Detail závodu

DECATHLON RUN 2022

Plzeň

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

01.05.2022

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

10 km

2x5,7 km

115 m

800 m

1350 m

2 km

Pořadatel a kontakt

Rozběháme Česko z.ú.


Tel.: +420 608 583 445
info@rozbehamecesko.cz

STRUČNÉ INFO O ZÁVODU: 6.ročník běžeckého závodu pro všechny sportovce a rodiny s dětmi

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Burian Tomáš Rpety 115 m Kluci 0-6 let 74
Kocová Lidie 115 m Holky 0-6 let 278
Anna Bauerová + Jana Krajčíová 2x5,7 km Štafety ženy 501
Augusta Karel VRR 10 km Muži 40+ let 247
Baxa Jáchym TJ SOKOL PETŘÍN SG 2 km Kluci 13-17 let 82
Baxová Markéta TJ SOKOL PETŘÍN SG 1350 m Holky 10-12 let 83
Bedřich Tomáš 10 km Muži 18-39 let 294
Bláhová Petra 10 km Ženy 40+ let 297
Bohman Vojtěch 10 km Muži 18-39 let 295
Bradová Lenka 10 km Ženy 18-39 298
Brejchová Zora 115 m Holky 0-6 let 1
Brož + Lucie Kolářová 2x5,7 km Štafety smíšené 502
Brych Kristián 115 m Kluci 0-6 let 2
Brych Oliver 800 m Kluci 7-9 let 15
Cinková Ema 115 m Holky 0-6 let 55
Civišová Zuzana 10 km Ženy 18-39 201
Čechák Adam 800 m Kluci 7-9 let 275
Čecháková Nela 800 m Holky 7-9 let 276
Čepelka Jakub 115 m Kluci 0-6 let 58
Černá Magdalena Sportovní Club Černý 800 m Holky 7-9 let 19
Černý Martin Sportovní Club Černý 800 m Kluci 7-9 let 20
Černý Milan SC Černý 10 km Muži 40+ let 202
Červenka Milan TJ Dynamo Pardubice 10 km Muži 40+ let 220
Dagmar Třeštíková + Jan Třeštík Rozběháme Česko 2x5,7 km Štafety smíšené 513
Dědová Anna 1350 m Holky 10-12 let 270
Dobiášová Amálie 1350 m Holky 10-12 let 21
Dolejš Mathias 800 m Kluci 7-9 let 289
Doležal Daniel 115 m Kluci 0-6 let 75
Doležalová Petra 10 km Ženy 18-39 252
Doupníková Lucie 115 m Holky 0-6 let 65
Drozd Lukáš 800 m Kluci 7-9 let 22
Drozd Matěj 800 m Kluci 7-9 let 24
Duda Václav 10 km Muži 18-39 let 221
Efi Divišová + 2x5,7 km Štafety smíšené 515
Elena Socas Plasencia + 2x5,7 km Štafety smíšené 523
Fleišmanová Šárka 1350 m Holky 10-12 let
Fleišmanová Šárka 1350 m Holky 10-12 let 81
Floriánová Veronika 1350 m Holky 10-12 let 284
Fremundova Zuzana 115 m Holky 0-6 let
Fryčková Štěpánka Rozběháme Kralovice 10 km Ženy 40+ let 222
Gilain Klára 10 km Ženy 40+ let 300
Gottfriedová Amálie 800 m Holky 7-9 let 25
Götz Eliáš 115 m Kluci 0-6 let 26
Götzová Emma 115 m Holky 0-6 let 27
Hájek Robert COPR Přeštice 10 km Muži 40+ let 203
Hampl Ondřej 115 m Kluci 0-6 let 290
Hart Radek Baroko Maraton 10 km Muži 40+ let
Havlíček Jan 115 m Kluci 0-6 let 28
Havlíčková Klára 800 m Holky 7-9 let 29
Hermannová Kristýna DECATHLON 10 km Ženy 18-39 204
Horká Žaneta 10 km Ženy 18-39 223
Hronová Plzeň 10 km Ženy 18-39 249
Hubinská Evelína 115 m Holky 0-6 let 272
Hubinská Isabela 115 m Holky 0-6 let 273
Humlová Lucie 10 km Ženy 18-39 224
Hupačová Klára SK Petřín 115 m Holky 0-6 let 30
Chebeň Radovan Decathlon 10 km Muži 18-39 let 241
Chebeňová Ema 115 m Holky 0-6 let 67
Chejlava David 10 km Muži 18-39 let 205
Chypyus Mykyta 1350 m Kluci 10-12 let 31
Iulian Vasiliu 10 km Muži 18-39 let 225
Ivana Makovcová + Jiří Krupička 2x5,7 km Štafety smíšené 510
Ivana Šmídová + Josef Šmíd Rozběháme Kralovice 2x5,7 km Štafety smíšené 527
Jája Košanová + Káťa Dubská Rozběháme Plzeň 2x5,7 km Štafety ženy 521
Jája Košanová + Káťa Dubská Rozběháme Plzeň 2x5,7 km Štafety ženy
Jan Lipavsky + Marek Lukeš Rozběháme Strakonice 2x5,7 km Štafety muži 522
Jana Hocká + Adam Hocký 2x5,7 km Štafety smíšené 518
Jana Sornasová + Tereza Lukešová Rozběháme Plzeň 2x5,7 km Štafety ženy 524
Janda Jan 115 m Kluci 0-6 let 258
Ježková Hana 10 km Ženy 40+ let 226
Joglová Anna Petřin Plzeň 1350 m Holky 10-12 let
Joglová Anna 1350 m Holky 10-12 let 277
Kanaloš Mavis 115 m Holky 0-6 let 32
Karolínka Reichertová 115 m Holky 0-6 let 33
Kéhar Ota Rozběháme Plzeň 10 km Muži 40+ let 227
Klabačka Daniel SCPL Plzeň 800 m Kluci 7-9 let 16
Klára Kabátová + Bádec Přeštice 2x5,7 km Štafety ženy 506
Klepačová Karolína 1350 m Holky 10-12 let 271
Kmoch Petr 800 m Kluci 7-9 let 266
Kocourek Pavel 10 km Muži 40+ let
Kocourek Pavel 10 km Muži 40+ let 296
Kocová Aneta Kornatice 10 km Ženy 18-39 238
Koleňáková Eva 10 km Ženy 18-39 248
Konigsmark Petr 10 km Muži 18-39 let 303
Konigsmarková Eva 10 km Ženy 18-39 302
Königsmarková Gabriela 115 m Holky 0-6 let 34
Korba Radek 115 m Kluci 0-6 let 3
Korba Viktor 115 m Kluci 0-6 let 4
Korbová Tereza Rozběháme Hostivice 10 km Ženy 18-39 206
Kořínek Vladimír Nehecuj me 10 km Muži 40+ let 253
Košanová Eliška 115 m Holky 0-6 let 282
Kovalská Adéla 115 m Holky 0-6 let 76
Král Josef 10 km Muži 18-39 let 292
Kratochvíl Pavel AK Škoda Plzeň 1350 m Kluci 10-12 let 35
Krauz Tomáš 10 km Muži 18-39 let 228
Kroupar Jakub 800 m Kluci 7-9 let 268
Kroupar Jaroslav 10 km Muži 18-39 let 269
Kroupar Lukáš 1350 m Kluci 10-12 let 267
Křenová Petra 10 km Ženy 40+ let 229
Kučerová Jana Rozběháme Klatovy 10 km Ženy 18-39 230
Kunštová Julie Rozběháme Strakonice 1350 m Holky 10-12 let 9
Kunštová Kateřina Rozběháme Strakonice 10 km Ženy 18-39 207
Kůsova Lenka Triatlet Karlovy Vary 10 km Ženy 40+ let 231
Kůsová Nikola Triatlet Karlovy Vary 800 m Holky 7-9 let 36
Lenka Čadová + Dominik Čada Stod 2x5,7 km Štafety smíšené 504
Lukáš Drozd + Pavla Drozdová 2x5,7 km Štafety smíšené 516
Malinký Ondřej 10 km Muži 18-39 let 232
Malinký Viktor AK Škoda Plzeň 800 m Kluci 7-9 let 37
Málková Amálie 800 m Holky 7-9 let 265
Mandausová Vladimíra Bezedna Team 10 km Ženy 18-39
Mandausová Vladimíra 10 km Ženy 18-39 293
Marešová Petra Litice 10 km Ženy 40+ let
Markéta Šantínová + Michaela Beštová Santala team 2x5,7 km Štafety ženy 525
Maroušková Žaneta Rozběháme Strakonice 10 km Ženy 18-39 208
Martin + Zbyněk Pašek Vačice 2x5,7 km Štafety muži 511
Martin Kňava + Jana Čočková Bike a Běh Ostrov 2x5,7 km Štafety smíšené 507
Martin Rejda + Zbyněk Pašek Vačice 2x5,7 km Štafety muži 512
Mašek Michal 10 km Muži 18-39 let 233
Mikov Sviatoslav 115 m Kluci 0-6 let 38
Milan Mach + Jitka Machová 2x5,7 km Štafety smíšené 509
Minařík Petr Falcon Rokycany 10 km Muži 40+ let 209
Minaříková Karolína Falcon Rokycany 1350 m Holky 10-12 let 10
Minibaev Nikita 10 km Muži 18-39 let 239
Mojžíš Matěj 115 m Kluci 0-6 let 5
Mudra Daniel 10 km Muži 40+ let 240
Mudra Štěpán 115 m Kluci 0-6 let 39
Mudra Štěpán 115 m Kluci 0-6 let
Nádvorník Nikolas 1350 m Kluci 10-12 let 283
Natálie Hyšková + Sylva Hyšková . 2x5,7 km Štafety ženy 505
Němeček Erik 800 m Kluci 7-9 let 17
Němeček Jiří 115 m Kluci 0-6 let 6
Nová Nela 800 m Holky 7-9 let 40
Nováková Ema AK. Škoda 1350 m Holky 10-12 let 11
Nový Jonáš 115 m Kluci 0-6 let 41
Nový Matěj 1350 m Kluci 10-12 let 42
Ondra moroziv + Jaroslav stašek 2x5,7 km Štafety muži 528
Ondřej Světlík + Ester Isabella Světlíková 2x5,7 km Štafety smíšené 503
Padrta Lukáš 115 m Kluci 0-6 let 43
Padrtová Nikol 115 m Holky 0-6 let 44
Paima Jaroslav Neatlet 10 km Muži 18-39 let 254
Palková Eliška 1350 m Holky 10-12 let 274
Pašek Lukáš 10 km Muži 18-39 let 236
Pašková Karolína 115 m Holky 0-6 let 45
Pazourek Max 115 m Kluci 0-6 let 7
Pešková Aneta 115 m Holky 0-6 let 8
Pešková Eliška 800 m Holky 7-9 let 18
Pešková Ivana 10 km Ženy 18-39 210
Plevová Markéta Decathlon 10 km Ženy 18-39 211
Podebradská Viktorie 1350 m Holky 10-12 let 263
Podstatná Karolína Rozběháme Česko 10 km Ženy 18-39 235
Poláková Alena Rozběháme Plzeň 10 km Ženy 40+ let 234
Polanková Linda 10 km Ženy 40+ let 244
Porcal Vojtíšek Decathlon 10 km Muži 18-39 let 212
Procházka Lukáš 115 m Kluci 0-6 let 280
Prokopová Daniela 1350 m Holky 10-12 let 12
Przimak Zlata 800 m Holky 7-9 let 264
Pudil Marek 10 km Muži 40+ let 255
Pudilová Kateřina 1350 m Holky 10-12 let 77
Pytlíková Kristyna 115 m Holky 0-6 let 288
Rambousek Jan 10 km Muži 18-39 let 245
Ráž Filip 800 m Kluci 7-9 let
Robinsonova Milada Rozbehame Klatovy 10 km Ženy 18-39
Rubeš Martin 10 km Muži 18-39 let 299
Rumlová Andrea 10 km Ženy 40+ let
Rutarová Karolína Triatlon Plzeň 2 km Holky 13-17 let 70
Rutarová Kateřina Triatlon Plzeň 1350 m Holky 10-12 let 59
Rutarová Magdalena Triatlon Plzeň 1350 m Holky 10-12 let 60
Sady Julie 115 m Holky 0-6 let 61
Sedláčková Iveta Moravanka 10 km Ženy 18-39 242
Shevotsukova Olga 115 m Holky 0-6 let 66
Skočilová Johana 1350 m Holky 10-12 let 259
skolleova Eva Plzeň 10 km Ženy 40+ let
Slavíková Klára AK Škoda Plzeň 2 km Holky 13-17 let 46
Slezáková Tereza 10 km Ženy 18-39 305
Sobota Jakub HC Pilsen Wolves 115 m Kluci 0-6 let 56
Sobotová Klára 800 m Holky 7-9 let 57
Strnádek Robert 115 m Kluci 0-6 let 47
Stušková Hana ACES TEAM KARLOVY VARY 10 km Ženy 40+ let 251
Svěchotová Jaroslava Rozběháme Rokycany 10 km Ženy 40+ let 213
Svoboda Jan Pupík Team 10 km Muži 18-39 let 214
Sytnyk Alyssa 800 m Holky 7-9 let 48
Šedivý Kryštof Rozběháme Česko 1350 m Kluci 10-12 let 73
Škardová Eliška 1350 m Holky 10-12 let 285
Škardová Vendula Rozbehame cesko 10 km Ženy 40+ let 250
Šnaider Ondřej 115 m Kluci 0-6 let 62
Šnaiderová Adéla 800 m Holky 7-9 let 63
Šneberger Jan AC Falcon Rokycany 10 km Muži 18-39 let 216
Špetová Patricie AK Škoda Plzeň 1350 m Holky 10-12 let 13
Špetová Viktorie AK Škoda Plzeň 1350 m Holky 10-12 let 14
Štich Filip 10 km Muži 18-39 let 217
Štilcová Adéla SK Sporting Příbram 115 m Holky 0-6 let 50
Štilcová Kateřina SK Sporting Příbram 800 m Holky 7-9 let 51
Šturm Petr TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 800 m Kluci 7-9 let 72
Šturmová Tereza TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 800 m Holky 7-9 let 71
Šuchmanová Tereza 2 km Holky 13-17 let 78
Švarc Pavel 10 km Muži 18-39 let 307
Švarc Norbert Mílaři Domažlice 10 km Muži 40+ let 256
Švejdar Slávek Triatlet Karlovy Vary 10 km Muži 40+ let 218
Tenkrát Eliáš 115 m Kluci 0-6 let 79
Tenkrát Vojtěch 115 m Kluci 0-6 let 80
Tešinská Sofie 115 m Holky 0-6 let 260
Tothová Tereza 10 km Ženy 18-39 243
Trnka Mikulášek 115 m Kluci 0-6 let
Trnková Adélka 115 m Holky 0-6 let 54
Tychtlova Michaela 10 km Ženy 18-39 237
Václav Bartoň + Tomáš Tvaroužek New Roll Runners 2x5,7 km Štafety muži 514
Václav Hlinovský + Tomáš Hlinovský PMDP 2x5,7 km Štafety muži 526
Valta Martin 10 km Muži 18-39 let 291
Váňa Jan 1350 m Kluci 10-12 let 261
Váňová Jiřina 10 km Ženy 40+ let 262
Vasiliu Karina Stefania 115 m Holky 0-6 let 52
Veselková Barbora 10 km Ženy 18-39
Veselý Matyáš 115 m Kluci 0-6 let 279
Vidlák Eliáš 115 m Kluci 0-6 let 68
Vidláková Nela 115 m Holky 0-6 let
Vidlakova Nela 115 m Holky 0-6 let 69
Vlk David 1350 m Kluci 10-12 let 287
Vlková Vanessa 800 m Holky 7-9 let 286
vratislav lešek + Tomáš Lešek šneci v běhu (rozběháme Domažlice) 2x5,7 km Štafety muži 508
Weishauplova Anna Rozběháme Rokycany 10 km Ženy 40+ let 219
Zahorova Viktorie 800 m Holky 7-9 let 53
Zbyněk Jáchim + Karel Reichert 2x5,7 km Štafety muži 519
Zdeňka Havlenová + 2x5,7 km Štafety ženy 517
Zikmundová Pavla 10 km Ženy 40+ let 246
Zuzana Klásková + Forrest gump 2x5,7 km Štafety ženy 520
Žáčková Jana 10 km Ženy 40+ let 301
Žilák Jiří 10 km Muži 18-39 let 257
Žižkovská Beata 800 m Holky 7-9 let 64

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
115 m Holky 0-6 let 27
115 m Kluci 0-6 let 27
10 km Ženy 18-39 25
10 km Muži 18-39 let 24
1350 m Holky 10-12 let 22
10 km Ženy 40+ let 18
800 m Holky 7-9 let 17
10 km Muži 40+ let 14
800 m Kluci 7-9 let 13
2x5,7 km Štafety smíšené 12
2x5,7 km Štafety ženy 9
2x5,7 km Štafety muži 8
1350 m Kluci 10-12 let 8
2 km Holky 13-17 let 3
2 km Kluci 13-17 let 1
Celkem 228