Detail závodu

MUHU MTB CUP #1

Jablonec nad Nisou

MTB

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

14.04.2022

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

Modrý okruh 1x

Zelený okruh 1x

Zelený okruh 2x

Červený okruh 1x

Žlutý okruh 1x

Žlutý okruh 2x

Černý okruh 2x

Černý okruh 3x

Černý okruh 4x

Pořadatel a kontakt

Czech Multisport Coaching


vladislavkarasek@gmail.com

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Benda Stanislav Expres Tufo Team Kolín Žlutý okruh 1x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 56
Beneš Adam North Bike Club Žlutý okruh 2x Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 70
Berka Tadeáš Cycology North Bike Club Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 106
Bogar František Cycology Černý okruh 4x Muži 19 - 35 let (*2003 a starší) 146
Bogar Kryštof Rohozec Amulet Černý okruh 4x Muži 19 - 35 let (*2003 a starší) 147
Bondy Nelly Cycology North Bike club Červený okruh 1x Holky 7 - 8 let (*2015 - 2014) 202
Bondy Štěpán Cycology North Bike club Žlutý okruh 2x Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 82
Bradna Vítek LAWI JUNIOR Team Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 109
Brzoň Matouš Cykology North Bike Club Žlutý okruh 1x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 77
Brzoň Šimon Cycology North Bike Club Žlutý okruh 2x Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 81
Burgermeister Karel TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda Žlutý okruh 2x Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 74
Burgermeisterová Lucie TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda Černý okruh 2x Žákyně II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 232
Čapek Jan Černý okruh 4x Masters 35 let a starší (*1987 a starší) 166
Čumpelík Marek Czech Multisport Coaching Černý okruh 4x Muži 19 - 35 let (*2003 a starší) 148
Dajč Michael Cycology North Bike Club Zelený okruh 2x Kluci 5 - 6 let (*2017 - 2016) 15
Dajčová Amalie Cycology North Bike Club Žlutý okruh 2x Žákyně I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 221
Dlouhý Jonáš ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM Žlutý okruh 2x Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 73
Dokulil Jiří TJ Sokol Plavy-Cyklo Benda Žlutý okruh 2x Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 72
Drbohlavová Eliška LAWI Junior Team Černý okruh 3x Ženy 19 let a starší (*2003 a starší) 180
Dušková Kateřina TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda Černý okruh 3x Kadetky 15 - 16 let (*2007 - 2006) 242
Erbenová Marianna Czech Multisport Coaching Žlutý okruh 2x Žákyně I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 223
Famfulíková Barbora Bakako Nová Paka Žlutý okruh 2x Žákyně I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 226
Famfulíková Elena Žlutý okruh 1x Holky 9 -10 let (*2013 - 2012) 213
Gamba Filip ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE Žlutý okruh 2x Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 71
Gamba Kryštof ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE Žlutý okruh 1x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 52
Graman Michal Czech MultiSport Coaching Černý okruh 4x Masters 35 let a starší (*1987 a starší) 169
Grégr Vojtěch Cycology Žlutý okruh 1x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 62
Grégrová Markéta Czech MultiSport Coaching Černý okruh 2x Žákyně II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 233
Hanušová Kristýna Ghost junior team Červený okruh 1x Holky 7 - 8 let (*2015 - 2014) 201
Harakal František Czech MultiSport Coaching Černý okruh 3x Kadeti 15 - 16 let (*2007 - 2006) 121
Hašková Kateřina ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE Černý okruh 2x Žákyně II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 231
Hataš Tomáš Rohozec Amulet Team Žlutý okruh 2x Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 80
Havel Matěj Lawi junior team Černý okruh 3x Kadeti 15 - 16 let (*2007 - 2006) 126
Honzejk Tadeáš ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM Žlutý okruh 1x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 57
HORÁK Adam BEKO Bike Racing Team Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 95
HORÁK Martin BEKO Bike Racing Team Černý okruh 3x Kadeti 15 - 16 let (*2007 - 2006) 124
Hornich Martin Bakako Nová Paka Žlutý okruh 1x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 53
Hořavka Jakub ELEVEN HEAD CST Cyklolive Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 27
Hošic Adam Cycology Žlutý okruh 1x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 61
Hranička Oskar Cycology North Bike Club Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 32
Hujer Ondřej Cycling for life Černý okruh 4x Muži 19 - 35 let (*2003 a starší) 149
Jurek Jakub CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB Žlutý okruh 1x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 47
Juris Šimon Cycology North Bike Club Žlutý okruh 1x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 58
Jurisová Nella Cycology North Bike Club Zelený okruh 2x Holky 5 - 6 let (*2017 - 2016) 190
Karásek Vladislav Czech MultiSport Coaching Černý okruh 4x Masters 35 let a starší (*1987 a starší) 171
Karásková Erbenová Helena Czech Multisport Coaching Černý okruh 3x Ženy 19 let a starší (*2003 a starší) 181
Košek Jakub Cycology North Bike Club Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 28
Kratochvíl Václav LAWI junior team Černý okruh 3x Kadeti 15 - 16 let (*2007 - 2006) 128
Kroupa Ondřej CMC Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 103
Kučera Kryštof Cycology North Bike Club Zelený okruh 2x Kluci 5 - 6 let (*2017 - 2016) 11
Kučera Radim Beko Bike Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 104
Kučera Viktor Cycology North Bike Club Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 34
Kudrna Matyáš Žlutý okruh 1x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 64
Kudrna Tomáš Cycology North Bike Club Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 107
Lamač František Hc Turnov Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 26
Lang Petr Černý okruh 4x Masters 35 let a starší (*1987 a starší) 170
Lang Robert Brilon racing team MB Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 105
Libeňský Tomáš Modrý okruh 1x Odrážedla kluci 0 - 3 let (*2022 - 2020) 1
Lienert Patrik REXONIX Racing Team Černý okruh 3x Kadeti 15 - 16 let (*2007 - 2006) 127
Lodr Oliver AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV Žlutý okruh 1x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 54
Lodrová Amelie AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV Červený okruh 1x Holky 7 - 8 let (*2015 - 2014) 200
Lubas Jan LAWI junior team Černý okruh 3x Kadeti 15 - 16 let (*2007 - 2006) 122
Marx Jan Černý okruh 4x Masters 35 let a starší (*1987 a starší) 175
Maximus Hendrich Daniel Bike freaks Holice Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 98
Miklošín Matyáš Lawi junior team Černý okruh 3x Junioři 17 - 18 let (*2005 - 2004) 136
Muller Filip Eleven Cyclolive Team Modrý okruh 1x Odrážedla kluci 0 - 3 let (*2022 - 2020) 2
Müller Lukáš Eleven Cyklolive Team Žlutý okruh 1x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 63
Nedomlelová Lucie Czech Multisport Coaching Černý okruh 3x Ženy 19 let a starší (*2003 a starší) 182
Nechuta Marek Bike Freaks Holice Černý okruh 3x Kadeti 15 - 16 let (*2007 - 2006) 123
Nestyda Roman Czech Multisport Coaching Černý okruh 4x Masters 35 let a starší (*1987 a starší) 173
Novotný Adam ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE Zelený okruh 2x Kluci 5 - 6 let (*2017 - 2016) 10
Novotný Štěpán Eleven Cyclolive Team Modrý okruh 1x Odrážedla kluci 0 - 3 let (*2022 - 2020) 3
Panuš Jakub Jaroslav Kulhavý Cycling Team Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 99
Panuš Karel KP RaceTeam Černý okruh 4x Masters 35 let a starší (*1987 a starší) 167
Panušová Anna Jaroslav Kulhavý Cycling Team Černý okruh 3x Kadetky 15 - 16 let (*2007 - 2006) 241
Papoušek Adam Bike freaks Holice Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 96
Pavlíček Ondřej Černý okruh 4x Masters 35 let a starší (*1987 a starší) 176
Pokorná Adéla ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE Černý okruh 2x Žákyně II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 230
Polák Matyáš Lawi junior team Černý okruh 3x Kadeti 15 - 16 let (*2007 - 2006) 125
Polák Štěpán Lawi junior team Žlutý okruh 2x Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 60
Prchalová Anna North Bike Club Žlutý okruh 1x Holky 9 -10 let (*2013 - 2012) 210
Prchalová Barbora North Bike Club Žlutý okruh 1x Holky 9 -10 let (*2013 - 2012) 211
Procházková Kateřina ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE Žlutý okruh 1x Holky 9 -10 let (*2013 - 2012) 212
Procházková Martina ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE Žlutý okruh 2x Žákyně I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 224
Provazník Jakub Žlutý okruh 1x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 48
Ptačovská Adélka Cycology North Bike Club Žlutý okruh 2x Žákyně I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 220
Ptačovský Ladislav Cycology North Bike Club Černý okruh 4x Masters 35 let a starší (*1987 a starší) 168
Ptačovský ml. Ladislav Cycology North Bike Club Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 100
Puš Ondřej SWSL Lučany Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 31
Pušová Michaela SWSL Lučany Černý okruh 3x Ženy 19 let a starší (*2003 a starší) 183
Pušová Veronika SWSL Lučany Zelený okruh 2x Holky 5 - 6 let (*2017 - 2016) 191
Rejsek Matouš North Bike Club Zelený okruh 2x Kluci 5 - 6 let (*2017 - 2016) 14
Rejsek Mikuláš North Bike Club Zelený okruh 2x Kluci 5 - 6 let (*2017 - 2016) 16
Rejsek Mikuláš Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 35
Růžička Zbyněk Rohozec Amulet Team Černý okruh 4x Muži 19 - 35 let (*2003 a starší) 151
Řezáč Aleš Cyklostar Head Pirelli MTB Team Černý okruh 3x Kadeti 15 - 16 let (*2007 - 2006) 120
Řídký Dominik Černý okruh 4x Muži 19 - 35 let (*2003 a starší) 152
Skandera Matyáš KB jilemnice Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 102
Sklenář David Černý okruh 4x Muži 19 - 35 let (*2003 a starší) 145
Skřivánek Adam ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 25
Skřivánek David ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE Žlutý okruh 1x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 45
Smetana Josef ELEVEN HEAD CST Cyklolive Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 29
Smetanová Anna Zelený okruh 1x Holky 3 - 4 let (*2019 - 2018) 6
Strnad Tomáš Team CykloTrener Varnsdorf Černý okruh 4x Muži 19 - 35 let (*2003 a starší) 150
Svatoň Ondřej Cycology North Bike Club Žlutý okruh 2x Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 78
Svoboda Honza Kaplička Hrabětice Černý okruh 4x Masters 35 let a starší (*1987 a starší) 165
Šidlof Vojtěch BEKO Bike racing team Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 108
Šlambor Martin WPC sport team Žlutý okruh 2x Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 76
Šlamborová Lucie WPC sport team Černý okruh 3x Kadetky 15 - 16 let (*2007 - 2006) 243
Štryncl Pavel Černý okruh 4x Masters 35 let a starší (*1987 a starší) 174
Šurík Jakub Beko Bike Racing Team Černý okruh 3x Junioři 17 - 18 let (*2005 - 2004) 135
Tichá Tereza Cycology north bike club Červený okruh 1x Holky 7 - 8 let (*2015 - 2014) 203
Tichý Tomáš Cycology north bike club Zelený okruh 2x Kluci 5 - 6 let (*2017 - 2016) 17
Tomáš Šimon Czech Multisport coaching Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 110
Tomeš Roman Cycology North Bike Club Žlutý okruh 2x Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 79
Trvalcová Valentina Rohozec Amulet Team Černý okruh 2x Žákyně II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 234
Trvalec David Rohozec Amulet Team Žlutý okruh 1x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 46
Trvalec Jakub Rohozec Amulet Team Žlutý okruh 1x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 49
Třeska Lukáš Cycology North Bike Club Žlutý okruh 2x Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 75
Třeska Lukáš Cycology Žlutý okruh 2x Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 83
Vaněk Lubor Cykloklub Jičín Zelený okruh 2x Kluci 5 - 6 let (*2017 - 2016) 12
Vaněk Martin Zelený okruh 1x Kluci 3 - 4 let (*2019 - 2018) 5
Vaněk Matěj Cykloklub Jičín Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 30
vaner jan trek kur enduro Černý okruh 4x Masters 35 let a starší (*1987 a starší) 172
Vokřínek Šimon Cycology North Bike Club Žlutý okruh 1x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 59
Vokřínek Tomáš Cycology North Nike Club Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 33
Volejníková Natálie BekoBikeRacingTeam Černý okruh 3x Kadetky 15 - 16 let (*2007 - 2006) 244
Volejníková Nikola BekoBikeRacingTeam Černý okruh 3x Kadetky 15 - 16 let (*2007 - 2006) 245
Vozka Ondřej ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAM Žlutý okruh 1x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 55
Vozková Veronika ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAM Žlutý okruh 2x Žákyně I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 225
Zavadzan Lukáš Cycology North Bike Club Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 101
Zejfart Jakub North Bike Cycology Žlutý okruh 1x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 51
Zejfart Jakub Cycology North Bike Club Žlutý okruh 1x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 50
Zelená Lucie Eleven Head CST Cyklolive Žlutý okruh 2x Žákyně I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 222
Žitný Adam Cyklostar Head Pirelli MTB Team Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 97
Žváček Lukáš Cycology North Bike Club Zelený okruh 2x Kluci 5 - 6 let (*2017 - 2016) 13

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
Žlutý okruh 1x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 20
Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 16
Žlutý okruh 2x Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 14
Černý okruh 4x Masters 35 let a starší (*1987 a starší) 12
Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 11
Černý okruh 3x Kadeti 15 - 16 let (*2007 - 2006) 9
Zelený okruh 2x Kluci 5 - 6 let (*2017 - 2016) 8
Černý okruh 4x Muži 19 - 35 let (*2003 a starší) 8
Žlutý okruh 2x Žákyně I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 7
Černý okruh 2x Žákyně II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 5
Černý okruh 3x Kadetky 15 - 16 let (*2007 - 2006) 5
Černý okruh 3x Ženy 19 let a starší (*2003 a starší) 4
Červený okruh 1x Holky 7 - 8 let (*2015 - 2014) 4
Žlutý okruh 1x Holky 9 -10 let (*2013 - 2012) 4
Modrý okruh 1x Odrážedla kluci 0 - 3 let (*2022 - 2020) 3
Černý okruh 3x Junioři 17 - 18 let (*2005 - 2004) 2
Zelený okruh 2x Holky 5 - 6 let (*2017 - 2016) 2
Zelený okruh 1x Kluci 3 - 4 let (*2019 - 2018) 1
Zelený okruh 1x Holky 3 - 4 let (*2019 - 2018) 1
Celkem 136