Detail závodu

7 POHOŘÍ - BESKYDY

Trojanovice

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

16.07.2022

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

Hlavní trať 20+ km

Alternativní trať 10+ km

Kari Traa RUN 5+ km

Pořadatel a kontakt

Norskamoda.cz a Karitraa.cz


marketing@norskamoda.cz

WEB

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Adamec Lukáš Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 1
Ambros Robin Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 2
Bařina Michal Lískovec Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 175
Bauerová Lucie Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 3
Bavorová Alena Trutnov Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 4
Bednář Břetislav Město Rýmařov Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 5
Beran Jan Vítkov Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 6
Binderová Viktorie M & V Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 7
Blažek Lukáš Lesní Albrechtice Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 210
Blažková Matějová Vendula Milovice Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 8
Boudný Jan Zdravotník Praha Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 204
Bublíková Dominika Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 192
Bureš Michal Smíšci Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 9
Buriánek Lukáš Pinguin Shop Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 164
Buvalová Andrea Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 194
Capik Jaroslav Ostrava-Poruba Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 10
Čalfová Andrea Survival Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 11
Čelakovská Martina Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 12
Černá Nikola Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 211
Čipel Libor Derde Leven Team Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 13
Dančová Kateřina Hlučín Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 14
Danielka Filip The losers initiative Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let
Danielka Filip Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 221
david Michal KMB Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 15
Do Trang Praha 10 - Vršovice Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 16
Dogaru Vasil Swahil Beer Team Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 17
Dohnalová Andrea Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 202
Dohnalová Karolína Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 18
Doleželová Lucie Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 19
Doleželovi Kateřina Litomyšl Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 20
Domik Juraj Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 219
Dominková Šárka Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 218
Doseděl Michal Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 21
Doubek Tomáš Pardubice Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 22
Dovičič Radek Grey Wolf Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 23
Droždiák Radim Mushing team Ostrava Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 203
Droždiaková Petra Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 205
Duffek Tomáš Ústí nad Labem Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 24
Dvorak Michal Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 25
El Hassan Júnis Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 26
Fojtík Dan Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 199
Fojtíková Marcela Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 27
Frič Pavel CHECOMACOCO Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 28
Frňková Pavla Proč ne Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let
Fukala Marek Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 215
Gahura Ivo Staré město Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 206
Galiová Inge Stg Karviná Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 29
Gavlíková Jarmila MK Seitl Ostrava Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 31
Gemmelová Jana Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 187
Grebnar David Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 226
Gremlica Miroslav Gremlins Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 32
Gužík Martin VPKOH Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 228
Haasová Tereza Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 33
Hájek Jakub Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 229
Hájková Nikola Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 34
Halamicek Marek Beskydy salomon fanclub Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 162
Hanko Veronika Veřovice Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 112
Hasala David Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 200
Havlena David AC Gomango Hogner Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 35
Havlenová Elena AC Gomango Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 36
Havlenová Radka AC Gomango Hogner Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 37
Hejna Petr TJ Maratonstav Úpice Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 230
Holická Marta Hrádek Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 38
Horakova Johana Praha Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 39
Horváthová Katrin Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 148
Hořáková Petr Bruzovice Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 40
Hořínek Martin SK Oceláci Ostrava Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 41
Hořínek Martin SK Oceláci Ostrava Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 42
Hrnčíř Stanislav Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 43
Hruška Roman Hranice Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 44
Hudec Jan Praha Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 45
Huryta Jakub TK Renarkon Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 188
Hyršová Romana Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 181
Chalupa Tadeas Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 46
Chalupova Patricie Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 47
Chmela Jan Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 71
Chmelařová Eliška Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 48
Chvastek David Jobs Contact Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 223
Chytil Jakub Kurnik Šopa hospoda Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 49
Iwaszek Michal Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 50
Jan Michal Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 51
Jarčuška Václav Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 30
Jašek Radovan Partyja Frenštát p.R. Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 52
Ježková Jaroslava NVPP team Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 195
Jurkovská Lenka Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 168
Kadečka Petr Zaloňov Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 53
Kadlčík Vít VPKOH Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 55
Karlík Radomír Underground Ultrarunners Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 57
Karská Nikola Atletika Holešov Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 169
Karský David Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 170
Kartousová Věra Qeenofall Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 58
Kazda Petr Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 196
Kelnar Vladimír Štramberk Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 59
Kikerlová Soňa Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 60
Kleinová Zuzana My2 Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 171
Kocian Daniel Hupnakolo.cz Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 61
Kohout Ondřej Liberec 11 Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 62
Kokośek Oldřich Sachasport Dynafit Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 224
Kolodějová Aneta MTO Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 189
Kolodijčák Josef Kunčice pod Ondřejníkem Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 63
Konečná Dominika Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 142
Koníčková Šárka Naše vinotéka Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 64
Kopková Iveta Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 172
Kotalová Kristýna Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 186
Kousalová Michaela WilliJemSe Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 65
Kroutilová Petra Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 66
Kroužilová Iva Atletika Kolín/ GP Kolín Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 67
Kubová Simona Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 69
Kudelova Věra Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 70
Kulhánek Martin Havířov Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 72
Kummer Jiří My2 Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 173
Kupčák Vítězslav Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 73
Kutty Jana Libeř Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 74
kvapilova Taťána Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 75
Lantová Romana Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 76
Lantová Zuzana Tuči Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 77
Lásková Mana - Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 68
Lastovičková Ivana Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 78
Lastovičková Zuzana Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 79
Lettava Marek Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 182
Lipčíková Lucie Karpatské naděje Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 165
Lukeš Petr Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 80
Lyková Lucie Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 81
Magnusek Martin Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 82
Maloň Tomáš Predator workout Brno Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 83
Malý Hynek Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 84
Mančíková Markéta Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 174
Marcoňová Natálie Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 85
Martinek Tomáš KpO Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 86
Mastník Leoš Jablonec nad Nisou Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 87
Mašlík Michal Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let
Matejkova Monika Praha Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 88
Melecká Kateřina Babylonbike Litultovice Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 89
Metelková Táňa Běžecký klub Náchod Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 90
Mezeš Marek Green Ralley Tatry Poprad Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 91
Miczková Iveta Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 92
Michal Planka Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 93
Mísař Tomáš Běhny Havířov Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 94
Mohylová Soňa Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 185
Mokroš Miroslav Vratimov Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 209
Moravanská Věra Veselí nad Moravou Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 95
Moravcová Gabriela STG Opava Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 96
Moravcová Tereza Praha Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 97
Moravec Antonín Rozběháme Pardubice Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 98
Mořkovská Simona Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 216
Mrňka Aleš Prostějov Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 99
Musilová Markéta Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 190
Nečasová Zuzana VK Slavia Praha Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 175
Nedbálek Václav Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 100
Nesvadba Jiří Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 101
Novák Václav Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 102
Nowaková Zuzka Běhny Havířov Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 103
Oškerová Monika Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 176
Otevřelová Kristýna Columbia Montrail/ Čeladná Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 104
Palicová Nikola Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 177
Paľová Vanesa Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 105
Pavel Jakub Žuchovské Terasy Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 106
Pavinská Aneta Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 107
Pavlíček Roman RRP Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 108
Pavliska Petr Beskydští čerti Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 109
Pelohová Kateřina Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 217
Peterkova Eva Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 110
Petrasek Adam Nikadam Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 111
Petrová Martina Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 112
Pilátová Katka Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 113
Pivoňka Denis Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 163
Pokorný Zdeněk Czech Samurais Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 220
Pop Marek AKEZ Kopřivnice Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 114
Poskočil Pavel Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 178
Poskočilová Anika Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 179
Procházková Aneta Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 115
Prosserová Kateřina Brno Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 116
Prouza Robert Trojanovice Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 183
Rašovský Matěj Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 117
Rodák Marek Ostrava Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 118
Rokyta Roman Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 180
Roll Martin Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 119
Románek Jaroslav Olomouc Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 208
Románková Věra Olomouc Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 207
Rychlík Jakub Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 120
Římal Milan Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 121
Sailer Radek borec na konec Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 122
Samiec Milan Hlavně se nepo.... Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 123
Sibera Jan Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let
Sibera Jan Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 222
Siuda Bronislav Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 124
Siudová Lucie Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 125
Skotáková Veronika Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 126
Skrbková Lenka TJ Sokol Železný Brod Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 127
Slaničková Patricie Liberec Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 128
Slezáček Michal Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 212
Slovák Tomáš Praha Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 129
Smékalová Eliška SK černé plíce Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 225
Sobotková Šárka Mushing team Ostrava Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 130
Sontag Ivo Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 214
Soukup Petr BOOTCAMPS Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 131
Staněk Jakub Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 132
Stašek Ilja Odpadlík Žatec Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 133
Strouhalová Marta Báječné ženy v běhu Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 167
Střížová Tereza Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 134
Svatá Barbora Ostrava Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 135
Sýkorová Monika Moňulka Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 136
Syptáková Renata Růžďka Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 137
Szotkowski Robert Run 99 Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let
Šachteli Veronika Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 138
Šeděnka Martin Šeďové Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 139
Šeděnková Barbora Šeďové Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 140
Šimonová Elen X-Trail Orlová Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 184
Šimská Zuzana RAKOVEC RUN Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 141
Šíp Jaroslav STG Opava Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 142
Škrabánek Petr MK Seitl Ostrava Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 197
Šlechtová Marie Ztracenej čip Jaroměř Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 143
Šnapková Jana Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 166
Šotolová Jana Zlín Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 54
Šťastný Michal Pardubice Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 144
Štefanský Pavel Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 145
Štěpán Marek Dolní Lhota Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 146
Štěpánová Anežka Dolní Lhota Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 147
Štěrba Jiří Karlovy Vary Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 148
Šustová Marie Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 149
Šváček Jindřich Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 150
Tobiáš Martin POJ FM Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 151
Tyburcová Jitka Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 152
uherek tomas Borci z beskyd Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 153
Urasiková Dagmar Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 213
Válková Veronika Frýdek-Místek Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 154
Vašut Vladimír Kozbach Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 155
Veselská Renata Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 191
Větrovská Nina Nina Větrovská Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 198
Větrovský Jakub OCR Poděbrady Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 156
Vinda Lukáš Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 144
Vojtěšek Roman Rover road Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 157
Volný David Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 227
Wawraszová Marie TKB Michal Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 56
Zaoral Josef Kojetín Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 158
Zbranek Václav Valachbajk team Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 193
Zonková Petra Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 159
Zonyga Jan HS Kohútka Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 160
Zuzaňák Vilém Biatlon Ostrava Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 161
Žak Robert Tygr a pampeliška Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 201

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 47
Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 39
Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 36
Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 26
Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 25
Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 22
Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 19
Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 13
Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 13
Celkem 240