Detail závodu

FITHAM Běh Trojzemím 2022

Hrádek nad Nisou

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

09.04.2022

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

50 m

100 m

200 m

400 m

800 m

1600 m

3200 m

Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km)

5 km

10 km

Závod smíšených dvojic (5 + 5 km)

Pořadatel a kontakt

Tomáš Strnad


Tel.: 734 790 641
multisportteam@seznam.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Šíman Ondra Multisport Team 200 m Školáčci - kluci (2015 – 2016) 148
Veltrubský 10 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 404
Adamczyk Agata Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Ženy 1
Adamec Josef 10 km Muži nad 60 let (1962 a starší) 2
Andrle Ales 10 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 3
Andrle Jakub 200 m Školáčci - kluci (2015 – 2016) 4
Andrš Jakub Boot Camp 10 km Muži do 39 let (2004 – 1983) 5
Anička Funková OK Chrastava 100 m Předškoláci - holky (2017 – 2018) 6
Arltova Veronika 10 km Ženy do 39 let (2004 – 1983) 7
Babula Sebastian Izery Bogatynia 10 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 8
Bacílková Štěpánka 10 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 9
Bačáková Štěpánka 5 km Ženy nad 50 let (1972 a starší) 10
Balatka Lukáš Rádlo 50 m Batolata - kluci (2019 a mladší) 11
Balatková Jessica Rádlo 100 m Předškoláci - holky (2017 – 2018) 12
Balatková Tina Rádlo 400 m Školáci - holky (2013 – 2014) 13
Balkovská Marie 100 m Předškoláci - holky (2017 – 2018) 14
Balkovský David 200 m Školáčci - kluci (2015 – 2016) 15
Bannertová Zuzana 5 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 16
Banszelová Anna La Família 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983) 476
Banszelová Eliška La Família 1600 m Dorostenci - holky (2007 – 2008) 466
Baran Lukáš 5 km Muži do 39 let (2007 – 1983) 17
Bártl Sebastien 400 m Školáci - kluci (2013 – 2014) 18
Bártlová Ester 200 m Školáčci - holky (2015 – 2016) 19
Bartoníček Petr Petr Bartoníček + Lucie Bartoníčková Závod smíšených dvojic (5 + 5 km) Dvojice 538A
Bartoníčková Lucie Petr Bartoníček + Lucie Bartoníčková Závod smíšených dvojic (5 + 5 km) Dvojice 538B
Bartůněk Karel SK Alzheimers 5 km Muži do 39 let (2007 – 1983) 20
Bebčák Eliot 50 m Batolata - kluci (2019 a mladší) 21
Bebčák Sebastian 200 m Školáčci - kluci (2015 – 2016) 22
Bečvarovská Petra 5 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 23
Beláková Miroslava 5 km Ženy nad 50 let (1972 a starší) 24
Bělaška Adam 5 km Muži do 39 let (2007 – 1983) 26
Bělaška Adam 1600 m Žáci - kluci (2009 – 2010) 25
Bělaška Ondřej 10 km Muži do 39 let (2004 – 1983) 28
Bělaška Přemysl 10 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 29
Bělaška Václav 5 km Muži do 39 let (2007 – 1983) 27
Bělaška Václav 1600 m Žáci - kluci (2009 – 2010) 30
Bělašková Kateřina Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Ženy 31
Beníšková Adéla 50 m Batolata - holky (2019 a mladší) 32
Beníšková Martina 10 km Ženy do 39 let (2004 – 1983) 33
Beníšková Natálie 50 m Batolata - holky (2019 a mladší) 34
Bílá Adéla Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Ženy 35
Bílá Monika 5 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 36
Bílá Valerie 800 m Přípravka - holky (2011 – 2012) 37
Bílý Jiří 5 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 38
Blahoutová Libuše 56-ČHP 5 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 39
Blahoutová Tereza 56-ČHP 1600 m Dorostenci - holky (2007 – 2008) 40
Blažek Jan Loosers Bikers 10 km Muži do 59 let (1972 – 1963) 41
Blažek Jiří Jablonecké Mattonky 10 km Muži do 59 let (1972 – 1963) 420
Brabcová Hana Hana Brabcová + Martin Brabec Závod smíšených dvojic (5 + 5 km) Dvojice 545A
Brabec Martin Hana Brabcová + Martin Brabec Závod smíšených dvojic (5 + 5 km) Dvojice 545B
Bretšnajdr Aleš Slovan Hrádek 3200 m Junioři -kluci (2005 – 2006) 44
Bretšnajdrová Lucie 1600 m Dorostenci - holky (2007 – 2008) 45
Brozová Zuzana OK Chrastava Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Ženy 46
Brožík William 100 m Předškoláci - kluci (2017 – 2018) 47
Budský Patrik 50 m Batolata - kluci (2019 a mladší) 48
Bufka Zdeněk AC Česká Lípa 10 km Muži nad 60 let (1962 a starší) 497
Bujok Matěj 400 m Školáci - kluci (2013 – 2014) 49
Bujok Ondřej 400 m Školáci - kluci (2013 – 2014) 467
Bulan Boris 400 m Školáci - kluci (2013 – 2014) 50
Bušová Jana 5 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 51
Bušová Tereza 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983) 52
Buštová Eliška 50 m Batolata - holky (2019 a mladší) 491
Caletka Jakub Cyklolive Liberec 400 m Školáci - kluci (2013 – 2014) 53
Caletka Kryštof Biatlon Liberec 5 km Muži do 39 let (2007 – 1983) 54
Caletka Matěj 200 m Školáčci - kluci (2015 – 2016) 55
Cmunt Petr Eleven Head CST Cyklolive 10 km Muži do 39 let (2004 – 1983) 496
Čadek Petr Lingvistické kolokvium Závod smíšených dvojic (5 + 5 km) Dvojice 539A
Čemus Matěj 1600 m Dorostenci - kluci (2007 – 2008) 56
Čemusová Tereza 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983) 487
Červenka Pavel Rokytnice nad Jizerou 10 km Muži do 39 let (2004 – 1983) 297
Číla Martin Basketbal Lokomotiva Liberec 10 km Muži nad 60 let (1962 a starší) 477
Čílová Veronika 10 km Ženy do 59 let (1972 – 1963) 57
Čížek Jan AC Slovan Liberec 5 km Muži do 39 let (2007 – 1983) 58
Čmelíková Jolana Mattoni Free Run 10 km Ženy do 59 let (1972 – 1963) 59
Čochnářová Hana 200 m Školáčci - holky (2015 – 2016) 60
Daďourková Helena RunBo Team Liberec 10 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 61
Dančková Lenka 5 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 326
Daněk Lukáš Sportteam Hrádek nad Nisou 2 Závod smíšených dvojic (5 + 5 km) Dvojice 544B
Danickova RunBo team Liberec 10 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 502
Daňko Matyáš Multisport Team 100 m Předškoláci - kluci (2017 – 2018) 62
Daňková Viktorie Sportteam Hrádek nad Nisou 800 m Přípravka - holky (2011 – 2012) 63
Daňková Daniela Multisport Team, z.s. 1600 m Žáci - holky (2009 – 2010) 64
Daňková Nikol Multisport Team, z.s. 800 m Přípravka - holky (2011 – 2012) 65
Daňková Zuzana Sportteam Hrádek nad Nisou 2 Závod smíšených dvojic (5 + 5 km) Dvojice 544A
Dědková Šárka Ještěd Skyrace tým 10 km Ženy nad 60 let (1962 a starší) 495
Dienelt Jan 10 km Muži do 39 let (2004 – 1983) 66
Dlouhý Petr OCR Čelakovice 5 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 67
Dlouhý Tomáš Sport team Hrádek 5 km Muži do 39 let (2007 – 1983) 68
Dolejšová Michaela 200 m Školáčci - holky (2015 – 2016) 69
Dolejšová Natálie 400 m Školáci - holky (2013 – 2014) 70
Drahoňovská Kateřina 10 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 464
Drahoňovská Sofie 100 m Předškoláci - holky (2017 – 2018) 461
Drahotová Jana Skřítek Team 5 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 71
Drátovník Karel SK Alzheimers Závod smíšených dvojic (5 + 5 km) Dvojice 534A
Drbohlav Bohumil 10 km Muži do 59 let (1972 – 1963) 72
Drobná Alena Paulen Twins 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983) 73
Drozdová Martina RunBo Team Liberec 10 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 74
Dubova Marketa Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Ženy
Dumek Ondřej ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM 800 m Přípravka - kluci (2011 – 2012) 75
Dumek Václav ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM 400 m Školáci - kluci (2013 – 2014) 76
Dušková 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983) 77
Dušková Alena 5 km Ženy nad 50 let (1972 a starší) 78
Dušková Alena Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Ženy 79
Dvořáková Lenka 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983) 80
Dvořáková Rozálie Sport Aerobic Liberec 400 m Školáci - holky (2013 – 2014) 81
Dvořáková Štěpánka 200 m Školáčci - holky (2015 – 2016) 82
Dvořan Filip Triatlon Hrádek nad Nisou 50 m Batolata - kluci (2019 a mladší) 83
Dvořan Jiří Triatlon Hrádek nad Nisou 200 m Školáčci - kluci (2015 – 2016) 84
Dvořan Stanislav Triatlon Hrádek nad Nisou 10 km Muži do 39 let (2004 – 1983) 85
Ehrlich Jáchym 1600 m Žáci - kluci (2009 – 2010) 86
Ehrlich Jáchym 5 km Muži do 39 let (2007 – 1983) 87
Ehrlichová Agáta 800 m Přípravka - holky (2011 – 2012) 88
Ehrlichová Alena 10 km Ženy do 49 let (1982 – 1973)
Ehrlichová Alena 5 km Ženy do 49 let (1982 – 1973)
Emr Jáchym 50 m Batolata - kluci (2019 a mladší) 90
Farkašovská Lucie 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983) 91
Fijalková Eliška 800 m Přípravka - holky (2011 – 2012) 92
Fišerová Adriana 200 m Školáčci - holky (2015 – 2016) 93
Fleiberková Šárka Run Team WTF 10 km Ženy do 39 let (2004 – 1983) 94
Foretník Martin 5 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 95
Forštová Kristýna Dívky Slovan Liberec 800 m Přípravka - holky (2011 – 2012) 96
Francu Adam 800 m Přípravka - kluci (2011 – 2012) 97
Froňek Matyášek 200 m Školáčci - kluci (2015 – 2016) 98
Froňková Elenka 200 m Školáčci - holky (2015 – 2016) 99
Fryč Tomáš Bili Tygri Liberec 800 m Přípravka - kluci (2011 – 2012) 100
Fryčová Kateřina A styl Liberec 400 m Školáci - holky (2013 – 2014) 101
Fürstová Lucie Adventní běhání 5 km Ženy do 49 let (1982 – 1973)
Futó Viktorie 100 m Předškoláci - holky (2017 – 2018) 105
Galáč Vojtěch AC Slovan Liberec 10 km Muži do 39 let (2004 – 1983) 473
Gebhart Michal North Czech Runners 10 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 106
Gittlerová Jitka Biatlon Liberec 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983) 107
Gratias Jáchym 200 m Školáčci - kluci (2015 – 2016) 108
Gratiasová Lenka 5 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 109
Grzegorz Maciorowski EDI Team Zgorzelec 10 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 110
Haken Milan 5 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 111
Hakenová Jana Mattoni FreeRun Liberec Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Ženy 113
Hakenová Jana Mattoni FreeRun Liberec 5 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 112
Hanzl Martin 10 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 114
Hanzl Mikuláš 100 m Předškoláci - kluci (2017 – 2018) 115
Hanzlová Michaela 400 m Školáci - holky (2013 – 2014) 116
Hanzlová Monika Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Ženy 117
Havel Kryštof 50 m Batolata - kluci (2019 a mladší) 118
Havle Matyáš 100 m Předškoláci - kluci (2017 – 2018) 119
Havle Olga 10 km Ženy do 39 let (2004 – 1983) 120
Havrdová Karolína 800 m Přípravka - holky (2011 – 2012) 121
Havrdová Lenka 5 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 122
Havrdová Valentýna 100 m Předškoláci - holky (2017 – 2018) 123
Havryljuk Timotej 50 m Batolata - kluci (2019 a mladší) 124
Hečko Vít 800 m Přípravka - kluci (2011 – 2012) 125
Hembalová Johana 50 m Batolata - holky (2019 a mladší) 126
Hessová Klára 200 m Školáčci - holky (2015 – 2016) 127
Hilpert Viktor Sokol Frýdštejn 400 m Školáci - kluci (2013 – 2014) 488
Hlaváček Ondřej Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Muži 128
Hlaváčková Ilona Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Ženy 129
Hlaváčková Petra 5 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 130
Hobrlantová Julie KSM HRÁDEK 200 m Školáčci - holky (2015 – 2016) 468
Hobrlantová Róza Severní Větry - Lídři chvostu startovního pole 50 m Batolata - holky (2019 a mladší) 469
Hodaňová Gabriela 800 m Přípravka - holky (2011 – 2012) 131
Hodaňová Hana 400 m Školáci - holky (2013 – 2014) 132
Hodaňová Tamara 100 m Předškoláci - holky (2017 – 2018) 133
Hoffmannová Klára Runbo Team Liberec 10 km Ženy do 39 let (2004 – 1983) 134
Holcová Emily FC Slovan Liberec 800 m Přípravka - holky (2011 – 2012) 462
Holec Robert FK Rynoltice 800 m Přípravka - kluci (2011 – 2012) 463
Holeček Milan 5 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 135
Holý Kamil 5 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 136
Honzejk Adam 200 m Školáčci - kluci (2015 – 2016) 137
Honzejk Ondřej 800 m Přípravka - kluci (2011 – 2012) 138
Hornová Gabriela Horolezci Hrádek 200 m Školáčci - holky (2015 – 2016) 139
Hornová Petra Horolezci Hrádek Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Ženy 140
Hornová Sofie Horolezci Hrádek 400 m Školáci - holky (2013 – 2014) 141
Hovorka Matouš 1600 m Žáci - kluci (2009 – 2010) 142
Hradcová Josefína OK Chrastava 50 m Batolata - holky (2019 a mladší) 143
Hradcová Zuzana OK Chrastava 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983) 144
Hradcová Žofie OK Chrastava 100 m Předškoláci - holky (2017 – 2018) 145
Hradec Pavel OOB TJ Turnov 10 km Muži do 39 let (2004 – 1983) 146
Hriadel Stefan Jagr team 5 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 478
Hrnčířová Kateřina MC Český ráj 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983) 147
Hrouda Šimon MULTISPORT TEAM 200 m Školáčci - kluci (2015 – 2016) 149
Hroudová Elena MULTISPORT TEAM 400 m Školáci - holky (2013 – 2014) 151
Hříbalová Róza 200 m Školáčci - holky (2015 – 2016) 152
Hříbalová Veronika 100 m Předškoláci - holky (2017 – 2018) 153
Hurt Bartoloměj 100 m Předškoláci - kluci (2017 – 2018) 154
Hurt Marek SK Alzheimers 10 km Muži do 39 let (2004 – 1983) 155
Hurtová Lucie 200 m Školáčci - holky (2015 – 2016) 157
Hurtová Lucie SK Alzheimers 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983) 158
Hybner Petr Multisport team 5 km Muži nad 50 let (1972 a starší) 150
hybner Petr 5 km Muži nad 50 let (1972 a starší)
Chaloupecká Naděžda 5 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 159
Chmelíková Adéla La Familia 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983) 160
Chomout Adam 50 m Batolata - kluci (2019 a mladší) 162
Chomout Radek 10 km Muži do 39 let (2004 – 1983) 163
Chovancová Karolina TJ Jiskra Nový Bor 800 m Přípravka - holky (2011 – 2012) 164
Chovancová Kristýna TJ Jiskra Nový Bor 1600 m Žáci - holky (2009 – 2010) 165
Chovanec David 10 km Muži do 59 let (1972 – 1963) 166
Iker Dušan SDH Radimovice 10 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 454
Ivaničová Michaela Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Ženy 43
Ivaničová Michaela 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983) 167
Jakubec Adam 100 m Předškoláci - kluci (2017 – 2018) 168
Jakubec Lukáš 10 km Muži do 39 let (2004 – 1983) 500
Jan Manhart Jakub KSM Team 1600 m Žáci - kluci (2009 – 2010) 169
Jan Řiha Antonín 200 m Školáčci - kluci (2015 – 2016) 170
Janda Filip 10 km Muži do 39 let (2004 – 1983) 171
Janda Jiří 10 km Muži do 39 let (2004 – 1983) 172
Jandová Michaela 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983) 173
Janeček Milan Sportteam Hrádek nad Nisou 1 Závod smíšených dvojic (5 + 5 km) Dvojice 543B
Janeček Václav KSM HRÁDEK 5 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 174
Janečková Zdeňka Sportteam Hrádek nad Nisou 1 Závod smíšených dvojic (5 + 5 km) Dvojice 543A
Jarošová Jana KSM Hrádek 5 km Ženy nad 50 let (1972 a starší) 175
Jarošová Simona 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983) 176
Jelínková Martina 200 m Školáčci - holky (2015 – 2016) 177
Ježková Antonie 1600 m Žáci - holky (2009 – 2010) 178
Jiravová Barbora 10 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 179
Jiří Poustecký 50 m Batolata - kluci (2019 a mladší) 180
Jodas Marek 50 m Batolata - kluci (2019 a mladší) 181
Jodas Tomáš 200 m Školáčci - kluci (2015 – 2016) 182
Jůza David Rohozec Amulet Team 5 km Muži do 39 let (2007 – 1983) 183
Kačerovský Jan Přátelé Polánky 10 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 184
Kadleček Viktor 200 m Školáčci - kluci (2015 – 2016) 185
Kadlečková Petra Eleven Run Team 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983) 186
Kadlečková Dita 400 m Školáci - holky (2013 – 2014) 187
Karko Jan HUDY team 5 km Muži do 39 let (2007 – 1983) 188
Karpisek Jan 100 m Předškoláci - kluci (2017 – 2018) 189
Karpiskova Anna 800 m Přípravka - holky (2011 – 2012) 190
Klára 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983) 191
Klindera Boris 100 m Předškoláci - kluci (2017 – 2018) 192
Klinderová Nikita 800 m Přípravka - holky (2011 – 2012) 193
Klinderová Petra 5 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 194
Knýřová Jitka SK Maxtri Liberec 10 km Ženy do 59 let (1972 – 1963) 195
Kokta Martin Frýdlant Závod smíšených dvojic (5 + 5 km) Dvojice 536A
Koktová Hana Frýdlant Závod smíšených dvojic (5 + 5 km) Dvojice 536B
Kolář Tomáš JEŠTĚD SKYRACE TÝM 5 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 196
Kolář Vladimír AC Slovan Liberec 5 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 197
Korytářová Romana Run Team WTF 10 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 198
Kosinová Gabriela Lingvistické kolokvium Závod smíšených dvojic (5 + 5 km) Dvojice 539B
Košková Barbora Kora 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983) 479
Košková Leona KORA 3200 m Junioři - holky (2005 – 2006) 199
Košková Martina KORA 10 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 200
Kotek Aleš Eva Kotková + Aleš Kotek Závod smíšených dvojic (5 + 5 km) Dvojice 531B
Kotek Lukáš 400 m Školáci - kluci (2013 – 2014) 202
Kotěšovcová Zuzana Happy Loop 10 km Ženy do 39 let (2004 – 1983) 204
Kotková Eliška 50 m Batolata - holky (2019 a mladší) 205
Kotková Eva Eva Kotková + Aleš Kotek Závod smíšených dvojic (5 + 5 km) Dvojice 531A
Kotková Kateřina Mattoni FreeRun Liberec 10 km Ženy do 39 let (2004 – 1983) 206
Kotúček Martin 10 km Muži do 39 let (2004 – 1983) 455
Kotúček Pavel Swam 10 km Muži nad 60 let (1962 a starší) 456
Koutník Dušan Sokol Vlastibořice 10 km Muži do 59 let (1972 – 1963) 207
Kovář Martin 400 m Školáci - kluci (2013 – 2014) 208
Kozákova Pavlína 5 km Ženy nad 50 let (1972 a starší) 209
Kratochvílová Nela 50 m Batolata - holky (2019 a mladší) 210
Kraus Daniel MMA Liberec 10 km Muži do 39 let (2004 – 1983) 211
Krčmář Martin Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Muži 212
Krčmářová Adéla 800 m Přípravka - holky (2011 – 2012) 213
Krčmářová Helena Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Ženy 214
Krčmářová Kristýna 50 m Batolata - holky (2019 a mladší) 215
Krobauer Jan Runbo Team Liberec 10 km Muži do 39 let (2004 – 1983) 216
Krupička Josef 5 km Muži do 39 let (2007 – 1983) 217
Krutská Kateřina 5 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 218
Křenek Sebastian RunBo team Liberec 100 m Předškoláci - kluci (2017 – 2018) 219
Křenková Geislerová Blanka RunBo team Liberec 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983) 220
Kubeš Josef Jiskra Harrachov 5 km Muži do 39 let (2007 – 1983) 321
Kučera Jirka Tri club New Village 10 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 221
Kučera Vojtěch Duo Kučerovic 400 m Školáci - kluci (2013 – 2014) 201
Kučerová Renata V blbým věku 10 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 489
Kučerová Karolínka Tri club New Village 50 m Batolata - holky (2019 a mladší) 222
Kučerová Lucie Duo Kučerovic 400 m Školáci - holky (2013 – 2014) 339
Kučerová Marie Matka na útěku 10 km Ženy do 39 let (2004 – 1983) 223
Kuklová 10 km Ženy do 39 let (2004 – 1983) 224
Kuklová Jitka 5 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 225
Kuzma Josef Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Muži 226
Kuzma Tobiaš Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Muži 227
Kuzmová Natalie Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Ženy 228
Kvasnička Daniel HKNMPSM 10 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 229
Lajtkep Petr Biatlon Liberec 1 Závod smíšených dvojic (5 + 5 km) Dvojice 0
Lajtkepová Berenika Biatlon Liberec 1 3200 m Junioři - holky (2005 – 2006) 501
Latislavova Eva Běháme s radostí Jablonec 5 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 230
Lebduška Jan KSM HRÁDEK 5 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 231
Lebrušková Ivuška 100 m Předškoláci - holky (2017 – 2018) 232
Leták Martin 10 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 233
Libeňský Tomáš Paulín team Liberec 50 m Batolata - kluci (2019 a mladší) 234
Liberácký Vlastimil RunBo Team Liberec 10 km Muži do 39 let (2004 – 1983) 341
Lilly Říhová Adriana 400 m Školáci - holky (2013 – 2014) 235
Linke Eliáš 50 m Batolata - kluci (2019 a mladší) 236
Linke Libor 5 km Muži nad 50 let (1972 a starší) 237
Loprais Luboš Luboš Loprais 10 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 203
Louda Ondřej 10 km Muži do 39 let (2004 – 1983) 238
Louvion Veronika 10 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 457
Mach Samuel 200 m Školáčci - kluci (2015 – 2016) 239
machacek Martin 5 km Muži nad 50 let (1972 a starší) 492
Macháček Jakub Zadaranabytek.cz 5 km Muži nad 50 let (1972 a starší) 465
Macháčková Tereza AO Doksy 10 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 474
Machová Eva Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Ženy 240
Machová Kateřina Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Ženy 241
Máj Karel 10 km Muži do 59 let (1972 – 1963) 89
Makrlíková Jitka 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983) 242
Mališová Michala 5 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 243
Malý Martin Czexxx 5 km Muži do 39 let (2007 – 1983) 458
Manhartová Elen 400 m Školáci - holky (2013 – 2014) 244
Manychová Michaela 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983) 42
Mareček Jakub Skřítek Team 5 km Muži do 39 let (2007 – 1983) 245
Marečková Monika Skřítek Team 5 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 246
Marečková Šárka Skřítek Team 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983) 247
Marešová Daniela SK Alzheimers Závod smíšených dvojic (5 + 5 km) Dvojice 534B
Markétka Funková OK Chrastava 400 m Školáci - holky (2013 – 2014) 248
Maršíková Štěpánka Runbo Team Liberec 10 km Ženy do 39 let (2004 – 1983) 249
Martincová Tereza KSM Hrádek 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983) 250
Martinec Radomil Třista60 5 km Muži do 39 let (2007 – 1983) 480
Masopustová Tereza AC Rumburk 5 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 481
Matěj 50 m Batolata - kluci (2019 a mladší) 251
Matějíček Zdeněk Westside Závod smíšených dvojic (5 + 5 km) Dvojice 542A
Matějíčková Ivana Westside Závod smíšených dvojic (5 + 5 km) Dvojice 542B
Matějková 10 km Ženy do 39 let (2004 – 1983) 252
Matoušek Ondřej Žižkovský tygři 10 km Muži do 39 let (2004 – 1983) 253
Mečíř Jakub Vlčáci 800 m Přípravka - kluci (2011 – 2012) 254
Mečířová Ella Vlčáci 200 m Školáčci - holky (2015 – 2016) 255
Menzel Jan Mattoni FreeRun Liberec 10 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 256
Michvot Lukáš 10 km Muži do 39 let (2004 – 1983)
Mika Pavel 5 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 257
Mika Vojtěch 100 m Předškoláci - kluci (2017 – 2018) 258
Mohr Aleš Spartak Chrastava 10 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 259
Mohr Kryštof 400 m Školáci - kluci (2013 – 2014) 260
Mohr Matyáš 100 m Předškoláci - kluci (2017 – 2018) 261
Moravcová Koleta 10 km Ženy do 39 let (2004 – 1983) 262
Moravec Matyáš 100 m Předškoláci - kluci (2017 – 2018) 263
Mrázek Pavel Sportteam hrádek 10 km Muži do 39 let (2004 – 1983) 264
Musil Daniel Multisport Team 400 m Školáci - kluci (2013 – 2014) 265
Musil David Multisport Team 400 m Školáci - kluci (2013 – 2014) 266
Musilová Kamila DCKM 10 km Ženy do 39 let (2004 – 1983)
Musilová Karolína Multisport Team 800 m Přípravka - holky (2011 – 2012) 267
Myslivcová Lenka 10 km Ženy do 59 let (1972 – 1963) 268
Najmanová Barbara 10 km Ženy do 39 let (2004 – 1983) 269
Němcová Nikola RunBo Team Liberec 1600 m Dorostenci - holky (2007 – 2008) 270
Němec Michal RunBo Team Liberec 200 m Školáčci - kluci (2015 – 2016) 271
Neprašová Eva 5 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 272
Neumanová Šárka Prostě běž! 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983) 273
Nezbeda Javůrek Pavel Nezbedníci Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Muži 275
Nezbeda Javůrek Pavel Nezbedníci 10 km Muži do 39 let (2004 – 1983) 274
Nezbeda Kryštof Nezbedníci Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Muži 276
Nezbeda Tomáš Nezbedníci 400 m Školáci - kluci (2013 – 2014) 277
Nezbeda Tomáš Nezbedníci Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Muži 278
Nezbedová Aneta Nezbedníci Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Ženy 279
Nezbedová Eliška Nezbedníci 1600 m Dorostenci - holky (2007 – 2008) 280
Nováček Jozef Runbo Team Liberec 5 km Muži do 39 let (2007 – 1983) 281
Novotná Nikola 10 km Ženy do 39 let (2004 – 1983) 282
Novotná Nikola 10 km Ženy do 39 let (2004 – 1983) 405
Odnoha David Přátelé Polánky 10 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 283
Omová Miška OOB TJ Turnov Závod smíšených dvojic (5 + 5 km) Dvojice 533B
Opělová Taťána Paulen twins 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983) 284
Otradovská Aneta SAK Rumburk 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983) 285
Otradovský Josef Malpo Team 800 m Přípravka - kluci (2011 – 2012) 286
Otradovský Ludvík Malpo Team 5 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 287
Ouhrabková Helena 200 m Školáčci - holky (2015 – 2016) 288
Ouhrabková Eliška 800 m Přípravka - holky (2011 – 2012) 289
Ouhrabková Eliška 800 m Přípravka - holky (2011 – 2012) 290
Pacltova Lucie 10 km Ženy do 39 let (2004 – 1983) 291
Panoška Petr Mattoni FreeRun Liberec 10 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 292
Patočka Václav KČT Hrádek nad Nisou 5 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 293
Paulenová Veronika Paulen twins 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983) 294
Pavel Čumpelik 10 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 295
Pekařová Jana TJ Turnov 10 km Ženy do 39 let (2004 – 1983) 296
Pešek Jakub Triatlon Hrádek nad Nisou 400 m Školáci - kluci (2013 – 2014) 298
Pešek Tomáš Triatlon Hrádek nad Nisou 100 m Předškoláci - kluci (2017 – 2018) 299
Pešková Lenka Triatlon Hrádek nad Nisou 10 km Ženy do 39 let (2004 – 1983) 300
Petráček Pavel 10 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 475
Petráčková Renata Ženy v běhu 5 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 301
Pihrt Tomáš 5 km Muži do 39 let (2007 – 1983) 302
Pikart František 5 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 303
Pikartová Lenka 5 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 304
Pikartová Veronika 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983) 305
Pipek Jonáš 100 m Předškoláci - kluci (2017 – 2018) 306
Pipková Justýna 200 m Školáčci - holky (2015 – 2016) 307
Podlipný Matěj 5 km Muži do 39 let (2007 – 1983) 308
Podzimek Jakub 5 km Muži do 39 let (2007 – 1983) 104
Polák Tomáš BK Varnsdorf 5 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 309
Polák Tomáš BK Varnsdorf Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Muži 310
Polma Jan Skřítek Team 5 km Muži do 39 let (2007 – 1983) 311
Polma Lukáš Skřítek Team 1600 m Žáci - kluci (2009 – 2010) 312
Potocký Petr SK Alzheimers 5 km Muži do 39 let (2007 – 1983) 313
Preisler Michal Jablonecké Mattonky 10 km Muži do 59 let (1972 – 1963) 498
Preislerová Karolína SportRaces 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983)
Procházka Josef 5 km Muži nad 50 let (1972 a starší) 103
Prošková Marie 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983) 314
Přibylová Lucie 400 m Školáci - holky (2013 – 2014) 315
Přivřelová Rozárka 100 m Předškoláci - holky (2017 – 2018) 316
Přivřelová Soňa 10 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 347
Pulda Štěpán RunBo Team Liberec 10 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 317
Pustajová Veronika 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983) 318
Račák Adam Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Muži 320
Račák Denis Jiskra Harrachov 800 m Přípravka - kluci (2011 – 2012) 319
Račák Adam 10 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 322
Račáková Eva 5 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 324
Račáková Eva Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Ženy 325
Ráčková Michaela 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983) 327
Radka Strnádková 5 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 328
Regner Tomáš Biatlon Liberec 2 Závod smíšených dvojic (5 + 5 km) Dvojice 541A
Regnerová Jana Biatlon Liberec 2 Závod smíšených dvojic (5 + 5 km) Dvojice 541B
Rob Emil 5 km Muži nad 50 let (1972 a starší) 329
Roman Niewiadomski EDI Team Zgorzelec 5 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 493
Rozmajzl Max 100 m Předškoláci - kluci (2017 – 2018) 330
Rozmajzlová Emma 50 m Batolata - holky (2019 a mladší) 331
Rozmajzlová Petra 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983) 332
Rubáš Adam 800 m Přípravka - kluci (2011 – 2012) 333
Rubášová Adéla 1600 m Žáci - holky (2009 – 2010) 334
Sadvar Ivo Ivo Sadvar + Lenka Sadvarová Závod smíšených dvojic (5 + 5 km) Dvojice 532A
Sadvarová Lenka Ivo Sadvar + Lenka Sadvarová Závod smíšených dvojic (5 + 5 km) Dvojice 532B
Samšiňák Přemysl Mattoni FreeRun Liberec 10 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 335
Samšiňáková Markéta 5 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 336
Samšiňáková Anna PK Nisa Liberec 1600 m Dorostenci - holky (2007 – 2008) 337
Secka Marketa J'Elita Run 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983) 338
Schulhof Jan OOB TJ Turnov Závod smíšených dvojic (5 + 5 km) Dvojice 533A
Schulhof Matěj 50 m Batolata - kluci (2019 a mladší) 343
Singh Jaroslav 5 km Muži do 39 let (2007 – 1983) 342
Skoupá Anna 5 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 344
Skramuská Markéta Rozběháme Liberec Závod smíšených dvojic (5 + 5 km) Dvojice 535A
Skramuský Antonín Rozběháme Liberec Závod smíšených dvojic (5 + 5 km) Dvojice 535B
Sladkovsky Josef Laky Luzrs 10 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 345
Sokol Martin Fehrer Česká Lípa 10 km Muži do 39 let (2004 – 1983) 346
Sršeň Jindřich Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Muži 486
Sršňová Ema Multisport Team 100 m Předškoláci - holky (2017 – 2018) 348
Stahoň Jakub 400 m Školáci - kluci (2013 – 2014) 349
Stahoňová Jana 10 km Ženy do 39 let (2004 – 1983) 350
Stahoňová Zuzana 200 m Školáčci - holky (2015 – 2016) 351
Stehlíková Rozálie 100 m Předškoláci - holky (2017 – 2018) 352
Stezka Jan 200 m Školáčci - kluci (2015 – 2016) 353
Stezka Martin Martin Stezka + Jana Stezková Závod smíšených dvojic (5 + 5 km) Dvojice 537A
Stezková Eliška 200 m Školáčci - holky (2015 – 2016) 354
Stezková Jana Martin Stezka + Jana Stezková Závod smíšených dvojic (5 + 5 km) Dvojice 537B
Strassová Michala 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983) 355
Strenzlová Soňa Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Ženy 356
Strnad Petr KSM Hrádek 10 km Muži do 59 let (1972 – 1963) 357
Strnadová Barbora KSM Hrádek nad Nisou 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983) 358
Střižíková Jana V blbým věku 10 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 490
Suchardová Jitka 5 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 359
Suk Tadeáš Sukovičky 200 m Školáčci - kluci (2015 – 2016) 360
Suková Adéla Sukovičky 1600 m Žáci - holky (2009 – 2010) 361
Suková Jana Sukovičky 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983) 362
Svoboda Matěj 100 m Předškoláci - kluci (2017 – 2018) 470
Svoboda Jan 5 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 363
Svoboda Tomáš RunBo Team Liberec 5 km Muži do 39 let (2007 – 1983) 364
Svoboda Vincent 50 m Batolata - kluci (2019 a mladší) 472
Svobodová Kateřina 5 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 365
Svobodová Martina 10 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 366
Svododová Michaela 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983) 367
Synková Eliška 800 m Přípravka - holky (2011 – 2012) 368
Szymszová Veronika RISING STARS Hrádek nad Nisou 1600 m Žáci - holky (2009 – 2010) 369
Šaurová Adélka 100 m Předškoláci - holky (2017 – 2018) 370
Šebestová Valerie 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983) 371
ŠILHÁNOVÁ ANNA AC TURNOV 1600 m Dorostenci - holky (2007 – 2008) 372
Šilhánová Markéta PROSTĚ BĚŽ Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Ženy 373
Šlambor Martin WPC sport team 1600 m Žáci - kluci (2009 – 2010) 375
Šléglová Andrea RunBo Team Liberec 5 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 376
Šlemrová Michaela Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Ženy 161
Šrajerová Ester 100 m Předškoláci - holky (2017 – 2018) 340
Šteinerová Šárka 10 km Ženy do 39 let (2004 – 1983) 459
Štekl Filip 5 km Muži do 39 let (2007 – 1983) 377
Štěpánek Adam 800 m Přípravka - kluci (2011 – 2012) 378
Štěpánek Jakub 400 m Školáci - kluci (2013 – 2014) 379
Štěpánek Milan Naty team Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Muži 380
Štofčíková Barbora 200 m Školáčci - holky (2015 – 2016) 381
Šuma Otto 400 m Školáci - kluci (2013 – 2014) 382
Taibrová Monika Slovan Liberec 10 km Ženy do 59 let (1972 – 1963) 383
Támas Marcus 100 m Předškoláci - kluci (2017 – 2018) 384
Tichá Nikola 10 km Ženy do 39 let (2004 – 1983) 385
Tomášová Hana 5 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 386
Trávniček Kryštof Namakaná lýtka 800 m Přípravka - kluci (2011 – 2012) 387
Ulrichová Nela 100 m Předškoláci - holky (2017 – 2018) 388
Ulrichová Nikola 400 m Školáci - holky (2013 – 2014) 389
Vackova Marika 10 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 390
Vachtl Jiří 5 km Muži do 39 let (2007 – 1983) 391
Valečko Marek 10 km Muži do 39 let (2004 – 1983) 392
Valeš Oliver 100 m Předškoláci - kluci (2017 – 2018) 393
Valeš Samuel A styl Liberec 50 m Batolata - kluci (2019 a mladší) 102
Vaněčková Eva Jitraváci 5 km Ženy nad 50 let (1972 a starší) 415
Vaněčková Viktorie Jitraváci 800 m Přípravka - holky (2011 – 2012) 414
Vánská Lucie 10 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 394
Vánský Adam 800 m Přípravka - kluci (2011 – 2012) 395
Vánský Tomáš 1600 m Žáci - kluci (2009 – 2010) 396
Vašíček Adam KSM Hrádek 1600 m Dorostenci - kluci (2007 – 2008) 397
Vávra Jaromír Sportteam Hrádek nad Nisou 5 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 398
Vávra Vítězslav Sport team Hrádek 5 km Muži do 39 let (2007 – 1983) 399
Vávrová Martina Sportteam Hrádek nad Nisou 5 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 400
Vejstrková Rozálie OK Chrastava 50 m Batolata - holky (2019 a mladší) 401
Veltrubská Veronika 400 m Školáci - holky (2013 – 2014) 402
Veltrubská Zuzanka 800 m Přípravka - holky (2011 – 2012) 403
Verner Matěj 200 m Školáčci - kluci (2015 – 2016) 482
Veselková Adéla Sportovní atletický klub (Sak) Rumburk 10 km Ženy do 39 let (2004 – 1983) 483
Veselková Žaneta Sportovní atletický klub (Sak) Rumburk 5 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 484
Veselý Nikolas 800 m Přípravka - kluci (2011 – 2012) 406
Větrovský Vojtěch 400 m Školáci - kluci (2013 – 2014) 407
Vičan Lukáš 200 m Školáčci - kluci (2015 – 2016) 485
Vilimová Andrea Raspenava 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983) 408
Vitouš Pavel KOVO Praha 5 km Muži do 39 let (2007 – 1983) 409
Vobecká Dana 5 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 410
Vobecká Tereza 200 m Školáčci - holky (2015 – 2016) 411
Vodrážka Jakub Hanychovská smečka 200 m Školáčci - kluci (2015 – 2016) 412
Vodrážka Pavel Hanychovská smečka 10 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 413
Vochomůrka Václav 200 m Školáčci - kluci (2015 – 2016) 416
Vojáčková Pavla 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983) 417
Vojáčková Vanesa 800 m Přípravka - holky (2011 – 2012) 418
Vojáčková Viktorie 400 m Školáci - holky (2013 – 2014) 419
Vokřínek Šimon Cycology North Bike Club 400 m Školáci - kluci (2013 – 2014) 421
Vokřínek Tomáš Cycology North Bike Club 200 m Školáčci - kluci (2015 – 2016) 422
Voldřich Ondřej 10 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 423
Vondráček Jiří 50 m Batolata - kluci (2019 a mladší) 424
Vondráček Josef Dukla Liberec 800 m Přípravka - kluci (2011 – 2012) 156
Vondráčková Valerie 50 m Batolata - holky (2019 a mladší) 425
Vorel David North Czech Runners 5 km Muži do 39 let (2007 – 1983) 426
Vorlíčková Zuzana 5 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 427
Voštová Dita 10 km Ženy do 39 let (2004 – 1983) 428
Voštová Dita 10 km Ženy do 39 let (2004 – 1983) 499
Votypkova Petra 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983) 429
Vrána Jan TJ SPARTAK ROKYTNICE NAD JIZEROU 10 km Muži do 39 let (2004 – 1983) 374
Vytinová Monika TJ Sokol Maxičky 10 km Ženy do 39 let (2004 – 1983) 494
Weber Jan 400 m Školáci - kluci (2013 – 2014) 430
Weber Vilém 200 m Školáčci - kluci (2015 – 2016) 431
Zadinová Martina Paulen twins 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983) 432
Zalabák Pavel 5 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 323
Zalabáková Petra 5 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 433
Zaoral Filip La Familia 10 km Muži do 39 let (2004 – 1983) 434
Zavadsky Andrej 102 10 km Muži do 39 let (2004 – 1983) 471
Zelená Lucie Eleven Head Cyklolive team 1600 m Žáci - holky (2009 – 2010) 435
Zelenka Antonín Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Muži 436
Zelenka Jiří RunBo Team Liberec 10 km Muži do 59 let (1972 – 1963) 437
Zelenka Jiří Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Muži 438
Zelenka Jonatan 5 km Muži do 39 let (2007 – 1983) 439
Zelenková Tereza Runbo Team Liberec 1600 m Dorostenci - holky (2007 – 2008) 440
Zelenková Aneta 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983) 441
Zelenková Ivana 5 km Ženy nad 50 let (1972 a starší) 442
Zelenková Marie Rumbo 50 m Batolata - holky (2019 a mladší) 443
Zeman Antonín 50 m Batolata - kluci (2019 a mladší) 444
Zemanová Adéla 800 m Přípravka - holky (2011 – 2012) 445
Zemanová Pavlína Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Ženy 446
Zerzubová Sára 10 km Ženy do 39 let (2004 – 1983)
Zieba Tomasz Zieba Boxing Team 5 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 460
Žák Ladislav ALPINE CLUB AŠ 200 m Školáčci - kluci (2015 – 2016) 447
Žáková Johanka ALPINE CLUB AŠ 100 m Předškoláci - holky (2017 – 2018) 448
Žáková Olga ALPINE CLUB AŠ 10 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 449
Želonka Josef 10 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 450
Žurková Denisa RunBo team Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Ženy 451
Žurková Eva RunBo team Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Ženy 452
Žurková Stanislava Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Ženy 453

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983) 44
5 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 37
Závod smíšených dvojic (5 + 5 km) Dvojice 29
5 km Muži do 39 let (2007 – 1983) 29
10 km Ženy do 39 let (2004 – 1983) 27
10 km Muži do 39 let (2004 – 1983) 27
10 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 26
Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Ženy 24
200 m Školáčci - kluci (2015 – 2016) 24
800 m Přípravka - holky (2011 – 2012) 21
5 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 21
400 m Školáci - kluci (2013 – 2014) 21
200 m Školáčci - holky (2015 – 2016) 19
10 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 18
50 m Batolata - kluci (2019 a mladší) 18
100 m Předškoláci - kluci (2017 – 2018) 18
400 m Školáci - holky (2013 – 2014) 17
100 m Předškoláci - holky (2017 – 2018) 17
800 m Přípravka - kluci (2011 – 2012) 15
50 m Batolata - holky (2019 a mladší) 14
Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Muži 13
10 km Muži do 59 let (1972 – 1963) 9
1600 m Žáci - kluci (2009 – 2010) 8
1600 m Dorostenci - holky (2007 – 2008) 8
5 km Ženy nad 50 let (1972 a starší) 7
5 km Muži nad 50 let (1972 a starší) 7
1600 m Žáci - holky (2009 – 2010) 7
10 km Ženy do 59 let (1972 – 1963) 5
10 km Muži nad 60 let (1962 a starší) 4
1600 m Dorostenci - kluci (2007 – 2008) 2
3200 m Junioři - holky (2005 – 2006) 2
3200 m Junioři -kluci (2005 – 2006) 1
10 km Ženy nad 60 let (1962 a starší) 1
Celkem 540