Detail závodu

Maloskalský půlmaraton

Malá Skála, Žlutá plovárna

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

14.05.2022

DATUM A ČAS PREZENTACE

15:00-17:10

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

21,1 km

Pořadatel a kontakt

Michal Preisler


Tel.: 606 913 586
preisler.michal@volny.cz

STRUČNÉ INFO O ZÁVODU: 3.ročník Maloskalského půlmaratonu, převýšení cca 25m na celé trase, povrch asfalt.

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Aksler Vlastimil 21,1 km Muži nad 50 let 30
Andrle Ales 21,1 km Muži 40-49 let 39
Bělinová Natálie Cácory z Jablonce 21,1 km Ženy do 39 let 53
Benešová Barbora 21,1 km Ženy do 39 let 23
Bígl Jaroslav Doksy 21,1 km Muži nad 50 let 26
Blažek Jiříi 21,1 km Muži nad 50 let 125
Boháček Milan Jablonecké Mattonky 21,1 km Muži 40-49 let
Bošek Michal amatér 21,1 km Muži 40-49 let 67
Brazdilová Jana 21,1 km Ženy do 39 let 91
Bušová Jana Rozběháme Liberec 21,1 km Ženy nad 40 let 78
Crossan William PSK Olymp 21,1 km Muži nad 50 let 12
Čápová Aneta 21,1 km Ženy do 39 let 32
Čejka Bořivoj Triathlon Team Chrudim 21,1 km Muži 40-49 let 6
Čílová Veronika Liberec 21,1 km Ženy nad 40 let 83
Daníček Nikolas 21,1 km Muži do 39 let 75
Daníčková Lenka RunBo Team Liberec 21,1 km Ženy nad 40 let 112
Divácká Jana Běhny 21,1 km Ženy nad 40 let 102
Ebel Matyáš 21,1 km Muži do 39 let 126
Fantová Lenka Běhny 21,1 km Ženy nad 40 let 104
Foltman Radim Denso Babes 21,1 km Muži 40-49 let 71
Friš Michal 21,1 km Muži 40-49 let 106
Hák Zdeněk 21,1 km Muži do 39 let 59
Hanousek Miroslav 21,1 km Muži nad 50 let 61
Hanousková Martina 21,1 km Ženy nad 40 let 0
Hanyš Milan 21,1 km Muži do 39 let 105
Hataš Jan 21,1 km Muži 40-49 let 60
Havelková Radka 21,1 km Ženy nad 40 let 87
Heidrichová Anna Cácory z Jablonce 21,1 km Ženy do 39 let 51
Hilpert Martin Sokol Frýdštejn 21,1 km Muži 40-49 let 31
Hlaváčková Veronika 21,1 km Ženy nad 40 let 114
Hora Bohumil Gaučáci z Mosteckého okresu 21,1 km Muži do 39 let 93
Hotový Jan 21,1 km Muži do 39 let 40
Hozák Jiří Sokol Hoření Paseky 21,1 km Muži nad 50 let 69
Hůlek Jan Biloš je z Brd 21,1 km Muži nad 50 let 50
Chovanec David 21,1 km Muži nad 50 let 74
Jágrová Petra Běhny 21,1 km Ženy do 39 let 84
Jiřík Marek 21,1 km Muži 40-49 let 88
Jíšová Barbora Eleven run team 21,1 km Ženy do 39 let 1
Kalvoda Břetislav Munro sprint Cvikov 21,1 km Muži nad 50 let 29
Kára Vladimir AC-Patřín 21,1 km Muži nad 50 let 17
Kejzlar Martin 21,1 km Muži do 39 let 85
Klacek Michal 21,1 km Muži 40-49 let 72
Kluchová Kateřina Gaučáci z Mosteckého okresu 21,1 km Ženy do 39 let 92
Knap Jiří 21,1 km Muži do 39 let 127
Knébl Ondřej Malý Rohozec 21,1 km Muži do 39 let 13
Kníř Tomáš 21,1 km Muži do 39 let 129
Knířová Tereza 21,1 km Ženy do 39 let 81
Kollertová Eva Jezdecká stáj Luisa 21,1 km Ženy do 39 let 38
Kolmann Veronika Běhny 21,1 km Ženy do 39 let 96
Kopecká Magdaléna Tatran Jablonec nad Nisou 21,1 km Ženy nad 40 let 108
Kosina Luděk Jihočeský klub maratonců 21,1 km Muži 40-49 let 109
Koťátko Ondřej Alfa skvadra 21,1 km Muži do 39 let 15
Kozák Jan Funny Avocado 21,1 km Muži nad 50 let 27
Kučerová Renata V blbým věku 21,1 km Ženy nad 40 let 57
Kupilíková Sandra 21,1 km Ženy do 39 let 86
Kurfiřt Pavel 21,1 km Muži do 39 let 94
Kurzveil Jiří Triatlon Mladá Boleslav 21,1 km Muži 40-49 let 7
Kysela Tomas 21,1 km Muži 40-49 let 58
Lajtkep Petr Fyzio Sport Therapy Run Team 21,1 km Muži 40-49 let 2
Laurin Jan 21,1 km Muži do 39 let 0
Leemfeld Radek 21,1 km Muži do 39 let 25
Lhota Štěpán 21,1 km Muži do 39 let 10
Lhota Zbyšek ELEVEN RUN TEAM 21,1 km Muži do 39 let 3
Malá Klára TJ Liaz JBC 21,1 km Ženy nad 40 let 33
Malý Jan Eleven Run Team 21,1 km Muži 40-49 let 5
Maruška Zdeněk DIAMANT 21 21,1 km Muži nad 50 let 37
Matějů Pavlína 21,1 km Ženy nad 40 let 118
Maturová Olga Rozběháme Liberec 21,1 km Ženy nad 40 let 45
Mazáčková Pavla 21,1 km Ženy do 39 let 122
Merunková Zdeňka Jiskra Raspenava 21,1 km Ženy nad 40 let 101
Mihalik Josef Jablonecke matonky 21,1 km Muži do 39 let 48
Nasirova Radka V blbým věku 21,1 km Ženy nad 40 let 99
Němcová Jiřina Jiskra Raspenava 21,1 km Ženy nad 40 let 100
Nerudová Křikavová Michala 21,1 km Ženy do 39 let 66
Nevečeřalová Barbara 21,1 km Ženy nad 40 let 34
Novotná Adéla Nestůj a pojď! 21,1 km Ženy do 39 let 56
Nykodym Josef 21,1 km Muži nad 50 let 63
Nykodym Barbora 21,1 km Ženy do 39 let 62
Očenášová Eva 21,1 km Ženy do 39 let 68
Oudrnický Martin 21,1 km Muži do 39 let 116
Panoška Petr Mattoni Free Run Liberec 21,1 km Muži 40-49 let 95
Pavlasová Miluška Rájov 21,1 km Ženy nad 40 let 70
Pekrt Tomáš Královské Vinohrady 21,1 km Muži do 39 let 11
Pešl Josef 21,1 km Muži do 39 let 133
Petra Hušková Nikola 21,1 km Ženy do 39 let 123
Pokluda Michal 21,1 km Muži 40-49 let 28
Pospíšil Vojtěch TJ Sokol Stará Paka 21,1 km Muži do 39 let 18
Pradeová Ema ZŠ Vratislavice 21,1 km Ženy do 39 let 107
Pražák Ladislav Box klub Jičín 21,1 km Muži 40-49 let 36
Preisler Michal Jablonecké Mattonky 21,1 km Muži nad 50 let 16
Preissler Tomáš 21,1 km Muži do 39 let 9
Procházka Jakub 21,1 km Muži do 39 let 47
Pyrchalová Tereza Rozběháme Liberec 21,1 km Ženy nad 40 let 65
Raková Pavlína 21,1 km Ženy nad 40 let 110
Řídký Vladi BASE TRI Team 21,1 km Muži 40-49 let 35
Satková Radovana rozběháme Ústí nad Labem 21,1 km Ženy nad 40 let 89
Sedláčková Silvie Rozběháme Liberec 21,1 km Ženy nad 40 let 79
Sekerová Andrea Mladá Boleslav 21,1 km Ženy nad 40 let 43
Skramuská Markéta Rozběháme Liberec 21,1 km Ženy nad 40 let 90
Skramuský Tonda Liberec 21,1 km Muži 40-49 let 49
Smékalová Žaneta Běhny 21,1 km Ženy do 39 let 80
Smolař Martin 21,1 km Muži 40-49 let 76
Sobotík Šimon CZexxx 21,1 km Muži do 39 let 19
Střižíková Jana V blbým věku 21,1 km Ženy nad 40 let 82
Střižíková Radka 21,1 km Ženy do 39 let 77
Sucharda Jiří Jablonecké Mattonky 21,1 km Muži nad 50 let 0
Svobodová Jaroslava 21,1 km Ženy nad 40 let 41
Šaník Jan FK CHLAPU 21,1 km Muži do 39 let 21
Šilhán Jan Tj sokol Záhoří 21,1 km Muži 40-49 let 42
Šilhán Jiří Tj Sokol Záhoří 21,1 km Muži 40-49 let 73
Šilhanová Markéta 21,1 km Ženy nad 40 let 130
Šimůnek Adam P(e)ace Makers 21,1 km Muži do 39 let 14
Šrytrová Veronika 21,1 km Ženy do 39 let 103
Táborská Lenka Cácory z Jablonce 21,1 km Ženy do 39 let 52
Tomáš Jandera 21,1 km Muži do 39 let 124
Tulach Lukáš 21,1 km Muži do 39 let 98
Urbanová Marcela Blondeháre 21,1 km Ženy do 39 let 54
Uzel Libor 21,1 km Muži do 39 let 46
Vaňková Kateřina Blondeháre 21,1 km Ženy do 39 let 55
Veber Josef LK Chodov 21,1 km Muži 40-49 let 4
Veltrubský David 21,1 km Muži 40-49 let 115
Vetešník Ladislav Munro sprint Cvikov 21,1 km Muži 40-49 let 20
Vilhelmová Hana 21,1 km Ženy nad 40 let 64
Vodičková Nikola Mattoni Free Run Jablonec 21,1 km Ženy nad 40 let 22
Zahradník Jakub SC Jičín 21,1 km Muži do 39 let 113
Zahradníková Veronika 21,1 km Ženy do 39 let 132
Zajíc Ondřej 21,1 km Muži nad 50 let 128
Zerzánová Andrea 21,1 km Ženy do 39 let 117
Zlámal David 21,1 km Muži do 39 let 8
Žák Jiří Jablonecké Mattonky 21,1 km Muži nad 50 let 24

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
21,1 km Muži do 39 let 31
21,1 km Ženy nad 40 let 29
21,1 km Ženy do 39 let 27
21,1 km Muži 40-49 let 26
21,1 km Muži nad 50 let 17
Celkem 130