Detail závodu

Král vrchařů

Tuchoměřice

Silniční cyklistický závod s měřenými úseky do vrchu

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

26.06.2016

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

Součet úseků

Pořadatel a kontakt

Sport pomáhá org


Tel.:
david@sportpomaha.org

WEB

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Abdalla Ali Elbadri Žádný tým Součet úseků C 477
Adnene Gaaloul Žádný tým Součet úseků C 471
Alena Mikšovská CSK Markus Součet úseků Z 360
Aleš Hanousek AVZO Raná Součet úseků C 443
Antonín Ježek DNT Chomutov Součet úseků E 419
Barbora Benešová CYKLOKROS MILOVICE Součet úseků Z 479
Boris Šlechta CK Vinohradské šlapky Součet úseků B 102
David Flak Bikeranch Racing Team Součet úseků B 77
David Slaboch Stark Cycling Team Součet úseků A 7
Emil Eger Dexter Cycling Součet úseků B 70
Erik Dohnálek Dexter Cycling Součet úseků A 11
Evžen Šmatlák CFC Kladno Součet úseků C 371
Filip Jílek TJ Lokomotiva Beroun Součet úseků A 95
Filip Šlajchrt Koloshop Team Součet úseků B 96
František Kadleček Symbio + Cannondale Součet úseků C 430
František Klecker FUNBIKE Team Ústí nad Labem Součet úseků C 474
František Kozel GREEN ENERGY Součet úseků C 344
Giampaolo Iotti Stocchetti - Italie Součet úseků E 361
Hana Doležalová AC Sparta Praha cycling akademie Součet úseků Z 313
Hedvika Candrová AC Sparta Praha cycling akademie Součet úseků Z 341
Helena Houšková Humusoft Součet úseků Z 399
Igor Jermolajev CK Vinohradské šlapky Součet úseků D 322
Igor Kubín CSK Markus Součet úseků E 382
Ivan Hrubý H.I.C. Součet úseků D 411
Ivan Seleštiansky Žádný tým Součet úseků B 100
Ivo Strnad Žádný tým Součet úseků D 442
Jakub Nechanický SSC Železný Brod Součet úseků A 120
Jakub Tamchyna Stark Cycling Team Součet úseků A 21
James Walsh AC Sparta Praha cycling akademie Součet úseků C 329
Jan Boubín IVAR CS - AUTHOR TEAM Součet úseků A 109
Jan Brabec BIKEMARAST Součet úseků B 73
Jan Bryxi Stark Cycling Team Součet úseků C 336
Jan Bureš CK Slavoj Terezín Součet úseků B 108
Jan Dimmer ŠILHAVÝ-RAMALA Součet úseků E 406
Jan Doubner PIJAS Součet úseků C 383
Jan Havelka KPC Praha Součet úseků D 416
Jan Hlaváček TOI TOI cykloklub Slaný Součet úseků A 24
Jan Houška Humusoft Součet úseků D 326
Jan Hula CK Vinohradské šlapky Součet úseků B 118
Jan Chotěborský TTT Součet úseků B 107
Jan Klabouch AC Sparta Praha cycling akademie Součet úseků D 339
Jan Kubát Dexter Cycling Součet úseků B 34
Jan Kučera KC Slavia Praha Součet úseků C 463
Jan Rapsa Ultima K.lap Team Součet úseků B 49
Jan Rauschert AC Sparta Praha cycling akademie Součet úseků C 480
Jan Šnajdr CSK Markus Součet úseků B 122
JAN ŠTEFAN Žádný tým Součet úseků C 449
Jan Tajč Tama Královice Součet úseků C 331
Jan Vševid CFC Kladno Součet úseků B 64
Jan Vyskočil CK Vinohradské šlapky Součet úseků B 78
Jana Lenčová CYKLOKROS MILOVICE Součet úseků Z 447
Janek Jaros Žádný tým Součet úseků D 445
Jaroslav Hanzl Kbely cycling team Součet úseků E 392
Jaroslav Jirásek DNT Chomutov Součet úseků E 472
Jaroslav Jirkovský Humusoft Součet úseků B 63
Jaroslav Kern Cyklosport Kern Součet úseků D 436
Jaroslav Rendl Dexter Cycling Součet úseků C 304
Jiří Halamka ZČE Plzeň Součet úseků D 469
Jiří Holas Cyklo Point Jičín Součet úseků D 456
Jiří Chyba Nutrend Specialized Team Součet úseků B 113
Jiří Jandus Žádný tým Součet úseků D 453
Jiří Jurečka Polabští cyklisté o.s. Součet úseků D 338
Jiří Kala CK Příbram Fany Gastro Servis Součet úseků A 119
Jiří Palek Žádný tým Součet úseků B 23
Jiří Postler Dexter Cycling Součet úseků D 309
Jiří Semenec CFC Kladno Součet úseků E 413
Jiří Sivák AC Sparta Praha cycling akademie Součet úseků D 470
Jiří Stráněl Alltraining.cz Součet úseků C 393
Jiří Šmíd Kbely cycling team Součet úseků B 56
Jiří Šrain Cyklotrenink.com Součet úseků B 62
Jiří Tůma TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA Součet úseků C 348
Jiří Tutsch CKKV Praha Součet úseků D 418
Jiří Vaněk CK Vinohradské šlapky Součet úseků D 357
Josef Burgr CSK Markus Součet úseků E 355
Josef Dvořák Žádný tým Součet úseků B 37
Josef Fucik CK Vinohradské šlapky Součet úseků E 335
Josef Komárek Cyklovrakoviště Součet úseků B 91
Josef Krajčík Dexter Cycling Součet úseků E 319
Josef Paukert H.I.C. Součet úseků C 459
Josef Ptáček Stark Cycling Team Součet úseků C 395
Josef Slavík CFC Kladno Součet úseků D 397
Josef Vejvoda CKKV Praha Součet úseků D 305
Jozef Kot Dexter Cycling Součet úseků B 74
Karel Nekut Veloservis Team Součet úseků B 115
Karel Prager CK Vinohradské šlapky Součet úseků D 303
Karel Schunágel TOI TOI cykloklub Slaný Součet úseků C 314
Karel Soušek CK Vinohradské šlapky Součet úseků B 101
Karel Šejna CKKV Praha Součet úseků D 317
Karel Vaněček CK Vinohradské šlapky Součet úseků B 111
Kateřina Válková PIJAS Součet úseků Z 378
Klára Zadáková Stark Cycling Team Součet úseků Z 390
Králík Miloš Součet úseků P1 9193
Ladislav Gášek Žádný tým Součet úseků B 92
Ladislav Holovlaský TOI TOI cykloklub Slaný Součet úseků E 354
Ladislav Novotný Kbely cycling team Součet úseků D 385
Ladislav Pokorný HISPORT team Součet úseků C 446
Ladislav Šimánek Žádný tým Součet úseků C 433
Ladislav Šindelár Tama Královice Součet úseků C 458
Ladislav Vlk KPC Praha Součet úseků C 369
Lenka Bartošová H.I.C. Součet úseků Z 345
Libor Janoušek LAWI - Author Team Součet úseků C 302
Lubomír Brusch SWEEP Cycling Součet úseků E 450
Ľubomír Sedláčik Bicycle Cafe Součet úseků B 27
Luboš Černý CFC Kladno Součet úseků C 324
Luboš Polan CKKV Praha Součet úseků D 410
Luboš Truhlář Dexter Cycling Součet úseků A 98
Luděk Šmíd Cyklovrakoviště Součet úseků D 332
Lukáš Mazůrek Stark Cycling Team Součet úseků B 41
Lukáš Novák SP KOLO - Specialized Součet úseků A 94
Lukáš Tvrz FOR BIKES cycling team Součet úseků A 12
Marek Andrejs CFC Kladno Součet úseků A 13
Marek Drga Žádný tým Součet úseků B 85
Marek Kovář Stark Cycling Team Součet úseků C 373
Martin Adam BSK racing Součet úseků A 114
Martin Čurda Kbely cycling team Součet úseků C 428
Martin Charvát AC Sparta Praha cycling akademie Součet úseků C 376
Martin Kubec TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA Součet úseků C 328
Martin Kuchař Kbely cycling team Součet úseků C 400
Martin Šmatlák CFC Kladno Součet úseků B 57
Martin Šuranyi CFC Kladno Součet úseků B 46
Matula Michal Součet úseků J 498
Michael Somr LAWI - Author Team Součet úseků A 5
Michaela Fialová CK Slavoj Terezín Součet úseků Z 417
Michaela Roubíčková Cyklosport Kern Součet úseků Z 435
Michal Běhounek Žádný tým Součet úseků C 478
Michal Beňa Žádný tým Součet úseků B 110
Michal Jajčík Tama Královice Součet úseků C 352
Michal Koš AC Sparta Praha cycling akademie Součet úseků C 462
Michal Kubíček CK Vinohradské šlapky Součet úseků B 67
Michal Novák CFC Kladno Součet úseků D 365
Michal Rydval CK Vinohradské šlapky Součet úseků C 301
Michal Schuran SK Favorit Bílina Součet úseků A 104
Michal Sviba Bikeclinic Součet úseků B 123
Michal Vild SAC Bělá pod Bezdězem Součet úseků A 15
Milan Beránek TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA Součet úseků B 14
Milan Brandejs TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA Součet úseků C 448
Milan Miller Tama Královice Součet úseků B 3
Milan Pažout Tama Královice Součet úseků E 318
Milan Procházka Dexter Cycling Součet úseků B 4
Miloslav Špunda Žádný tým Součet úseků E 439
Miloš Skřivánek Dexter Cycling Součet úseků C 466
Miroslav Adámek STŘEDNÍ ŠKOLA TECHNICKÁ ZELENÝ PRUH PRAHA 4 Součet úseků E 377
Miroslav Kakač CSK Markus Součet úseků E 347
Miroslav Mestek SP KOLO - Specialized Součet úseků D 452
Miroslav Pivrnec Stark Cycling Team Součet úseků D 327
Miroslav Thuma Dexter Cycling Součet úseků A 38
Novák Petr LAWI - Author Team Součet úseků B 19
Ondřej Seidl Žádný tým Součet úseků C 444
Ondřej Švec Dexter Cycling Součet úseků B 116
Pavel Dubitzký PCK Louda Součet úseků D 364
Pavel Hampl CK Vinohradské šlapky Součet úseků B 97
Pavel Kokoška AC Sparta Praha cycling akademie Součet úseků B 105
Pavel Koukal Žádný tým Součet úseků C 468
Pavel Krátký SWEEP Cycling Součet úseků C 330
Pavel Kryška Stark Cycling Team Součet úseků C 374
Pavel Liška CKKV Praha Součet úseků D 343
Pavel Mařík CFC Kladno Součet úseků E 403
Pavel Mencl PCK Louda Součet úseků D 381
Pavel Prchal Cyklosport Kern Součet úseků D 367
Pavel Šubrt Cyklovrakoviště Součet úseků B 75
Pavel Zháňal TJ Spartak Třebíč Součet úseků A 31
Petar Introvič CSK Markus Součet úseků E 375
Petr Bařina Dexter Cycling Součet úseků C 396
Petr Beneš CYKLOKROS MILOVICE Součet úseků B 1
Petr Drechsler Bicykl Kříž Team Součet úseků C 353
Petr Hasman SK ORBEA CZECH Masters Součet úseků B 106
Petr Mašek TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA Součet úseků B 20
Petr Michal CSK Markus Součet úseků D 481
Petr Okruhlica CKKV Praha Součet úseků C 315
Petr Palivec DHL Součet úseků D 441
Petr Polák AC Sparta Praha cycling akademie Součet úseků D 473
Petr Smaržík SKP Sokolov Součet úseků B 88
Petr Souček BIKEMARAST Součet úseků J 398
Petr Škrabal Dexter Cycling Součet úseků C 370
Petr Šťastný Dexter Cycling Součet úseků B 45
Petr Tácha Dexter Cycling Součet úseků D 307
Petr Vlček CK Vinohradské šlapky Součet úseků C 306
Petr Zahrádka LAWI - Author Team Součet úseků C 325
Petra Kottová Author Sedláček Příbram Součet úseků Z 362
Petra Krtičková HSK Cycling team Hradec Králové Součet úseků Z 457
Přemysl Kuchař Eleven Cube Riders Součet úseků B 79
Přemysl Šváb Echokardio.cz Součet úseků D 312
Radek Procházka Eleven Cube Riders Součet úseků B 16
Radek Šuvada BMC Viessmann Racing Team Součet úseků B 10
Radim Hlůžek Dexter Cycling Součet úseků A 112
Radim Skála Sokol Veltěž Součet úseků C 460
Richard Němec CYKLOKROS MILOVICE Součet úseků B 93
Richard Vlasák TOI TOI cykloklub Slaný Součet úseků C 333
Robert Kleiner LAWI-Granfondo Součet úseků D 350
Robert Robek Vokolek Cycling Team Součet úseků C 427
Robert Sedlecký Žádný tým Součet úseků B 117
Robert Skřeček Cycling Brno Součet úseků D 451
Robert Sýkora CK Vinohradské šlapky Součet úseků C 316
Roman Dohnálek Dexter Cycling Součet úseků C 311
Roman Kohout TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA Součet úseků C 464
Roman Tůma AC Sparta Praha cycling akademie Součet úseků D 356
Roman Zoglauer Žádný tým Součet úseků C 455
Rubeš Jaroslav Součet úseků P2 9181
Spilka Tomáš Součet úseků P1 9194
Stanislav Vohnik AC Sparta Praha cycling akademie Součet úseků D 323
Strnad Manfred Součet úseků P2 9214
Swen Groeneveld Žádný tým Součet úseků B 99
Šípkovský Jan Součet úseků P1 9213
Tarasyuk Igor COLNAGO & ASSOS ProShop Součet úseků D 493
Tomáš Andrle Dexter Cycling Součet úseků C 388
Tomáš Baloun CK Vinohradské šlapky Součet úseků B 68
Tomáš Bartoš H.I.C. Součet úseků C 340
Tomáš Habětín CSK Markus Součet úseků C 342
Tomáš Jirsa Žádný tým Součet úseků B 121
Tomáš Kotrlík LAWI - Author Team Součet úseků B 29
Tomáš Kučera Kupkolo.cz Součet úseků D 434
Tomáš Navrátil KPC Praha Součet úseků C 420
Tomáš Nový CFC Kladno Součet úseků A 28
Tomáš Pacovský PIJAS Součet úseků C 310
Tomáš Pacovský PIJAS Součet úseků E 482
Tomáš Švihálek Cyklotrenink.com Součet úseků D 366
Tomáš Tajtl Prodoli racing team Součet úseků C 379
Václav Alfery CK Vinohradské šlapky Součet úseků D 454
Václav Candra AC Sparta Praha cycling akademie Součet úseků C 461
Václav Šňupárek SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM Součet úseků A 103
Václav Vild SAC Bělá pod Bezdězem Součet úseků C 321
Václav Zelenka Cyklosport Kern Součet úseků E 351
Václav Zimmel Dexter Cycling Součet úseků B 58
Veronika Fílová Sunset Slaný Součet úseků H 467
Viktor Krýda AC Sparta Praha cycling akademie Součet úseků C 308
Vít Mužík LAWI - Author Team Součet úseků C 465
Vít Novák CFC Kladno Součet úseků A 2
Vít Svěrák CSK Markus Součet úseků C 359
Vítězslav Novák NH Car Součet úseků C 476
Vladimír Hora Cyklovrakoviště Součet úseků E 475
Vlček Jiří Součet úseků P2 9164
Vojtěch Stránský Dexter Cycling Součet úseků A 47
Zdeněk Kubíček OK Mnichovo Hradiště Součet úseků C 401

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
Součet úseků C 67
Součet úseků B 57
Součet úseků D 43
Součet úseků A 23
Součet úseků E 21
Součet úseků Z 13
Součet úseků P2 3
Součet úseků P1 3
Součet úseků J 2
Součet úseků H 1
Celkem 233