Detail závodu

Yellow Ribbon Run

Řepy

Běh

Datum a registrace

DATUM ZÁVODU

21.06.2022

ČAS REGISTRACE

Program startuje ve 14.00

Registrace na místě od 16.00

Dětské závody před hlavním závodem - od 16:30 do 17:30

Start štafetového závodu v 18:00

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

Štafeta 4x4 km

Virtuální běh

Nepoběžím ale přispěji

Pořadatel a kontakt

Yellow Ribbon Run


filkuka@yrr.cz

STRUČNÉ INFO O ZÁVODU: Cílem projektu Yellow Ribbon je dát lidem s trestní minulostí a jejich rodinám druhou šanci na slušný život, přispět tak k prevenci kriminality, snížení recidivy a větší bezpečnosti ve společnosti. Přihlášením do běhu přispějete na registraci běžci s trestní minulostí. Realizaci závodu zajistí sportovec a filantrop Tomáš Slavata. Ambasadorem projektu Yellow Ribbon je herec a scénárista Petr Čtvrtníček, ten je také bubeníkem vězeňské kapely Wsedě z Kuřimi, která akce se „žlutou stužkou“ doprovází.

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Probační a mediační služba 2 Probační a mediační služba 2 Štafeta 4x4 km Štafeta 199
Jiří BIGASZ Virtuální běh 2 km
Vazební věznice Hradec Králové Vazební věznice Hradec Králové Štafeta 4x4 km Štafeta 200
A-GIGA 1 A - GIGA s.r.o. Štafeta 4x4 km Štafeta 177
A-GIGA 2 A - GIGA s.r.o. Štafeta 4x4 km Štafeta 178
A-GIGA 3 A-GIGA s.r.o. Štafeta 4x4 km Štafeta 179
A-GIGA 4 A - GIGA s.r.o. Štafeta 4x4 km Štafeta 180
A-GIGA 5 A - GIGA s.r.o. Štafeta 4x4 km Štafeta 181
Adam BUDZINSKI Virtuální běh 2 km
Ahmad Nur'ain Virtuální běh 2 km
AL PASO Vysočina AL PASO Vysočina, Oblastní charita Třebíč Štafeta 4x4 km Štafeta 168
Aleksandar Alyoshev Aleksandrov, Virtuální běh 2 km
Ambrož Mucha Virtuální běh 2 km
Amigos Rubikon Centrum Štafeta 4x4 km Štafeta 128
Anděl David Virtuální běh 4 km
Andrej Kondáš Virtuální běh 2 km
Antlová Zuzana Probační a mediační služba Štafeta 4x4 km Závodník štafety - jeden člen štafety
Antlová Zuzana Probační a mediační služba Štafeta 4x4 km Závodník štafety - potřebuji sestavit štafetu
Antonín TŘÍSKA Virtuální běh 2 km
AOOV I. Asociace organizací v oblasti vězeňství Štafeta 4x4 km Štafeta 104
Asociace organizací v oblasti vězeňství Asociace organizací v oblasti vězeňství Štafeta 4x4 km Štafeta 103
Bada Jiří Věznice Stráž pod Ralskem Štafeta 4x4 km Závodník štafety - jeden člen štafety 175
Badač Josef Virtuální běh 2 km
Bagarová Ema Policejní akademie ČR v Praze Štafeta 4x4 km Závodník štafety - potřebuji sestavit štafetu
Baierlová Aneta Virtuální běh 2 km
Bari Oldřich Virtuální běh 2 km
BARTOŠ Zdeněk Virtuální běh 2 km
Bářiny Lasice Kolčavy patronka dětského YRR Štafeta 4x4 km Štafeta 189
BDLP * Štafeta 4x4 km Štafeta 101
Beaven Emily Porticus Vienna GmbH Štafeta 4x4 km Závodník štafety - potřebuji sestavit štafetu
Běhu zdar Běhu zdar Štafeta 4x4 km Štafeta 203
Bělušice 1 Věznice Bělušice Štafeta 4x4 km Štafeta 140
Bělušice 2 Věznice Bělušice Štafeta 4x4 km Štafeta 141
Bělušice 3 Věznice Bělušice Štafeta 4x4 km Štafeta 142
Běžci ze severu Akademie VS ČR Štafeta 4x4 km Štafeta 102
Bičej Viktor Virtuální běh 2 km
Bílek Dominik Virtuální běh 2 km
Bílý Ondřej Společnost Podané ruce o.p.s. Štafeta 4x4 km Závodník štafety - jeden člen štafety
BLAŽEK Jan Virtuální běh 2 km
Boban Goran Věznice Rapotice Štafeta 4x4 km Závodník štafety - potřebuji sestavit štafetu
Bobota Jiří Věznice Stráž pod Ralskem Štafeta 4x4 km Závodník štafety - jeden člen štafety 176
Böhm Vít Virtuální běh 2 km
BOROVÝ Martin Virtuální běh 2 km
Bosák Jaroslav Věznice Vinařice Štafeta 4x4 km Závodník štafety - jeden člen štafety
BOTONĚK Bořivoj Virtuální běh 2 km
Božík Lukáš Virtuální běh 2 km
Brázdil Miroslav Virtuální běh 2 km
BRZOBOHATÝ Tomáš Virtuální běh 2 km
Břeclaváci Veznice Břeclav Štafeta 4x4 km Štafeta 143
BURIŠKA Filip Virtuální běh 2 km
CIHLÁŘ Jan Virtuální běh 2 km
CINA Roman Virtuální běh 2 km
Ciupková Tereza Virtuální běh 4 km
Congyi Chen Virtuální běh 4 km
Czókoly Jan VSČR, Vazební věznice a ústav pro výkon zabezpečovací detence (V Štafeta 4x4 km Závodník štafety - jeden člen štafety
ČERMÁK Jakub Virtuální běh 2 km
ČERVEŇ Petr Virtuální běh 2 km
Čiháková Zdeňka AL PASO Vysočina, Oblastní charita Třebíč Štafeta 4x4 km Závodník štafety - jeden člen štafety 168
ČKS 1 Česká kriminologická společnost Štafeta 4x4 km Štafeta 105
ČKS 2 Česká kriminologická společnost Štafeta 4x4 km Štafeta 106
ČKS 3 Česká kriminologická společnost Štafeta 4x4 km Štafeta 107
ČONKA Milan Virtuální běh 2 km
Čureja Rostislav Virtuální běh 2 km
Daniel Demeter Virtuální běh 2 km
Daniel Dvořák Virtuální běh 2 km
Daniel Rosička Virtuální běh 2 km
Daniel Taylor CHOCHOLA Virtuální běh 2 km
Daniška Pavel Virtuální běh 2 km
DAS 1 D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR, 4.patro Štafeta 4x4 km Štafeta 108
DAS 2 D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR, 4.patro Štafeta 4x4 km Štafeta 109
DAS 3 D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR, 4.patro Štafeta 4x4 km Štafeta 110
DAS 4 D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR, 4.patro Štafeta 4x4 km Štafeta 111
David Křížek Virtuální běh 2 km
David Vlášek Virtuální běh 2 km
Dbalý Vladimír Virtuální běh 2 km
Dejnožková Blanka Probační a mediační služba Štafeta 4x4 km Závodník štafety - jeden člen štafety
Dérers RUBIKON Centrum + ostatní Štafeta 4x4 km Štafeta 131
DOHNAL Václav Virtuální běh 2 km
Dominik DON Virtuální běh 2 km
DREVEŇAK Roman Virtuální běh 2 km
DUFEK Petr Virtuální běh 2 km
Dunka František Virtuální běh 2 km
Dušan VAŠEK Virtuální běh 2 km
Dycky Kuřim Věznice Kuřim Štafeta 4x4 km Štafeta 149
Eduard KILIAN Virtuální běh 2 km
Emil Vaško Virtuální běh 2 km
FEDYSHYN Rostyslav Virtuální běh 2 km
Fendrych Tomáš Vězeňská duchovenská péče Štafeta 4x4 km Závodník štafety - jeden člen štafety
Filip ČADIL Virtuální běh 2 km
FILIP Marek Virtuální běh 2 km
FILO Štefan Virtuální běh 2 km
FIŠER Marek Virtuální běh 2 km
Fohler Jan Virtuální běh 2 km
Forrest stars Havel Partners Štafeta 4x4 km Štafeta 169
Fraňková Monika Virtuální běh 4 km
František Zajíc Virtuální běh 2 km
František Žák Jaroslav AL PASO Vysočina, Oblastní charita Třebíč Štafeta 4x4 km Závodník štafety - jeden člen štafety 168
Frodl Lubomír Virtuální běh 2 km
Futabaci Futaba Czech s.r.o. Štafeta 4x4 km Štafeta 112
GAJDOŠ Radek Virtuální běh 2 km
GÁLFI Gabriel Virtuální běh 2 km
Galová Petra Virtuální běh 4 km
GAŠPÁREK Lukáš Virtuální běh 2 km
Gazely ze Semiramis Semiramis Štafeta 4x4 km Štafeta 187
Gaži Roman Virtuální běh 2 km
GEBRÜDER WEISS Gebrüder Weiss spol s r.o Štafeta 4x4 km Štafeta 194
GLÖCKL Arnold Virtuální běh 2 km
Gunar Ivan Virtuální běh 2 km
Hačecký Matěj Virtuální běh 2 km
Hájek Richard Virtuální běh 2 km
Hálová Šárka Virtuální běh 4 km
Hamerník Team s.r.o. Hamerník s.r.o. Štafeta 4x4 km Štafeta 115
HAMRLOVI HAMRLOVI Štafeta 4x4 km Štafeta 116
HANUŠ Virtuální běh 2 km
HANUŠ Daniel Virtuální běh 2 km
Havelka Marcel Virtuální běh 2 km
Haviger Jan Virtuální běh 2 km
Havlová Adéla Havel & Partners Štafeta 4x4 km Závodník štafety - jeden člen štafety 169
Havránek Jan Virtuální běh 2 km
Hažmuková Lenka Probační a mediační služba Štafeta 4x4 km Závodník štafety - jeden člen štafety
Hejlík Otakar Virtuální běh 2 km
Herák Vlastimil Virtuální běh 2 km
HERMAN Libor Virtuální běh 2 km
Hloušek David Virtuální běh 2 km
Hodálová Jitka Virtuální běh 4 km
Hoffmann Anika Porticus Vienna GmbH Štafeta 4x4 km Závodník štafety - jeden člen štafety 171
HOFÍREK Dominik Virtuální běh 2 km
Holcomb Anne North Carolina State University Štafeta 4x4 km Závodník štafety - jeden člen štafety
Holcomb Anne North Carolina State University Štafeta 4x4 km Závodník štafety - jeden člen štafety
Holka Marek Virtuální běh 2 km
HOLUB Milan Virtuální běh 2 km
Homoláč Jiří maratonská nožka Štafeta 4x4 km Závodník štafety - potřebuji sestavit štafetu
HORÁK Zdeněk Virtuální běh 2 km
Hort Magdalena Virtuální běh 4 km
Horváth František Virtuální běh 2 km
HORVÁTH Zdeněk Virtuální běh 2 km
HOSPODI Martin Virtuální běh 2 km
Hrbek Tomáš Virtuální běh 2 km
Hrochová Lucie Virtuální běh 4 km
Hrubý Josef Virtuální běh 4 km
HRUŠKA Josef Virtuální běh 2 km
Hrušková Jitka Nepoběžím ale přispěji Nepoběžím, ale zaplatím
HŘÍDEL Martin Virtuální běh 2 km
Husťáci Kuřimáci Věznice Kuřim Štafeta 4x4 km Štafeta 148
Hušek Dominik Virtuální běh 2 km
Hušek Martin Virtuální běh 2 km
Chan Nicholas Virtuální běh 2 km
Charvát Václav Virtuální běh 2 km
Chaura Vojtěch Virtuální běh 4 km
Choe Denise Virtuální běh 2 km
Chow Denise Virtuální běh 2 km
Chow Denise Virtuální běh 2 km
Chylíková Darina Virtuální běh 2 km
Illichmann Pavel Probační a mediační služba Štafeta 4x4 km Závodník štafety - jeden člen štafety
Informatici Generální ředitelství Vězeňské služby ČR Štafeta 4x4 km Štafeta 114
IRA Vojtěch Virtuální běh 2 km
IRCING Pavel Virtuální běh 2 km
Ivan MUCHA Virtuální běh 2 km
Jakeš Miroslav Virtuální běh 2 km
Jakub HOLÍK Virtuální běh 2 km
Jakub MAHAJ Virtuální běh 2 km
Jakub MRAVEC Virtuální běh 2 km
Jan Tyrpekl Virtuální běh 2 km
Jan Hála Virtuální běh 2 km
Jan HOLUB Virtuální běh 2 km
Jan KARLÍČEK Virtuální běh 2 km
JANKŮ David Virtuální běh 2 km
JANOVSKÝ Jan Virtuální běh 2 km
Jdu a běžím s K. Věznice Kuřim Štafeta 4x4 km Štafeta 150
Jin Ling Ng Virtuální běh 2 km
JIPOCAR Jihlava JIPOCAR Logistic, s.r.o., Rantířovská 284, 586 05 Jihlava, IČ: Štafeta 4x4 km Štafeta 117
Jiří Horák Virtuální běh 2 km
Jiří BURDA Virtuální běh 2 km
Jiří HUBATKA Virtuální běh 2 km
John Strkáč Virtuální běh 2 km
Johnson Dylan North Carolina State University Štafeta 4x4 km Závodník štafety - jeden člen štafety
Jošt Libor Virtuální běh 2 km
Juračka Jakub Virtuální běh 4 km
Jurčík Jaromír Virtuální běh 2 km
JUREČKA Vlastimil Virtuální běh 2 km
Juričič Marek Virtuální běh 2 km
Juričič Marek Virtuální běh 2 km
Just Run Ministerstvo spravedlnosti Štafeta 4x4 km Štafeta 119
JUST RUNNERS Ministerstvo spravedlnosti Štafeta 4x4 km Štafeta 123
Kainc Martin Virtuální běh 2 km
Kamil Źymelka Adam Virtuální běh 2 km
Kancelář generálního ředitele Generální ředitelství Vězeňské služby ČR Štafeta 4x4 km Štafeta 113
KANDRA Zdeněk Virtuální běh 2 km
Karas Marek Virtuální běh 2 km
Karvai Patrik Virtuální běh 2 km
KGS - trestní lavice KGS legal s.r.o., advokátní kancelář Štafeta 4x4 km Štafeta 118
KLABAČKA Pavel Virtuální běh 2 km
Klaban Vladimír Probační a mediační služba Štafeta 4x4 km Závodník štafety - jeden člen štafety
Klíma David Virtuální běh 2 km
Kočky z probačky Probační a mediační služba Štafeta 4x4 km Štafeta 188
Kokta Patrik Virtuální běh 2 km
Kolářová Lucie MU Kuřim Štafeta 4x4 km Závodník štafety - potřebuji sestavit štafetu
Kompánek Bedřich Virtuální běh 2 km
KONYA Denis Virtuální běh 2 km
Kopáček Jiří Virtuální běh 4 km
Kopp Petr Virtuální běh 2 km
Kos Zdeněk Virtuální běh 2 km
Kosmák Zdeněk AL PASO Vysočina, Oblastní charita Třebíč Štafeta 4x4 km Závodník štafety - jeden člen štafety 168
Kostřánek Tomáš Virtuální běh 2 km
Košťál David Virtuální běh 2 km
Kotek Tomáš Věznice Stráž pod Ralskem Štafeta 4x4 km Závodník štafety - jeden člen štafety 176
Kotol Dalibor MU Kuřim Štafeta 4x4 km Závodník štafety - potřebuji sestavit štafetu
Kotrc Martin Virtuální běh 2 km
KOVÁŘ Martin Virtuální běh 2 km
KOZUBEK Ladislav Virtuální běh 2 km
KRÁL Kamil Virtuální běh 2 km
Král Vladimír Virtuální běh 2 km
Krásný Alex Virtuální běh 2 km
Krčmář Michal Virtuální běh 2 km
Krejčíček Tomáš Virtuální běh 2 km
Kromka Dušan Věznice Příbram Štafeta 4x4 km Závodník štafety - potřebuji sestavit štafetu
Křístek Lukáš Virtuální běh 2 km
Kubíček Tomáš Virtuální běh 2 km
Kühnová Iveta Probační a mediační služba Štafeta 4x4 km Závodník štafety - jeden člen štafety
KUREJ Michal Virtuální běh 2 km
Kuřimáci jedou Věznice Kuřim Štafeta 4x4 km Štafeta 146
Kuřimáci z basy Věznice Kuřim Štafeta 4x4 km Štafeta 147
KÝBOS Roman Virtuální běh 2 km
KYSELA Tomáš Virtuální běh 2 km
LACKO Jan Virtuální běh 2 km
Lacko Vojta Rubikon Štafeta 4x4 km Závodník štafety - jeden člen štafety 172
LARIONOVS Olegs Virtuální běh 2 km
Lasice Ministerstvo spravedlnosti Štafeta 4x4 km Štafeta 121
Lee Frances Virtuální běh 4 km
Legislativní běžci Ministerstvo spravedlnosti Štafeta 4x4 km Štafeta 125
Leo GRÖGER Virtuální běh 2 km
LEŠKO Roman Virtuální běh 2 km
Libor Snopek Virtuální běh 2 km
Liga spravedlivých Ministerstvo spravedlnosti Štafeta 4x4 km Štafeta 122
Liška Tomáš Virtuální běh 2 km
LOSART Zdeněk Virtuální běh 2 km
LOUBAL Vladimír Virtuální běh 2 km
Lukáč Jaroslav Virtuální běh 2 km
Lukáš BOUDYŠ Virtuální běh 2 km
Lukáš GRUBER Virtuální běh 2 km
Lukáš JIRAVA Virtuální běh 2 km
Lukáš RICHTER Virtuální běh 2 km
LUPAČ Lukáš Virtuální běh 2 km
Lužný René Virtuální běh 2 km
MADECKI Petr Virtuální běh 2 km
Mácha Miloslav Virtuální běh 2 km
Macháček Tomáš Virtuální běh 2 km
MALINA Zbyněk Virtuální běh 2 km
Marek FURDA Virtuální běh 2 km
Marek HOZMAN Virtuální běh 2 km
Marek KOLÁŘ Virtuální běh 2 km
Marek Martin Havel & Partners Štafeta 4x4 km Závodník štafety - jeden člen štafety 169
Martin DOLEJŠ Virtuální běh 2 km
Martin Liberda Virtuální běh 2 km
Mašek Dominik Virtuální běh 2 km
MATOUŠEK Lukáš Virtuální běh 2 km
Meng Hui Wong Virtuální běh 2 km
Mertelíková Barbora Věznice Stráž pod Ralskem Štafeta 4x4 km Závodník štafety - jeden člen štafety 173
Michael KÓNYA Virtuální běh 2 km
Michal KOVÁŘ Virtuální běh 2 km
Michal STŘÍBRNÝ Virtuální běh 2 km
Michálek Luděk Virtuální běh 2 km
Miko Lukáš Virtuální běh 2 km
Miko Richard Virtuální běh 2 km
Milan Jašek Virtuální běh 2 km
Milan Srbek Virtuální běh 2 km
MIĹO René Virtuální běh 2 km
Ministerský jednorožec MPSV Štafeta 4x4 km Štafeta 193
Ministerští sprinteři Ministerstvo spravedlnosti Štafeta 4x4 km Štafeta 120
Miroslav Kšír Virtuální běh 2 km
Morvaj František Virtuální běh 2 km
Mucha Ambrož Věznice Stráž pod Ralskem Štafeta 4x4 km Závodník štafety - jeden člen štafety 175
Muller Radek Virtuální běh 2 km
Musil Marek Virtuální běh 2 km
Nah KC Virtuální běh 2 km
Nejedlý Filip Virtuální běh 4 km
Němejc Václav Virtuální běh 2 km
NEUBERT Miroslav Virtuální běh 2 km
Nevlud Petr Virtuální běh 2 km
Nikolas Blahušiak Virtuální běh 2 km
Novák Michal Virtuální běh 2 km
Nováková Karla Probační a mediační služba Štafeta 4x4 km Závodník štafety - jeden člen štafety
NOVOTNÝ Filip Virtuální běh 2 km
Nový Jaroslav Vězeňská duchovenská péče Štafeta 4x4 km Závodník štafety - jeden člen štafety
Oldřich DVOŘÁK Virtuální běh 2 km
Oldřich STAŠÁK Virtuální běh 2 km
Olomoučáci Vazební věznice Olomouc Štafeta 4x4 km Štafeta 135
OMRAI David Virtuální běh 2 km
Ondráčková Lena Věznice Stráž pod Ralskem Štafeta 4x4 km Závodník štafety - jeden člen štafety 173
Ondrej ml. Duna Virtuální běh 2 km
Ondřej Přikryl Virtuální běh 2 km
Ondřej KRAUS Virtuální běh 2 km
Ondřej st. Duna Virtuální běh 2 km
OSZ 8 + 1 státní zastupitelství Štafeta 4x4 km Štafeta 134
Ouředníčková Lenka RUBIKON Centrum Štafeta 4x4 km Závodník štafety - jeden člen štafety 172
Pajer Michael Virtuální běh 2 km
Palo Grunea Virtuální běh 2 km
Patrik GUĹÁŠ Virtuální běh 2 km
Pavel GOROL Virtuální běh 2 km
Pavel KABELÍK Virtuální běh 2 km
Pavel SPILKA Virtuální běh 2 km
PAWLOREK Michal Virtuální běh 2 km
Pechovský Marek Virtuální běh 2 km
Peter KAPLAVKA Virtuální běh 2 km
Petr Szitai Virtuální běh 2 km
Petr Neuman Virtuální běh 2 km
Petr Vinovský Virtuální běh 2 km
Png Gladys Virtuální běh 2 km
Pokorný Jaroslav Věznice Stráž pod Ralskem Štafeta 4x4 km Závodník štafety - jeden člen štafety 174
POKORNÝ Josef Virtuální běh 2 km
Polanová Lucie Charita Česká Kamenice Štafeta 4x4 km Závodník štafety - jeden člen štafety 170
Poletíme! Ministerstvo spravedlnosti Štafeta 4x4 km Štafeta 124
POPOV Antonín Virtuální běh 2 km
Pozdě ale přece MPSV Štafeta 4x4 km Štafeta 186
Pražáková Marie Věznice Stráž pod Ralskem Štafeta 4x4 km Závodník štafety - jeden člen štafety 174
Prchal Pavel Virtuální běh 4 km
Probační a mediační služba 1 Probační a mediační služba 1 Štafeta 4x4 km Štafeta 197
Probační a mediační služba 3 Probační a mediační služba 3 Štafeta 4x4 km Štafeta 201
Procházka Marek Virtuální běh 2 km
Prokopenko Jan Virtuální běh 2 km
Přikryl Ondřej Věznice Stráž pod Ralskem Štafeta 4x4 km Závodník štafety - jeden člen štafety 176
PŘISTOUPIL Marcel Virtuální běh 2 km
Pudil Miroslav Virtuální běh 2 km
Puky Josef Virtuální běh 2 km
Raathiga J Virtuální běh 2 km
Rác David Virtuální běh 2 km
Radek John Virtuální běh 2 km
Rajmanová Tereza Věznice Stráž pod Ralskem Štafeta 4x4 km Závodník štafety - jeden člen štafety 175
Rapotice Věznice Rapotice Štafeta 4x4 km Štafeta 157
Rapotice Věznice Rapotice Štafeta 4x4 km Štafeta 159
Reichrt Róbert Virtuální běh 2 km
Roháč Milan RUBIKON Centrum, z.ú. Štafeta 4x4 km Závodník štafety - potřebuji sestavit štafetu
ROMAN STARZYCZNY, Virtuální běh 2 km
Roman Gorol Virtuální běh 2 km
Roman HASII Virtuální běh 2 km
Roman Radek Virtuální běh 2 km
Rubicon jede Rubicon jede Štafeta 4x4 km Štafeta 196
RUBIKON 1 RUBIKON Centrum, z. ú. Štafeta 4x4 km Štafeta 172
Rubikon Centrum 2 Rubikon Centrum Štafeta 4x4 km Štafeta 129
Rudolf Rác Virtuální běh 2 km
Rustič Todor Virtuální běh 2 km
Růžička Jan Virtuální běh 2 km
Růžková Věra Věznice Stráž pod Ralskem Štafeta 4x4 km Závodník štafety - jeden člen štafety 174
Ryšlink Jakub Virtuální běh 2 km
RYZÁK Pavel Virtuální běh 4 km
Řepské holky Věznice Ruzyně Štafeta 4x4 km Štafeta 160
Salim Roman Virtuální běh 2 km
Samko Patrik Virtuální běh 2 km
SANANIM SANANIM Štafeta 4x4 km Štafeta 132
Sandner Milan Charita Česká Kamenice Štafeta 4x4 km Závodník štafety - jeden člen štafety 170
Sečanská Kateřina Charita Česká Kamenice Štafeta 4x4 km Závodník štafety - jeden člen štafety 170
SEDLÁK Jaroslav Virtuální běh 2 km
Shuyi Chen Virtuální běh 4 km
Shuyi Chen Virtuální běh 4 km
Schindlerová Lenka Probační a mediační služba Štafeta 4x4 km Závodník štafety - jeden člen štafety
Singapur Test Virtuální běh 4 km
Sláma Petr Virtuální běh 2 km
Sláma Petr Virtuální běh 2 km
Slivka Michal Virtuální běh 4 km
Slováková Gabriela Věznice Kuřim Štafeta 4x4 km Závodník štafety - jeden člen štafety
Soukup Jan Virtuální běh 2 km
Společnost Podané ruce, o. p. s. Společnost Podané ruce o.p.s. Štafeta 4x4 km Štafeta 133
SRT SRT Štafeta 4x4 km Štafeta 202
Stevkovski Brigitte Porticus Vienna GmbH Štafeta 4x4 km Závodník štafety - jeden člen štafety 171
STOJKA Roman Virtuální běh 2 km
Stráž pod Ralskem 1 Věznice Stráž pod Ralskem Štafeta 4x4 km Štafeta 173
Stráž pod Ralskem 2 Věznice Stráž pod Ralskem Štafeta 4x4 km Štafeta 174
Stráž pod Ralskem 3 Věznice Stráž pod Ralskem Štafeta 4x4 km Štafeta 175
Stráž pod Ralskem 4 Věznice Stráž pod Ralskem Štafeta 4x4 km Štafeta 176
STRNAD Milan Virtuální běh 2 km
Stržínek Martin Virtuální běh 4 km
Střihavka Matouš Virtuální běh 4 km
Stříteský Matěj Virtuální běh 4 km
STUCHL Adam Virtuální běh 2 km
Svatý Dismas Charita Česká Kamenice Štafeta 4x4 km Štafeta 170
Světeláci Věznice Světlá nad Sázavou Štafeta 4x4 km Štafeta 162
Svoboda Milan Virtuální běh 4 km
Svoboda Václav Virtuální běh 2 km
Šandor Petr Virtuální běh 2 km
Šedivý Ota Virtuální běh 2 km
Šeflová Adéla SRT Štafeta 4x4 km Závodník štafety - jeden člen štafety
Šimek Milan Probační a mediační služba Štafeta 4x4 km Závodník štafety - jeden člen štafety
ŠIMO Josef Virtuální běh 2 km
Šimon David Virtuální běh 2 km
Šimon Jelínek Virtuální běh 2 km
Šindýlek Lukáš Virtuální běh 2 km
Šiváková Viktorie Virtuální běh 2 km
Šoltys Jan Věznice Stráž pod Ralskem Štafeta 4x4 km Závodník štafety - jeden člen štafety 173
Špillerová Dagmar Virtuální běh 4 km
ŠRÁMEK Petr Virtuální běh 2 km
ŠTAUD Vojtěch Virtuální běh 2 km
Štefan PAČAJ Virtuální běh 2 km
Štěpánek Miroslav Virtuální běh 2 km
Štrunc Václav Virtuální běh 4 km
ŠURANSKÝ Jiří Virtuální běh 2 km
ŠVÁB Marek Virtuální běh 2 km
Táborský Petr Virtuální běh 2 km
Taraba Jaroslav SRT Štafeta 4x4 km Závodník štafety - jeden člen štafety
Team CEE Porticus Vienna GmbH Štafeta 4x4 km Štafeta 171
Team Drahonice Věznice Drahonice Štafeta 4x4 km Štafeta 144
Team Norway Norwegian Embassy Štafeta 4x4 km Štafeta 126
Team Norway Grants Norwegian Embassy Štafeta 4x4 km Štafeta 127
Tomáš Kadlec Virtuální běh 2 km
Tomáš Matulík Virtuální běh 2 km
Tomáš Pivrnec Virtuální běh 2 km
Tomáš Václavík Virtuální běh 2 km
Tomeš Miroslav Virtuální běh 2 km
Tomiška Václav Virtuální běh 2 km
Ťopky2022 RUBIKON Centrum Štafeta 4x4 km Štafeta 130
Toulová Šárka Reality jinak s.r.o. Štafeta 4x4 km Závodník štafety - jeden člen štafety
TRÁVNÍČEK Roman Virtuální běh 2 km
Trojan Slavomír Virtuální běh 2 km
Třešňák Karel Virtuální běh 2 km
Urban Zdeněk Virtuální běh 2 km
Václav Horváth Virtuální běh 2 km
Václav MELOUN Virtuální běh 2 km
Valenta Petr Virtuální běh 2 km
Valer Jan Virtuální běh 2 km
VALOUŠEK Zdeněk Virtuální běh 2 km
Valovič David Virtuální běh 2 km
Váňa Michal Rubicon Štafeta 4x4 km Závodník štafety - jeden člen štafety 172
Vaněčka Jan Virtuální běh 2 km
VANĚK Karel Virtuální běh 2 km
VANĚK Tomáš Virtuální běh 2 km
VAVŘINEC Marek Virtuální běh 2 km
Vazební věznice Liberec 1 Vazební věznice Liberec Štafeta 4x4 km Štafeta 184
Vazební věznice Liberec 2 Vazební věznice Liberec Štafeta 4x4 km Štafeta 185
VENCLÍK Jiří Virtuální běh 2 km
VENCOUR Erik Virtuální běh 2 km
Veselý Bohumil Virtuální běh 2 km
VESELÝ Josef Virtuální běh 2 km
Vězenská duchovenská péče Vězenská duchovenská péče Štafeta 4x4 km Štafeta 195
Vězeňská služba ČR - generální ředitelství Vězeňská služba ČR - generální ředitelství Štafeta 4x4 km Štafeta 136
Věznice a ÚVZD Opava 1 Věznice a ÚVZD Opava Štafeta 4x4 km Štafeta 137
Věznice a ÚVZD Opava 2 Věznice a ÚVZD Opava Štafeta 4x4 km Štafeta 138
Věznice a ÚVZD Opava 3 Věznice a ÚVZD Opava Štafeta 4x4 km Štafeta 139
Věznice Karviná Věznice Karviná Štafeta 4x4 km Štafeta 145
Věznice Kuřim 1 Věznice Kuřim Štafeta 4x4 km Štafeta 151
Věznice Kuřim 2 Věznice Kuřim Štafeta 4x4 km Štafeta 152
Věznice Kynšperk nad Ohří Věznice Kynšperk nad Ohří Štafeta 4x4 km Štafeta 153
Věznice Kynšperk nad Ohří Věznice Kynšperk nad Ohří Štafeta 4x4 km Štafeta 154
Věznice Oráčov Věznice Oráčov Štafeta 4x4 km Štafeta 155
Věznice Pardubice Věznice Pardubice Štafeta 4x4 km Štafeta 156
Věznice Příbram - Chocholíci VO Věznice Příbram Štafeta 4x4 km Štafeta 190
Věznice Příbram I ZTP Věznice Příbram Štafeta 4x4 km Štafeta 191
Věznice Příbram II ZZD Věznice Příbram Štafeta 4x4 km Štafeta 192
Věznice Rýnovice Věznice Rýnovice Štafeta 4x4 km Štafeta 161
Věznice Vinařice Věznice Vinařice Štafeta 4x4 km Štafeta 163
Věznice Znojmo 1 Věznice Znojmo Štafeta 4x4 km Štafeta 182
Věznice Znojmo Top Gun 3 Věznice Znojmo Štafeta 4x4 km Štafeta 183
VIKOŇ Patrik Virtuální běh 2 km
Vojtíšek Martin Virtuální běh 4 km
VOKSA Alois Virtuální běh 2 km
Volenec Jaroslav Virtuální běh 2 km
Vozábová Anna Probační a mediační služba Litoměřice Štafeta 4x4 km Závodník štafety - jeden člen štafety
Všehrdy 1 Věznice Všehrdy Štafeta 4x4 km Štafeta 165
Všehrdy 2 Věznice Všehrdy Štafeta 4x4 km Štafeta 166
Všehrdy SpO Věznice Všehrdy Štafeta 4x4 km Štafeta 164
VVaÚpVZD Brno VSČR, Vazební věznice a ústav pro výkon zabezpečovací detence (V Štafeta 4x4 km Štafeta 167
Wery Anna Porticus Vienna GmbH Štafeta 4x4 km Závodník štafety - jeden člen štafety 171
YRRR Věznice Rapotice Štafeta 4x4 km Štafeta 158
ZACIOS Petr Virtuální běh 2 km
Zanker Martin Virtuální běh 2 km
ZÁSTĚRA Daniel Virtuální běh 2 km
ZÁVODNÍK Tomáš Virtuální běh 2 km
ZAVŘEL Tomáš Virtuální běh 2 km
Zdeněk Bartoš Virtuální běh 2 km
Zdeněk BRCHEL Virtuální běh 2 km
Zikmundová Martina Nepoběžím ale přispěji Nepoběžím, ale zaplatím
Žák Jakub SRT Štafeta 4x4 km Závodník štafety - jeden člen štafety
ŽÁK Karel Virtuální běh 2 km
ŽIDEK Dominik Virtuální běh 2 km
Živkov Martin Virtuální běh 2 km

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
Štafeta 4x4 km Štafeta 408
Virtuální běh 2 km 283
Štafeta 4x4 km Závodník štafety - jeden člen štafety 49
Virtuální běh 4 km 28
Štafeta 4x4 km Závodník štafety - potřebuji sestavit štafetu 9
Nepoběžím ale přispěji Nepoběžím, ale zaplatím 2
Celkem 779