Detail závodu

Běžíme na hrad - Kunětická hora

Kunětická hora

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

27.08.2016

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

100m

300m

600m

1200m

5km

15km

Pořadatel a kontakt

Martin Plecitý, Trikam s.r.o.


Tel.:
info@lifeinline.cz

WEB

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Aaron Pazdírek Marek 2013 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 58
Apollonová Elena 1987 5km Ženy 19-29let 169
Baráková Kateřina 2010 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 105
Baráková Monika 1979 15km Ženy 1977 - 1986, 30-39 175
Barochovská Andrea 1976 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 197
Bárta Matyáš 2009 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 128
Bárta Šimon 2011 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 127
Bártová Václava 1983 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 129
Barvík Matyáš 2008 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 45
Barvik Roman 1973 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 44
Barvík Tadeáš 2010 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 46
Barvíková Kristiana 2012 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 47
Bednář Josef 1950 5km Muži 1956-, 60+ 164
Bělková Melanie 2014 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 98
Bláhová Jaruška 1979 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 65
Boccou Etienne 2013 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 130
Boccou Philippe 2010 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 141
Brad Michal 2011 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 0
Brad Michal 2011 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 0
Brada Adam 2008 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 55
Brada Ondřej 1973 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 234
Bubeníková Jana 1993 5km Ženy 19-29let 183
Bulisova Eva 1984 15km Ženy 1977 - 1986, 30-39 218
Cejnar Václav 1951 5km Muži 1956-, 60+ 84
Cejnarová Nikolka 2013 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 83
Cink Petr 1979 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 153
Cinkan Zdenek 1962 5km Muži 1957 - 1966, 50-59 13
Culková Lucie 2009 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 10
Culková Miriam 2004 1200m Ml. žactvo Z 2003–2004 (12-13 let) 9
Cycoň David 2009 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 117
Cycoň Dominik 2011 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 118
Cycoň Michal 1978 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 119
Čech Vojta 2011 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 102
Čejková Stanislava 1978 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 208
Čermák Martin 1978 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 3
Čermák Michal 2007 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 4
Čermáková Barbora 2009 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 5
Čermáková Soňa 1977 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 2
Číž Josef 1971 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 228
Dohnal Martin 1962 15km Muži 1957 - 1966, 50-59 221
Dvořák Štěpán 2012 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 77
Dvořáková Justýna 2012 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 78
Erbs Dušan 1979 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 51
Erbs Samuel 2013 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 50
Erbsová Sofie 2011 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 52
Fejfarová Karla 1979 15km Ženy 1977 - 1986, 30-39 200
Fiala Jan 2010 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 89
Fialová Nela 2012 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 88
Fikera Michal 1974 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 216
Fikr Zdeněk 1983 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 207
Flašar Marek 2008 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 40
Flašarová Lenka 1972 15km Ženy 1967 - 1976, 40-49 41
Flídr Jindřich 1984 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 184
Flídrová Kateřina 1986 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 185
Fryš jindřich 2012 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 108
Fryšová Eva 2008 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 109
Gabriela Hejtíková 1981 15km Ženy 1977 - 1986, 30-39 223
Haltuf David 2011 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 101
Handlířová Petra 1982 15km Ženy 1977 - 1986, 30-39 174
Háněl Tomáš 1980 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 199
Hánělová Žaneta 1988 15km Ženy 19-29let 198
Hartmannová Sára 2008 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 146
Hedánková Petra 1990 15km Ženy 19-29let 189
Hejnic Martin 2010 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 142
Hejnicova Hanicka 2008 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 143
Herrera Carballido Gwendolin 1988 15km Ženy 19-29let 196
Hofman Adam 2010 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 149
Horák Daniel 2008 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 110
Horák Laďa 1974 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 111
Horáková Monika 1973 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 112
Horynová Melanie 2013 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 126
Houdek Jakub 1987 15km Muži 19-29let 214
Hrabák Petr 1983 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 194
Hrubeš Pavel 1980 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 158
Hrubešová Karolína 2005 600m St. předžactvo Z 2005–2006 (10-11 let) 156
Hrubešová Michaela 2008 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 157
Humeníková Lucia 1985 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 76
Hyksa Lukáš 2011 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 28
Hyksa Tomáš 2009 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 27
Chaloupka Jaromír 1984 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 201
Chmel Zdeněk 1962 15km Muži 1957 - 1966, 50-59 115
Chmelová Iva 1962 5km Ženy 1957 - 1966, 50-59 116
Chodura Ondřej 1986 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 222
Jelínková Eva 1994 5km Ženy 19-29let 178
Kail Tomáš 1972 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 154
Kaláb Martin 1973 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 162
Kališ Přemysl 1952 5km Muži 1956-, 60+ 161
Kobera Daniel 1976 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 1
Kolář Jindřich 1976 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 17
Kolář Pavel 24.3. 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 138
Koláříková Lucie 1992 15km Ženy 19-29let 188
Kolářová Adéla 2011 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 99
Kolářová Lucie 1976 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 139
Kolářová Tereza 2007 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 140
Konečná Martina 1985 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 168
Konvalina Martin 1992 5km Muži 19-29let 206
Kopalová Jana 1973 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 181
Kopřiva Marek 1996 15km Muži 19-29let 148
Kováčová Zuzana 1984 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 8
Kozáková Denisa 1979 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 205
Krásová Kateřina 1981 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 163
Kratochvíl Miloš 1975 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 233
Krejza Tomas 2004 1200m Ml. žactvo M 2003–2004 (12-13 let) 22
Krejzová Sofie 2013 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 21
Kropáček Jaroslav 1970 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 213
Kříž Antonín 2008 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 70
Kříž Radim 1974 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 69
Kříž Vojtěch 2010 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 0
Kubín Tomáš 2011 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 48
Kubínová Kristýna 2008 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 49
Kubizňák Daniel 1977 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 192
Kubizňák Šimon 2012 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 96
Kubizňáková Ester 2009 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 97
Kučera Michal 1977 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 34
Kučera Michal 2006 600m St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let) 36
Kučera Vojtěch 2004 1200m Ml. žactvo M 2003–2004 (12-13 let) 145
Kučerová Kateřina 1979 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 35
Kučerová Tereza 1995 15km Ženy 19-29let 230
Kuchař Petr 1951 15km Muži 1956-, 60+ 173
Kuchtova Martina 1988 5km Ženy 19-29let 202
Kyncl Martin 2012 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 73
Láska Lukáš 2007 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 7
Láskova Kateřina 1978 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 6
Lipovská Markéta 1986 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 71
Lorencová Gabriela 1979 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 134
Luh Petr 2014 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 79
Luk?š Martin 2006 600m St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let) 93
Lukášová Roz?lie 2009 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 92
Medřický Václav 1965 5km Muži 1957 - 1966, 50-59 155
Michálek Tomáš 1979 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 67
Michálková Terezka 2013 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 66
Michálková Veronika 1983 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 68
Moravec Matyáš 1991 15km Muži 19-29let 211
Motal Daniel 2012 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 54
Motalová Linda 2012 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 53
Muras Petr 1989 15km Muži 19-29let 195
Nesvadbová Lucie 1995 15km Ženy 19-29let 231
Novák Patrik 2004 1200m Ml. žactvo M 2003–2004 (12-13 let) 42
Novák Viktor 1976 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 43
Novotná Anežka 2010 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 16
Novotná Denisa 2010 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 15
Novotná Ludmila 1964 5km Ženy 1957 - 1966, 50-59 187
Novotná Michaela 2006 600m St. předžactvo Z 2005–2006 (10-11 let) 31
Novotná Petra 1976 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 29
Novotná Renata 1976 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 87
Novotná Tereza 2005 600m St. předžactvo Z 2005–2006 (10-11 let) 85
Novotný Filip 1977 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 11
Novotný Kryštof 2007 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 12
Novotny Ondrej 2008 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 86
Novotný Petr 1975 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 30
Novotný Petr 1998 5km Muži do 18 let (1998+) 32
Novotný Petr 2003 1200m Ml. žactvo M 2003–2004 (12-13 let) 32
Novotny roman 1966 5km Muži 1957 - 1966, 50-59 144
Novotný Václav 2012 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 14
Nytmanová Natalie 2012 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 25
Nytmanová Nicole 2009 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 26
Nývltová Tereza 2012 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 75
Nývltová Veronika 2014 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 74
Oumrt Michal 1985 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 191
Oumrtová Lenka 1988 5km Ženy 19-29let 190
Pavlík Viktor 1969 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 167
Pavlíková Sofie 2004 1200m Ml. žactvo Z 2003–2004 (12-13 let) 80
Pazdirek Marcus 1975 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 59
Pech Jan 2010 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 124
Pech Ondřej 1971 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 125
Pechová Barbora 2008 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 121
Pechová Kateřina 2006 600m St. předžactvo Z 2005–2006 (10-11 let) 122
Pechová Radka 1977 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 123
Pešek Pavel 1990 15km Muži 19-29let 226
Petrová Magdalena 1982 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 152
Pospíšil Jaroslav 1978 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 232
Pozlerová Denisa 2011 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 81
Pozlerová Edita 2007 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 82
Renská Adéla 2009 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 106
Renská Lenka 1980 15km Ženy 1977 - 1986, 30-39 172
Renský Matěj 2009 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 107
Renský Michal 1979 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 171
Ruta Jiří 2012 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 19
Rutová Renata 2009 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 18
Říman Petr 1967 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 170
Samek Ondřej 1982 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 63
Samková Karolína 2009 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 60
Samková Kristýna 2012 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 61
Samková Lenka 1982 15km Ženy 1977 - 1986, 30-39 62
Samuel Jan 2009 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 20
Sedlák Petr 1966 5km Muži 1957 - 1966, 50-59 135
Schmíd Ondřej 2007 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 114
Schmídová Petra 2007 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 113
Skopal Lukáš 1984 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 209
Skoupý Karel 1971 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 204
Skřivánková Šárka 2007 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 64
Splítek Adam 1996 15km Muži 19-29let 227
Suk Petr 1953 5km Muži 1956-, 60+ 72
Šafařík Pavel 1988 5km Muži 19-29let 151
Šafránek Tomáš 2009 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 24
Šafránková Alena 2007 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 23
Šedivá Hana 1974 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 179
Šedivý Jarda 2008 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 147
Šedivý Roman 2009 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 150
Šimeček Tomáš 1978 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 224
Šimečková Angelika 1980 15km Ženy 1977 - 1986, 30-39 225
Školařová Iva 2011 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 120
Šplíchal Petr 1974 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 203
Špok stanislav 1947 15km Muži 1956-, 60+ 212
Švejda Michal 1993 5km Muži 19-29let 33
Tamchyna Petr 1967 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 180
Toman Michal 1981 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 229
Tomášek František 2009 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 132
Tomášková Antonie 2011 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 131
Trojanová Lucie 1992 5km Ženy 19-29let 193
Tuláčková Bára 2011 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 91
Tuláčková Žaneta 2011 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 90
Tvrdý Aleš 1991 5km Muži 19-29let 177
Ungvári Jozef 1969 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 159
Valihrach Lukáš 1984 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 165
Valihrach Václav 1955 15km Muži 1956-, 60+ 166
Vandrovec Vašek 1998 5km Muži do 18 let (1998+) 160
Verster Rigardt 1988 15km Muži 19-29let 220
Vinšálková Tereza 1978 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 176
Víšek Adam 2011 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 100
Víšek Tomáš 1974 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 137
Víšková Adriana 2007 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 136
Vítek Pavel 1977 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 217
Voltová Ivana 1984 15km Ženy 1977 - 1986, 30-39 219
Vozáb Miloslav 1976 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 210
Wydrová Sofia 2006 600m St. předžactvo Z 2005–2006 (10-11 let) 133
Zajíček Martin 1998 5km Muži do 18 let (1998+) 186
Zavřel Vít 1998 5km Muži do 18 let (1998+) 39
Zavřelová Barbora 1992 15km Ženy 19-29let 38
Zavřelová Jana 1968 15km Ženy 1967 - 1976, 40-49 37
Zeman Michal 2011 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 95
Zemanová Lucie 2012 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 94
Zvejška Ivo 1989 5km Muži 19-29let 182
Zykan Oliver 2012 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 103
Zykan Patrik 2005 600m St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let) 104
Žabčík Marek 1980 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 215
Žilka Matěj 2008 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 56
Žilková Zuzana 2011 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 57

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 22
100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 22
5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 18
15km Muži 1977 - 1986, 30-39 15
300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 15
5km Muži 1967 - 1976, 40-49 13
600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 12
600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 12
15km Muži 1967 - 1976, 40-49 12
300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 11
5km Muži 1977 - 1986, 30-39 10
15km Ženy 1977 - 1986, 30-39 9
5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 7
15km Muži 19-29let 7
15km Ženy 19-29let 7
5km Ženy 19-29let 6
600m St. předžactvo Z 2005–2006 (10-11 let) 5
5km Muži 19-29let 5
5km Muži 1956-, 60+ 4
5km Muži do 18 let (1998+) 4
5km Muži 1957 - 1966, 50-59 4
1200m Ml. žactvo M 2003–2004 (12-13 let) 4
600m St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let) 3
15km Muži 1956-, 60+ 3
15km Ženy 1967 - 1976, 40-49 2
1200m Ml. žactvo Z 2003–2004 (12-13 let) 2
15km Muži 1957 - 1966, 50-59 2
5km Ženy 1957 - 1966, 50-59 2
Celkem 238