Detail závodu

PROSTĚ BĚŽ!

Praha

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

05.06.2022

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

7,5 km

Pořadatel a kontakt

HIKE, BIKE, PADDLE, TRAVEL, RUN, RUM, z.s.


Tel.: 608 324 456
proste@bez.cz

2022
STARTOVNÉ OD
PŘIHLÁŠENO ZÁVODNÍKŮ

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Bartošová Michaela 7,5 km start 10:15
Bartošová Petra 7,5 km start 10:15
Bodeček David 7,5 km start 10:30
Bodeček Martin 7,5 km start 10:30
Bodeček Michal 7,5 km start 10:30
Bodečková Ema 7,5 km start 10:30
Bodečková Karolina 7,5 km start 10:30
Bohuslavová Eva Čimičandy 7,5 km start 9:00
Brabec Jiří Adventní běhání 7,5 km start 9:15
Brauner Petr 7,5 km start 9:30
Braunerová Lucie 7,5 km start 9:30
Broncová Vavrdová Zuzana 7,5 km start 11:15
Brožová Lucie 7,5 km start 9:30
Brunclík Adam 7,5 km start 9:00
Brunclíková Lenka 7,5 km start 10:30
Brunner Erik 7,5 km start 10:00
Buchtová Alice Báječné ženy v běhu 7,5 km start 11:30
Bukáčková Jindřiška Prostě běž! 7,5 km start 10:30
Cihlářová Šárka 7,5 km start 10:00
Czakoj Jan Prostě běž 7,5 km start 9:00
Čálek Ondřej Gladiatorraceteam 7,5 km start 9:00
Čermák Michal 7,5 km start 10:00
Čermáková Květa Šneci v běhu 7,5 km start 10:45
Černá Šárka 7,5 km start 9:30
Černá Veronika 7,5 km start 9:00
Čerteková Jana Adidas Runners Prague 7,5 km start 10:15
Červená Petra 7,5 km start 11:00
Čurkotová Natalie 7,5 km start 10:15
Dąbkowski Paweł 7,5 km start 9:00
Dalecký Michal 7,5 km start 11:30
Diabate Alex 7,5 km start 10:00
Diabate Patrick 7,5 km start 10:00
Dillinger Martin 7,5 km start 9:30
Dillingerová Eva 7,5 km start 9:30
Dočekal Miloš 7,5 km start 9:30
Doskočilová Michaela 7,5 km start 9:00
Dudlová Jana 7,5 km start 9:15
Durajová Zuzana Běžecké tréninky Odolena Voda 7,5 km start 9:15
Fischerova Jana TJ Zentiva 7,5 km start 10:45
Fišerová Dana 7,5 km start 10:30
Franc Radek Krevetka 7,5 km start 10:00
Fučík Jiří Prostě běž 7,5 km start 10:00
Gajdošová Marketa 7,5 km start 11:00
Geče Marcel 7,5 km start 9:30
Gilíková Marie 7,5 km start 9:30
Grubrová Kateřina 7,5 km start 10:30
Grzegorz Dąbkowski Paweł 7,5 km start 9:00
Gurský Drahoslav Šabata Runners 7,5 km start 10:00
Hanuš Petr 7,5 km start 9:30
Hanušová Markéta 7,5 km start 9:30
Havlasova Andrea Rozběháme Česko 7,5 km start 10:00
Havlicek Radim 7,5 km start 9:45
Hejsková Markéta 7,5 km start 11:00
Hejsková Ema 7,5 km start 11:00
Hejsková Nela 7,5 km start 11:00
Hejsková Tereza 7,5 km start 11:00
Hladeček Ivan 7,5 km start 10:15
Hladná Dáša 7,5 km start 9:30
Hofmanová Markéta 7,5 km start 11:00
Holubová Petra SKPŠ Praha 7,5 km start 10:15
Hrbáčová Kamila Rozběháme Prahu 7,5 km start 9:00
Hrček Tomáš Jestedskyrace Team 7,5 km start 9:15
Janoušková Eva 7,5 km start 11:00
Jastrabanová Ivana 7,5 km start 10:00
Jelínková Karolína 7,5 km start 9:00
Juhás Adam Tým Juhasovi 7,5 km start 11:30
Kadlecová Mirka 7,5 km start 9:30
Kalašová Karolína Střely 7,5 km start 10:00
Kalová Marie 7,5 km start 10:00
Kmochová Lucie Prostě běž 7,5 km start 11:30
Knězů Knížová Michaela 7,5 km start 9:45
Kočová Kateřina 7,5 km start 10:45
Kohoutova Martina 7,5 km start 9:30
Kolafová Barbora 7,5 km start 10:00
Kopeček Viktor #GLADIATORRACETEAM 7,5 km start 11:00
Kopeček Ivo #GLADIATORRACETEAM 7,5 km start 11:00
Kopečková Adriana #GLADIATORRACETEAM 7,5 km start 11:00
Kopečková Lilian #GLADIATORRACETEAM 7,5 km start 11:00
Kortánková 7,5 km start 10:45
Koukolová Nikola Rozběháme Prahu 7,5 km start 9:00
kralovcova Kamila 7,5 km start 10:15
Krampl Jakub 7,5 km start 11:00
Kratochvíl Radek 7,5 km start 11:00
Kratochvílová Kateřina 7,5 km start 11:00
Krejčí Jana 7,5 km start 10:30
Krejčíková Štěpánka 7,5 km start 10:15
Krejčíková Štěpánka 7,5 km start 10:15
Kučerová Pavla 7,5 km start 9:30
Kuklikova Tereza Cimicandy 7,5 km start 9:00
Kunstátová Karolína 7,5 km start 10:00
Kunstátová Marie Prostě běž / Šneci v běhu 7,5 km start 10:00
Langr Mikuláš 7,5 km start 9:30
Laštovičková Eva 7,5 km start 10:00
Löffelmann Daniela #GLADIATORACETEAM 7,5 km start 11:00
Loffelmann Ema #GLADIATORACETEAM 7,5 km start 11:00
Loffelmann Filip #GLADIATORACETEAM 7,5 km start 11:00
Lustigová Kateřina 7,5 km start 10:00
Machová Tereza Horska holka 7,5 km start 9:00
Malovcová Edita Říčany 7,5 km start 11:00
Malovcová Iveta Říčany 7,5 km start 11:00
Malovcová Monika ŘÍČANY 7,5 km start 11:00
Marešová Drahomíra 7,5 km start 10:00
Markusova Klara 7,5 km start 10:00
Mars Markéta Libeñ 7,5 km start 9:45
Maršálková Markéta 7,5 km start 9:00
Martynková Helena Střely 7,5 km start 10:00
Mašatová Ingrid SRTG PRAHA 7,5 km start 9:30
Mičková Veronika 7,5 km start 9:00
Miksová Veronika 7,5 km start 10:30
Morris Catherine 7,5 km start 9:30
Müller Marek 7,5 km start 9:00
Najmanová Petra DEKONTA 7,5 km start 10:00
Nebušková Ilona 7,5 km start 9:45
Nekolová Šárka 7,5 km start 9:00
Netíková Naděžda Prostě běž! 7,5 km start 11:30
Nina Šafránek 7,5 km start 9:00
Nöbauer Markéta 7,5 km start 11:00
Nosavcov Michal 7,5 km start 11:00
Nováková Iveta 7,5 km start 10:15
Nováková Zuzana 7,5 km start 10:15
Otrubová Hana 7,5 km start 11:30
Papež Michal Zoo Praha 7,5 km start 10:00
Peroutková Jana 7,5 km start 10:30
Pinsard Guillaume 7,5 km start 10:30
Plajerová Pavlína 7,5 km start 10:00
Plesnivá Nela 7,5 km start 10:30
Polák Michal Prostě běž! 7,5 km start 10:15
Poláková Adéla 7,5 km start 9:45
Poláková Lucie 7,5 km start 9:45
Poláková Markéta Prostě běž! 7,5 km start 10:15
Poláková Simona 7,5 km start 10:15
Pravdová Jitka 7,5 km start 10:00
Průšová Jana 7,5 km start 10:00
Ranglová Eva Prostě běž! 7,5 km start 9:00 0
Rende Ali 7,5 km start 10:00
Roštejnská Iveta 7,5 km start 9:00
Roštejnský Milan 7,5 km start 9:00
Rottová Elena Prostě běž! 7,5 km start 11:30
Růžička Pavel NIght Run Team 7,5 km start 9:30
Řehková Jana 7,5 km start 9:30
Řezníček Tomáš Krevetka 7,5 km start 10:00
Safková Jindřiška 7,5 km start 9:30
Sečkár Alois TJ Sokol Praha-Krč 7,5 km start 10:00
Sedláček Martin 7,5 km start 10:30
Sejkorová Šárka #GLADIATORRACETEAM 7,5 km start 11:00
schmiedhamerova helena 7,5 km start 10:00
Sibravova Lenka 7,5 km start 10:00
Sibravova Lenka 7,5 km start 10:00
Sibravova Lenka Za Zuzanku 7,5 km start 9:30
Slezáková Pavla BT Odolena Voda 7,5 km start 9:15
Sodomka Pavel 7,5 km start 9:00
Strnadová Markéta Šneci v Běhu 7,5 km start 11:00
Strýčková Gabriela Ne/běžci 7,5 km start 10:00
Syrovcova Pavlina 7,5 km start 9:15
Šafránková Ficková Eva 7,5 km start 10:30
Šalomounová Jarmila Prostě běž! 7,5 km start 10:00
Šárka Cihlářová 7,5 km start 10:00
Šavarová Iva 7,5 km start 10:30
Šibravová Lenka Za Zuzanku 7,5 km start 9:45
Šibravová Lenka Za Zuzanku 7,5 km start 9:45
Šímová Barbara Žirafka 7,5 km start 9:00
Škodáková Ivana 7,5 km start 11:00
Škrnová Gabriela Prostě běž! 7,5 km start 11:30
Škvarová Magda Střely 7,5 km start 10:00
ŠMÍDOVÁ JITKA Prostě běž! 7,5 km start 11:30
Šollová Gabriela Tým Juhasovi 7,5 km start 11:30
Šprňa Radek 7,5 km start 10:15
Šrám David 7,5 km start 11:00
Šťastný Radim 7,5 km start 10:30
Štěpánová Barbora DEKONTA 7,5 km start 10:00
Štěpánová Ivana Prostě běž! 7,5 km start 10:15
Šustová Marie Rozběháme Velvary 7,5 km start 10:00
Teplá Zuzana 7,5 km start 10:30
Trnková Kateřina 7,5 km start 10:45
Václavková Jolana Báječné ženy v běhu 7,5 km start 9:30
Valentová Lenka 7,5 km start 10:30
Vaňková Lucie Šneci v běhu 7,5 km start 9:00
Vávra Tomáš Prostě běž 7,5 km start 10:00
Vavrdová Ludmila 7,5 km start 11:15
Vávrová Martina 7,5 km start 9:30
Vávrová Jana Prostě běž 7,5 km start 10:00
Vavřina Vojtěch 7,5 km start 9:15
Vejvodová Eva Prostě běž! 7,5 km start 10:00
Velartová Markéta 7,5 km start 10:15
Vendlová Anna 7,5 km start 10:30
vendlová Jana 7,5 km start 10:30
Vobořilová Michaela 7,5 km start 10:00
Vojířová Tereza 7,5 km start 10:00
Volek Tomáš 7,5 km start 9:30
Volková Klára 7,5 km start 9:30
Volková Zora 7,5 km start 9:30
Záhorská Karla Carla Cosmetic 7,5 km start 11:30
Zajíček Jan 7,5 km start 10:00
Zenczykowski Kamil 7,5 km start 10:00
Zídková Ljuba DEKONTA 7,5 km start 10:00
Zubrova Marketa 7,5 km start 9:00

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
7,5 km start 10:00 45
7,5 km start 11:00 27
7,5 km start 9:30 27
7,5 km start 9:00 25
7,5 km start 10:30 22
7,5 km start 10:15 17
7,5 km start 11:30 11
7,5 km start 9:45 8
7,5 km start 9:15 7
7,5 km start 10:45 5
7,5 km start 11:15 2
Celkem 196