Detail závodu

Pyšelský kopeček

Pyšely - hasičská zbrojnice

Běh, běh se psem

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

09.04.2022

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

77 km

21 km

10,5 km

5 km

1300 m

800 m

100 m

Pořadatel a kontakt

Peter Matisko


Tel.: +420 777 097 357
peter@matisko.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Lesław 21 km Muži do 44 let (≥1978)
Adamec Vaclav Sneci v lihu 77 km Muži 21
Adámek Lukáš Beskydský Dogmaraton Team 77 km Muži 5
Adéla Bulínová Mgr. USK BAV team 21 km Ženy do 44 let (≥1978)
Aleš Run Fun 77 km Muži 7
Anna Řeháková Laura Atletika Benešov 1300 m Holky 13 (2008-2010)
Anna Řeháková Laura Atletika Benešov 5 km Ženy bez rozlišení věku 525
Antoška Bohuš LAJF Podcast 77 km Muži 50
Barnish Knight Chris 5 km Muži bez rozlišení věku 540
Baštiová Beata 10,5 km Ženy do 44 let (≥1978) 158
Beata Baštiova 10,5 km Ženy nad 44 let (≤1977)
Bednářík Jiří Wolfpack 77 km Muži 38
Beňová Pavlína 2B Winner 77 km Ženy 69
Bergauer Marek 77 km Muži 70
Berger Jiří Cata rebels 5 km Muži canicross 532
Bíhová Viktorie SKI Senohraby 5 km Ženy bez rozlišení věku 528
Bílková Magdalena 10,5 km Ženy canicross 127
Bína Jiří Hrusice 10,5 km Muži nad 44 let (≤1977) 110
Bína Šimon SKI Senohraby 5 km Muži bez rozlišení věku 524
Blazek Adam 77 km Muži 59
Brožík Ivan Atletika Benešov 1300 m Kluci 13 (2008-2010) 18
Brožíková Marie Atletika Benešov 800 m Holky 10 (2011-2014) 12
Bubeníková Lenka Rozběháme Prahu 21 km Ženy canicross
Bubeníková Lenka Rozběháme Prahu 21 km Ženy canicross 348
Buchálek Darek Datumovka crew 21 km Muži do 44 let (≥1978) 352
Burdová Klára 77 km Ženy 46
Burdová Klára Trailrun 77 km Ženy 54
Burian Alois HYDRANT 77 km Muži 22
Buzková Tereza Trailpoint 21 km Ženy do 44 let (≥1978) 310
Cechalova Rokycany 77 km Ženy 9
Cmíral Tomáš 10,5 km Muži do 44 let (≥1978) 115
Courtonová Pavlína MK Tlapky v tahu 10,5 km Ženy canicross 123
Častvaj Daniel Mnichovice 10,5 km Muži nad 44 let (≤1977) 137
Černý Ondřej HK Pardubice 21 km Muži do 44 let (≥1978) 337
Červený Václav zručskej Plzeňák 21 km Muži nad 44 let (≤1977) 336
Daněk Martin Ahsoka tým 21 km Muži do 44 let (≥1978) 341
Daněk Pavel 5 km Muži bez rozlišení věku 531
Daňková Pavla Ahsoka tým 21 km Ženy do 44 let (≥1978) 327
Dinu Monica SAP Concur 5 km Ženy bez rozlišení věku 536
Doležal Vít Sportovní klub říčanských hasičů 10,5 km Muži do 44 let (≥1978) 162
Doupovcová Martina SKI Senohraby 10,5 km Ženy nad 44 let (≤1977) 150
Dovičín Michal Olympia Spartan Training Kutná Hora 21 km Muži do 44 let (≥1978) 305
Dufkova Eliška 800 m Holky 10 (2011-2014)
Dufkova Eliška 800 m Holky 10 (2011-2014)
Dufkova Ivana 5 km Ženy canicross
Dvorská Adidas Runners Prague 21 km Ženy do 44 let (≥1978)
Elstnerová Monika Ho Stromovka 10,5 km Ženy do 44 let (≥1978) 109
Fabián Aleš Sokol Senohraby 5 km Muži canicross 527
Fabián Jan Čerčany 5 km Muži canicross 526
Fárník Michal 77 km Muži 73
Fárník Tomáš 77 km Muži 71
Feitl Jiří 5 km Muži bez rozlišení věku 506
Fiala Radovan BBK 21 km Muži canicross 350
Ficova 21 km Ženy do 44 let (≥1978) 307
Fricová Anna 5 km Ženy canicross 514
Friedrich Roman 10,5 km Muži do 44 let (≥1978)
Fryčová Lenka 77 km Ženy 1
Fukala Dalibor 77 km Muži 40
Galla Martin 100 m Kluci 6 (2015 a mladší) 3
Gavendová Tereza 21 km Ženy do 44 let (≥1978) 319
Gillet Arnaud 21 km Muži nad 44 let (≤1977) 311
Gillet Darja 800 m Holky 10 (2011-2014) 8
Glettnik Petr Cibi team 10,5 km Muži do 44 let (≥1978) 121
Gofman Viktoria Vlajem za psem 5 km Ženy canicross 511
Grünwaldová Veronika 21 km Ženy do 44 let (≥1978) 317
Grusz Filip Podej mi pivo 21 km Muži do 44 let (≥1978) 353
Hajná Barbora CataRebels 10,5 km Ženy canicross 119
Hanousek Jan iThinkBeer 77 km Muži 36
Havlín Petr SK Pyšely 10,5 km Muži do 44 let (≥1978) 149
Helikarová Třista60 runners 77 km Ženy 11
Hendrych Jakub #bezimmetrzametrem 77 km Muži 64
Herbst Jarmila Herbstici Run 21 km Ženy nad 44 let (≤1977) 333
Hlavinka Karel Rozběháme Bašť 21 km Muži do 44 let (≥1978) 304
Holubová Barbora Atletika Kamenice 800 m Holky 10 (2011-2014) 16
Holubová Veronika Atletika Kamenice 800 m Holky 10 (2011-2014) 17
Honová Markéta 10,5 km Ženy do 44 let (≥1978)
Horák Radek Šneci v běhu 21 km Muži nad 44 let (≤1977) 344
Horyna Daniel Opolany 77 km Muži 49
Houžvička Petr 5 km Muži canicross 520
Houžvičková Lucie 10,5 km Ženy canicross 143
Hrdinka Čestmír UL-Trail 21 km Muži nad 44 let (≤1977) 324
Hrejsemnou Matěj 21 km Muži do 44 let (≥1978) 326
Hubatova-Vackova 21 km Ženy do 44 let (≥1978) 306
Chuchlová Denisa 77 km Ženy 32
Jabornik Karel SK Babice 21 km Muži do 44 let (≥1978) 308
Jägrová Natálie Naděje pro čtyři packy - útulek 5 km Ženy canicross 503
Jakoubek Matěj eD system Silvini team 21 km Muži do 44 let (≥1978) 335
Janová Zuzana BKČS 77 km Ženy 44
Járka Daniel 5 km Muži canicross
Járka Daniel 5 km Muži canicross 505
Jelínek Lukáš Decathlon Chodov 10,5 km Muži do 44 let (≥1978) 126
Jelínková Tereza CataRebels 10,5 km Ženy canicross 120
Jemelíková Adéla 77 km Ženy 35
Jirouš Zdeněk SKI Sokol Zaječice 10,5 km Muži nad 44 let (≤1977) 133
Jirsa Jakub 77 km Muži 43
Jochovičová Koudelková Marie Ník a Čík 10,5 km Ženy canicross 106
Jokuty Silvia 10,5 km Ženy canicross
Kalous Jiri Cafe Racers 77 km Muži 19
Kasl David SKI Sokol Zaječice 10,5 km Muži nad 44 let (≤1977) 154
Kateřina Uriková 5 km Ženy canicross 537
Klapalová Zuzana Na pohodičku 5 km Ženy canicross
Klapalová Zuzana Na pohodičku 5 km Ženy canicross 535
Klika Martin 21 km Muži nad 44 let (≤1977) 320
Klohnová Iva 5 km Ženy canicross
Knap Michal Sparta Košíře 77 km Muži 42
Kočíb Jan Tréninkový orgáč 77 km Muži 20
Kočíb Jiří HS Hydrant 77 km Muži 17
Koděrová Lucie 77 km Ženy 2
Kolb Jan Leeeroy jenkins 10,5 km Muži do 44 let (≥1978)
Konečný Ondřej Karpatští Vlci 77 km Muži 31
Kopáček Michal Jurodivý Mihovil Handpoke Tattoo 77 km Muži 14
Korecký Adam Jumbo Visma 21 km Muži do 44 let (≥1978) 342
Koten Pavel OB Říčany 21 km Muži nad 44 let (≤1977) 329
Kotouš Petr 10,5 km Muži do 44 let (≥1978) 147
Koudelka Drahomír Meixner 21 km Muži nad 44 let (≤1977) 331
Koudelková Markéta Ník a Čík 100 m Holky 6 (2015 a mladší) 2
Koza Pavel Sólo koza 77 km Muži 18
Kozák Šimon 10,5 km Muži do 44 let (≥1978) 122
Král Zdeněk Cyklo PaE06 5 km Muži bez rozlišení věku
Král Zdeněk Cyklo PaE06 5 km Muži bez rozlišení věku 168
Křenek Jiří dRy crew 21 km Muži do 44 let (≥1978) 314
Kučák Tomáš 21 km Muži do 44 let (≥1978) 343
Kúdelková Zuzana CataRebels 10,5 km Ženy canicross 155
Kunc Jan 5 km Muži canicross 516
Kupka František 800 m Kluci 10 (2011-2014) 10
Kupka Václav 100 m Kluci 6 (2015 a mladší) 4
Ladrová Andrea 5 km Ženy canicross 519
Lakatošová Daniela CataRebels / Musher klub Trenčín 5 km Ženy canicross 500
Landa Jan Pivo a Myslivec 21 km Muži do 44 let (≥1978) 315
Landová Mirka Mlékojedy 77 km Ženy 37
Lazový Vladimír 77 km Muži 39
Lesáková Martina Ahsoka tým 21 km Ženy do 44 let (≥1978) 330
Louvar Jan 77 km Muži 30
Macko Peter Catarebels 21 km Muži do 44 let (≥1978)
Magula Milan Bratislava Runners 77 km Muži 3
Magulová Eva Bratislava Runners 10,5 km Ženy nad 44 let (≤1977) 107
Macháčková Eliška Musher club Český Ráj 10,5 km Ženy canicross 112
Malá Helena 77 km Ženy 34
Malík Ondřej Adventní běhání 77 km Muži 63
Malovcová Monika 10,5 km Ženy do 44 let (≥1978) 139
Malý Jiří 77 km Muži 25
Man Maryško David Datumovka crew 21 km Muži do 44 let (≥1978)
Maneika Hanna SAP Concur 5 km Ženy bez rozlišení věku 522
Mansfeld Petr AUTO OPAT 10,5 km Muži nad 44 let (≤1977) 124
Marková Kristýna HO Požitkáři 77 km Ženy
Martínek František KČT Krupka 77 km Muži 12
Maryško Filip Datumovka crew 77 km Muži 51
Mateńczuk Lesław 21 km Muži do 44 let (≥1978)
Mateos Garrido Nicolás España 21 km Muži do 44 let (≥1978) 328
Matisko Peter Pyšelský kopeček 10,5 km Muži nad 44 let (≤1977) 444
Matušinec Miroslav Forclimbers.cz 77 km Muži 67
Matys Antonín 21 km Muži do 44 let (≥1978) 322
Mazochová Lenka TJ Sokol Maxičky 21 km Ženy do 44 let (≥1978) 114
Mecko Peter 77 km Muži 28
Melnyk Ivan Kukurudza 77 km Muži 6
Metelková Lucie MC Český ráj 5 km Ženy canicross
Mikuláš Zdeněk 21 km Muži nad 44 let (≤1977) 321
Minaríková Blanka cata rebels 5 km Ženy canicross 167
Mišáková Kristýna 10,5 km Ženy do 44 let (≥1978) 10
Molinaro Denisa 21 km Ženy do 44 let (≥1978) 303
Morysek Tomáš Pivo a Myslivec 77 km Muži 29
Mouyabi Holdy-Kurth SKAFANDR.cz 21 km Muži do 44 let (≥1978) 309
Možná Michaela 10,5 km Ženy do 44 let (≥1978)
Mráz Patrik Mnichovice 10,5 km Muži nad 44 let (≤1977) 161
Mráz Samuel 10,5 km Muži do 44 let (≥1978) 160
Navrátil Martin 21 km Muži do 44 let (≥1978) 312
Naxera Tomáš 21 km Muži do 44 let (≥1978)
Nehasilová Veronika 5 km Ženy canicross 512
Němečková Hana Canicross Plzeň 10,5 km Ženy canicross 130
Nenutil Petr 21 km Muži do 44 let (≥1978)
Nenutil Petr 21 km Muži do 44 let (≥1978) 346
Novák Josef NoDi Runners Humpolec 21 km Muži nad 44 let (≤1977) 316
Novák Rudolf 10,5 km Muži nad 44 let (≤1977) 117
Nováková Gabriela 77 km Ženy 68
Nováková Michaela 10,5 km Ženy nad 44 let (≤1977) 159
Novotný Rostislav 10,5 km Muži canicross 164
Onderišin Igor 5 km Muži bez rozlišení věku 166
Otčenášek Vít Trailrun 21 km Muži do 44 let (≥1978) 340
Pačes Jan Smrdutý dech 10,5 km Muži canicross 101
Pačes Lukáš 10,5 km Muži canicross 102
Pačes Marek 5 km Muži bez rozlišení věku 501
Pačesová Eliška 10,5 km Ženy canicross 103
Pačesová Jana 5 km Ženy canicross 502
Palíšek Tomáš Kroměříž 21 km Muži do 44 let (≥1978) 351
Papcunová Romana 5 km Ženy canicross 509
Papež Zdeněk SAP Concur 10,5 km Muži do 44 let (≥1978) 138
Papírník Petr Bc Vinopalna 10,5 km Muži nad 44 let (≤1977) 116
Pařízková Lenka MK Tlapky v tahu 21 km Ženy canicross 302
Páša Miroslav 10,5 km Muži do 44 let (≥1978) 163
Páša Richard SK Pyšely 10,5 km Muži nad 44 let (≤1977) 148
Pavlů Ondřej SK Praga / Columbia Montrail 21 km Muži do 44 let (≥1978) 318
Pěčková Zdeňka Ready2win 77 km Ženy 15
Pejšová Lenka 10,5 km Ženy do 44 let (≥1978) 111
Pelikán Aleš 10,5 km Muži do 44 let (≥1978) 113
Perglerová Daniela MC Český ráj 10,5 km Ženy canicross 118
Peřinka Petr Sokol Zaječice 10,5 km Muži nad 44 let (≤1977) 129
Petrová Daniela 5 km Ženy bez rozlišení věku 507
Plačko Martin Slovak Ultra Trail Team 77 km Muži 66
Plačková Gabriela Slovak Ultra Trail Team 77 km Ženy 65
Podroužková Eva 21 km Ženy do 44 let (≥1978) 323
Pokorný Martin 10,5 km Muži do 44 let (≥1978) 157
Poláček Pavel 77 km Muži 61
Polidar Jan 5 km Muži canicross 513
Pospíšil David 77 km Muži 24
Pravotiak Peter 21 km Muži do 44 let (≥1978) 301
Prokop Rudolf Auto Opat 10,5 km Muži nad 44 let (≤1977) 136
Protasena Jurij SAP Concur 5 km Muži bez rozlišení věku 521
Pszyková Lucie 5 km Ženy canicross 515
Rabik Jan 77 km Muži 62
Randák Jiří Běžecký klub české spořitelny 21 km Muži do 44 let (≥1978) 349
Rásochová Gabriela 5 km Ženy canicross 510
Rendla Michal SAP Concur 10,5 km Muži do 44 let (≥1978) 339
Rezac Martin 77 km Muži 55
Roštík Eduard Pivo a Myslivec 100 m Kluci 6 (2015 a mladší) 1
Roštík Patrik Pivo a Myslivec 10,5 km Muži do 44 let (≥1978) 153
Rousková Blanka 5 km Ženy canicross
Rousková Blanka 5 km Ženy canicross 534
Rubášová Petra Lehká mysl, těžký krok 77 km Ženy 10
Ryba Vlastík 21 km Muži nad 44 let (≤1977) 347
Rýdl Vladimír 10,5 km Muži nad 44 let (≤1977) 134
Rypien Pavel JEŠTĚD SKYRACE TEAM 77 km Muži 4
Řeháková Valerie Atletika Benešov 800 m Holky 10 (2011-2014)
Řezáč Tomáš Behejsepsem.cz 5 km Muži canicross 523
Salomé Patrice Ch'tis coureurs 21 km Muži nad 44 let (≤1977) 313
Sedlák Jan 800 m Kluci 10 (2011-2014) 11
Sedláková Sára 100 m Holky 6 (2015 a mladší) 6
Sedláková Tereza 10,5 km Ženy do 44 let (≥1978) 128
Setunská Martina SKI Sokol Zaječice 5 km Ženy bez rozlišení věku 530
Silvey Olivia Sokol Senohraby 5 km Ženy bez rozlišení věku 539
Sirotek Petr 10,5 km Muži nad 44 let (≤1977) 144
Skříček Jan Bestia Brew 10,5 km Muži do 44 let (≥1978) 108
Smetana Honza 10,5 km Muži do 44 let (≥1978) 140
Smetana Martin Running Lions 77 km Muži 58
Smolíková Petra 5 km Ženy bez rozlišení věku 508
Smrčka Miloš BK Říčany 21 km Muži nad 44 let (≤1977) 334
Spanilá Jana 5 km Ženy bez rozlišení věku 504
Spanilý Jan 800 m Kluci 10 (2011-2014)
Spanilý Petr 100 m Kluci 6 (2015 a mladší)
Starý Stanislav 10,5 km Muži nad 44 let (≤1977) 156
Stolárik Peter Benešovský běžecký klub 21 km Muži canicross 354
Stránský Eliáš Sk Pyšely 800 m Kluci 10 (2011-2014) 13
Stránský Matej Sk Pyšely 10,5 km Muži do 44 let (≥1978) 135
Stránský Oliver Sk Pyšely 100 m Kluci 6 (2015 a mladší) 7
Svoboda Vojtěch 5 km Muži bez rozlišení věku 998
Svoboda Lukáš 77 km Muži 53
Svoboda Petr 5 km Muži bez rozlišení věku 999
Svobodová Agáta 5 km Ženy bez rozlišení věku 538
Sysala Robert Dva kocouři 77 km Muži 47
Šáchová Kateřina 5 km Ženy bez rozlišení věku 529
Šedivá Kateřina 10,5 km Ženy do 44 let (≥1978) 151
Šedivý Jiří 10,5 km Muži nad 44 let (≤1977) 152
Šimeček Jaroslav Sk Pyšely 10,5 km Muži do 44 let (≥1978) 14
Šimek Jan Ďolíček 77 km Muži 41
Šimek Pavel Praha 4 10,5 km Muži nad 44 let (≤1977) 165
Širl Marek B.B.N. 77 km Muži 8
Šlapák Michal 21 km Muži nad 44 let (≤1977) 332
Šlechta Evžen Šneci v běhu 21 km Muži nad 44 let (≤1977) 345
Šmahelová Radka 77 km Ženy 13
Šmatolán Miroslav 77 km Muži 33
Štaubert Milan Broučci Humpolec 10,5 km Muži nad 44 let (≤1977) 145
Štaubertová Vlaďka Broučci Humpolec 10,5 km Ženy nad 44 let (≤1977) 146
Štěpánek Jindřich Pyšely 10,5 km Muži nad 44 let (≤1977) 100
Šumník Adam Běhej kopce 77 km Muži 57
Šváb Karel USK Provod UL-Trail 77 km Muži 60
Švaříčková Catarebels 21 km Ženy nad 44 let (≤1977)
Tlustá Jitka Best:Time 21 km Ženy do 44 let (≥1978)
Toigonbaev Azamat 10,5 km Muži do 44 let (≥1978) 131
Truksa Přemysl 10,5 km Muži nad 44 let (≤1977) 104
Truksová Dobromila 10,5 km Ženy nad 44 let (≤1977) 105
TURZYNSKI MICHAEL 100 Marathon Club 77 km Muži
Tyllner David T-team 77 km Muži 26
Uhlíř Lukáš 10,5 km Muži nad 44 let (≤1977) 132
Vávrová Diana 5 km Ženy canicross 533
Vilímová Nikol Atletika Kamenice 800 m Holky 10 (2011-2014) 9
Vítek Miroslav 77 km Muži 52
Vitoslavský Adam 5 km Muži bez rozlišení věku 518
Vitoslavský Daniel 5 km Muži bez rozlišení věku 517
Vítová Kamila 21 km Ženy nad 44 let (≤1977) 325
Vlachovský Matouš 100 m Kluci 6 (2015 a mladší) 5
Vosyka Vojtěch HYDRANT 77 km Muži 23
Votápek Martin 21 km Muži do 44 let (≥1978) 338
Vrzák Jan 77 km Muži 48
Wágner Marek 10,5 km Muži canicross 125
Walder Petr Sokol Zaječice 10,5 km Muži nad 44 let (≤1977) 142
Zajíc Pavel 77 km Muži 56
Zámečník Zbyšek 77 km Muži 27
Zelenková Tereza Atletika Kamenice 800 m Holky 10 (2011-2014) 14
Zelenková Zuzana Atletika Kamenice 800 m Holky 10 (2011-2014) 15
Zita Jiří BadBoyTeam 77 km Muži 45

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
77 km Muži 55
21 km Muži do 44 let (≥1978) 30
10,5 km Muži nad 44 let (≤1977) 22
10,5 km Muži do 44 let (≥1978) 21
5 km Ženy canicross 20
77 km Ženy 18
21 km Muži nad 44 let (≤1977) 14
21 km Ženy do 44 let (≥1978) 13
5 km Muži bez rozlišení věku 13
10,5 km Ženy canicross 12
5 km Ženy bez rozlišení věku 11
800 m Holky 10 (2011-2014) 10
5 km Muži canicross 9
10,5 km Ženy do 44 let (≥1978) 9
100 m Kluci 6 (2015 a mladší) 6
10,5 km Ženy nad 44 let (≤1977) 6
10,5 km Muži canicross 4
800 m Kluci 10 (2011-2014) 4
21 km Ženy nad 44 let (≤1977) 3
21 km Ženy canicross 3
100 m Holky 6 (2015 a mladší) 2
21 km Muži canicross 2
1300 m Kluci 13 (2008-2010) 1
1300 m Holky 13 (2008-2010) 1
Celkem 289