Detail závodu

FyzioRUN 2022

Praha 6 - Obora Hvězda

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

19.05.2022

DATUM A ČAS PREZENTACE

PREZENTACE 15:00 - 17:00 (START 17:30)

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

5 km

Pořadatel a kontakt

Marek Lekeš


Tel.: 775 104 845
lekes.marek@seznam.cz

STRUČNÉ INFO O ZÁVODU: 9. ročník závodu na 5 km v pražské oboře Hvězda. Svým startem podpoříte Klub nemocných cystickou fibrózou.
Startovné 200/300 Kč (předem/na místě)

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Bárdoš Markéta TJ Dukla Praha 5 km Ženy 2
Bažantová Barbora 5 km Ženy 11
Bílková Jiřina 5 km Ženy
Bližňák Vojtěch TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 5 km Muži 6
Buzková Tereza Trailpoint 5 km Ženy 18
Capouch Martin Fsps MUNI 5 km Muži 95
Carbajo Anna 5 km Ženy 133
Costiou Pierre Rugby Club Podebrady 5 km Muži 120
Čechová Iveta Na furt 5 km Ženy 19
Dinda Ondřej Ruská válečná lodi, jdi do prdele 5 km Muži 20
Ďurec Peter Banská Bystrica 5 km Muži 12
Dušák Adam 5 km Muži 101
Dutková Alžběta 5 km Ženy 22
Eckschlager Tomáš Běhej se psem 5 km Muži
Flanderka Milan 5 km Muži 24
Fundák Marek 5 km Muži 30
Gabriel Ondřej Husihu 5 km Muži 31
Gadjiev Abdulla 5 km Muži 32
Geigerová Lenka 5 km Ženy 33
Grandcourt Peter 5 km Muži 34
Grandcourtova Sophie 5 km Ženy
Halámka Jiří 5 km Muži 104
Heidenreichová Ivana 5 km Ženy 38
Herold Pavel #slanycirkus 5 km Muži 39
Hillermann Iva 5 km Ženy
Hochmanová Alexandra 5 km Ženy
Hochmanová Alexandra 5 km Ženy 138
Holasová Michaela 5 km Ženy 40
Holík Miroslav 5 km Muži
Holík Miroslav 5 km Muži 124
Horáčková Zuzana Na furt 5 km Ženy 41
Hrachovcová Monika ASK Slavia Praha 5 km Ženy 7
Hudec Jan Mibcon 5 km Muži 42
Hůlovcová Tereza Liga proti špeku 5 km Ženy 57
Hůlovec Tomáš HOŠIHU 5 km Muži 47
Janoušek Jiří 5 km Muži
Janoušek Petr 5 km Muži 109
Janoušková Jana 5 km Ženy 110
Jeřábková Ladislava Barbarian Extreme Team 5 km Ženy 49
Jíšová Barbora Eleven Run Team 5 km Ženy 1
Kettberová Romana 5 km Ženy
Klačová Jana 5 km Ženy 50
Kmeť Jan 5 km Muži 147
Knížová Barbora 5 km Ženy 140
Kohánková Tereza 5 km Ženy 121
Kolář Jáchym Atletický klub Kozodírky na Jičínsku 5 km Muži 52
Koudelková Petra MAP MY RUM 5 km Ženy 53
Kozel Jakub 5 km Muži 116
Kozlová Kateřina Map MY Rum 5 km Ženy 114
Kramperová Adéla 5 km Ženy 103
Kubišta Martin 5 km Muži 113
Kupidlovský Daniel Stodůlky 5 km Muži 3
Kuťková Katarína Máma v běhu/Jony v kočárku 5 km Ženy 13
Kuželová Michaela MAP MY RUM 5 km Ženy 54
Lachmann Hynek Marusič Hammers 5 km Muži 55
Lázárová Beata 5 km Ženy 58
Lekeš Marek FN Motol 5 km Muži 44
Liška Karolína Na furt 5 km Ženy 97
Macek Jan 5 km Muži 117
Macková Lucie 5 km Ženy 118
Martiš Ondřej 5 km Muži 59
Matha Jan 5 km Muži 60
Mathová Magdaléna 5 km Ženy 61
Matoušková Jana 5 km Ženy 126
Milesová Iva PSK Olymp Praha 5 km Ženy 63
Moldřík Karel Mibcon 5 km Muži 64
Mrázová Tereza 5 km Ženy 65
Návrat Filip 5 km Muži 66
Nekola Adam Mibcon 5 km Muži 83
Němec Vojtěch 5 km Muži 68
Noffdannová Barbora Fyziobuchty 5 km Ženy 102
Novák Jakub TVL, CPM 5 km Muži 71
Novotná Kateřina 5 km Ženy 72
Novotný Štěpán 5 km Muži 134
Novysedlák René 5 km Muži
Obešlo František 5 km Muži 73
Obešlo Marek FN Motol 5 km Muži 74
Pátek Ondřej FN Motol 5 km Muži 75
Pavlová Ivana 5 km Ženy 77
Pelcová Veronika 5 km Ženy 119
Pešicová Lucie 5 km Ženy 78
Plešek Kamil 5 km Muži 125
Pokorný Jan Atletika Stodůlky 5 km Muži 9
Prokop Jiří FSpS MUNI 5 km Muži 79
Prylová Pavla FN Motol 5 km Ženy 80
Rucki Marek 5 km Muži 144
Růžek Ondra 5 km Muži 122
Řezníčková Michaela 5 km Ženy 81
Seeman Pavel 5 km Muži 137
Schusterová Tereza 5 km Ženy 82
Stárková Jana 5 km Ženy 84
Stodolová Anna Orel Studenec 5 km Ženy 85
Streblov Pavel Penta 5 km Muži 131
Stříbrný Martin Team Vandersexxx 5 km Muži 86
Šebek Jiří Běžecký klub České spořitelny 5 km Muži 87
Šebková Ester 5 km Ženy 88
Šnellerová Barbora 5 km Ženy 141
Špacírová Marie 5 km Ženy 89
Špinka Josef 5 km Muži 90
Šulc Vlastimil Nervy v Kýblu 5 km Muži 129
Tetíková Jana 5 km Ženy 91
Trnková Denisa 5 km Ženy 148
Ulrichová Michaela 5 km Ženy 136
Valdaufová Kateřina Map MY Rum 5 km Ženy 132
Vaňková Eva 5 km Ženy 92
Vaselý Daniel Astra ZMZ 5 km Muži 93
Vidovičová Helena MK Tlapky v tahu 5 km Ženy 94
Vinklerová Jitka 5 km Ženy 96
Volfová Míša 5 km Ženy 127
Vu Duc FSpS MUNI 5 km Muži 17
Wood Ian KOVO Praha 5 km Muži 16
Zobal Ondřej 5 km Muži 15

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
5 km Ženy 57
5 km Muži 55
Celkem 112