Detail závodu

Běžíme na hrad - Veveří

Veveří

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

01.10.2016

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

100m

300m

600m

1200m

5km

15km

Pořadatel a kontakt

Martin Plecitý, Trikam s.r.o.


Tel.:
info@lifeinline.cz

WEB

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Bittner Josef Vitality Brno 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 232
Kovařík Dominik ZŠ Hejrovského 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 7
Kuča Jonáš 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 114
Nešpor Michael ARC Brno 15km Muži 19-29let 231
Řezníčková Klára 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 186
Balák Martin Bruslárna.cz 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 30
Baláková Timea Bruslárna.cz 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 14
Bartoňková Nina fan 5km Ženy 19-29let 175
Bělohoubek Petr Brno 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 206
Bezoušek Vít Aspena 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 236
Bláhová Eva Hypoteční banka 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 54
Borovec Jan 15km Muži 19-29let 143
Bosák Daniel 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 247
Brada Adam Sport Počernice 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 222
Brada Jakub Sport Počernice 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 111
Brada Michal Sport Počernice 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 1
Bruštíková Anežka Bruslárna.cz 5km Ženy 19-29let 191
Buček Adam 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 94
Budinský Tomáš 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 47
Buchtová Lucie 15km Ženy 19-29let 245
Camacho Adrian BěhejBrno 600m St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let) 122
Camacho Carla BěhejBrno 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 123
Camacho Carlos BěhejBrno 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 121
Camacho Veronika 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 124
Cink Petr 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 87
Czuryová Dominika 5km Ženy 19-29let 181
Czuryová Eva 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 182
Čapek Jan 15km Muži do 18 let (1998+) 250
Čapková Lucie 15km Ženy do 18 let (1998+) 251
Čapková Michaela Hypoteční banka 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 55
Daniel Petr Start Brno 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 227
Dostálová Adéla Bruslárna.cz 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 2
Dostálová Gabriela Bruslárna.cz 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 189
Dovrtěl Radovan 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 233
Ďurčan Petr Boskovice 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 144
Dvořáčková Tereza 5km Ženy 19-29let 185
Dvořák David Běžecký klub Brno 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 53
Fabrik Miroslav Brno 5km Muži 1957 - 1966, 50-59 195
Fabriková Blanka Brno 5km Ženy 1957 - 1966, 50-59 196
Fanfrdla Ctirad siluvky 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 176
Fiala Tomáš 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 192
Fialová Petra 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 193
Fikera Michal Brno 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 229
Fišerová Jana 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 138
Foltýn Jiří 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 217
Frais Václav 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 203
Franklova Dita Atletika Človíček 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 68
Franklova Magdalena Atletika Člivíček 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 67
Fryšová Iva 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 116
Garcia I?igo San Sebastian 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 205
Giebl Radek Tišnov 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 208
Glovna Sebastian Fudokan Karate 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 125
Glovnova Zdenka 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 129
Grec Pavel Orel Vyškov 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 50
Gred Josef Orel Vyškov 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 20
Grund Adam 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 58
Grund Jan 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 59
Grundova Ida 5km Ženy do 18 let (1998+) 61
Grundova Zita 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 60
Günther Kateřina 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 154
Haluzová Alena 15km Ženy 1957 - 1966, 50-59 213
Hamza Lukáš 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 93
Hanáček Jakub Gepardi 5km Muži do 18 let (1998+) 209
Hanáček Jindřich Gepardi 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 211
Hanáček Jindřich Gepardi 5km Muži do 18 let (1998+) 210
Hanáčková Magda Báječné ženy v běhu 15km Ženy 1977 - 1986, 30-39 212
Hanáková Kristýna 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 77
Haňková Simona Mandarinky 15km Ženy 19-29let 219
Havlíčková Sabina AK Drnovice 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 153
Havlíčková Tereza AHA Vyškov 1200m Ml. žactvo Z 2003–2004 (12-13 let) 161
Herman Michal 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 194
Heroudková Magdaléna 600m St. předžactvo Z 2005–2006 (10-11 let) 155
Heřman Jakub TJ Sokol Bílovice 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 66
Heřmanová Lucie TJ Sokol Bílovice 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 65
Hojovcova Hana 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 39
Hojovcová Marie Ekol Team 1200m Ml. žactvo Z 2003–2004 (12-13 let) 38
Hojovcová Markéta 1200m St. žactvo Z 2001–2002 (14-15 let) 37
Holub Matěj Blížkovice 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 109
Holub Pavel Blížkovice 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 110
Holubová Jana Blížkovice 15km Ženy 1977 - 1986, 30-39 112
Houserek Tomáš 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 174
Hrabák Petr Slowrunners Skvrnany 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 149
Hrazdilová Martina 15km Ženy 1977 - 1986, 30-39 225
Hrubšová Justýna 600m St. předžactvo Z 2005–2006 (10-11 let) 11
Hulman Matyas Orel Vyškov 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 19
Chaloupka Jan 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 42
Chaloupka Stěpán Kuřim 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 140
Chaloupka Tomáš 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 170
Chaloupková Anna Kuřim 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 139
Chaloupková Kateřina 5km Ženy 19-29let 197
Chaloupková Kateřina 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 43
Chaloupková Renata 5km Ženy 19-29let 44
Chlebek Radek 15km Muži 19-29let 98
Janáček Matouš VSK UNI 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 15
Janáčková Anežka 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 16
Janáčková Vlaďka 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 17
Jančaříková Jana 15km Ženy 1977 - 1986, 30-39 204
Janovksá Klára 600m St. předžactvo Z 2005–2006 (10-11 let) 162
Janovský Prokop Pardubice 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 145
Jelínková Eva 5km Ženy 19-29let 168
Jeneš Kamil 3KJrun 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 244
Jeřábková Alžběta AC Moravská Slavia 5km Ženy do 18 let (1998+) 172
Jestříbková Eva Brno 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 89
Jestříbková Lada Universal USU Team 15km Ženy 1977 - 1986, 30-39 91
Jestříbková Nikol Brno 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 90
Jež Martin Hape Sport Brno 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 246
Jirák Josef 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 187
Jíža Petr Bruslárna.cz 5km Muži 19-29let 190
Kachyňa Adam V.Bílovice 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 4
Kalich Kryštof 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 113
Kališ Přemysl TJ Znojmo 5km Muži 1956-, 60+ 146
Kaluža Zdeněk Orel Pozořice 15km Muži 1956-, 60+ 207
Kaňová Monika 15km Ženy 19-29let 234
Kaňová Pavlína 15km Ženy 19-29let 235
Karbanova Marketa 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 3
Kellnerová Karolína Drásov 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 160
Kmošek Roman 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 215
Knotek Adam 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 40
Kohnová Lenka BehejBrno.com 15km Ženy 19-29let 221
Kohoutková Karolína 3KJrun 15km Ženy 19-29let 243
Koiš Stanislav Human Base 15km Muži 19-29let 253
Koláček Jiri 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 130
Koláčková Adéla Moravská Slávia 1200m St. žactvo Z 2001–2002 (14-15 let) 157
Kolaŕik Martin 600m St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let) 6
Kolář Jindřich 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 173
Koláříková Lucie 15km Ženy 19-29let 97
Koletová Anežka 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 84
Koletová Eliška 5km Ženy do 18 let (1998+) 1083
Koletová Eliška 600m St. předžactvo Z 2005–2006 (10-11 let) 83
Koletova Tereza 15km Ženy 1977 - 1986, 30-39 82
Konečná Lucie Tyršova Brno 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 22
Konečný Jaroslav Essens 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 255
Konečný Tomáš škola na Osadě 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 21
Kouba Jáchym SK Přerov 1200m Ml. žactvo M 2003–2004 (12-13 let) 132
Kouba Jonatan SK Přerov 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 133
Kovařík Daniel 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 159
Kovařík Tomáš 1200m Ml. žactvo M 2003–2004 (12-13 let) 158
Kráľ Marian Obehni svet 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 248
Krátká Martina 5km Ženy 19-29let 202
Kratochvíl Miroslav All Pacino 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 1156
Kratochvíl Miroslav All Pacino 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 156
Kroláčková Daniela 1200m St. žactvo Z 2001–2002 (14-15 let) 76
Krondráf Vojtěch Kuřim 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 32
Kropáček Jaroslav 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 75
Kříž Antonín 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 127
Kříž Vojtěch 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 126
Křížová Eliška 600m St. předžactvo Z 2005–2006 (10-11 let) 152
Kubík Radomír Triatlon klub Brno 5km Muži 1957 - 1966, 50-59 179
Kucek Adam 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 106
Kucera Michal 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 134
Kucková Amelia 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 105
Kuča Zdeněk 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 117
Kučová Babeta 1200m Ml. žactvo Z 2003–2004 (12-13 let) 115
Kuchařík Jan ZŠ Žebětín 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 104
Kunčarová Alena mattoni freerun 15km Ženy 1967 - 1976, 40-49 238
Lapčíková Leontina VSK Univerzita 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 128
Lin Eric Wistron 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 57
Lin Jerry Wistron 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 56
Lognerová Jana 15km Ženy 1977 - 1986, 30-39 224
Lunda Aleš 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 85
Marek Metoděj Sokol Choceň 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 49
Maria Obernauer Jana Obehni svet 15km Ženy 1967 - 1976, 40-49 252
Matoušek Pavel 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 226
Mazalová Bára Brno 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 92
Merta Jakub Brno 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 51
Merta Lukáš Brno 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 52
Míčková Martina 15km Ženy 1977 - 1986, 30-39 220
Michalík Matěj 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 24
Michalík Ondra 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 23
Mládková Sabina Mandarinka 15km Ženy 19-29let 218
Mokrá Ema 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 45
Moškoř Antonín 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 148
Moškořová Karla 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 147
Muselík Břetislav 5km Muži 1956-, 60+ 164
Muselíková Miroslava 5km Ženy 1956-, 60+ 163
Nevěčný Milan Mattoni FreeRun 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 198
Novák Václav 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 228
Nováková Nikolka Laštůvkova 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 48
Novotná Michaela MP3 600m St. předžactvo Z 2005–2006 (10-11 let) 9
Novotná Petra MP3 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 12
Novotná Renata 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 80
Novotná Tereza 600m St. předžactvo Z 2005–2006 (10-11 let) 78
Novotný mladší Petr MP3 5km Muži do 18 let (1998+) 1010
Novotný Ondřej 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 79
Novotný Petr MP3 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 13
Novotný Petr MP3 1200m Ml. žactvo M 2003–2004 (12-13 let) 10
Novotný Roman 5km Muži 1957 - 1966, 50-59 81
Osička David Kuřim 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 103
Pelikánová Blanka 15km Ženy 19-29let 240
Petrová Magdalena 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 86
Plekanec Juraj Brno 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 242
Polívka Antonín 600m St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let) 136
Polívková Anna 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 135
Polívková Hana 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 137
Prachařová Anetka Škola Dobrovského 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 18
Rampula Tomáš 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 183
Rumplík Daniel 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 72
Rumplík Jakub 600m St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let) 73
Rumplíková Linda 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 74
Sádovská Veronika 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 64
Sádovský Filip SK Svratka 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 62
Sádovský Michal SEXS 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 63
Semotánová Gabriela 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 69
Skoupá Martina Brno 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 177
Skoupý Jan 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 8
Skoupý Karel 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 178
Slaninová Andrea 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 34
Smith Adam 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 71
Smith Tom 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 70
Srnec Lukáš Králíčci 15km Muži 19-29let 241
Stanovský Jakub 5km Muži 19-29let 199
Stanovský Jiří 5km Muži do 18 let (1998+) 200
Stejskal Pavel 5km Muži 19-29let 201
Stloukal Radim 15km Muži 19-29let 254
Stöger Karel Masáže Platinium Brno 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 239
Stojková Nicole Meflouni 5km Ženy 19-29let 141
Stojková Veronika Meflouni 5km Ženy do 18 let (1998+) 142
Stříbrný Rostislav AC Moravská Slavia Brno 15km Muži 1956-, 60+ 223
Studená Jarmila 15km Ženy 1967 - 1976, 40-49 230
Svatošová Markéta 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 180
Svatošová Tereza 1200m Ml. žactvo Z 2003–2004 (12-13 let) 171
Svatošová Tereza 5km Ženy do 18 let (1998+) 1171
Svoboa Daniel 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 5
Šalplachta Martin 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 184
Šimonek Jakub 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 26
Šimoneková Natálie 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 25
Školařová Iva 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 88
šlezinger Radek Ostrovačice 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 249
Španková Tereza 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 95
Španková Veronika 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 96
Štefek David 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 33
Štěpánková Tereza Meflouni 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 131
Švarcová Michaela Ivančice 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 41
Švec Jaroslav --- 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 166
Švecová Hana 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 165
Tajbr Aleš 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 29
Tajbr Tomáš 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 27
Tajbrová Veronika 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 28
Trůčka David 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 46
Tvrdý Aleš 5km Muži 19-29let 169
Uhříková Barbora ŠAK Židlochovice 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 119
Uhříková Gabriela 15km Ženy 1967 - 1976, 40-49 120
Uhříková Karolína ŠAK Židlochovice 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 118
Vaclavik Tomas 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 214
Vařejka Jindřich 15km Muži 19-29let 216
Vašek Libor relative team 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 188
Vičarová Veronika Kuřim 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 31
Vlčková Miluše 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 167
Volejník Hugo 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 107
Volejník Max 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 108
Vrána Filip Jundrov 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 237
Vybíral Martin 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 35
vybíral Viktor 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 151
Vybíralová Evelína 600m St. předžactvo Z 2005–2006 (10-11 let) 150
Vybíralová Nikola 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 36
Zezula Filip Bruslárna.cz 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 101
Zezulová Lucie Bruslárna.cz 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 102
Zezulová Luisa Bruslárna.cz 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 99

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 21
300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 20
100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 17
5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 17
15km Muži 1967 - 1976, 40-49 16
15km Muži 1977 - 1986, 30-39 15
5km Muži 1977 - 1986, 30-39 14
600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 14
300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 13
5km Muži 1967 - 1976, 40-49 11
5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 10
5km Ženy 19-29let 9
15km Ženy 19-29let 9
15km Ženy 1977 - 1986, 30-39 8
600m St. předžactvo Z 2005–2006 (10-11 let) 8
15km Muži 19-29let 7
600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 6
5km Ženy do 18 let (1998+) 5
5km Muži 19-29let 4
5km Muži do 18 let (1998+) 4
15km Ženy 1967 - 1976, 40-49 4
600m St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let) 4
1200m Ml. žactvo Z 2003–2004 (12-13 let) 4
1200m Ml. žactvo M 2003–2004 (12-13 let) 3
5km Muži 1957 - 1966, 50-59 3
1200m St. žactvo Z 2001–2002 (14-15 let) 3
5km Muži 1956-, 60+ 2
15km Muži 1956-, 60+ 2
5km Ženy 1956-, 60+ 1
15km Ženy 1957 - 1966, 50-59 1
15km Muži do 18 let (1998+) 1
5km Ženy 1957 - 1966, 50-59 1
15km Ženy do 18 let (1998+) 1
Celkem 258