Detail závodu

Růžovský panter

Růžová

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

18.06.2022

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

7,1 km

Pořadatel a kontakt

Obec Růžová a Sousedé 55+


info@obec-ruzova.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Barcal Pavel Konkordia Děčín 7,1 km Muži 1953 až 1972 36
Bouma Josef 7,1 km Muži 1953 až 1972 26
Brejchová Dominika 7,1 km Ženy 1983 až 2003 11
Bříško Antonín DPS Janov 7,1 km Muži 1952 a starší 6
Budín Pavel RunningWildRunningFree 7,1 km Muži 1973 až 2003 45
Coufalová Nella 7,1 km Juniorky 2004 a 2007 12
Dufková Eliška 7,1 km Juniorky 2004 a 2007 54
Ekertova Veronika 7,1 km Ženy 1983 až 2003 37
Endler Marek 7,1 km Muži 1973 až 2003 107
Friš Ladislav 7,1 km Muži 1952 a starší 16
Hammerle Marek Děčíňák z Kamenický Stráně 7,1 km Muži 1973 až 2003 7
Holeček Pavel 7,1 km Muži 1973 až 2003 115
Hozáková Alena 7,1 km Juniorky 2004 a 2007 33
Ježek Jakub SK APD Děčín 7,1 km Junioři 2004 a 2007 38
Jirásková Linda Hromparta 7,1 km Ženy 1963 až 1982 69
Jůn Martin 7,1 km Muži 1973 až 2003 17
Jung Václav Nezlob a běž 7,1 km Muži 1973 až 2003 46
Jungová Veronika Nezlob a běž 7,1 km Ženy 1983 až 2003 47
Kohút Pavel 7,1 km Muži 1973 až 2003 4
Kotěšovcová Zuzka Happy Loop 7,1 km Ženy 1983 až 2003 18
Kotěšovec Martin Happy Loop 7,1 km Muži 1973 až 2003 57
Kracmanová Hana Rozběháme Kamenici 7,1 km Ženy 1963 až 1982 29
Kramer Jiří 7,1 km Muži 1973 až 2003 19
Kramerová Vladimíra 7,1 km Ženy 1983 až 2003 13
Kremla Tomáš STG / Predator workout Děčín 7,1 km Muži 1973 až 2003 108
Laštovičková Petra 7,1 km Ženy 1963 až 1982 44
Lázár Diana Lazaři 7,1 km Ženy 1963 až 1982 48
Linhart Karel BK ReKa 7,1 km Muži 1952 a starší 39
Lux Rudolf Nezlob a bež 7,1 km Muži 1973 až 2003 49
Majer Jan 7,1 km Muži 1973 až 2003 8
Majer Jan 7,1 km Muži 1973 až 2003 9
Majerová Kateřina 7,1 km Ženy 1963 až 1982 5
Malíková Martina Rozběháme Ústí 7,1 km Ženy 1983 až 2003
Málková Dagmar Konkordia Děčín 7,1 km Ženy 1983 až 2003 20
MarekSteklý 7,1 km Muži 1973 až 2003 110
Masopustova Jana 7,1 km Ženy 1963 až 1982
Masopustová Jana 7,1 km Ženy 1963 až 1982 102
Mataj Jan Mataj team 7,1 km Muži 1973 až 2003 40
Matajová Zdeňka Mataj team 7,1 km Ženy 1983 až 2003 41
Mikel Stanislav Billiar club Růžová 7,1 km Muži 1953 až 1972 1
Mistoler Martin 7,1 km Muži 1973 až 2003 34
Mistolerová Petra 7,1 km Ženy 1983 až 2003 35
Müllerová Tereza 7,1 km Ženy 1983 až 2003 61
Musilová Dáša Jílové 7,1 km Ženy 1983 až 2003 55
Němeček Martin ELTECH TEAM 7,1 km Muži 1953 až 1972 2
Nováková Jana Rozběháme Kamenici 7,1 km Ženy 1983 až 2003 70
Peterková Yveta Hromparta 7,1 km Ženy 1963 až 1982 62
Petrášek Miroslav 7,1 km Muži 1973 až 2003 113
Petříková Tereza Zero DC Team 7,1 km Ženy 1983 až 2003 30
Pivoňka Jakub 7,1 km Junioři 2004 a 2007 21
Pivonkova Petra 7,1 km Ženy 1963 až 1982 22
Polák David 7,1 km Muži 1973 až 2003 14
Pořádek Patrik HC Biolit 7,1 km Muži 1973 až 2003
Povová Květa 7,1 km Ženy 1963 až 1982 31
Procházka Josef trenovanibehu.cz 7,1 km Muži 1953 až 1972 58
Prouza Martin 7,1 km Muži 1973 až 2003 105
Přibylová Erika Konkordia 7,1 km Ženy 1963 až 1982 42
Rákošová Lucie 7,1 km Ženy 1963 až 1982 63
Rangl Matej 7,1 km Junioři 2004 a 2007
Rangl Matěj 7,1 km Junioři 2004 a 2007 103
Roučková Kateřina Laky Lůzrs 7,1 km Ženy 1983 až 2003 43
Roudnická Veronika 7,1 km Ženy 1983 až 2003 101
Rusňák Pavel DRMONOK 7,1 km Muži 1973 až 2003 27
Rusová Valerie trenovanibehu.cz 7,1 km Ženy 1983 až 2003 59
Sahula Jan 7,1 km Junioři 2004 a 2007 64
Sahula Jan 7,1 km Muži 1973 až 2003 109
SEILER VÁCLAV Malšovice 7,1 km Muži 1953 až 1972 65
SEILEROVÁ ELIŠKA BK DĚČÍN 7,1 km Juniorky 2004 a 2007 66
Spilka Václav 7,1 km Muži 1973 až 2003 106
Srb Jan 7,1 km Muži 1953 až 1972 60
Steklá Michaela RunningMall 7,1 km Ženy 1983 až 2003 56
Steklý Radek 7,1 km Muži 1973 až 2003 72
Šaržíková Veronika 7,1 km Ženy 1963 až 1982 50
Šavr Yveta 7,1 km Ženy 1963 až 1982 111
Šestorád Jiři 7,1 km Muži 1953 až 1972 114
Šestořádová Martina Hromparta 7,1 km Ženy 1963 až 1982 67
Šlesingrová Pavlína 7,1 km Ženy 1983 až 2003 112
Šustová Iveta 7,1 km Ženy 1983 až 2003 23
Šutara Juraj ELTECHTEAM 7,1 km Muži 1973 až 2003 68
Vála Miroslav 7,1 km Muži 1973 až 2003 3
Vála Jáchym 7,1 km Junioři 2004 a 2007 104
Vaníčková Adéla 7,1 km Ženy 1983 až 2003 32
Vítková Zuzana Rozběháme Most 7,1 km Ženy 1962 a starší 51
Vlasák Tomáš DRMONOK 7,1 km Muži 1973 až 2003 28
Vlk Aleš Vlčí smečka 7,1 km Muži 1953 až 1972 52
Votápek Tonda 7,1 km Muži 1973 až 2003 53
Záveská Michaela 7,1 km Ženy 1963 až 1982 10
Žaloudek Jan 7,1 km Muži 1973 až 2003 25
Živná Marie 7,1 km Ženy 1963 až 1982 15
Živný Jaroslav Konkordia Děčín 7,1 km Muži 1953 až 1972 24

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
7,1 km Muži 1973 až 2003 29
7,1 km Ženy 1983 až 2003 20
7,1 km Ženy 1963 až 1982 17
7,1 km Muži 1953 až 1972 10
7,1 km Junioři 2004 a 2007 6
7,1 km Juniorky 2004 a 2007 4
7,1 km Muži 1952 a starší 3
7,1 km Ženy 1962 a starší 1
Celkem 90