Detail závodu

7 POHOŘÍ - JIZERSKÉ HORY

Bílý Potok

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

18.06.2022

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

Hlavní trať 20+ km

Alternativní trať 10+ km

Kari Traa RUN 5+ km

Pořadatel a kontakt

Norskamoda.cz a Karitraa.cz


marketing@norskamoda.cz

WEB

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Albrecht Jan Mnichovo Hradiste Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 1
Albrigtsen Tobias ALPE PROF Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 2
Čermák Michal Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 88
Černá Jana Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 3
Černá Pavlína Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 89
Černý Ondřej Mír a lásku Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 4
Čipel Libor Derde Leven Team Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 5
Čoričová Patricie Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 90
Danicek Nikolas Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let
David Michal KMB Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 6
Devátý Zdeněk Pobežime? Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 114
Do Trang Praha 10 - Vršovice Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 7
Doubek Tomáš Pardubice Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 8
Drahokoupil Jakub Rozvážně a s radostí Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 9
Duffek Tomáš Ústí nad Labem Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 10
Eliasova Petra TOP RUN CLUB Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 11
Frydrych Jakub Praha Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 12
Gazdos David Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 13
Gittlerová Jitka Biatlon Liberec Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku
Hájek Matěj SKP Kornspitz Jablonec Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 14
Hájková Nikola Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 15
Havlena David GoMango Hradec Kralové Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 16
Havlena David GoMango Hradec Kralové Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 17
Havlena David AC Gomango Hogner Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 18
Havlenová Radka AC Gomango Hogner Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 19
Havlíková Gabriela Praha Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 20
Hejna Petr TJ Maratonstav Úpice Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 91
Hellebrant Petr Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 21
Hlavatý Jan Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 22
Holická Marta Hrádek Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 23
Horakova Johana Praha Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 24
Hradecká Kateřina Triathlon team Příbram Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 25
Hradecký Jan Triathlon team Příbram Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 26
Hradová Radka Hodkovice nad Mohelkou Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku
Hrda Lukáš IDDQD Runners Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 109
Hrubý Lukáš SPONA Teplice Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 27
Hudec Jan Praha Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 28
Hyka Karel Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 29
Janda Tomáš ŠNECI V BĚHU DĚČÍN Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 30
Ježek Přemysl AC Slovan Liberec Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 31
Juričková Petra Šneci v běhu Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 32
Kadečka Petr Zaloňov Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 33
Kadeřábek Michal KČT Slavoj Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 34
Kasal Alexandr Village Boys Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 108
Kaštánková Andrea Nutrend Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 102
Kohout Ondřej Liberec 11 Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 35
Kohutova Tereza Praha Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 36
Košková Martina Kora Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 113
Král Josef Dolní Bousov Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 92
Kroupová Božena Praha 6 Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 37
Kubeček Jáchym HK Pardubice Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 112
Kudrna Aleš Praha 7 Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 38
Kutmon Tomáš Praha Modřany Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 39
Laušmanová Hana Praha 7 Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 40
Linhartová Radka Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 93
Magnusek Martin Praha Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let
Malinský Václav NALEHKO.com Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 42
Marek Jerie Tj Magla Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 41
Mašek Pavel Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 94
Matejkova Monika Praha Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 44
Matrasová Kateřina Svět Běhu Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 110
Meranová Lenka Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 45
Metelková Táňa Běžecký klub Náchod Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 46
Mikeš Marek Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 101
Mitáček Jan VSK Humanita Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 47
Mlíka Jindra Pardubice Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 48
Mlynka Ladislav Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 103
Nárožníková Eliška Praha 6 Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 49
Novák Martin Praha Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 50
Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 51
Nováková Radomíra Kočky + Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 52
Ottová Lucie Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 53
Pacltova Lucie Jablonné v Podještědí Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 54
Pancl Ondřej Holce Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 105
Panclová Radana Holce Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 104
Pánek Jan Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 55
Pekárková Marie Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 56
Pešta Lukáš Radvánovice Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 57
Peterkova Eva Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 58
Pfeifer Pavel Čistá u Horek Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 59
Pilátová Katka Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 60
Pilátová Monika Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 100
Pokorný Zdeněk Czech Samurais Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 95
Procházková Aneta Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 61
Puš Václav HS Jizerky Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 62
Pušová Michaela SWSL Lučany Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 63
Regner Tomáš Biatlon Liberec Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 64
Regnerová Jana Biatlon Liberec Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 65
Roll Martin Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 66
Roučková Ollie Czech Samurais - CZexxx Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 67
Řezníček Tomáš Liberec Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 68
Sailer Radek borec na konec Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 69
Semerád Michal Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 70
Skácel Jan Johanina uklížecka Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 117
Skrbková Lenka TJ Sokol Železný Brod Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 71
Skuhravý David Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 106
Slaničková Patricie Liberec Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 72
Slovák Tomáš Praha Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 73
Smetanová Barbora SKP Kornspitz Jablonec Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 74
soldátová lenka Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 75
Sontag Ivo Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 107
Soukup Petr BOOTCAMPS Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 96
Svatošová Jana Fyziosport Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 43
Svrček Martin Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 76
Šalandová Jiřina Praha Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 97
Šlechtová Marie Ztracenej čip Jaroměř Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 77
Šonková Romana Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 116
Šťastný Michal Pardubice Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 78
Štěrba Jiří Karlovy Vary Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 79
Šulc Jakub Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 80
Šulcová Eliška ÚCHRPCH Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 98
Šustová Marie Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 81
Švihovská Eva Team Jizerky Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 82
Švihovský Jaromír Team Jizerky Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 83
Tvrzníková Anna Pobežime? Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 115
VANĚČKOVÁ Eva Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 84
Větrovská Nina Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 99
Větrovský Jakub OCR Poděbrady Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 85
Vopatová Štěpánka Podještědští Pardálové Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 86
Zajíčková Barbora Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 111
zerzubová Sára Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 87

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 26
Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 20
Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 13
Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 13
Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 12
Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 12
Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 9
Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 8
Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 8
Celkem 121