Detail závodu

Škodaland Race - Junior

Plzeň

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

12.06.2022

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

1500m

Pořadatel a kontakt

STOPNI TO s.r.o.

Budečská 14
120 00 Praha 2

Tel.: +420 721 879 362
info@stopnito.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Adam Holub 1500m 8 - 9 let 236
Adam Čaba 1500m 6 - 7 let 110
Adam Kraus 1500m 6 - 7 let 139
Adam Liška 1500m 6 - 7 let 144
Adam Mareš 1500m 6 - 7 let 146
Adam Mašek 1500m 6 - 7 let 150
Adéla Formanová 1500m 12 - 13 let 361
Adéla Křížová 1500m 8 - 9 let 252
Adéla Kušnierová 1500m 12 - 13 let 366
Aleksandra Biserova 1500m 10 - 11 let 305
Alex Polák 1500m 10 - 11 let 337
Alice Najmanová 1500m 8 - 9 let 268
Alžběta Boubínová 1500m 10 - 11 let 306
Anastasiya Horbach 1500m 8 - 9 let 237
Aneta Fraňková 1500m 6 - 7 let 117
Aneta Krišková 1500m 4 - 5 let 44
Aneta Ulčova 1500m 6 - 7 let 195
Anna Knotková 1500m 6 - 7 let 134
Anna Bělová 1500m 8 - 9 let 216
Anna Dědová 1500m 10 - 11 let 313
Anna Hrbáčková 1500m 6 - 7 let 127
Anna Kubrtová 1500m 4 - 5 let 47
Anna Pošvářová 1500m 6 - 7 let 171
Anna Valečková 1500m 10 - 11 let 356
Antonín Běl 1500m 4 - 5 let 2
ANTONÍN MAŠEK 1500m 8 - 9 let 264
Antonín Pustovojt 1500m 8 - 9 let 274
Antonín Šobr 1500m 6 - 7 let 188
Audy Sebastian 1500m 8 - 9 let 276
Banda Marek 1500m 12 - 13 let 414
Bára Kuryluková 1500m 4 - 5 let 51
Barbora Kolouchová 1500m 8 - 9 let 248
Barbora Bělová 1500m 4 - 5 let 3
Barbora Mlčochová 1500m 6 - 7 let 153
Barbora Navrátilová 1500m 8 - 9 let 269
Barbora Skořepová 1500m 4 - 5 let 76
Barbora Zborníková 1500m 4 - 5 let 96
Barborka Olhova 1500m 4 - 5 let 65
Bartoloměj Hejduk 1500m 8 - 9 let 234
Bastien Říha 1500m 4 - 5 let 74
Broníková Veronika 1500m 10 - 11 let 421
Broulíková Sofie 1500m 8 - 9 let 420
Cristian Šmucler 1500m 10 - 11 let 351
ČENĚK BÍKL 1500m 8 - 9 let 219
Daniel Brokeš 1500m 8 - 9 let 223
Daniel Kodl 1500m 10 - 11 let 319
Daniel Plaňanský 1500m 10 - 11 let 336
Daniel Slach 1500m 10 - 11 let 343
Daniel Trefil 1500m 10 - 11 let 354
David Slanec 1500m 10 - 11 let 344
David Brabec 1500m 8 - 9 let 220
David Hajšman 1500m 4 - 5 let 18
David Šrédl 1500m 8 - 9 let 287
David Toman 1500m 10 - 11 let 353
Dominik Brokeš 1500m 10 - 11 let 308
Dominik Juřena 1500m 10 - 11 let 316
Dominik Maleček 1500m 10 - 11 let 327
Dominik Zídek 1500m 4 - 5 let 97
Dominik Děd 1500m 12 - 13 let 359
Dominik Vistárek 1500m 10 - 11 let 357
Dorotka Prchalova 1500m 6 - 7 let 172
Eleanor Čábalová 1500m 6 - 7 let 111
Eliáš Marek 1500m 4 - 5 let 57
Eliška Mottlová 1500m 4 - 5 let 63
Eliška Janošikova 1500m 6 - 7 let 130
Eliška Jezková 1500m 12 - 13 let 363
Eliška Šídová 1500m 8 - 9 let 281
Eliška Šobrová 1500m 4 - 5 let 82
Ella Šimončičová 1500m 10 - 11 let 349
Ellen Cimická 1500m 10 - 11 let 311
Ellie Urbanová 1500m 4 - 5 let 89
Ema Koleková 1500m 10 - 11 let 320
Ema Králová 1500m 4 - 5 let 43
Ema Velemanova 1500m 6 - 7 let 206
Ema Nachtigalová 1500m 6 - 7 let 155
Ema Papoušková 1500m 6 - 7 let 164
Ema Syková 1500m 6 - 7 let 186
Ema Valdhans 1500m 6 - 7 let 200
Emilly Hellerová 1500m 4 - 5 let 25
Eva Stuchlová 1500m 8 - 9 let 280
Filip Maleček 1500m 8 - 9 let 261
Filip Plachý 1500m 6 - 7 let 167
Filip Ryba 1500m 4 - 5 let 73
Filip Žilina 1500m 4 - 5 let 100
Filip Bakus 1500m 6 - 7 let 101
Filip Buchta 1500m 6 - 7 let 108
Filip Bušek 1500m 8 - 9 let 224
Filip Bušek 1500m 8 - 9 let 225
Filip Kulha 1500m 4 - 5 let 48
Filip Zvikl 1500m 8 - 9 let 297
František Krýsl 1500m 10 - 11 let 325
František Langer 1500m 8 - 9 let 255
František Pleticha 1500m 6 - 7 let 169
František Veverka 1500m 8 - 9 let 292
Frýba Matěj 1500m 6 - 7 let 404
Frýbová Ester Stod 1500m 4 - 5 let 402
Gabriel Gogol 1500m 4 - 5 let 17
Gabriela Špedlová 1500m 6 - 7 let 189
Gabriela Vránová 1500m 6 - 7 let 208
Helena Trefilová 1500m 6 - 7 let 193
Hubená Marie 1500m 10 - 11 let 405
Charlotte Laštovičková 1500m 8 - 9 let 256
Isabell Sommerová 1500m 6 - 7 let 180
Isabella Bémová 1500m 10 - 11 let 301
Jakub Náhlík 1500m 10 - 11 let 331
Jakub Šinták 1500m 8 - 9 let 284
Jakub Diviš 1500m 12 - 13 let 360
Jakub Holata 1500m 6 - 7 let 125
Jakub Lodr 1500m 4 - 5 let 55
Jakub Nesnídal 1500m 6 - 7 let 160
Jakub Říhánek 1500m 10 - 11 let 339
Jakub Štahlovský 1500m 8 - 9 let 288
Jakub Votruba 1500m 4 - 5 let 95
Jakub Zavřel 1500m 8 - 9 let 296
Jan Lejsek 1500m 8 - 9 let 259
Jan Vintr 1500m 6 - 7 let 207
Jan Beránek 1500m 6 - 7 let 103
Jan Bradáč 1500m 6 - 7 let 105
Jan Klauber 1500m 8 - 9 let 247
Jan Kůs 1500m 8 - 9 let 253
Jan Liška 1500m 4 - 5 let 54
Jan Prnka 1500m 4 - 5 let 70
Jan Sučík 1500m 6 - 7 let 185
Jan Sýkora 1500m 4 - 5 let 78
Jan Špatenka 1500m 12 - 13 let 374
Jan Vácha 1500m 6 - 7 let 198
Jandoš Adam 1500m 8 - 9 let 403
Janek Soukup 1500m 6 - 7 let 181
Jansa Erik 1500m 8 - 9 let 401
Jaroslav Salač 1500m 10 - 11 let 341
Jaroslav Suda 1500m 12 - 13 let 373
Jaroslav Bradáč 1500m 8 - 9 let 221
Jaroslav Šíd 1500m 4 - 5 let 80
Jindřich Najman 1500m 6 - 7 let 156
Jiří Fencl 1500m 4 - 5 let 14
Jiří Cepek 1500m 10 - 11 let 309
Jiří Třeštík 1500m 6 - 7 let 194
Johana Melíšková 1500m 6 - 7 let 152
Jonas Vasta 1500m 4 - 5 let 94
Jonáš Macas 1500m 4 - 5 let 56
Jonáš Bakaj 1500m 8 - 9 let 211
Jonáš Karlík 1500m 4 - 5 let 36
Josef Felgr 1500m 8 - 9 let 229
Josef Soukup 1500m 8 - 9 let 279
Julie Čechová 1500m 6 - 7 let 112
Julie Felgrová 1500m 4 - 5 let 13
Julie Kozáková 1500m 10 - 11 let 321
Julie Přibylová 1500m 8 - 9 let 273
Julie Šimková 1500m 8 - 9 let 283
julie tyllova 1500m 4 - 5 let 87
Julie Takáčová 1500m 8 - 9 let 289
Julie Trunečková 1500m 4 - 5 let 85
Justýna Formánková 1500m 8 - 9 let 232
Kalous Milan 1500m 12 - 13 let 416
Kamila Haunerová 1500m 4 - 5 let 21
Kanajko David 1500m 4 - 5 let 409
Karel Hanzlík 1500m 4 - 5 let 20
Karolína Blažková 1500m 6 - 7 let 104
Karolína Karešová 1500m 10 - 11 let 317
Karolína Maxová 1500m 4 - 5 let 58
Karolína Mlčochová 1500m 8 - 9 let 265
Karolína Pašková 1500m 6 - 7 let 165
Karolinka Olhova 1500m 6 - 7 let 163
Kateřina Uhrová 1500m 4 - 5 let 88
Kateřina Navrátilová 1500m 6 - 7 let 157
Klara Hupačová 1500m 4 - 5 let 30
Klára Baronová 1500m 8 - 9 let 212
Klára Prošková 1500m 12 - 13 let 369
Klára Zrostlíková 1500m 4 - 5 let 98
Králová Stella 1500m 10 - 11 let 424
Krisman Vojtěch 1500m 12 - 13 let 427
Kristian Hrabě 1500m 4 - 5 let 27
Kristián Petr Taušner 1500m 10 - 11 let 352
Kristyna Mikulinová 1500m 4 - 5 let 60
Kristýna Valečková 1500m 8 - 9 let 291
Kryštof Bušek 1500m 4 - 5 let 9
Kryštof Kremsa 1500m 8 - 9 let 250
Kryštof Kubinčák 1500m 4 - 5 let 46
Kryštof Macas 1500m 8 - 9 let 260
Laura Laštovičková 1500m 8 - 9 let 257
Laura Šimková 1500m 4 - 5 let 81
Leon Damas 1500m 8 - 9 let 227
Lili Ellen Bauerová 1500m 8 - 9 let 215
Lilian Kolářová 1500m 4 - 5 let 38
Liliana Ullmannová 1500m 6 - 7 let 196
Lilien Krejčíková 1500m 12 - 13 let 365
Linda Burger 1500m 4 - 5 let 8
Linda Multrusová 1500m 6 - 7 let 154
Liška Honza 1500m 12 - 13 let 415
Lubor Vaněk 1500m 4 - 5 let 92
Lucie Pultrová 1500m 6 - 7 let 173
Lucie Krupařová 1500m 10 - 11 let 324
Lucie Zrostlíková 1500m 4 - 5 let 99
Lukáč Oliver 1500m 6 - 7 let 400
Lukáš Křen 1500m 6 - 7 let 141
Lukáš Nawrocki 1500m 8 - 9 let 270
Lukáš Šimek 1500m 8 - 9 let 282
Lukáš Bohumil Hroch 1500m 6 - 7 let 128
Lukáš Drda 1500m 4 - 5 let 12
Mácha David 1500m 8 - 9 let 413
Maksym Pavshok 1500m 10 - 11 let 334
Malinký Robin 1500m 6 - 7 let 412
Marek Šlajs 1500m 8 - 9 let 285
Marek Banda 1500m 12 - 13 let 358
Marek Janoušek 1500m 6 - 7 let 131
Marešová Linda 1500m 12 - 13 let 426
Marešová Vanda 1500m 12 - 13 let 425
Marie Čápová 1500m 4 - 5 let 10
Marie Kodýtková 1500m 6 - 7 let 135
Marie Kodýtková 1500m 6 - 7 let 136
Mário Beneš 1500m 8 - 9 let 217
Martin Beran 1500m 10 - 11 let 303
Martin Lavička 1500m 4 - 5 let 53
Martin Valta 1500m 4 - 5 let 91
Martin Benýr 1500m 10 - 11 let 302
Martin Daubner 1500m 6 - 7 let 115
Martin Roula 1500m 4 - 5 let 71
Martin Sermeš 1500m 6 - 7 let 178
Martina Pexová 1500m 6 - 7 let 166
Matěj Čermák 1500m 6 - 7 let 113
Matěj Drozd 1500m 8 - 9 let 228
Matěj Matouš 1500m 6 - 7 let 151
Matěj Světlík 1500m 10 - 11 let 347
Matěj Šlajs 1500m 10 - 11 let 350
Matěj Kopáček 1500m 6 - 7 let 137
Matěj Pavlíček 1500m 4 - 5 let 68
matej tyll 1500m 10 - 11 let 355
Matěj Vaněk 1500m 6 - 7 let 203
Mates Beran 1500m 10 - 11 let 304
Matouš Knotek 1500m 4 - 5 let 37
Matouš Hrbáček 1500m 8 - 9 let 238
Matyáš Hájek 1500m 6 - 7 let 121
Matyáš Havlíček 1500m 4 - 5 let 22
Matyáš Trávníček 1500m 4 - 5 let 84
Matyáš Brejcha 1500m 8 - 9 let 222
Matyáš Kramule 1500m 12 - 13 let 364
Max Hausner 1500m 10 - 11 let 315
Maxim Nohovec 1500m 10 - 11 let 333
Maxim Gonchar 1500m 6 - 7 let 118
Mia Fenclová 1500m 4 - 5 let 15
Mia Masopustová 1500m 6 - 7 let 149
Michael Kozel 1500m 6 - 7 let 138
Michaela Kaiserova 1500m 8 - 9 let 243
Michal Kriška 1500m 6 - 7 let 140
Michal Pešek 1500m 10 - 11 let 335
Michal Scmidt 1500m 10 - 11 let 342
Michal Beránek 1500m 4 - 5 let 4
Michal Chocholatý 1500m 4 - 5 let 33
Michal Náhlík 1500m 8 - 9 let 267
michal Valta 1500m 6 - 7 let 202
Mikuláš Pustovojt 1500m 12 - 13 let 370
Milan Kalous 1500m 8 - 9 let 244
Milan Pošvář 1500m 6 - 7 let 170
Natálie Adámková 1500m 8 - 9 let 210
Natálie Bártová 1500m 8 - 9 let 213
Natálie Gruberová 1500m 10 - 11 let 314
Natálie Chocholatá 1500m 4 - 5 let 32
Natálie Janderová 1500m 6 - 7 let 129
Natálie Laiblová 1500m 4 - 5 let 52
Nazar Kikhtenko 1500m 8 - 9 let 246
Nela Truhlářová 1500m 8 - 9 let 290
Nicol Obšilová 1500m 6 - 7 let 162
Nikol Jungová 1500m 6 - 7 let 132
Nikol Hýblová 1500m 8 - 9 let 239
Nikol Janderová 1500m 4 - 5 let 34
Nikol Voloshchuk 1500m 8 - 9 let 294
Nikola Kurfiřtová 1500m 4 - 5 let 50
Nikolas Štich 1500m 6 - 7 let 191
Noel Damas 1500m 6 - 7 let 114
Oliver Adámek 1500m 8 - 9 let 209
Ondřej Berkovec 1500m 4 - 5 let 5
Ondřej Neckář 1500m 8 - 9 let 158
Ondřej Růžek 1500m 6 - 7 let 175
Ondřej Stuchl 1500m 12 - 13 let 372
Ondřej Šneberk 1500m 8 - 9 let 286
Ondřej Hampl 1500m 4 - 5 let 19
Ondřej Kopáček 1500m 4 - 5 let 40
Ondřej Lehečka 1500m 6 - 7 let 143
Ondřej Ženíšek 1500m 8 - 9 let 298
Ota Miloslav Fleišhans 1500m 8 - 9 let 230
Patrik Misztal 1500m 4 - 5 let 61
Pavel Hrubý 1500m 4 - 5 let 28
Pavel Kratochvíl 1500m 10 - 11 let 323
Pavel Stehlík 1500m 6 - 7 let 182
Petr Čech 1500m 10 - 11 let 312
Petr Růžek 1500m 10 - 11 let 338
Petr Hajšman 1500m 6 - 7 let 122
Petr Chmelíř 1500m 4 - 5 let 31
Petr Nenadovič 1500m 4 - 5 let 64
Polina Bielysheva 1500m 8 - 9 let 218
Přemek Jan Vodička 1500m 8 - 9 let 293
Roman Marochko 1500m 6 - 7 let 147
Roman Marochko 1500m 6 - 7 let 148
Sadský Jindřich 1500m 8 - 9 let 411
SAMANTKA MAŠKOVÁ 1500m 10 - 11 let 329
Samuel Tomi 1500m 6 - 7 let 192
Samuel Brabec 1500m 4 - 5 let 7
Sebastian Adámek 1500m 10 - 11 let 299
Sebastian Chmelíček 1500m 8 - 9 let 241
Sebastian Hrabě 1500m 6 - 7 let 126
Sebastián Nemeš 1500m 6 - 7 let 159
Sebastian Polánka 1500m 12 - 13 let 368
Silvie Simonová 1500m 8 - 9 let 278
Simona Cihlářová 1500m 10 - 11 let 310
Sofie Kepková 1500m 10 - 11 let 318
Sofie Opatová 1500m 4 - 5 let 67
Sofie Matoušová 1500m 10 - 11 let 330
Sofie Moravcová 1500m 4 - 5 let 62
Sofie Opatová 1500m 4 - 5 let 66
Sofie Špetíková 1500m 6 - 7 let 190
Sofie Tůmová 1500m 4 - 5 let 86
Sofiia Sekh 1500m 4 - 5 let 75
Soukup Jáchym 1500m 4 - 5 let 407
Stromach Erik 1500m 6 - 7 let 408
Svatopluk Čech 1500m 4 - 5 let 11
Šimek Jan 1500m 6 - 7 let 410
Šimon Houha 1500m 4 - 5 let 26
Šimon Hach 1500m 8 - 9 let 233
Šimon Rada 1500m 6 - 7 let 174
Štefanie Čonková 1500m 8 - 9 let 226
Štěpán Karlík 1500m 6 - 7 let 133
Štěpánka Kopejtková 1500m 4 - 5 let 41
Štěpánka Janošikova 1500m 4 - 5 let 35
Tadeáš Kramule 1500m 10 - 11 let 322
Tadeáš Sedláček 1500m 8 - 9 let 277
Tereza Fišerová 1500m 4 - 5 let 16
Tereza Kolouchová 1500m 4 - 5 let 39
Tereza Svobodová 1500m 10 - 11 let 348
Tereza Lehečková 1500m 8 - 9 let 258
Tereza Říhánková 1500m 10 - 11 let 340
Thea Říhová 1500m 6 - 7 let 177
Timothy Heller 1500m 8 - 9 let 235
Tina Lišková 1500m 10 - 11 let 326
Tisok Antonín 1500m 8 - 9 let 406
Tobi Appeltauer 1500m 4 - 5 let 1
Tobias Vaník 1500m 4 - 5 let 93
Tobias Liška 1500m 6 - 7 let 145
Tobias Vakula 1500m 6 - 7 let 199
Tobiáš Hynčík 1500m 8 - 9 let 240
Tobiáš Kavka 1500m 8 - 9 let 245
Tobiáš Uxa 1500m 6 - 7 let 197
Tomáš Burian 1500m 6 - 7 let 109
Tomáš Kroh 1500m 4 - 5 let 45
Tomáš Nawrocki 1500m 10 - 11 let 332
Tomáš Plaňanský 1500m 6 - 7 let 168
Tomáš Vavřík 1500m 6 - 7 let 205
Tomáš Bicek 1500m 4 - 5 let 6
Tomáš Hauner 1500m 6 - 7 let 123
Tomáš Hofman 1500m 12 - 13 let 362
Tomáš Ježek 1500m 8 - 9 let 242
Tomáš Krupař 1500m 8 - 9 let 251
Tomáš Václav Fleišhans 1500m 8 - 9 let 231
Václav Běl 1500m 6 - 7 let 102
Václav Suda 1500m 10 - 11 let 346
Václav Brichta 1500m 10 - 11 let 307
Václav Stuchl 1500m 6 - 7 let 184
Václav Vácha 1500m 4 - 5 let 90
Vachovec Jan 1500m 12 - 13 let 423
Valeria Batiala 1500m 8 - 9 let 214
Valerie Hejskova 1500m 4 - 5 let 24
Valerie Rumanská 1500m 12 - 13 let 371
Vanda Palacka 1500m 8 - 9 let 271
Vendelín Kubrt 1500m 6 - 7 let 142
Vendula Hubená 1500m 4 - 5 let 29
Věra Hádělová 1500m 6 - 7 let 120
Veronika Krejčová 1500m 8 - 9 let 249
Veronika Marková 1500m 10 - 11 let 328
Veronika Maruniaková 1500m 8 - 9 let 263
Veronika Soukupová 1500m 4 - 5 let 77
Victoria Růžková 1500m 4 - 5 let 72
Viktor Malinký 1500m 8 - 9 let 262
Viktor Pitule 1500m 8 - 9 let 272
Viktorie Duchaňová 1500m 6 - 7 let 116
Viktorie Hejduková 1500m 6 - 7 let 124
Viktorie Roufaeil 1500m 8 - 9 let 275
Viktorie Zahorova 1500m 8 - 9 let 295
Viktorie Bartošková 1500m 10 - 11 let 300
Viktorie Laiblová 1500m 8 - 9 let 254
Viktorie Syková 1500m 4 - 5 let 79
Viktoriia Strazhnyk 1500m 10 - 11 let 345
Viktorka Meiserová 1500m 4 - 5 let 59
Vládík Brejcha 1500m 6 - 7 let 106
Vladimír Brejcha 1500m 6 - 7 let 107
Vladimír Pexa 1500m 4 - 5 let 69
Vodička Antonín 1500m 10 - 11 let 422
Vojtěch Háděl 1500m 6 - 7 let 119
vojtech vasta 1500m 6 - 7 let 204
Vojtěch Novák 1500m 6 - 7 let 161
Vojtěch Petráš 1500m 12 - 13 let 367
Vojtěch Řeřicha 1500m 6 - 7 let 176
Vojtěch Sládek 1500m 6 - 7 let 179
Vojtěch Valečka 1500m 6 - 7 let 201
Yevhen Strazhnyk 1500m 6 - 7 let 183
Zbyněk Tisot 1500m 4 - 5 let 83
Zora Šneberková 1500m 6 - 7 let 187

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
1500m 6 - 7 let 112
1500m 4 - 5 let 100
1500m 8 - 9 let 96
1500m 10 - 11 let 63
1500m 12 - 13 let 24
Celkem 395