Detail závodu

MUHU MTB CUP #2

Jablonec nad Nisou

MTB

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

28.04.2022

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

Modrý okruh 1x

Zelený okruh 1x

Zelený okruh 2x

Červený okruh 1x

Červený okruh 2x

Žlutý okruh 2x

Černý okruh 2x

Černý okruh 3x

Černý okruh 4x

Černý okruh 5x

Pořadatel a kontakt

Czech Multisport Coaching


vladislavkarasek@gmail.com

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Austová Tereza Aktivit bike team Černý okruh 2x Žákyně II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 234
Bažant Kryštof TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda Černý okruh 3x Kadeti 15 - 16 let (*2007 - 2006) 114
Bažantová Anežka TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda Žlutý okruh 2x Žákyně I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 226
Benda Stanislav Expres Tufo Team Kolín Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 45
Beneš Adam Cycology North Bike Club Modrý okruh 1x Odrážedla kluci 0 - 3 let (*2022 - 2020) 2
Beneš Adam Cycology Žlutý okruh 2x Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 81
Bobková Karla TJ Sokol Plavy Černý okruh 2x Žákyně II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 235
Bogar František Cycology Černý okruh 5x Muži 19 - 35 let (*2003 a starší) 141
Bondy Štěpán Cycology North Bike club Žlutý okruh 2x Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 76
Bouzek Filip Lawi junior team Černý okruh 4x Junioři 17 - 18 let (*2005 - 2004) 132
Bradna Václav LAWI JUNIOR TEAM Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 94
Brzoň Matouš Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 53
Brzoň Šimon Cykology North Bike Team Žlutý okruh 2x Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 74
Brzoňová Ema Červený okruh 1x Holky 7 - 8 let (*2015 - 2014) 202
Burgermeister Karel TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda Žlutý okruh 2x Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 71
Burgermeisterová Lucie TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda Černý okruh 2x Žákyně II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 230
Buri Vojta HAVEN Černý okruh 5x Masters 35 let a starší (*1987 a starší) 156
Cichák Mikuláš Cycology North Bike Club Žlutý okruh 2x Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 79
Čapek Jan Amulet Rohozec Černý okruh 5x Muži 19 - 35 let (*2003 a starší) 158
Čapek Otakar Lawi junior team Černý okruh 3x Kadeti 15 - 16 let (*2007 - 2006) 117
Čumpelík Marek Czech MultiSport Coaching Černý okruh 5x Muži 19 - 35 let (*2003 a starší) 143
Dajčová Amalie Cycology North Bike Club Žlutý okruh 2x Žákyně I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 220
Dařbujan Ludvík Eleven Head CST Cyklolive Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 60
Dokulil Jiří TJ Sokol Plavy-Cyklo Benda Žlutý okruh 2x Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 75
Drbohlavová Eliška LAWI junior team Černý okruh 3x Ženy 19 let a starší (*2003 a starší) 181
Dušková Kateřina TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda Černý okruh 3x Kadetky 15 - 16 let (*2007 - 2006) 232
Famfulíková Barbora BAKAKO Nová Paka Žlutý okruh 2x Žákyně I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 222
Famfulíková Elena BAKAKO Nová Paka Červený okruh 2x Holky 9 -10 let (*2013 - 2012) 210
Gamba Filip ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAM Žlutý okruh 2x Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 73
Gamba Kryštof ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAM Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 54
Graman Michal Czech MultiSport Coaching Černý okruh 5x Masters 35 let a starší (*1987 a starší) 152
Grégr Vojtěch Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 57
Grégrová Markéta Czech MultiSport Coaching Černý okruh 2x Žákyně II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 233
Hanušová Kristýna Ghost junior team Červený okruh 1x Holky 7 - 8 let (*2015 - 2014) 201
Harakal František CMC Černý okruh 3x Kadeti 15 - 16 let (*2007 - 2006) 119
Hartman Lukáš ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE Černý okruh 3x Kadeti 15 - 16 let (*2007 - 2006) 118
Hašková Kateřina ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE Černý okruh 2x Žákyně II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 240
Hataš Tomáš Rohozec Amulet Team Žlutý okruh 2x Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 78
Hellmich Jonáš CMC Černý okruh 4x Junioři 17 - 18 let (*2005 - 2004) 135
Hoffmann Ondřej Czech Multisport Coaching Černý okruh 3x Kadeti 15 - 16 let (*2007 - 2006) 115
Hoffmann Šimon Czech Multisport Coaching Žlutý okruh 2x Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 77
Honzejk Tadeáš ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 56
HORÁK Adam BEKO Bike Racing Team Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 91
HORÁK Martin BEKO Bike Racing Team Černý okruh 3x Kadeti 15 - 16 let (*2007 - 2006) 112
Horyna Vlastimil Lawi junior team Černý okruh 4x Junioři 17 - 18 let (*2005 - 2004) 133
Hořavka Jakub ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 20
Hošic Adam Cycology North Bike Club Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 55
Hranička Oskar Cycology North Bike Club Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 25
Hrubešová Magdálena Cyklolive Team Zelený okruh 2x Holky 5 - 6 let (*2017 - 2016) 192
Hujer Ondřej Cycling for Life Černý okruh 5x Muži 19 - 35 let (*2003 a starší) 148
Jurek Jakub CYLOGY NORTH BIKE CLUB Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 49
Jurek Jakub CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB Modrý okruh 1x Odrážedla kluci 0 - 3 let (*2022 - 2020) 1
Juris Šimon Cycology North Bike Club Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 50
Jurisová Nella Cycology North Bike Club Zelený okruh 2x Holky 5 - 6 let (*2017 - 2016) 190
Kalina David Eleven Cyklolive Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 66
Kalinová Eliška Červený okruh 1x Holky 7 - 8 let (*2015 - 2014) 205
Karásková Erbenová Helena Czech Multisport Coaching Černý okruh 3x Ženy 19 let a starší (*2003 a starší) 180
Kašpar Matěj Eleven Head Cycling Černý okruh 4x Junioři 17 - 18 let (*2005 - 2004) 136
Klimentová Adéla Cycology Northbike Zelený okruh 2x Holky 5 - 6 let (*2017 - 2016) 193
Klimentová Anna Cycology Northbike Červený okruh 1x Holky 7 - 8 let (*2015 - 2014) 204
Košek Jakub Cycology North Bike Club Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 22
Kovář Petr HAven team Černý okruh 5x Masters 35 let a starší (*1987 a starší) 153
Kratochvíl Václav LAWI junior team Černý okruh 3x Kadeti 15 - 16 let (*2007 - 2006) 110
Křepelka Marek ROHOZEC AMULET TEAM Černý okruh 5x Masters 35 let a starší (*1987 a starší) 155
Kučera Kryštof Cycology North Bike Club Zelený okruh 2x Kluci 5 - 6 let (*2017 - 2016) 13
Kučera Radim Beko Bike Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 93
Kučera Viktor Cycology North Bike Club Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 21
Kudrna Matyáš Cycology North Bike Club Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 52
Kudrna Tomáš Cycology North Bike Club Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 95
Kysela Václav Head Eleven Cyklolive Liberec Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 58
Lamač František HC Turnov 1931 Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 26
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team Žlutý okruh 2x Žákyně I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 227
Lhotáková Sofie Rohozec Amulet Team Červený okruh 2x Holky 9 -10 let (*2013 - 2012) 213
Litresits Ondřej Černý okruh 5x Muži 19 - 35 let (*2003 a starší) 145
Magdalena Cicháková Anna Cycology North Bike Club Červený okruh 2x Holky 9 -10 let (*2013 - 2012) 212
Marx Jan Černý okruh 5x Masters 35 let a starší (*1987 a starší) 162
Miklošín Matyáš Lawi junior team Černý okruh 4x Junioři 17 - 18 let (*2005 - 2004) 130
Müller Filip Eleven Head Cycling Modrý okruh 1x Odrážedla kluci 0 - 3 let (*2022 - 2020) 7
Müller Lukáš Eleven Head Cycling Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 64
Neumann Kamil www.prostedychej.cz Černý okruh 5x Masters 35 let a starší (*1987 a starší) 157
Neumann Matěj www.prostedychej.cz Zelený okruh 2x Kluci 5 - 6 let (*2017 - 2016) 17
Neumannová Natálie Cycling for life Červený okruh 2x Holky 9 -10 let (*2013 - 2012) 214
Novák Viktor Czech multisport coaching Černý okruh 3x Kadeti 15 - 16 let (*2007 - 2006) 116
Novotný Adam ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE Zelený okruh 2x Kluci 5 - 6 let (*2017 - 2016) 11
Pavek Matyáš Černý okruh 4x Junioři 17 - 18 let (*2005 - 2004) 134
Polák Matyáš Lawi junior team Černý okruh 3x Kadeti 15 - 16 let (*2007 - 2006) 113
Polák Štěpán Lawi junior team Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 62
Prchalová Anička Cycology North Bike Club Červený okruh 2x Holky 9 -10 let (*2013 - 2012) 236
Prchalová Barunka Cycology North Bike Club Červený okruh 2x Holky 9 -10 let (*2013 - 2012) 237
Procházková Kateřina ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE Červený okruh 2x Holky 9 -10 let (*2013 - 2012) 211
Procházková Martina ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE Žlutý okruh 2x Žákyně I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 224
Provazník Jakub Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 48
Ptačovská Adélka Cycology North Bike Club Žlutý okruh 2x Žákyně I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 225
Ptačovský Ladislav Cycology North Bike Club Černý okruh 5x Masters 35 let a starší (*1987 a starší) 151
Ptačovský ml. Ladislav Cycology North Bike Club Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 96
Puš Ondřej SWSL Lučany Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 28
Pušová Michaela SWSL Lučany Černý okruh 3x Ženy 19 let a starší (*2003 a starší) 182
Pušová Veronika SWSL Lučany Zelený okruh 2x Holky 5 - 6 let (*2017 - 2016) 191
Rejsek Matouš North Bike Club Zelený okruh 2x Kluci 5 - 6 let (*2017 - 2016) 16
Rejsek Mikuláš North Bike Club Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 29
Růžička Zbyněk Rohozec Amulet Team Černý okruh 5x Muži 19 - 35 let (*2003 a starší) 140
Řezáč Aleš Cyklostar Head Pirelli MTB Team Černý okruh 3x Kadeti 15 - 16 let (*2007 - 2006) 111
Řídký Dominik Černý okruh 5x Muži 19 - 35 let (*2003 a starší) 142
Sádlo Vojta Jedu Praha Modrý okruh 1x Odrážedla kluci 0 - 3 let (*2022 - 2020) 3
Sádovský Marek Cycology Černý okruh 5x Muži 19 - 35 let (*2003 a starší) 146
Sklenář David Černý okruh 5x Muži 19 - 35 let (*2003 a starší) 144
Skřivánek Adam ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 24
Smetana Josef ELEVEN HEAD CST Cyklolive Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 23
Smetanová Anna ELEVEN HEAD CST Cyklolive Zelený okruh 1x Holky 3 - 4 let (*2019 - 2018) 6
Strakoš Jan BEKO BIKE TEAM Černý okruh 5x Masters 35 let a starší (*1987 a starší) 154
Svatoň Ondřej Cycology North Bike Club Žlutý okruh 2x Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 80
Svoboda Honza Kaplička Hrabětice Černý okruh 5x Masters 35 let a starší (*1987 a starší) 150
Sýkora Matěj Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 97
Šifta Petr Cyglisti Černý okruh 5x Masters 35 let a starší (*1987 a starší) 160
Šimonek Albert Zelený okruh 2x Kluci 5 - 6 let (*2017 - 2016) 15
Šlambor Martin WPC sport team Žlutý okruh 2x Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 72
Šlamborová Lucie WPC sport team Černý okruh 3x Kadetky 15 - 16 let (*2007 - 2006) 242
Štryncl Pavel OB Jizerky Černý okruh 5x Masters 35 let a starší (*1987 a starší) 161
Šulc Adam Eleven Head CST Cyklolive Černý okruh 4x Junioři 17 - 18 let (*2005 - 2004) 131
Tichá Tereza Červený okruh 1x Holky 7 - 8 let (*2015 - 2014) 200
Tichý Tomáš Cycology north bike club Zelený okruh 2x Kluci 5 - 6 let (*2017 - 2016) 12
Tomáš Šimon Czech Multisport Coaching Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 92
Trnka Zbyněk CFL Černý okruh 5x Masters 35 let a starší (*1987 a starší) 159
Trvalcová Valentina Rohozec Amulet Team Černý okruh 2x Žákyně II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 231
Trvalec David Rohozec Amulet Team Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 51
Trvalec Jakub Rohozec Amulet Team Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 47
Třeska Lukáš Cycology North Bike Club Žlutý okruh 2x Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 70
Vaněk Martin Zelený okruh 1x Kluci 3 - 4 let (*2019 - 2018) 5
Veselý Jan Project Cycling for Life Černý okruh 5x Muži 19 - 35 let (*2003 a starší) 147
Vokřínek Matěj TJ Sokol Plavy cyklo Benda Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 61
Vokřínek Šimon Cycology North Bike Club Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 46
Vokřínek Tomáš Cycology North Bike Club Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 27
Volejníková Nikola Beko Bike racing team Černý okruh 3x Kadetky 15 - 16 let (*2007 - 2006) 241
Vozka Ondřej ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAM Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 67
Vozková Veronika ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAM Žlutý okruh 2x Žákyně I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 223
Wadolowska Ida Jelenia Góra-Polska Červený okruh 1x Holky 7 - 8 let (*2015 - 2014) 63
Wadolowski Iwo Jelenia Góra-Polska Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 203
Zapalačová Anna #rideforhengis Modrý okruh 1x Odrážedla holky 0 - 3 let (*2022 - 2020) 4
Zavadzan Lukáš Cycology North Bike Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 98
Zejfart Jakub Cycology Northbike Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 65
Zelená Lucie Eleven Head CST Cyklolive Team Žlutý okruh 2x Žákyně I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 221
Zelený Jakub Eleven Head CST Cyklolive Team Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 59
Žitný Adam Cyklostar Head Pirelli MTB Team Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 90
Žváček Lukáš Cycology North Bike Club Zelený okruh 2x Kluci 5 - 6 let (*2017 - 2016) 10

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 23
Černý okruh 5x Masters 35 let a starší (*1987 a starší) 12
Žlutý okruh 2x Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 12
Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 10
Černý okruh 3x Kadeti 15 - 16 let (*2007 - 2006) 10
Černý okruh 5x Muži 19 - 35 let (*2003 a starší) 10
Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 9
Žlutý okruh 2x Žákyně I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 8
Zelený okruh 2x Kluci 5 - 6 let (*2017 - 2016) 7
Černý okruh 4x Junioři 17 - 18 let (*2005 - 2004) 7
Červený okruh 2x Holky 9 -10 let (*2013 - 2012) 7
Červený okruh 1x Holky 7 - 8 let (*2015 - 2014) 6
Černý okruh 2x Žákyně II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 6
Modrý okruh 1x Odrážedla kluci 0 - 3 let (*2022 - 2020) 4
Zelený okruh 2x Holky 5 - 6 let (*2017 - 2016) 4
Černý okruh 3x Kadetky 15 - 16 let (*2007 - 2006) 3
Černý okruh 3x Ženy 19 let a starší (*2003 a starší) 3
Modrý okruh 1x Odrážedla holky 0 - 3 let (*2022 - 2020) 1
Zelený okruh 1x Holky 3 - 4 let (*2019 - 2018) 1
Zelený okruh 1x Kluci 3 - 4 let (*2019 - 2018) 1
Celkem 144