Detail závodu

7 POHOŘÍ - JESENÍKY

Kouty nad Desnou

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

10.09.2022

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

Hlavní trať 20+ km

Alternativní trať 10+ km

Kari Traa RUN 5+ km

Pořadatel a kontakt

Norskamoda.cz a Karitraa.cz


radka.darebna@norskamoda.cz

WEB
2022
STARTOVNÉ OD
PŘIHLÁŠENO ZÁVODNÍKŮ

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Barič Dominik Brno Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let
Hlaváč Martin Preshowsky Bolt Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let
Kalousek Kristián Javorník Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let
Komiňák Norbert Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let
Mastrakova Barbora Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let
Orlová Veronika Rýmařov Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let
Čecháková Iva Olomouc Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let
Čipel Libor Derde Leven Team Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let
David Michal Šumperk Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let
David Michal Šumperk Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let
Do Trang Praha 10 - Vršovice Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku
Do Trang Praha 10 - Vršovice Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku
DOubek Tomáš Pardubice Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let
Dufek Stanislav SK Nové Město nad Metují Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let
Duffek Tomáš Ústí nad Labem Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let
Dufková Jitka Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let
Fellner Martin Fenix Ski Team Jeseník Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let
Frelich Jan Držovice Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let
Frelichová Hana Držovice Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let
Grézlová Terezie Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let
Grygarová Pavlína Opava Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let
Hájková Nikola Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let
Havlena David AC Gomango Hogner Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let
Havlena David GoMango Hradec Kralové Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let
Havlena David GoMango Hradec Kralové Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let
Havlenová Radka AC Gomango Hogner Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let
Holcknecht Otakar Za Tyristorku Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let
Horakova Johana Praha Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let
Hradečná Martina Krnov Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let
Hruška Roman Hranice 1 Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let
Hudec Jan Praha Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let
Jeřábková Iveta Javorník Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let
Juricek Bohdan Brno Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let
Kadečka Petr Zaloňov Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let
Klíma Lukáš Olomouc Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let
Kohout Ondřej Liberec 11 Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let
Košťálová Petra Ostrava - Slezská Ostrava Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let
Kotherová Hedvika Metylovice Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let
Kroupová Božena Praha 6 Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let
Kulhánek Martin Havířov Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let
Lukeš Petr Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let
Magnusek Martin Praha Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let
Malý Hynek Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let
Mastník Leoš Jablonec nad Nisou Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let
Matejkova Monika Praha Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let
Metelková Táňa Běžecký klub Náchod Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let
Mikešková Veronika Dobratice Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let
Milatová Petra Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let
Mlejnková Veronika rekre běžec :-) Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let
Němec Vlasta Sobíňov Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let
Paloušek Dan Olomouc Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let
Peterkova Eva Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku
Pilátová Katka Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let
Potáček Pavel Brno Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let
Procházková Aneta Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let
Roll Martin Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let
Slaničková Patricie Liberec Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let
Slovák Tomáš Praha Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let
Šťastný Michal Pardubice Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let
Štěrba Jiří Karlovy Vary Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let
Šustová Marie Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let
Tomášek Michal Brno Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let
Vaňousek Václav Podbrahy Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let
Větrovský Jakub OCR Poděbrady Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let
Vilímcová Lenka Olomouc Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 15
Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 11
Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 8
Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 7
Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 7
Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 6
Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 5
Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 3
Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 3
Celkem 65