Detail závodu

SALOMON JEŠTĚD 24 SUMMER

Liberec - Ještěd

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

11.06.2022

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

JEDNOTLIVEC

DVOJICE

TÝMY

Pořadatel a kontakt

Honza Dušánek


Tel.: +420 606 605 246
honza@jestedskyrace.cz

2022
STARTOVNÉ OD
PŘIHLÁŠENO ZÁVODNÍKŮ

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Almášiová Kristína JEDNOTLIVEC Ženy
Barcal Petr JEDNOTLIVEC Muži
Batulka Martin DVOJICE Dvojice mix
Beznosková Andrea JEDNOTLIVEC Ženy
Blažková Matějová Vendula JEDNOTLIVEC Ženy
Boháč Jakub JEDNOTLIVEC Muži
Bokůvka David JEDNOTLIVEC Muži
Brož Pavel JEDNOTLIVEC Muži
Bubeník Marcel JEDNOTLIVEC Muži
Bubeníková Lenka DVOJICE Dvojice ženy
Bulín Jakub TÝMY Trojice muži
Bulíř Radoslav JEDNOTLIVEC Muži
Bušová Jana TÝMY Čtverice ženy
Camrda Pavel JEDNOTLIVEC Muži
Cimermanová Daniela TÝMY Trojice mix
Conrathová Katka JEDNOTLIVEC Ženy
Coufal Tomáš JEDNOTLIVEC Muži
Čabla Zdeněk JEDNOTLIVEC Muži
Diničová Eva TÝMY Pětice ženy
Divíšková Pavlina JEDNOTLIVEC Ženy
Dostálová Gabriela TÝMY Trojice mix
Dvořák Aleš DVOJICE Dvojice muži
Dvořák Martin JEDNOTLIVEC Muži
Dvořáková Lenka TÝMY Pětice ženy 0 W2023
Dvořan Stanislav TÝMY Čtverice mix
Dymák Pavel JEDNOTLIVEC Muži
Eigl Michal JEDNOTLIVEC Muži
Fabián Vít JEDNOTLIVEC Muži
Fait Pavel JEDNOTLIVEC Muži
Fajfr Daniel JEDNOTLIVEC Muži
Fajgl Luboš JEDNOTLIVEC Muži
Faltus Jan DVOJICE Dvojice muži
Faltysová Simona JEDNOTLIVEC Ženy
Fejtek Oto TÝMY Čtverice mix
Fejtová Zuzana TÝMY Pětice mix
Fial Stanislav JEDNOTLIVEC Muži
Fiala Tomáš JEDNOTLIVEC Muži
Flašarová Lenka JEDNOTLIVEC Ženy
Flíčková Alice DVOJICE Dvojice ženy
Fülová Veronika DVOJICE Dvojice ženy
Gabriel Evžen JEDNOTLIVEC Muži
Golová Barbora JEDNOTLIVEC Ženy
Hábová Blanka JEDNOTLIVEC Ženy
Hájek Vojtěch JEDNOTLIVEC Muži
Hak Tomáš JEDNOTLIVEC Muži
Hauptová Alice JEDNOTLIVEC Ženy
Hegr Tomáš JEDNOTLIVEC Muži
Herainová Sabina JEDNOTLIVEC Ženy
Heralecká Ivana JEDNOTLIVEC Ženy
Herrmannová Petra DVOJICE Dvojice ženy
Hervertová Klára DVOJICE Dvojice ženy
Horelicová Lucie JEDNOTLIVEC Ženy
Hozáková Kateřina JEDNOTLIVEC Ženy
Hradová Radka JEDNOTLIVEC Ženy
Hrček Tomáš JEDNOTLIVEC Muži
Chalabala Jan JEDNOTLIVEC Muži
Jánošíková Karolína JEDNOTLIVEC Muži
Jánová Klára JEDNOTLIVEC Ženy
Jedlickova Hana TÝMY Pětice ženy 0
Ježek Jakub CRTC JEDNOTLIVEC Muži
Jírovec Martin JEDNOTLIVEC Muži
Kadlas Tomáš JEDNOTLIVEC Muži
Kafka Josef TÝMY Čtverice mix
Kalusova Sabina JEDNOTLIVEC Ženy
Karban Markét JEDNOTLIVEC Ženy
Karban Roman JEDNOTLIVEC Muži
Klein Petr JEDNOTLIVEC Muži
Kloz Vojtěch JEDNOTLIVEC Muži
Klozarová Kateřina JEDNOTLIVEC Ženy
Kluková Markéta DVOJICE Dvojice ženy
Kosek Štěpán JEDNOTLIVEC Muži
Kraus Michal TÝMY Čtverice muži
Krejzlík Milan JEDNOTLIVEC Muži
Krcho Josef JEDNOTLIVEC Muži
Kristejn Lukáš DVOJICE Dvojice mix
Krobová Jindra JEDNOTLIVEC Ženy
Křenek Tomáš JEDNOTLIVEC Muži
Křivánková Veronika JEDNOTLIVEC Ženy
Kuba Martin JEDNOTLIVEC Muži
Kubecová Vendula TÝMY Čtverice mix
Kubín Daniel JEDNOTLIVEC Muži
Kučera Tomáš JEDNOTLIVEC Muži
Kudrna Michal JEDNOTLIVEC Muži
Kytka Boleslav DVOJICE Dvojice muži
Langerova Hana DVOJICE Dvojice mix
Latowski Lukáš JEDNOTLIVEC Muži
Löbl Jakub JEDNOTLIVEC Muži
Macková Kateřina TÝMY Čtverice mix
Machová Tereza JEDNOTLIVEC Ženy
Malá Kateřina TÝMY Trojice mix
Maláčová Monika tým Dark Side workout JEDNOTLIVEC Ženy
Malíková Martina TÝMY Čtverice mix
Malina Lukáš JEDNOTLIVEC Muži
Matěj Kubrt Ing. JEDNOTLIVEC Muži
Mazochová Lenka DVOJICE Dvojice ženy
Menšíková Sylvie JEDNOTLIVEC Ženy
Mezník Vladimír JEDNOTLIVEC Muži
Mifková Lenka DVOJICE Dvojice ženy
Mišáková Kristýna JEDNOTLIVEC Ženy
Mlnaříková Kateřina JEDNOTLIVEC Ženy
Mrkvičková Diana JEDNOTLIVEC Ženy
Navrátil Jiří JEDNOTLIVEC Muži
Navrátil Miroslav JEDNOTLIVEC Muži
Navrátilová Veronika JEDNOTLIVEC Ženy
Oharková Miroslava JEDNOTLIVEC Ženy
Okrouhlík Michal JEDNOTLIVEC Muži
Ondráček Hynek JEDNOTLIVEC Muži
Orság Dominik DVOJICE Dvojice mix
Paclt Tomáš TÝMY Pětice muži
Pavlíček Richard JEDNOTLIVEC Muži
Pavlíček Roman DVOJICE Dvojice mix
Pavlíková Jana JEDNOTLIVEC Ženy
Pavlinská Jana JEDNOTLIVEC Ženy
Pavlů Mirka JEDNOTLIVEC Ženy
Pechar Oldřich JEDNOTLIVEC Muži
Pekárková Marie DVOJICE Dvojice ženy
Penčáková Aneta JEDNOTLIVEC Ženy
Peprik Dávid JEDNOTLIVEC Muži
Peštová Kateřina JEDNOTLIVEC Ženy
Petra Boháč DVOJICE Dvojice ženy
Petraková Adéla JEDNOTLIVEC Ženy
Petříková Tereza JEDNOTLIVEC Ženy
Pihrt Tomáš TÝMY Čtverice muži
Pleva Zdeněk JEDNOTLIVEC Muži
Plíšek Jan DVOJICE Dvojice muži
Polach Marian JEDNOTLIVEC Muži
Primas Milan JEDNOTLIVEC Muži
Pročka Peter JEDNOTLIVEC Muži
Pšenička Viktor TÝMY Pětice muži
Rakovská Sabina DVOJICE Dvojice ženy
Reznicek David DVOJICE Dvojice mix
Rypien Pavel JEDNOTLIVEC Muži
Říha Tomáš JEDNOTLIVEC Muži
Sailer Radek DVOJICE Dvojice mix
Sedláčková Martina JEDNOTLIVEC Ženy
Skorunková Veronika JEDNOTLIVEC Ženy
Sladká Zuzana JEDNOTLIVEC Ženy
Slavíková Lucie TÝMY Pětice mix
Sobotková Jana JEDNOTLIVEC Ženy
Soukup Lukáš JEDNOTLIVEC Muži
Soukupová Zdeňka JEDNOTLIVEC Ženy
Sovák Vojtěch JEDNOTLIVEC Muži
Strassová Michala JEDNOTLIVEC Ženy
Stříteská Petra JEDNOTLIVEC Ženy
Svobodová Jana JEDNOTLIVEC Ženy
Svobodová Martina JEDNOTLIVEC Ženy
Sýkora Martin JEDNOTLIVEC Muži
Syručková Jana JEDNOTLIVEC Ženy
Šafránek Radek JEDNOTLIVEC Muži
Šalanda Marek JEDNOTLIVEC Muži
Šálek David JEDNOTLIVEC Muži
Šandová Petra JEDNOTLIVEC Ženy
Šedina Martin DVOJICE Dvojice muži
Šerová Sára JEDNOTLIVEC Ženy
Šiborova Petra TÝMY Pětice mix
Šlancarová Jitka DVOJICE Dvojice ženy
Šmelko Adam JEDNOTLIVEC Muži
Šnoplová Iva TÝMY Čtverice mix
Špinar Petr JEDNOTLIVEC Muži
Šroufek Jaroslav JEDNOTLIVEC Muži
Šrumová Ilona JEDNOTLIVEC Ženy
Štembera Jiří Srdcaři JEDNOTLIVEC Muži
Štírková Lucie JEDNOTLIVEC Ženy
Štruplová Eva JEDNOTLIVEC Ženy
Tarnóczy Kateřina DVOJICE Dvojice mix
Tesař Michael DVOJICE Dvojice muži
Tichá Nikola JEDNOTLIVEC Ženy
Tichovský Petr JEDNOTLIVEC Muži
Toman Milan JEDNOTLIVEC Muži
Tománková Denisa JEDNOTLIVEC Ženy
Tománková Gabriela JEDNOTLIVEC Ženy
Tomanová Lucie JEDNOTLIVEC Ženy
Tourková Jarmila DVOJICE Dvojice mix
Tříšková Marie JEDNOTLIVEC Ženy
Urbářová Dana JEDNOTLIVEC Ženy
Valterová Eliška DVOJICE Dvojice mix
Vaníčková Pavla TÝMY Pětice mix
Vávra Jan JEDNOTLIVEC Muži
Vávrová Milena JEDNOTLIVEC Ženy
Voldřich Ondřej JEDNOTLIVEC Muži
Volková Martina JEDNOTLIVEC Ženy
Wegschmiedová Adéla JEDNOTLIVEC Ženy
Wild Václav DVOJICE Dvojice muži
Zámyslický Martin JEDNOTLIVEC Muži
Zavadilová Andrea JEDNOTLIVEC Ženy
Zítková Drahomíra JEDNOTLIVEC Ženy
Žák Ondřej JEDNOTLIVEC Muži

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
JEDNOTLIVEC Muži 73
JEDNOTLIVEC Ženy 62
DVOJICE Dvojice ženy 12
DVOJICE Dvojice mix 10
DVOJICE Dvojice muži 7
TÝMY Čtverice mix 7
TÝMY Pětice mix 4
TÝMY Trojice mix 3
TÝMY Pětice ženy 3
TÝMY Čtverice muži 2
TÝMY Pětice muži 2
TÝMY Trojice muži 1
TÝMY Čtverice ženy 1
Celkem 187