Detail závodu

7 POHOŘÍ - BESKYDY

Trojanovice

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

16.07.2022

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

Hlavní trať 20+ km

Alternativní trať 10+ km

Kari Traa RUN 5+ km

Pořadatel a kontakt

Norskamoda.cz a Karitraa.cz


radka.darebna@norskamoda.cz

WEB
2022
STARTOVNÉ OD
PŘIHLÁŠENO ZÁVODNÍKŮ

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Doleželovi Kateřina Litomyšl Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let
Sailer Radek borec na konec Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let
Adamec Lukáš Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let
Bavorová Alena Trutnov Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku
Blažková Matějová Vendula Milovice Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let
Buriánek Lukáš Pinguin Shop Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let
Capik Jaroslav Ostrava-Poruba Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let
Čipel Libor Derde Leven Team Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let
david Michal KMB Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let
Do Trang Praha 10 - Vršovice Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku
Do Trang Praha 10 - Vršovice Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku
Do Trang Praha 10 - Vršovice Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku
Doleželová Lucie Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku
Doubek Tomáš Pardubice Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let
Duffek Tomáš Ústí nad Labem Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let
Hájková Nikola Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let
Havlena David GoMango Hradec Kralové Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let
Havlena David AC Gomango Hogner Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let
Havlena David GoMango Hradec Kralové Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let
Havlenová Radka AC Gomango Hogner Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let
Holická Marta Hrádek Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let
Horakova Johana Praha Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let
Hořáková Petr Bruzovice Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let
Hořínek Martin SK Oceláci Ostrava Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let
Hořínek Martin SK Oceláci Ostrava Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let
Hruška Roman Hranice Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let
Hudec Jan Praha Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let
Chytil Jakub Kurnik Šopa hospoda Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let
Kadečka Petr Zaloňov Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let
Kadlčík Vít VPKOH Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let
Kadlčík Vít Zlín Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let
Kohout Ondřej Liberec 11 Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let
Kolodijčák Josef Kunčice pod Ondřejníkem Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let
Kulhánek Martin Havířov Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let
Kutty Jana Libeř Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let
Lukeš Petr Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let
Magnusek Martin Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let
Maloň Tomáš Predator workout Brno Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let
Malý Hynek Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let
Martinek Tomáš KpO Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let
Mastník Leoš Jablonec nad Nisou Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let
Matejkova Monika Praha Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let
Metelková Táňa Běžecký klub Náchod Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let
Mezeš Marek Green Ralley Tatry Poprad Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let
Moravanská Věra Veselí nad Moravou Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let
Moravcová Tereza Praha Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let
Mrňka Aleš Prostějov Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let
Pavliska Petr Beskydští čerti Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let
Peterkova Eva Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku
Petrová Jarmila Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let
Petrová Martina Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let
Pilátová Katka Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let
Procházková Aneta Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let
Prosserová Kateřina Brno Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let
Rodák Marek Ostrava Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let
Roll Martin Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let
Samiec Milan Hlavně se nepo.... Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let
Slaničková Patricie Liberec Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let
Slovák Tomáš Praha Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let
Soukup Petr BOOTCAMPS Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let
Stašek Ilja Odpadlík Žatec Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let
Svatá Barbora Ostrava Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let
Sýkorová Monika Moňulka Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let
Syptáková Renata Růžďka Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let
Šimská Zuzana RAKOVEC RUN Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let
Šlechtová Marie Ztracenej čip Jaroměř Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let
Šťastný Michal Pardubice Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let
Štěrba Jiří Karlovy Vary Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let
Šustová Marie Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let
Tobiáš Martin POJ FM Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let
uherek tomas Borci z beskyd Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let
Válková Veronika Frýdek-Místek Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let
Vašut Vladimír Kozbach Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let
Větrovský Jakub OCR Poděbrady Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 17
Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 11
Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 10
Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 9
Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 8
Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 6
Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 5
Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 5
Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 3
Celkem 74