Detail závodu

RunAut 2022

Praha 6 - obora Hvězda, východní brána

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

26.05.2022

DATUM A ČAS PREZENTACE

registrace 16.30 až 17.30, dětský běh 17.30, hlavní běh 18.00

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

8 km (2 okruhy)

4 km (1 okruhy)

Dětský běh

Nepoběžím, ale zaplatím

Pořadatel a kontakt

Blanka Francová (731 646 641), Jan Daubner (605 476 325)


runaut@auttalk.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Adamcová Radka Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Ženy 521
Antosova Olga 8 km (2 okruhy) Ženy 801
Antoš Petr Běžecký klub České spořitelny 8 km (2 okruhy) Muži 831
Anzembacher Vilém 4 km (1 okruhy) Muži 600
Baborovsky Jiri 8 km (2 okruhy) Muži 802
Bačkovská Petra Běžecký klub České spořitelny 8 km (2 okruhy) Ženy 832
Bačkovská Petra BKČS 4 km (1 okruhy) Ženy 591
Barák Kamil 8 km (2 okruhy) Muži 874
Baránek Luděk Nepoběžím, ale zaplatím Neběžec
Baránková Iva Nepoběžím, ale zaplatím Neběžec
Barbora Chadimová Mgr. AŽD PRAHA 8 km (2 okruhy) Ženy 803
Barták Tomáš LMC 4 km (1 okruhy) Muži 573
Bártová Katrin Pilulka 8 km (2 okruhy) Ženy 833
Bejček Lukáš Huhtamaki 8 km (2 okruhy) Muži 834
Bellada Jaroslav Smartko 4 km (1 okruhy) Muži 470
Blažková Matějová Vendula ČS 4 km (1 okruhy) Ženy 574
Blumentrittová Barbora AŽD PRAHA 4 km (1 okruhy) Ženy 471
Borovička Jiří AŽD PRAHA 8 km (2 okruhy) Muži 804
Borovičková Lenka AŽD PRAHA 4 km (1 okruhy) Ženy 472
Brousil Jarda 4 km (1 okruhy) Muži 473
Budínová Anna-Elvíra 8 km (2 okruhy) Ženy 805
Bútorová Marcela Běžecký klub České spořitelny 4 km (1 okruhy) Ženy 522
Buzek Ondřej Pilulka 8 km (2 okruhy) Muži 835
Capkova Helena 4 km (1 okruhy) Ženy 474
Čabrádková Michaela 8 km (2 okruhy) Ženy 806
Čechová Denisa Smartko 4 km (1 okruhy) Ženy 475
Čepická Markéta Nepoběžím, ale zaplatím Neběžec
Černá Monika Pilulka 4 km (1 okruhy) Ženy 523
Daubner Tobík Slavoj Houslice Dětský běh Děti
Davidová Zdeňka AŽD 8 km (2 okruhy) Ženy 954
Debnár Dušan Pilulka 8 km (2 okruhy) Muži 836
Denková Pavlína 4 km (1 okruhy) Ženy 513
Denková Tereza 8 km (2 okruhy) Ženy 807
Dlouhá Rozálie Dětský běh Děti
Dolanská Pavla Pilulka 4 km (1 okruhy) Ženy 524
Dostálová Nikola Běžecký klub České spořitelny 8 km (2 okruhy) Ženy 837
Dušková Miroslava 4 km (1 okruhy) Ženy 598
Eliášová Míša 4 km (1 okruhy) Ženy 594
Fischer Jan Vyskočil, Krošlák a partneři s.r.o. 4 km (1 okruhy) Muži 525
Flanderková Zdeňka Běžecký klub České spořitelny 4 km (1 okruhy) Ženy 526
Foučková Denisa Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Ženy 527
František Roubík Mgr. AŽD PRAHA 4 km (1 okruhy) Muži 476
Frantova Andrea Lidl 8 km (2 okruhy) Ženy 827
Fráz Felix Školička Zahrada Dětský běh Děti
Fráz Lukáš SK Babice 8 km (2 okruhy) Muži 879
Freydrych Michal Kalokagathia aliance 4 km (1 okruhy) Muži 663
Fričková Iveta Pilulka 4 km (1 okruhy) Ženy 528
Gilánik Vít Pilulka 8 km (2 okruhy) Muži 838
Goldbach Daniela 4 km (1 okruhy) Ženy 477
Goldmann Elliot Dětský běh Děti
Göpfert Lukáš Nepoběžím, ale zaplatím Neběžec
Göpfertová Rozálie Dětský běh Děti
Grandcourt Peter 8 km (2 okruhy) Muži 871
Hadačová Pavla Běžecký klub České spořitelny 4 km (1 okruhy) Ženy 567
Hanley Emily ASK DiPoli 4 km (1 okruhy) Ženy 575
Hanley Eoin PathwaysHR 8 km (2 okruhy) Muži 875
Hanzelín Petr Huhtamaki 8 km (2 okruhy) Muži 839
Hanzelínová Šárka 4 km (1 okruhy) Ženy 568
Hegerová Zdeňka Nepoběžím, ale zaplatím Neběžec
Hegnerová Jana 8 km (2 okruhy) Ženy 880
Hejna Miloslav Pliskova Tennis Academy 4 km (1 okruhy) Muži 478
Hercíková Petra EPC Trianon 4 km (1 okruhy) Ženy 479
Hlůžová Iva Verra Tým 4 km (1 okruhy) Ženy 480
Holomková Veronika Verra 4 km (1 okruhy) Ženy 481
Holubová Linda Pilulka 4 km (1 okruhy) Ženy 530
Houserová Michaela Verra 4 km (1 okruhy) Ženy 482
Houska Michal EPC Trianon 8 km (2 okruhy) Muži 808
Hoznour Ondřej 4 km (1 okruhy) Muži 662
Hrobař Filip Pilulka 4 km (1 okruhy) Muži 531
Hrubá Barbora 4 km (1 okruhy) Ženy 483
Child Markéta Vyskočil, Krošlák a partneři s.r.o. 8 km (2 okruhy) Ženy 809
Chmel Zdeněk Běžecký klub České spořitelny 8 km (2 okruhy) Muži 840
Ivetić GT Elitni Pula 4 km (1 okruhy) Muži 514
Jakub Oulický Ing. AŽD PRAHA 4 km (1 okruhy) Muži 484
Janoušek Miloslav 4 km (1 okruhy) Muži 593
Jászayová Roberta 4 km (1 okruhy) Ženy 569
Jiří Steklý Ing. AŽD PRAHA 4 km (1 okruhy) Muži 485
kapral ondrej FF 8 km (2 okruhy) Muži 828
Kasa Martin Pilulka 4 km (1 okruhy) Muži 532
Kasa Petr Pilulka 8 km (2 okruhy) Muži 841
Kašpar Vojtěch Běžecký klub České spořitelny 8 km (2 okruhy) Muži 842
Kašparová Simona AŽD 4 km (1 okruhy) Ženy 592
Khunová Barbora Pivní sestry 8 km (2 okruhy) Ženy 810
Kitl Jan Pilulka 8 km (2 okruhy) Muži 843
Klausová Olga Nepoběžím, ale zaplatím Neběžec
Klíč Michal 8 km (2 okruhy) Muži 811
Klimendová Iva 4 km (1 okruhy) Ženy 661
Klimendová Iva 4 km (1 okruhy) Ženy
Kokinda Ivo Pilulka 8 km (2 okruhy) Muži 844
Komarnytskyi Oleksandr Huhtamaki 8 km (2 okruhy) Muži 845
Konečná Jana 8 km (2 okruhy) Ženy 830
Kopecká Aneta DSC Gallery 8 km (2 okruhy) Ženy 812
Kopecký Luboš AŽD PRAHA 4 km (1 okruhy) Muži 486
Kosová Petra - Nepoběžím, ale zaplatím Neběžec
Košťál Robert Huhtamaki 8 km (2 okruhy) Muži 846
Králíček Tomáš Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Muži 533
Krotký Jiří 8 km (2 okruhy) Muži 881
Kroupa Štěpán Café Racers 4 km (1 okruhy) Muži 576
Kubík Tomáš Nepoběžím, ale zaplatím Neběžec
Kučera Martin Pilulka 8 km (2 okruhy) Muži 847
Kučerová Monika Nepoběžím, ale zaplatím Neběžec
Kynzlová Eliška 4 km (1 okruhy) Ženy 577
Lajmarova Sona 8 km (2 okruhy) Ženy 813
Lebeda Michal 8 km (2 okruhy) Muži 814
Lebedová Julie 8 km (2 okruhy) Ženy 872
Lifka Radek Běžecký klub České spořitelny 8 km (2 okruhy) Muži 848
Losová Petra 8 km (2 okruhy) Ženy 882
Lubomír Macháček Ing. AŽD PRAHA 4 km (1 okruhy) Muži 487
Lukáč Martin Ski Pax Horní Maxov 4 km (1 okruhy) Muži 570
Lukáš Hodný Ing. AŽD PRAHA 4 km (1 okruhy) Muži 488
Lukavská Lenka Česká spořitelna 4 km (1 okruhy) Ženy 578
Luštincová Jana Pilulka 4 km (1 okruhy) Ženy 534
Mádle Josef 4 km (1 okruhy) Muži 489
Macháčková Veronika Pilulka 4 km (1 okruhy) Ženy 535
Mandát Jakub Flexlog 4 km (1 okruhy) Muži 597
Mandát Jakub FlexDog 4 km (1 okruhy) Muži
Marek Ondřej Stone & belter 4 km (1 okruhy) Muži 579
Marchenko Anna Pilulka 4 km (1 okruhy) Ženy 536
Márová Veronika Pilulka 4 km (1 okruhy) Ženy 537
Martin Votava Ing. AŽD PRAHA 4 km (1 okruhy) Muži 490
Matějíček Lukáš Vyskočil, Krošlák a partneři s.r.o. 4 km (1 okruhy) Muži 538
Matoušek Martin Běžecký klub České spořitelny 4 km (1 okruhy) Muži 539
Maxova Silvie 4 km (1 okruhy) Ženy 584
McCollum Tereza 8 km (2 okruhy) Ženy 876
Melichar David Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Muži 540
Městecká Irena AK Rozmetadlo Praha 4 km (1 okruhy) Ženy 571
Michal Medula Ing. AŽD PRAHA 4 km (1 okruhy) Muži 491
Mikolášek Blahoslav Hager Electro 4 km (1 okruhy) Muži 541
Mikula Roman Pilulka 8 km (2 okruhy) Muži 849
Milner Jakub SK JESENIOVA Dětský běh Děti
Milner Martin SK JESENIOVA Dětský běh Děti
Milnerová Lucie Dětský běh Děti
Minařík Lukáš EPB 4 km (1 okruhy) Muži 492
Minaříková Aneta 4 km (1 okruhy) Ženy 582
Mojžíš Petr Pilulka 4 km (1 okruhy) Muži 542
Monika Teufelová Ing. AŽD PRAHA 4 km (1 okruhy) Ženy 493
Mourkova Veronika 4 km (1 okruhy) Ženy 585
Mráček Ondřej 4 km (1 okruhy) Muži 515
Mrázková Petra TJ Liga 100 Praha 8 km (2 okruhy) Ženy 815
Mulač Šimon 8 km (2 okruhy) Muži 959
Musil Eduard Dětský běh Děti
Musil Karel Dětský běh Děti
Musil Lukáš 8 km (2 okruhy) Muži 956
Musil Radek 4 km (1 okruhy) Muži 494
Musilova Lucie Nepoběžím, ale zaplatím Neběžec
Myšáková Michaela 4 km (1 okruhy) Ženy 595
Náběliková Kamila 8 km (2 okruhy) Ženy 958
Nádherný Martin AK Rozmetadlo Praha 8 km (2 okruhy) Muži 870
Nádherný Václav AK Rozmetadlo Praha 8 km (2 okruhy) Muži 877
Navrátil Tomáš Pilulka 4 km (1 okruhy) Muži 543
Němá Karolína 4 km (1 okruhy) Ženy 495
Nováčková Jana Huhtamaki 8 km (2 okruhy) Ženy 850
Novotná Denisa Ski Team ČS 4 km (1 okruhy) Ženy 590
Nový Martin 4 km (1 okruhy) Muži 496
Nový Ondřej Pilulka 8 km (2 okruhy) Muži 851
Olkhovskyi Anatolii Pilulka 4 km (1 okruhy) Muži 544
Onderka Alois Kobylisy 4 km (1 okruhy) Muži 516
Onderková Vladislava Kobylisy 4 km (1 okruhy) Ženy 517
Ostřížová Radka Vyskočil, Krošlák a partneři s.r.o. 4 km (1 okruhy) Ženy 545
Ottová Markéta Nepoběžím, ale zaplatím Neběžec
Patnická Kristýna Smartko 4 km (1 okruhy) Ženy 518
Pažoutová Petra Pilulka 4 km (1 okruhy) Ženy 546
Pelová Milena AC Tepo Kladno 8 km (2 okruhy) Ženy 816
Pelová Nicole Ski Pax Horní Maxov 4 km (1 okruhy) Ženy 497
Pelová Simona AC Tepo Kladno 8 km (2 okruhy) Ženy 817
Pešek Jiří Běžecký klub České spořitelny 8 km (2 okruhy) Muži 818
Peter Kasa ml. Pilulka 4 km (1 okruhy) Muži 529
Petr Koutecký Ing. AŽD PRAHA 4 km (1 okruhy) Muži 498
Pollardová Barbora Vyskočil, Krošlák a partneři s.r.o. 4 km (1 okruhy) Ženy 499
Pomikálek Vít Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Muži 547
Popová Tereza FK Újezd nad 4 km (1 okruhy) Ženy 500
Procházka Tomáš 4 km (1 okruhy) Muži
Procházka Tomáš 4 km (1 okruhy) Muži 664
Procházková Alena BKČS 8 km (2 okruhy) Ženy 819
Procházková Hana Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Ženy 548
Prokop Martin 8 km (2 okruhy) Muži 820
Prokupek Václav Chcípl Pes 4 km (1 okruhy) Muži
Příkaský Petr 4 km (1 okruhy) Muži 666
Puršl Jiří Běžecký klub České spořitelny 4 km (1 okruhy) Muži 549
Puttová Karolína exAutTalk Nepoběžím, ale zaplatím Neběžec
Raichl Šimon Pilulka 4 km (1 okruhy) Muži 550
Rákosová Martina Pilulka 8 km (2 okruhy) Ženy 852
Ranglová Aneta Česká spořitelna 4 km (1 okruhy) Ženy 580
Režná Petra Pilulka 4 km (1 okruhy) Ženy 551
Roubíček Milan Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Muži 552
Rožnovská Andrea 8 km (2 okruhy) Ženy 878
Růžička Rastislav Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Muži 553
Rychnovská Veronika Dětský běh Děti
Semerádová Zuzana 4 km (1 okruhy) Ženy 519
Schachl Stanislav Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Muži 554
Schachl Miroslav Huhtamaki 8 km (2 okruhy) Muži 853
Simandl Petr Les Bonvivants 8 km (2 okruhy) Muži 869
Skalák Jan Běžecký klub České spořitelny 8 km (2 okruhy) Muži 854
Skopcová Tereza Hager Electro 4 km (1 okruhy) Ženy 555
Skopec Pavel Hager Electro 4 km (1 okruhy) Muži 556
Skyvová Zuzana Nepoběžím, ale zaplatím Neběžec
Sochorová Nikola Pilulka 4 km (1 okruhy) Ženy 557
Sokolová Kateřina 4 km (1 okruhy) Ženy 501
Spudilová Michala Běžecký klub České spořitelny 8 km (2 okruhy) Ženy 821
Spurná Šárka Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Ženy 558
Staněk Daniel Běžecký klub České spořitelny 8 km (2 okruhy) Muži 855
Stará Lenka 8 km (2 okruhy) Ženy
Stará Mariana Dětský běh Děti
Stárková Magda Vyskočil, Krošlák a partneři s.r.o. 4 km (1 okruhy) Ženy 559
Starý František Dětský běh Děti
Starý Jaromír Dětský běh Děti
Strejček Jiří 8 km (2 okruhy) Muži 953
Strnadová Aneta EPB 8 km (2 okruhy) Ženy 856
Strnadová Renata 8 km (2 okruhy) Ženy 873
Suchánek Pavel Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Muži 560
Suchánková Marie 5 semen 8 km (2 okruhy) Ženy 883
Svoboda Tom Kalokagathia Aliance 8 km (2 okruhy) Muži
Svoboda Tomáš 8 km (2 okruhy) Muži 960
Svoboda Tomáš Kalokagathia aliance 8 km (2 okruhy) Muži 955
Ševčíková Hana 4 km (1 okruhy) Ženy
Šilha Roman 4 km (1 okruhy) Muži 581
Šilhová Amálie Dětský běh Děti
Šillerová Ema Školička Zahrada Dětský běh Děti
Šimek Matěj Nepoběžím, ale zaplatím Neběžec
Šimková Kateřina Smartko 4 km (1 okruhy) Ženy 520
Škodová Martina 4 km (1 okruhy) Ženy 596
Špillarová Lenka 4 km (1 okruhy) Ženy 502
Šponerová Kateřina 4 km (1 okruhy) Ženy 583
Šrutová Tereza Smartko 4 km (1 okruhy) Ženy 503
Štefeček Ondřej Dětský běh Děti
Štěpán Jakub 4 km (1 okruhy) Muži 586
Štěpánková Marcela Huhtamaki 8 km (2 okruhy) Ženy 857
Štolovský Jaroslav 4 km (1 okruhy) Muži
Šustková Aneta 8 km (2 okruhy) Ženy 822
Švácha Filip Nepoběžím, ale zaplatím Neběžec
Tlapák Jaroslav Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Muži 562
Töröková Erika Huhtamaki 8 km (2 okruhy) Ženy 858
Tošner Jakub SK SOBĚDRAŽ Dětský běh Děti
Tošner Ondřej SK SOBĚDRAŽ 8 km (2 okruhy) Muži 823
Tošnerová Magdalena SK SOBĚDRAŽ Dětský běh Děti
Tošnerová Markéta SK SOBĚDRAŽ 4 km (1 okruhy) Ženy 504
Trčka Zdeněk Nepoběžím, ale zaplatím Neběžec
Tuan Nguyen Minh Běžecký klub České spořitelny 8 km (2 okruhy) Muži 859
Tůma Pavel Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Muži 563
Tůmová Dana Smartko 4 km (1 okruhy) Ženy 505
Urx Martin Pilulka 4 km (1 okruhy) Muži 561
Urx Martin Pilulka 8 km (2 okruhy) Muži 860
Uzlová Květa Běžecký klub České spořitelny 8 km (2 okruhy) Ženy 861
Vačajev Michail AŽD PRAHA 4 km (1 okruhy) Muži 506
Valenta Tomáš JZD Mír Neveklov 4 km (1 okruhy) Muži 507
Valentová Tereza EPB Nepoběžím, ale zaplatím Neběžec
Valešová Anna Pilulka Dětský běh Děti
Vamberská Monika Nepoběžím, ale zaplatím Neběžec
Varecha Martin 4 km (1 okruhy) Muži 599
Vejvodová Klára EPB 4 km (1 okruhy) Ženy 508
Velička Michal Toyota 4 km (1 okruhy) Muži 587
Vidím Pavel - 8 km (2 okruhy) Muži 824
Vilímová Sabina Pilulka 8 km (2 okruhy) Ženy 862
Vincenc Michal 8 km (2 okruhy) Muži 825
Vítězslav Landsfeld Ing. AŽD PRAHA 4 km (1 okruhy) Muži 509
Vladimír Kampík Ing. AŽD PRAHA 8 km (2 okruhy) Muži 826
Vlastimil Kalina Ing. AŽD PRAHA 4 km (1 okruhy) Muži 510
Vlček Filip Huhtamaki 8 km (2 okruhy) Muži 863
Vocetka Tomáš adidas Runners Prague 8 km (2 okruhy) Muži 829
Vojtovič Jakub Vyskočil, Krošlák a partneři s.r.o. 8 km (2 okruhy) Muži 864
Volejníková Šárka Pilulka 4 km (1 okruhy) Ženy 564
Vycpálek Jan Nepoběžím, ale zaplatím Neběžec
Vychytil Radek 8 km (2 okruhy) Muži 952
Vyrut Pavel Huhtamaki 8 km (2 okruhy) Muži 865
Wachtl Michaela Nepoběžím, ale zaplatím Neběžec
Wasserbauer Radek AK Rozmetadlo Praha 8 km (2 okruhy) Muži 868
Weber Miroslav Běžecký klub České spořitelny 4 km (1 okruhy) Muži 565
Zámiš Lukáš Běžecký klub České spořitelny 8 km (2 okruhy) Muži 866
Záruba Tomáš Pilulka 8 km (2 okruhy) Muži 867
Zdeněk Král Ing. AŽD PRAHA 4 km (1 okruhy) Muži 511
Zdeňka Davidová Bc. AŽD PRAHA 4 km (1 okruhy) Ženy 512
Zehrerová Adéla 4 km (1 okruhy) Ženy 588
Zelenková Adéla Pilulka 4 km (1 okruhy) Ženy 566
Zverevska Daria Pilulka 4 km (1 okruhy) Ženy 572
Žárský Martin Česká spořitelna 4 km (1 okruhy) Muži 589

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
4 km (1 okruhy) Ženy 74
4 km (1 okruhy) Muži 68
8 km (2 okruhy) Muži 56
8 km (2 okruhy) Ženy 37
Nepoběžím, ale zaplatím Neběžec 20
Dětský běh Děti 20
Celkem 275