Detail závodu

7 POHOŘÍ - ORLICKÉ HORY

Deštné v Orlických horách

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

21.05.2022

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

Hlavní trať 20+ km

Alternativní trať 10+ km

Kari Traa RUN 5+ km

Pořadatel a kontakt

Norskamoda.cz a Karitraa.cz


radka.darebna@norskamoda.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Bednář Břetislav RÝMAŘOV Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 1
Divíšek David INS BIKE TEAM Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 2
Součková Pavlína Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 3
Štěpánová Hana Praha Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 172
Vařejka Jindřich Pikárec Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 4
Vrbická Dominika Praha Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 5
BALINT Viktor The Minions Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 169
Běloušková Kristina Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 145
Blaha Jan Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 155
Bláhová Monika A proč ne? Všestudy Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 6
Borkovcova Lucie Brno Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 7
Brýdl Pavel Salomon-Suunto Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 160
Černá Pavlína Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 146
Čipel Libor Derde Leven Team Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 8
Čížek Martin Praha Řepy Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 9
Čoričová Patricie Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 10
Darebná Radka Test Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let
David Michal Kmb Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 11
Do Trang Praha 10 - Vršovice Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 12
Do Trang Praha 10 - Vršovice Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 13
Doubek Tomáš Pardubice Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 14
Drkulová Petra Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 173
Dubský Roman Přibyslav Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 15
Dufek Stanislav SK Nové Město nad Metují Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 16
Duffek Tomáš Ústí nad Labem Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 17
Dufková Anna Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 18
Faltusová Veronika Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 19
Fiala Karel Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 171
Fidranský Tomáš Plzeň Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 20
Fínková Eva Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 21
Glaba Lukáš Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 22
Grzesík Jan Lysá nad Labem Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 23
Hájková Nikola Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 24
Hájková Tereza TJ Sokol Jamné nad Orlicí Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 25
Halda Jakub Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 180
Hauptová Alice Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 26
Havelková Zdeňka Ustřelený kecky Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 27
Havlena David GoMango Hradec Kralové Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 28
Havlena David GoMango Hradec Kralové Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 29
Havlena David AC Gomango Hogner Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 30
Havlenová Radka AC Gomango Hogner Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 31
Havlíčková Lenka Praha Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 32
Hejna Petr TJ Maratonstav Úpice Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 158
Hlaváčková Hana Pardubice Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let
Hlaváčková Hana Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 138
Hlobil Petr Run4Fun Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 162
Hloušek Martin Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 181
Hnízdilová Lenka Za Hezčí Zadeček Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 34
Holas Jiří Rum and Run Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 35
Holická Marta Hrádek Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 36
Horakova Johana Praha Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 37
Horakova Johana Praha Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 38
Horakova Johana Praha Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 39
Horáková Johana Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 184
Horáková Václava HOVRCH Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 40
Hudec Jan Praha Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 41
Chalk Steve SK Radiosport Bílovice nad Svitavou Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 42
Chalk Zuzana Brno Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 43
Chmelař Jakub Masty Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 44
Chmelař Jaromír Dobruška Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 45
Imrichová Dagmar Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 167
Jan Michal Velké Meziříčí Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 46
Janda David Praha 9 - Kyje Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 47
Janečka Martin Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 161
Janočko Miroslav Bernartice Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 48
Janočko Miroslav Bernartice Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 49
Jarolímová Renata Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 165
Javůrek Petr Sokol Lukavice Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 50
Jerie Marek TJ MAGLA Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 178
Ježek Přemysl AC Slovan Liberec Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 51
Jílek Martin TAJFUN / Litomyšl Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 52
Jirsová Simona Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 150
Joseddyová Štěpána Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 182
Kadečka Petr Zaloňov Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 53
Kahánková Jitka Raketové kecky Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 147
Kantor Roman Šakal Kbely Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 177
Kazda Petr Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let
Kazda Petr Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let
Klčovský Martin Uherské Hradiště Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 54
Kohout Ondřej Liberec 11 Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 55
Kotherová Hedvika Metylovice Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 56
Koudela Adam Šogorisa Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 139
Koukalová Monika Jeviněves Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku
Koukalová Monika Jeviněves Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 57
Kovář Ondřej Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 156
Kropáčová Tereza STG Rychnov nad Kněžnou Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 159
Křížová Karolina Praha Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 58
Kubálek Lukáš Lend-CZ Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 140
kubín Jan Praha Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 59
Kubínová Zuzana Praha Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 60
Kuča Martin Skuhrov nad Bělou Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 61
Kudrna Aleš Praha 7 Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 62
Lada Tomáš zahradaladovi.cz Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 179
Lásková Hanka Vysoké Mýto Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku
Lásková Hanka Vysoké Mýto Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 63
Lešková Tereza Trutnov Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 64
Levý Jan PŘEKÁŽKÁČ Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 65
Lukeš Petr Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 66
Luňák Jiří Hradec Králové Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 67
Magnusek Martin Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 68
Malý Hynek Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 69
Marešová Veronika Praha Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 70
Mastník Leoš Jablonec nad Nisou Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 71
Matejkova Monika Praha Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 72
Mestek Filip Tres Bros Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 73
Metelková Táňa Běžecký klub Náchod Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 74
Mlíka Jindra Pardubice Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 75
Moravcová Kateřina Jamné nad Orlicí Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 76
Mrklovský Miroslav Sokol Kameničná Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 77
Musil Vladimír Rudolec Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 78
Nakládal Břetislav Loučany Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 141
Nápravník Jan Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 183
Nemrava Michal Olomouc Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 79
Nosek Filip Černíkovice Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 168
Nováková Radomíra Kočky + Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 81
Novotná Martina Praha Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 82
Palán Zdeněk HS Harrachov Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 83
Pánek Jan Praha Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 84
Partschová Veronika Olomouc Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 85
Pávová Gabriela Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 86
Pelková Zuzana Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 87
Peterkova Eva Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 88
Pilátová Katka Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 89
Pilátová Monika Hradec Králové Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 90
Pokorný Zdeněk Czech Samurais Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 91
Poskočil Pavel Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 92
Poskočilová Anika Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 93
Pospíšil Petr Cronimet team Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 94
Procházková Aneta Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 95
Rambová Marcela AC Gomango Hogner Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let
Rocková Ollie CZech Samurais - CZexxx Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 96
Roll Martin Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 97
Roučková Ollie Czech Samurais Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 98
Růžička Lukáš Runsport Team Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 99
Saidov Behruz Tres Bros Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 100
Sedláček Jan Hradecký Kamzík Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let
Semerád Zdeněk Trutnoiv Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 101
Schneider Jakub MVK Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 174
Schovánek Pavel Náměšť na Hané Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 102
Siročák Petr Tři křížky Ostrava Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let
Skácel Jan Mladá Boleslav Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 103
Sláma Martin Východočeská televize V1 Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let
Sláma Martin Východočeská televize V1 Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 151
Slaničková Patricie Liberec Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 104
Slovák Tomáš Praha Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 105
Soukup Tomáš AC GoMango-Högner Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 106
Stárková Iva Klikov Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 164
Stejskal Petr Loučany Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 170
Stolička Petr Liga 100 Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 166
Stránská Adéla INOV-8 TEAM Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 163
Strnadova Eva Vranov Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 107
Svozil Lukáš Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 108
Sychrovský Pavel Poděbrady Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 109
Šlechtová Marie Ztracenej čip Jaroměř Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 110
Šmídová Tereza Rum and Run Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 111
špaček jiří Šogorisa - Ostřetín Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 112
Šťastný Michal Pardubice Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 113
Štenglová Aneta Praha Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 114
Štenglová Aneta Praha Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 115
Štěrba Jiří Karlovy Vary Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 148
Štěrbová Jane Praha Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 116
Šustová Marie Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 117
Tesař Oldřich Horská služba Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 154
Tezcan Ivana Maratonstav Úpice Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 153
Tomašovová Šárka 2To Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 118
Trhlík Jiří Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 142
Tylová Andrea Vrchlabí Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 119
Tylová Andrea Vrchlabí Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 120
Tylová Andrea Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 143
Vacek Jiří TJ Sokol Jamné nad Orlicí Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 121
Vacková Klára Jamné nad Orlicí Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 122
Valošek Jan Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 123
Vaněčková Eva Rynoltice Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 124
Vaněk David Bezděkov nad Metují Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 125
Vaňousek Václav Podbrahy Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 126
Vejdělková Iva Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 127
Verster Ivana SPV Stěžery Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 128
Veselá Barbora Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 176
Veselý Jan Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 129
Větrovská Nina Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 144
Větrovský Jakub OCR Poděbrady Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 130
Virtová Zuzana Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 149
Vopatová Štěpánka Podještědští Pardálové Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 131
Vrbová Irena Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 157
Weisser Jan Hradec Králové Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 132
Zachová Jana A proč ne? Pardubice Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 133
Zaoral Jiří VSSV - Čunín - Kouty Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 134
Ziška Jan Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 135
Zvolánková Kateřina Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 136
Žabčík Marek Pardubice Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 137
Žatečka Jakub STG Rychnov Nad Kněžnou Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 175

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 41
Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 26
Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 25
Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 22
Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 19
Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 18
Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 14
Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 14
Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 12
Celkem 191