Detail závodu

MUHU MTB CUP #3

Jablonec nad Nisou

MTB

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

07.05.2022

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

Modrý okruh 1x

Zelený okruh 1x

Zelený okruh 2x

Červený okruh 1x

Červený okruh 2x

Žlutý okruh 2x

Černý okruh 2x

Černý okruh 3x

Černý okruh 4x

Černý okruh 6x

Pořadatel a kontakt

Czech Multisport Coaching


vladislavkarasek@gmail.com

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Austová Tereza Černý okruh 2x Žákyně II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 156
Bartíková Hanna KOVO Praha Červený okruh 1x Holky 7 - 8 let (*2015 - 2014) 31
Bartoš Filip Zelený okruh 1x Kluci 3 - 4 let (*2019 - 2018) 24
Bartoš Kryštof Cycology North Bike Club Zelený okruh 2x Kluci 5 - 6 let (*2017 - 2016) 23
Bártová Michaela Zelený okruh 1x Holky 3 - 4 let (*2019 - 2018) 177
Benda Stanislav Expres Tufo Team Kolín Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 154
Beneš Adam Cycology North Bike Club Žlutý okruh 2x Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 96
Binder Diego Černý okruh 3x Kadeti 15 - 16 let (*2007 - 2006) 116
Bondy Nelly Cycology North Bike club Červený okruh 1x Holky 7 - 8 let (*2015 - 2014) 2
Bondy Štěpán Cycology North Bike club Žlutý okruh 2x Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 3
Bubílek Michal Kross Bikeranch Team Černý okruh 6x Masters 35 let a starší (*1987 a starší) 145
Buchar Vít Sedmihorky Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 42
Bucharová Viktorie Sedmihorky Zelený okruh 1x Holky 3 - 4 let (*2019 - 2018) 41
Burgermeister Karel TJ Sokol Plavy Cyklo Benda Žlutý okruh 2x Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 78
Burgermeisterová Lucie TJ Sokol Plavy Cyklo BENDA Černý okruh 2x Žákyně II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 77
Buri Max Haven Team Žlutý okruh 2x Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 0
buri vojtech HAVEN Team Černý okruh 6x Masters 35 let a starší (*1987 a starší) 212
Cichák Mikuláš Cycology North Bike Club Žlutý okruh 2x Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 19
Čumpelík Marek Czech MultiSport Coaching Černý okruh 4x Pořadatelé 138
Dajč Michael Cycology North Bike Club Zelený okruh 2x Kluci 5 - 6 let (*2017 - 2016) 26
Dajčová Amalie Cycology Nort Bike Club Žlutý okruh 2x Žákyně I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 25
Dařbuján Ludvík TJ Škoda MB Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 174
Dařbujánová Hedvika Cyklolive Červený okruh 1x Holky 7 - 8 let (*2015 - 2014) 173
Dlouhá Aneta BRILON RACING TEAM MB Černý okruh 3x Kadetky 15 - 16 let (*2007 - 2006) 109
Dlouhý Matyáš BRILON RACING TEAM MB Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 82
Dokulil Jiří TJ Sokol Plavy cyklo Benda Žlutý okruh 2x Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 43
Dostal Jakub Liberec Zelený okruh 1x Kluci 3 - 4 let (*2019 - 2018) 83
Drha Jakub Bike Team Špindlerův Mlýn Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 170
Drhová Eva Expres CZ - Tufo Team Kolín Černý okruh 2x Žákyně II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 171
Dubina Antonín North Bike Club Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 193
Dulanský Filip Herby servis Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 12
Dušková Kateřina TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda Černý okruh 3x Kadetky 15 - 16 let (*2007 - 2006) 128
Erbenová Marianna Czech Multisport Coaching Žlutý okruh 2x Žákyně I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 139
Famfulíková Barbora BAKAKO Nová Paka Žlutý okruh 2x Žákyně I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 113
Famfulíková Elena BAKAKO Nová Paka Červený okruh 2x Holky 9 -10 let (*2013 - 2012) 119
Farkaš Filip Zelený okruh 2x Kluci 5 - 6 let (*2017 - 2016) 33
Gamba Kryštof Cyklolive Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 184
Graman Michal Czech MultiSport Coaching Černý okruh 6x Masters 35 let a starší (*1987 a starší)
Grégr Vojtěch Jablonec nad Nisou Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 74
Grégrová Markéta Czech MultiSport Coaching Černý okruh 2x Žákyně II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 73
Hanáková Johanka North Bike Club Červený okruh 1x Holky 7 - 8 let (*2015 - 2014) 192
Harakal František Czech MultiSport Coaching Černý okruh 3x Kadeti 15 - 16 let (*2007 - 2006) 120
Hašková Kateřina ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE Černý okruh 2x Žákyně II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 129
Hataš Tomáš ROHOZEC AMULET TEAM Žlutý okruh 2x Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 157
Hellmich Jonáš Czech Multisport Coaching Černý okruh 4x Junioři 17 - 18 let (*2005 - 2004) 209
Hlůže Jonáš CAFE CALABRONE CYKLOSERVIS Modrý okruh 1x Odrážedla kluci 0 - 3 let (*2022 - 2020) 185
Hlůže Kryštof CAFE CALABRONE CYKLOSERVIS Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 186
Hoffmann Ondra Czech Multisport Coaching Černý okruh 3x Kadeti 15 - 16 let (*2007 - 2006) 205
Hoffmann Šimon Czech Multisport Coaching Žlutý okruh 2x Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 204
Holec Kryštof Liberec Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 65
Honzejk Tadeáš ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 155
HORÁK Adam BEKO Bike Racing Team Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 103
HORÁK Martin BEKO Bike Racing Team Černý okruh 3x Kadeti 15 - 16 let (*2007 - 2006) 141
Horká Karolína CK1967 Česká Kamenice Žlutý okruh 2x Žákyně I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 70
Hornich Martin Bakako Nová Paka Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 81
Hořavka Jakub ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAM Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 122
Hošic Adam Cycology North Bike Club Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 104
Hranička Oskar Cycology North Bike Club Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 35
Hujer Ondřej CFL Černý okruh 6x Muži 19 - 35 let (*2003 a starší) 213
Hurák Dominik Hury Team Zelený okruh 2x Kluci 5 - 6 let (*2017 - 2016) 18
Hurák Štěpán Team CykloTrener Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 17
Jakubcová Nikol Černý okruh 3x Kadetky 15 - 16 let (*2007 - 2006) 169
Jeřábek Antonín Bicykl team Ústí nad Labem Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 111
Jeřabková Bohdana Bicykl Team U.n.L. Červený okruh 1x Holky 7 - 8 let (*2015 - 2014) 191
John Antonín Brilon Racing Team MB Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 112
John Eduard Brilon Racing Team MB Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 118
Jurek Jakub Cycology North Bike Club Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 11
Juris Šimon Cycology North Bike Club Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 16
Jurisová Nella Cycology North Bike Club Zelený okruh 2x Holky 5 - 6 let (*2017 - 2016) 6
Kaftanová Leontina ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE Červený okruh 1x Holky 7 - 8 let (*2015 - 2014) 134
Karásek Vladislav Czech MultiSport Coaching Černý okruh 6x Masters 35 let a starší (*1987 a starší)
Karásek Vladislav Černý okruh 4x Pořadatelé 214
Karásková Erbenová Helena Czech Multisport Coaching Černý okruh 4x Ženy 19 let a starší (*2003 a starší) 121
Kašpar Matěj Cyklolive Černý okruh 4x Junioři 17 - 18 let (*2005 - 2004) 210
Klimentová Adéla Cycology North Bike Club Zelený okruh 2x Holky 5 - 6 let (*2017 - 2016) 37
Klimentová Anna Cycology North Bike Club Červený okruh 1x Holky 7 - 8 let (*2015 - 2014) 36
Klinger Mikuláš Bemi-cycling Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 40
Kmínková Ema ADASTRA Cycling Team Červený okruh 2x Holky 9 -10 let (*2013 - 2012) 95
Kněbort Vojtěch Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 99
Knoblochová Kristýna Rohozec Amulet Červený okruh 2x Holky 9 -10 let (*2013 - 2012) 182
Košek Jakub Cycology North Bike Club Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 32
Košťák Adam Cycology North Bike Club Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 63
Kozlovská Adéla IQ vytápění Zelený okruh 2x Holky 5 - 6 let (*2017 - 2016) 167
Králík Miloš Kolofix Černý okruh 6x Masters 35 let a starší (*1987 a starší) 147
Krejčík Jan Schunk clamping and gripping Černý okruh 6x Muži 19 - 35 let (*2003 a starší) 125
Kroupa Ondřej Czech Multisport Coaching Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 172
Křížová Eva Cycology North Bike Club Zelený okruh 2x Holky 5 - 6 let (*2017 - 2016) 52
Kubica Jan Modrý okruh 1x Odrážedla kluci 0 - 3 let (*2022 - 2020) 181
Kubica Jaroslav Modrý okruh 1x Odrážedla kluci 0 - 3 let (*2022 - 2020) 179
Kubíček Ondřej Tesařství Kubíček Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 207
Kubíček Štěpán Zelený okruh 2x Kluci 5 - 6 let (*2017 - 2016) 203
Kučera Kryštof Cycology North Bike Club Zelený okruh 2x Kluci 5 - 6 let (*2017 - 2016) 50
Kučera Radim BEKO Bike Racing Team Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 153
Kučera Viktor Cycology North Bike Club Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 49
Kudrna Matyáš Cycology Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 163
Kudrna Tomáš Cycology North Bike Club Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 7
Kysela Václav Head Eleven Cyklolive Liberec Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 158
Lamač František HC Turnov 1931 Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 62
Lesák Jan Černý okruh 6x Muži 19 - 35 let (*2003 a starší) 206
Levko Vojtěch Cycology North bike club Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 101
Levková Anna Cycology North bike club Zelený okruh 2x Holky 5 - 6 let (*2017 - 2016) 100
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team Žlutý okruh 2x Žákyně I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 87
Lhotáková Sofie Rohozec Amulet Team Červený okruh 2x Holky 9 -10 let (*2013 - 2012) 88
Lindner Sophie O-See sports e.V. Žlutý okruh 2x Žákyně I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 72
Liška Jakub Brilon Racing Team MB Zelený okruh 2x Kluci 5 - 6 let (*2017 - 2016) 69
Liška Matěj Brilon Racing Team MB Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 68
Lodr Oliver TJ Škoda MB Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 165
Lodrová Amelie TJ Škoda MB Červený okruh 1x Holky 7 - 8 let (*2015 - 2014) 166
Lukáš Jan SpinFit Liberec Zelený okruh 1x Kluci 3 - 4 let (*2019 - 2018) 1
Macounová Rozálie Šviháci Zelený okruh 2x Holky 5 - 6 let (*2017 - 2016) 91
Magdalena Cicháková Anna Cycology North Bike Club Červený okruh 2x Holky 9 -10 let (*2013 - 2012) 20
Manhart Jakub KSM Hrádek Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 45
Mareček Maxík Kovo Praha Zelený okruh 2x Kluci 5 - 6 let (*2017 - 2016) 28
Mareček Oliver Kovo Praha Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 27
Marx Jan Černý okruh 6x Masters 35 let a starší (*1987 a starší) 208
Mistr Dominik Cycology North Bike Club Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 30
Mistr Sebestian Cycology Zelený okruh 1x Kluci 3 - 4 let (*2019 - 2018) 176
Nedvěd Maxmilián Adastra Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 15
Němcová Rozárie Kovo Praha Červený okruh 1x Holky 7 - 8 let (*2015 - 2014) 47
Nepraš Matěj Cycology Zelený okruh 2x Kluci 5 - 6 let (*2017 - 2016) 188
Novák Viktor Czech multisport coaching Černý okruh 3x Kadeti 15 - 16 let (*2007 - 2006)
Novotný Adam Eleven Head Cyklolive CST Zelený okruh 2x Kluci 5 - 6 let (*2017 - 2016) 200
Onodi Oliver Modrý okruh 1x Odrážedla kluci 0 - 3 let (*2022 - 2020) 168
Opfolter Péťa Modrý okruh 1x Odrážedla kluci 0 - 3 let (*2022 - 2020) 46
Pánek Mikuláš Zelený okruh 1x Kluci 3 - 4 let (*2019 - 2018) 199
Panuš Jakub Jaroslav Kulhavý Cycling Team Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 123
Panuš Karel KP RaceTeam Černý okruh 6x Masters 35 let a starší (*1987 a starší) 127
Panušová Anna Jaroslav Kulhavý Cycling Team Černý okruh 3x Kadetky 15 - 16 let (*2007 - 2006) 110
Pavel Zifcak Ondrej 8tteam Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 92
Podhaiský Ondra TJ AŠ Mladá Boleslav Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 150
Pokorný Štěpán Adastra Cycling Team Zelený okruh 2x Kluci 5 - 6 let (*2017 - 2016) 61
Pokorný Vojtěch Adastra Cycling Team Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 60
Popovič Jakub Tj Auto Škoda Mladá Boleslav Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 44
Pospíšil Filip TJ AUTO ŠKODA Mladá Boleslav Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 55
Prchalová Anna Cycology North Bike Club Červený okruh 2x Holky 9 -10 let (*2013 - 2012) 38
Prchalová Barbora Cycology North Bike Club Červený okruh 2x Holky 9 -10 let (*2013 - 2012) 39
Procházková Kateřina ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE Červený okruh 2x Holky 9 -10 let (*2013 - 2012) 94
Procházková Martina ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE Žlutý okruh 2x Žákyně I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 93
Provazník Jakub Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 56
Ptačovská Adélka Cycology North Bike Club Žlutý okruh 2x Žákyně I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 107
Ptačovský Ladislav Cycology North Bike Club Černý okruh 6x Masters 35 let a starší (*1987 a starší) 131
Ptačovský ml. Ladislav Cycology North Bike Club Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 132
Puš Ondřej SWSL Lučany Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 151
Pušová Veronika SWSL Lučany Zelený okruh 2x Holky 5 - 6 let (*2017 - 2016) 160
Rejsek Matouš North Bike Club Zelený okruh 2x Kluci 5 - 6 let (*2017 - 2016) 67
Rejsek Mikuláš North Bike Club Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 66
Růžička Zbyněk Rohozec Amulet Team Černý okruh 6x Muži 19 - 35 let (*2003 a starší) 162
Řezáč Aleš Cyklostar Head Pirelli MTB Team Černý okruh 3x Kadeti 15 - 16 let (*2007 - 2006) 108
Řídký Dominik Černý okruh 6x Muži 19 - 35 let (*2003 a starší) 117
Sklenář David Černý okruh 6x Muži 19 - 35 let (*2003 a starší) 114
Skřivánek Adam ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 105
Skřivánek David ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 115
Smejkal Adam Černý okruh 3x Kadeti 15 - 16 let (*2007 - 2006) 202
Smejkal Šimon North Bike club Žlutý okruh 2x Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 76
Smejkalová Tereza Červený okruh 1x Holky 7 - 8 let (*2015 - 2014) 201
Smetana Josef ELEVEN HEAD CST Cyklolive Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 194
Smetanová Anna ELEVEN HEAD CST Cyklolive Zelený okruh 1x Holky 3 - 4 let (*2019 - 2018) 195
Soukupová Lucie CK 1967 Česká Kamenice Černý okruh 2x Žákyně II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 54
Strakoš Jan BEKO BIKE TEAM Černý okruh 6x Masters 35 let a starší (*1987 a starší) 126
Svatoň Ondřej Cycology North Bike Club Žlutý okruh 2x Žákyně I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 29
Svatoň Ondřej Cycology North Bike Club Žlutý okruh 2x Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 75
Sýkorová Dorota Zelený okruh 2x Holky 5 - 6 let (*2017 - 2016) 14
Šefer Josef Čekal Harrachov Žlutý okruh 2x Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 197
Šelmeci Vojtěch Herby servis Černý okruh 3x Kadeti 15 - 16 let (*2007 - 2006) 13
Šimáčková Laura Červený okruh 1x Holky 7 - 8 let (*2015 - 2014) 133
Šlambor Martin WPC sport team Žlutý okruh 2x Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 142
Šlamborová Lucie WPC sport team Černý okruh 3x Kadetky 15 - 16 let (*2007 - 2006) 136
Štalzer Petr Čistý sport Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 90
Štohanzl Michael Motocross Chotyně Modrý okruh 1x Odrážedla kluci 0 - 3 let (*2022 - 2020) 144
Šulc Adam Cyklolive Černý okruh 4x Junioři 17 - 18 let (*2005 - 2004) 211
Šusta Josef CK 1967 Česká Kamenice Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 10
Tichá Tereza Cycology North Bike Club Červený okruh 1x Holky 7 - 8 let (*2015 - 2014) 8
Tichý Tomáš Cycology North Bike Club Zelený okruh 2x Kluci 5 - 6 let (*2017 - 2016) 9
Trvalcová Valentina Rohozec Amulet Team Černý okruh 2x Žákyně II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 57
Trvalec David Rohozec Amulet Team Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 59
Trvalec Jakub Rohozec Amulet Team Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 58
Třeska Lukáš Cycology North Bike Club Žlutý okruh 2x Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 53
Třešňáková Ema Pítrs bikes team Modrý okruh 1x Odrážedla holky 0 - 3 let (*2022 - 2020) 98
Třešňáková Viktorie Pítrs bikes team Zelený okruh 2x Holky 5 - 6 let (*2017 - 2016) 97
Udatný Jakub Zelený okruh 2x Kluci 5 - 6 let (*2017 - 2016) 187
Václavů Martina Černý okruh 3x Kadetky 15 - 16 let (*2007 - 2006) 196
Vaněk Lubor Cykloklub Jičín Zelený okruh 2x Kluci 5 - 6 let (*2017 - 2016) 80
Vaněk Matěj Cykloklub Jičín Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 79
Vašíček Adam KSM hrádek Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 64
Veber Matyáš Kross BikeRanch Team Junior Černý okruh 4x Junioři 17 - 18 let (*2005 - 2004) 143
Vedral Max Rexonix Bike Club Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 102
Vencl Libor Eleven Bike team Černý okruh 4x Junioři 17 - 18 let (*2005 - 2004) 135
Veverka Václav Cyklostar Head Pirelli Černý okruh 6x Muži 19 - 35 let (*2003 a starší) 159
Vokřál Adam Praha Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 175
Vokřínek Matěj TJ Sokol Plavy cyklo Benda Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 21
Vokřínek Šimon Cycology North Bike Club Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 5
Vokřínek Tomáš Cycology North Bike Club Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 4
Vokřínková Anežka TJ SOKOL PLAVY cyklo Benda Červený okruh 1x Holky 7 - 8 let (*2015 - 2014) 22
Volejníková Natálie Beko Bike racing team Černý okruh 3x Kadetky 15 - 16 let (*2007 - 2006) 148
Volejníková Nikola Černý okruh 3x Kadetky 15 - 16 let (*2007 - 2006) 149
Vozka Ondřej ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAM Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 152
Vozková Veronika ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAM Žlutý okruh 2x Žákyně I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 161
Vršinský Jakub Bikerental Zelený okruh 2x Kluci 5 - 6 let (*2017 - 2016) 51
Výborná Marianna Rexonix Racing Team Žlutý okruh 2x Žákyně I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 140
Výborný Kryštof Rexonix Racing Team Černý okruh 3x Kadeti 15 - 16 let (*2007 - 2006) 130
Wolfová Amálka SA Špindleruv Mlýn Červený okruh 2x Holky 9 -10 let (*2013 - 2012) 71
Zachariáš Adam Rohozec Amulet Team Žlutý okruh 2x Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 48
Zajíček Zdeněk Kross bikeranch team junior Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 189
Zajíčková Karolína Kross bikeranch team junior Žlutý okruh 2x Žákyně I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 190
Zapalačová Anna #rideforHENGIS Modrý okruh 1x Odrážedla holky 0 - 3 let (*2022 - 2020) 198
Zavadzan Lukáš Cycology North Bike Club Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 34
Zejfart Jakub Cycology North Bike Club Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 84
Zelená Lucie Eleven Head CST Cyklolive Žlutý okruh 2x Žákyně I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 137
Zelený Jakub Eleven Head CST Cyklolive Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 124
Zifčák Jachym 8TT team Zelený okruh 1x Kluci 3 - 4 let (*2019 - 2018) 164
Zikešová Ema Červený okruh 1x Holky 7 - 8 let (*2015 - 2014) 85
Zikešová Nela Zelený okruh 2x Holky 5 - 6 let (*2017 - 2016) 86
Zoubek Tadeáš 8MX Zelený okruh 2x Kluci 5 - 6 let (*2017 - 2016) 178
Žitný Adam Cyklostar Head Pirelli MTB Team Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 106
Žváček Lukáš Cycology North Bike Club Zelený okruh 2x Kluci 5 - 6 let (*2017 - 2016) 89

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 32
Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 24
Zelený okruh 2x Kluci 5 - 6 let (*2017 - 2016) 18
Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 16
Červený okruh 1x Holky 7 - 8 let (*2015 - 2014) 14
Žlutý okruh 2x Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 14
Žlutý okruh 2x Žákyně I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 13
Zelený okruh 2x Holky 5 - 6 let (*2017 - 2016) 10
Černý okruh 6x Masters 35 let a starší (*1987 a starší) 9
Červený okruh 2x Holky 9 -10 let (*2013 - 2012) 9
Černý okruh 3x Kadeti 15 - 16 let (*2007 - 2006) 9
Černý okruh 3x Kadetky 15 - 16 let (*2007 - 2006) 8
Černý okruh 2x Žákyně II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 7
Černý okruh 6x Muži 19 - 35 let (*2003 a starší) 7
Zelený okruh 1x Kluci 3 - 4 let (*2019 - 2018) 6
Modrý okruh 1x Odrážedla kluci 0 - 3 let (*2022 - 2020) 6
Černý okruh 4x Junioři 17 - 18 let (*2005 - 2004) 5
Zelený okruh 1x Holky 3 - 4 let (*2019 - 2018) 3
Modrý okruh 1x Odrážedla holky 0 - 3 let (*2022 - 2020) 2
Černý okruh 4x Pořadatelé 2
Černý okruh 4x Ženy 19 let a starší (*2003 a starší) 1
Celkem 215