
Lavička Jan 800m Děti 7-9 let
Lavička Ondřej 800m Děti 7-9 let
Lavička Zdeněk 10km Muži 130
Lázárová Beata 5km Běh pro ženy 19
Leš Adrian 800m Děti 7-9 let
Leš Maxmilian 400m Děti 3-4 roky
Lešner Jiří Knight Frank 10km Muži 159
Leushin Nikolai 10km Muži 131
Leušin Mudrová Alžběta 10km Ženy 181
Lukáš Filip Goldbeck 10km Muži 132
Mahovský Kamil mBlue 10km Muži 133
Maliňáková Monika 10km Ženy 182
Marassová Věra 5km Běh pro ženy 20
Marcela Veselá VIRTUÁLNÍ STARTOVNÉ Virtuální startovné
Márová Klára 5km Běh pro ženy 21
Martina Zdeněk 400m Děti 3-4 roky
Martínková Tereza 5km Běh pro ženy 22
Martinová Anežka Martinovi 800m Děti 7-9 let
Mařík Vít Líbeznice 1,5km Děti 10-14 let
Maříková Viktorie Libeznice 5km Běh pro ženy 43
Maříková Hana 5km Běh pro ženy 44
Matha Jan Penta Real Estate 10km Muži 134
Mathová Magdaléna 2,5km Juniorky 15-18 let 42
Měchura Albert PUNK tým 1,5km Děti 10-14 let
Měchura Albert PUNK tým 2,5km Junioři 15-18 let 302
Měchura Šimon 400m Děti 3-4 roky
Měchurová Dorota PUNK tým 1,5km Děti 10-14 let
Měchurová Dorota PUNK tým 2,5km Juniorky 15-18 let 301
Michael Pascal Večeř ! 5km Běh pro ženy 283
Mikšovský Jiří KN GFP 4x2,5km Štafeta 216
Miller Marek 600m Děti 5-6 let
Miroslav Izing Burn Fighters 10km Muži 135
Muliková Viera 5km Běh pro ženy 23
Mynářová Jana 5km Běh pro ženy 24
Nečasová Tereza ARETE 4x2,5km Firemní běh 250
Nečasová Tereza ARETE 4x2,5km Firemní běh 251
Němec Vojta 10km Muži 136
Nešporová Kristina Goldbeck 4x2,5km Firemní běh 252
Neumannová Eva 5km Běh pro ženy 25
Novotná Adéla 600m Děti 5-6 let
Novotná Eliška Alviso šneci 4x2,5km Firemní běh 253
Novotná Eliška Alviso gazely 4x2,5km Firemní běh 254
Novotná Monika Knight Frank 4x2,5km Firemní běh 258
Novotná Petra 5km Běh pro ženy 39
Noxa Richard Burnfighters 10km Muži 137
Olšovská Jelínková Lucie Rozběháme Česko 10km Ženy 183
Ouedraogo Jasmine 600m Děti 5-6 let
Pascal Večeř Michael Euro v Česku 5km Běh pro ženy 26
Paseka Jiří Běžecká škola Miloše Škorpila 10km Muži 138
Pela Zbyněk SKI PAX Horní Maxov 10km Muži 285
Pelová Emilia SKI PAX Horní Maxov 10km Ženy 200
Pelová Simona A. C. TEPO Kladno 5km Běh pro ženy 199
Pichová Jitka 5km Běh pro ženy 41
Pineda Albert Quinta/Conscio 4x2,5km Štafeta 225
Pirkl Václav 10km Muži 284
Plesník Ondřej Goldbeck 10km Muži 139
Pluhař Jan 800m Děti 7-9 let
Pluhařová Jana 5km Běh pro ženy 27
Pojslová Ivana Nadace ČEZ 4x2,5km Firemní běh 255
Pokorna Jana Grinity_Decentní dámy 4x2,5km Firemní běh 266
Pokorna Jana Grinity_Zelenáči 4x2,5km Firemní běh 271
Pokorna Jana Grinity_Proč já? 4x2,5km Firemní běh 268
Pokorna Jana Grinity_Beatles 4x2,5km Firemní běh 269
Pokorna Jana Grinity_PíEmTů 4x2,5km Firemní běh 270
Polák František 2,5km Junioři 15-18 let 303
Polišenská Alžběta 5km Běh pro ženy 28
Pompa Michal 2,5km Junioři 15-18 let 304
Pozlerová Kateřina 10km Ženy 184
Procházková Jana Urban & Hejduk, s.r.o. 4x2,5km Štafeta 217
Ptáček Petr Goldbeck 10km Muži 140
Pulicar Veronika Goldbeck 5km Běh pro ženy 29
Roučková Markéta 10km Ženy
Rovenská Nikol 600m Děti 5-6 let
Růžičková Lucie EUC I 4x2,5km Štafeta 218
Růžičková Lucie Žhavé výstřely 4x2,5km Štafeta 219
Růžičková Lucie Skvrnití lidé s nezlomitelnými prsty 4x2,5km Štafeta 220
Řehák Břetislav 10km Muži 167
Sabacká Petra Quinta/Conscio 10km Ženy 196
Sajner Daniel Knight Frank 400m Děti 3-4 roky
Sajnerová Viktorie Knight Frank 600m Děti 5-6 let
Sedláková Lenka Run Labe Run team 5km Běh pro ženy 30
Sladkova Alena Jenkins family 4x2,5km Štafeta 221
Slavíčková Markéta 4x2,5km Štafeta 226
Slavíčková Markéta Jeden za všechny... 4x2,5km Štafeta 222
Slavíčková Markéta ...a všichni za Evu!!! 4x2,5km Štafeta 223
Smolková Miroslava Quinta/Conscio 10km Ženy 195
snoblovaklara@seznam.cz 10km Ženy 191
Sopčáková Lucie EUC LABORATOŘE 10km Ženy 185
Spalenkova Michaela 600m Děti 5-6 let
Stejskalová Adéla 5km Běh pro ženy 49
Stokláska Jiří 10km Muži 141
Stryja Radovan Goldbeck 4x2,5km Firemní běh 256
Šabatková Monika 5km Běh pro ženy 31
Šedivá Gréta 800m Děti 7-9 let
Šeflová Petra Goldbeck 10km Ženy 186
Šetlík Daniel 800m Děti 7-9 let
Šetlíková Sára 400m Děti 3-4 roky
Ševčík Václav JCI Prague 10km Muži 142
Širůčková Tereza P3_tým 10km Ženy 194
Škorpil Miloš Běžecká škola Miloše Škorpils 10km Muži 143
Šnobl Oliver 2,5km Junioři 15-18 let 308
Šnobl Pavel 10km Muži 166
Šnoblová Adéla 2,5km Juniorky 15-18 let 309
Šnoblová Agáta 2,5km Juniorky 15-18 let 310
Šnoblová Agáta 1,5km Děti 10-14 let
Štěpánek Roman Goldbeck 10km Muži 144
Táborský Matěj Goldbeck 10km Muži 145
Teplý Ondřej Café racers 10km Muži 165
Tichý Michal EUC LABORATOŘE 10km Muži 146
Tomeckova Josefina 400m Děti 3-4 roky
Topitsch Jiří Diamanti 21 10km Muži 147
Topitschová Lucie Diamanti 21 5km Běh pro ženy 32
Topitschová Petra Diamanti 21 5km Běh pro ženy 33
Treglerová Daniela 5km Běh pro ženy
Treglerová Daniela 10km Ženy 187
Trhlíková Magdaléna 5km Běh pro ženy 34
Tselidis Kyriakos Řecko Nás Baví.cz 10km Muži 148
Tuma Tobias Bravostar 800m Děti 7-9 let
Tůma Zdeněk 10km Muži 149
Ujkanovičová Dženeta P3_tým 1 4x2,5km Firemní běh 259
Ujkanovičová Dženeta P3_Míra Zanáška 4x2,5km Firemní běh 260
Ujkanovičová Dženeta P3_tým 3 4x2,5km Firemní běh 261
Ujkanovičová Dženeta P3_tým 4 4x2,5km Firemní běh 262
Ujkanovičová Dženeta P3_tým 5 4x2,5km Firemní běh 263
Urbanová Anna iROZHLAS.cz 4x2,5km Štafeta 224
Urbanová Daniela 5km Běh pro ženy 35
Valova Jana 5km Běh pro ženy 36
Vančo Ruben Sára & Stella 10km Muži 150
Velehradský Petr 10km Muži 151
Verner Jan 10km Muži 160
Vika Martin Marvi & Friends 10km Muži 161
Vítková Gabriela Knight Frank 10km Ženy 189
Vízner Lukáš 10km Muži 152
VLASAK MARTIN VIRTUÁLNÍ STARTOVNÉ Virtuální startovné
Vlček Tomáš 10km Muži 153
Vlčková Eliška VIRTUÁLNÍ STARTOVNÉ Virtuální startovné
Vlk Ondřej Knight Frank 10km Muži 158
Vojtovicova Lenka 10km Ženy 188
Vošický Daniel 10km Muži
Vyčichlo Kateřina Báječné ženy v běhu 5km Běh pro ženy 37
Zachník Tomáš 10km Muži 163
Zajíc Daniel mBlue 10km Muži 154
Zápotocký Milan UltraSkorpil 10km Muži 155
Zděnek Bořivoj 800m Děti 7-9 let
ZIMOVA LUCIE VIRTUÁLNÍ STARTOVNÉ Virtuální startovné
Zojka 100m děti do 3 let a rodiče s kočárky
Žežulář Vojtěch 2,5km Junioři 15-18 let 307

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
10km Muži 77
5km Běh pro ženy 54
4x2,5km Firemní běh 31
10km Ženy 29
4x2,5km Štafeta 26
800m Děti 7-9 let 17
600m Děti 5-6 let 17
400m Děti 3-4 roky 14
VIRTUÁLNÍ STARTOVNÉ Virtuální startovné 8
1,5km Děti 10-14 let 8
2,5km Junioři 15-18 let 7
100m děti do 3 let a rodiče s kočárky 5
2,5km Juniorky 15-18 let 4
Celkem 297