Detail závodu

Valentýnský běh

Hradečnice, Nový Hradec Králové

Běh, Dvojice, Bike, Koloběh, Koloběžka, Dogrunning , Scooterjöring, Bikejöring

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

14.02.2016

DATUM A ČAS PREZENTACE

14.02.2016 | 8:00 - 10:30

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

Half 14,2 km

Long 21,1 km

Short 7,1 km + 2 km

Pořadatel a kontakt

ŠTEFAN PETRÁČEK – organizace sportovních aktivit

Labská louka 650
500 11 Hradec Králové

Tel.: +420 777 076 055
stefan@rungorun.cz
www.rungorun.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Ambrož Michal Half 14,2 km RUN-Muži 118
Bartůněk Ladislav Ultima K.lap Team Long 21,1 km Koloběžka 154
Bavor Jan SK Miletín Half 14,2 km RUN-Muži 29
Bene Norbert Nová Ves Long 21,1 km DRM-Dogrunning muži 79
Berná Eva Run4fun Half 14,2 km RUN-Ženy 31
Blahutová Barbora SVVAT Half 14,2 km RUN-Ženy 141
Brádle Petr Dobrá Voda u Hořic Long 21,1 km RUN-Muži 81
Brandýský Petr Long 21,1 km RUN-Muži 71
Bureš Miroslav ČOV EXPERT RACING Long 21,1 km Bike 124
Cagwe John Hvězda Pardubice Half 14,2 km RUN-Muži 74
Černá Jitka Long 21,1 km RUN-Ženy 111
Černoubová Eva Half 14,2 km RUN-Ženy 75
Čičmanová Diana Long 21,1 km RUN-Ženy 209
Čivrný Jiří Half 14,2 km RUN-Muži 189
Čížek Pavel, Kafková Naděžda BZB Half 14,2 km DD-Dvojice dlouhá trať 108
Čvančara Pavel Plzeň Long 21,1 km RUN-Muži 93
Dašková Eva Long 21,1 km Bike 54
Dlab Ladislav Long 21,1 km RUN-Muži 207
Dobrovolný Jan Long 21,1 km RUN-Muži 106
Dostál Pavel Long 21,1 km RUN-Muži 1
Dostálová Hana ČOV EXPERT RACING Half 14,2 km DRZ-Dogrunning ženy 136
Dušek Jan Bez pedálů Plzeň Long 21,1 km Koloběžka 165
Dušek Milan sk Týniště nad Orlicí Half 14,2 km RUN-Muži 147
Dvořák Tomáš Prague BEARS racing team Long 21,1 km RUN-Muži 13
Eliasova Petra TOP RUN-ning Club Long 21,1 km RUN-Ženy 65
Eva Zajfrtová Half 14,2 km RUN-Ženy 1927
Fajner Tony Praha 8 Long 21,1 km RUN-Muži 67
Fejfar Aleš Vrchlabí Half 14,2 km RUN-Muži 183
Felklová Kateřina Half 14,2 km RUN-Ženy 72
Fendrych Jiří MC Metuje Long 21,1 km Koloběžka 128
Firkušný Martin Smiřice Half 14,2 km RUN-Muži 117
Fixová Kateřina Half 14,2 km Scooterjöring 90
Goga Tomáš Pardubice Long 21,1 km RUN-Muži 208
Groh Stanislav AC Vrchlabí Long 21,1 km RUN-Muži 70
Hák Tomáš Half 14,2 km RUN-Muži 24
Hálová Lenka synlab sport team Long 21,1 km Koloběžka 76
Hanuš Jaromír MC Metuje Long 21,1 km Koloběžka 113
Hanuš Tomáš Vella team Long 21,1 km Koloběžka 114
Hanušová Tereza M.C. Metuje Half 14,2 km DRZ-Dogrunning ženy 115
Haškovec Petr Half 14,2 km RUN-Muži 161
Havrda Aleš Koloběžci Pardubice Long 21,1 km Koloběžka 135
Hejtíková Gabriela Long 21,1 km RUN-Ženy 137
Hladká Tereza Jihočeský canicross Half 14,2 km DRZ-Dogrunning ženy 19
Hloucalová Kristýna, Jiřík Tomáš Short 7,1 km + 2 km DK-Dvojice krátká trať 121
Hollanová Martina Prague BEARS racing team Half 14,2 km RUN-Ženy 46
Holovský Jakub Holovčata Long 21,1 km Bike 203
Hrevuš Alexandr Břehr Half 14,2 km RUN-Muži 184
Hrníčková Pavla behejsepsem.cz Half 14,2 km DRZ-Dogrunning ženy 38
Hruša Petr, Hrušová Dagmar Long 21,1 km Koloběh 116
Chebenová Petra Half 14,2 km RUN-Ženy 15
CHLANDA OLDŘICH ŽIŽKOVKA BOROHRÁDEK Half 14,2 km RUN-Muži 168
Chmelík Jiří Koloběžci Pardubice Long 21,1 km Koloběžka 92
Ichman Robert, Pacíková Alena HK Short 7,1 km + 2 km DK-Dvojice krátká trať 57
J. Sýkora Pavel Dobře organizovaná tlupa Long 21,1 km Koloběžka 105
Janíček Jan BehejBrno.com Long 21,1 km RUN-Muži 51
JANOUCHOVÁ VIKTORIE Half 14,2 km Scooterjöring 150
Janovska Marija, Bogdan Stan Liviu Skopje Short 7,1 km + 2 km DK-Dvojice krátká trať 181
Jánská Alena, Heřman Jan Short 7,1 km + 2 km DK-Dvojice krátká trať 139
Janů Vlaďka Half 14,2 km Koloběžka 107
Jaroš Radek, JAROŠOVÁ Michaela Half 14,2 km DD-Dvojice dlouhá trať 49
Jech Ing.Stanislav Nepasický cyklotým Long 21,1 km Bike 62
Jechová Marie Nepasický cyklotým Long 21,1 km Bike 63
Ježek Tomáš, Cvejnová Lucie Short 7,1 km + 2 km DK-Dvojice krátká trať 78
Jílek Martin Tjfun Litomyšl /Přežití.cz Long 21,1 km RUN-Muži 159
Kalenská Dominika, Sláma Dušan Short 7,1 km + 2 km DK-Dvojice krátká trať 87
Kičinová Erika Long 21,1 km RUN-Ženy 34
Klamta Václav Half 14,2 km RUN-Muži 153
Klimešová Simona Half 14,2 km RUN-Ženy 197
Klinecká Jana MK Hlinsko Half 14,2 km RUN-Ženy 130
Klusoň Oldřich Dannyho smečka Half 14,2 km Koloběžka 143
kneifelova jana, kneifel vratislav Long 21,1 km Koloběh 171
Kolakovský Robin Long 21,1 km Bike 187
Koloc Pavel AC Total Zero Long 21,1 km RUN-Muži 32
Komár Martin Koloběžci Pardubice Long 21,1 km Koloběžka 83
Konvalinová Aneta Half 14,2 km Scooterjöring 53
Kopecká Eliška Half 14,2 km RUN-Ženy 206
Kopecká Soňa, Fišer Mirek Long 21,1 km Koloběh 95
Koreček Richard Nepasický cykloteam Long 21,1 km Bike 69
Kosobudová Světlana Jihočeský canicross Long 21,1 km DRZ-Dogrunning ženy 12
Kouba Jaroslav Long 21,1 km Bike 194
Kouba Martin Long 21,1 km Bike 195
Kouba Martin Long 21,1 km RUN-Muži 193
Kovář Pavel, Kovářová Ilona Short 7,1 km + 2 km DK-Dvojice krátká trať 120
Krejčí Klára Half 14,2 km RUN-Ženy 163
Kroupová Lucie, Schejbal Jan Short 7,1 km + 2 km DK-Dvojice krátká trať 166
Křížová Kristýna, Kučera Milan Short 7,1 km + 2 km DK-Dvojice krátká trať 2
Křížová Monika Half 14,2 km RUN-Ženy 104
Kubaś Dawid Long 21,1 km RUN-Muži 39
Kubcová Šárka Koloběžci Pardubice Long 21,1 km Koloběžka 110
Kubů Tomáš Kola Kolda Long 21,1 km RUN-Muži 151
Kučera Jan KTM Trojan Long 21,1 km Bike 58
Kudrna Tomáš, Holubová Kateřina Short 7,1 km + 2 km DK-Dvojice krátká trať 190
Kvačková Petra Alba Plus Half 14,2 km RUN-Ženy
Labík Martin ŽIŽKOVKA BOROHRÁDEK Half 14,2 km RUN-Muži 3
Lambert Josef Half 14,2 km RUN-Muži 94
Langer Tomáš Bys3caMan Half 14,2 km RUN-Muži 30
Lebedínský Petr, Lebedínská Andrea Short 7,1 km + 2 km DK-Dvojice krátká trať 156
Lédlová Martina Half 14,2 km DRZ-Dogrunning ženy 41
Linka Dominik Temný stín smrti nad obzorem Long 21,1 km RUN-Muži 109
Lohr Petr Prague BEARS racing team Long 21,1 km RUN-Muži 16
Lutskiy Konstantin Long 21,1 km RUN-Muži 152
Macák Jiří Long 21,1 km RUN-Muži 164
Machút Michal Half 14,2 km RUN-Muži 162
Maisnerova Ilona Half 14,2 km DRZ-Dogrunning ženy 123
Martincová Jana Half 14,2 km DRZ-Dogrunning ženy 103
Marvan Aleš Long 21,1 km Koloběžka 14
Mašek Radek PEKASS Half 14,2 km RUN-Muži 126
Matuška Martin Ohnišov Long 21,1 km RUN-Muži 125
Matušková Karolína, Valášek Ondřej Short 7,1 km + 2 km DK-Dvojice krátká trať 21
Merta Tomáš, Števková Jana Short 7,1 km + 2 km DK-Dvojice krátká trať 52
Mertl Ondřej Bez pedálů Half 14,2 km Scooterjöring 100
Miro Matěj Half 14,2 km RUN-Muži 199
Nádherová Hana Half 14,2 km RUN-Ženy 127
NÉMA Tibor RANCH-N Long 21,1 km RUN-Muži 4
Němec Lukas ZKO Karlštejn Half 14,2 km DRM-Dogrunning muži 17
Nouzovský Miloš Gomango HK Half 14,2 km RUN-Muži 101
Novotný Jiří UNO Srch Half 14,2 km RUN-Muži 84
Opočenský Jaroslav Long 21,1 km RUN-Muži 204
Ožanová Jana Long 21,1 km RUN-Ženy 22
Pachal Pavel Long 21,1 km RUN-Muži 202
Pátek Jan Long 21,1 km Bike 85
Paul Pavel Half 14,2 km RUN-Muži 119
Pavelka Michal Long 21,1 km RUN-Muži 188
Pecinová Lucie, Pecina Viktor Rungo.cz Short 7,1 km + 2 km DK-Dvojice krátká trať 56
Pichl Vojtěch Tj Znojmo Half 14,2 km RUN-Muži 97
Pischek Pavel TOP RUN-ning CLUB Long 21,1 km RUN-Muži 64
Piškule Petra, Piškule Jan Short 7,1 km + 2 km DK-Dvojice krátká trať 25
Pivodová Iva Half 14,2 km DRZ-Dogrunning ženy 5
Plesníková Dorota Long 21,1 km RUN-Ženy 66
Plšek Jiří MC Metuje Long 21,1 km Koloběžka 129
Podzimková Jana, Podzimková Alena Half 14,2 km DD-Dvojice dlouhá trať 47
Podzimková Pavla Long 21,1 km RUN-Ženy 48
Pospíšil Jaroslav Bike&Run Team Stará Paka Half 14,2 km RUN-Muži 6
Prášil Honza Half 14,2 km DRM-Dogrunning muži 43
Procházková Lucie Boží tým Half 14,2 km DRZ-Dogrunning ženy 7
Přibylová Tereza, Krátky Marek Long 21,1 km Koloběh 26
Rathouská Michaela, Nepraš Michal Half 14,2 km DD-Dvojice dlouhá trať 35
RITTER Tomáš Run4Fun Long 21,1 km RUN-Muži 8
Rohlenová Vendula Half 14,2 km RUN-Ženy 9
Rožňová Anna Hanácký MC Half 14,2 km Scooterjöring 99
Říhová Zdeňka Half 14,2 km RUN-Ženy 50
Samek Ondřej, Samková Lenka Short 7,1 km + 2 km DK-Dvojice krátká trať 36
Samkova Barbora Half 14,2 km RUN-Ženy 142
Severová Radka Half 14,2 km RUN-Ženy 73
Schönová Lucie Hanácký Mushers Club Half 14,2 km Scooterjöring
Sivila Shannon Tj Znojmo Half 14,2 km RUN-Ženy 98
Slabý Jan, Suchomelová Veronika TVOJE MÁMA Short 7,1 km + 2 km DK-Dvojice krátká trať 40
Sláma Martin Autocentrum Luňák Half 14,2 km RUN-Muži 45
Smetanová Karolína Half 14,2 km DRZ-Dogrunning ženy 186
Sommer Matěj, Zavadilová Klára Short 7,1 km + 2 km DK-Dvojice krátká trať 33
Sova Jan MP Praha Long 21,1 km RUN-Muži 112
Stehlíková Květa Long 21,1 km Bike 86
Stohwasser Petr, Hrzánová Dominika Short 7,1 km + 2 km DK-Dvojice krátká trať 82
Svoboda Milos Long 21,1 km Koloběh 196
Svoboda Milos Long 21,1 km Koloběh
Sychra Martin Half 14,2 km RUN-Muži 134
Szakos Martin Happy Runners Hradec Kralove Half 14,2 km RUN-Muži 89
Šejvlová Vlasta Long 21,1 km DRZ-Dogrunning ženy 192
Škodová Jana, Doležal Ondřej Short 7,1 km + 2 km DK-Dvojice krátká trať 102
škodová linda kmoch, Bartošová Andrea Short 7,1 km + 2 km DK-Dvojice krátká trať 96
Školník Michal Half 14,2 km RUN-Muži 205
Škorpil Ondřej Half 14,2 km RUN-Muži 146
Škorpilová Králová Lenka BŽB Half 14,2 km DRZ-Dogrunning ženy 145
Šmegrová Michaela Severští Vlci/Báječné ženy v běhu Half 14,2 km DRZ-Dogrunning ženy 77
Špelda David, Demlová Terezka protože se máme rádi! Short 7,1 km + 2 km DK-Dvojice krátká trať 122
Šrámová Leona Half 14,2 km RUN-Ženy 59
Šrom Pavel Half 14,2 km Scooterjöring 185
Štěpová Adéla Half 14,2 km RUN-Ženy 158
Teichmanová Veronika Long 21,1 km RUN-Ženy
Tejkal Šimon Long 21,1 km DRM-Dogrunning muži 160
Toman Radek AFK Kornice Long 21,1 km RUN-Muži 61
Tomáš Zdeněk Bike&Run Team Stará Paka Half 14,2 km RUN-Muži 144
Trávníček Marek Half 14,2 km RUN-Muži 10
Trník Josef BAZARHORICE CZ Half 14,2 km RUN-Muži
Tylšová Martina Long 21,1 km RUN-Ženy 18
UNGVÁRI Jozef loner wolf Long 21,1 km RUN-Muži 60
Vaníček Adam Half 14,2 km DRM-Dogrunning muži 42
Ventrubová Kateřina, Jiříkovský Jiří Long 21,1 km Koloběh 11
Vícha Jan Half 14,2 km RUN-Muži 133
Víchová Eva Half 14,2 km RUN-Ženy 132
Vlasák Martin Amatér běžec Half 14,2 km RUN-Muži 23
Vlčková Magdaléna Half 14,2 km RUN-Ženy 91
Voleská Zuzana, Král Daniel Short 7,1 km + 2 km DK-Dvojice krátká trať 200
Vondráková Veronika Long 21,1 km RUN-Ženy 155
Wallcon Martina Jihočeský canicross Half 14,2 km DRZ-Dogrunning ženy 68
Weigert Miloš Krušnohorský sportovní klub psích spřeženi Half 14,2 km Scooterjöring
Zavřelová Barbora Zavři Němčice Half 14,2 km RUN-Ženy 28
Zavřelová Jana Zavři Němčice Half 14,2 km RUN-Ženy 27
Zbožínková Alena behejsepsem.cz Half 14,2 km DRZ-Dogrunning ženy 37
Zdanovec Vaclav Half 14,2 km RUN-Muži 55
Zeman Daniel Gomango Half 14,2 km RUN-Muži 198
Zídka Aleš Hradec Králové Long 21,1 km RUN-Muži 80
Zima Jiří, Stodolová Lída FC Zličko Short 7,1 km + 2 km DK-Dvojice krátká trať 148
Zumrová Michaela Half 14,2 km RUN-Ženy 88
Žaba Martin COCONi Long 21,1 km Koloběžka 138
Žampach Marek Long 21,1 km RUN-Muži 44
Žarnovská Iveta Long 21,1 km RUN-Ženy 131
Žížalka, Slaďouš Short 7,1 km + 2 km DK-Dvojice krátká trať 20

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
Half 14,2 km RUN-Muži 35
Long 21,1 km RUN-Muži 32
Half 14,2 km RUN-Ženy 26
Short 7,1 km + 2 km DK-Dvojice krátká trať 25
Long 21,1 km Koloběžka 14
Half 14,2 km DRZ-Dogrunning ženy 14
Long 21,1 km RUN-Ženy 12
Long 21,1 km Bike 12
Half 14,2 km Scooterjöring 8
Long 21,1 km Koloběh 7
Half 14,2 km DD-Dvojice dlouhá trať 4
Half 14,2 km DRM-Dogrunning muži 3
Half 14,2 km Koloběžka 2
Long 21,1 km DRM-Dogrunning muži 2
Long 21,1 km DRZ-Dogrunning ženy 2
Celkem 198