Detail závodu

Spořická šestka

Spořice

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

01.10.2022

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

50 m

100 m

700 m

2100 m

6 km

Dálkový pochod

Pořadatel a kontakt

Stanislav Mrkáček


Tel.: 777 507 073
standamrkacek@gmail.com

WEB

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Dobiaš Vladimír Droužkovice 6 km Muži „A“ 1982-1973 16
Linhartová Jaroslava Dálkový pochod Ženy
Adamec Jan 6 km Muži 2003-1983 15
Adamec Jan 100 m Hoši 2019 a mladší
Adamová Klára 6 km Ženy 2003-1983 129
Alexander Roman Escatec Mechatronics Dálkový pochod Muži
Andresová Lenka HardCross 6 km Ženy „B“ 1972-1963 97
Andrš Ludvík Dálkový pochod Muži
Andršová Šárka ESCATEC Mechatronics Dálkový pochod Ženy
Baierl Josef Žatec 700 m Hoši 2013-2012
Baierl Josef 6 km Muži „A“ 1982-1973 193
Baierlová Jasmína Žatec 700 m Dívky 2017-2016
Baierlová Aneta Žatec 6 km Ženy 2003-1983 188
Bajerová Marie Chomutov 6 km Ženy „A“ 1982-1973 274
Balková Aneta STG Chomutov 6 km Ženy 2003-1983 125
Bárta Radek Dálkový pochod Muži
Bartošová Lucie SRTG Most 6 km Ženy 2003-1983 181
Bartůšek David 700 m Hoši 2013-2012
Bäumelt Karel Cobram Team 6 km Muži „A“ 1982-1973 190
Bäumelt Karel Cobram Team junior 700 m Hoši 2015-2014
Baxa Jaroslav Dálkový pochod Muži
Beck Pavel Běžci Chomutov 6 km Muži „A“ 1982-1973 204
Becková Martina Krušnohorský výšvih 6 km Ženy „A“ 1982-1973 203
Bechyňová Ivana CHPS 6 km Ženy „A“ 1982-1973 226
Belej Tomáš STG Chomutov 6 km Muži „A“ 1982-1973 300
Beljajev Petr ESCATEC Mechatronics 6 km Muži 2003-1983 37
Beneš Petr Sweep Ultimate Gym 6 km Muži „A“ 1982-1973 141
Benešová Jana Sweep Ultimate Gym 6 km Ženy „A“ 1982-1973 140
Benešová Anna Sweep Ultimate Gym 6 km Ženy 2003-1983 135
Biely Kristyna Rozběhej Litvínov 6 km Ženy 2003-1983 152
Bittnerová Kateřina ESCATEC Mechatronics 6 km Ženy 2003-1983 75
Bížová Veronika 6 km Ženy 2003-1983 297
Blailová Edita VTŽ Chomutov 2100 m Dívky 2009-2008
Bodlák Jan 6 km Muži 2003-1983 35
Böhm Miroslav Fitness M club Klášterec nad Ohří 6 km Muži „A“ 1982-1973 43
Bohuňovský Lukáš 6 km Muži 2003-1983 259
Brand Roman Sokol Spořice 6 km Muži „B“ 1972-1963 4
Brož Tomáš 100 m Hoši 2018
Buchalová Eliška 700 m Dívky 2015-2014
Buchta Matěj 700 m Hoši 2013-2012
Bureš Jaroslav Údlice 6 km Muži „A“ 1982-1973 189
Burešová Metznerová Helena Běžci Chomutov 6 km Ženy „A“ 1982-1973 153
Burgerová Petra Dálkový pochod Ženy
Burket Vojtěch 700 m Hoši 2017-2016
Burketová Julie 100 m Dívky 2019 a mladší
Bušek Jakub 6 km Muži 2003-1983 202
Bůžková Zdeňka ESCATEC Mechatronics Dálkový pochod Ženy
Bydžovská Magdaléna 700 m Dívky 2015-2014
Bystřická Kamila 6 km Ženy 2003-1983 61
Camprová Tereza ESCATEC Mechatronics 6 km Ženy 2003-1983 56
Camprová Valentýna 700 m Dívky 2013-2012
Cejthamrová Mia 700 m Dívky 2013-2012
Cinka Matyáš 700 m Hoši 2017-2016
Cinka Tomáš 100 m Hoši 2019 a mladší
Coprivová Hopman Žatec 6 km Ženy 2003-1983 301
Čáslavská Denisa Krušnohorský výšvih 6 km Ženy „A“ 1982-1973 93
Čermák Ondřej Rozběhej Litvínov 6 km Muži 2003-1983 144
Červenková Kateřina Krasobruslařský klub Chomutov 700 m Dívky 2011-2010
Danuše Hrbková Dálkový pochod Ženy
Divišová Pavlína STELLA DREAM TEAM 6 km Ženy 2003-1983 296
Dobiašová Natálie Droužkovice 700 m Dívky 2011-2010
Dort Sociální služby Chomutov .po 6 km Muži „A“ 1982-1973 269
Draslíková Andrea ESCATEC Mechatronics Dálkový pochod Ženy
Dřevikovský Jaroslav Běžci Chomutov 6 km Muži „A“ 1982-1973 211
Dvořáková Jana TJ Klášterec nad Ohří 6 km Ženy „B“ 1972-1963 108
Dvořáková Nikola Dálkový pochod Ženy
Dvořáková Rosemarie 6 km Juniorky 2005-2004 2
Dvořáková Gabriela 6 km Ženy „A“ 1982-1973 96
Dvořáková Tereza Sociální služby Chomutov 6 km Ženy 2003-1983 268
Džambasov Jakub 700 m Hoši 2017-2016
Ebertová Sára 100 m Dívky 2018
Ehrlich Jakub 700 m Hoši 2011-2010
Eisenmayerova Jana Most 6 km Ženy „B“ 1972-1963 46
Elešová Meda 100 m Dívky 2019 a mladší
Eliška Pašková 100 m Dívky 2019 a mladší
Ella Sochorová Laura 700 m Dívky 2015-2014
Ertlová Viktorie VTŽ Chomutov 6 km Dorostenky 2007-2006 131
Faiferová Martina 6 km Ženy „B“ 1972-1963 213
Faiglová Aneta PROFFA 700 m Dívky 2015-2014
Faiglová Nikol PROFFA 700 m Dívky 2013-2012
Fajčíková Alice Stopgaučing 6 km Ženy 2003-1983 246
Fara Frederik 100 m Hoši 2019 a mladší
Fara Lucie 6 km Ženy 2003-1983 7
Fara Petr 6 km Muži 2003-1983 8
Fárová Kateřina 6 km Dorostenky 2007-2006 280
Fialka František Běžci Chomutov 6 km Muži „A“ 1982-1973 233
Fialková Eva Běhny Misto 6 km Ženy „A“ 1982-1973 304
Fialová Tereza 700 m Dívky 2011-2010
Filo Jan Žatec 6 km Muži „A“ 1982-1973 9
Fisková Kristýnka 700 m Dívky 2015-2014
Fojtík David 700 m Hoši 2017-2016
Fojtíková Kristýna 100 m Dívky 2018
Folwarczná Eva ESCATEC Mechatronics 6 km Ženy „A“ 1982-1973 67
Folwarczny David 6 km Muži 2003-1983 98
Forman Jiří 6 km Muži „A“ 1982-1973 254
Forman Jiří 2100 m Hoši 2009-2008
Formanová Hana 6 km Dorostenky 2007-2006 256
Formanová Miroslava 700 m Dívky 2015-2014
Formanová Nikola K&P 6 km Ženy „A“ 1982-1973 137
Formanová Stanislava 6 km Ženy „A“ 1982-1973 255
Frantová Petra Běhny Místo 6 km Ženy „A“ 1982-1973 184
Fučík Jaromír 100 m Hoši 2018
Fučíková Amálie TJ VTŽ Chomutov 6 km Dorostenky 2007-2006 279
Fučíková Zuzana 6 km Ženy „A“ 1982-1973 278
Fuka Matouš 100 m Hoši 2018
Fuka Štěpán 700 m Hoši 2013-2012
Fundová Lenka Escatec Mechatronics 6 km Ženy 2003-1983 42
Funková Barbora 6 km Ženy 2003-1983 299
Gargošová Jana 6 km Ženy 2003-1983 121
Gaudlová Katarína 6 km Ženy „A“ 1982-1973 150
Ginová Pavlína ESCATEC Mechatronics 6 km Ženy 2003-1983 74
Giptner Jiří Běžecký kroužek Luční 6 km Muži „B“ 1972-1963 22
Háček Daniel 700 m Hoši 2017-2016
Háčková Eva 6 km Ženy 2003-1983 57
Hahn Hana Hahn Team 6 km Ženy „A“ 1982-1973 133
Hájková Kateřina VTŽ Chomutov 700 m Dívky 2011-2010
Hamalčík Jan 700 m Hoši 2013-2012
Hamalčíková Anežka 700 m Dívky 2017-2016
Hanuš Michal 6 km Muži 2003-1983 81
Hartlová Iveta 6 km Ženy 2003-1983 25
Hasslová Berenika 100 m Dívky 2018
Havlenová Božena Rozběháme Most 6 km Veteránky 1962 a starší 95
Havlin Vaclav 6 km Junioři 2005-2004 210
Havlinova Marie 2100 m Dívky 2009-2008
Havlinova Miroslava 6 km Ženy „A“ 1982-1973 209
Heligrová Hana BBT 6 km Ženy „A“ 1982-1973 267
Hendrichová Zdeňka 6 km Ženy „A“ 1982-1973 177
Hendrych Jiří Krušnohorský výšvih - Hamroni 6 km Muži „B“ 1972-1963 89
Hendrychová Jiřina 6 km Ženy 2003-1983 163
Hennlichová Jana 6 km Ženy „B“ 1972-1963 248
Herkommerova Dana 6 km Ženy 2003-1983 149
Hladová Marcela 6 km Ženy „B“ 1972-1963 306
Hlava Dominik SPOŘICE 700 m Hoši 2015-2014
Hlava Martin SPOŘICE 6 km Muži 2003-1983 11
Hlavova Lenka SPOŘICE 6 km Ženy 2003-1983 10
Hlavova Nikol SPOŘICE 700 m Dívky 2017-2016
Hodic Luděk Fitness M club Klášterec nad Ohří 6 km Muži „A“ 1982-1973 44
Hodicová Radka Fitness M club Klášterec nad Ohří 6 km Ženy „A“ 1982-1973 45
Hodková Julie 700 m Dívky 2013-2012
Hodková Martina 6 km Ženy „A“ 1982-1973 281
Hofner Petr Svárov 6 km Muži „A“ 1982-1973 166
Hons Miloslav VTŽ Chomutov 6 km Veteráni 1962 a starší 29
Horyna David 6 km Muži 2003-1983 63
Horyna David 100 m Hoši 2018
Horynová Michaela 6 km Ženy 2003-1983 62
Houdová Monika 6 km Ženy 2003-1983 271
Hovorka Jakub Běžecký kroužek Luční 6 km Muži 2003-1983 285
Hovorka Miroslav Běžecký kroužek Luční 6 km Veteráni 1962 a starší 287
Hovorková Elen Běžecký kroužek Luční 700 m Dívky 2011-2010
Hrdinová Jarmila --- Dálkový pochod Ženy
Hrdličková Růžena 6 km Ženy 2003-1983 50
Hrebeniaková Anita ESCATEC Mechatronics 6 km Ženy 2003-1983 72
Hrebincová Šárka Dálkový pochod Ženy
Hüblová Ella 700 m Dívky 2015-2014
Hudák Matěj TJ Sokol zápas Spořice 6 km Dorostenci 2007-2006 161
Hudáková Martina SWEEP ULTIMATE GYM 6 km Ženy 2003-1983 162
Hudáková Helena Hopman team Žatec 6 km Ženy „B“ 1972-1963 6
Huňady Mia 100 m Dívky 2019 a mladší
Huňady Michaela Droužkovice 6 km Ženy 2003-1983 208
Huňady Patrik 6 km Muži 2003-1983 106
Chalupecká Ilona TRIFOR TEAM 6 km Ženy 2003-1983 102
Chloubová Monika ESCATEC Mechatronics Dálkový pochod Ženy
Choděrová Karolína Dálkový pochod Ženy
Choděrová Veronika Dálkový pochod Ženy
Choděrová Zuzana Dálkový pochod Ženy
Illik David 100 m Hoši 2018
Illiková Tereza 6 km Dorostenky 2007-2006 276
Jandová Lenka Most 6 km Ženy „B“ 1972-1963 88
JANDOVÁ ELIŠKA 700 m Dívky 2013-2012
Jandová Iva CHPS 6 km Ženy „A“ 1982-1973 214
Janeček David 700 m Hoši 2017-2016
Janeček Lukáš 100 m Hoši 2019 a mladší
Janeček Petr 6 km Muži 2003-1983 197
Janíková Veronika TJ Klášterec nad Ohří 100 m Dívky 2019 a mladší
Janíková Petra TJ Klášterec nad Ohří 6 km Ženy 2003-1983 230
Janošík Marek 6 km Muži 2003-1983 47
Janošíková Dominika Dálkový pochod Ženy
Janošíková Karla Dálkový pochod Ženy
Janoušek Radek Cobram Team 6 km Muži „B“ 1972-1963 13
Jaroslava Steklá 6 km Ženy 2003-1983 232
Jaroš Tobiáš 700 m Hoši 2017-2016
Jarošová Monika 6 km Ženy 2003-1983 291
Járová Eliška 6 km Ženy 2003-1983 40
Jindrová Lenka 6 km Ženy 2003-1983 174
Josefusová Jitka 6 km Ženy „B“ 1972-1963 165
Kacíř Zdeněk LOUČNÁ 956 6 km Veteráni 1962 a starší 191
Kala Ladislav STELLA DREAM TEAM 6 km Muži „A“ 1982-1973 289
Kamenická Pavla ESCATEC Mechatronics Dálkový pochod Ženy
Kateřina Brožová PROFFA 6 km Ženy „A“ 1982-1973 101
Kateřina Pecháčková 6 km Ženy 2003-1983 207
Kharlamova Nataliya 6 km Ženy 2003-1983 94
Kilik Martin 6 km Muži 2003-1983 196
Kinter Tomáš 6 km Muži „A“ 1982-1973 171
Kirschnerová Libuše ESOZ Chomutov Dálkový pochod Ženy
Klaška Filip 6 km Junioři 2005-2004 244
Klašková Mirka Rozběháme Teplice-RTO 6 km Ženy „A“ 1982-1973 242
Klier Jan 700 m Hoši 2011-2010
Kocourek David 6 km Muži 2003-1983 164
Kočová Monika 6 km Ženy 2003-1983 225
Kochlöfl Martin 6 km Muži „A“ 1982-1973 249
Kolaříková Gabriela TBT Women 6 km Ženy „A“ 1982-1973 307
Koller Daniel Beham pro hospic Most 6 km Muži 2003-1983 142
Koller Milan BehamProHospicMost 6 km Veteráni 1962 a starší 136
Kopřivová Zdeňka Rozběhej Litvinov 6 km Ženy „B“ 1972-1963 58
Kostka Vladislav Louny 6 km Muži 2003-1983 148
Kostková Jitka 6 km Ženy „A“ 1982-1973 107
Košuta Jan CHPS 6 km Muži „A“ 1982-1973 223
Koutecká Lenka 6 km Ženy 2003-1983 157
Kovář Jakub Chomutov 700 m Hoši 2015-2014
Kovář Matěj Chomutov 100 m Hoši 2019 a mladší
Kovaříková Ivana 6 km Ženy „B“ 1972-1963 245
Krajcová Martina Florbal chomutov 700 m Dívky 2013-2012
Krajčová Aneta 100 m Dívky 2018
Králová Katka 700 m Dívky 2011-2010
Kratochvílová Romana 6 km Ženy 2003-1983 82
Kroutilová Zuzana 6 km Ženy 2003-1983 231
Krovská Hana 6 km Ženy 2003-1983 239
Krymová Lucie ESCATEC Mechatronics 6 km Ženy 2003-1983 70
Křenovská Lenka Rozběhej Litvínov 6 km Ženy „A“ 1982-1973 155
Ksenchyna Kateryna ESCATEC Mechatronics 6 km Ženy „A“ 1982-1973 78
Kubac Miroslav 6 km Muži 2003-1983 114
Kubelková Kristýna TRIFOR TEAM 6 km Ženy 2003-1983 104
Kubica Tomáš 6 km Dorostenci 2007-2006 91
Kubicová Jana 6 km Ženy „B“ 1972-1963 90
Kubička Lukáš Jedničky a Nuly 6 km Muži 2003-1983 200
Kubínková Barbora ESCATEC Mechatronics 6 km Ženy 2003-1983 53
Kubrichtova Dita Dálkový pochod Ženy
Kučera Láďa 6 km Muži 2003-1983 128
Kučerová Ivana 6 km Ženy 2003-1983 83
Kudláček Filip 6 km Muži 2003-1983 168
Kudláček Miroslav 6 km Muži „B“ 1972-1963 167
Kujíčková Kateřina BK Spořice 700 m Dívky 2011-2010
Kunca David 700 m Hoši 2015-2014
Kuncova Katerina 6 km Ženy 2003-1983 258
Kuniak Miroslav STELLA DREAM TEAM 6 km Muži 2003-1983 292
Kunik David Rozběhej Litvínov 6 km Muži 2003-1983 170
Kupněvič Alexandr ESCATEC Mechatronics 6 km Muži 2003-1983 36
kyloušek Martin 6 km Muži „B“ 1972-1963 217
Lacková Hana Dálkový pochod Ženy
Lang Roman Veteráni 69 6 km Muži „B“ 1972-1963 308
Leden Teodor 700 m Hoši 2015-2014
Lednová Laura 700 m Dívky 2017-2016
Liebigová Radka 6 km Ženy „A“ 1982-1973 151
Linhart David Dálkový pochod Muži
Linhartová Petra Dálkový pochod Ženy
Lipmann Matěj Areál Cihla 700 m Hoši 2017-2016
Lipmannová Blanka Areál Cihla 6 km Ženy „A“ 1982-1973 206
Lišková Jana ESCATEC Mechatronics 6 km Ženy „A“ 1982-1973 66
Macek Jiří VTŽ Chomutov 6 km Veteráni 1962 a starší 111
Magnová Eliška 6 km Juniorky 2005-2004 99
Maiová Anežka 700 m Dívky 2017-2016
Majerhoferová Zuzana Escatec Mechatronics 6 km Ženy 2003-1983 41
Májová Anna STELLA DREAM TEAM 6 km Ženy 2003-1983 295
Malcovská Adéla 6 km Ženy 2003-1983 84
Malý Vojtěch Sweep Ultimate Gym/PANB 6 km Muži „A“ 1982-1973 12
Manertová Radka Rozběhej Litvínov 6 km Ženy „A“ 1982-1973 154
Marcikán Milan Dálkový pochod Muži
Mareš Honzík 100 m Hoši 2018
Marhoulová Ivana Dálkový pochod Ženy
Marie Šolarová Anna 700 m Dívky 2013-2012
Marschová Lucie 6 km Ženy 2003-1983 201
Martínek Jan Rozběhej Litvínov 6 km Muži „A“ 1982-1973 156
Mařík Ladislav 6 km Muži 2003-1983 138
Matoušková Ilona 6 km Ženy „A“ 1982-1973 18
Matušková Hana 6 km Ženy „A“ 1982-1973 39
Mejtzká Veronika KK Chomutov 6 km Ženy 2003-1983 113
Michanek Jan 6 km Muži „A“ 1982-1973 30
Michanek Jan 6 km Dorostenci 2007-2006 31
Michanková Kateřina TJ VTŽ Chomutov 700 m Dívky 2011-2010
Michanková Kateřina TJ VTŽ Chomutov 6 km Dorostenky 2007-2006 32
Milotová Andrea CHPS 6 km Ženy 2003-1983 221
Mimovičová Soňa Dálkový pochod Ženy
Miroslav Hrubý 6 km Muži 2003-1983 158
Mládková Pavlína ESCATEC Mechatronics Dálkový pochod Ženy
Modrová Tereza 6 km Ženy 2003-1983 293
Moravec Jakub Sweep Ultimate Gym 6 km Muži 2003-1983 134
Morávková Alena Dálkový pochod Ženy
Mrkáčková Jana Sweep Ultimate Gym 6 km Ženy 2003-1983 110
Mrkáčková Terezka Sweep Ultimate Gym/Beethoven DC 700 m Dívky 2013-2012
Mudrová Karla 2100 m Dívky 2009-2008
Musilová 6 km Ženy 2003-1983 237
Muska Tadeáš 700 m Hoši 2015-2014
Mutlová Eva JM Mašina Kadaň 6 km Ženy 2003-1983 182
Mydlář Josef 6 km Muži „A“ 1982-1973 116
Mydlářová Amélie 100 m Dívky 2018
Nádaská Renata Rychlý želvy 6 km Ženy „A“ 1982-1973 175
Nádaský Matyáš TJ VTŽ Chomutov 2100 m Hoši 2009-2008
Nádaský Patrik Rychlý želvy 6 km Muži „A“ 1982-1973 180
Nádaský Tobiáš TJ VTŽ Chomutov 700 m Hoši 2011-2010
Námešná Darina 6 km Ženy „A“ 1982-1973 183
Natálie Němečková Veronika VTŽ Chomutov 700 m Dívky 2011-2010
Němeček Jakub VTŽ Chomutov 700 m Hoši 2013-2012
Neruda Jiří Dálkový pochod Muži
Nestler Matěj 100 m Hoši 2019 a mladší
Nestler Miroslav Běžci Chomutov 6 km Muži 2003-1983 263
Nestlerová Andrea 700 m Dívky 2015-2014
Nobst Pavel 6 km Muži „B“ 1972-1963 283
Notová Pavlína 6 km Ženy „A“ 1982-1973 79
Novák Pavel Běžecký kroužek Luční 6 km Muži „B“ 1972-1963 28
Ostapiv Jindřiška 6 km Ženy „A“ 1982-1973 21
Osvaldová Denisa Dálkový pochod Ženy
Osvaldová Petra ESCATEC Mechatronics Dálkový pochod Ženy
Otava Viktor 6 km Muži „A“ 1982-1973 264
Ottenschläger Oto 2BWINNER TEAM 6 km Muži 2003-1983 273
Ouzký Stanislav TJ VTŽ Chomutov 6 km Muži „A“ 1982-1973 243
Palička Matěj Běžecký kroužek Luční 100 m Hoši 2019 a mladší
Palička Ondřej Běžecký kroužek Luční 6 km Muži 2003-1983 23
Palosh Natalie TRIFOR TEAM 6 km Ženy 2003-1983 105
Pánková Jana Běžci Chomutov Dálkový pochod Ženy
Parkman Michael 6 km Muži 2003-1983 252
Pařízek Lukáš M-Club Klášterec nad Ohří 6 km Muži 2003-1983 275
Patík Jiří TJ VTŽ Chomutov 6 km Muži „A“ 1982-1973 286
Patroch Pavel HAHN TEAM 6 km Muži „B“ 1972-1963 160
Pavel Faigl PROFFA 6 km Muži „A“ 1982-1973 100
Payerová Lenka sama za sebe 6 km Ženy „B“ 1972-1963 49
Penk Petr Zelená 6 km Muži „A“ 1982-1973 261
Penková Klára Zelená 6 km Ženy „A“ 1982-1973 260
Perglová Alena Chomutov 6 km Ženy „B“ 1972-1963 234
Petržílka Tomáš VTŽ Chomutov 700 m Hoši 2011-2010
Petržílková Diana VTŽ Chomutov 2100 m Dívky 2009-2008
Petříková Barbora ESCATEC Mechatronics 6 km Ženy „A“ 1982-1973 69
Pikalová Kristýna Stg Strupčice 6 km Ženy 2003-1983 294
Pinkr Josef Spořice - Luční 6 km Muži „A“ 1982-1973 172
Pinkrová Anna Spořice - Luční 6 km Ženy 2003-1983 173
Pizová Eva 700 m Dívky 2015-2014
Pizová Lucie 700 m Dívky 2011-2010
Plačková Michaela 6 km Ženy 2003-1983 238
Pláteníková Barbara 6 km Ženy „A“ 1982-1973 313
Plos Jan CHPS 6 km Muži „A“ 1982-1973 219
Plos Ondřej 6 km Muži 2003-1983 147
Počta Martin Forrest Gump team 6 km Muži „A“ 1982-1973 212
Podhorná Eliška 6 km Dorostenky 2007-2006 192
Podhorná Soňa 6 km Ženy „B“ 1972-1963 186
Podhorný David 6 km Muži „B“ 1972-1963 187
Podrazilová Jana CHPS 6 km Ženy 2003-1983 227
Podzimková Jaroslava rozběhem Litvínov 6 km Ženy „A“ 1982-1973 14
Pomajbik Václav CHPS 6 km Muži „A“ 1982-1973 220
Poprovský Jiří Stopgaučink 6 km Muži „A“ 1982-1973 19
Poprovský Štěpán Stopgaučink 700 m Hoši 2011-2010
Potrebuješ Jan Chomutov 6 km Muži „B“ 1972-1963 302
Prokeš Dušan Chomutov 6 km Muži „B“ 1972-1963 194
Prokeš Petr Sweep Ultimate Gym 6 km Muži „B“ 1972-1963 109
Prokešová Renata Chomutov 6 km Ženy „B“ 1972-1963 195
Purkrábková Nina 100 m Dívky 2018
Puršová Simona Hardcross 6 km Ženy „A“ 1982-1973 92
Rathouská Ema 700 m Dívky 2013-2012
Rathouská Nela 700 m Dívky 2013-2012
Repáčová Simona Dálkový pochod Ženy
Repáčová Marcela Dálkový pochod Ženy
Rezkova Viktorie TJ VTŽ Chomutov 700 m Dívky 2013-2012
Rezková Viktorie TJ VTŽ Chomutov 2100 m Dívky 2009-2008
Rodina Vojtěch 100 m Hoši 2018
rohla Daniel 700 m Hoši 2017-2016
rohlova Jasmina 100 m Dívky 2019 a mladší
Růžička Martin Little Rose Team 6 km Muži 2003-1983 55
Růžičková Zuzana Little Rose Team 6 km Ženy „A“ 1982-1973 54
Rychetský Stanislav 6 km Muži 2003-1983 266
Ryjant Zdeněk 6 km Muži 2003-1983 145
Řeháková Jitka Dálkový pochod Ženy
Řehoř Zdeněk Stg Strupčice 6 km Muži „A“ 1982-1973 298
Řezníček Jiří 6 km Muži 2003-1983 20
Řezníčková Eliška 700 m Dívky 2015-2014
Sabo Ján 6 km Veteráni 1962 a starší 33
Sacharová Bibiana VTŽ Chomutov 700 m Dívky 2017-2016
Sacharová Viktorie VTŽ Chomutov 700 m Dívky 2013-2012
Senftová Michaela ESCATEC Mechatronics 6 km Ženy „A“ 1982-1973 68
Scherbaumová Stanislava Rozběhej Litvínov 6 km Ženy „A“ 1982-1973 60
Schubert Martin StarGym Most 6 km Muži 2003-1983 38
Slabová Milena CHPS 6 km Ženy „A“ 1982-1973 218
Sládek Vladimír STG Strupčice 6 km Muži 2003-1983 85
Smolíková Věra Sweep Ultimate Gym 6 km Ženy „B“ 1972-1963 117
Smolko Martin Mattoni Free Run Most 6 km Muži „B“ 1972-1963 86
Sofrancuk Ruslan 6 km Muži 2003-1983 27
Sokol Martin 6 km Muži „A“ 1982-1973 1
Spáčil Michal Dálkový pochod Muži
Spousta Václav Ondřejov 700 m Hoši 2015-2014
Spoustová Anežka Ondřejov 700 m Dívky 2013-2012
Spoustová Michala Ondřejov 6 km Ženy „A“ 1982-1973 115
Spoustová Tereza Ondřejov 100 m Dívky 2019 a mladší
Stacho Erik STG Chomutov 6 km Muži 2003-1983 124
Stanečková Michaela Alešovka 6 km Ženy 2003-1983 228
Starý Ladislav SEA 6 km Muži „B“ 1972-1963 130
Steckerová Barbora VTŽ Chomutov 700 m Dívky 2013-2012
Steidlová Lenka 6 km Ženy „A“ 1982-1973 59
Steindlová Lenka ESCATEC Mechatronics Dálkový pochod Ženy
Stejskalová Alena Prostě běž 6 km Ženy „A“ 1982-1973 216
Stejskalová Lucie 100 m Dívky 2019 a mladší
Straka Pavel ESOZ Chomutov Dálkový pochod Muži
Strieborná Romana 6 km Ženy „A“ 1982-1973 17
SUCHOPÁR Roman Dálkový pochod Muži
Suchopárová Pavlína Dálkový pochod Ženy
Sušičký Ondřej MaximalAnimal 6 km Muži 2003-1983 132
Syberová Renáta 6 km Ženy 2003-1983 26
Sýkorová Andrea FRKDN 6 km Ženy 2003-1983 179
Syrová Radka Rozběhej Litvínov 6 km Ženy „A“ 1982-1973 51
Šamaj Jan Sociální služby Chomutov 6 km Muži 2003-1983 270
Šebesta Jakub FRKDN 6 km Muži 2003-1983 178
Šebesta Kryštof 700 m Hoši 2017-2016
Šefrová Karla Kadaň 6 km Ženy 2003-1983 185
Šimáčková Helena ESCATEC Mechatronics 6 km Ženy „B“ 1972-1963 65
Šimanová Pavla ESCATEC Mechatronics Dálkový pochod Ženy
Šimek Petr Piráti Chomutov 700 m Hoši 2011-2010
Šimková Kamča VTŽ Chomutov 700 m Dívky 2011-2010
Šimoňák Milan Běžci Chomutov 6 km Muži „A“ 1982-1973 288
Šindelář Jiří 700 m Hoši 2015-2014
Šindelářová Petra 6 km Ženy 2003-1983 112
Šizling Petr 6 km Muži „A“ 1982-1973 24
Škaloudová Petra Stg Chomutov 6 km Ženy „A“ 1982-1973 139
Škodová Jana 6 km Ženy „A“ 1982-1973 5
Škota Jan BK Spořice 700 m Hoši 2017-2016
Šlais Jakub Běžci Chomutov 6 km Muži 2003-1983 303
Šlapák Zdeněk TJ VTŽ Chomutov 6 km Muži „B“ 1972-1963 52
Šmalko Zuzana Rozběháme Most 6 km Ženy 2003-1983 87
Šnábl Michal TRIFOR TEAM 6 km Muži 2003-1983 103
Šofr Miroslav Dálkový pochod Muži
Šofrová Vlasta Dálkový pochod Ženy
Šolarová Anna 6 km Ženy „A“ 1982-1973 257
Šotek Kryštof 700 m Hoši 2015-2014
Šotek Mikuláš 100 m Hoši 2018
Špaček Jan ESCATEC Mechatronics 6 km Muži 2003-1983 76
Špalek David 700 m Hoši 2015-2014
Štaincová Kateřina ESCATEC Mechatronics Dálkový pochod Ženy
Šťastná Klára HardCross 6 km Ženy 2003-1983 3
Šťastná Veronika Dálkový pochod Ženy
Šťastný Petr Dálkový pochod Muži
Šťastný Petr Dálkový pochod Muži
Štětinová Květa 6 km Ženy „B“ 1972-1963 305
Šultová Lucie 6 km Ženy 2003-1983 309
Švandrlík Tomáš 6 km Muži „A“ 1982-1973 126
Švandrlíková Elen 100 m Dívky 2018
Švikruhová Alena ESCATEC Mechatronics 6 km Ženy 2003-1983 71
Tamáš Filip Miners Jirkov 700 m Hoši 2013-2012
Tamáš Matěj Miners Jirkov 700 m Hoši 2013-2012
Tonarová Jana Rozběháme Chomutovsko 6 km Ženy 2003-1983 48
Tonka 700 m Hoši 2013-2012
Trávník Marian CHPS 6 km Muži „A“ 1982-1973 222
Trčálková Věra Dálkový pochod Ženy
Trnková Štěpánka Běžci Chomutov 6 km Ženy „A“ 1982-1973 122
Truneckova Agata 700 m Dívky 2015-2014
Tržická Terezka Běžci Chomutov 6 km Dorostenky 2007-2006 205
Tržický Lukáš Běžci Chomutov 6 km Muži „A“ 1982-1973 198
Tržický Tomáš Běžci Chomutov 700 m Hoši 2013-2012
Tschochnerová Petra Stopgaučing 6 km Ženy 2003-1983 247
Tůmová Olivia SK Gym Chomutov 700 m Dívky 2015-2014
Turková Barbora 700 m Dívky 2013-2012
Tvrdík Tomáš Rozběháme Teplice 6 km Muži „A“ 1982-1973 241
Tvrdíková Klára Rozběháme Teplice 700 m Dívky 2017-2016
Tvrdková Jana 6 km Ženy „A“ 1982-1973 272
Uhlík Daniel 6 km Muži „A“ 1982-1973 235
Uhlíková Monika 6 km Ženy „A“ 1982-1973 236
Uldrich Tomáš Jedničky a Nuly 6 km Muži „A“ 1982-1973 199
Ulrych David SRTG Most 6 km Muži „A“ 1982-1973 311
Ulrych Josef SRTG Most 6 km Muži 2003-1983 312
Urbánková Václava ESCATEC Mechatronics 6 km Ženy „B“ 1972-1963 73
Vacula Vladimír 6 km Veteráni 1962 a starší 146
Vaicová Kamila SRTG Most 6 km Ženy 2003-1983 262
Valentová Lenka 700 m Dívky 2017-2016
Vančurová Andrea 700 m Dívky 2013-2012
Vaněčková Věra ESCATEC Mechatronics 6 km Ženy „A“ 1982-1973 64
Vašatová Kateřina ESCATEC Mechatronics 6 km Ženy „A“ 1982-1973 77
Vavříková Simona 6 km Ženy „A“ 1982-1973 310
Vepřek Pavel 6 km Muži 2003-1983 240
Veselá Lucie Dálkový pochod Ženy
Veselý Martin Běžci Chomutov 6 km Muži „A“ 1982-1973 120
Vilímský Jan 6 km Muži 2003-1983 119
Vincze Kryštof 700 m Hoši 2011-2010
Višová Adéla 6 km Ženy 2003-1983 250
Vítková Zuzana Rozběháme Most 6 km Veteránky 1962 a starší 159
Víznerová Denisa Jedničky a Nuly 6 km Ženy „A“ 1982-1973 229
Vlachová Anežka 100 m Dívky 2019 a mladší
Vlasák Ondřej TJ VTŽ Chomutov 700 m Hoši 2013-2012
Vlasáková Kateřina TJ VTŽ Chomutov 6 km Ženy 2003-1983 251
Vlček Martin STELLA DREAM TEAM 6 km Muži „A“ 1982-1973 290
Vlčková Jitka 6 km Ženy „B“ 1972-1963 143
Vobrová Veronika ESCATEC Mechatronics Dálkový pochod Ženy
Vondraskova Jaroslava 6 km Ženy „B“ 1972-1963 118
Vopatová Miloslava Dálkový pochod Ženy
Vozdecká Natálka 700 m Dívky 2015-2014
Vožeh Petr Malí parchanti Dálkový pochod Muži
Vožehová Gabriela Dálkový pochod Ženy
Vrbová Andrea STG Chomutov 6 km Ženy „A“ 1982-1973 34
Vrbová Ema TJ VTZ Chomutov 700 m Dívky 2015-2014
vrbova Karolina 700 m Dívky 2013-2012
Vrzák Jan Rozběhej Litvinov 6 km Muži „A“ 1982-1973 127
Vrzáková Renata Rozběhej Litvínov 6 km Ženy „A“ 1982-1973 123
Vysopal Antonín 700 m Hoši 2017-2016
vysopalova zuzana 6 km Ženy 2003-1983 215
Weberová Jitka ESCATEC Mechatronics Dálkový pochod Ženy
Zaťková Andrea Dálkový pochod Ženy
Zelenka Marcel Florbal Chomutov 6 km Muži 2003-1983 282
Zelenková Lucie Rozběhej Litvínov 6 km Ženy 2003-1983 265
Zemancová Nela Sweep Ultimate Gym 700 m Dívky 2013-2012
Zemancová Nina Sweep Ultimate Gym 6 km Ženy 2003-1983 169
Zemanec Petr Sweep Ultimate Gym 700 m Hoši 2015-2014
Zlata Jiří Rozběháme Most 6 km Muži „A“ 1982-1973 284
Zlatová Adéla Rozběháme Most 6 km Ženy „A“ 1982-1973 277
Zlatová Venuše Rozběháme Most 6 km Ženy 2003-1983 80
Zmrzlá Ivana 6 km Ženy 2003-1983 253
Zralíková Natálie 6 km Ženy 2003-1983 224
Zralíková Sára 100 m Dívky 2019 a mladší
Žampachová Zdeňka 6 km Ženy 2003-1983 176
Žilíková Veronika ESCATEC Mechatronics Dálkový pochod Ženy
Žohová Zuzana KK Chomutov 700 m Dívky 2013-2012

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
6 km Ženy 2003-1983 84
6 km Ženy „A“ 1982-1973 64
6 km Muži 2003-1983 53
6 km Muži „A“ 1982-1973 49
Dálkový pochod Ženy 44
6 km Ženy „B“ 1972-1963 22
700 m Dívky 2013-2012 19
6 km Muži „B“ 1972-1963 17
700 m Dívky 2015-2014 14
Dálkový pochod Muži 14
700 m Hoši 2017-2016 12
700 m Hoši 2015-2014 11
700 m Dívky 2011-2010 11
700 m Hoši 2013-2012 11
100 m Dívky 2019 a mladší 10
700 m Dívky 2017-2016 8
6 km Dorostenky 2007-2006 8
100 m Hoši 2018 8
6 km Veteráni 1962 a starší 7
700 m Hoši 2011-2010 7
100 m Hoši 2019 a mladší 7
100 m Dívky 2018 7
2100 m Dívky 2009-2008 5
6 km Dorostenci 2007-2006 3
6 km Junioři 2005-2004 2
2100 m Hoši 2009-2008 2
6 km Veteránky 1962 a starší 2
6 km Juniorky 2005-2004 2
Celkem 503