Detail závodu

Böllhoff - Drhleny cup 2022

Drhleny - Kemp

Triatlon + MTB

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

30.07.2022

DATUM A ČAS PREZENTACE

MTB 8.30 - 9:30 Triatlon 11:00 - 12:30 (děti 13:30 - 15:00)

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

MTB - 45 km

Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km

Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 3km

Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km

Pořadatel a kontakt

SDH Suhrovice


Tel.: 6066014777
miro.kvch@seznam.cz

WEB

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Bartoň Ladislav SDH Suhrovice Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Muži 40-49 let
Bartoň Ondřej SDH Suhrovice Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 0-10 let 28
Bašusová Šárka TJ Sokol Podlázky Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 3km Ženy 50+ let 110
Bezová Lenka MTB - 45 km Ženy 72
Bikarová Vlaďka ML- Tuning CykloTrenér.com MTB - 45 km Ženy 57
Bouzek Filip MTB - 45 km Muži 0-39 let 67
Brejcha Antonín Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 11-14 let 11
Březina Martin AEES Cycling Team MTB - 45 km Muži 0-39 let
Budina Daniel Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 11-14 let 18
Conk Jakub CYKLORENOVA CVIKOV Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Muži 0-39 let 109
Csajka Ondřej Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 11-14 let 10
Čadilová Klára Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 3km Ženy 0-49 let 102
Čečelský Jakub No oyeb Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Muži 0-39 let 130
Draganov Radko Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Muži 40-49 let 99
Drahoňovský Radek Snow Sports Academy MTB - 45 km Muži 40-49 let
Drbohlavová Eliška LAWI junior team MTB - 45 km Ženy 53
Dušátková Olga Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 3km Ženy 0-49 let
Dutá Anežka Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Holky 0-10 let 21
Dvořák David Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Muži 40-49 let 128
Dvořák Tomáš Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Muži 0-39 let 104
Francke Michal Haven team Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Muži 0-39 let 123
Frank Petr MTB - 45 km Muži 0-39 let 77
Fuk Tomáš Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Muži 40-49 let 103
Gajdoš Robert Bollhoff Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 11-14 let 8
Grossu Andrej POLYSAN MTB - 45 km Muži 0-39 let 65
Hájek Tomáš Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Muži 0-39 let 12
Hák Zdeněk Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Muži 0-39 let 105
Hálová Veronika Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Smíšená štafeta 204
Hataš Tomáš Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 11-14 let 25
Havlíková Pavla LAWI. Junior team MTB - 45 km Ženy 52
Hodermarskyj Tomáš Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Muži 40-49 let 126
Horáček Jan Tj Sokol Podlazky MTB - 45 km Muži 0-39 let 95
HORÁK Jan SAC Bělá pod Bezdězem MTB - 45 km Muži 40-49 let 73
Horák Michal MTB - 45 km Muži 0-39 let 59
Horváthová Zlata Bollhoff Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Holky 0-10 let 3
Hoza Miroslav Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Muži 40-49 let 51
Hyan Jiří MTB - 45 km Muži 0-39 let 55
Chalupský Jaroslav Kautex Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Muži 40-49 let 124
Janda Michal MTB - 45 km Muži 0-39 let
Kaňka David Kozojedy Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Muži 40-49 let 122
Karolína Sedláčková MC Český ráj Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 3km Ženy 0-49 let 118
Kébl Karel Triatlon Mladá Boleslav Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Muži 50+ let
Klíma Jiří BMV racing team MTB - 45 km Muži 50+ let
Klípa Jaroslav MTB - 45 km Muži 50+ let 90
Knápek Jan MTB - 45 km Muži 40-49 let 91
Kocman Jan Rohozec Amulet Team MTB - 45 km Muži 0-39 let 81
Kočovský Miroslav Bollhoff Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Smíšená štafeta
Kolinova Michaela Vokolopole a Triatlon MB Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Smíšená štafeta 201
Kollátor Aleš MTB - 45 km Muži 0-39 let 88
Košek Roman MTB - 45 km Muži 40-49 let 80
Koťátková Linda Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Holky 11-14 let 14
Koťátková Věra Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 3km Ženy 0-49 let 111
Kotík Enrique Bollhoff Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 0-10 let 4
Kovařík Jan LAUF team Kněžmost MTB - 45 km Muži 0-39 let 86
Krochtová Ivona Bollhoff Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Smíšená štafeta
Kubíček Martin Valdizer Bulldogs Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Muži 0-39 let 108
Kučera Jan KC Slavia Praha MTB - 45 km Muži 50+ let
Kučera Radek KSM HRÁDEK MTB - 45 km Muži 50+ let
Kužel Jiří UNLIMITED KM TRADING CZ MTB - 45 km Muži 40-49 let 70
Kužel Jiří UNLIMITED KM TRADING CZ Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Muži 40-49 let
Kuželová Tina Czech Tallboys Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Holky 0-10 let 17
Kvašková Viktorie SDH Suhrovice Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Holky 11-14 let 27
Kvitský Dominik Cykloklub Jičín MTB - 45 km Muži 0-39 let 63
Kvitský Marek MTB - 45 km Muži 0-39 let 64
Lázo Jakub Bollhoff Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 11-14 let 7
Lázo Matěj Bollhoff Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 0-10 let 9
Lebduška Jan KSM HRÁDEK MTB - 45 km Muži 40-49 let 54
Leč Dušan Triatlon Mladá Boleslav Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Muži 40-49 let 121
Lehotský Jiří Prolog Bike MTB - 45 km Muži 40-49 let 61
Lehotský Jiří Force team Špicar MTB - 45 km Muži 50+ let 60
Lisačenko Bohdan Cyclo team Varnsdorf MTB - 45 km Muži 0-39 let 66
Lochman Jaromír MTB - 45 km Muži 50+ let 56
Louda František MTB - 45 km Muži 0-39 let 94
Louda Matyáš Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 0-10 let 20
Loukotka Milan SAC Bělá pod Bezdězem MTB - 45 km Muži 40-49 let 74
Malý Miroslav GHOST Team MTB - 45 km Muži 40-49 let 50
März Filip Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 11-14 let 23
Märzova Zuzana Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Holky 11-14 let 22
Mazůrek Roman 4Masters Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Muži 40-49 let 97
Michalovský Radek Bollhoff Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Smíšená štafeta
Minařík Daniel Kautex Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Muži 40-49 let 127
mix Podlázky Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Smíšená štafeta 200
Neubauer Radim HAVEN TEAM MTB - 45 km Muži 40-49 let 75
Nikodem Libor MTB - 45 km Muži 40-49 let 89
Novák Michal TJ Sokol Podlázky Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Muži 40-49 let 96
Novota Jan Team CykloTrener Varnsdorf MTB - 45 km Muži 40-49 let 58
Paulu Roman MTB - 45 km Muži 0-39 let
Pekárna Ondřej VALID s.r.o. - ložiska a řemeny MTB - 45 km Muži 40-49 let 79
Podhaiský Ondřej TJ AŠ Mladá Boleslav Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 11-14 let 16
Podzimek Matyáš MTB - 45 km Muži 0-39 let 62
Pořádek Patrik MTB - 45 km Muži 0-39 let 69
Procházka Lukáš Jaroslav kulhavý cycling team MTB - 45 km Muži 0-39 let 82
Provazník Jakub Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 0-10 let 24
Ptáčková Radka TJ Sokol Podlázky Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 3km Ženy 50+ let 107
Rufert Pavel Böllhoff MTB - 45 km Muži 50+ let 76
Rys Jiří Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Muži 50+ let 120
Řezáč Jiří Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Muži 40-49 let 119
Sedláčková Veronika Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 3km Ženy 0-49 let 13
Selková Adéla Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 3km Ženy 0-49 let 1
Skrbek Jan Czech Tallboys MTB - 45 km Muži 0-39 let 78
Skrbek Jan Czech Tallboys Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Muži 0-39 let
Slavata Tomáš Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Muži 40-49 let 98
Slouka Matěj Severní Větry Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Muži 0-39 let
Sofín Luděk Böllhoff Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Muži 50+ let
Staněk Filip Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Muži 0-39 let 101
Suchardová Justýna TJ NOVÁ PAKA Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Holky 0-10 let 19
Šimonek Petr MTB - 45 km Muži 0-39 let
Šindelářová Noemi Bollhoff Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Holky 11-14 let 2
Šlégl Jiří TJ Sokol Podlazky MTB - 45 km Muži 0-39 let 84
Šlégl Jiří TJ Sokol Podlazky Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Muži 0-39 let
Šlégl Martin TJ Sokol Podlázky MTB - 45 km Muži 50+ let 85
Šlégl Martin TJ Sokol Podlázky Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Muži 50+ let 125
Šmach Petr Funny games Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Smíšená štafeta 203
Šmejda Radek MTB - 45 km Muži 40-49 let 87
ŠŤASTNÝ MICHAL TJ Sokol Podlázky Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Muži 0-39 let
Štepanek Libor TJ Sokol Podlázky Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Muži 40-49 let 106
Šťovíček Pavel Včelařství Šťovíček Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Muži 0-39 let 116
Trnka Zbyněk CYCLING FOR LIFE MTB - 45 km Muži 40-49 let 68
Václavík Josef SKODA Auto team MTB - 45 km Muži 50+ let
Vávrová Markéta Rolníci ČZU Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 3km Ženy 0-49 let 113
Vedral Max Rexonic racing team MTB - 45 km Muži 0-39 let 92
Vedral Miloš bikepart.cz MTB - 45 km Muži 50+ let 93
Veis Zdenek MTB - 45 km Muži 40-49 let
Vild Michal SAC Bělá pod Bezdězem MTB - 45 km Muži 0-39 let 71
Volf Štěpán VOKOLOPOLE Junior Team Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Smíšená štafeta 202
Volfová Valentýna VOKOLOPOLE Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Holky 0-10 let 15
Vopat Václav Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Muži 0-39 let 114
Voráč Michal Bejking team Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Muži 0-39 let 112
Voves Jakub Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Muži 0-39 let 100
Zajíc Josef Laufteam Kněžmost MTB - 45 km Muži 0-39 let
ZDENĚK RICHARD KBELY CYCLING TEAM MTB - 45 km Muži 50+ let
Zeman Vojtech Ghost Team MTB - 45 km Muži 0-39 let
Zemanová Jitka Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 3km Ženy 50+ let 117
Zemanová Kristýna Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 3km Ženy 0-49 let 115
Zima Ota FLY4SPORT RACING MTB - 45 km Muži 0-39 let
Zimmermannová Mili Bollhoff Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Holky 11-14 let 5
Zimmermanová Iva Bollhoff Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Holky 11-14 let 6
Zvolský Roman KROSS BIKERANCH TEAM MTB - 45 km Muži 50+ let
Živný Marek Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Muži 0-39 let 129

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
MTB - 45 km Muži 0-39 let 27
Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Muži 0-39 let 17
MTB - 45 km Muži 40-49 let 16
Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Muži 40-49 let 16
MTB - 45 km Muži 50+ let 12
Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 3km Ženy 0-49 let 8
Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Smíšená štafeta 8
Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 11-14 let 8
Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Holky 11-14 let 6
Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 0-10 let 5
Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Holky 0-10 let 5
Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Muži 50+ let 4
MTB - 45 km Ženy 4
Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 3km Ženy 50+ let 3
Celkem 139