Detail závodu

Tuchořické okruhy

Fotbalové hřiště TJ Tuchořice

Kolo

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

05.06.2022

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

3 okruhy

2 okruhy

1 okruh

Pořadatel a kontakt

K-DAST s.r.o. Měcholupy


Tel.: 602140017
apkratky@seznam.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Aisbrych Jiří TJ Stadion Louny 2 okruhy M60 – muži ročník narození 1962 - 1953 601
Anděl David Kuchyně Lípa 1 okruh K – žáci do 15 let 102
Bartoš Tomáš HIC 3 okruhy M50 – muži ročník narození 1972 - 1963 371
Bartošová Lenka HIC 2 okruhy Ž40+ – ženy nad 40 let 523
Beránek Milan Varta 3 okruhy M40 – muži ročník narození 1982 - 1973
Bittman Marek KOVO Praha 3 okruhy M50 – muži ročník narození 1972 - 1963
Bláha Aleš 3 okruhy M40 – muži ročník narození 1982 - 1973 197
Bláha Petr Hopman team Žatec 3 okruhy M19 – muži ročník narození 2003 – 1993 a mladší 189
Blümel Tomáš Eleven Mercedes-Benz 3 okruhy M30 – muži ročník narození 1992 - 1983 182
Boháč Václav TJ Stadion Louny 3 okruhy J – muži ročník narození 2007 - 2004 219
Borl Vlastimil SK FAVORIT Bílina z.s. 3 okruhy M40 – muži ročník narození 1982 - 1973 412
Bouzek Filip Lawi junior team 3 okruhy J – muži ročník narození 2007 - 2004 2207
Brill Miroslav Team Bike Březová 3 okruhy M30 – muži ročník narození 1992 - 1983 1259
Cafourek Václav Dexter Cycling 3 okruhy M40 – muži ročník narození 1982 - 1973 322
Carlo Monti Alberto Ústecké centrum cyklistiky 3 okruhy J – muži ročník narození 2007 - 2004 129
Cupl Thomas Xeelo Cycling Team 3 okruhy M30 – muži ročník narození 1992 - 1983 3
Čapek Petr SWEEP Factory Team 3 okruhy M40 – muži ročník narození 1982 - 1973 409
Čepička Matyáš Kuchyně Lípa 1 okruh K – žáci do 15 let 111
ČERMÁK PETR KL SPORT MOST 3 okruhy M40 – muži ročník narození 1982 - 1973 1258
Čtrnáctý Antonín Velo Akademie Kladno 1 okruh K – žáci do 15 let 2208
Davies Joshua CK Pribram Fany Gastro 3 okruhy M19 – muži ročník narození 2003 – 1993 a mladší
Doležalová Hana AC SPARTA PRAHA - CYKLOAKADEMIE 2 okruhy Ž40+ – ženy nad 40 let 501
Dudek Tomás Xeelo Cycling Team 3 okruhy M30 – muži ročník narození 1992 - 1983 1260
Duchek Tomáš Slow bike 3 okruhy M40 – muži ročník narození 1982 - 1973 2205
Duchek Viktor TJ STADION Louny 1 okruh K – žáci do 15 let 215
Dunovský Jaroslav Barttobikes 3 okruhy M50 – muži ročník narození 1972 - 1963 199
Edward Davies Joshua CK Příbram Fany Gastro 3 okruhy M19 – muži ročník narození 2003 – 1993 a mladší 149
Endler Filip Lawi stars - GIANT 3 okruhy M30 – muži ročník narození 1992 - 1983 117
Fajkus Radek KSB Benátky n. J. 3 okruhy M19 – muži ročník narození 2003 – 1993 a mladší 196
Fanderlik David UNLIMITED KM TRADING CZ 3 okruhy M19 – muži ročník narození 2003 – 1993 a mladší 203
Fanderlik Matyáš UNLIMITED KM TRADING CZ 3 okruhy J – muži ročník narození 2007 - 2004 2
Foltin Jakub KL sport Most 3 okruhy J – muži ročník narození 2007 - 2004 1
Frimas Aron 3 okruhy M19 – muži ročník narození 2003 – 1993 a mladší 176
Fučik Josef Rohozec Amulet Team 2 okruhy M60 – muži ročník narození 1962 - 1953 509
Gdula Tomáš FoxMedia 3 okruhy M19 – muži ročník narození 2003 – 1993 a mladší 47
Hájek Stanislav CSK Marcus 2 okruhy M60 – muži ročník narození 1962 - 1953 529
Halík Jaroslav Veloservis Team 3 okruhy M50 – muži ročník narození 1972 - 1963 315
Hampl Ondřej Ústecké Centrum Cyklistiky 3 okruhy M19 – muži ročník narození 2003 – 1993 a mladší 151
Hanus Miroslav Kuchyně Lípa 2 okruhy M70 – muži ročník narození 1952 a starší 109
Havel Matěj LAWI junior team 3 okruhy J – muži ročník narození 2007 - 2004 158
Henych Jaroslav Kl sport Most 2 okruhy M60 – muži ročník narození 1962 - 1953 605
Hezina Jan TJ Stadion Louny 3 okruhy J – muži ročník narození 2007 - 2004 220
Hezinová Daniela TJ Stadion Louny 3 okruhy Ž40 – ženy do 40 let 223
Holas Jiří TJ Lokomotiva Nymburk 2 okruhy M60 – muži ročník narození 1962 - 1953 526
Holovej Jan SKP Most 3 okruhy M50 – muži ročník narození 1972 - 1963 504
Holovlaský Ladislav Toitoi Slaný 2 okruhy M70 – muži ročník narození 1952 a starší 518
Horáček Jakub Ústecké Centrum Cyklistiky 3 okruhy J – muži ročník narození 2007 - 2004 144
Horváth Miroslav AC Sparta Praha cycling akademie 3 okruhy M40 – muži ročník narození 1982 - 1973 301
Horyna Vlastimil Lawi junior team 3 okruhy J – muži ročník narození 2007 - 2004 2206
Hrbek Martin CK Floratex Chomutov 3 okruhy M50 – muži ročník narození 1972 - 1963 187
Hrubý Jaroslav Kl Sport Most 2 okruhy M60 – muži ročník narození 1962 - 1953 1257
Hula Martin Vinohradské šlapky 3 okruhy M30 – muži ročník narození 1992 - 1983 192
Husák Tomáš Stark Cycling Team 3 okruhy M30 – muži ročník narození 1992 - 1983 28
Charvát Ondřej Tama Královice 3 okruhy M30 – muži ročník narození 1992 - 1983 13
Chýle Filip UCC – Ústecké centrum cyklistiky 3 okruhy J – muži ročník narození 2007 - 2004 143
Icha Aleš Dukla Praha 3 okruhy J – muži ročník narození 2007 - 2004 127
Janoušek Libor GIANT cycling team 3 okruhy M40 – muži ročník narození 1982 - 1973 118
Janovský Petr 3 okruhy M30 – muži ročník narození 1992 - 1983 20
Januška David UNLIMITED KM TRADING CZ 3 okruhy M19 – muži ročník narození 2003 – 1993 a mladší 204
Jelínek Martin H.I.C. 3 okruhy M50 – muži ročník narození 1972 - 1963 350
Jermolajev Igor CK Vinohradské Šlapky 2 okruhy M60 – muži ročník narození 1962 - 1953 522
Kadaně Jan Stark cycling team 3 okruhy J – muži ročník narození 2007 - 2004 241
Kadlec Rostislav SK FAVORIT Bílina z.s. 3 okruhy M50 – muži ročník narození 1972 - 1963 511
Kafka Tomáš 3 okruhy M40 – muži ročník narození 1982 - 1973 156
Kalaš Štěpán Ústecké Centrum Cyklistiky 1 okruh K – žáci do 15 let 135
Kalauz Petr Stadion Louny 1 okruh K – žáci do 15 let 217
Karvan Drahomír Koloshop Team 3 okruhy M40 – muži ročník narození 1982 - 1973 147
Kasal Jiři ZC Kooperativa 2 okruhy M70 – muži ročník narození 1952 a starší 703
Kerpl Lukáš CK Vinohradské Šlapky 3 okruhy M30 – muži ročník narození 1992 - 1983 198
Klícha Martin Rafkarna IDEA Cycling Team 3 okruhy M30 – muži ročník narození 1992 - 1983 11
Kněžický Pavel k-trenink 3 okruhy M50 – muži ročník narození 1972 - 1963 510
Kollert Michal Xeelo Cycling Team 3 okruhy M30 – muži ročník narození 1992 - 1983 8
Koloc Josef KCL Kooprativa-Svijany 2 okruhy M70 – muži ročník narození 1952 a starší 512
Kopecký Petr 2 okruhy M60 – muži ročník narození 1962 - 1953 141
Kopecký Štěpán LAWI Stars - GIANT 3 okruhy M19 – muži ročník narození 2003 – 1993 a mladší 195
Kotrlík Tomáš LAWI Stars - GIANT 3 okruhy M30 – muži ročník narození 1992 - 1983 52
Krajčík Josef DEXTER Cycling 2 okruhy M70 – muži ročník narození 1952 a starší 505
Král Jan CK Floratex Chomutov 3 okruhy M40 – muži ročník narození 1982 - 1973
Král Jan CK Floratex Chomutov 3 okruhy M40 – muži ročník narození 1982 - 1973 416
Král Josef Kbely Cyclling Team 2 okruhy M60 – muži ročník narození 1962 - 1953 503
Kramolišová Markéta 3 okruhy Ž40 – ženy do 40 let 177
Krebs Václav AVZO Raná 3 okruhy M50 – muži ročník narození 1972 - 1963 507
KRONICH Josef SK FAVORIT Bílina z.s. 2 okruhy M60 – muži ročník narození 1962 - 1953 613
Kruliš Jan TJ STADION LOUNY 3 okruhy J – muži ročník narození 2007 - 2004 221
Krummer Radoslav Slavia Karlovy Vary 2 okruhy M60 – muži ročník narození 1962 - 1953 507
Krupka Robert S.K. Favorit Bilina 3 okruhy M40 – muži ročník narození 1982 - 1973 401
Kubáč Michal Šilhavé lišky 3 okruhy M30 – muži ročník narození 1992 - 1983 106
Kubelka Adam Stark cycling team 3 okruhy J – muži ročník narození 2007 - 2004 375
Kubík Lukáš SV Sachsen ‘90 Werdau 3 okruhy M40 – muži ročník narození 1982 - 1973
Kudrnáč Miloslav TJ Lokomotiva Nymburk 2 okruhy M60 – muži ročník narození 1962 - 1953 119
Kuchař Přemysl AC Sparta Praha cycling akademie 3 okruhy M40 – muži ročník narození 1982 - 1973 303
Laudát Vít 3 okruhy M19 – muži ročník narození 2003 – 1993 a mladší 184
Lebeda Vladimír Sweep factory team 2 okruhy M70 – muži ročník narození 1952 a starší 200
Lüftner Roman SK FAVORIT Bílina z.s. 2 okruhy M60 – muži ročník narození 1962 - 1953 606
Maner Jiři 2 okruhy M60 – muži ročník narození 1962 - 1953
Marek Jiři Kolokrám 2 okruhy M60 – muži ročník narození 1962 - 1953 527
Marschnerová Adriana UNLIMITED KM TRADING CZ 3 okruhy Ž40 – ženy do 40 let 105
Marschnerová Viktoria UNLIMITED KM TRADING CZ 3 okruhy Ž40 – ženy do 40 let 106
Marvan Vojta Hnizdil team 3 okruhy M30 – muži ročník narození 1992 - 1983 181
Mařík Jan Ústecké centrum cyklistiky 3 okruhy M30 – muži ročník narození 1992 - 1983
Mašek Petr VARTA 3 okruhy M40 – muži ročník narození 1982 - 1973 370
Matula Michal Mika Training 3 okruhy M19 – muži ročník narození 2003 – 1993 a mladší 193
Mazůrek Lukáš Lucky dog 3 okruhy M30 – muži ročník narození 1992 - 1983
Michalák Petr Vinohradské šlapky 2 okruhy M60 – muži ročník narození 1962 - 1953 139
Michalec Miroslav Slavia Dvorce 2 okruhy M60 – muži ročník narození 1962 - 1953 524
Miklošín Matyáš Lawi junior team 3 okruhy J – muži ročník narození 2007 - 2004 159
Mikšovská Alena CSK Markus 2 okruhy Ž40+ – ženy nad 40 let 513
Míl Jiří MONDRAKER Racing team 3 okruhy M50 – muži ročník narození 1972 - 1963
Miller Milan Tama Královice 3 okruhy M40 – muži ročník narození 1982 - 1973 377
Mirovský Petr Lavi-stars Giant 3 okruhy M19 – muži ročník narození 2003 – 1993 a mladší 9
Mojžíš Jaromír TJ Stadion Louny 2 okruhy M60 – muži ročník narození 1962 - 1953 604
Mojžíšová Jaroslava TJ Stadion Louny 2 okruhy Ž40+ – ženy nad 40 let 102
Nedvěd Radek KL sport Most 3 okruhy M50 – muži ročník narození 1972 - 1963 512
Nosková Nikola Lawi junior team 3 okruhy Ž40 – ženy do 40 let
Nosková Nikola Lawi junior team 3 okruhy Ž40 – ženy do 40 let 191
Novák Filip TUFO Prostějov 3 okruhy J – muži ročník narození 2007 - 2004 194
Novák Vít CFC Kladno 3 okruhy M30 – muži ročník narození 1992 - 1983 1203
Novák Vladimír 3 okruhy M40 – muži ročník narození 1982 - 1973 164
Obradovič Darko BK Vojvodina 3 okruhy M40 – muži ročník narození 1982 - 1973 185
Pacovský Tomáš Dexter Team 3 okruhy M50 – muži ročník narození 1972 - 1963 308
Papež Tomáš Messenger Praha 3 okruhy M50 – muži ročník narození 1972 - 1963 161
Parmová Barbora TJ Stadion Louny 3 okruhy Ž40 – ženy do 40 let 224
Páv Tomáš KOVO Praha 3 okruhy M50 – muži ročník narození 1972 - 1963 162
Pavel Zháňal 3 okruhy M30 – muži ročník narození 1992 - 1983 1202
Pech Jan 3 okruhy M30 – muži ročník narození 1992 - 1983 150
Pleva Jan SK Favorit Bílina z.s. 3 okruhy M50 – muži ročník narození 1972 - 1963 514
Polan Miloslav SKP Most 3 okruhy M50 – muži ročník narození 1972 - 1963 509
Radzo David Sám si vařím, sám si peru 3 okruhy M40 – muži ročník narození 1982 - 1973 137
Raichl Mikuláš Ústecké centrum cyklistiky 3 okruhy M19 – muži ročník narození 2003 – 1993 a mladší 205
Reichelt Rudolf Kuchyně Lípa - Česká Lípa 3 okruhy M50 – muži ročník narození 1972 - 1963 120
Rendl Jaroslav Dexter Cycling 3 okruhy M40 – muži ročník narození 1982 - 1973 305
Rieger Marek Mapei Merida Kaňský 3 okruhy J – muži ročník narození 2007 - 2004 1211
Runtová Hanka DUKLA PRAHA 3 okruhy Ž40 – ženy do 40 let 160
Rusek Matěj Koloshop Team 3 okruhy M19 – muži ročník narození 2003 – 1993 a mladší 148
Rydval Michal AC SPARTA 3 okruhy M40 – muži ročník narození 1982 - 1973 304
Říha Josef mastercam-loko Praha 2 okruhy M60 – muži ročník narození 1962 - 1953 525
Selleová Kateřina 3 okruhy Ž40 – ženy do 40 let
Semerád Josef Kuchyně Lípa 3 okruhy M50 – muži ročník narození 1972 - 1963 515
Schäferová Pavlína SK Favorit Bílina z.s. 3 okruhy Ž40 – ženy do 40 let 101
Schubert Jan 3 okruhy M30 – muži ročník narození 1992 - 1983 115
Schuhler Tomáš LawiStars-Giant 3 okruhy M19 – muži ročník narození 2003 – 1993 a mladší 186
Smaržík Petr RC Pfeil Hof 3 okruhy M40 – muži ročník narození 1982 - 1973 1213
Soukup Drahoslav SWEEP Factory Team 3 okruhy M50 – muži ročník narození 1972 - 1963 508
Stránský Michal TJ Slavia Karlovy Vary 2 okruhy M60 – muži ročník narození 1962 - 1953 611
Stránský Ondřej TJ Slavia Karlovy Vary 3 okruhy M30 – muži ročník narození 1992 - 1983 306
Šajner Libor CK Floratex Chomutov 2 okruhy M60 – muži ročník narození 1962 - 1953 188
Šejstal Vít KL Most 3 okruhy M40 – muži ročník narození 1982 - 1973 515
Šidlo Zdeněk SKP MOST 2 okruhy M60 – muži ročník narození 1962 - 1953 610
Šilhán Jakub Koloshop Team 3 okruhy M30 – muži ročník narození 1992 - 1983 146
Šindelár Ladislav Stark Cycling Team 3 okruhy M40 – muži ročník narození 1982 - 1973 307
Šípek Jakub CUBE STORE Karlovy Vary 3 okruhy M40 – muži ročník narození 1982 - 1973 410
Šlajchrt Filip SK Favorit Bílina z.s. 3 okruhy M40 – muži ročník narození 1982 - 1973 381
Šmíd Luděk Cyklovrakoviště a Lehká dětská kola 2 okruhy M60 – muži ročník narození 1962 - 1953 608
Štanc Milan CFC KLADNO 3 okruhy M40 – muži ročník narození 1982 - 1973 342
Štilip Ondřej Ústecké centrum cyklistiky 3 okruhy J – muži ročník narození 2007 - 2004 130
Šulc David Dexter Cycling 3 okruhy M40 – muži ročník narození 1982 - 1973 316
Šulc Vojtěch Dexter Cycling 3 okruhy M19 – muži ročník narození 2003 – 1993 a mladší 32
Švagrovský Oliver CK Slavoj Terezín 1 okruh K – žáci do 15 let 113
Tácha Petr Dexter Team 3 okruhy M50 – muži ročník narození 1972 - 1963 310
Thuma Miroslav SportRaces Cycling Team 3 okruhy M30 – muži ročník narození 1992 - 1983
Trojan Tomas 3 okruhy M40 – muži ročník narození 1982 - 1973 142
Trojan Tomas HPM Sport Teplice 1 okruh K – žáci do 15 let 155
Trousil Jakub TJ Stadion Louny 1 okruh K – žáci do 15 let 216
Týc Robert 3 okruhy M19 – muži ročník narození 2003 – 1993 a mladší 183
Uličný Vladimír Xeelo Cycling Team 3 okruhy M40 – muži ročník narození 1982 - 1973 302
Urban Filip Hopman team Žatec 3 okruhy M19 – muži ročník narození 2003 – 1993 a mladší 190
Vaněček Lukáš Hnízdil Team 3 okruhy M19 – muži ročník narození 2003 – 1993 a mladší 169
Vasko Jiří Favorit Bílina 2 okruhy M60 – muži ročník narození 1962 - 1953 607
Vávra Otakar 3 okruhy M40 – muži ročník narození 1982 - 1973 171
Vavrek Oto Outfindo Team 3 okruhy M19 – muži ročník narození 2003 – 1993 a mladší 51
Vejvar Lukáš Stark Cycling Team 3 okruhy M30 – muži ročník narození 1992 - 1983 140
Vilk Viktor Ústecké Centrum Cyklistiky 1 okruh K – žáci do 15 let 136
Vlachovský Michal KOLOFIX 3 okruhy M30 – muži ročník narození 1992 - 1983 22
Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 3 okruhy M50 – muži ročník narození 1972 - 1963 501
Vlk Karel CK Kramolín 3 okruhy M40 – muži ročník narození 1982 - 1973 418
Vodák Martin Xeelo Cycling Team 3 okruhy M30 – muži ročník narození 1992 - 1983 2
Vochoska Jan CK Příbram Fany Gastro 3 okruhy M19 – muži ročník narození 2003 – 1993 a mladší
Vosáhlo Filip TJ Stadion Louny 1 okruh K – žáci do 15 let 218
Vyhnálek Michal SK Favorit Bílina 3 okruhy M50 – muži ročník narození 1972 - 1963 513
wolf Jan Xeelo cycling 3 okruhy M30 – muži ročník narození 1992 - 1983 134
Zadáková Klára Sportraces Cycling Team 3 okruhy Ž40 – ženy do 40 let
Zahálka Štépán CK Slavoj Terezín 3 okruhy J – muži ročník narození 2007 - 2004 114
Zedník Jiří TJ Stadion Louny 3 okruhy J – muži ročník narození 2007 - 2004 222
Zelenka Václav SK Cyklosport Kern 2 okruhy M70 – muži ročník narození 1952 a starší
zof zdenek Cyklopoint most 3 okruhy M50 – muži ročník narození 1972 - 1963 505
Živný Miroslav KCL Kooperativa - Svijany 3 okruhy M40 – muži ročník narození 1982 - 1973 383

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
3 okruhy M40 – muži ročník narození 1982 - 1973 35
3 okruhy M30 – muži ročník narození 1992 - 1983 28
3 okruhy M50 – muži ročník narození 1972 - 1963 24
2 okruhy M60 – muži ročník narození 1962 - 1953 24
3 okruhy M19 – muži ročník narození 2003 – 1993 a mladší 22
3 okruhy J – muži ročník narození 2007 - 2004 20
3 okruhy Ž40 – ženy do 40 let 11
1 okruh K – žáci do 15 let 11
2 okruhy M70 – muži ročník narození 1952 a starší 7
2 okruhy Ž40+ – ženy nad 40 let 4
Celkem 186