Detail závodu

Josyma běh

park Štěpánka tenisové kurty, Mladá Boleslav

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

04.09.2022

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

21 km

10 km

2x 5km

Pořadatel a kontakt

Dalibor Kolář


mbsauny@seznam.cz

WEB

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Adam Lebeda + David Lebeda 2x 5km Štafeta 230
Andrea Šrajerová + Milan Heřmanský 2x 5km Štafeta 205
Aneta Tetřevová + Zbyněk Flídr 2x 5km Štafeta 207
Anna Tučková + Antonín Ciprán 2x 5km Štafeta 228
Biksadski Marina 21 km Ženy 18-39 let 25
Blažek Martin 10 km Muži 18-39 let 128
Blažková Dita STG Mladá Boleslav 21 km Ženy 18-39 let 17
Burešová Julia Atletika Doksy 10 km Ženy 40-49 let 154
Čábelka Ondřej Domousnice 10 km Muži 40-49 let 151
Čadilova Klára 10 km Ženy 40-49 let
Čadlová Klára 10 km Ženy 40-49 let 170
Čanaky Petra 10 km Ženy 40-49 let 118
Čavoš Viktor 10 km Muži 18-39 let 163
Černá Linda 10 km Ženy 18-39 let 104
Červený Michal 10 km Muži 40-49 let 132
ČERVINKA Jaroslav STG Mladá Boleslav 21 km Muži 40-49 let 14
Červinková Iveta STG Mladá Boleslav 21 km Ženy 40-49 let 15
Červinková Laďka Klaudiánova nemocnice 10 km Ženy 40-49 let 125
dargaj marek 10 km Muži 40-49 let 140
dargajová alica 10 km Ženy 40-49 let 116
Dědková Eva 10 km Ženy 40-49 let 112
Denisa Ďurčeková + Petr Antoš P@D 2x 5km Štafeta 204
Domalíp Miroslav MB Šneci 10 km Muži 40-49 let 122
Domalípová Eva MB Šneci 10 km Ženy 18-39 let 121
Domalípová Eva MB Šneci 10 km Ženy 18-39 let 171
Dostálová Kateřina TI Group C 10 km Ženy 18-39 let 111
Elstner Lukáš 10 km Muži 18-39 let 124
Ferklová Martina 21 km Ženy 18-39 let 29
Fikker Jaroslav 21 km Muži 50-59 let 28
Freundlieb Daniel TI Group A 10 km Muži 40-49 let 102
Frühaufová Lucie 10 km Ženy 40-49 let 129
Grolmus Radek PRFA 21 km Muži 40-49 let 11
Hlinčík David Česká Lípa 10 km Muži 18-39 let 164
Hodboďová Kamila 21 km Ženy 40-49 let 3
Horvát Michal PHMZ Racing 10 km Muži 18-39 let 114
Hrouda Matěj TI Group B 10 km Muži 18-39 let 100
Huječek Adam 10 km Muži 18-39 let 120
Hýblová Kateřina 21 km Ženy 50+ let 5
Chumlen Matěj 10 km Muži 18-39 let 141
Chytil Radek 21 km Muži 40-49 let 1
Jakub Fiedler + Tomas Slamený Fyzioterapie MT 2x 5km Štafeta 208
Jakub Mareš + Kateřina Halamová Unanuka Šamba 2x 5km Štafeta 220
Jakub Mísař + Ondřej Mísař Hadec Design 2x 5km Štafeta 231
Jan Pivrnec + Jana Pivrncová 2x 5km Štafeta 222
Jana Trnková + Zdeněk Trnka Fyzioterapie MT 2x 5km Štafeta 213
Jeřábková Kristýna 21 km Ženy 40-49 let 32
Jiránek Milan 10 km Muži 50-59 let 172
Kamila Fikkerova + Jaroslav Fikker 2x 5km Štafeta 215
Kamler Jan Liaz Jablonec 10 km Muži 50-59 let
Kára Vladimir AC-Patřín 21 km Muži 60+ let 6
Kateřina Kaluhová + Jiří Kaluha 2x 5km Štafeta 211
Kejmar Jiří TJ AŠ Mladá Boleslav (basketbal) 10 km Muži 18-39 let 126
Klaus Jan 10 km Muži 18-39 let 160
Knébl Ondřej Malš Rohožec 21 km Muži 18-39 let 36
Kolář Dalibor MB Sauny 21 km Muži 50-59 let 8
Kolomazník Josef 21 km Muži 50-59 let 18
Kolomazníková Andrea 10 km Ženy 50+ let 130
Korejza Milan STG MB 21 km Muži 18-39 let 20
Kotlaba Radek Divadýlko na dlani 21 km Muži 50-59 let
Kotlaba Radek Divadýlko Na Dlani 21 km Muži 50-59 let 40
Kouba Martin Praha 21 km Muži 18-39 let 21
Kovář Jan Vyskeř 21 km Muži 18-39 let 12
Kovařík Tomáš Písková Lhota 10 km Muži 50-59 let 169
Kraka Jaroslav TI Group B 10 km Muži 50-59 let 109
Krbec Jaroslav 21 km Muži 18-39 let 33
Kubik Ivan 10 km Muži 50-59 let 152
Kubová Michaela VOKOLOPOLE 10 km Ženy 40-49 let 150
Kučera Tomáš STG Mladá Boleslav 21 km Muži 18-39 let 4
Kučera Tomáš 21 km Muži 18-39 let 35
Kurzeja David 10 km Muži 18-39 let 148
Kvaizarová Hana real Tetřev 21 km Ženy 40-49 let 2
Kyloušek Josef 10 km Muži 18-39 let 147
Lehet David 10 km Muži 18-39 let 142
Lencová Pavlína 10 km Ženy 18-39 let 119
Letko Zbyněk POKO running team 10 km Muži 18-39 let 127
Lucie Trněná + Michaela Kovářová Novorozenci MB 2x 5km Štafeta 212
Lukáš Fiala + Adriana Fialová 2x 5km Štafeta 226
Macko David MB Sauny 21 km Muži 18-39 let 38
Majer Pavel 10 km Muži 50-59 let 153
Marcel Kadečka + Petr Horák 2x 5km Štafeta 229
Markéta Soukupová + Jana Burešová 2x 5km Štafeta 203
Martin Klír + Jiří Kopal 2x 5km Štafeta 202
Martina Fiedlerová + Petra Sklenářová Fyzioterapie MT 2x 5km Štafeta 214
Matěj Moucha + Dana Mouchová 2x 5km Štafeta 219
Matěj Soukup + Jiří Rys PandíZmrdi 2x 5km Štafeta 221
Menke Monika MonikaMenkeFoto 10 km Ženy 40-49 let 123
Michal Šťastný + Klára Šťastná tj sokol podlázky dalovice 2x 5km Štafeta 224
Miklánek Tomáš 10 km Muži 18-39 let 137
Miluše Škaloudová + Simona Soukupová 2x 5km Štafeta 225
Mindžák Andrej Ski Klub Jizerska 50 Liberec 10 km Muži 60+ let 143
Mrázek Tomáš 21 km Muži 40-49 let 9
Nekovářová Magdaléna 10 km Ženy 18-39 let 167
Odnoha David Přátelé Polánky 21 km Muži 40-49 let 24
Ohnianyk Lesia TI Group B 10 km Ženy 18-39 let 110
paulú blanka maratonstav úpice 10 km Ženy 50+ let
Paulů Blanka Maraton Stadf Úpice 10 km Ženy 50+ let 157
Pavliš Jan Semčie 10 km Muži 40-49 let 136
Pavlů Mirka 21 km Ženy 40-49 let 16
Pečínka Vít TI Group B 10 km Muži 18-39 let 108
Pelikán Karel TJ Sokol Podlázky Dalovice 10 km Muži 40-49 let 162
Petr Havelka + Michaela Havelková 2x 5km Štafeta 216
Petra Bokomlášková + Ondřej Hadač 2x 5km Štafeta 218
Pleštilová Markéta 10 km Ženy 18-39 let 135
Podprocky Peter 10 km Muži 18-39 let
Popovský Otta Cheb 10 km Muži 60+ let 138
Pradeová Ema AC Liberec 21 km Ženy 18-39 let 27
Prokůpek Luděk Atletika Doksy 10 km Muži 60+ let 155
Protivánek Ivan 10 km Muži 50-59 let 158
Přemysl Zeman + Eva Zeman TOP 09 2x 5km Štafeta 227
Psiuch Jaroslav STG Mladá Boleslav 21 km Muži 18-39 let 37
Puldová Veronika 10 km Ženy 18-39 let 165
Ráček Zdeněk 10 km Muži 18-39 let 115
Radka Zvěřinová + Jakub Křováček Josyma MB 2x 5km Štafeta 223
Rozsypal Štěpán 10 km Muži 18-39 let 134
Samešová Anna 10 km Ženy 18-39 let 166
Scheufler Pavel 10 km Muži 18-39 let 145
Skripnik Viktoriia 21 km Ženy 18-39 let 26
Sobol Robert 21 km Muži 18-39 let
Sobol Robert 21 km Muži 18-39 let 34
Soukup Adam 10 km Muži 18-39 let 149
Staněk Roman CS Trinité Vratislavice 21 km Muži 40-49 let 22
Svoboda Václav TI Group C 10 km Muži 18-39 let 103
Svobodová Jana 10 km Ženy 40-49 let 168
Syrovátka Jakub LAWI Stars Giant 10 km Muži 18-39 let 144
Szenek Anna 10 km Ženy 18-39 let 121
Šimáček Radek TI Group C 10 km Muži 18-39 let 101
Švadlenka Jan Ac Mladá Boleslav 21 km Muži 18-39 let 30
Tadeáš Hofman + Matěj Novák AC Slovan Liberec 2x 5km Štafeta 206
Tomáš Bejdák + Radka Navrátilová STG Mladá Boleslav 2x 5km Štafeta 209
Tosovsky Stepan 21 km Muži 18-39 let 31
Ulman Jiří 10 km Muži 40-49 let 139
Váňa Martin 21 km Muži 40-49 let 13
Vaváček Ivan 10 km Muži 50-59 let 131
Veber Josef LK Chodov 10 km Muži 40-49 let 146
Večerek Matěj TI Group A 10 km Muži 18-39 let 107
Veronika Louvion + Marika Vacková 2x 5km Štafeta 217
Vinšová Michaela TI Group A 10 km Ženy 18-39 let 105
Vinšová Michaela 10 km Ženy 18-39 let 156
Vitásek Aleš 10 km Muži 40-49 let 161
Vladimír Chmelík + Věra Husáková 2x 5km Štafeta 210
Vohanka Jiří Boleslavští běžci 10 km Muži 18-39 let 133
Vohanková Alena Zářivky 2020 21 km Ženy 50+ let 7
Vokáč Tomáš www.DofE.cz 10 km Muži 40-49 let 117
Vokoun Štěpán 10 km Muži 18-39 let 113
Volková Jana TI Group A 10 km Ženy 40-49 let 106
Vörösová Romana 21 km Ženy 18-39 let 19
Wojnowska Weronika 10 km Ženy 18-39 let
Zachariáš Luboš Vořešpruti 21 km Muži 18-39 let 10
Zvěřina Radek 10 km Muži 40-49 let 159
Zvěřina Tomáš 21 km Muži 40-49 let 39

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
2x 5km Štafeta 30
10 km Muži 18-39 let 27
10 km Ženy 18-39 let 14
21 km Muži 18-39 let 14
10 km Muži 40-49 let 12
10 km Ženy 40-49 let 12
21 km Muži 40-49 let 8
10 km Muži 50-59 let 8
21 km Ženy 18-39 let 6
21 km Muži 50-59 let 5
21 km Ženy 40-49 let 5
10 km Ženy 50+ let 3
10 km Muži 60+ let 3
21 km Ženy 50+ let 2
21 km Muži 60+ let 1
Celkem 150