Detail závodu

Běh proti násilí

Praha - obora Hvězda

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

22.09.2022

DATUM A ČAS PREZENTACE

15:00 - 17:15, závod začíná v 17:30 a vyhlášení výsledků bude v 18:30

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

5 km

2,5 km

Nepobežím

Pořadatel a kontakt

SOS centrum Diakonie - SKP v Praze


Tel.: 730 852 857
beranova@diakonieskp.cz

STRUČNÉ INFO O ZÁVODU: Závod na podporu programu STOP NÁSILÍ, který nabízí terapeutickou pomoc všem, kdo řeší násilí ve vztahu. Cílem programu je prevence a eliminace násilí a tím zvýšení pocitu bezpečí rodin, zejména dětí a nejbližších. Ambasadory akce jsou reprezentanti atletického Makačenko týmu TJ Dukla Praha a reprezentanti in-line rychlobruslení KSBM Praha.

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
249 5 km Muži 249
250 5 km Muži 250
Arky Veronika Prostě běž! 5 km Ženy 1
Audy Tomáš Prostě běž! 5 km Muži 2
Baroš Filip 5 km Muži 3
Bártová Zuzana VODAFONE 5 km Ženy 4
Baudischová Andrea VODAFONE 5 km Ženy 5
Beranová Zuzana 5 km Ženy
Bernášek Aleš VODAFONE 5 km Muži 6
Bílek Adam 5 km Muži 7
Bittnerová Zuzana VODAFONE 5 km Ženy 8
Brejcha Antonín KSBM Praha 5 km Muži 244
Bulir Simon Edwards Lifesciences 5 km Muži 9
Bušková Julie FBC Slavia Praha 5 km Ženy 10
Cermanová Lenka Suchdol 5 km Ženy 11
Cichrová Iveta 5 km Ženy 12
Čorba Adam Freedive Praha 5 km Muži 13
Daniel Marek VODAFONE 5 km Muži 14
Deliso Giorgio Edwards Lifesciences 5 km Muži 15
Dlabačová Hana 5 km Ženy 16
Dlabačová Markéta 5 km Ženy 17
Doležal Petr Friends From Corporate/ Kamarádi Z Korporátu 5 km Muži 18
Doseděl Jan 5 km Muži 19
Drabova Lucie 5 km Ženy 20
Dziecielska Katarzyna Nepobežím Virtuální startovné
Elbl Tomáš VODAFONE 5 km Muži 21
Fischer Dominik 5 km Muži 22
Fitzgibbon Patrick USAC 5 km Muži 23
Franková Dita 5 km Ženy 240
Frei Ondřej 5 km Muži 24
Freiová Kristina 5 km Ženy
Geigerová Lenka 5 km Ženy 25
Grafnetrová Denisa VODAFONE 5 km Ženy 26
Guerrero David VODAFONE 5 km Muži 27
Hájková Jolana VODAFONE 5 km Ženy 28
Hajpišlová Pavla Lišky Libeň 5 km Ženy 29
Haklova Lenka 5 km Ženy 227
Hejl Libor Hostomice 5 km Muži 30
Helena  Egnerová  VODAFONE 5 km Ženy 31
Hiršl Vojtěch 2,5 km Děti do 15 let 32
Hiršlová Alice Prostě běž 5 km Ženy 33
Hladíková Martina Prostě běž! 5 km Ženy 34
Hojačová Klára VODAFONE 5 km Ženy 35
Holakovská Pavlína 5 km Ženy
Holec Petr Edwards Lifiesciences 5 km Muži 245
Holubcová Eva KSBM Praha 5 km Ženy 36
Holubec Jakub KSBM Praha 5 km Muži 37
Holubec David KSBM Praha 2,5 km Děti do 15 let 38
Holubec Marek TRO-SKI Praha 5 km Muži 39
Holubová Simona 5 km Ženy 40
Homola Lukáš jednotlivec 5 km Muži 41
Horyna Jan VODAFONE 5 km Muži 42
Hrbáčová Kamila Rozběháme Prahu 5 km Ženy 43
Hromádková Helena Středisko celostátních programů a služeb 5 km Ženy 230
Hubatová-Vacková Jana 5 km Ženy 242
Hůrek Dominik VODAFONE 5 km Muži 44
Hurych Petr Husiti Česká Třebová 5 km Muži 45
Chmelařová Kateřina Středisko celostátních programů a služeb 5 km Ženy 229
Chovančík Michal 5 km Muži 46
Chramostová Sabina Klub přátel 5 km Ženy
Ibanezmartinez Blanca Edwards Lifesciences 5 km Ženy 47
Idjerová Barbora žádný 5 km Ženy 48
Jahodová Hana Nepobežím Virtuální startovné
Jancovic Tomas Edwards Lifesciences 5 km Muži 49
Jedlička Lukáš FBC Slavia Praha 5 km Muži 50
Jelínková Šárka 5 km Ženy 247
Jennelová Kristýna 5 km Ženy
Jež Radek Policie ČR 5 km Muži 51
Judd Kylie USAC 5 km Ženy 52
Kadeřávek Jan 5 km Muži 53
Kahounová Michaela 5 km Ženy 54
Kahuda Štěpán 2,5 km Děti do 15 let 55
Kahudová Johana 2,5 km Děti do 15 let 56
Kahudová Michaela 5 km Ženy 57
Kahún Ján IKEA 5 km Muži 59
Kahún Ján Friends From Corporate/ Kamarádi Z Korporátu 5 km Muži 58
Kainová Kateřina KSBM Praha 5 km Ženy 60
Karabellová Eliška 5 km Ženy 61
Kateřina Pešková 5 km Ženy 62
Klima Jan 5 km Muži 63
Kolínská Markéta 5 km Ženy 64
Kolman Filip SK Zizkov 5 km Muži 65
Kolman Jakub KSBM Praha 2,5 km Děti do 15 let 66
Kolman Vit SK Zizkov 2,5 km Děti do 15 let 67
Kolman Vojtěch KSBM Praha 2,5 km Děti do 15 let 68
Kopecká Jana 5 km Ženy 70
Korcová Irena 5 km Ženy 71
Korec Martin 5 km Muži 72
Korec Tomáš 5 km Muži 73
Kosinová Gabriela Třista60 5 km Ženy 74
Kovářík Patrik 5 km Muži 75
Králová Veronika 5 km Ženy 243
Kraváčková Anna 5 km Ženy
Krobotová Petra 5 km Ženy 76
Kroupa Štěpán Café Racers 5 km Muži 246
Krupička  Lukáš VODAFONE 5 km Muži 77
Krupičková Petronila 5 km Ženy
Krůtová Petra 5 km Ženy 232
Kubie Hana VODAFONE 5 km Ženy 78
Kudějová Barbora Třista60 5 km Ženy 79
Labajová Regina 5 km Ženy 80
Laňka Josef Mech 5 km Muži 236
Lavička Zdeněk 5 km Muži 81
Li Anna 5 km Ženy 82
Löwingerová Tereza SDH Zličín 5 km Ženy 83
Lytovchenko Nataliia Edwards Lifesciences 5 km Ženy 84
Magdalena Knapik Maria 5 km Ženy
Mach Tomas Ztělesněné Zlo 5 km Muži 85
Maleček Erik KSBM 5 km Muži 233
Maleček Patrik KSBM Praha 5 km Muži 86
Mankova Tereza Edwards Lifesciences 5 km Ženy 87
Marie Marquerd Kiana 5 km Ženy 241
Márová Klára 5 km Ženy 88
Matisko Marcel Friends From Corporate/ Kamarádi Z Korporátu 5 km Muži 89
Matoušek Marek Friends From Corporate/ Kamarádi Z Korporátu 5 km Muži 90
Matoušková 5 km Ženy 91
Matyášová Petra MECH 5 km Ženy 92
Mejne_Krupičková Petra SCRS 5 km Ženy 226
Mesteková Kateřina KSBM Praha 5 km Ženy 93
Michal David Středisko celostátních programů a služeb 5 km Muži 94
Mikulášová Helena SK Praga 5 km Ženy 179
Mikulenková Lucie 5 km Ženy
Minha Jaroslav Edwards Lifesciences 5 km Muži 95
Miščenko Viktorija 5 km Ženy 96
Mizeráková Monika 5 km Ženy 97
Moravcová Marie 5 km Ženy 98
Müllerová Václava CAT GIRLS 5 km Ženy 99
Otevřel Filip VODAFONE 5 km Muži 100
Ouvalská Lucie VODAFONE 5 km Ženy 101
Paur Eva Edwards Lifesciences 5 km Ženy 102
Pavlíčková Veronika Adventní běhání 5 km Ženy 103
Petišková Michaela 5 km Ženy 104
Petráňová Veronika Friends From Corporate/ Kamarádi Z Korporátu 5 km Ženy 105
Petříková Erika Colliery crossfit Olomouc 5 km Ženy 106
Pluhař Jan 2,5 km Děti do 15 let 107
Pluhařová Jana VODAFONE 5 km Ženy 108
Podhorská Petra VODAFONE 5 km Ženy 109
Poláčková Kristýna 5 km Ženy 110
Polák Cyril FBC Slavia Praha 5 km Muži 111
Pörschmann Dirk 5 km Muži 225
Posoldová Simona VODAFONE 5 km Ženy 112
Prokop Michal Heartbeat Inline 5 km Muži 238
Rácová Adéla Spolek MECH 5 km Ženy 113
Rašková Petra Středisko celostátních programů a služeb Diakonie ČCE 5 km Ženy 228
Roček Jan VODAFONE 5 km Muži 114
Růžička Pavel Night Run Team 5 km Muži
Rýparová Ilona VODAFONE 5 km Ženy 115
Řenčová Nikola 5 km Ženy
Říhová Gabriela 5 km Ženy 116
Říhová Jana 5 km Ženy 117
Sabo Petr VODAFONE 5 km Muži 118
Sekowská Frederika Sekáči ve vaně 5 km Ženy 119
Sekowská Henrika Sekáči ve vaně 2,5 km Děti do 15 let 120
Sekowská Martina Sekáči ve vaně 5 km Ženy 121
Sekowská Martina Sekáči ve vaně 5 km Ženy
Simkova Hana Edwards Lifesciences 5 km Ženy 122
Skaláková Linda 5 km Ženy 224
Skopalová Klára 5 km Ženy 123
Slováček Radek Středisko celostátních programů a služeb 2,5 km Děti do 15 let 124
Slováčková Anna Středisko celostátních programů a služeb 5 km Ženy 125
Slováčková Ema Středisko celostátních programů a služeb 2,5 km Děti do 15 let 126
Smejkalová Iva Infinit 5 km Ženy 180
Sousa Jonathan Edwards Lifesciences 5 km Muži 127
Stašík Roman VODAFONE 5 km Muži 128
Stech Martin VODAFONE 5 km Muži 129
Stembera Jan 5 km Muži 237
Stodola Prokop KSBM Praha 5 km Muži 130
Stodolová Johana KSBM Praha 5 km Ženy 131
Stodolová Magdaléna KSBM Praha 5 km Ženy 132
Stodolová Anna Terapeuti Stop násilí 5 km Ženy 133
Stodolová Zuzana KSBM Praha 5 km Ženy 134
Strialová Michaela 5 km Ženy 135
Stupková Eva 5 km Ženy 136
Sýkora Jan Dukla Praha 5 km Muži 239
Szücsová Karolína 5 km Ženy 248
Šarkány Tadeáš 2,5 km Děti do 15 let 234
Šedivý Kamil 5 km Muži 137
Ševčíková Pavlína 5 km Ženy 138
Šimonek Petr 5 km Muži
Šimurdová Veronika 5 km Ženy
Šindelářová Stanislava Freedive Praha 5 km Ženy 139
Škopková Veronika 5 km Ženy 140
Šlechtová Veronika Freedive Praha 5 km Ženy 141
Šlosar Martin 5 km Muži 142
Šlosarová Eva 5 km Ženy 143
Šlosarová Veronika 2,5 km Děti do 15 let 144
Šmídová Petra 5 km Ženy 145
Šnajberková Karolína 5 km Ženy 146
Šnajdr KSBM 5 km Muži
Šnajdr Petr KSBM 5 km Muži 147
Šorm Vít SK Mořský plod 5 km Muži 148
Štenglová Aneta VODAFONE 5 km Ženy 149
Švejda Ondřej Probační a mediační služba Kladno 5 km Muži 150
Tavali Michaela VODAFONE 5 km Ženy 151
Ther Dominik Medvědi 5 km Muži 152
Tovarová Alena 5 km Ženy 235
Trnková Iva Salming Praha Pankrác 5 km Ženy 153
Vajdová Martina 5 km Ženy 154
Valko Pavlína 5 km Ženy 155
Váňa Martin 5 km Muži 156
Vaňáč Martin Sekáči ve vaně 5 km Muži 157
Vaňous Jaroslav 5 km Muži 178
Váňová Jindra 5 km Ženy 159
Váňová Natálie 5 km Ženy 160
Veronika Škopková 5 km Ženy
Veselá Alena 5 km Ženy 161
Vích Damián TJ Dukla Praha 5 km Muži 162
Vichova Vera 5 km Ženy 163
Vlach Martin SK Lví Síla 5 km Muži 164
Vlčková Tereza 5 km Ženy
Volokh Ekaterina Edwards Lifesciences 5 km Ženy 165
Vrzalova Jana Edwards Lifesciences 5 km Ženy 166
Vychopeňová Hana 2,5 km Děti do 15 let 167
Vychopeňová Irena 5 km Ženy 168
Vykypěl Jakub 5 km Muži 169
Wesolowska Maja Running Queens 5 km Ženy 170
Wiener Otto Spolek MECH 5 km Muži 171
Yada Juran Zuzana Edwards Lifesciences 5 km Ženy 172
Zábranová Zuzana VODAFONE 5 km Ženy 173
Zatloukalova Vaclava Cat Girls 5 km Ženy 69
Zemanová Dana 5 km Ženy 174
Zgliczynska Danuta Running Queens 5 km Ženy 175
Znoj Jiří Medvědi 5 km Muži 176
Zsibrita Lukasz SV 47 Mutscheid 5 km Muži 231
Zvárová Marie 5 km Ženy 177

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
5 km Ženy 130
5 km Muži 79
2,5 km Děti do 15 let 14
Nepobežím Virtuální startovné 2
Celkem 225