Detail závodu

Compressport Třeboňský maraton

Třeboň

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

15.10.2022

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

Maraton

Půlmaraton

10 km

Pořadatel a kontakt

2022
STARTOVNÉ OD
PŘIHLÁŠENO ZÁVODNÍKŮ

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Abraham Marcel Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Adamcová Helena Maraton Masters ženy (1982–1973)
Adamec Leonard ARTMEDICA CENTRUM 10 km Muži 10km
Adamová Žaneta Jeníčkovy Mařenky Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Aksamitová Alena Bílinská (j)Elita Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Alessi Hrouz David Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Ambrož Petr Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Bábek Martin Šneci v běhu Půlmaraton Veteráni (1972–1963)
Bálka Stanislav Šneci v běhu Maraton Veteráni (1972–1963)
Bandíková Hana Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Barina Vít Velký Beranov Maraton Masters muži (1982–1973)
Bárta Josef Aeroklub Vysoké Mýto Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Barth Vít Maraton Vlci (2004–1983)
Bartoníček Josef Maraton Vlci (2004–1983)
Bartyzal Josef Tymdejvid Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Bašus Lubomír Kolová Maraton Vlci (2004–1983)
BAXA PETR Maraton Veteráni (1972–1963)
BAXOVÁ BLANKA Půlmaraton Veteránky (1972–1963)
Bednarská Blanka AC Sportguides Roznov Maraton Veteránky (1972–1963)
Bednář Lukáš Maraton Vlci (2004–1983)
Bednářová Nela Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Bednářová Rita Jihlava Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Bělík Martin FitFat Maraton Veteráni (1972–1963)
Benda František Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Benda Petr Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Bendová Michaela Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Bendová Simona Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Bendová Simona Půlmaraton Veteránky (1972–1963)
Beneš Tomáš Půlmaraton Veteráni (1972–1963)
Benešová Hana Blechy v běhu 10 km Ženy 10 km
Benešová Jana Tempo Makers Plzeň Maraton Gazely (2004–1983)
Beránek Michal HRNAP Maraton Masters muži (1982–1973)
Beroun Pavel Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Bilerová Tereza KozoÚči Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Bilík Tomáš MP4 Maraton Masters muži (1982–1973)
Bíma Ondřej 10 km Muži 10km
Bímová Lenka Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Binder Václav taKleť Maraton Legendy muži (1962 a zkušenější)
Bláhová Zuzana Maraton Masters ženy (1982–1973)
Bočanová Veronika MILF TEAM 10 km Ženy 10 km
Boháč Vít Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Boháč Zdeněk Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Boháčová Anna SK Chotěboř Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Bohata Lukáš Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Bohatová Jana 10 km Ženy 10 km
Böhmová Lenka Bellis Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Bokočová Miroslava Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Boková Eva Blechy v běhu 10 km Ženy 10 km
Bordovský Tomáš Maraton Masters muži (1982–1973)
Borkovičová Iveta KozoÚči Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Bořecká Klára Crytococcus Neoformans 10 km Ženy 10 km
Bošková Andrea PilsenUltras Maraton Masters ženy (1982–1973)
Boubín Patrik Bessie Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Bouda Jan TEAMFNKS Maraton Vlci (2004–1983)
Bouda Martin TEAMFNKS Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Bouchnerová Kristýna Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Brabcová Lenka WINNERS Znojmo Maraton Veteránky (1972–1963)
Brabcová Radmila Maraton Veteránky (1972–1963)
Brabec Petr Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Brablc Bozetech Půlmaraton Veteráni (1972–1963)
Breburdová Hana Maraton klub Kladno Maraton Legendy muži (1962 a zkušenější)
Brchel Jan Vrané nad Vltavou Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Brozova Sona Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Brož Michal BJS běžci Maraton Masters muži (1982–1973)
Broža Vojtěch Maraton Vlci (2004–1983)
Břehovský Roman SPORTCENTRUM DELFÍN s.r.o Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Březina Tomáš Křemže Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Březinová Jana Prostě běž! Půlmaraton Veteránky (1972–1963)
Březinová Martina Slavoj Barrandov 10 km Ženy 10 km
Bubník Stanislav Maraton Masters muži (1982–1973)
Buček Tomáš Maraton Vlci (2004–1983)
Budáč Artur Půlmaraton Veteráni (1972–1963)
Budáčová Simona Půlmaraton Veteránky (1972–1963)
Budková Iva Maraton Gazely (2004–1983)
Buchar Tomáš Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Bucharová Jitka Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Bumbálek Jiří Maraton Veteráni (1972–1963)
Bureš Michal Maraton Masters muži (1982–1973)
Burešová Hana AC Moravská Slavia Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Burkart Věroslava Rozběháme Česko Maraton Masters ženy (1982–1973)
Bursey Monika Old Town Running Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Cakl Vladimír Půlmaraton Veteráni (1972–1963)
Caletka Michal Maraton Vlci (2004–1983)
Cernetic Filip Fox klub Praha Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Cigánek Luděk #runatlantic Maraton Masters muži (1982–1973)
Cigler Jan REVisNICE 10 km Muži 10km
Cígler Marek AC SPARTA PRAHA 10 km Muži 10km
Cígler Martin Půlmaraton Veteráni (1972–1963)
Cígler Michal Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Cihlář Robin Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Cipra Jiri Forrest Gump Team Maraton Masters muži (1982–1973)
Ciprova Oldriska Forrest Gump Team Maraton Masters ženy (1982–1973)
Císař Jan forrest gump team Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Císařová Dana forrest gump team Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Císařová Petra Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Cryer Karen Maraton Masters ženy (1982–1973)
Cyrankowski Jana 10 km Ženy 10 km
Čadil Josef Lauf team Kněžmost Maraton Masters muži (1982–1973)
Čančurová Lenka Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Časar Daniel Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Čeloud Roman 10 km Muži 10km
Čeněk Miroslav Půlmaraton Legendy muži (1962 a zkušenější)
Čepková Hana Maraton Masters ženy (1982–1973)
Čerbáková Anna Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Čermák Ondřej Rozběhej Litvínov Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Čermáková Květa Šneci v běhu Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Černá Monika Rozběháme Příbram Maraton Gazely (2004–1983)
Černá Petra AK Bílina (j)Elita Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Černý Pavel 10 km Muži 10km
Černý Pavel 10 km Muži 10km
Černý Tomáš Šneci v běhu Maraton Masters muži (1982–1973)
Červenka Roman Toten Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Čeřovská Alena Maraton Gazely (2004–1983)
Čihajda Hanzlíková Stanislava SPOKATO Sokolov 10 km Ženy 10 km
Čihák Zdeněk Starý Kolín Maraton Vlci (2004–1983)
Čiháková Pavlína Půlmaraton Veteránky (1972–1963)
Čunderle Jiří Langsam Nesovice Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Daněk Michal Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Daníček Tomáš Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Daskalov Daniela Půlmaraton Gazely (2004–1983)
davídek pavel Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
davídková jana Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Ditrich Jiří Půlmaraton Veteráni (1972–1963)
Ditrich Josef Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Dlouhý Vladimír Půlmaraton Legendy muži (1962 a zkušenější)
Dobiášová Veronika Rozběháme Rakovník Maraton Gazely (2004–1983)
Dobišová Magdalena Maraton Veteránky (1972–1963)
Dolejš Miroslav Gepardi Plzeň Půlmaraton Veteráni (1972–1963)
Doležal Martin Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Doležal Jan Rychlé šípy 10 km Muži 10km
Doležal Josef Půlmaraton Legendy muži (1962 a zkušenější)
Doležal Miroslav Run2BeFit Frýdek-Místek Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Doležalová Nikola Run2BeFit Maraton Masters ženy (1982–1973)
Doležalová Pavla Maraton Gazely (2004–1983)
Domiková Lucia Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Dopita Jan 10 km Muži 10km
Dostál Jiří Maraton Vlci (2004–1983)
Ďoubal Jakub Jihočeský klub maratonců Maraton Vlci (2004–1983)
Doubková Kateřina Maraton Masters ženy (1982–1973)
Doupovcová Martina SKI Senohraby Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Drahozal Martin Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Drahozalvá Iva Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Drtinova Víťa Šneci v běhu Půlmaraton Veteránky (1972–1963)
Dubský Roman Přibyslav Maraton Masters muži (1982–1973)
Ďuranová Alča Běhámespolu.cz Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Dušek Rostislav DataLine Maraton Veteráni (1972–1963)
Dužík Petr Maraton Veteráni (1972–1963)
Dvořáček Jan TJ Sokol Mnich Maraton Masters muži (1982–1973)
Dvořák Lukáš Kaštani z Kaštanu Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Dvořák Petr Maraton Masters muži (1982–1973)
Dvořák Roman Maraton Veteráni (1972–1963)
Dvořák Tomáš Maraton Masters muži (1982–1973)
Dvořáková Lenka Maraton Veteránky (1972–1963)
Ebel Eduard Maraton Legendy muži (1962 a zkušenější)
Eisner Jan 10 km Muži 10km
Eisnerová Áďa 10 km Ženy 10 km
Eliáš Petr Maraton Vlci (2004–1983)
Exnar Petr Bosoboty leguano Maraton Masters muži (1982–1973)
Fajtl Michaela 10 km Ženy 10 km
Fajtl Richard 10 km Muži 10km
Fatková Jitka Maraton Masters ženy (1982–1973)
Fedorová Simona Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Fenclová Ivana Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Ferda Kamil T.J. Sokol Moravské Bránice Maraton Masters muži (1982–1973)
Ferencova Martina No nejsme my krávy! Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Fiala Ivan Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Fiala Jan Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Ficková Dana Pomáháme pohybem Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Fiedler Martin TJ Sokol Podlázky Maraton Vlci (2004–1983)
Filip Martin Běchovice Maraton Masters muži (1982–1973)
Filipová Simona 10 km Ženy 10 km
Fínková Eva Maraton Gazely (2004–1983)
Fischer Roman Skeleton Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Fišarová Barbora Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Folkmann Marian BPS NP 10 km Muži 10km
Forejtová Irena Půlmaraton Veteránky (1972–1963)
Frank Pavel TJ-Granitol Moravský Beroun Maraton Veteráni (1972–1963)
Friessová Dominika Langsam Nesovice Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Frojdová Kateřina Včelná Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Froňková Petra 10 km Ženy 10 km
Fryc Martin TJ Sokol Mnich Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Fryšová Kristýna Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Frýzová Linda Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Fulínová Jana český běžecký klub Maraton Masters ženy (1982–1973)
Galba Branislav Vajnory Maraton Masters muži (1982–1973)
Galiová Kateřina Baby z Kopru Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Gaschlerová Kateřina Dubí Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Glovanová Erika Maraton Gazely (2004–1983)
Grauerová Helena Waldorf runners Maraton Masters ženy (1982–1973)
Grofková Petra Šneci v běhu Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Grusmanová Michaela Skeleton Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Grusová Adéla Maraton Masters ženy (1982–1973)
Grygárková Jitka Pomáháme pohybem Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Gulišová Leona Liga spravedlivých Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Gurková Dana Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Gyürüsi Martin Maraton Vlci (2004–1983)
Habr Josef Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Hájek Aleš Žer slimáky Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Hájek Vojtěch Maraton Vlci (2004–1983)
Hajíček Pavel Tábor Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Hájková Marta Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Hájková Petra Žer slimáky 10 km Ženy 10 km
Hájková Stela Žer slimáky 10 km Ženy 10 km
Hájníková Štěpánka Liberec Půlmaraton Veteránky (1972–1963)
Hák Jan Maraton Veteráni (1972–1963)
Hakl Daniel Háčekteam Půlmaraton Veteráni (1972–1963)
Halbich Filip 2b winner 10 km Muži 10km
Hambalčík Petr Kamechy FunRun Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Hambalčíková Jana Kamechy FunRun 10 km Ženy 10 km
Hamerniková Monika 10 km Ženy 10 km
Hána Karel Maraton Veteráni (1972–1963)
Hanáček Martin TJ Spartak Trebic Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Hanák Jakub Maraton Vlci (2004–1983)
Handlíř Daniel Tres kokotos Maraton Masters muži (1982–1973)
Hanuš Václav Langsam Nesovice Maraton Vlci (2004–1983)
Haramule Václav Skeleton Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Hasmanová Lenka Běžecký oddíl SK Doubravan Újezd Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Hasnedl Dan LLM Kanci Maraton Masters muži (1982–1973)
Hauserová Barbora Maraton Gazely (2004–1983)
Havelka Vladimír Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Havelková Ivana Libáň Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Havlíčková Hana Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Hečková Lenka T.J. Sokol Spořilov Maraton Masters ženy (1982–1973)
Hégrová Ivona Valím Valím Hostěrádky Maraton Veteránky (1972–1963)
Heinc Miroslav Katoda Olomóc Maraton Veteráni (1972–1963)
Heiserová Hanka ŠAK Chodov Maraton Masters ženy (1982–1973)
Hejduk Václav Julča team Půlmaraton Veteráni (1972–1963)
Hejhal Matěj Maraton Vlci (2004–1983)
Hejl Jaroslav Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Hejlová Karolína Maraton Gazely (2004–1983)
Hejná Denisa Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Hejný Martin Čechtice Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Hejsek Jaroslav Rozběháme Třeboň Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Hejsek Petr Pelhřimov Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Helíková Lenka Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Helwig Daniel Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Herel Luboš Lesk Kolín Maraton Veteráni (1972–1963)
Herman Petr Zbraslavanka Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Heřmánek Jan SK Heřmánci Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Heřmánek Roman SK Heřmánci Maraton Vlci (2004–1983)
Heřmánková Kateřina SK Heřmánci Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Heydukova Katerina Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Hladík Jiří GYM Ladies Studio Maraton Legendy muži (1962 a zkušenější)
Hlava Libor 10 km Muži 10km
Hlavackova Vladka Půlmaraton Veteránky (1972–1963)
Hlaváč Karel Maraton Masters muži (1982–1973)
Hlaváč Pavel Drevoazem.cz Maraton Vlci (2004–1983)
Hlaváčová Eliška Drevoazem.cz Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Hlavinka Pavel VB Loučany Půlmaraton Veteráni (1972–1963)
Hlavsa Jiří SPORT-LaV RUN Maraton Masters muži (1982–1973)
Hlavsa Martin Tuchlovice Maraton Masters muži (1982–1973)
Hlínová Hana Šneci v běhu Maraton Veteránky (1972–1963)
Hloupá Klára Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Hloupý Ondřej Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Hloušek Jakub R10 Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Hnát Zdneněk Maraton Masters muži (1982–1973)
Hobza Petr Budíkovice Maraton Veteráni (1972–1963)
Hofbauer Jiří Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Hofbauerová Radka Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Holá - Veselá Jana Žízniví (b)ježci 10 km Ženy 10 km
Holáň Radim Maraton Masters muži (1982–1973)
Holas Jakub Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Holdova Kamila Šneci v běhu Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Holeček Miloš Třebíč Maraton Veteráni (1972–1963)
Holický Jiří Florbal J. Hradec Maraton Vlci (2004–1983)
Holík Karel Stark Cycling Team Půlmaraton Legendy muži (1962 a zkušenější)
Holub Michal Praha 6 Maraton Veteráni (1972–1963)
Holý Jakub Žízniví (b)ježci Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Homola Jáchym Motor České Budějovice Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Honsová Romana Bechyně Maraton Gazely (2004–1983)
Hora Ondřej 10 km Muži 10km
Horáček Miroslav Notor motor Maraton Vlci (2004–1983)
Horák Martin ubrečené princezny Půlmaraton Veteráni (1972–1963)
Horák Petr Kaštani z Kaštanu Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Horáková Marcela Šneci v běhu Maraton Masters ženy (1982–1973)
Horky Nicolas Old Town Running Maraton Masters muži (1982–1973)
Horvát Dušan Maraton Masters muži (1982–1973)
Houdek Vojtěch Maraton Vlci (2004–1983)
Houška Jiří U rohlíčku aneb Mattoni už není Maraton Masters muži (1982–1973)
Hovorka Tomáš Přírodovědecká fakulta UK Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Hovorková Karolína Báječné ženy v běhu Půlmaraton Veteránky (1972–1963)
Hrabálek Jaroslav MILF TEAM Maraton Vlci (2004–1983)
Hrabíková Zdena šneci v běhu Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Hradecká Pavla Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Hrdlička Dušan Rozběháme Hořovicko Maraton Masters muži (1982–1973)
Hrdličková Romana Rozběháme Hořovicko Maraton Masters ženy (1982–1973)
Hrkalová Tereza #FNKS 10 km Ženy 10 km
Hrouz Petr Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Hrouz Špačková Petra Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Hrubá Lucie Langsam Nevojice Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Hrubec Michal Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Hrubý Pavel Maraton Vlci (2004–1983)
Hruška Radek Veselí nad Lužnicí Maraton Veteráni (1972–1963)
Hrušková Darina Iscarex Česká Třebová Maraton Masters ženy (1982–1973)
Hřavová Nikol Prostě běž 10 km Ženy 10 km
Hříbková Karolína Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Hubáčková Martina Maraton Gazely (2004–1983)
Hubínek Petr Maraton Veteráni (1972–1963)
Hudec Jiří Maraton Masters muži (1982–1973)
Hulán Petr Maraton Masters muži (1982–1973)
Humlova Lydie Prostě běž! Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Hurt František Chebští fofři Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Hurtík Pavel Maraton Masters muži (1982–1973)
Hutař Tomáš Šneci v běhu Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Hyblerová Barbora Maraton Gazely (2004–1983)
Hýblová Andrea Skeleton 10 km Ženy 10 km
Chaloupková Jiřina Splašené meruňky Maraton Masters ženy (1982–1973)
Chalupová Lucie Maraton Gazely (2004–1983)
Chalupová Veronika Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Charous Jan Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Chochol Michael Praha 9 Půlmaraton Veteráni (1972–1963)
Chochol Michael Praha 9 10 km Muži 10km
Chocholová Jana Praha 9 Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Choura Jaroslav Maraton Vlci (2004–1983)
Chovanec David Půlmaraton Veteráni (1972–1963)
Chrappa Bronislava ETOS Slovakia Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Chrappa Richard ETOS Slovakia Maraton Vlci (2004–1983)
Chromčáková Lenka Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Chromec David AZ Bučovice Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Chundelák Roman Naše běžecká skupina z.s. Maraton Vlci (2004–1983)
Chvalová Teodora Forrest Gump Team 10 km Ženy 10 km
Chwaszcz Jana Maraton Gazely (2004–1983)
Chybova Jana 10 km Ženy 10 km
Illeová Romana TEAMFNKS Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Imrichová Veronika 10 km Ženy 10 km
Ivanová Markéta Prachatice Maraton Gazely (2004–1983)
Jadavan Rostislav Maraton Vlci (2004–1983)
Jaksch Jakub Běžecká škola Miloše Škorpila Maraton Masters muži (1982–1973)
Jakubík Juraj Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Jakubík Norbert Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Janás Lukáš Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Janatová Markéta Prostě běž! 10 km Ženy 10 km
Jančiar Martin 10 km Muži 10km
Jančúch Jerguš Cyklo Jiřička Maraton Masters muži (1982–1973)
Janda Radomír Ubrečené princezny Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Jandová Lenka Most Půlmaraton Veteránky (1972–1963)
Janeček Josef Maraton Masters muži (1982–1973)
Janeček Štěpán Třeboň Maraton Masters muži (1982–1973)
Janečková Martina 10 km Ženy 10 km
Jankotová Sandra Maraton Gazely (2004–1983)
Janošťák Martin Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Janota Lukáš Tres kokotos Maraton Vlci (2004–1983)
Janotová Alena Tres kokotos Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Jánová Klára Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Jánová Tereza 10 km Ženy 10 km
Janováčová Lenka Maraton Gazely (2004–1983)
Jantekova Radoslava Báječné ženy v běhu Půlmaraton Veteránky (1972–1963)
Janů Dana Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Janžová Ivana #behamekecame Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Jaroš Rudolf Maraton Masters muži (1982–1973)
Jasiok Lumír Trek1324 Maraton Masters muži (1982–1973)
Jasiok Lumír Trek 1324 Maraton Masters muži (1982–1973)
Jauker Milan taKleť Maraton Masters muži (1982–1973)
Jaukerová Martina taKleť Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Jedličková Jana Brno Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Jedličková Jana Sudoměřice u Bechyně Maraton Gazely (2004–1983)
Jejkal Petr Půlmaraton Veteráni (1972–1963)
Jelen Petr Maraton Veteráni (1972–1963)
Jelenová Ivana 10 km Ženy 10 km
Jelínek Marek Bobizon Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Jelinek Marek run Rozkoš Půlmaraton Veteráni (1972–1963)
Jelínek Tomáš Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Jelínková Dana Maraton Masters ženy (1982–1973)
Jelínková Eva Bobizon Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Jeništa Marek Maraton Masters muži (1982–1973)
JEROUŠEK Michal Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Jíchová Ivana Tišnov 10 km Ženy 10 km
Jílek Jaroslav Maraton Veteráni (1972–1963)
Jindrová Eliška SK Čtyři dvory Maraton Gazely (2004–1983)
Jindrová Eva Maraton Masters ženy (1982–1973)
Jirásková Michaela Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Jonáková Alena Barevný tým Nessi Maraton Gazely (2004–1983)
Jordák Martin Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Jung Patrik NEZMAŘI Plzeň Maraton Vlci (2004–1983)
Jůnová Alice Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Kačenka Petr Šneci v běhu Maraton Masters muži (1982–1973)
Kadeřábek Marek Sedlčany Maraton Vlci (2004–1983)
Kadlec Dan Černý uhlí Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Kafka Jaroslav Maraton Masters muži (1982–1973)
Kafková Lucie Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Kahánek Vladimír Run99 Havířov Maraton Legendy muži (1962 a zkušenější)
Kachlířová Helena Maraton Gazely (2004–1983)
Kajaba Christián Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Kajml Michal Maraton Veteráni (1972–1963)
Kalkus Jan Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Kaloš Zdeněk Benešovský běžecký klub Maraton Vlci (2004–1983)
Kalousová Gabriela Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Kalová Emilie Maraton Masters ženy (1982–1973)
Kaňkovský Martin Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Kantner Jan Maraton Masters muži (1982–1973)
Karásek Tomáš Ubrečené princezny Půlmaraton Veteráni (1972–1963)
Karbanová Petra Maraton Gazely (2004–1983)
Kárová Iveta RAC Cerhovice Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Kartakova Libuše Prostě běž! Půlmaraton Veteránky (1972–1963)
Kasa Petr Pilulka Athletic Team Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Kasperová Šárka Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Kašová Jitka 10 km Ženy 10 km
Kašová Petra Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Kašpar Petr Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Kaválková Jana Aces Karlovy Vary Maraton Masters ženy (1982–1973)
Kavanová Vlasta TJ Granitol Moravský Beroun Maraton Masters ženy (1982–1973)
Kazda Jiří Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Kejšar Jan Jihočeský klub maratonců Maraton Masters muži (1982–1973)
Kejvalová Hana Běhámespolu.cz Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Kelnerová Stanislava Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Keřka Jiří Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Khoury James Maraton Masters muži (1982–1973)
Kiková Tereza Maraton Gazely (2004–1983)
Kinter Martin Maraton Vlci (2004–1983)
Klail Vojtěch Maraton Masters muži (1982–1973)
Klásková Zuzana Forrest Gump Team Maraton Gazely (2004–1983)
Klaubr Václav Jen tak Půlmaraton Veteráni (1972–1963)
Klaubrová Danuše Jen tak Půlmaraton Veteránky (1972–1963)
Klejna Pavel běh kolem světa Půlmaraton Veteráni (1972–1963)
Klejnová Martina Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Klemsa Martin Kaisen Ekiden Klub Brno Maraton Masters muži (1982–1973)
Klepal Petr PERUN TEAM BLANSKO 10 km Muži 10km
Klepalová Lenka PERUN TEAM BLANSKO 10 km Ženy 10 km
Klepalová Vendula PERUN TEAM BLANSKO 10 km Ženy 10 km
Kletečka Tomáš Maraton Vlci (2004–1983)
Klíma Miroslav Fanklub Emmy Smetany a Daniely Písařovicové Maraton Masters muži (1982–1973)
klimešova hana Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Klírová Jana Půlmaraton Veteránky (1972–1963)
Kloudová Oldřiška Maraton Masters ženy (1982–1973)
Knot Lukáš Rozchoďto Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Knowles Edward Old Town Running Maraton Masters muži (1982–1973)
Knýbel Pavel REVisNICE Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Kocanda Tomáš NORDIC - BEZKY.net Maraton Masters muži (1982–1973)
Kocián Jakub Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Kociánová Barbara Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Koco Zdeněk Runners Musketeers Maraton Veteráni (1972–1963)
Kočí Halka Maraton Masters ženy (1982–1973)
Kočí Hana Půlmaraton Veteránky (1972–1963)
Kočí Kateřina Praha 3 Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Kočí Petr BC Žižkov Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Kodad Jiří Písek Maraton Veteráni (1972–1963)
Kofroňová Vanda 10 km Ženy 10 km
Kolář Jakub Jablonec Nad Nisou Maraton Vlci (2004–1983)
Kolář Josef Rhea Holding Maraton Masters muži (1982–1973)
Kolář Petr Ostrava Maraton Masters muži (1982–1973)
Kolásková Anna - 10 km Ženy 10 km
Kolátor Aleš MTB MEL Půlmaraton Veteráni (1972–1963)
Kolátor Matyáš MTB MEL Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Kolátorová Pavlína MTB MEL Půlmaraton Veteránky (1972–1963)
Kolman Petr Půlmaraton Veteráni (1972–1963)
Kolman Petr Půlmaraton Veteráni (1972–1963)
Kolomá Kateřina Rozchoďto Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Kolomazníková Lucie Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Komárek Pavel Hostivařský Spartacus Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Komrsková Hana Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Konrádová Zuzana Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Kopecký Stanislav Maraton Masters muži (1982–1973)
Kopeček Jiří Maraton Veteráni (1972–1963)
Korbařová Sylvie Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Korbelář Luboš Půlmaraton Veteráni (1972–1963)
Korbelář Luboš Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Korbelářová Silvie Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Korbelová Sabina Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Korčák Miroslav Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Korda David Půlmaraton Veteráni (1972–1963)
Korda Michal Třeboň Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Korduliaková Alice Maraton Masters ženy (1982–1973)
Korecká Blanka Šneci v běhu Maraton Masters ženy (1982–1973)
Kořínek Adam TJ Dukla Praha Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Kostka Petr Úvaly Půlmaraton Veteráni (1972–1963)
Kostková Rozalie Město Úvaly Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Koščák Peter Maraton Legendy muži (1962 a zkušenější)
Košťál Jiří Bílinská (j)Elita Maraton Veteráni (1972–1963)
Kotek Petr Tkačevova letka Půlmaraton Veteráni (1972–1963)
Kotek Petr Tkačevova letka Půlmaraton Veteráni (1972–1963)
Kotěšovcová Petra Šneci v běhu Maraton Masters ženy (1982–1973)
Kotrbová Lucie Rozběhame Česko Maraton Gazely (2004–1983)
Kotrla Lukáš Atrofované ruce Maraton Vlci (2004–1983)
Koubová Alena Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Koudela Matěj Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Kovář Kamil SPOKATO Sokolov Maraton Veteráni (1972–1963)
Kovaříková Jana #tymdejvid Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Kozubíková Šandová Jana Maraton Masters ženy (1982–1973)
Kračman Filip Praha 1 Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Krajhanzl Pavel BJS běžci Maraton Vlci (2004–1983)
Krajhanzlova Michaela Humpolec 10 km Ženy 10 km
Král Jan Maraton Masters muži (1982–1973)
Králíčková Lenka VALACHIARUN.CZ Maraton Masters ženy (1982–1973)
KRAML JAN galeje.cz Maraton Veteráni (1972–1963)
Kramlova Hana Galeje.cz Maraton Masters ženy (1982–1973)
Kramoliš Ondřej Maraton Vlci (2004–1983)
Krámská Hana 10 km Ženy 10 km
Krámský Lukáš Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Kratochvílová Petra Grim team Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Krausová Karla Ubrečené princezny Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Krejča Michal Kojo Run Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Krejčí Jiří Maraton Vlci (2004–1983)
Krejčí Kateřina Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Krekl Tomáš Maraton Veteráni (1972–1963)
Kristenová Nela Triatlet Karlovy Vary Maraton Gazely (2004–1983)
Krob Michal Jeden měsíc běžce Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Krplová Marcela Maraton Veteránky (1972–1963)
Krutký Petr Joskatel Team Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Křenek Tomáš RunBo Team Liberec Maraton Vlci (2004–1983)
Křenková Geislerová Blanka RunBo Team Liberec Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Křepela František Půlmaraton Legendy muži (1962 a zkušenější)
Křepelová Anna Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Kříha Vítězslav Maraton Veteráni (1972–1963)
Kříž Pavel Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Křížek Miloslav Runners Musketeers Maraton Veteráni (1972–1963)
Křížková Kuthanová Nela Maraton Masters ženy (1982–1973)
Křížková Pavlína Plzeň Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Křížová Kristýna Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Křížová Zdeňka run Rozkoš 10 km Ženy 10 km
Kšanda Petr Maraton Masters muži (1982–1973)
Kubaláková Lucie Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Kubalík Petr Půlmaraton Veteráni (1972–1963)
Kubelka Zdeněk Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Kubešová Anna Rozběháme Roudnici Půlmaraton Veteránky (1972–1963)
Kubíček Petr OB Vizovice Maraton Masters muži (1982–1973)
Kubíček Tomáš Brno Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Kubíčková Eva OB Vizovice Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Kubík Jiří Eyjafjallajökull Maraton Masters muži (1982–1973)
Kubík Václav Maraton Vlci (2004–1983)
Kubíková Martina Eyjafjallajökull Maraton Masters ženy (1982–1973)
Kubiš Zdeněk Doosan Škoda Power Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Kubišta Martin To rozchodíš! Maraton Vlci (2004–1983)
KUCKO Miroslav Liberec Maraton Legendy muži (1962 a zkušenější)
Kučerová Eliška Rozběháme Tachovsko Půlmaraton Veteránky (1972–1963)
Kujal Václav Běžci z Brd Maraton Masters muži (1982–1973)
Kunčík Jakub T.J. Sokol Spořilov Maraton Veteráni (1972–1963)
Kunovský Richard Brno Královo Pole Maraton Veteráni (1972–1963)
Kupka Libor Rozběháme Plzeň Maraton Masters muži (1982–1973)
Kupsa Filip Maraton Masters muži (1982–1973)
Kupsová Eva Maraton Masters ženy (1982–1973)
Kurucz Vladislav Maraton Legendy muži (1962 a zkušenější)
Kuruczova Daniela Maraton Gazely (2004–1983)
Kůsová Lenka Triatlet Karlovy Vary Maraton Masters ženy (1982–1973)
Kůst Tomáš Maraton Vlci (2004–1983)
Kutěj Dalibor Maraton Masters muži (1982–1973)
Kutnerová Dana Půlmaraton Veteránky (1972–1963)
Kváčová Michaela Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Kvasnica Radim Klobouk nahoru Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Kvašnovská Michaela #tymdejvid Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Labiková Petra #tymdejvid Maraton Masters ženy (1982–1973)
Lábr David Maraton Vlci (2004–1983)
Lacina David Maraton Vlci (2004–1983)
Lacina Leoš Marketdesign RT Půlmaraton Vlci (2004–1983)
LANGÁŠEK DAVID Maraton Vlci (2004–1983)
Lasovský Viktor Vyškov Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Látal Radek Látalíci Maraton Masters muži (1982–1973)
Laube Pavlína Teplice (okres Teplice) Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Laža Ondřej Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Lebeda Jakub Maraton Veteráni (1972–1963)
Lecianová Dita Winnners Maraton Masters ženy (1982–1973)
Legát Martin Maraton Masters muži (1982–1973)
Lejsek Josef Maraton Masters muži (1982–1973)
Lengálová Veronika Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Librová Iva PERUN TEAM BLANSKO Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Ligaun Ondřej Maraton Masters muži (1982–1973)
Linková Hana SK Merlot Půlmaraton Veteránky (1972–1963)
Liška Samuel Maraton Vlci (2004–1983)
Literová Jarmila Sama za sebe Půlmaraton Veteránky (1972–1963)
Löblová Magdaléna BPSNP 10 km Ženy 10 km
Lomnický Martin Maraton Vlci (2004–1983)
Loumová Magdaléna Maraton Legendy muži (1962 a zkušenější)
Lukáčová Michaela 10 km Ženy 10 km
Lukáš Jindřich Půlmaraton Legendy muži (1962 a zkušenější)
Lukavcova Tereza NoWomanNoRun Maraton Masters ženy (1982–1973)
Lukavcová Věra T.J. Sokol Spořilov Maraton Gazely (2004–1983)
Lukavec Jakub T.J. Sokol Spořilov Maraton Vlci (2004–1983)
Luňáčková Michaela Run4Beer Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Macek Jiří 10 km Muži 10km
Mácová Lada Půlmaraton Veteránky (1972–1963)
Mačenka Jiří Půlmaraton Veteráni (1972–1963)
Mach Jiri RAC Cerhovice Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Mach Karel Maraton Vlci (2004–1983)
Machač Josef Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Macháček Jiří 10 km Muži 10km
Macho Jan Running a Fitness Team Macho Maraton Vlci (2004–1983)
Majerová Šárka Maraton Masters ženy (1982–1973)
Malec Miroslav Zbýšov Maraton Masters muži (1982–1973)
Malíková Martina Konkordia Děčín Maraton Gazely (2004–1983)
Malinek Pavel LIGA 100 Maraton Masters muži (1982–1973)
Malinovská Barbora Půlmaraton Gazely (2004–1983)
MALÝ ALEŠ HORKY Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Malý Ladislav no Němčí 22 Maraton Masters muži (1982–1973)
Malý Martin Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Mandrysz Marcel BeerFestClub Strakonice Půlmaraton Veteráni (1972–1963)
Marek Jan #tymdejvid Půlmaraton Veteráni (1972–1963)
Mareš Martin Zruč - Senec Maraton Veteráni (1972–1963)
Mareš Pavel Maraton Masters muži (1982–1973)
Marková Kristýna HO Požitkáři Maraton Gazely (2004–1983)
Marková Kristýna Etriatlon Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Martincová Lýdie Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Martinec Oleg Nusleboys Maraton Veteráni (1972–1963)
Martinec Petr Veselan Maraton Masters muži (1982–1973)
Martinek Jiří Maraton Veteráni (1972–1963)
Martiník Karel Maraton Masters muži (1982–1973)
Martinová Kristýna Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Martinů Václav Maraton Vlci (2004–1983)
Mařasová Veronika Maraton Gazely (2004–1983)
Mařík Jan Maraton Vlci (2004–1983)
Mařík Vojtěch Maraton Vlci (2004–1983)
Máša Libor Maraton Masters muži (1982–1973)
Mašek Petr Skeleton Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Mašková Lucie Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Mašlová Kateřina BK Slavoj Nováci Maraton Gazely (2004–1983)
Matějka Jiří Running 10 km Muži 10km
Matějka Josef Maraton Vlci (2004–1983)
Matějka Tomáš Jihočeský maratonský klub z.s. Maraton Masters muži (1982–1973)
Maternová Eva Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Mátl Radek Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Mátl Štěpán Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Mátlová Lucie Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Maťochová Šárka Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Matulová Hana Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Matyáš Radek Cardiolab Maraton Masters muži (1982–1973)
Maxová Helena Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Medek Jan Rychlí Medvědi Maraton Masters muži (1982–1973)
Medková Karolina Rychlí Medvědi Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Melikov Divashtich Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Menčl Jakub TJ Rapid Prikopy Maraton Masters muži (1982–1973)
Mészáros Josef Chýnov Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Mičanová Kateřina 10 km Ženy 10 km
Michálek Daniel BrdySeals Maraton Veteráni (1972–1963)
Michalisko Marek A je to v Háji Maraton Masters muži (1982–1973)
Michálková Markéta 10 km Ženy 10 km
Míková Barbora Maraton Gazely (2004–1983)
Mikulenková Martina Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Mikutová Dana Půlmaraton Veteránky (1972–1963)
Mildová Andrea Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Milička Tomáš WINNERS Znojmo Maraton Veteráni (1972–1963)
Minář Vladislav Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Minx Jan Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Mlčochová Veronika Plzeň 3-Valcha (okres Plzeň-město) Maraton Gazely (2004–1983)
Möhwaldová Julie Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Möhwaldová Kristýna Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Moravcová Zuzana 10 km Ženy 10 km
Morávek Vladislav RasaCzek Borohrádek Maraton Veteráni (1972–1963)
Morávková Olga SPV Stěžery Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Morávková Zdeňka Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Morovicsová Alena Šneci v běhu Maraton Masters ženy (1982–1973)
Moskva Radovan Maraton Vlci (2004–1983)
Moudrý Míra Bohém team Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Mráček Marek Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Mraz Pavel Maraton Masters muži (1982–1973)
Müller Anežka Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Müllerová Eva Tuřany Maraton Gazely (2004–1983)
Mundil Petr Maraton Vlci (2004–1983)
Muráň Dalibor České Budějovice Maraton Vlci (2004–1983)
Musil Filip 10 km Muži 10km
Musil Tomáš Maraton Vlci (2004–1983)
Musil Zdeněk 10 km Muži 10km
Musilová Blanka 10 km Ženy 10 km
Musilová Karolína 10 km Ženy 10 km
Myslivec Michal Rozběháme Příbram Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Náchodská Markéta Půlmaraton Gazely (2004–1983)
ňamky ňamky Maraton Masters ženy (1982–1973)
Navrátilová Lucie 10 km Ženy 10 km
Němcová Martina Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Němec David 10 km Muži 10km
Němec Arnošt Kolín Půlmaraton Veteráni (1972–1963)
Němec Jan Kolín Maraton Masters muži (1982–1973)
Němec Jan Maraton Vlci (2004–1983)
Němec Kamil Maraton Masters muži (1982–1973)
Němec Pavel 10 km Muži 10km
Nesl Jaroslav Kostelec nad Labem Půlmaraton Veteráni (1972–1963)
Nesvorny Lukas Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Nešpor Martin TK OPEN Maraton Masters muži (1982–1973)
Netíková Naděžda Prostě běž! Maraton Gazely (2004–1983)
Netrval Jan Skeleton Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Netrval Tomáš Skeleton Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Neubauerová Hana Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Neuberg Tomáš ASK Dipoli Černošice Maraton Masters muži (1982–1973)
Nezmar David HAMOIVKA Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Nič Luděk CPPP Smečno Půlmaraton Veteráni (1972–1963)
Nídr Pavel BKP Maraton Veteráni (1972–1963)
Niebauerová Petra Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Nořinská Pavlína tým Nořinských Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Nořinský Lukáš Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Nosál Petr Spartak Hořejšák Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Nová Ivana 1. Budislavický turistický oddíl 10 km Ženy 10 km
Novák Jan Maraton Vlci (2004–1983)
Novák Libor Maraton Masters muži (1982–1973)
Novák Martin Šneci v běhu Maraton Masters muži (1982–1973)
Novák Martin ŘEVisNICE Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Novák Rostislav Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Novák Václav BK Slavoj Nováci Maraton Vlci (2004–1983)
Novák Vojtěch Jemnice Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Nováková Alena Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Nováková Barbora Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Nováková Hana Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Nováková Markéta Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Nováková Petra Maraton Gazely (2004–1983)
Novotná Jaroslava Půlmaraton Veteránky (1972–1963)
Novotná Magda Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Novotná Marie Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Novotná Petra Brno Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Novotná Veronika Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Novotná Zuzana SK Miletín Maraton Gazely (2004–1983)
Novotný Luboš AK Křižany Maraton Masters muži (1982–1973)
Novotný Luboš Žízniví (b)ježci Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Novotný Milan Mezno Půlmaraton Veteráni (1972–1963)
Novotný Ondřej Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Novotný Radek Amelie Půlmaraton Veteráni (1972–1963)
Novotný Tomáš Maraton Vlci (2004–1983)
Novotný Zdeněk 10 km Muži 10km
Nový Vladislav 1. Budislavický turistický oddíl Půlmaraton Legendy muži (1962 a zkušenější)
Nymburg Christopher Maraton Vlci (2004–1983)
Nývlt Michal Dolní Bukovsko Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Obrátilová Naďa KOB Alfa Brno Půlmaraton Veteránky (1972–1963)
Odrobinová Veronika Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Ochrana Vladimír Půlmaraton Veteráni (1972–1963)
Ochranová Radka Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Olejková Gabriela HRÁME ĎALEJ !!! :-) Maraton Masters ženy (1982–1973)
Olmr Matyáš 10 km Muži 10km
Olšer Martin Ostrava 10 km Muži 10km
Ondrák Luboš 10 km Muži 10km
Ondrák Marek Maraton Vlci (2004–1983)
Opletalová Eliška Praha Maraton Gazely (2004–1983)
Opletalová Irena Mattoni free run Mariánské údolí Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Opravilová Ivana Půlmaraton Veteránky (1972–1963)
Orálek Vojtěch Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Oravec Ľuboš Holíč Maraton Veteráni (1972–1963)
Otipkova Lenka KB 10 km Ženy 10 km
Oulický Roman Půlmaraton Veteráni (1972–1963)
Ouška Jiří Maraton Legendy muži (1962 a zkušenější)
Outrata Hynek Šachisti taky běhaj Maraton Masters muži (1982–1973)
Panáčková Veronika SK Živnobanka 10 km Ženy 10 km
Panuš Jan Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Panuš Libor Půlmaraton Veteráni (1972–1963)
Panuška Přemysl Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Panušková Martina Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Papež Zdeněk Maraton Vlci (2004–1983)
Papírník Jaromír REHABFIT Maraton Masters muži (1982–1973)
Paříková Tereza Maraton Gazely (2004–1983)
Pasz Oleg Maraton Legendy muži (1962 a zkušenější)
Paškan Martin Maraton Vlci (2004–1983)
Patůčková Ivana Prostě běž! Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Pavelková Lucie 10 km Ženy 10 km
Pavlík Miroslav KOB Litvínov Půlmaraton Legendy muži (1962 a zkušenější)
Pavlíková Štěpánka Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Pazour Milan SK Hasiči Jindřichův Hradec Maraton Veteráni (1972–1963)
Pazour Štěpán 10 km Muži 10km
Pech Michal Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Pecharová Eva Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Pejšová Lenka Maraton Gazely (2004–1983)
Pelán Stanislav Triatlon Slaný Maraton Veteráni (1972–1963)
Pelikán Aleš Sedlčany Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Pelikovský Michal Maraton Vlci (2004–1983)
Peloušková Lucie Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Pernica Pavel TJ Gumárny Zubří Půlmaraton Veteráni (1972–1963)
Pernicová Markéta AC sportguides rožnov Půlmaraton Veteránky (1972–1963)
Peroutková Jana Maraton Gazely (2004–1983)
Pešek Tomáš STS Chvojkovice Brod Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Petr Václav Maraton Masters muži (1982–1973)
Petříková Zuzana Maraton Masters ženy (1982–1973)
Peukert Jiří Zruč nad Sázavou Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Pfefferová Jana AK Bílina Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Phamová Gita Blechy v běhu 10 km Ženy 10 km
Phamová Mai Blechy v běhu 10 km Ženy 10 km
Picková Bedřiška Skeleton Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Píha Josef Půlmaraton Veteráni (1972–1963)
Pichlík Roman RAC Cerhovice Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Pilařová Hana Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Pilna Alena Maraton Gazely (2004–1983)
Písařík Josef AK Miroslav Maraton Vlci (2004–1983)
Písek Tomáš Liga 100 Olomouc Maraton Legendy muži (1962 a zkušenější)
Písková Ludmila Liga 100 Olomouc Maraton Veteránky (1972–1963)
Píšková Lenka Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Plachotňuk Dominika Maraton Gazely (2004–1983)
Plecháčová Petra Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Plotěný Luboš Maraton Masters muži (1982–1973)
Pluskal Dominik Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Pluskalová Kristýna 10 km Ženy 10 km
Pluskalová Michaela Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Podhorný Vojtěch netsystemas.com Maraton Masters muži (1982–1973)
Pochman Vladimír Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Pokorná Aneta Maraton klub Kladno Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Pokorna Eliska Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Pokorná Renáta (R)UNISáci Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Pokorný Jan Půlmaraton Veteráni (1972–1963)
Pokorný Jan Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Pokorný Jiří České Budějovice Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Poláček Jiří VHT- Počátky Maraton Masters muži (1982–1973)
Polách Pavel Hrušovany U Brna Maraton Masters muži (1982–1973)
Poláková Alena Rozběháme Plzeň Maraton Masters ženy (1982–1973)
Pöplová Romana ŠAK CHODOV Maraton Veteránky (1972–1963)
Pospíšil Pavel Benešovský běžecký klub Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Pospíšilová Gabriela Terénkozy Maraton Masters ženy (1982–1973)
Pospíšilová Veronika Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Poštolková Alexandra Maraton Masters ženy (1982–1973)
Pouč Ondřej ČAU/Vyškov Maraton Veteráni (1972–1963)
Pražáková Soňa TEAMFNKS Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Prchlíková Eliška Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Procházka Ondřej SOKOL Písek Maraton Masters muži (1982–1973)
Prochazkova Ivana Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Procházková Kateřina Blechy v běhu 10 km Ženy 10 km
Prokop Václav Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Prokopová Helena Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Prokš Luboš Novosedlice Půlmaraton Legendy muži (1962 a zkušenější)
Prokšová Zdeňka NOVOSEDLICE 10 km Ženy 10 km
Prokůpek Jaroslav Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Prštický Michal Maraton Vlci (2004–1983)
Prudil Pavel Maraton Vlci (2004–1983)
Prusík Luboš Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Přibyl Monika Running a Fitness Team Macho Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Přibylová Kamila 10 km Ženy 10 km
Přikryl Milan Šneci v běhu Maraton Masters muži (1982–1973)
Pszczolková Veronika Maraton Masters ženy (1982–1973)
Pšikal Jan Maraton Masters muži (1982–1973)
Půbal Přemysl Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Pufr František Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Punčochář Jan Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Pundová Kristýna Buddy´s team Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Pur Václav Šumperk Maraton Legendy muži (1962 a zkušenější)
Pytel Jan 10 km Muži 10km
Rada Tomáš Maraton Masters muži (1982–1973)
Radostová Romana Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Ráftl Karel Maraton Masters muži (1982–1973)
Rajča Tomáš Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Rajdlík Aleš Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Rajkova Nada Maraton Gazely (2004–1983)
Rajkova Nada Maraton Gazely (2004–1983)
Raková Anna Hlušovice Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Rakova Pavlina Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Rakyta Pavel Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Rálková Lucie Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Rálková Lucie Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Ranglová Eva PROSTĚ BĚŽ! Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Rauvolfová Nicole Báječné ženy v běhu/GP Kolín Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Razýmová Slavěna KozoÚči Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Reim Thomas Team Erdinger Alkohlfrei Půlmaraton Veteráni (1972–1963)
Reisig Adam Libhošť Maraton Vlci (2004–1983)
Reitz Lukas Ropákovo tlupa Maraton Masters muži (1982–1973)
Rejtharová Martina Horní Pěna Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Rendlová Iva Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Reška Tomáš Langsam Maraton Vlci (2004–1983)
Reška Vítězslav Langsam Nesovice Maraton Veteráni (1972–1963)
Revilák Lukáš Maraton Masters muži (1982–1973)
Richter LIbor Pomalé šípy Maraton Legendy muži (1962 a zkušenější)
Richterová Věra Pomalé šípy Půlmaraton Veteránky (1972–1963)
Rod Marek Maraton Vlci (2004–1983)
Rojka Jiří Běžecký klub Gymnázia Havlíčkův Brod Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Ronovská Jana Plzeň Půlmaraton Veteránky (1972–1963)
Roškotová Lucie OOB TJ Turnov Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Roth Zdeněk Půlmaraton Veteráni (1972–1963)
Ruberto Karolína Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Růzhová Kateřina Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Růžička Adam 10 km Muži 10km
Růžička Lubomír Sokolíci Čehovice Maraton Veteráni (1972–1963)
Růžička Radek Hrnap Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Růžičková Jana Rozběhej Plzeň Půlmaraton Veteránky (1972–1963)
Růžičková Jitka Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Růžičková Petra Sokolíci Čehovice Maraton Veteránky (1972–1963)
Rybáčková Stanislava Maraton Masters ženy (1982–1973)
Rybníček Michal Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Rychtecky Marian Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Ryšavý Zdeněk Běhání Okříšky Maraton Vlci (2004–1983)
Rytych Pavel Maraton Vlci (2004–1983)
Ryzák Lukáš Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Řeháková Kateřina Půlmaraton Veteránky (1972–1963)
Říčka Jaroslav Půlmaraton Veteráni (1972–1963)
Řiháček Radoslav Maraton Masters muži (1982–1973)
Řimnáčová Gabriela Maraton Gazely (2004–1983)
Scally Tom Old Town Running Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Scally Tom Old Town Running Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Scally Tom Old Town Running Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Sedláček Jan TKAČEVOVA LETKA Půlmaraton Veteráni (1972–1963)
Sedláček Petr Vestec Maraton Masters muži (1982–1973)
Sedláček Vladimír Bakov nad Jizerou Maraton Masters muži (1982–1973)
Sedláčková Jana Luďův harém 10 km Ženy 10 km
Sedláčková Martina Olomouc Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Sedláčková Šárka Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Seiler Lukáš Run4Beer Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Sekáč Martin Nobert Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Sekáčová Pavlína Nobert Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Sekerová Andrea Mladá Boleslav Maraton Masters ženy (1982–1973)
Selucký Aleš Maraton Masters muži (1982–1973)
Schling Jaromír OK Jihlava Půlmaraton Legendy muži (1962 a zkušenější)
Schmidtmayer Martin Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Simandl Radek Bratřijaksepatří Maraton Vlci (2004–1983)
Sivila Shannon Winners Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Skalová Monika Crytococcus Neoformans 10 km Ženy 10 km
Sklenář Filip Maraton Vlci (2004–1983)
Sklenář Jan REVisNICE Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Sklenářová Eliška Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Skleničková Lucie Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Skok Jan Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Skok Jan Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Skořepová Tereza Týniště nad Orlicí Maraton Masters ženy (1982–1973)
Slabší Michaela Maraton Masters ženy (1982–1973)
Sládek Igor AC DOMA Maraton Veteráni (1972–1963)
Sládek Martin Rychlé šípy 10 km Muži 10km
Slancová Tereza Maraton Masters ženy (1982–1973)
Slavikova Jana Maraton Veteránky (1972–1963)
Slomek Martin Bonbon Praha Maraton Legendy muži (1962 a zkušenější)
Smejkal Radek Maraton Vlci (2004–1983)
Smutek Miloslav 2bwinner Půlmaraton Legendy muži (1962 a zkušenější)
Smyslová Miroslava Praha 5 Maraton Masters ženy (1982–1973)
Snasel Vaclav Maraton Legendy muži (1962 a zkušenější)
Sochorová Zuzana Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Sokolík Vladimír Půlmaraton Legendy muži (1962 a zkušenější)
Somogyi Dániel #tymdejvid Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Souček Jiří Rychlé šípy Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Součková Helena Šneci v běhu Půlmaraton Veteránky (1972–1963)
Soukup Karel Maraton Masters muži (1982–1973)
Soukup Radek Dobřany Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Sova Jan MP Praha Půlmaraton Veteráni (1972–1963)
Spr Jaroslav Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Stára František Gymnasťáci Maraton Vlci (2004–1983)
Stavařová Ivana Maraton Gazely (2004–1983)
Stavařová Ivana Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Stěhule Josef Maraton Veteráni (1972–1963)
Stodola Jan Kdyně Maraton Masters muži (1982–1973)
Straka Kamil 10 km Muži 10km
Straková Aneta Maraton Gazely (2004–1983)
Stránská Markéta Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Stria Jan Maraton Masters muži (1982–1973)
Strnadová Tereza Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Střecha Tomáš Došíci Maraton Masters muži (1982–1973)
Střechová Hana Došíci Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Stušková Hana ACES TEAM KARLOVY VARY Maraton Veteránky (1972–1963)
Suchá Eva Opilé veverky 10 km Ženy 10 km
Suchánek Jiří Půlmaraton Legendy muži (1962 a zkušenější)
Sura Josef Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Svačinová Michaela Maraton Masters ženy (1982–1973)
Svatoň Michal Maraton Vlci (2004–1983)
Svitáková Martina Goofy team Maraton Gazely (2004–1983)
Svoboda Luděk Luďův harém 10 km Muži 10km
Svobodová Jaroslava Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Svobodová Klára Langsam Nesovice 10 km Ženy 10 km
Svobodová Laura Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Svobodová Leona Betokon 10 km Ženy 10 km
Svobodová Milada Maraton Gazely (2004–1983)
Svobodová Monika Betokon Maraton Gazely (2004–1983)
Svolinský Tomáš RK DRAGONS JABLONEC NAD NISOU Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Sýkora Martin 10 km Muži 10km
Sýkora Miroslav Motor České Budějovice Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Sýkorová Anna 10 km Ženy 10 km
Sýkorová Klára AC Mageo Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Sýkorová Tereza Maraton Gazely (2004–1983)
Synečková Lenka Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Szabó Lada Winners Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Šabatová Denisa Maraton Gazely (2004–1983)
Šafránková Johanka TJ Lokomotiva Beroun Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Šalanda Marek Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Šanda Jan Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Šaštinská Světlana Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Šaštinský Petr Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Šavarová Iva 10 km Ženy 10 km
Šebek Martin Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Šedivý Michal Půlmaraton Veteráni (1972–1963)
Ševčík Ondřej Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Ševčíková Jana Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Šíma Jiří Maraton Masters muži (1982–1973)
Šimanová Petra Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Šimík Pavel Mattoni freerun Most Maraton Masters muži (1982–1973)
Šimon JIŘÍ Kojo Run Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Šimon Libor SYMBIO Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Šimonovská Blanka Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Šimonovský Jiří Žebrák Půlmaraton Veteráni (1972–1963)
Šímová Renata Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Šinágl Josef Atletika Benešov 10 km Muži 10km
Šináglová Lenka Benešov Maraton Masters ženy (1982–1973)
Šindelář Miroslav Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Škochová Monika 10 km Ženy 10 km
Škrabálková Zdeňka Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Škrabana Jan Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Škrnová Gabriela Prostě běž Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Škrobák Michal Brno Maraton Masters muži (1982–1973)
Škubal Radek Šneci v běhu Půlmaraton Veteráni (1972–1963)
Škubalová Lucie Šneci v běhu Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Šlais Jiří Maraton Masters muži (1982–1973)
Šlehůbr Iveta Šneci v běhu Maraton Masters ženy (1982–1973)
Šmahel David Král roztomilých princezen Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Šmahelová Martina Královna roztomilých princezen Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Šmerdová Jarmila Půlmaraton Veteránky (1972–1963)
Šmíd Jiří Půlmaraton Veteráni (1972–1963)
Šmíd Marek Budišov Maraton Vlci (2004–1983)
Šmída Martin Šneci v běhu Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
ŠMÍDOVÁ JITKA Prostě běž! 10 km Ženy 10 km
Šnajdar Roman Eleven Head Cyklolive team Maraton Veteráni (1972–1963)
Šnajdrová Tereza Prostě běž! Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Špačková Barbora Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Špachman Pavel #DCKM Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Špalek Jan Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Španěl Martin Maraton Masters muži (1982–1973)
Španělová Dana Maraton Masters ženy (1982–1973)
Špánik Marián Maraton Veteráni (1972–1963)
Špidra Daniel Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Špiváková Jitka Maraton Masters ženy (1982–1973)
Špryngl Jan Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Šprynglová Gabriela Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Šrejmová Petra Běhámespolu.cz Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Štanclová Martina Půlmaraton Veteránky (1972–1963)
Šťastná Klára Praha 8 Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Šťastný Jiří Praha 8 Půlmaraton Veteráni (1972–1963)
Štědronský Jan Šneci v běhu Maraton Masters muži (1982–1973)
Štěch Martin AK Bílina Maraton Masters muži (1982–1973)
Štecher Vojtěch Maraton Masters muži (1982–1973)
Štěchová Jana AK Bílina Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Štella Lukáš Maraton Vlci (2004–1983)
Štella Tomáš Maraton Vlci (2004–1983)
Štembera Jan TJN Maraton Masters muži (1982–1973)
Štemberová Iva TJN Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Štěpán Jakub Maraton Vlci (2004–1983)
Štěpán Kamil Prachatice Maraton Masters muži (1982–1973)
Štěpánek Pavel Maraton Masters muži (1982–1973)
Štěpáníková Lenka Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Štěpánková Eva Maraton Gazely (2004–1983)
Štětka Pavel Dobětický expres Maraton Veteráni (1972–1963)
Štětková Anna Dobětický expres Maraton Gazely (2004–1983)
Štětková Martina Dobětický expres Maraton Veteránky (1972–1963)
Štípek Viktor Maraton Masters muži (1982–1973)
Šťovíčková Pavlína Z Němčí 2022 10 km Ženy 10 km
Štrbaková Lucie Maraton Masters ženy (1982–1973)
Štybnerová Marcela Báječné ženy v běhu Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Šubrta Václav Maraton Masters muži (1982–1973)
Šulc Michal Maraton Veteráni (1972–1963)
Šupolová Iveta Rozběháme K. VARY Půlmaraton Veteránky (1972–1963)
Šusta David Cetyně Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Šusta Miloslav Cetyně Půlmaraton Veteráni (1972–1963)
Šustová Marcela Cetyně 10 km Ženy 10 km
Švajka Pavel Titan Trilife Maraton Masters muži (1982–1973)
Švamberk Jan BBK Boršov nad Vltavou Půlmaraton Veteráni (1972–1963)
Švec Václav #tymdejvid Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Švecová Petra 10 km Ženy 10 km
Švejcar Jakub AC Olšinky Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Švejcar Roman AC Olšinky Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Švejcarová Vlastimila AC Olšinky Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Švejda David Maraton Vlci (2004–1983)
Tajovský Martin Půlmaraton Veteráni (1972–1963)
Talábová Monika VHT Počátky Maraton Gazely (2004–1983)
Talaváňa Jan Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Tauchman David Kateřinský vánek Maraton Masters muži (1982–1973)
Tesařík Evžen Šneci v běhu Maraton Veteráni (1972–1963)
Tesaříková Monika Prostě běž Půlmaraton Veteránky (1972–1963)
Tesner Matyáš 10 km Muži 10km
Tesner Tomáš Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Tesnerová Barbora Maraton Masters ženy (1982–1973)
Thornton Monika Mattoni free run Braník Maraton Gazely (2004–1983)
Thornton Sean Maraton Vlci (2004–1983)
Tichy Michal Kaštani z Kaštanu Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Tichý Ondřej Šneci v běhu Půlmaraton Veteráni (1972–1963)
Tichý Tomáš Kaštani z Kaštanu Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Tkadlecová Jaroslava Maraton Masters ženy (1982–1973)
Toman Libor Sokol Spálené Poříčí Maraton Veteráni (1972–1963)
Tomandlová Romana Running 10 km Ženy 10 km
Tomanová Alena Chotikov Maraton Veteránky (1972–1963)
Tomanová Kristýna Maraton Gazely (2004–1983)
Tomáš Staněk Oldřich GP Kolín Maraton Masters muži (1982–1973)
Tomášová Zuzana Mnichovo Hradiště Maraton Masters ženy (1982–1973)
Tomečková Kristýna Maraton Masters ženy (1982–1973)
Tomeš Filip TJ Magla Maraton Masters muži (1982–1973)
Tomsová Irena Maraton Gazely (2004–1983)
Tomšů Hana Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Trávníková Jana Báječné ženy v běhu Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Trejbal Michal Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Trenčanská Miroslava Skeleton Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Treybal Pavel Dutošvarcova korporace Maraton Masters muži (1982–1973)
Trojek Petr BzM Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Tryzna Jan Maraton Masters muži (1982–1973)
Tryznová Ivana Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Turcanu Ion RAC Cerhovice Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Turek Rostislav Maraton Vlci (2004–1983)
Týbl Petr Maraton Vlci (2004–1983)
Ulman Jarda 10 km Muži 10km
Urbanová Veronika 10 km Ženy 10 km
Urxová Jana 10 km Ženy 10 km
Vacková Hana Maraton Legendy ženy (1962 a zkušenější)
Václav Petr Rozběháme Třeboň Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Vaculík Tomáš TJ NOHYB Maraton Veteráni (1972–1963)
Vačkářová Miroslava Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Váchová Jana Merklín Půlmaraton Veteránky (1972–1963)
Valek Richard 10 km Muži 10km
Valena Martin Rychlé šípy Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Valenta David velosport valenta scott team 10 km Muži 10km
Valenta Milan Cyklotrip Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Valenta Miroslav Sokol Libáň Maraton Masters muži (1982–1973)
Valenta Ondřej Skeleton Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Valentová Lenka Maraton Masters ženy (1982–1973)
Valentová Markéta velosport valenta scott team 10 km Ženy 10 km
Valeš Martin Kojo Run Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Valeš Martin Kojo Run Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Válková Magdaléna Maraton Legendy ženy (1962 a zkušenější)
Vančo Ruben Sarda & Stellčík Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Vaněček Petr Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Vaněčková Eva Půlmaraton Veteránky (1972–1963)
Vaněk Aleš OCR Runners Beroun Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Vaněk Tomáš OCR Runners Beroun Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Vanek Petr Šneci v běhu Půlmaraton Veteráni (1972–1963)
Vaňková Andrea Maraton Gazely (2004–1983)
Vaňková Eva Půlmaraton Veteránky (1972–1963)
Váňová Nikola Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Vařecha Lubomír Karpatské naděje Maraton Masters muži (1982–1973)
Vařejková Barbora Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Vašíček Petr Vašoni Půlmaraton Veteráni (1972–1963)
Vašíček Petr Vašoni Půlmaraton Veteráni (1972–1963)
Vecka Michal Báječné ženy v běhu Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Vecková Hana Báječné ženy v běhu Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Velinger Petr Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Venská Marcela Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Věrčáková Martina Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Veselá Denisa Půlmaraton Veteránky (1972–1963)
Veselý Jan Žízniví (b)ježci Půlmaraton Veteráni (1972–1963)
Veselý Jan Malovansko Půlmaraton Veteráni (1972–1963)
Veselý Oldřich SOS Jindřichův Hradec Maraton Veteráni (1972–1963)
Veselý Ondřej SKBU Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Vetyška Jan Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Veverková Eva 10 km Ženy 10 km
Vilímková Veronika Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Vintiková Eliška Maraton Gazely (2004–1983)
Vítková Zuzana Rozběháme Most Maraton Legendy muži (1962 a zkušenější)
Vítková Zuzana Maraton Legendy muži (1962 a zkušenější)
Vítková Zuzana Maraton Legendy muži (1962 a zkušenější)
Vítková Zuzana Maraton Legendy muži (1962 a zkušenější)
Vítková Zuzana Maraton Legendy muži (1962 a zkušenější)
Vitouchová Iveta Luďův harém Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Vítová Helena Bellis Maraton Masters ženy (1982–1973)
Vlčan Luboš SDH Pocoucov Půlmaraton Veteráni (1972–1963)
Vlček Pavel Půlmaraton Legendy muži (1962 a zkušenější)
Voborník Petr SK Chotěboř Půlmaraton Veteráni (1972–1963)
Vohradníková Eva 10 km Ženy 10 km
Vojtěch Marek BK Slavoj Nováci Maraton Vlci (2004–1983)
Vojtková Lada - Půlmaraton Veteránky (1972–1963)
Vokál Jiří Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Volejník Zdeněk Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Volkova Natalja 2b winner 10 km Ženy 10 km
Vomáčková Markéta Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Vondráček Matouš BK Slavoj Nováci Maraton Vlci (2004–1983)
Vondráčková Marie BK Slavoj Nováci Maraton Gazely (2004–1983)
Vondráčková Tereza Praha 2 Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Vondrášková Denisa Rozchoďto Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Voráčková Anna Maraton Gazely (2004–1983)
Vostrý Miroslav MK Kladno Maraton Masters muži (1982–1973)
Vrablík Vojtěch AC Šeberov Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Vrablíková Klára Půlmaraton Veteránky (1972–1963)
Vrána Jan #tymdejvid Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Vrátník Kilián Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Vrátníková Alice ROZBĚHÁME PLZEŇ Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Vrátný Kamil AC Praha 1890 Maraton Veteráni (1972–1963)
Vrba Jan Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Vrba Martin Běhámespolu.cz Maraton Masters muži (1982–1973)
Vrbová Josefína Nerun Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Vrbová Kateřina Kalda Team Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Vybíral Lukáš Kaštani z Kaštanu Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Vyletová Tereza Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Vyorálek Petr Sedlice Maraton Legendy muži (1962 a zkušenější)
Vyorálková Marie Sedlice Maraton Masters ženy (1982–1973)
Waldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor Maraton Veteráni (1972–1963)
Waldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor Maraton Masters ženy (1982–1973)
Walterová Štěpánka TEAMFNKS Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Wasserbauer Petr Půlmaraton Veteráni (1972–1963)
Wasserbauerová Hana Půlmaraton Veteránky (1972–1963)
Weber Miroslav BKČS 10 km Muži 10km
Weigel Libor Maraton Masters muži (1982–1973)
Weiner Štěpán Šneci v běhu Maraton Masters muži (1982–1973)
Weis Lukáš JS Team Maraton Masters muži (1982–1973)
Weisová Eva JS Team 10 km Ženy 10 km
Wiesner Jonáš PROSTĚ BĚŽ! Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Winkelhőferová Dana Zruč-Senec Maraton Masters ženy (1982–1973)
Wirterlová Jana Rozběháme Karlovy Vary Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Witzling Guy Old Town Running Maraton Masters muži (1982–1973)
Wohanková GAbriela Maraton Masters ženy (1982–1973)
Wojcik Tomas Maraton Masters muži (1982–1973)
Wrožyna Pavel Maraton Veteráni (1972–1963)
Zabloudil Zdeněk Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Zadák Zdeněk VHT Počátky Maraton Vlci (2004–1983)
Zagrapanová Petra Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Zach Lukáš Maraton Masters muži (1982–1973)
Zach Milan Báječné ženy v běhu Půlmaraton Veteráni (1972–1963)
Zacharová Veronika Takleť Maraton Masters ženy (1982–1973)
Zachatová Lenka SPV Stěžery Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Zachová Lucie Báječné ženy v běhu Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Zajíc Pavel Ostravští Zajíci Maraton Vlci (2004–1983)
Zajíček Tomáš Maraton Masters muži (1982–1973)
Zakouřilová Eliška Turnov 1 Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Zálešáková Zuzana TJ Granitol Moravský Beroun Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Zatloukal Ondřej PERUN TEAM BLANSKO 10 km Muži 10km
Závora Ivan Báječní v běhu Líbeznice 10 km Muži 10km
Zbořil Vlastimil Maraton Masters muži (1982–1973)
Zbudil Ondřej Budějcká dvanáctka Maraton Masters muži (1982–1973)
Zděnek David Maraton Masters muži (1982–1973)
Zdeněk Novotný Zdeněk Běžec Vysočiny Jihlava Půlmaraton Legendy muži (1962 a zkušenější)
Zdrubecký Vratislav NIGHT RUN TEAM Maraton Veteráni (1972–1963)
Zdunková Barbora Maraton Gazely (2004–1983)
Zednik Petr Spolí Maraton Masters muži (1982–1973)
Zelenka Miloš Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Zemek Michal Běžci z Brd Maraton Masters muži (1982–1973)
Zhurkin Ivan Maraton Vlci (2004–1983)
Zifčák Martin Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Zifčák Petr Půlmaraton Vlci (2004–1983)
Zichová Tereza Fitpeople Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Zíka Jindřich Prostě běž Maraton Masters muži (1982–1973)
Zímová Jana Půlmaraton Masters ženy (1982–1973)
Zítka Miloslav ŠAK Chodov Maraton Veteráni (1972–1963)
Zobal Petr Kaštani z Kaštanu 10 km Muži 10km
Zoubková Barbora Hvězda Pardubice Půlmaraton Gazely (2004–1983)
Zwierzyna Martin Maraton Vlci (2004–1983)
Žaba Jiří Benešovský běžecký klub Maraton Vlci (2004–1983)
Žák Miroslav Maraton Veteráni (1972–1963)
Žák Petr Půlmaraton Masters muži (1982–1973)
Žáková Monika Šneci v běhu Maraton Masters ženy (1982–1973)
Žďárková Klára Rozběháme Plzeň Maraton Masters ženy (1982–1973)
Žemla Petr Hradištko Maraton Masters muži (1982–1973)
Žid Václa Půlmaraton Legendy muži (1962 a zkušenější)
Žižková Magdalena Půlmaraton Gazely (2004–1983)

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
Maraton Masters muži (1982–1973) 146
Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 139
Půlmaraton Gazely (2004–1983) 134
Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 114
Maraton Vlci (2004–1983) 97
Půlmaraton Vlci (2004–1983) 91
10 km Ženy 10 km 74
Maraton Masters ženy (1982–1973) 73
Maraton Gazely (2004–1983) 66
Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 65
Maraton Veteráni (1972–1963) 61
10 km Muži 10km 45
Půlmaraton Veteránky (1972–1963) 44
Maraton Legendy muži (1962 a zkušenější) 22
Půlmaraton Legendy muži (1962 a zkušenější) 16
Maraton Veteránky (1972–1963) 15
Maraton Legendy ženy (1962 a zkušenější) 2
Celkem 1204