Detail závodu

Sezi Run 2022

Sezimovo Ústí

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

11.06.2022

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

12 km - Červená

6 km - Modrá

4 km - Zelená

1 km - Žlutá

Pořadatel a kontakt

TJ Magla z.s.


sedlo88@seznam.cz

WEB

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Šandová Andrea Prostě běž! 6 km - Modrá Ženy do 39 let 151
a Birysova Médií Ne 6 km - Modrá Ženy do 39 let
Agdanský Petr 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 152
Aguilar Ramirez Lucie Cascos Locos 12 km - Červená Ženy nad 40 let 1
Aguilar Ramirez Sophie Cascos Locos 1 km - Žlutá Děti do 12 let 351
Antonio Aguilar Ramirez Juan Cascos Locos 12 km - Červená Muži nad 40 let 2
Bartoš David 12 km - Červená Muži do 39 let 3
Bartošová Marcela 12 km - Červená Ženy nad 40 let 4
Bednař Jiří Slavia 12 km - Červená Muži do 39 let
Bielik Vojtěch 1 km - Žlutá Děti do 12 let 404
Blaškova Alina 12 km - Červená Ženy do 39 let 5
Boháč Lukáš 12 km - Červená Muži do 39 let 6
Bok Libor TJ MAGLA 6 km - Modrá Muži do 39 let 153
Borská Martina 6 km - Modrá Ženy do 39 let 226
Bouška Patrik TJ Chyšky,z.s. 6 km - Modrá Muži do 39 let 154
Broukal Lukáš 1 km - Žlutá Děti do 12 let 402
Broukalová Kateřina 1 km - Žlutá Děti do 12 let 400
Broža Vojtěch Tábor 12 km - Červená Muži do 39 let 47
Brožová Veronika Těhule 6 km - Modrá Ženy do 39 let 248
Camrda Jakub 1 km - Žlutá Děti do 12 let 403
Cápalová Věrka 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 224
Cimburek Ondrej Hluchý místa Tabor 6 km - Modrá Muži do 39 let 220
Císař Antonín 6 km - Modrá Muži nad 56 let 239
Císařová Beránková Taťána 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 240
Černý Vojtěch 6 km - Modrá Muži do 39 let 230
Čížek Filip Motor České Budějovice 12 km - Červená Muži do 39 let 7
Danielová Šárka 6 km - Modrá Ženy do 39 let 155
Dedič František Sedlice 1 km - Žlutá Děti do 12 let 352
Dedič Miroslav Sedlice 6 km - Modrá Muži do 39 let 156
Dohnal Jakub TJ Častrov 4 km - Zelená Děti do 16 let 301
Ďopan Lukáš Tj Magla 12 km - Červená Muži do 39 let 8
Dufek Roman 12 km - Červená Muži nad 40 let 45
Dvořák Adam 1 km - Žlutá Děti do 12 let 353
Dvořák Ondřej Eko MB 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 157
Dvořák Šimon LTC Tábor 1903 6 km - Modrá Muži do 39 let 155
Dvořák Antonín 1 km - Žlutá Děti do 12 let 354
Dvořáková Ema Eko MB 1 km - Žlutá Děti do 12 let 355
Fejfarová Petra TJ MAGLA 6 km - Modrá Ženy do 39 let 158
Flegl David Ševětín 1 km - Žlutá Děti do 12 let 392
Fořt Radek TJ Magla 12 km - Červená Muži do 39 let 9
Foster Jan 4 km - Zelená Dospělí s kočárkem 320
Foučková Hana Strakonice 12 km - Červená Ženy nad 40 let 10
Gerhard Jan ZVVZ Milevsko 6 km - Modrá Muži nad 56 let 159
Gyürüsi Martin TJ Kopu hroby 12 km - Červená Muži do 39 let 48
Gyürüsi Veronika Veselí nad Lužnicí 6 km - Modrá Ženy do 39 let 245
Hanus Tomáš 1 km - Žlutá Děti do 12 let 356
Hanus Adam 1 km - Žlutá Děti do 12 let 357
Hanus Vítek 1 km - Žlutá Děti do 12 let 358
Hauptová Emma Ševětín 1 km - Žlutá Děti do 12 let 391
Heřmánek Richard Motor České Budějovice 12 km - Červená Muži do 39 let 11
Hlaváč Marek 6 km - Modrá Muži do 39 let 160
Honsa Ladislav 6 km - Modrá Muži do 39 let 161
Honsová Romana VOPAR 6 km - Modrá Ženy do 39 let 162
Horáček Jakub Motor České Budějovice 12 km - Červená Muži do 39 let
Houbtová Anna Ševětín 1 km - Žlutá Děti do 12 let 394
Houdek Vojtěch VOPAR 6 km - Modrá Muži do 39 let 227
Hronová Helena 6 km - Modrá Ženy do 39 let 163
Hrubá Karolína České Budějovice 6 km - Modrá Ženy do 39 let 237
Hrubá Nikola 6 km - Modrá Ženy do 39 let 164
Hrubý Jaroslav 12 km - Červená Muži nad 40 let 12
Hruška Radek Veselí nad Lužnicí 12 km - Červená Muži nad 40 let 13
Hruška Václav Fc Chýnov 12 km - Červená Muži do 39 let 14
Hrušková Jana 6 km - Modrá Ženy do 39 let 165
Hubáček Jakub Triatlon Team Tábor 1 km - Žlutá Děti do 12 let 346
Hubáček Ondřej Triatlon Team Tábor 4 km - Zelená Děti do 16 let 321
Hubáčková Martina 12 km - Červená Ženy do 39 let 15
HUML SEBASTIAN Prostě běž! 1 km - Žlutá Děti do 12 let 359
HUMLOVÁ LYDIE Prostě běž! 12 km - Červená Ženy nad 40 let 16
HUMLOVÁ ŠTĚPÁNKA Prostě běž! 1 km - Žlutá Děti do 12 let 360
Hurychova Jana 4 km - Zelená Dospělí s kočárkem 302
Ille Marek TEAMFNKS 12 km - Červená Muži do 39 let 18
Illeová Romana TEAMFNKS 12 km - Červená Ženy do 39 let 19
Jackwerth Daniel České Budějovice 6 km - Modrá Muži do 39 let 238
Janů Matyáš ZŠ Chýnov 1 km - Žlutá Děti do 12 let 361
Janů Sofie MŠ Nová Ves u Chýnova 1 km - Žlutá Děti do 12 let 362
Jarolím Michal VS tábor 12 km - Červená Muži do 39 let 46
Jerie Marek TJ Magla 6 km - Modrá Muži do 39 let 166
Ježková Vanesa Běžecký klub ČBK 1 km - Žlutá Děti do 12 let 389
Jiroušová Michaela 1 km - Žlutá Děti do 12 let 363
Jiroušová Kristýna 1 km - Žlutá Děti do 12 let 364
Kadlec Miroslav Kamenný Újezd 4 km - Zelená Dospělí s kočárkem 319
Kakos Adam 1 km - Žlutá Děti do 12 let 342
Kakosová Aneta JPK AXIS 6 km - Modrá Dívky do 18 let 231
Kašpar Jan 6 km - Modrá Muži do 39 let 167
Kašpárková Martina 12 km - Červená Ženy nad 40 let 51
Keil Jaroslav 6 km - Modrá Muži nad 56 let 246
Kiricová Petra 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 234
Klouda Vladimír CB Auto a.s. 6 km - Modrá Muži nad 56 let 168
Klouda Vladimír CB Auto a.s. 6 km - Modrá Muži nad 56 let 169
Koktavá Šárka Musher Klub JCC 12 km - Červená Ženy do 39 let 56
Konášek Václav RASTY team ! 6 km - Modrá Muži do 39 let
Koukalová Václava 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 170
Kouřilová Nela 1 km - Žlutá Děti do 12 let 365
Krásenská Dominika Šneci v běhu 12 km - Červená Ženy do 39 let 20
Kraus Ondřej APEX-BIKE MOBIL TÁBOR 12 km - Červená Muži do 39 let 21
Krejčí Amálie TJ Kocourkáč 4 km - Zelená Děti do 16 let 303
Krejčí Dana CODA 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 171
Krejčí Rozálie TJ Kocourkáč 4 km - Zelená Děti do 16 let 304
Krejčí Tomáš TJ Kocourkáč 4 km - Zelená Dospělí s kočárkem 305
Krištiaková Eliška 6 km - Modrá Ženy do 39 let 172
Kromka Jan 1 km - Žlutá Děti do 12 let 366
Kromková Karolína 4 km - Zelená Dospělí s kočárkem 306
Křížovská Lucie 6 km - Modrá Ženy do 39 let 173
Kubíčková Klára 1 km - Žlutá Děti do 12 let 367
Kubíčková Silvie 1 km - Žlutá Děti do 12 let 368
Kubíčková Simona 6 km - Modrá Ženy do 39 let 174
Kubišta Miras Másla 6 km - Modrá Muži do 39 let
Kuna Alois SK Čtyři Dvory 12 km - Červená Muži do 39 let 22
Kupka Stanislav 6 km - Modrá Muži do 39 let 175
Kupková Irena 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 176
Lanči Jan Tábor - Horky 12 km - Červená Muži nad 40 let 23
Leibl Petr TJ Kocoukáč 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 242
Lepková Pavla BKB Bechyně 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 177
Loudín Jaroslav 4 km - Zelená Dospělí s kočárkem 307
Mareš Josef Běž ty tlustá svině 12 km - Červená Muži do 39 let 24
Marešová Julie 1 km - Žlutá Děti do 12 let 369
Martinová Jiřina 12 km - Červená Ženy nad 40 let 25
Martinová Kristýna 12 km - Červená Ženy do 39 let 26
Mašínová Martina 6 km - Modrá Ženy do 39 let 178
Melmerová Kristýna BK Freiburg 12 km - Červená Ženy do 39 let 27
Mládek Miroslav ČBK 6 km - Modrá Chlapci do 18 let 247
Mlčák Richard 1 km - Žlutá Děti do 12 let 370
Mlčáková Naďa 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 300
Moran Artur 1 km - Žlutá Děti do 12 let 371
Moranová Tereza 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 180
Němec Pavel AC Ufuněný Držky 12 km - Červená Muži nad 40 let 29
Nováková Kristýna 6 km - Modrá Dívky do 18 let 181
Novotná Markéta MM Team 6 km - Modrá Ženy do 39 let 182
Novotný Ondřej 1 km - Žlutá Děti do 12 let 399
Novotný Pavel TJ Chyšky z.s. 12 km - Červená Muži nad 40 let 30
Oravec Matej TJ Magla 12 km - Červená Muži do 39 let 31
Pajmová Eliška Ševětín 1 km - Žlutá Děti do 12 let 393
Pekárková Alice TJ Magla 1 km - Žlutá Děti do 12 let 372
Pěknice Jonáš 1 km - Žlutá Děti do 12 let 343
Pěknice Matěj 6 km - Modrá Muži do 39 let 235
Pěknice Šimon 1 km - Žlutá Děti do 12 let 344
Pěknicová Rosálie 1 km - Žlutá Děti do 12 let 345
Podroužek Václav DAICH 12 km - Červená Muži do 39 let 32
Polák Michal 6 km - Modrá Muži do 39 let 183
Polišenský Karel Autoškola Polišenský 12 km - Červená Muži do 39 let 33
Pospíšilová Gabriela Terénkozy 12 km - Červená Ženy nad 40 let 53
Pospíšilová Natálie Český běžecký klub, z.s. 4 km - Zelená Děti do 16 let 308
Procházka Josef Pomalonožky 12 km - Červená Muži do 39 let 34
Procházková Marta 4 km - Zelená Dospělí s kočárkem 309
Pundová Kristýna Buddy´s Team 4 km - Zelená Dospělí s kočárkem 310
Reifová Anežka ČBK Sezimovo Ústí 1 km - Žlutá Děti do 12 let 373
Reifová Eliška ČBK Sezimovo Ústí 1 km - Žlutá Děti do 12 let 374
Reifová Adéla ČBK Sezimovo Ústí 1 km - Žlutá Děti do 12 let 375
Rejlek Vladimír 12 km - Červená Muži nad 40 let 35
Roháč Ladislav 1 km - Žlutá Děti do 12 let 390
Rybolová Jana TJ Magla 4 km - Zelená Dospělí s kočárkem 311
Říhová Kateřina Pomalonožky 12 km - Červená Ženy do 39 let 36
Samcová Nikol 4 km - Zelená Děti do 16 let 312
Samec Lukáš 1 km - Žlutá Děti do 12 let 376
Samec Tomáš 6 km - Modrá Muži do 39 let 249
Sedlák Mikuláš TJ Magla 1 km - Žlutá Děti do 12 let 377
Sedláková Iveta TJ Magla 4 km - Zelená Dospělí s kočárkem 313
Sedláková Kateřina Kocourkáč 4 km - Zelená Děti do 16 let 314
Sedláková Liliana TJ Magla 1 km - Žlutá Děti do 12 let 378
Sedláková Pavla Kocourkáč 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 184
Sedliak David El Vasabi 6 km - Modrá Chlapci do 18 let 229
Schneiderová Viktorie 1 km - Žlutá Děti do 12 let 379
Schneiderová Viktorie Atletika Tábor, ZŠ Zborovská 4 km - Zelená Děti do 16 let 318
Sikorova Adéla Sgż Sezimovo Ústí 2 1 km - Žlutá Děti do 12 let 380
Sikorová Anna Sgż Sezimovo Ústí 2 1 km - Žlutá Děti do 12 let 381
Simpson Liliana Ševětín 1 km - Žlutá Děti do 12 let 398
Simpson Liliana Holky v běhu Ševětín 4 km - Zelená Děti do 16 let 316
Smažík Lukáš FBK Tábor 1 km - Žlutá Děti do 12 let 401
Smrž Miroslav 6 km - Modrá Muži do 39 let 185
Sokolová Loskotová Gabriela Český běžecký klub 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 186
Souček Milan Sokol Plavsko 6 km - Modrá Muži nad 56 let 243
Soušek Martin TJ Magla 12 km - Červená Muži do 39 let 37
Stach Michal Jindřichův Hradec 12 km - Červená Muži do 39 let 52
Straková Marie 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 187
Sušková Lenka 6 km - Modrá Ženy do 39 let 228
Šandová Andrea Prostě běž 6 km - Modrá Ženy do 39 let 232
Šimová Michaela Bechyně 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 189
Škrnová Gabriela Prostě běž! 12 km - Červená Ženy nad 40 let 38
Štěpánková Eva 12 km - Červená Ženy do 39 let 49
Tomandl Radek 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 236
Tomeš Filip TJ Magla 12 km - Červená Muži nad 40 let 39
Tomešová Adéla 1 km - Žlutá Děti do 12 let 383
Ťoupal Vítek 1 km - Žlutá Děti do 12 let 384
Ťoupal Vítek 1 km - Žlutá Děti do 12 let 385
Ťoupal Vojtěch 1 km - Žlutá Děti do 12 let 386
Tržilová Tereza Ševětín 1 km - Žlutá Děti do 12 let 397
Tržilová Tereza Holky v běhu Ševětín 4 km - Zelená Děti do 16 let 317
Tvrdík David 4 km - Zelená Děti do 16 let 315
Tvrdík Jan TJ MAGLA 12 km - Červená Muži nad 40 let 40
Václavík Karel Musher Klub JCC 12 km - Červená Muži nad 40 let 57
Vanda Ondřej DAICH 12 km - Červená Muži do 39 let 41
Vaněk Zbyněk 6 km - Modrá Muži do 39 let 191
Vasilii Pugacevski 6 km - Modrá Chlapci do 18 let 225
Vášová Lenka Kamenný Újezd 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 223
Vesecká Ivona 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 221
Vesecká Sandra 6 km - Modrá Dívky do 18 let 222
Veselá Anita SDH Chloumek 6 km - Modrá Ženy nad 56 let 192
Veselý Vladimír Mělník Chloumek 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 193
Vichta Martin 1 km - Žlutá Děti do 12 let 387
Vitha Jan 6 km - Modrá Muži do 39 let 244
Vlček Petr Ševětín 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 250
Vlčková Anežka Ševětín 1 km - Žlutá Děti do 12 let 396
Vocílka Tomáš TJ Magla 6 km - Modrá Muži do 39 let 194
Vojík Miroslav DAICH 12 km - Červená Muži do 39 let 54
Vyorálek Petr Sedlice 6 km - Modrá Muži nad 56 let 195
Vyorálková Marie Sedlice 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 196
Vysloužilová Lenka Ševětín 1 km - Žlutá Děti do 12 let 395
Zadražilová Šárka 6 km - Modrá Ženy do 39 let 197
Zahajská Petra 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 233
Zeman Jakub HC Tábor 1 km - Žlutá Děti do 12 let 341
Zeman Martin TJ SOKOL CHÝNOV 6 km - Modrá Muži do 39 let 198
Zeman Ondřej Fc Chýnov 1 km - Žlutá Děti do 12 let 388
Zemanová Michaela 6 km - Modrá Ženy do 39 let 199
Zíková Barbora 6 km - Modrá Ženy do 39 let 200
Zíková Šárka 6 km - Modrá Ženy do 39 let 201
Zindulka Robert 12 km - Červená Muži do 39 let 43
Zítová Alena MM Team 6 km - Modrá Ženy nad 56 let 202
Zodererová Václava Sokol Žižkov Praha 6 km - Modrá Ženy nad 56 let 203
Zrno Vladimír 12 km - Červená Muži nad 40 let 50
Žahour Pavel OOBP Kájov 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 241
Žibřidová Lucie HO Tábor 12 km - Červená Ženy do 39 let 44

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
1 km - Žlutá Děti do 12 let 59
12 km - Červená Muži do 39 let 25
6 km - Modrá Muži do 39 let 23
6 km - Modrá Ženy do 39 let 23
6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 17
12 km - Červená Muži nad 40 let 12
4 km - Zelená Děti do 16 let 11
12 km - Červená Ženy do 39 let 10
4 km - Zelená Dospělí s kočárkem 10
12 km - Červená Ženy nad 40 let 8
6 km - Modrá Muži nad 56 let 7
6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 7
6 km - Modrá Ženy nad 56 let 3
6 km - Modrá Dívky do 18 let 3
6 km - Modrá Chlapci do 18 let 3
Celkem 221