Detail závodu

Běžíme na hrad - Loket

Loket

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

24.09.2016

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

100m

300m

600m

1200m

5km

15km

Pořadatel a kontakt

Martin Plecitý, Trikam s.r.o.


Tel.:
info@lifeinline.cz

WEB

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
David Ivan Stříbro 15km Muži 1957 - 1966, 50-59 1123
Hytych Kryštof Triatlet KV 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 81
Aaron Pazdirek Marek 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 126
Abdelkader Alia 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 139
Adamcová Berenika SC START K. Vary 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 11
Baloun Marek 15km Muži 19-29let 1161
Barochovská Andrea Rungo pro ženy 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 1010
Bartoš Martin Triatlet Karlovy Vary 600m St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let) 189
Bartůňková Miluška 15km Ženy 1977 - 1986, 30-39 1151
Bašus Lubomír 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 244
Baťa Daniel SC Start Karlovy Vary 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 12
Bauer Jiří Korejský sršni 5km Muži 19-29let 253
Bechiňský Václav Cykloteam Nová Role 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 290
Ben Abdellatif Jonas Triatlet KV 600m St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let) 190
Berková Marta 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 208
Beštová Michaela Rungo pro ženy 15km Ženy 1967 - 1976, 40-49 1102
Biňovcová Martina 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 112
Biňovcová Sára K.V. 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 96
Biňovec Jan ZŠ Šmeralova 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 111
Bláha Filip 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 192
Bláhová Veronika 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 128
Blasbalgová Soňa 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 211
Bočková Laďka 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 271
Böhm Petr 15km Muži 1957 - 1966, 50-59 247
Böhmová Agáta 5km Ženy do 18 let (1998+) 248
Bönischová Adéla Triatlet KV 5km Ženy do 18 let (1998+) 55
Bönischová Adéla Triatlet KV 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 55
Bönsch Antonín Triatlet 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 56
Böse Adam Kamenice 5km Muži do 18 let (1998+) 240
Böse Adam Kamenice 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 116
Böse Patricie Kamenice 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 115
Brada Adam 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 223
Brada Jakub 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 212
Brož Milan dTest 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 2238
Brož Milan dTest 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 238
Cihlářová Lenka Trafačka 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 50
Cink Petr 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 246
Cycon Dominik 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 165
Cycoň Michal 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 280
Čalounová Zuzana 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 147
Čapková Karolína Velosport team Bílina 600m St. předžactvo Z 2005–2006 (10-11 let) 37
Čekan Miroslav HB 15km Muži 1957 - 1966, 50-59 237
Čep David 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 163
Černá Karolína 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 150
Černík Dušan Trafačka 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 51
Černíková Sárinka Trafačka 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 52
Čudan Michal ACES Karlovy Vary 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 167
Čudan Vladimír AK Sokolov 600m St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let) 166
Dankanič Petr Triatlet KV 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 171
Davídková Lenka 15km Ženy 1967 - 1976, 40-49 1101
Dědičová Daniela 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 285
Dívkovič Anna SC START K. Vary 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 5
Domín Roman 5km Muži 1957 - 1966, 50-59 1012
Drozd Lukas 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 213
Drozd Matěj 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 129
Ducháček Tomáš SC START K. Vary 600m St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let) 7
Duchek Vítězslav 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 159
Dvorská Kristýna Triatlet Karlovy Vary 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 18
Emingr Jakub Louny 15km Muži 19-29let 1083
Filinger Jaroslav 600m St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let) 20
Filinger Jaroslav 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 21
Filingerová Helena 5km Ženy 1956-, 60+ 24
Filingerová Iveta 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 22
Filingerová Iveta 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 23
Fleková Lucie 15km Ženy 1977 - 1986, 30-39 1071
Foit Hubert 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 133
Foitková Petra 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 135
Folda Ondřej 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 175
Fousová Eva Aces team K.Vary 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 204
Fričová Eliška Triatlet KV 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 174
Fučík Petr 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 88
Fučík Vojtěch 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 89
Fučíková Petra 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 90
Gál Leoš Vyšehrad Praha 15km Muži 1957 - 1966, 50-59 257
Gálová Natália 5km Ženy 19-29let 264
Gašková Sára Triatlet KV 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 143
Gašková Zuzana 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 146
Gerec Róbert 15km Muži 19-29let 265
Habib Attila SC Start K.Vary 1200m Ml. žactvo M 2003–2004 (12-13 let) 194
Habibová Nadine SC Start K.Vary 1200m St. žactvo Z 2001–2002 (14-15 let) 193
Hacker Dorotka 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 134
Halaj Milan 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 270
Halecká Anna SC START K. Vary 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 3
Hamata Lukáš TRIATLET K.VARY 1200m Ml. žactvo M 2003–2004 (12-13 let) 30
Hanek Adam Triatlet Karlovy Vary 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 87
Hanek Adam Triatlet Karlovy Vary 5km Muži do 18 let (1998+) 87
Hanková Eliška Triatlet Karlovy Vary 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 86
Hanzálková Markéta Nová Role 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 268
Hartl Ondřej 1200m Ml. žactvo M 2003–2004 (12-13 let) 195
havlíčková michaela matylda klášterec n.ohří 15km Ženy 1967 - 1976, 40-49 262
Havlina Kilián Triatlet KV 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 131
Havlina Krištof Triatlet KV 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 130
Havlinová Michaela Triatlet KV 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 236
Havlůjová Marcela 15km Ženy 1967 - 1976, 40-49 1136
Heichl Jan Triatlet Karlovy Vary 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 157
Hejhal Samuel 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 101
Hejhalová Christine 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 102
Hejnicová Eva ŠAK Chodov 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 17
Hertl Tomáš Rozběháme KV 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 162
Hertlová Lucie Triatlet KV 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 161
Holeček František Triatlet KV 15km Muži 1957 - 1966, 50-59 258
Holečková Jaroslava ACES Team Karlovy Vary 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 263
Honzak Petr 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 279
Hovorka Hynek 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 156
Hovorková Barbora Krušnoman Triatlon Team Litvínov 15km Ženy 19-29let 299
Hrabák Petr Slowrunners Skvrnany 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 207
Hron Petr Chodov 5km Muži 19-29let 286
Hudáková Anna SC Start K.V. 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 83
Huněk Rudolf 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 214
Huňková Dominika 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 137
Huňková Kateřina 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 215
Huňková Sylvie 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 136
Hůrka Jiří Ultrasport Sokolov 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 226
Hůrka Otakar Bike Běh Ostrov 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 1218
Hůrka Šimon 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 124
Hůrková Dagmar Ultrasport Sokolov 15km Ženy 1967 - 1976, 40-49 239
Hytychová Nikol Triatlet KV 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 82
Chalupa Šimon Triatlet KV 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 77
Chalupová Julie Triatlet KV 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 76
Charvát Jakub AK Sokolov 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 85
Charvát Petr AK Sokolov 5km Muži do 18 let (1998+) 84
Chlebek Radek 15km Muži 19-29let 29
Jalový Vlastimil RBK - radioklub blansko 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 1015
Jati Kristýna Atletika Ostrov 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 71
Jindřichová Andulka 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 1
Jungmannová Kateřina 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 142
Jurášová Nela Triatlet KV 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 69
Kaboňová Danielle Triatlet K.V. 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 100
Kališ Přemysl TJ Znojmo 5km Muži 1956-, 60+ 15
Kalousek Milan 5km Muži 1957 - 1966, 50-59 229
Kankrlíková Tereza Zgerba team 5km Ženy do 18 let (1998+) 203
Karhanová Martina 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 250
Karla Gabrielová Ludmila Triatlet Karlovy Vary 1200m Ml. žactvo Z 2003–2004 (12-13 let) 170
Karpowitzová Anna SC START K. Vary 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 9
Karpowitzová Ema SC START K. Vary 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 10
Katroušová Tereza Triatlet KV 1200m Ml. žactvo Z 2003–2004 (12-13 let) 92
Kerulová Šárka Chranišovský rychlík 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 164
Klier Šimon 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 122
Klierová Simona 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 227
Kmentová Olga 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 1030
Kokeš Ondřej 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 275
Kolář Karel 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 269
Koláříková Lucie 15km Ženy 19-29let 28
Konečná Gabriela Běhny 15km Ženy 1967 - 1976, 40-49 1091
Koněvalíková Michaela Triatlet Karlovy Vary 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 53
Kopecká Eva 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 209
Kopecká Karolína 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 109
Kopecký Jiří 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 210
Kopfsteinová Adéla Zgerba team 1200m Ml. žactvo Z 2003–2004 (12-13 let) 202
Kopfsteinová Annika Triatlet K.V. 600m St. předžactvo Z 2005–2006 (10-11 let) 200
Kopfsteinová Zuzana Zgerba team 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 201
Korbova Anna Triatlet 1200m St. žactvo Z 2001–2002 (14-15 let) 72
Korellus Jakub Triatlet Karlovy Vary 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 57
Korellus Lukáš Triatlet Karlovy Vary 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 58
Korellus Lukáš Triatlet Karlovy Vary 5km Muži do 18 let (1998+) 58
Korellusova Marketa 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 59
Kořárek Jindřich Lido M. Lázně 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 1070
Košík Pavel Triatlet KV 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 182
Košíková Tereza 1200m St. žactvo Z 2001–2002 (14-15 let) 181
Kotrchová Naděžda 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 228
Koudelová Lenka 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 259
Kounovská Veronika Run Team Ostrov 15km Ženy do 18 let (1998+) 298
Kovardinský Kryštof 1200m Ml. žactvo M 2003–2004 (12-13 let) 93
Kovardinský Vojtěch 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 94
Kraft Lukáš Triatlet Karlovy Vary 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 38
Kraft Šimon Triatlet Karlovy Vary 5km Muži do 18 let (1998+) 39
Kraftová Klaudie 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 127
Kratochvil Jakub Triatlet Karlovy Vary 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 151
Kratochvilova Tereza Triatlet Karlovy Vary 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 152
Kraus Tomáš 321 stasrt 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 35
Krejsová Lenka 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 273
Kreml Zdenek 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 1072
Kristenová Nela KV 5km Ženy 19-29let 242
Krummer Radek 5km Muži 19-29let 287
Křížek Jakub Sokolov 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 103
Křížek Pavel Soolov 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 104
Křížek Tadeáš 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 95
Kubálek Petr Korejský sršni 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 249
Kučera Jiří SAPE Toužim 15km Muži 1957 - 1966, 50-59 1152
Kučera Michal Kučerovci 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 178
Kučera Michal 600m St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let) 179
Kudrna Jakub ZŠ Davle 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 42
Kudrna Matěj ZŠ Davle 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 41
Kuglerová Kateřina Triatlet Karlovy Vary 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 132
Kuglerová Michaela Triatlet Karlovy Vary 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 187
Kuchař Petr Maratón klub Kladno 15km Muži 1956-, 60+ 281
Kuchařová Věra 5km Ženy 1957 - 1966, 50-59 277
Kuchta Jakub SC START K. Vary 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 8
Kuneš Adam Korejský sršni 5km Muži 19-29let 252
Kvasnička Jan 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 230
Lang Norbert 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 1148
Lang Tomáš Karlovy Vary 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 267
Leupold Kevin Triatlet KV 600m St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let) 172
Levaiova Barbora Triatlet 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 97
Levaiova Julie Triatlet 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 99
Levaiova Veronika Triatlet 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 98
Lichovnikova Adéla 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 158
Lillová Marie AKSokolov 1200m Ml. žactvo Z 2003–2004 (12-13 let) 19
Loufková Barbora 1200m Ml. žactvo Z 2003–2004 (12-13 let) 138
Luprich Šimon Triatlet Karlovy Vary 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 107
Luprichová Irena Triatlet Karlovy Vary 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 108
Macháček Hugo 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 64
Macháček Marek 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 65
Macháčková Kateřina 5km Ženy do 18 let (1998+) 67
Macháčková Lea 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 66
Málek Kilián Teplice 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 110
Marhoulová Ivana 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 16
Markusek Nicolas Triatlet KV 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 91
Maršík Jindřich Ostrov 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 1137
Mašek Jiří TRIATLET Karlovy Vary 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 44
Mašín Matouš ZŠ Kunratice 5km Muži do 18 let (1998+) 1073
Mašín Matouš ZŠ Kunratice 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 73
Mašínová Jana ZŠ Kunratice 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 272
Mašínová Magdalena ZŠ Kunratice 600m St. předžactvo Z 2005–2006 (10-11 let) 74
Mašková Alžběta TRIATLET Karlovy Vary 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 45
Matoušek Antonín Triatlet Karlovy Vary 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 48
Matuchová Helena 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 79
Medřický Václav 5km Muži 1957 - 1966, 50-59 197
Mikeš Václav Sport Josefov 15km Muži 1956-, 60+ 1223
Miková Tereza Šak Chodov 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 148
Miková Zuzana 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 149
Mudrová Valerie Triatlet KV 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 106
Müllerová Iveta JK Salome Kacéřov 15km Ženy 1977 - 1986, 30-39 1201
Neumann Radim KV triatlet 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 34
Novák Adam 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 117
Novotný Vladimír UncleFuckeři 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 1207
Ondřej Jakub JC Team 5km Muži 19-29let 282
Oravcová Simona 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 266
Oravec Rastislav 5km Muži do 18 let (1998+) 233
Parihuzič Dušan Sokolov 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 33
Pazdirek Marcus 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 220
Petrák Adam 1200m Ml. žactvo M 2003–2004 (12-13 let) 234
Petrák Ladislav 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 235
Petrák Štěpán 1200m Ml. žactvo M 2003–2004 (12-13 let) 232
Petráková Markéta 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 234
Petrová Magdalena 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 245
Pfaffová Kateřina 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 255
Píbilová Lenka 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 196
Piras Jan 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 125
Plha Martin 5km Muži do 18 let (1998+) 1155
Plha Martin 1200m St. žactvo M 2001–2002 (14-15 let) 155
Pokorná Eliška Horní Slavkov 600m St. předžactvo Z 2005–2006 (10-11 let) 31
Polák Petr KV 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 241
Polanská Barbora 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 68
Porada Ján LIWID 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 186
Porada Kryštof SC START K. Vary 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 2
Pospíchal Marek SAC Loket 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 219
Pospíšilová Marketa Amatér Sokolov 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 80
Postlová Martina 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 278
Pötzl Jan SC START K. Vary 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 4
Praveček David 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 153
Praveček Jan 600m St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let) 154
Pribičin Ludvik triatlet k.vary 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 225
Pribičinová Simona triatlet k.vary 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 224
Prokop matyáš Triatlet KV 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 160
Provazník Tomáš FK Baník Sokolov 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 295
Provazníková Irena FK Baník Sokolov 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 294
Přerostová Lucie Triatlet KV 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 60
Punčochář Jan 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 251
Richter Marlen Veggie team Richteříci 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 177
Richter Stanislav Veggie team Richteříci 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 176
Rokůsek Petr 5km Muži 19-29let 289
Sedněv Radek Triatlet KV 5km Muži 19-29let 292
Seifertová Natálie Triatlet Karlovy Vary 5km Ženy do 18 let (1998+) 1188
Seifertová Natálie TRIATLET KV 600m St. předžactvo Z 2005–2006 (10-11 let) 188
Scholz Adam 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 296
Sigmundová Anetka Triatlet Karlovy Vary 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 61
Sihelská Martina Stříbro 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 261
Skýpala Jakub Triatletkv 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 191
Skýpala Petr 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 118
Sládková Nikola Triatlet 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 199
Sofie Kraftová Emma Triatlet Karlovy Vary 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 40
Sochůrek Radek Karlovy Vary 600m St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let) 32
Sochůrek Radek Karlovy Vary 5km Muži do 18 let (1998+) 32
Sokol Jan AK Sokolov 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 1017
Sopr Zdeněk 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 1142
Stehlík Tomáš Slovan KV 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 43
Stockner Radek 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 1134
Stockner Šimon Sokolov 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 113
Stuchl Jindřich Run team Ostrov 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 300
Stušková Hana 15km Ženy 1967 - 1976, 40-49 1032
Svatošová Markéta 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 217
Svatošová Tereza ASK Slavia Praha 1200m Ml. žactvo Z 2003–2004 (12-13 let) 216
Svatošová Tereza ASK Slavia Praha 5km Ženy do 18 let (1998+) 1216
Svobodová Elen Triatlet Karlovy Vary 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 46
Svobodová Klára 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 47
Šafařík Pavel JC Team 5km Muži 19-29let 297
Šalátová Veronika Triatlet Karlovy Vary 600m St. předžactvo Z 2005–2006 (10-11 let) 173
Šíp Marek UncleFuckeři 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 1163
Šlapák Michal TK Hanspaulka 15km Muži 1957 - 1966, 50-59 1046
ŠOTT PETR 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 114
Šottová Nikola 1200m Ml. žactvo Z 2003–2004 (12-13 let) 218
Šplíchalová Nikola 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 254
Štofková Viktorie 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 121
Štychová Martina 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 293
Švecová Lenka PrivaDent 15km Ženy 19-29let 1204
Švecová Ludmila 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 36
Švejdarová Šárka KV Arena Team 1200m St. žactvo Z 2001–2002 (14-15 let) 141
Timár Jakub Florbal Ostrov 600m St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let) 75
Tlustá Hannah 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 123
Tlustý Tomáš 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 180
Trefna Dominka 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 276
Trhlík Jiří Plzeň 5km Muži 1957 - 1966, 50-59 54
Václavíková Soňa 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 274
Vagingerová Michaela FK Hvězda Cheb 5km Ženy 19-29let 243
Vágnerová Veronika VitaSport.cz 15km Ženy 1967 - 1976, 40-49 26
Váňa Aleš 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 145
Váňová Barbora 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 144
Varšavská Helena Rakovník 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 284
Varšavský Jav Rakovník 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 1238
Váša Theodor Triatlet Karlovy Vary 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 62
Vášová Emma Triatlet Karlovy Vary 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 63
Vébrová Eliška Triatlet Karlovy Vary 1200m Ml. žactvo Z 2003–2004 (12-13 let) 168
Vébrová Eva Triatlet Karlovy Vary 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 169
Viglaská Barbora 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 140
Viglaský David Triatlet KV 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 105
Vítek Jakub Minecraft 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 184
Vítek Michal LIWID 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 185
Vítková Kristýna Triatlet 600m St. předžactvo Z 2005–2006 (10-11 let) 183
Vlášek Ondřej SC Start Karlovy Vary 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 13
Voborský Petr K.V. 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 78
Vodolánová Miloslava 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 260
Vojtášek Roman 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 1222
Volfova Daniela 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 206
Volfova Zuzana Slovan KV 5km Ženy do 18 let (1998+) 205
Volný Tomáš SC START K. Vary 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 6
Vondrášek David 15km Muži do 18 let (1998+) 291
Vrbovská Vivien KV 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 70
Watzke Petr VitaSport.cz / Teplice 15km Muži 1957 - 1966, 50-59 25
Weinlichová Lucie 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 119
Weinlichová Michaela 5km Ženy 19-29let 120
Wenigová Barbora 15km Ženy 1967 - 1976, 40-49 221
Zákravský Jiří KAP Runners 5km Muži 19-29let 222
Zapletal Zdeněk Karlovy Vary 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 14
Zeman Jaroslav SPOKE.cz 15km Muži 1957 - 1966, 50-59 1149
Zemanová Jindřiška SPOKE.cz 15km Ženy 1977 - 1986, 30-39 1154
Zetochová Iveta 5km Ženy 19-29let 256
Zich Lukáš 5km Muži 19-29let 27
Zvěřina Michal Triatlet KV 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 49

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 32
300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 28
100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 24
100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 24
300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 24
15km Muži 1967 - 1976, 40-49 19
5km Muži 1977 - 1986, 30-39 18
5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 16
600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 16
600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 12
15km Muži 1977 - 1986, 30-39 11
600m St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let) 10
5km Muži 19-29let 10
15km Muži 1957 - 1966, 50-59 9
15km Ženy 1967 - 1976, 40-49 9
5km Muži do 18 let (1998+) 9
1200m Ml. žactvo Z 2003–2004 (12-13 let) 8
5km Muži 1967 - 1976, 40-49 8
600m St. předžactvo Z 2005–2006 (10-11 let) 7
5km Ženy do 18 let (1998+) 7
1200m Ml. žactvo M 2003–2004 (12-13 let) 6
5km Ženy 19-29let 5
15km Muži 19-29let 4
15km Ženy 1977 - 1986, 30-39 4
5km Muži 1957 - 1966, 50-59 4
1200m St. žactvo Z 2001–2002 (14-15 let) 4
15km Ženy 19-29let 3
15km Muži 1956-, 60+ 2
15km Ženy do 18 let (1998+) 1
1200m St. žactvo M 2001–2002 (14-15 let) 1
5km Ženy 1957 - 1966, 50-59 1
5km Ženy 1956-, 60+ 1
5km Muži 1956-, 60+ 1
15km Muži do 18 let (1998+) 1
Celkem 339