Detail závodu

Dubenský běh pro dobrou věc - 6.ročník

Dubné

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

07.05.2022

DATUM A ČAS PREZENTACE

od 12:00

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

Dětské závody - dobrovolné startovné

3km

5km

Pořadatel a kontakt

Hana Řezníčková


hanachomatova@seznam.cz

2022
STARTOVNÉ OD
PŘIHLÁŠENO ZÁVODNÍKŮ
STRUČNÉ INFO O ZÁVODU: Srdečně Vás zveme v sobotu 7. května 2022 do Dubného na fotbalové hřiště udělat již pošesté dobrou věc.
Naším cílem je jako každý rok podpořit rodinu, která bojuje za lepší životní podmínky pro své zdravotně
postižené dítě. Letos běžíme pro předčasně narozená čtyřletá dvojčátka Šimonka a Matýska z Litvínovic u
ČB s dětskou mozkovou obrnou. Vaší účastí přispějete především na jejich rehabilitace a léčebné pobyty.

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Afanasenko Sergey Prostě Běž 5km Muži 85
Afanasenko Sergey 3km Muži 46
Ambrož Jan 5km Muži
Ambrož Jan Dětské závody - dobrovolné startovné Kluci 5-8 let
Ambrož Martin Dětské závody - dobrovolné startovné Kluci 5-8 let
Ambrožová Lucie 3km Ženy 1
Andres Pavel 1. FC Netolice 5km Muži 162
Antl Jan 5km Muži 116
Antlová Jolana 5km Ženy 115
Babka Tomáš 5km Muži 171
Bárta Lukáš 5km Muži 74
Bělka Jakub 5km Muži 157
Beneš Lukáš 3km Muži 55
Benešová ANdrea 3km Ženy 56
Benešová Tereza 3km Ženy 54
Bína Pavel 5km Muži 3
Bínová Jitka 5km Ženy 4
Bínová Michaela 3km Ženy 2
Bláhová Dagmar 5km Ženy 79
Bošková Magdaléna 3km Ženy 98
Brabec Marek 5km Muži 105
Brom Ondřej Žluté Rukavice 5km Muži
Brož Martin 3km Muži 53
Brož Martin 3km Muži 79
Břicháčková Lucie 5km Ženy 6
Caletka Petr 1. FC Netolice 5km Muži 156
Coufal Michael 5km Muži 56
Coufal Michal 5km Muži 55
Čajan Filip Dětské závody - dobrovolné startovné Kluci 9-12 let
Čajan Lukáš 3km Muži 3
Čajan Šimon Dětské závody - dobrovolné startovné Kluci 5-8 let
Čajanová Pavla 3km Ženy 4
Čajanová Pavla 3km Ženy 5
Černá Klára 3km Ženy 93
David Jakub Dětské závody - dobrovolné startovné Děti 0-5 let
David Jakub 5km Muži 7
Davidová Aneta Mokré Dětské závody - dobrovolné startovné Holky 5-8 let
Davidova Julie Mokre Dětské závody - dobrovolné startovné Děti 0-5 let
Davidová Kateřina Dětské závody - dobrovolné startovné Děti 0-5 let
Davidová Tereza 5km Ženy 8
Davidova Zuzana 5km Ženy 9
Diviš Jonáš 3km Muži 106
Dolejší Marek 3km Muži 102
Dolejší Marek 5km Muži 176
Drmotová Marie 3km Ženy 47
Duchoňová Eva 5km Ženy 10
Duchoňová Eva 5km Ženy 124
Dvořák Matěj 3km Muži 6
Dvořák Petr 3km Muži 7
Dvořák Šimon 3km Muži 8
Dvořák Tomáš 5km Muži 119
Dvořáková Andrea 5km Ženy 11
Dvořáková Andrea 3km Ženy 9
Dvořáková Eva 5km Ženy 158
Dvořáková Renáta 3km Ženy 97
Ema 3km Ženy 20
Ertl René 3km Muži 50
Ertlová Tereza 3km Ženy 51
Eva 3km Ženy 19
Farka Vojtěch 5km Muži 12
Fessl Lukáš #tymdejvid 5km Muži
Fidler Martin 5km Muži 174
Fleišmann Jan 3km Muži 84
Fleišmannová Adéla 3km Ženy 83
Fleišmanová Nikola 3km Ženy 92
Franzová Jitka 5km Ženy 102
Fux Pavel 1. FC Netolice 5km Muži 164
Gold Richard 3km Muži 104
Gold Richard 3km Muži 10
Gold Richard Dětské závody - dobrovolné startovné Kluci 9-12 let
Goldová Hana 3km Ženy 11
Goldová Hana Dětské závody - dobrovolné startovné Holky 9-12 let
Hajnová Daniela Fight Club 5km Ženy 89
Hála Kamil 5km Muži 66
Hálek Michal 3km Muži 12
Hálek Ondřej Klub Jihočeských maratonců Dětské závody - dobrovolné startovné Kluci 5-8 let
Hálová Tereza 3km Ženy 43
Havel Jakub RK Stejskal Dětské závody - dobrovolné startovné Kluci 9-12 let
Havel Jakub RK Stejskal Dětské závody - dobrovolné startovné Kluci 9-12 let
Havel Jan RK Stejskal Dětské závody - dobrovolné startovné Kluci 9-12 let
Havel Miloš 3km Muži 26
Havlová Lenka RK Stejskal 3km Ženy 13
Hejlová Aneta 5km Ženy 81
Hejlová Kristýna 5km Ženy 80
Honsa Petr ESO Doubravice 5km Muži
Horáček Jan 5km Muži 170
Houner Jakub 5km Muži 125
Jakubec František 5km Muži 103
Jakubec Martin České Budějovice 5km Muži 141
Jandus Tomáš Prostě Běž 5km Muži 128
Janíková Nikola 5km Ženy 92
Jašek Pavel 5km Muži 167
Jašek Pavel 5km Muži 169
Jirásek Vladimír 5km Muži 126
Jirásková Michaela 3km Ženy 14
Jirásková Michaela 3km Ženy 15
Jircová Petra Brouk klub CB 3km Ženy
Jirková Petra 3km Ženy 16
Jirkovský Václav 5km Muži 86
Jirkovský Václav 5km Muži 161
Joza Adam Dětské závody - dobrovolné startovné Kluci 5-8 let
Joza Lukáš 5km Muži 15
Joza Lukáš 3km Muži 17
Jozová Marcela 5km Ženy 16
Jozová Marcela 3km Ženy 18
Jůsko Petr 5km Muži 17
Jusková Tereza 3km Muži 81
Kamitzová Ema 3km Ženy 19
Kamitzová Ema Dětské závody - dobrovolné startovné Holky 5-8 let
Kamitzova Eva 3km Ženy 20
Kamlach Broňa 3km Ženy 101
Kamlach Bronislav 3km Muži 78
Kamlachová Bára 3km Ženy 99
Kimmel Tomáš Prostě Běž 5km Muži 45
Klausová Marta 5km Ženy 159
Klíma Martin 5km Muži 148
Klímová Aneta 5km Ženy 147
Klímová Dana 5km Ženy 145
Klímová Tereza 5km Ženy 146
Kocatová Anna TJ Karate 5km Ženy 59
Kocich Matyáš TJ Sokol Dubné 5km Muži 53
Kocich Pavel TJ Sokol Dubné 5km Muži 54
Kocichová Petra 5km Ženy 51
Kočer Daniel 5km Muži 134
Kočí Vojtěch 5km Muži 151
Kojan Pavel 5km Muži 140
Kojanová Jana 5km Ženy 139
Kolafa Pavel TJ Karate 5km Muži 58
Konášek Václav RASTY team ! 5km Muži 18
Konášková Marie Hluboká nad Vltavou Dětské závody - dobrovolné startovné Holky 9-12 let
Kotilová Veronika 3km Ženy 45
Kotková Blanka 5km Ženy 19
Král Martin Dubné 5km Muži 73
Kročák Martin 3km Muži 38
Kročák Martin 5km Muži 153
Kročáková Hana 3km Ženy 41
Kropáček Milan 5km Muži 20
Kubatová Nikola 3km Ženy 21
Kubo Petr 3km Muži 22
Kubová Aneta 5km Ženy 21
Kubová Aneta 3km Ženy
Kubová Karolína 3km Ženy 24
Kubová Kristýna 3km Ženy 25
Kümmel Jan 5km Muži 22
Kymla Jiří 5km Muži
Kymla Jiří 5km Muži
Lafata Antonín TJ Sokol Dubné 5km Muži 77
Lafata Antonín 3km Muži 71
Laštovková Eliška 5km Ženy 111
Lekešová Petra 5km Ženy 84
Lexa JIří Rusty 5km Muži 26
Lisner Vladimir 5km Muži 95
Liška Daniel Prostě Běž 5km Muži 129
Lošek František 5km Muži
Loukota Jan 3km Muži 61
Lukáš David 3km Muži 69
Lukáš Jiří 3km Muži 67
Lukáš Jiří 3km Muži 68
Lukášová Iveta 3km Ženy 66
Lukš Kryštof Dětské závody - dobrovolné startovné Kluci 5-8 let
Macík Jan 5km Muži 137
Mačlová Barbora 3km Ženy 73
Mačlová Barbora 3km Ženy
Macháčková Eva 5km Ženy 88
Malechová Andrea 5km Ženy 163
Marhoun Bruno TJ Sokol Dubné 5km Muži 78
Marmoun Zbzněk 5km Muži 110
Marmounová Eva 5km Ženy 109
Mates, Olík Fidlerovi Petra, 3km Muži 40
Meinel Albert 3km Muži 48
Meinelová Viktoria 3km Ženy 49
Migl Petr 5km Muži 29
Migl Petr 5km Muži
Mikšl Martin RASTY team! 5km Muži 30
Mikšl Rostislav RASTY team! 5km Muži 32
Mikulášková Michala 5km Ženy 93
Motisová Kristýna 3km Ženy 39
Mrkvanová Petra 5km Ženy 33
Narkovská Lucie 5km Ženy 113
Narkovský Jiří 5km Muži 114
Natálie Hálková Klub Jihočeských maratonců Dětské závody - dobrovolné startovné Holky 5-8 let
Návara Matěj 5km Muži 100
Návarová Jana 5km Ženy 87
Novák Petr 5km Muži 160
Novák Zeman 3km Muži 82
Nováková Ludmila 5km Ženy 60
Novotná Miroslava TJ Karate ČB 5km Ženy 52
Oberreiter Jan 5km Muži 97
Pagáčová Marcela 3km Ženy 63
Pašková Jana 5km Ženy 91
Pavel Miloš Brouk Klub České Budějovice 3km Muži
Pavel Miloš Brouk Klub České Budějovice 5km Muži 34
Pavlová Ellen Brouk klub CB Dětské závody - dobrovolné startovné Děti 0-5 let
Pavlová Ellen Brouk klub CB 3km Ženy
Pavlová Laura Brouk klub CB Dětské závody - dobrovolné startovné Holky 5-8 let
Pavlová Laura Brouk klub CB 3km Ženy
Pechoušek Jan 3km Muži 42
Pechoušek Miroslav Budějcká 12 5km Muži 35
Píšová Ivana 5km Ženy
Plemlová Iveta 3km Ženy 27
Plza Marek 5km Muži 183
Plza Petr 5km Muži 182
Podzemský Vojta 3km Muži 94
Podzemský Vojtěch Dubné 5km Muži 70
Poiselová Emma 5km Ženy 121
Poláčková Tereza 5km Ženy 104
Poláková Tereza 3km Ženy 100
Polcar Jiří 5km Muži 168
Pomijová Veronika 5km Ženy 136
Pospíchal Tomáš TJ Žabovřesky 3km Muži 70
Pražák Filip 3km Muži 52
Prchoušek Jan 5km Muži 62
Procházka David 5km Muži 65
Procházka Radim 5km Muži 63
Procházková Agáta 5km Ženy 112
Procházková Romana 5km Ženy 64
Račman Petr Prostě Běž 5km Muži 57
Reisingerová Alena 5km Ženy 155
Rosenfelder Jiří 5km Muži 99
Růzha Vlastislav 3km Muži 103
Růzka Vlastimil 5km Muži 175
Rybová Ivona 3km Ženy 62
Ryzner Matyáš 3km Muži 64
Řezníček Vojtěch TJ Sokol Dubné 5km Muži 72
Říha Jaroslav 5km Muži 75
Sábo Lukáš 5km Muži 94
Sellnerová Hana 3km Ženy 105
Schwarzová Pavlína 5km Ženy 36
Sitek David 3km Muži 90
Sitek Oliver 3km Muži 89
Sitková Nikola 3km Ženy 91
Smažík Mikuláš 3km Muži 74
Smolková Pavlína 3km Ženy 28
Smolková Pavlína 3km Ženy 86
Sojkova Ilona 3km Ženy 29
Sojková Michaela 3km Ženy 30
Steinbauerová Veronika 5km Ženy 120
Středová Zuzana 3km Ženy
Svoboda Daniel 5km Muži
Svoboda Daniel 3km Muži 85
Svoboda Karel 3km Muži 31
Svoboda Lubomír prostě běž 5km Muži 133
Svoboda Ondrej 5km Muži 172
Svoboda Petr Prostě Běž 5km Muži 132
Svobodová Nikola 3km Ženy 32
Svobodová Nikola Dětské závody - dobrovolné startovné Holky 9-12 let
Svobodová Eva 5km Ženy 173
Svobodová Hana 5km Ženy 47
Šilpoch Adam SK Zliv Dětské závody - dobrovolné startovné Děti 0-5 let
Šíma Matej 5km Muži 67
Šimon Pavel SK Slavošovice 3km Muži 33
Šimonová Majda SK Slavošovice Dětské závody - dobrovolné startovné Děti 0-5 let
Šímová Anna 3km Ženy 44
Šíp Pavel 3km Muži 59
Šípová Daniela 3km Ženy 58
Šlencová Michaela RK Stejskal 5km Ženy 38
Šramová Michaela 3km Ženy 60
Štěrba Matěj 3km Muži 95
Šusta Martin Fight Club 5km Muži 90
Švajda Eda 3km Muži 57
Švajda Josef Dubné 5km Muži 71
Švajda Kamil 5km Muži 61
Tabery Michelle 5km Ženy 82
Tabery Tomáš 5km Muži 83
Talíř František 5km Muži 122
Talíř Jakub 5km Muži 107
Talíř Karel 5km Muži 108
Talířová Magdaléna 5km Ženy 106
Tesař Lukáš Dětské závody - dobrovolné startovné Kluci 5-8 let
Tesař Tomáš Dětské závody - dobrovolné startovné Kluci 5-8 let
Tesařová Veronika 3km Ženy 34
Tichý Matyáš ZŠ Za Nádražím Český Krumlov Dětské závody - dobrovolné startovné Kluci 5-8 let
Tomšovicová Pavlína 5km Ženy 39
Traplová Anna 5km Ženy 138
Tupá Markéta SK Slavošovice 3km Ženy 35
Turková Jindřiška 5km Ženy 40
Turnhöferová Marie 5km Ženy 41
Tušerová Musher klub JCC 5km Ženy 42
Udbr Petr TJ Sokol Dubné 5km Muži 68
Uhlíř Dalibor 5km Muži 165
Uhlířová Michaela 5km Ženy 166
Úlehla Karel Prostě Běž 5km Muži 131
Ullrich Jakub 5km Muži 130
Vácha Lukáš 5km Muži 101
Valentová Klára 5km Ženy 179
Vášová Klára 3km Ženy 36
Vášová Nela 3km Ženy 37
Vávra Filip 5km Muži
Vávra Filip 5km Muži 142
Vávra Matěj Dětské závody - dobrovolné startovné Děti 0-5 let
Vávra Šimon 5km Muži
Vávra Šimon Dětské závody - dobrovolné startovné Kluci 9-12 let
Vávra Šimon 5km Muži 143
Vávra Vít 3km Muži 72
Vávra Vít 3km Muži
Vávra Vít Dětské závody - dobrovolné startovné Kluci 5-8 let
Veřtát Oliver Dubné 5km Muži 76
Veřttátová Sofie TJ Sokol Dubné 5km Ženy 69
Viktorová Irena 5km Ženy 44
Vlková Nora 3km Ženy 77
Vobr Jan 3km Muži 80
Vobr Petr TJ Sokol Dubné 3km Muži 65
Vondrošková Mirka 3km Ženy 76
Vondroušek David 3km Muži 75
Vondrušová Mirka 5km Ženy 178
Vorel Petr 5km Muži 118
Vorel Tobiáš 5km Muži 117
Vostoupal Matouš 5km Muži 144
Vranovská Zdeňka 5km Ženy 43
Vranovský Alfréd Dětské závody - dobrovolné startovné Kluci 5-8 let
Vranovský Alfréd 5km Muži 135
Vycpálek Jaroslav 5km Muži 50
Vycpálková Radka 5km Ženy 48
Wurst Martin Prostě Běž 5km Muži 46
Zelenda Luboš 5km Muži 149
Zelendová Jiřina 5km Ženy 150
Zelendová Tereza 5km Ženy 152
Zeman Mikuláš 5km Muži 154
Zikešová Ivana 5km Ženy 177
Zimmelová Veronika Prostě Běž 5km Ženy 96
Zubíček Michal Prostě Běž 5km Muži 127
Žukevič Maroš 5km Muži 123

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
5km Muži 112
5km Ženy 67
3km Ženy 62
3km Muži 50
Dětské závody - dobrovolné startovné Kluci 5-8 let 11
Dětské závody - dobrovolné startovné Děti 0-5 let 7
Dětské závody - dobrovolné startovné Kluci 9-12 let 6
Dětské závody - dobrovolné startovné Holky 5-8 let 4
Dětské závody - dobrovolné startovné Holky 9-12 let 3
Celkem 322